Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 02 Окт 2024 01:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2008 01:17 
Offline
Lorenzo Von Matterhorn
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 19:24
Мнения: 1228
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Canizares написа:
Gerrard написа:
Оф че сте тъпаци ама...Казах,че искам БЕРБАТОВ да отиде в арсенал,защото ще е хубаво там да играе понеже нямат нападатели,не че съм фен на шибания ви отбор...:S

1.не съм тъпак
2.не съм фен на Арсенал
3.Дано Ливърпул отпаднат във Вторник! :bang: :boi:
4.То самоубий се...

_________________
Силният е най-могъщ САМ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2008 07:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sabotage написа:
Canizares написа:
Gerrard написа:
Оф че сте тъпаци ама...Казах,че искам БЕРБАТОВ да отиде в арсенал,защото ще е хубаво там да играе понеже нямат нападатели,не че съм фен на шибания ви отбор...:S

1.не съм тъпак
2.не съм фен на Арсенал
3.Дано Ливърпул отпаднат във Вторник! :bang: :boi:
4.То самоубий се...

5. Спрете със спама.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2008 19:22 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Жик-Так!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Май 2008 00:15 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Как Борислав Борисов(от диема) е станал фен на клуба.

Цитат:
Набързо да кажа как станах фен на Арсенал. Ами изгониха ме от час по химия през 1989. Аз по принцип бях отличен ученик и почти нямах петици. Играех и футбол. Бях се запалил вече по английския футбол и конкретно по Арсенал, но не чак толкова. Много близък мой приятел ми донесе аудиозапис на мача с Ливърпул на "Анфилд" от ББС. Седнал съм аз на последния чин с един уокмен (тогава това беше много гъзарско, да имаш уокмен, бяхме двама души в целия клас). И си слушам. И при гола на Майкъл томас без да искам съм изкрещял. та, ме изгониха с думите - тук не ми трябват фенове. И тогава осъзнах, че съм станал фен на Арсенал. Но искам да кажа защо трябва да сме фенове на Арсенал
1. Защото Арсенал е първият отбор от южна Англия (на юг от Бирмингам), който играе професионален футбол.
2. Защото не сме напускали елита на Англия от 1919 година. В случая изразът "хиляда и балканската война е много точен".
3. Защото сме постигнали всичко с много труд и без какъвто и да е късмет. Загубеният финал за ФА Къп през 1927 година е доказателство за това.
4. Защото сме създали нещо, което и до днес е считано за революция в съвременния футбол - системата WM
5. Защото сме печелили титлата в три поредни години само 50 години преди Ливърпул и 60 преди Ман.Ю. А и само няколко след Хъдърсфилд
6. Защото ако през 30-те години имаше европейски клубни турнири щяхме да имаме само 10 КЕШ-а още тогава
7. Защото наш играч е в основата на махането на тавана на заплати в английския футбол.
8. Защото през 1971 година постигаме дубъл на стадиона на местния си съперник (същото става и през 2004 година). Не съм убеден колко отбора могат да се похвалят с такива сладки мигове.
9. Защото ставаме шампиони в най-драматичният финал в историята на английския футбол през 1989 година на "Анфилд"
10. Защото сме спечелили победи в Милано (2 пъти срещу двата отбора), Мадрид и Торино, с които се чудя колко английски отбора могат да се похвалят.
11. Защото можем да играем "скучно" и "красиво", когато си поискаме.
12. Защото сме единственият отбор в лигата, който ЦЯЛ СЕЗОН НЯМА ЗАГУБА.
13. Защото сме единственият клуб в топ 5 на Лигата, собственост на АНГЛИЧАНИ.
14. Защото построихме собствен стадион, а не използвахме пари за европейското първенство през 1996.
Мога да изброя още много. Но най-важното е, че ние сме Арсенал и играем футболът, както той трябва да бъде игран.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Юли 2008 00:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Щутгарт-Арсенал 1-3..Първото полувреме като цяло беше скучно..второто обаче треньорите почнаха със смените..Венгер пусна младоците,но пък още в началото на второто полувреме немците поведоха..после пък Вела,Бендтнер и Уилшър вкараха по един гол,като се има впредвид,че и трите гола бяха много красиви..Изобщо това 19 годишното мексиканче и Бендтнер си партнират много добре в атака,докато Аде и Перси не ми харесаха изобщо..

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2008 18:51 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Айде ... дойдоха и първите 3 точки за сезона. Още няколко мача да поиграят заедно Насри и Денислон и ще станат добра двойка полузащитници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 01:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Арсенал-Твенте 4:0(Насри,Галас,Уолкът,Бендтнер)..Доста по-добре играха отколкото последния мач..иии добър дебют за Ники Михайлов :531

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 02:50 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
Арсенал-Твенте 4:0(Насри,Галас,Уолкът,Бендтнер)..Доста по-добре играха отколкото последния мач..иии добър дебют за Ники Михайлов :531

хахах браво на Ники,само 4 гола :531


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2008 17:55 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Canizares написа:
-|-Dead Inside-|- написа:
Арсенал-Твенте 4:0(Насри,Галас,Уолкът,Бендтнер)..Доста по-добре играха отколкото последния мач..иии добър дебют за Ники Михайлов :531

хахах браво на Ники,само 4 гола :531
И сигурно трите са му минали през краката.. :531


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2008 01:29 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ПТИ: ЦЯЛ ЖИВОТ СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТРАНСФЕРА СИ В БАРСЕЛОНА

Бившият полузащитник на Франция Емануел Пти прави много любопитни разкрития в своята автобиографична книга, в която разказва по специално за неудачния си трансфер от Арсенал в Барселона.



„Единствената постъпка от футболната ми кариера, за която съжалявам, това е трансферът ми от Арсенал в Барселона. В Англия изкарвах по около 150 хиляди евро на месец, а при преминаването ми в каталунския клуб се разбрах за двойно повече, като се договорих за това с тогавашния президент Жоан Гаспар. След предварителните разговори, аз отидох в Испания, говорих с ръководството на отбора. Това беше един доста интересен разговор – те все едно ми продаваха килим, а не ми предлагаха договор. Присъединих се към останалите футболисти по-късно, направо на лагер в Холандия. И ме удиви моментално, че отборът бе на практика разбит на три групи: каталунция, холандци и останалите. При нас определено не съществуваше единство,” пише Пти в своята автобиография.

Дългокосият французин не спести нищо и на треньора си по онова време. „По време на едно занимание, старши треньорът Лоренцо Сера Ферер се обърна към мен на испански, език, който не говорех тогава. Помолих сънародника си Ришар Дютруел, който също играеше в Барса, да ми преведе думите му. Когато разбрах смисъла им, се ужасих. Треньорът ме беше попитал „Ти къде си играл досега?”. Никога не съм чувал подобни глупости от човек, който би трябвало да е подбрал играчите за състава си. Отначало си помислих, че се шегува, но после разбрах, че трансферът ми е бил просто политически ход на президента на клуба, а треньорът дори не е знаел кой е този Пти. Ние нямахме треньор, а клоун,” разказва без притеснения Емануел Пти на страниците на своята книга.

Автобиографията на Пти – „А fleur de peau” – бе пусната на пазара това лято.




Още един към графата "грешка, че напуснах Арсенал".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Сеп 2008 00:26 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Само 5:0 за сега .... :bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2008 08:37 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Порто пое гнева на Арсенал
Само 3 дни след като бе разсипан от критики заради загубата си от Хъл Сити, Арсенал показа на всички, че продължава да е невероятен отбор и направо съсипа Порто в мач от втория кръг на Шампионската Лига.

Крайният резултат бе 4:0, но спокойно можеше и да се стигне до двуцифрова победа.

По два гола вкараха отнеслите най-много критики нападатели Робин Ван Перси и Адебайор - по един през първото и второто полувреме.

Преди мача Венгер заяви,че няма да прави наказателни промени в състава и единствено желанието за ротация може да продиктува смени. И явно ранната фаза на сезона бе причина единствената промяна спрямо състава загубил срещу Хъл да бе Насри на мястото на Ебуе.

Дали това, или огромната мотивация станаха причина за изключително активна игра на Арсенал още от самото начало на мача.

В 10-та минута Ван Перси по чудесен начин си освободи пространство за стрелба и отправи фалцов удър към долния ъгъл, но вратаря Елтон с плонж изби.

Веднага след изпълнението на корнера Порто организира бърза контраатака, при която топката бе центрирана ниско в наказателното поле и там Родригес със шпагат я засече, но тя се отби от горната страна на напречната греда.

Отново Ван Перси имаше възможност, но не намери добре топката от воле на 3 метра от вратата и ударът се получи прекалено мек.

Много активен по дясното крило бе Тио Уолкът, който на няколко пъти пробива в наказателното поле и опитва диагонални изстрели.

Атаките на Порто бяха редки, но при една от тях Алмуня трябваше да прави акробатичен плонж за да спасява далечен удар. След получилият се корнер пък се стигна до невероятно разбъркване, което за малко не завърши с гол.

Арсенал притежаваше топката в 66% от времето, имаше 6 корнера и определено бе по-активният отбор. И в 31-та минута заслужено успя да открие резултата.

Фабрегас елегантно изведе Адебайор в наказателното поле, той бе сам срещу вратаря, но на много малък ъгъл. Затова изчака и подаде по земя към връхлитащият Ван Перси,който с шпагат засече в мрежата.

Десет минути по-късно и нападателното дуо донесе втори гол. Ван Перси центрира от корнер и Адебайор надскочи всички и забоде топката точно под гредата.

На полувремето треньорът на гостите пусна в игра нападателят Лучо Гонзалес. Надеждите за обрат на Порто обаче бяха попарени още в 48-та минута, когато Ван Перси вкара нов гол.

Холандският национал се пребори със защитник в наказателното поле и от десетина метра протегна крак и с върха на бутонката забоде топката в далечния голен ъгъл на вратата.

От тук нататък Арсенал се развилня и заигра така, както само той го може.Уолкът и Адебайор нахлуваха без никакъв проблем в наказателното поле, а паниката на португалците бе такава, че дори не можеха да изчистят топката при разбъркванията пред вратата.

При поредния си светкавичен пробив Уолкът поднесе на 2 метра от вратата на Насри, но той направи по-трудното и не засече добре топката. Френският халф се опита да се реваншира в следващата атака и нанесе снаряд, който едва бе спасен от Елтон.

Арсен Венгер извади от игра Ван Перси и Самир Насри, но дори и това не спря атаките на "Артилеристите".

Именно влезлият като резерва Никлас Бендтнер спечели малко пресилена дузпа в 71 минута. Нарушение наистина имаше, но каточели то бе на границата на наказателното поле. Адебайор застана зад топката и не сбърка за 4:0.

Въпреки, че до края оставаха още почти 20 минути, Венгер направи и последната си смяна, давайки почивка на вихрения Уолкът и пускайки Карлос Вела.

И младият мексиканец веднага се прояви, като навърза почти цялата защита на Порто в наказателното поле, след това подаде на Бендтнер, който също почна да финтира наляво и надясно, но накрая пропусна момента за стрелба.

Само преди 3 дни Венгер призна, че буквално му е станало физически лошо от играта на Арсенал срещу Хъл, но явно днес представянето на играчите му напълно го задоволяваше, защото камерите го уловиха как се залива от смях на пейката.

Мачът приличаше на игра на котка с мишка. Арсенал плетеше невероятно красиви комбинации, а Порто едва достигаше до единични далечни удари.

В 85 минута Бендтнер и Адебайор, които миналата година едва не се сбиха в един мач, комбинираха по прекрасен начин и тогоанецът отправи диагонален удар минал на сантиметри от гредата.

След това нахлуване на Вела и пас назад доведоха до поредното разбъркване и за малко не падна автогол.

Мачът започваше да прилича на демонстративен, като играчите на Арсенал правеха каквото си искат и направо се забавляваха.

И затова съдията напълно логично прецени, че няма смисъл от допълнително време и свири края само 5 секунди след изтиане на редовните 90 минути

Арсенал: Алмуня, Саня, Галас, Туре, Клиши, Насри (64 Ебуе), Денилсон, Фабрегас, Уолкът (72 Вела), Ван Перси (64 Бендтнер), Адебайор

Голмайстори: Ван Перси 31, Адебайор 40, Ван Перси 48, Адебайор 71

Порто: Елтон, Бенитес, Роландо, Бруно Алвеш, Сапунару, Томаш Коста, Фернандо (46 Лучо), Раул Мейрелеш (64 Мариано Гонзалес), Гуарин, Лисандро, Родригес

Ах как ми се искаше да си го запазят за Тотнъм... :bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Окт 2008 18:34 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Едуардо се завръща в игра следващия месец
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер изрази увереност, че ще може да разчита на нападателя си Едуардо още през следващия месец, съобщават британските медии.

Хърватският голмайстор получи ужасяваща контузия през февруари след изключително грубо влизане на Мартин Тейлър от Бирмингам. Първоначалните прогнози бяха, че Едуардо ще се възстановява близо една година, като най-песимистичните диагнози дори предричаха край за кариерата на футболиста.

Венгер обаче вярва, че Едуардо ще бъде на линия за наситената програма на „артилеристите” около Коледа. Очаква се нападателят да запише минути за първия тим още в средата на следващия месец, когато Арсенал посреща отбора на Уигън в мач от турнира за Карлинг Къп.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Окт 2008 18:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ВЕНГЕР: ГОРД СЪМ
22 октомври 2008

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер е горд от представянето на топчиите при гостуването им на Фенербахче, което те спечелиха с категоричното 5:2.

„Дойдохме тук и се опитвахме да диктуваме мача в една твърде гореща атмосфера. Горд съм горд, че успяхме”, каза Венгер, чийто тим водеше в Истанбул с 2:0 още в 11-ата минута.

„Нашето движение по терена и нашата техника бяха другата разлика в мача”, коментира френският наставник на лондончаните след двубоя от Шампионската лига.

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2008 11:44 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://gong.bg/view_article.php?article_id=59707 :D

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2008 11:55 
Offline
Объркал се
Аватар

Регистриран на: 24 Окт 2008 21:30
Мнения: 16
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal forever in the world

_________________
Едно е на теория и практика, съвсем друго е в живота


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 14:48 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:

Е ... и той си има нужди. :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 21:29 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Опъваха се ... но до едно време. В сряда е първия от 2-та най-важни мача този сезон. Дано се възстановят батковците.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2008 22:15 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Пак гредиии,рикушетиии..и накрая гола стана по най-неприятния за тях начин :D А втория гол беше невероятен..илиии по-скоро паса беше върховен :)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2008 16:19 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Виейра: Арсенал винаги ще бъде специален

Халфът на италианския шампион Интер Патрик Виейра разкри, че смята английските фенове за едни от най-страстните към играта в целия свят. Бившият играч на Арсенал сподели, че лондонският клуб и привържениците му ще останат завинаги в сърцето му. През миналата седмица мениджърът на „артилеристите" Арсен Венгер си позволи да отправи критики към поддръжката на отбора при домакинствата на „Емиратс". Виейра, който прекара девет сезона в лондонския гранд и беше и капитан на състава, има друго мнение относно феновете. „Това което обичам в английските фенове е, че те винаги помнят какво си дал на клуба. Сигурен съм, че след 15-20 години ще се върна в Арсенал и всички ще помнят деветте години, които прекарах там. По тази причина клубът винаги ще бъде специален за мен. Когато 50 000 души пеят „Виейра, уоа-оу-оу-оу, той идва от Сенегал, той играе за Арсенал"... това е фантастично!", сподели с умиление високият плеймейкър, който е измежду легендите на „Хайбъри" - първият дом на „топчиите".


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2008 17:05 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мистър Арсенал пое порсмут.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2008 08:11 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тъдей ис дъ биг дей. :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2008 16:27 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В колко почва мача? :bored:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2008 16:51 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
22:00


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 22:58 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е това беше най-якия мач между Арсенал и Тотнъм който някога съм гледал. Батковците играха на топ ниво и само вратаря ни позволи мача да бъде равен, но това е най-маловажното. Нямам търпение мача на WHL.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 23:03 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Shte e dobre ako kachat macha v zamunda ili match of the day bi trqbvalo da ima..Ako nema v zamunda, shte se postaraq da go namerq da go kacha:)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2008 23:51 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
http://torrent.free-zone.cc/details.php ... uploaded=1

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2008 01:26 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Арсенал 4:4 Тотнъм..Кой е следващият? ]:) 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 14:31 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2008 00:25
Мнения: 420
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ot kolko chasa igraqt neska s Man.

_________________
.......................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 14:49 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
sta89 написа:
ot kolko chasa igraqt neska s Man.

14:45


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов