Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Окт 2024 02:23

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2007 23:07 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Lampard написа:
sunday_girl написа:
h3aDsh07 написа:
Lampard написа:
GOOOOOLLLLLL!!! BERBO N1!!!!
:bestwishes: :bestwishes: :bestwishes:
:bestwishes: :bestwishes:

:clap:

noch einmal!!!!!!!!!!!!!!!! :bestwishes: :two beer:

:bestwishes: :two beer: :clap: :clap:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2007 23:54 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
ПОБЕДААААААААААААА :clap: :clap: :bestwishes: :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 00:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Швеция победи служебно с 3:0 Дания в мач от квалификационна група Ф след като съдията на двубоя Херберт Фандел бе атакуван от запалянко. До този момент резултата бе 3:3.


Двубоят започна вихрено като още в 7-мата минута звездата на Тулуза Йохан Елмандер откри резутата след като се възползва от грешка на Михаел Гравгаард.


Между 23-тата ми 25-тата минута шведите направиха преднината си съкрушителна след попадения на Петер Хансон и отново на Елмандер.


Въпреки шокиращото начало датчаните успяха да се върнат в мача с гол на футболиста на Ливърпул Даниел Агер.


През второ полувреме домакините започнаха осезаем натиск пред вратата на Андреас Исаксон, който доведе до гол на Йол Дал Томасон в 62-рата минута.


15 минути преди края на двубоя полузащитникът на Вердер Бремен Леон Андреасен донесе точката за датчаните. Резервата вкара в горния ляв ъгъл на Исаксон след туповен шут от около 25 метра.


Минута преди края нахлул фен на терена нападна съдията Фандел. Двубоят бе моментално прекратен, а на Швеция бе присъдена служебна победа. Тепърва ще се разисква наказанието за датчаните.

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 00:38 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Бербо може само да ми лапа... единствения футболист който мразя !!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! Честито на всички ! :bestwishes:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 00:46 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 36

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Без Бербатов няма национален отбор, Бербо номер 1 :clap: :clap: :clap: :clap:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 00:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
Бербо може само да ми лапа... единствения футболист който мразя !!!

БЪЛГАРИ ЮНАЦИ !!! Честито на всички ! :bestwishes:
Защо ли :hmm: ...еее да Гонзо №1 :bestwishes:

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 01:33 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 36

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Абе хайде стига с това Левски - ЦСКА, аз съм от Левски и спокойно мога да кажа, че България скоро не е имала такъв класен играч, какъвто е Митко...и няма да има с години напред....истина е също, че той не беше нищо особено когато напусна ЦСКА (нормален български футболист, с които са пъкни кръчмите след 24 часа всяка вечер), но годините в Германия му помогнаха и го изградиха като страхотен нападател....просто случи на отбор и сега е един от най-добрите футболисти в света !!!! :clap: :clap: Давай, Митко, само така :bestwishes: :bestwishes:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 01:38 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Такива отбори като Беларус трябва да ги тъпчем с по 5-6 гола , а не да вкараме един и да почнат да се крият по терена ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 02:25 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ех пък тия смешници дето Митака нищо не е бил тогава. :) Нищо ,че беше голмайстор на отбора в "А" група и евротурнирите - 7 за 1 година ако не се лъжа. Нищо ,че платиха немците над 2 милиона за него. :) Ама дай боже все ей такива "недоказани" да продават от България.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 02:30 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 36

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
t0xIc написа:
Ех пък тия смешници дето Митака нищо не е бил тогава. :) Нищо ,че беше голмайстор на отбора в "А" група и евротурнирите - 7 за 1 година ако не се лъжа. Нищо ,че платиха немците над 2 милиона за него. :) Ама дай боже все ей такива "недоказани" да продават от България.



Хммм..не мисля, че съм смешник...и не мисля, че някъде съм написал, че не е вкарвал голове. Просто написах, че имаше манталитет типично на български футболист, нещо, което той сам каза последния път в Шоуто на Слави...също така каза, че годините в Германия са го направили истински футболист(това са думи от неговата уста).....

Следващия път като наричаш някой смешен, поне си направи труда да четеш внимателно :bang:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 02:52 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Хехе ама естествено. Ае пич ти гледал ли си му мачове тогава в ЦСКА да видиш пак - естествено по-рядко - как минаваше 1-2ма души без проблем? Особено мачовете срещу Молде и Сервет ако не се лъжа. Срещу Атлетико Мадрид не помня дали игра.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 08:28 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 36

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Даам, Молде и Сервет са футболни чудовища :) :)

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 11:58 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Молде предишната година беше участвал в ШЛ. Нещо което Лефски направиха 2007-ма след като им се падна Киево :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2007 21:31 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 36

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Което не е гаранция, нали :) :)

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 01:45 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Явно не си гледал тогава нивото на българските отбори защото точно в тези години нашите отбори падаха - специално Левски - за втори път от Олимпия , Слован и после Копенхагенския резил. Който е гледал мачовете тогава да се обади ако смята ,че лъжа:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 14:54 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Явно не си гледал тогава нивото на българските отбори защото точно в тези години нашите отбори падаха - специално Левски - за втори път от Олимпия , Слован и после Копенхагенския резил. Който е гледал мачовете тогава да се обади ако смята ,че лъжа:)

Загубите са си загуби , но не бива да се умаловажават успехите от последните години. Ще ви видим с вашия "план 2010" какво ще стане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 16:02 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Това за плана искрено ме разсмя. Като знам вашия 2007 колко време има докато се изпъллни нашия ще е 2020-та сигурно:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 20:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
МАРТО: ПО-СКОРО НЯМА ДА ИГРАЯ В СРЯДA

Българският национал Мартин Петров заяви пред Гонг, че трудно би играл в това състояние в мача срещу Беларус в сряда. Крилото получи болка в дясното коляно след първия мач срещу бившата съветска република.

След направения ядрено-магнитен резонанс се оказа, че травмата не толкова тежка, но футболистът на Атлетико Мадрид се съмнява, че ще може да вземе участие в предстоящата евроквалификация.


„Трудно ще играя в това състояние в сряда. 50:50 са шансовете, но усещам болка. Искам да участвам, но здравето е най-важното, а и трябва да се гледа трезво на нещата. Има класни футболисти в този отбор и има кой да ме замени”, каза Мартин Петров за Гонг.

„Първо, притеснение няма, въпреки че някои медии излязоха със заглавия, че едва ли не този мач не може да мине без мен. Минах ядрено-магнитен резонанс, който показа, че няма някакви сложни проблеми, но все пак става въпрос за хрущял, който е изтънял и съвсем малка част от менискуса, която е започнала да се закъсва, но засега не предстои някаква оперативна намеса”, допълни националът.

„Има една течност в коляното ми, която се надявам до сряда да спадне, за да мога да играя. Най-важното е, че връзките са добре”, допълни Петров.

„Сутринта гледахме видео от мача срещу Беларус, но тази среща не бива да е мерило за нас, защото те са с класа под нас”, сподели още крилото на Атлетико Мадрид
.

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 21:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Беларуский футбол": Благодарим за удоволствието да видим звезда

Трябва да признаем, че бяхме по-слаби от българите, пише във вестника
Излизащият в Минск вестник „Беларуский футбол" публикува в днешния си брой коментар за евроквалификацията Беларус - България (0:2). Предлагаме ви го с незначителни съкращения.

При нас дойде отбор от добра европейска класа. България бързо овладя центъра и инициативата и игра такъв футбол, какъвто в Беларус не учат - бърз, силов, агресивен.

След съботното поражение без уговорки на нашия отбор с 0:2 даже не ни се иска да говорим за играта. Нито за моменти от мача (видяха го 30 000 фенове на стадиона и много повече по телевизията), нито за поредната супер схема на игра, която отново не сработи. Не търсим оправдания и не искаме да се измислят такива. Как ни омръзна да обсноваваме непонятният рисунък на играта на сборная, да търсим тактическа мисъл там, където я няма, за пореден път да анализираме и после да пишем за надеждата, която още остава.

Моралът в противостоянието Беларус - България беше прост: загубихме без варианти, ние сме по-слаби от отбори на това равнище и е време да признаем пред себе си, че е така. Трябва да строим тактиката според силата на съперника, а не сами да се убеждаваме в собствената си мощ, а после тъжно да търсим оправдания.

На пресконференцията след мача се изясни, че българският отбор е поднесъл голяма изненада на нашия главен треньор. В тази връзка е любопитно да се върнем няколко дни назад и да си спомним какво говореше Юрий Пунтус. Например в интервю за в. „Пресбол" той заяви: „Мисля, че българите също ще играят атакуващ футбол. И тогава е очевидно, че който овладее центъра и притежава по-често топката ще застави съперника си да промени тактиката си и да премине в отбрана. Надявам се, че ние ще действаме от позицията на силата".

Ха! Точно така и стана. Българите бързо завладяха инициативата и заиграха бърз футбол. И защо всъщност, че съперникът ни е по силите? От какво се породи тази увереност преди мача с национален отбор, който е играл на полуфинал на световно първенство и на два финални кръга на европейско първенство?

Ето няколко въпроса:

1. Защо българският отбор се оказа такава голяма изненада за наставника на Беларус? Не трябваше ли в двата месеца след мача с Люксембург да бъде изучен в детайли съперникът. Впрочем, първото, което каза Стоилов след срещата, бе, че той сериозно е проучил видеозаписите от всички срещи на беларусите в квалификациите за Евро 2008. Какво нямаме касети ли? Можеше да се види и как играе Левски (8 човека в националния), когото Стоилов оглавява и който игра в групите на Шампионската лига. Не казваме, че треньорският щаб не е гледал видео на българите, но ако е така - къде са резултатите и за какво са се готвили. За бавно разиграване на топката и редки контраатаки?

2. Защо разрешиха на Бербатов да се разхожда на стадион „Динамо" като по централен проспект и не му бе поставен персонален пазач? Или имаме толкова обиграна защитна линия, която спокойно може да се справи със звезди на световния футбол? На всички тези въпроси красноречиво отговори самият Димитър, който в 28-ата минута се справи с цялата отбрана на Беларус.

3. След като загубихме средата на терена, къде отиде смяната на тактиката? От началото на мача в Минск това стана ясно. Защо отборът не се преустрои, а продължи да играе срещу силния съперник атакуващ футбол? Логичното беше да се приберем отзад и да търсим шансовете си при контраатаките, койти при наличието на агресивния Корниленко можеха да донесат успех.

Заявяваме, че през есента ще вземе 7 точки, но в мача в Минск срещу Албания (2:2) изглеждахме по-зле от съперника. Ние трудно побеждаваме Люксембург и на този фон се опитваме да заблудим себе си, че можем да вземем 6 точки от българите.
Както преди в състава е Хлеб-младши и даже не крием, че той е там по настояване на Хлеб-старши. Ние продължаваме да вярваме в десния полузащитник на Арсенал, който пък продължава да отбива номер.

Впрочем... Имаше един приятен момент в съботния мач. Искаме да благодарим за удоволствието да видим играта на звездата. Беларусите не можаха да попречат на Бербатов и запалянковците напълно се насладиха на класната игра на този футболист.
Ех, добре ще е да вземем точка в София.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 22:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Това за плана искрено ме разсмя. Като знам вашия 2007 колко време има докато се изпъллни нашия ще е 2020-та сигурно:)


Ами "нашия" план е изпълнен вече.Вие му мислете за "вашия".

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 22:17 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 04 Юни 2007 22:14
Мнения: 241
Местоположение: Навсякъде
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Някой има ли клипове на головете на мача? Гледам има качени на головете от другите квалификации , теи де имаше ся незная , ай някой ако има да качи моля ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2007 23:40 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
cyberfan написа:
t0xIc написа:
Това за плана искрено ме разсмя. Като знам вашия 2007 колко време има докато се изпъллни нашия ще е 2020-та сигурно:)


Ами "нашия" план е изпълнен вече.Вие му мислете за "вашия".


С какво е изпълнен бе? Вие сте най-дъртият отбор в "А" група:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 14:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ем,че Милан млади ли са бе?На нас ни трябват по 2-ма играчи на трансферен пазар.Не трябва да прави нов отбор като вас.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 15:01 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Няма значение. Казвам ти ,че състава ви е същия от 2005-та ,а иначе само чета за юноши и т.н. "подмладяване" на отбора" . То в отбора ви играят 3-4ма души от над 6-7 години ,а някои дори повече. :) За какъв план си говорим не мога да разбера.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 15:22 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами номера беше да не се дават пари за нови играчи и това беше постигнато.Нали се сещаш,че като обявиха плана Чорни тъкмо беше спрял кранчето.А и достатъчно млади играчи от школата влязоха в първия отбор.Ти как си го предствяш това подмладяване?Цялата формация на юношеския отбор да станат титуляри при мъжете ли?Смешно е недей :)

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 19:22 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е много ще ми е интересно като се контузят и продадат сегашните титуляри дали няма да получите инфаркт като излязат половината юноши титуляри ,а не за запълване на дупки:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2007 20:04 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Че то с кой отбор не е така?Нима някой може да замени Кака,Роналдиньо,К.Роналдо и т.н. ?Всеки отбор си има звезди или играчи които не могат да бъдат заменени.А и Левски прави трансфери,но просто не пръска много пари.

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 13:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
t0xIc написа:
Е много ще ми е интересно като се контузят и продадат сегашните титуляри дали няма да получите инфаркт като излязат половината юноши титуляри ,а не за запълване на дупки:)


За разлика от вас ние имаме качествени юноши.Вие сами си признавате,че школата ви е пълен ташак.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 14:52 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Нашата школа е достатъчно да споменем ,че Пенев и Костадинов са оттам. Само двамата са постигнали повече от ВСИЧКИ играчи на Левски минали през клуба + юношите ви :) Доволен съм на 2-ма като тях през 10-на години ,а вие си вярвайте за надеждите ви:) Въобще допреди да се обяви тоя смешен план 2007 НИКОЙ не е спорил за юноши и глупости:) Преди беше публика ,после футболисти в чужбина...сега юноши ахахах смешна история:)
А колко са качествени ...ще видим. За играчите ви винаги има глупости в медиите и накрая се озовават нейде на майната си:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2007 15:32 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
... Турция най-често ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов