Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Май 2024 20:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2007 22:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Явка , при мен има два вариянта , първия е да съм на връх Шипка за 3ти март , заедно с ВМРО-Добрич , а втория е в София за митинга и да остана на другия ден за мача с варненските зелени мишки ... ще видя какво ще избера

На 3-ти март съм била на Шипка - няма смисъл, няма да успееш да стигнеш до паметника, дори и до площадката долу, нищо, че ще си с ВМРО
Аз затова се върнах и отидох на 4-ти

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 14:44 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
А аз ще съм в къщи, пред ПЦ-то на Плейтейшъна или ще си направя нещо вкусно за ядене, ще видя :)
Но определено ебал съм ти митингите и т.н. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Фев 2007 15:29 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Проблема е , че на 3ти март почва футболното и Добруджата има мач :I miss you:

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 17:34 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 06 Сеп 2006 00:45
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Атака" нападна редакциите на "168 часа" и "24 часа"

Лидерът на “Атака” Волен Сидеров и депутати от парламентарната група на партията са нахлули в редакциите на вестниците “168 часа” и „24 часа” в опит да се саморазправят с журналистите по повод публикацията, че ДПС е платило на “Атака” 1,6 млн. лева. Това твърдят от двата вестника в съобщение до медиите.
Депутатът от „Атака” Георги Димитров заяви за Дарик, че наистина цялата група е отишла в редакцията на седмичника, но не е имало опит за саморазправа, а са настояли за опровержение в следващия брой на изданието. От партията са категорични, че ако няма опровержение ще съдят изданието.

Официалната позиция на вестниците „24 часа” и „168 часа”

Група организирани лица, предвождани от лидера на партия "Атака" Волен Сидеров и депутати от парламентарната му група, нахлуха в редакциите на вестниците "24 часа" и "168 часа" и отправиха заплахи за убийство.
Около 13 часа Сидеров и още около 100 души се качиха на четвъртия етаж на полиграфическия комбинат на бул. "Цариградско шосе" 47 в столицата. След като избутаха охраната, която направи опит да не ги допусне, те влязоха в кабинета на главния редактор на "24 часа" Венелина Гочева. Поводът за нежеланото нахлуване е връчването на писмо от Волен Сидеров.
Като се убеди, че Гочева отсъства, Сидеров заяви: "Сега да видим какво прави другият тарикат" и организираната група се премести в отсрещния край на коридора, където е редакцията на в. "168 часа" и атакува кабинета на главния редактор на вестника Николай Пенчев.
Сидеров бе придружаван от камера на телевизия "Скат". С обидни възгласи и заплахи хората от "Атака" отваряха всички врати и търсеха автора на публикацията "1,6 млн. лева дало ДПС на "Атака", за да се саморазправят с него.
Междувременно софийският координатор на "Атака" Костадин Костов крещеше на Николай Пенчев - "Дробчетата ще ти извадим, знаем къде живееш". Николай Пенчев, както и авторът на критичната публикация изпитаха основателен страх за живота си и се наложи да бъде извикани допълнителни сили от охраната на сградата. С нейната намеса организираната група напусна сградата. На журналистите е поставена лична охрана, уведомена бе полицията и прокуратурата, която започна следствени действия.

Подобна саморазправа и незачитане на законите се случва за първи път в историята на демократичните медии. Ако Сидеров се е почувствал засегнат има поне 3 начина да потърси удоволетворение:
1. да поиска публикуване на уточнение или опровержение
2. да се обърне към Етичната комисия
3. да потърси правата си в съда.

В тези три законни начина не влиза физическото насилие и заплахите с убийство.

Източник: Darik News

Поредната изцепка на малоумника Сидеров.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 17:51 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2005 16:07
Мнения: 414
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Прав си това е поредната, но няма да е последната - ГАРАНЦИЯ!
:P
ей тоя Воленчо ...........
я да сложа многоточие, че да не вземе и мене да търси да ме :bang: от партията :P

_________________
Изграждане на системи за видеонаблюдение, профилактика и ремонт на компютърна техника.
http://www.mig-92.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 18:42 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе вие сте мишки и точно такива като вас се манипулират най-лесно :bored:

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 18:50 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2005 16:07
Мнения: 414
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Razor написа:
абе вие сте мишки и точно такива като вас се манипулират най-лесно :bored:


Да бе ние сме били лесни за маниполиране - аз съм сляпеца който вярва, че Атака е най-чистата и свята партия, че там никой не жялае власта и парите - а всички са там за чест и слава.
Кога си видял в мой пост върло да защитавам една партия без да я критикувам.
Атака си е атрактивно явлвние както и Азис, никой не го харесва уж, а албумите му се продават. Ами това са БГ- видят ли нещо ново и различно уруш след него като овце.

_________________
Изграждане на системи за видеонаблюдение, профилактика и ремонт на компютърна техника.
http://www.mig-92.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 18:57 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ти пък кога си видял в мой пост да пиша , че АТАКА са чиста и свята партия ?!?!

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 19:31 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Малеее къв комик е тоя Болен, Жоржито Ганчев репи да яде :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 19:49 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Илхане , Илхане ...

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 20:09 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 06 Сеп 2006 00:45
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor не разбрах,одобряваш ли постъпката на Сидеров?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 20:14 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
постъпката е пресилена от медиите , които са погнали АТАКА , заради наближаващите депутатски избори ... защото са шибани поръчкови журналисти ... самия Милен Цветков го каза , който няма нищо общо с АТАКА и сигурно е единствения безпристрастен журналист в БГ

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 20:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
постъпката е пресилена от медиите , които са погнали АТАКА , заради наближаващите депутатски избори ... защото са шибани поръчкови журналисти ... самия Милен Цветков го каза , който няма нищо общо с АТАКА и сигурно е единствения безпристрастен журналист в БГ

Само него уважавам аз (;

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 20:18 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Милен Цветков е голям ! :)

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 21:31 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 27 Яну 2006 21:33
Мнения: 338
Местоположение: In the vanilLa sky
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Четох статията на главната редакторката на "24 часа". Наистина ми се стори пресилено.Но!
няма значение дали е преувеличено или не .нахълтал в редакцията на вестниците. Много селска проява.
"Хайдутин"=> както казват бабите на село: )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 22:08 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не се хаби Razor. Няма смисъл да говориш или убеждаваш предубедени хора. Не си струва... :)

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 22:33 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 06 Сеп 2006 00:45
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
постъпката е пресилена от медиите , които са погнали АТАКА , заради наближаващите депутатски избори ... защото са шибани поръчкови журналисти ... самия Милен Цветков го каза , който няма нищо общо с АТАКА и сигурно е единствения безпристрастен журналист в БГ
Вкара конспирация тука,всички са купени,ха-ха.И аз харесвам Милен Цветков,но не мисля че е единствения безпристрастен журналист.
Факт е че са нахлули в редакцията,много груба селска проява,за какъв се мисли тоя,да не сме някоя африканска държава.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Фев 2007 22:52 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BO6KO написа:
Razor написа:
постъпката е пресилена от медиите , които са погнали АТАКА , заради наближаващите депутатски избори ... защото са шибани поръчкови журналисти ... самия Милен Цветков го каза , който няма нищо общо с АТАКА и сигурно е единствения безпристрастен журналист в БГ
Вкара конспирация тука,всички са купени,ха-ха.И аз харесвам Милен Цветков,но не мисля че е единствения безпристрастен журналист.
Факт е че са нахлули в редакцията,много груба селска проява,за какъв се мисли тоя,да не сме някоя африканска държава.

Смешен... какво му е селското? Когато прокурорите не си вършат работата както трябва се налага сам да си я свършиш...
Това че ежедневниците се превърнаха в "жълти" ежедневници доведе до такива реакции и ще продължава да е така, но не защото някой "бил селянин", а защото се погазват правата на един обикновен човек от медия, която би следвало да пише истински и обективни материали...
Докато има такива комунистически отрепки за редактори няма да знаете кое е истина и кое не...
Те старите хора непрекъснато го повторят... Замислите се подяволите кой ни управлява. Половината депутатски места в този корумпиран парламент са "наследствени", но вашите главици не ги увират тези неща и продължават да си баят на главите как Атака били някакви си...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 00:47 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2005 18:41
Мнения: 82
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BO6KO написа:
Razor написа:
постъпката е пресилена от медиите , които са погнали АТАКА , заради наближаващите депутатски избори ... защото са шибани поръчкови журналисти ... самия Милен Цветков го каза , който няма нищо общо с АТАКА и сигурно е единствения безпристрастен журналист в БГ
Вкара конспирация тука,всички са купени,ха-ха.И аз харесвам Милен Цветков,но не мисля че е единствения безпристрастен журналист.
Факт е че са нахлули в редакцията,много груба селска проява,за какъв се мисли тоя,да не сме някоя африканска държава.


Видео: “Атака” щурмува редакции! - http://vbox7.com/play:75f6d522 :D

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 01:26 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 49

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
ar_mando написа:
BO6KO написа:
Razor написа:
постъпката е пресилена от медиите , които са погнали АТАКА , заради наближаващите депутатски избори ... защото са шибани поръчкови журналисти ... самия Милен Цветков го каза , който няма нищо общо с АТАКА и сигурно е единствения безпристрастен журналист в БГ
Вкара конспирация тука,всички са купени,ха-ха.И аз харесвам Милен Цветков,но не мисля че е единствения безпристрастен журналист.
Факт е че са нахлули в редакцията,много груба селска проява,за какъв се мисли тоя,да не сме някоя африканска държава.


Видео: “Атака” щурмува редакции! - http://vbox7.com/play:75f6d522 :D


Поредната простотия. :boo:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 04:11 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BO6KO написа:
Razor написа:
постъпката е пресилена от медиите , които са погнали АТАКА , заради наближаващите депутатски избори ... защото са шибани поръчкови журналисти ... самия Милен Цветков го каза , който няма нищо общо с АТАКА и сигурно е единствения безпристрастен журналист в БГ
Вкара конспирация тука,всички са купени,ха-ха.И аз харесвам Милен Цветков,но не мисля че е единствения безпристрастен журналист.
Факт е че са нахлули в редакцията,много груба селска проява,за какъв се мисли тоя,да не сме някоя африканска държава.
В момента съм на 2 големи рома - а това количество алкохол е необходимото ми , за да се разпаля политически ... и супер се радвам , като има с кого да споря в този форум и то по такива теми :two beer: , та
Приятелю , четеш между редовете ... конспирацията я има - жалко , че не я виждаш ... вчера написах един пост , но явно не си го чел ... та
ИСКАМ САМО ДА МИ ОТГОВОРИШ - ПРИ СКАНДАЛ КАТО ТОЗИ С ИЗТОЧВАНЕТО НА МИЛИОНИ ОТ САПАРД , ЗАЩО 168 ЧАСА СА ТРЪГНАЛИ ДА ПИШАТ ЗА НЯКАКВИ ЖЪЛТИ ГЛУПОСТИ ЗА СИДЕРОВ - НЕДОКАЗАНИ , ПРИЯТЕЛЮ :beer: ... СТАТИЯ , ПО-СКОРО ПОДХОДЯЩА ЗА ВЕСТНИК ШОК , ОТКОЛКОТО ЗА 168 ... ЗАЩОТО СЕ ПОТВЪРДИ , ЧЕ ЗАД ТЕЗИ , КОИТО ИЗТОЧВАТ САПАРД , СА СТОЯЛИ ПОЛИТИЧЕСКИ ЛИЦА ... КАЖИ МИ , МОЛЯ ТЕ , ЗАЩО НЕ СЕ ПИШЕ И ГОВОРИ ОЩЕ ПО ТАЗИ ТЕМА , А СЕ СЪЗДАДЕ НЯКАКЪВ ИЗКУСТВЕН СКАНДАЛ С ВОЛЕН СИДЕРОВ . НЕ Е ЛИ ТОВА ОТВЛИЧАНЕ НА ВНИМАНИЕТО ... А Вальо Топлото , а магистрала Тракия , а Българската Коледа , а далаверите на Стефан Софиянски :two beer: а Царските имоти , а 'Р.Овч' , а гласовете идващи от Турция и тн и тн и тн ... трябва , приятелю , да гледаш в по-далечна преспектива , защо точно сега се създаде този скандал , кога се създаде скандала на магистрала тракия с шофьора на Волен , кога се откри , че Кузов е педофил и тн ... за финал само ще кажа , че политиците са умни хора и наистина ще се радвам , ако разберем и 10% от далаверите , които са правели някога ... зад тях стоят групировки , чужди интереси , отлични ПР-и и тн... Просто виж подписа ми - това е една фраза на великия Волтер , която се отнася за прости хорица като нас ... ако искаш може да си поговорим за Костов със скандалната му приватизация , 2те хиляди дка на жена му ... за Станишев , който няма и 1 работен ден ... за комарджията Симеон ... Софиянски , бате Бойко ...абе , за който си искаш ... поздрави и лека вечер :two beer:

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 16:56 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2005 18:41
Мнения: 82
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
АТАКА ЗАПОЧВА АКЦИЯ ЧИСТИ РЪЦЕ

Вестник "Атака" се обръща към всички българи с призив да изпращат сигнали и описания на случаи на корупция и нарушения на човешките права при сблъсък с МВР, Национална следствена служба и прокуратурата. Анонимността на свидетелите на беззакония в тези институции, ще бъде гарантирана.
Да помогнем на тези, които трябва да ни защитават от престъпниците да решат на коя страна са - на гражданите или на подземния свят!

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 16:58 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2005 18:41
Мнения: 82
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
“168 часа” благодари на Сидеров, после излъга, че бил щурмуван

Лидерът на АТАКА съди медии за клеветническата кампания срещу партията

Главният редактор на в. "168 часа" Николай Пенчев вчера благодари на лидера на АТАКА Волен Сидеров, че лично го е посетил в редакцията на управлявания от него вестник. "Благодаря ви за тази среща и се надявам, че ще работим и занапред", заяви Пенчев. Сидеров отиде в "168 часа", заради клеветническата публикация, че ДПС дало на АТАКА
1 600 000 лв. Тази лъжа бе тиражирана вчера и от в. "24 часа".
Минути след срещата на Сидеров с главния редактор, от вестника разпространиха истерични съобщения, че АТАКА е нахлула в редакцията и търсела саморазправа.
В клеветническия материал се цитира учредителят на ГЕРБ и член на контролната комисия на партията Сезгин Мюмюн. Според Осман Октай в момента варненската прокуратура издирва Мюмюн за измами. Неформалният лидер на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че ще проучи твърденията на своя съпартиец и ако те се окажат лъжа, ще вземе строги мерки срещу него.
В парламента Сидеров обяви, че срещу АТАКА се води целенасочена клеветническа кампания. Той ще заведе съдебни дела срещу авторите на тази кампания.

В.С. - Г-н Пенчев, дайте ми доказателствата за това, което сте написали.
Н.П. - Има човек, който дава интервю, ние му даваме публичност. Има някаква организация, членува в ГЕРБ...
В.С. - Дайте да видя доказателствата. Вие подлагате на тормоз, на оклеветяване цяла една партия, зад която стоят 650 хиляди човека.
Н.П. - Това не е оклеветяване.
В.С. - А какво е? Настоявам моето писмо към вас да бъде публикувано като право на отговор на първа страница на в. "168 часа". Настоявам да се извините и да обясните защо лъжете и мамите своята публика с тези помии. Защо във всеки един брой вие леете помия срещу нас? Вие много добре знаете, че това е лъжа. Кой ви дава поръчките за това?
Н.П. - Аз не казвам, дали това е лъжа, господин Сидеров. Никой не ни е давал поръчки, г-н Сидеров.
В.С. - Ако някой дойде и ви каже - Сидеров яде малки деца, вие ще го публикувате ли? Нали знаете много добре, че това е лъжа?
Н.П. - Не съм сигурен.
В.С. - Не сте сигурен, така ли?
Н.П. - Човекът е дошъл, изказал се е, той е политическа фигура и ние просто публикуваме неговото мнение по въпроса. Всички сме потърсили да дадат мнение.
В.С. - Само АТАКА не сте потърсили.
Н.П. - Напротив, потърсили сме.
В.С. - Защо лъжете?
Н.П. - Аз не казвам вярно ли е или не е вярно. Ние сме дали трибуна на някой човек, който казва нещо.
В.С. - Вие Волен Сидеров потърсихте ли?
Н.П. - Аз не мога никой да задължа да се изказва по това, което го питаме.
В.С. - Но вие визирате името Волен Сидеров и АТАКА. Според вас аз съм взел тези пари - предадени на Волен Сидеров, така сте написали. Това трябва категорично да се опровергае. Ако искате от нас информация по това, какво е станало, ние сме на линия. Но мен никой не ме е търсил от "168 часа". Къде е скандалният документ, искам да го видя? Нали е пратен в прокуратурата, както твърди Мюмюн. Вие не сте го виждали, но го публикувате, защо?
Н.П. - Защото ми се вижда, че това което той казва е интересно.
В.С. - Къде е този документ който потвърждава това?
Н.П. - С този документ не разполагаме в момента.
В.С. - Вие много добре знаете, че колите на АТАКА, включително и ситроена, в който се возя са взети на лизинг от телевизия СКАТ. Защо ги пускате все едно съм си ги купил аз? Защо манипулирате публиката с лъжи?
Н.П. - Казва се нещо и ние му даваме възможност да се изкаже. Ние сме готови да дадем трибуна и на вас да кажете. Мисля, че се разбрахме, дайте писмото и ще го публикуваме.
В.С. - Ще публикувате ли това писмо? Да или не. Искам да знам.
Н.П. - Предполагам, че ще го публикуваме. Ние имаме редакционна политика, трябва да го обсъдим с колегите и предполагам, че ще го публикуваме. Вие дойдохте, благодаря ви че дойдохте тук. Да, ще публикуваме вашето право на отговор. Благодаря ви за тази среща и се надявам, че ще работим и занапред.
В.С. - Добре, ще следим какво ще стане. Ние сме на линия.

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 17:03 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2005 18:41
Мнения: 82
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мръсната кампания срещу АТАКА

Сидеров: Стига долнопробна помиярщина в печата

"Не може четвъртата власт да има само права и да не носи никаква отговорност. Трябва регулаторен орган, както има СЕМ за електронните медии", обясни той. СЕМ налага глоби, следи за етиката и морала в излъчваните материали, за истинността и набеждаването. Във вестниците сега може да се напише всичко. Няма санкции за лъжите и клеветите, за откровеното набеждаване. Младите журналисти в България отрано се учат на подли номера, на интригантство и клеветничество, отбеляза Сидеров. Той се надява, че мнозинството в парламента ще подкрепи създаването на закон за печата. Като всяка друга власт и четвъртата трябва да бъде контролирана. Това, подчерта националистът, не е посегателство срещу свободата на журналистите. Съдебните дела се точат с години, не може окаляният, омърсеният да доказва истината единствено по съдебен път. Трябва да има морално осъждане. В изявление от трибуната в кулоарите на парламента лидерът на националистите Волен Сидеров обяви, че ПГ АТАКА с група експерти ще подготви и ще внесе за обсъждане в пленарна зала проект на Закон за печата.
Лидерът на патриотите определи като огромен фалшификат провокационната дописка в германските вестници. АТАКА и Сидеров настояха главните редактори на споменатите издания публично да се извинят за долнопробната помиярщина и да опровергаят публикациите.
Това е толкова далече от журналистиката, аргументира се Сидеров, колкото Земята от Сатурн. "Не ви ли смущава, че може да се пише толкова безотговорно", попита националистът журналистите в НС.
Фактът, че кампанията срещу АТАКА взема фалцетни истерични нотки, лидерът на националистите обясни с неофициални социологически данни. Според водещи агенции, рейтингите на АТАКА и БСП в момента са много близки, в някои градове патриотите вече са първа политическа сила. Това обяснява мащабната клеветническа кампания, агресията и инсинуациите срещу националистите. Не случайно от 2-3 месеца не се публикуват сериозни социологически проучвания, подчерта Сидеров.

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 17:14 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако забелязвате , АТАКА в момента е единствената партия , която върши нещо - в смисъл - днес има форум по проблемите на българското земеделие , инициирана от АТА КА ... кампанията против корупцията и тн ... а аз все още не знам , коя е националната цел , към която трябва да се стремим след влизането в ЕС :O_o:

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 17:46 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 06 Сеп 2006 00:45
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor съгласен съм с теб,политиците ни обраха,но не съм съгласен с начина по който Сидеров действа.Този човек участава в управлението на държавата,и непрестанно се забърква в скандали.
Ако не ми хареса статия в Добруджанска трибуна трябва да хвана 5 бабаита от Балик и да шамаросаме журналиста ли?В една цивилизована държава нещата не стават така.Щом Слави успя да осъди жълтите весници,защо Сидеров да не може?Просто не е в стила му.Забърква се в скандали за да поддържа интереса към себе си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 18:08 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не , не ... не може някакъв лукав политик да те краде и да ти се присмива от НС , а да тръгнем да съдим Волен , че не се правило така в цивилизованите държави ... абе прав си от една страна , все пак е политик и трябва да се държи на положение , но работата е там , че дори да е имало 'ще ви убием' и някакви други такива изказвания , то не са изречени от Сидеров , а от някой селяк , който е бил в тези 50 ... но това е нормално ... 50 човека - все ще се намери един глупак - дето ще викне нещо ... както и да е ... брат ми много обича да казва , че нещата в България се случват с 40 години закъснение ... тея партии като АТАКА ги е имало на запад преди 30-40 години ... като Дьо Гол , Черните Пантери и тн ... мъка - мъка

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 18:09 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 37

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Дори и в САЩ (с прословутата демократичност) има закон за медиите, който предпазва хората от клевети. Тоест, ако нямаш доказателства за нещо неможеш да го публикуваш...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 18:14 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
криворазбраната демокрация , както пък обичам да казвам аз :S

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2007 19:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз пък го подкрепям В. Сидеров за нахлуването във вестниците, защото е имало причина. Писали са глупости по адрес на партията. Като пишат неверни работи за вас, вие няма ли по някакъв начин да се защитите. В момента само АТАКА върши някаква работа и са в центъра на всяко събитие. Каквото и да направи АТАКА, веднага е на първа страница или главна новина в Новините. Всички се опитват да покажат лошите черти на партията. Защото при едни избори ГЕРБ и АТАКА, ще спечелеят много места.
Цитат:
Този човек участава в управлението на държавата

хахахаахахаха смешко :)
СерГейчо, Доганчо и ПърванОглу ни управляват, те правят каквото си искат....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов