Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 00:36

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2006 00:01 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Amy написа:
VaLerian`ka написа:
Двама монаси вървели по кален път. Валял силен дъжд. Като стигнали до завоя видели красиво момиче в копринено кимоно, което не можело да прекоси огромна локва на пътя. Единият монах повикал момичето, вдигнал го на ръце и го пренесъл на отсрещната страна. След това двамата монаси продължили пътя си към храма, само дето другия монах през цялото време мълчал намръщено. Малко преди да стигнат храма не издържал и попитал:
- Ние, монасите, не се доближаваме до жени. А ти дори пренесе това момиче на ръце през локвата. Защо?
На което първия монах отвърнал:
- Аз оставих момичето на пътя. Ти още ли го носиш в себе си?....

направи ми огромно впечатление.... :clap:


и на мен много ми хареса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2006 01:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики написа:
Amy написа:
VaLerian`ka написа:
Двама монаси вървели по кален път. Валял силен дъжд. Като стигнали до завоя видели красиво момиче в копринено кимоно, което не можело да прекоси огромна локва на пътя. Единият монах повикал момичето, вдигнал го на ръце и го пренесъл на отсрещната страна. След това двамата монаси продължили пътя си към храма, само дето другия монах през цялото време мълчал намръщено. Малко преди да стигнат храма не издържал и попитал:
- Ние, монасите, не се доближаваме до жени. А ти дори пренесе това момиче на ръце през локвата. Защо?
На което първия монах отвърнал:
- Аз оставих момичето на пътя. Ти още ли го носиш в себе си?....

направи ми огромно впечатление.... :clap:


и на мен много ми хареса.

Присъединявам се.


"Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия?

Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!"

Джордж Костанза


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2006 11:27 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2006 01:13
Мнения: 353
Години: 35

Местоположение: Кипър-България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
човек накрая просто трябва да изчезне...а какво по-хубаво от това да се родиш от...оргазъм. човешкия живот не би трябвало да започва от трудните моменти. да има израстване... идеята е хубава, но нито реална, нито достатъчно добра, за да я избера, ако имах избор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2006 12:57 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Мар 2006 21:11
Мнения: 45
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Две мишки паднали в гърненце с мляко.....едната рипала рипала с крачка но се отказала и бързо се одавила, а другата не спирала...тя не се отказала-борела се за живота си...Накрая избила млякото на сметана и успяла да се измъкне



затова хора борете са за мечтите си, борете са за живота си борете се за любимия човек....неоставяйте някакво си мляко да ви спре


П.С страхотна тема


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юни 2006 09:58 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 21 Май 2006 12:08
Мнения: 515
Местоположение: Field Of Papper Flowers...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[i]тази тема е проÑ

_________________
Robert Frost:,,In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2006 09:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2004 22:42
Мнения: 1081
Години: 36

Местоположение: Somewhere Over The Rainbow
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
" Ако не съществуваше закон, който да сменя Деня с Нощ и беше вечно Ден, аз щях да си мечтая за Нощ.Но Нощта я има и аз вместо да я ценя я проспивам.
Ако не съществуваше закон, който да сминя Нощта с Ден и беше вечно Нощ, то аз аз щях да си мечтая за Ден. Но Денят го има и аз вместо да го ценя, чакам да дойде Нощта, за да заспя."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2006 12:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Думите, които ще прочетете по-долу, са написани върху надгробната плоча на англикански епископ в Криптата на Уестминстърското абатство:

Когато бях млад и свободен и въображението ми не знаеше граници, мечтаех да променя света. Като започнах да остарявам и помъдрявам, открих, че светът няма да се промени, така че поукротих стремежите си и реших да променя само страната, в която жиееех.

Но и тя изглеждаше непоклатима.

В залеза на моя живот, в последен отчаян опит се залових да променя поне моето семейство, най-близките ми, но уви, те не искаха и да чуят.

Сега, когато лежа на смъртния си одър, внезапно прозрях: ако най-напред бях променил себе си, тогава, чрез моя собствен пример щях да променя семейството си.

Вдъхновен и насърчен от моите близки, щях да мога да направя и страната си по-добра, а кой знае, може би дори щях да успея да променя света."


из дълбините на нета ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2006 15:16 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хората не се променят :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2006 16:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Shaddy написа:
Хората не се променят :)

О, тук можем много да поспорим!
Абсолютно всеки човек се променя.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2006 07:59 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
EyesWideShut написа:
Shaddy написа:
Хората не се променят :)

О, тук можем много да поспорим!
Абсолютно всеки човек се променя.


Можем да спорим, ама няма да има особен смисъл ако не можем да дадем доказателства : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2006 11:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 22 Юни 2005 21:01
Мнения: 1049
Години: 33

Местоположение: falling from nowhere to nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Въпреки някои промени(заемане на различни позиции,променяне на ценностните предпочитания)у всеки човек съществува едно устойчиво ядро,определящо личността му.Това го прави един и същ...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Jem написа:
Въпреки някои промени(заемане на различни позиции,променяне на ценностните предпочитания)у всеки човек съществува едно устойчиво ядро,определящо личността му.Това го прави един и същ...
Изображение


Е, щом промениш ценностните си предпочитания, мисля, че променяш житейската си идеологията... а какво по-ясно от това, че променяш и себе си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А ако същността му е да бъде злобен, необщителен, затворен, завистлив...дали трябва да остане такъв?Остави другото, но той самият никога няма да успее да прокопса.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ама то няма как ... принципите променят ли се, следват ценности( то не знам дали има голяма разлика, ама едното ми звучи по-мащабно ;p) и от там същността.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:35 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
EyesWideShut написа:
А ако същността му е да бъде злобен, необщителен, затворен, завистлив...дали трябва да остане такъв?Остави другото, но той самият никога няма да успее да прокопса.

в повечето случеи този човек използва защитна реакция :да бъде злобен и затворен го правят хората които ги е страх да не ги наранят..В един учебник по философия пишешече в всеки човек е заложено доброто и той се ражда добър.И аз вярам в това...Най-хубавото е да съумееш да накараш един такъв човек да се "отвори" пред теб и да покаже добрата с и страна


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sunbaby написа:
EyesWideShut написа:
А ако същността му е да бъде злобен, необщителен, затворен, завистлив...дали трябва да остане такъв?Остави другото, но той самият никога няма да успее да прокопса.

в повечето случеи този човек използва защитна реакция :да бъде злобен и затворен го правят хората които ги е страх да не ги наранят..В един учебник по философия пишешече в всеки човек е заложено доброто и той се ражда добър.И аз вярам в това...Най-хубавото е да съумееш да накараш един такъв човек да се "отвори" пред теб и да покаже добрата с и страна

Именно де и аз вярвам, че един "лош човек"(така да го кажем) може да промени себе си и да стане "добър човек" ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:41 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DevilRose написа:
EyesWideShut написа:
Ама то няма как ... принципите променят ли се, следват ценности( то не знам дали има голяма разлика, ама едното ми звучи по-мащабно ;p) и от там същността.


Налагало ми се е с годините да променя ценностите си, възгледите си по някои въпроси, приоритетите си..веднъж замалко да променя Същността си и стана мн зле положението...Мога да споря с теб дп утре че промяната на едното не значи задължително промяна и на другото, но ми се спи.. Не упорствай, просто нека кажем "мислим различно" ,окей? :kiss:

А защо ти се наложи да промениш ценностите си ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами то си е ясно, че мислим различно, а и съм наясно, че не бих те убедила в моята истина, както и ти не би успяла да ме накараш да вярвам в твоята, освен ако , разбира се, не ми изтъкнеш много силни доводи ;)
Както и да е, просто не харесвам хора и мразя това човешко качество тип: "не харесвам това в себе си, но съм си такъв/такава и не мога или няма да се променя" ...много се дразня, защото това е или проява на слаб характер или на много, много глупав инат!
Или пък " не харесвам това в теб, но аз самият съм такъв"...тъпо е да четеш морал на някого за нещо, което ти самият си или ти самият вършиш.
Отплеснах се ;p Лека нощ :kiss:


Последна промяна EyesWideShut на 07 Юли 2006 00:49, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DevilRose написа:
Sunbaby написа:
А защо ти се наложи да промениш ценностите си ?

мм..то даже не е толкова ценностите, по-скоро приоритетите..Защо? Защото с времето разбираш/осъзнаваш по-добре кое наистина е важно за теб и без кое наистина неможеш..към кое наистина си струва да се стремиш..

ми ето, променяш се :)
добре де, спирам ;п


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:51 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
защото да тръгнеш да сменяш ценностите си ...говорим за наистина нещо сериозно и може да се каже че тогава същността ти няма как да не се промени ..А това че като порастваш разбираш някой неща и осъзнаваш че забележките на приятелите ти са нищо като проблеми в сравнение със настоящите е съвсем друго ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sunbaby написа:
защото да тръгнеш да сменяш ценностите си ...говорим за наистина нещо сериозно и може да се каже че тогава същността ти няма как да не се промени ..А това че като порастваш разбираш някой неща и осъзнаваш че забележките на приятелите ти са нищо като проблеми в сравнение със настоящите е съвсем друго ...

гордея се, че си ми роднина :)
най-сетне малко философстване :hug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 00:56 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ако DevilRose не си легне можем да спретнем един разговор по смисъла за живота и може да си го водим с години ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:00 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
а тая вечер ще си легнеш утря няма да избягаш ;)
Миме я си кажи възгледите за теб какаъв е смисъла на живота


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sunbaby написа:
а тая вечер ще си легнеш утря няма да избягаш ;)
Миме я си кажи възгледите за теб какаъв е смисъла на живота

Охо, шегуваш ли се? ;)
Ами какво да ти кажа...Смисълът на живота го разглеждам по-скоро индивидиално, отколкото общо за човечеството.Според мен някои хора променят възгледите си за живота постоянно, други пък си намират или втълпяват нещо, за което да живеят и това нещо се превръща в техния стимул и смисъл до край.Аз май съм от втория тип, въпреки че не мога да бъде категорична...кой знае, след година вече може да съм на друго мнение ;p. Та , смисълът ... хм, в това да бъдеш личност, да бъдеш някой, в това да преоткриеш доброто у себе си и да успееш да го съхраниш(както ти написа за него) и най-вече в това да изпиташ истинското щастие.Винаги съм откроявала щастието като едно мащабно понятие и винаги съм вярвала, че всъщност всички ние живеем, за да го изпитаме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:18 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Щастието е мн относително понятие.И когато ми се налага да пожелая на някого нещо използвам думата "щастие" като общо понятие .Хората казват от здравето няма по важно ...А аз казвам но щастието е съвкупност от здраве,любов,късмет и тн ..когато не си здрав не си щастлив ,когато не обичаш също не си щастлив... Ммм и за мен не смятам че живот без никакви проблеми и борби не е щастлив живот ...Човек трябва малко да се потруди ,да има трудности в живота за да оцени някои неща (малко извъртях темата )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:22 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DevilRose написа:

Не се стремя да бъда добра..не искам да преоткривам това в мен.. не искам да съм толкова добра, колкото понякога се чувствам..приемам добротата за слабост, всеки се възползва от това..личното удовлетворение от стореното добро понякога е твърде недостатъчно..За какво "добро" се борите всички..

бъди добра към тези които го заслужават ...ако ти се качат на главата покажи им че добротата ти не е даденост и за да я има трябва да си я заслужи... , с Мария имахме класна която показа на едно момче че може да се обърне към него и с добро и по мое виждане момчето се промени слушеше я,разбираше я (по принцип се изявяваше като бунтар)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:24 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DevilRose написа:
Щастието е толкова преходно...

Понякога се замисляш дали няма да ти е по-добре ако не си бил щастлива...напълно подкрепям че "най-лошото нещо за един човек е да изживее истинското щастие, защото когато го забухи, му се налага цял живот да живее със спомена за него" ... тей де..дали изобщо си струва..

Никой нищо не ти дава даром ....нещата са толкова добре притеглени с милиграмите дори ... ако видиш щастието трябва да опознаеш и болката


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 19 Юли 2004 15:09
Мнения: 1824
Местоположение: Walking On Clouds
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е, аз го разбирам по-друг начин...за мен това, което ти наричаш щастие е по-скоро задоволство от живота или поне радост.Верно... и аз го използвам повърхностно, когато пожелавам щастие някому...разбира се, влагам смисъл, но по-скоро този, които ти описа ;)
Едва ли бих могла да ви опиша какво е щастието за мен... но с няколко думи : това би могло да бъде дори само миг, но този миг да си струва всичко, през което си преминал, всичко, което си дал от себе си, което си загубил ...всичката болка(въпреки че тази дума е адски банална вече), всичкото постоянство, което си вложил, за да го изпиташ...Знам ли, може би греша, просто аз го търся такова ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:28 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DevilRose написа:
мале колко правописни грешки имам..леле..лягам си, край ;)
а за "доброто"...уф..имено,отпускам се..ставам наивна..проявявам повече добро отколкото трябва..максималист съм - всичко или нищо, трудно "подбирам"... т.е. или добра за .. почти всики или почти за никой

всички правим грешки то и аз нормално за тези часове
а доброто няма нищо общо с наивност ...смятам че наивността граничи с лекомислие и предоверяване ..ВЯра можеш да имаш само на себе си ! И да разчиташ само на себе си! (за наистина сериозните неща)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2006 01:30 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
EyesWideShut написа:
Е, аз го разбирам по-друг начин...за мен това, което ти наричаш щастие е по-скоро задоволство от живота или поне радост.Верно... и аз го използвам повърхностно, когато пожелавам щастие някому...разбира се, влагам смисъл, но по-скоро този, които ти описа ;)
Едва ли бих могла да ви опиша какво е щастието за мен... но с няколко думи : това би могло да бъде дори само миг, но този миг да си струва всичко, през което си преминал, всичко, което си дал от себе си, което си загубил ...всичката болка(въпреки че тази дума е адски банална вече), всичкото постоянство, което си вложил, за да го изпиташ...Знам ли, може би греша, просто аз го търся такова ;)

+ да не съжеляваш за това което си направил и жертвал


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 187 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов