Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Окт 2024 23:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:25 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Испанският шампион Барселона завърши 3:3 с Йокохама Маринос в първия си мач от турнето в Япония. В приятелската среща се видя футбол на най-високо равнище, като холандският наставник Франк Рийкард пусна повечето от най-добрите си играчи. На терена бяха Едмилсон, шведският голаджия Хенрик Ларсон и Габри, като двамата започнаха мач за пръв път след възстовяване от тежки контузии. През по-голямата част от двубоя Барса доминираше, но грешки в защитата на каталунците доведоха до равенството. Попаденията за испанците отбелязаха Людовик Жули и Мота, който се отчете с два гола. Липсващите за Барселона бяха Роналдиньо и Ето`о, които взеха участие в бенефиса на Джордж Уеа вчера.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:26 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
cMoTaH` написа:
аве кажете нещо за Красимир Балкавов ще става ли трениор на Щутгарт ?


Не мисля,че ще напуска


Аз прочетох някъде,че е станал вече треньор на Щутгарт :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:29 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ръководствоото на Сарагоса заяви на Атлетико (Мадрид), че ако иска да привлече Лучано Галети, това ще им струва 4 милиона евро. Аржентинецът има договор за още една година със Сарагоса и след този срок клубът ще трябва да го пусне като свободен агент. В Атлетико са привлечени от универсалността на играча и може да направят бартер със свои футболисти в замяна на Галети. Към него имаше оферти от английски и италиански клубове, но той иска да остане в Испания.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:30 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MuTHu4aP написа:
Arsenal написа:
cMoTaH` написа:
аве кажете нещо за Красимир Балкавов ще става ли трениор на Щутгарт ?


Не мисля,че ще напуска


Аз прочетох някъде,че е станал вече треньор на Щутгарт :)



Ем чи супер значи :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
намерех : Щутгарт избира : Балъков или Хидинк

Красимир Балъков и холандецът Глус Хидинк са двамата най-сериозни кандидати за трениорския пост в " Щутгарт " , съобщи агенция ДПА. " Който познава Красимир Балъков, знае ,че той има качествата да поеме отбора " , заяви президентът на клуба Ервин Щаут. Договорът на на бившия капитан на българския национален отбор като помощник-трениор на напусналия " Щутгарт" Матиас Замер изтича на 30 юни. Това позволява на Балъков да подпише нов контракт с "швабите" или с друг клуб .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:31 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хиляди фенове на английския Съндърланд гласуваха за по-ранен час за начало на мачовете през седмицата. Отборът се завърна във Висшата лига след две години отсъствие. От управата на клуба предоставиха на привържениците възможността да гласуват в анкета по кое време трябва да започват мачовете. Повече от 10 000 запалянковци дадоха своя вот, като 54% от тях са за начален час 19,45, вместо досегашният - 20,00. В предишни години някои от подръжниците на Съндърланд, по-голямата част от които пътуват от други места на Англия, са заявявали, че имат проблем с пристигането за 19,45 ч. и часът е бил променен на 20,00.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:31 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Уест Бромич ще се опита да привлече нападателя на Монако Мохамед Калон. Играчът е готов да напусне Франция, тъй като загуби титулярното си място и е в обтегнати отношения с треньора Дидие Дешан. “Футболистът не е щастлив и има нужда от ново предизвикателство”, заяви агентът на Калон. “Познавам мениджъра на Уест Бромич Брайън Робсън много добре и играчът има високо мнение за него. Ако англичаните обсъдят трансфера с ръководството на Монако, лично ще препоръчам на Калон да приеме офертата”, допълни той.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
MuTHu4aP написа:
Arsenal написа:
cMoTaH` написа:
аве кажете нещо за Красимир Балкавов ще става ли трениор на Щутгарт ?


Не мисля,че ще напуска


Аз прочетох някъде,че е станал вече треньор на Щутгарт :)


не вярвам да е станал още не сам чул никаде но дано да стане :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:32 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Младата холандска звезда Робин Ван Перси иска да осигури дългосрочно бъдещето си в настоящия си клуб Арсенал. Преди година, когато дойде на “Хайбъри” от Фейенорд срещу 2,75 милиона паунда,той подписа за четири сезона. “Виждам се с екипа на Арсенал още много години. Моя договор е за още три години и, разбира се, ще видим какво ще направим”, заяви Ван Перси. Нападателят смята, че може да научи още много от партньорството си в атаката с неговия ментор и сънародник Денис Бергкамп, който преподписа за още година с “топчиите”. “Мога да науча много от Денис и е чудесно, че той подписа нов договор. Бергкамп е фантастичен играч”, добави младокът.


Ей разбира момчето :) :) :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:33 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ветеранът на Тотнъм Нуредин Найбет се е съгласил да остане на “Уайт Харт Лейн” и през следващия сезон. 35-годишният марокански защитник беше свързван с трансфер в Катар. “Реших да остана за още един сезон. Щастлив съм в Лондон и не искам да променям нещата. Възможността да играя в Катар се появи няколко пъти, но никога не се стигна до нещо сериозно. Имам още достатъчно години в английския футбол. Всички играчи вярват, че Тотнъм е достатъчно добър отбор, за да се класира за Купата на УЕФА догодина и ние ще го докажем”, заяви мароканецът.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:33 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Треньорът на Интер Роберто Манчини е категоричен, че отборът трябва задължително да спечели още тази вечер на “Олимпико” срещу Рома. Двата отбора се изправят един срещу друг във финала за Купата на Италия. Първият двубой е днес от 22,30 часа, българско време, а реваншът на “Сан Сиро” в Милано е в сряда.
“Отиваме в Рим, за да спечелим, отсече Манчини. – Всяка различна мисъл от тази в главите на играчите е много, много грешна. Да си призная, вече малко позабравихме как се играе футбол, защото отдавна свърши първенството. Това е в кръга на шегата. Знаем, че ще ни бъде много трудно срещу Рома. Става въпрос обаче за два мача, които нямат нищо общо с онези, които играхме в първенството. Довечера на терена ще излязат два отбора с много звезди, които могат да решат мача във всяка минута”.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:33 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
“Купата на Италия е голямата ни цел този сезон”. Това каза треньорът на италианския Рома Бруно Конти. Довечера “Вълците” излизат на “Олимпико” за първия мач от финала в турнира срещу Интер. Двубоят е от 22,30 часа, българско време.
“След малките радости от това, че се спасихме от изпадане и от спечеленото място в турнира на УЕФА, Купата е голямата ни цел, за да доставим радост на феновете, коментира Конти. – Момчетата са добре. Играем първия мач удома и затова е важно да не допуснем гол. В същото време трябва да се опитаме да вкараме, за да си осигурим добър аванс преди реванша. В нашия речник не същуствава думата “страх”. По-скоро говорим за респект и уважение към съперника. Мисля, че се подготвихме за този мач възможно най-правилно. Надявам се да видим добрата работа на терена довечера на “Олимпико” и в сряда на “Сан Сиро”. Сигурен съм, че и двата мача ще се превърнат в истински спектакъл за тифозите”.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:34 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Роби Савидж иска да прекрати враждата със селекционера на Уелс Джон Тошак и да се завърне в националния си отбор. Звездата на Блекбърн напусна през март след скандал с Тошак, който му каза, че няма да го пусне в двете световни квалификации срещу Австрия. “Не трябваше да реагирам така. Прекалих. Вярвам, че мога да играя още 4-5 години и наистина искам да го направя”, заяви 30-годишният халф пред “Нюз ъф да уърлд”. След скандала Савидж обяви, че няма да играе повече за Уелс, докато наставник е Тошак. По-късно играчът намекна, че би се върнал, но само ако селекционерът направи първата крачка. Бившият футболист на Лестър и Бирмингам сподели, че е готов да излезе срещу Англия на 3 септември и, че може да играе за страната си до 2010 година. “Имам 39 мача с националната фланелка и не искам да разкажа на малкия си син Чарли, когато той порасне, че съм можел да играя още, но кариерата ми е свършила заради моя характер. Вярвам, че съм най-добрия на моя пост в Уелс”, допълни Савидж.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:34 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Световният шампион Бразилия е фаворит в започващия на 15 юни турнир за Купата на конфедерациите в Германия според водещия световен букмейкър "Sportingbet.bg". Залози за триумф на отбора се приемат при коефициент 2,87. Шансовете на домакина Германия са оценени с 3,50, а тези на Аржентина с 4,00. Аутсайдери в турнира според "Sportingbet.bg" са Тунис и Австралия с коефициент 34,00.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:35 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
. Президентът на Тотнъм Даниел Леви заяви, че на Челси ще бъдат отнети точки, ако неговия клуб внесе оплакване срещу тях във Висшата лига. Причината за подобно действие са непозволените преговори на шампиона на Англия с футболния директор на “шпорите” Франк Арнесен. Леви влезе в открита война с Челси, след като президента на “сините” Брус Бък обвини Тотнъм в нелоялни разговори с четирима играчи от “Стамфорд Бридж”. Вицепрезидентът на Арсенал Дейвид Дейн и изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Дейвид Гил подтикват боса на “шпорите” да подаде оплакване срещу отбора на руския милиардер Роман Абрамович. Двамата смятат, че така на Челси могат да бъдат отнети точки и това е единственият начин “сините” да спрат да нарушават правилата на Премиършип. Леви обаче настоява, че ще следва единствено интересите на своя клуб и ще вземе компенсация от Челси заради скандала. “Моята позиция по посоката, в която продължаваме оттук нататък е пределно ясна. Решен съм да разрешим нещата в най-добрия вариант за нашия клуб. Няма да бъда принуден да подавам официално оплакване до Висшата лига, което със сигурност ще завърши с наказание на Челси с лишаване от точки. Ако обаче не получим справедливо и достойно обезщетение няма да се поколебая да сторя това”, заяви Леви. Тотнъм иска от лондонските си съграждани компенсация в размер на 10 милиона лири. От Челси обявиха, че “шпорите” са провели непозволени преговори с четирима играчи на клуба. Предполагаемите футболисти са Скот Паркър, Глен Джонсън, Микаел Форсел и Робърт Хът. В Тотнъм декларираха, че са провели запитвания за тези играчи, но всичко е било в рамките на позволеното.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 21:37 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Все още не мога да повярвам, че ще играя в Германия

Вчера българският национален полузащитник Чавдар Янков издържа успешно медицинските тестове в новия си клуб Хановер. През следващия сезон Чаво ще играе в немския тим под наем, като за това Славия ще получи един милион евро. Младата надежда на България отдели внимание на хората от официалния сайт на Хановер. Агенция Фокус ви предлага първото интервю на българския футболист пред немските медии.

- Здравей, Чавдар. Сърдечно те посрещаме с добре дошъл в Хановер! Кога за първи път разбра за интерес на отбора към теб?

- За първи път чух за желанието на Хановер да ме привлече след квалификационната среща на националния отбор на България срещу Хърватия в края на миналата седмица. Ръководството на Славия вече беше провело преговорите на специална среща, но нарочно на мен нищо не ми беше съобщено в началото. Трябваше да съм концентриран за мача срещу Хърватия. Затова всичко за мен се случи изключително набързо. Изключително съм радостен, че всичко свърши и вече съм тук.

- Научи ли нещо за Хановер от своите колеги в националния отбор, който играят в Германия - Димитър Бербатов и Мартин Петров?

- След като трансферът стана факт, много хора ми звъняха и ме поздравяваха, включително и те двамата. Аз също така имам информация за Германия и Хановер. Това е голяма крачка за мен. Все още не мога да повярвам, че ще играя в Бундеслигата. Наистина ще мога да науча много тук и да натрупам опит, който ще ми е полезен за в бъдеще.

- Имал ли си възможност в България да следиш немското първенство? И можеш ли да направиш някаква сравнение?

- Бундеслигата е едно от най-силните първенства в Европа, заедно с испанската Примера Дивисион и английската Висша лига. Редовно следя футболния шампионат първенство в Германия. Това е едно изключително силно първенство с класни отбори. Гледал съм изключителен футбол тук... и разбира се изключителни играчи! За моето бъдещо развитие е важно, че ще имам възможност да играя тук.

- Какво ти предстои в следващите няколко дни?

- Утре (б.р-четвъртък) се връщам в България заедно с моя баща. После ми предстои кратка почивка на българското черноморие, където ще мога да си почина на спокойствие. Слез това започваме подготовка за новия сезон с отбора.

- Вече направи сериозен скок в кариерата си. Кога започна да играеш футбол?

- Започнах на девет години в школата на Славия, после стигнах и до юношеския национален отбор. Сменил съм много треньори в различните юношески възрастови групи. Също така съм играл под ръководството на трима сръбски треньори. Междудругото, новият треньор на Славия е Петър Хубчев, който е известен в Германия от предстоя си в Хамбургер и Айнтрах (Франкфурт).

- Получавал ли си повиквателни за различните юношески национални отбори?

- Да, бях в националните отбори до 15 и до 16 години. Минах също така през младежкия тим до 21 години, и разбира се в представителния тим. Дебютитах в едно контрола срещу Република Корея и вече имам 11 мача.

- Славия завърши сезона на пето място. Доволен ли си от представянето на отбора?

- Много съм тъжен и разочарован, защото целта на Славия беше да спечели право за участие в турнира за Купата на УЕФА. Сега се надявам моите бивши колеги да постигнат това през следващия сезон.

- Загубата с 1:3 от Хърватия сложи край на надеждите за класиране на Световното първенство...

- Това е футболът и се случват такива неща. Надявам се искрено да превъзмогнем това. Двете домакински загуби ни костваха класирането. Сега нашата основна цел става класирането на Европейското първенство през 2008 година.

- Коя е любимата ти схема на игра и коя е твоята любима позиция на терена?

- При последния ни треньор играхме в схема 4-4-2. Чувствам се добре на всеки един пост в халфовата линия. Любимата ми позиция обаче е зад двамата нападатели или в дясна част на полузащитата. Оставам на треньорите да преценят къде да ме поставят на терена и къде ще съм най-полезен.

- Ще играеш с номер 23. Доволен ли си от това?

- В Славия носех номер 16, в националния отбор съм с 8. Смятам, че и 23 е добър номер. Важното за мен е да играя добре, а не кой номер нося на гърба си.

- Още не говориш немски. Кога ще започнеш да го учиш?

- Ще се опитам да направя това в близкото бъдеще. Надявам се постепенно и бързо, крачка по крачка, да подобря немския си. Говоря малко английски и испански.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 22:01 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Трагедия, в която главен герой е китайски футболен национал, потресе света и запълни криминалните хроники на медиите, съобщи италианската агенция АНСА. 27-годишният Чен Йонг Кянг е бил нападнат от все още неизвестен на полицията престъпник на излизане от ресторант в Шенцен. Извергът се нахвърлил върху футболиста в гръб и няколко пъти го посякъл със сатър. Преди това го заплашил с пистолет. Чен Йонг Кянг е бил посечен с хладното оръжие във врата, в ръката и в главата.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 22:44 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бившият капитан на националния отбор Красимир Балъков ще обяви клуба, който ще поеме в сряда на пресконференция във Варна. Бала отрече, че ще става треньор на отбор от бившия СССР. Той е на почивка във Варна и ще обяви сам клуба, за да прекрати спекулациите. След като се отказа от футбола през 2003 г. Балъков остана помощник треньор в Щутгарт.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Юни 2005 22:50 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Днес с двубоя в Белица между отборите на Краище и СОУ “Св. Св. Кирил и Методий” – Белица започна футболен турнир. Той ще завърши на 16–ти, а класиралите се на първите три места ще получат награди – фотоапарати и футболни топки, осигурени от НДСВ. Ще има и парични награди до 300 лева за най-добрите, обещаха организаторите. В първото по рода си първенство, организирано в Белица са се записали за участие над 20 отбора на училища, махали и учреждения. До този момент са изиграни 8 мача. Отборът Орище –Белица се е класирал на финалите. Тази вечер се очаква на градския стадион да присъстват около 200 футболни фенове, както досега, обясниха организаторите.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 02:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отборът на Интер си осигури комфортна преднина от два гола още на полувремето в първия финален мач за Купата на Италия срещу тима на Рома на ст. “Олимпико” в Рим. Бразилската звезда Адриано стана автор и на двете попадения в 30-ата и 36-ата минути. Първо нападателят откри с топовен изстрел от около 30 метра. Младият вратар на “вълците” Джанлука Курчи, не се намеси убедително, като успя само да закачи топката. Второто попадение на бразилеца падна само 6 минути по-късно, като този път Адриано засече с глава центриране от фаул на своя сънародник Зе Мария отдясно.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 02:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Шампионът на Норвегия – Розенборг, разби гостуващия Хам-Кам с 4:0 в най-добрия си мач от началото на сезона. Отборът от Трондхайм започна неубедително новата кампания и след тази победа заема едва 7-мо място с 15 точки, цели шест по-малко от временния лидер Старт. Точни за Розенборг бяха Пер Скелбред (7 и 57), Ерик Хофтун (13) и Харалд Братбак (74). Водачът Старт пък, стигна само до равенство 1:1 при домакинството си на Тромсьо.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 02:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Френското крило на Нюкасъл Лоран Робер ще премине в Болтън в близките дни, предаде ВВС. Двата клуба са се договорили за трансферната сума, а футболиста е уредил личните си условия. Остава само да премине медицински тестове. 30-годишният футболист ще подпише 3-годишен договор с тимa на Сам Алардайс. Така с Болтън Робер ще изпълни желанието си - да играе в турнира за Купата на УЕФА. Още преди последния мач на Нюкасъл за сезона, той обяви, че напуска клуба, след многобройните скандали с мениджъра на “свраките” – Греъм Сунес.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 02:25 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Халфът на Удинезе Давид Писаро заяви, че иска да играе в Интер. Очаква се чилиецът да напусне Удине, за да се присъедини към един от най-големите клубове на Италия. “Надявам се от Удинезе да ме наградят за труда ми, като ме пуснат да си отида преди изтичането на договора ми през 2007 г. Ако имам избор на нова посока, бих избрал Интер”, заяви Писаро.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 03:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отборът на Интер си осигури комфортна преднина от 2:0 в първия финален мач за Купата на Италия срещу тима на Рома на ст. “Олимпико” в Рим. Бразилската звезда Адриано стана автор и на двете попадения в 30-ата и 36-ата минути. Първо нападателят откри с топовен изстрел от около 30 метра. Младият вратар на “вълците” Джанлука Курчи, не се намеси убедително, като успя само да закачи топката. Второто попадение на бразилеца падна само 6 минути по-късно, като този път Адриано засече с глава центриране от фаул на своя сънародник Зе Мария отдясно. След този резултат Интер почти сигурно ще триуфира, предвид факта, че реванша в сряда е в Милано на “Джузепе Меаца”.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 13:58 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Новият наставник на Валери Божинов във Фиорентина – Чезаре Прандели, иска да привлече офанзивния халф на Парма Марк Брешано, твърдят медиите на Ботуша. Двамата са работили заедно в тима на “дуковете” и се познават добре. Прандели настоява за трансфера, независимо дали Парма ще се спаси от изпадане или не. Австралийският национал Брешано беше един от основните футболисти на ”пармалатите” през този сезон и помогна много на отбора да излезе от “калта”.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 13:59 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
. Френският Ланс привлече тунизийския талант Исан Жомаа за 1,5 млн. евро от местния Есперанс, предаде официалният сайт на УЕФА. 21-годишният офанзивен халф подписа договор за пет години. Това е първото ново попълнение за треньора на Ланс – Франсис Жиьо. Жомаа записа 30 мача с Есперанс през този сезон, в които вкара пет гола. Той попада и в полезрението на националния селекционер на Тунис Роже Льомер.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 13:59 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отборът на Химнасия спечели по категоричен начин дербито на град Ла Плата в Аржентина, след като разгроми местния си съперник Естудиантес с 4:1 в мач от 16-ия кръг на Клаусура. Точни за символичните домакини бяха Клаудио Енриа (9 и 50), Марсело Гус (37) и Гонсало Варгас (90), а за “студентите” се разписа Рафаел Макератеси (68). Срещата не мина и без грубости и нерви. Двата отбора доиграха мача с по 10 души, след като още в 31-та минута Матиас Ескобар (Химнасия) и Родриго Брана (Естудиантес) се сбиха и веднага видяха червения цвят на картона. Въпреки поражението тима на Естудиантес остава на 2-ро място, но пропусна да се изравни по точки с лидера Велес, който изненадващо загуби у дома с 2:3 от аутсайдера Институто.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 13:59 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Двата най-популярни бразилски клуба изиграха срещата помежду си пред празни трибуни. Коринтианс победи убедително с 4:2 като домакин. Точни за победителите бяха Жо (23 и 83), Абуда (52) и Рожер (78), а за гостите се разписаха Фабиано Оливейра (73) и Жан (81). Отборът на Коринтианс беше наказан да играе два домакински мача пред закрити врати от бразилската федерация, заради изтъпленията на феновете си най-вече по време на дербито със Сао Пауло, загубено катастрофално. Според социологически проучвания Фламенго и Коринтианс са двата най-популярни клуба в страната на кафето. Около 35 млн. души подържат тима на Фламенго, което e 20% от цялото население на страната (180 млн.), а за Коринтианс стискат палци 25 млн.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 14:00 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Президентът на Байерн (Мюнхен) Франц Бекенбауер, който е лидер на организационния комитет за Световното първенство по футбол в Германия през следващото лято, заяви, че иска да смекчи системата за билетите за мачовете, така, че феновете да могат да си разменят ценните хартийки. “Трябва да има възможност феновете да си разменят билети. Трябва този проблем да бъде решен и се надявам това да стане в най-скоро време”, сподели Кайзер Франц пред ZDF. По действащата система билетите не могат да бъдат разменяни, защото всеки носи името на купувача си. Единственият шанс човек да гледа любимия си отбор до края на шампионата е да си купи така наречения “Специален отборен билет”. С него притежателя му ще може да гледа трите мача на даден отбор в груповата фаза, а ако тима отпадне билета автоматично се прехвърля на отбора, завършил първи в групата. Ако следващия отбор отпадне в елиминационната фаза, билета се прехвърля на тима, който го е победил и така до финала.
Повече от 10 млн. души за дали заявки за билети по интернет. Организаторите обаче са предвидили да пуснат само 1,12 млн. билета от 2,93 млн. за 64-те мача на свободна продажба. Това означава, че хората, които ще получат билети по интернет ще бъдат подбирани и ще има милиони разочаровани.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юни 2005 14:00 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отборът на Рубин (Казан) надви изненадващо носителя на Купата на УЕФА ЦСКА (Москва) с 1:0 в мач от 11-ия кръг на руското футболно първенство. Единственото попадение за тима от Казан отбеляза чехът Томаш Чичек в 29-ата минута. С тази победа Рубин събра 18 точки и заема 5-то място във временното класиране. ЦСКА е 10-ти 11 точки, но с цели 4 мача по-малко.
Водач в класирането е шампиона Локомотив (Москва) с 23 точки, който продължава да е без загуба.

Други резултати:
Амкар – Том 0:0
Динамо (Москва) – Алания 1:0
Ростов – Терек 1:0
Сатурн – Торпедо (Москва) 1:0
ФК Москва – Криля Советов 0:1

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов