Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 01:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 22:45 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KaPaMeJIKaTa написа:
говоря за нелегални имигранти.. хора, които живеят на гърба на детските издръжки и не правят нищо добро за държавата, в която живеят..и какво е сравнението ми, че нямам място там.. ? не съм казала такова нещо..защо извърташ думите ми..? :bubble:


никой не ти извърта думите, аз не видях да споменаваш нелегалните, извинявай ама не съм съгласен че испаноговорящите живеят на издръжки. това че местните ги мързи да се хване на работа за по-малко от 15 на час. а пък и твоето добро е също толкова колкото и тяхното ,зависи от коя страна ще го погледнеш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 22:49 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Яну 2006 17:19
Мнения: 49
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
сравнението ти не е удачно, по твоята логика ти самата нямаш място там, тогава кви ги дириш? за едни може за други не?

Ем ту хуу сяка жаба да си знае гьола ама отиди го кажи на турците или пък на мангалите ?! :scared:
Цитат:
същото е и тука в BG, тея дето не ме кефят на сапун, че за по-лесно

Ахам и ко въпросните етнически групи са в правото си теб да регнат за сапун в собствената ти държава пък ти ша им са радваш :pray: ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 22:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
messershmit написа:
KaPaMeJIKaTa написа:
говоря за нелегални имигранти.. хора, които живеят на гърба на детските издръжки и не правят нищо добро за държавата, в която живеят..и какво е сравнението ми, че нямам място там.. ? не съм казала такова нещо..защо извърташ думите ми..? :bubble:


никой не ти извърта думите, аз не видях да споменаваш нелегалните, извинявай ама не съм съгласен че испаноговорящите живеят на издръжки. това че местните ги мързи да се хване на работа за по-малко от 15 на час. а пък и твоето добро е също толкова колкото и тяхното ,зависи от коя страна ще го погледнеш.


tова не е вярно аз плащам данъци.. работя и съм дошла тук с виза..
не разбирам какво общо има..
както и да е много офтопик стана..не говоря за всички латино-американци..както има и роми.. и турци, които работят плащат данъци т.н. нямам нищо против имигранти в България, които работят и са съвестни.. дори мисля, че е по-добре за България..
ясно е, че говорим за 2 различни неща..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:00 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KaPaMeJIKaTa в USA забранено ли е да се говори на чужд език?или дразнят ли се янките ако говориш на бг? я кажи как е при вас в usa,`че тука много хора се дразнят на това да се говори на чужд език


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
ilhanbg написа:
ivo написа:

На комунизма това му харесвах, че беше забранено на обществени места да се говори на малцинствен език било то турски или цигански.



комунист :bye:


Забрави. Това, че съм харесал нещо от комунизма не значи, че съм комунист.
Комунизма, както всеки строй си имаше и хубави и лоши черти.
Тази на мен ми харесваше, но на вас не. :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ilhanbg написа:
KaPaMeJIKaTa в USA забранено ли е да се говори на чужд език?или дразнят ли се янките ако говориш на бг? я кажи как е при вас в usa,`че тука много хора се дразнят на това да се говори на чужд език

тука е по-различно.. все пак има Милиони чужденци..то това е целта на Америка да привлича чужденци.. за това има лотарии..зелени карти..т.н.
така че няма нищо общо..
това е много офтопик от темата.. :
Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:10 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KaPaMeJIKaTa написа:
tова не е вярно аз плащам данъци.. работя и съм дошла тук с виза..
не разбирам какво общо има..
както и да е много офтопик стана..не говоря за всички латино-американци..както има и роми.. и турци, които работят плащат данъци т.н. нямам нищо против имигранти в България, които работят и са съвестни.. дори мисля, че е по-добре за България..
ясно е, че говорим за 2 различни неща..


няма офтопик понеже става въпрос за разбирането, дали е тука или някъде другаде няма значение. каза че всичко било и на испански което те "дразнело", дразнят те испаноговорящите, че и китайците, руснаците, поляците, индийците и кой остана още? не си прекарала достатъчно време там за да разбереш как е се върти колелото, в противен случай престоят ти там няма да ти хареса. живееш си в "белия" квартал, ходиш си в "бяло" училище и се събираш само с българчета което няма да ти помогне да разбереш това което се опитваш да отречеш, не се надявам да ме разбереш ,а и на кой му пука в крайна сметка


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:16 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
там никой не прави проблем ако си говориш на родният език, американец по скоро ще се засегне ако го правиш в негово присъствие понеже си мисли че говориш нещо за него, но никой никъде няма да ти направи проблем ако говориш на родния си език


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:19 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ama che gluposti se izpisaha v taq tema ,pove4eto tuka sa edni prosti ovce ......nemislite samo obijdate - sigurno mn se kompleksirate.....
Prosto poglednete faktite gledaite va6eto byde6te i tova na stranata VI da e nad vsi4ko kakto pravqt germancite i zatova sa tolkova napred a kakvi katastofi nacionalni sa prejiveli....6toto kato otide v edin magazin za televizori toi ne si kupuva televizor sony ili nekyv dr aziatska marka ami si kupava germanska i si znae 4e ako ne kupi 2-3 germanci ostavat bez rabota....tuka vsi4ki edni zagrijeni za dr etnosi - na maiki terezi se pravite ama ne ste....turcite TRQBVA(ot vremeto na velikoto preselenie) da re6at
da li 6te jiveqt tuk i 6te is pla6tat danycite ili nqma jiveqt tuk a ne da se primykvat tuka za pari4kite na Dogan4o , a za ciganite trqbva da se provede edna specialna syvmestna akciq na MVR i Cocialnoto ministerstvo i tova na kulturata da se zadyljat da rabotqt i da obrazovat decata si ,ako ne da ne im se izpla6tat razni pari .....6toto i sled 100 godini te pak 6te kradat i 6te se oplakvat 4e bili diskriminirani.....

P.S. OVCE! (no ne vsi4ki)! Ataka sa hora koito izrazqvat mnenieto na svoite izbirateli a ne kato tezi na BSP i t.n.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:19 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
VaLerian`ka написа:
43 страници,досадн0 скучн0


тя самата тема "Атака" не подлежи на коментар, ти искаш развлечения


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
messershmit написа:
KaPaMeJIKaTa написа:
tова не е вярно аз плащам данъци.. работя и съм дошла тук с виза..
не разбирам какво общо има..
както и да е много офтопик стана..не говоря за всички латино-американци..както има и роми.. и турци, които работят плащат данъци т.н. нямам нищо против имигранти в България, които работят и са съвестни.. дори мисля, че е по-добре за България..
ясно е, че говорим за 2 различни неща..


няма офтопик понеже става въпрос за разбирането, дали е тука или някъде другаде няма значение. каза че всичко било и на испански което те "дразнело", дразнят те испаноговорящите, че и китайците, руснаците, поляците, индийците и кой остана още? не си прекарала достатъчно време там за да разбереш как е се върти колелото, в противен случай престоят ти там няма да ти хареса. живееш си в "белия" квартал, ходиш си в "бяло" училище и се събираш само с българчета което няма да ти помогне да разбереш това което се опитваш да отречеш, не се надявам да ме разбереш ,а и на кой му пука в крайна сметка

не..никога няма да живея в "бял квартал" какъв е смисъла, при условие, че тук има пъти повече имигранти от колкото индианци..
не ме дразни, че говорят на испански..а че както стана с новините на турски в България,в южен тексас мексиканците постоянно крадът, разрушават сгради, църкви, магазини, както казах по-рано нямам нищо против имигранти или някой да говори на чужд език.. ако не може да говори на езика, който се приказва в дадената държава.. в България съм познавала свестни цигани, но то какво е това нещо.. да се разходиш по центъра и само да се завъртиш някаква циганка те гледа злобно все едно кой знае какво си й направил..това е нещото, което ме дразни..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 23:30 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Лично аз няма да се учудя ако на областната управа сложат табела на турски "Областен управител".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 11:41 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Цигани убиха старец насред село


Трима цигани убиха зверски 70- годишен старец, който им направил забележка да не крадат череши. Трагедията се случи в странджанското с. Долно Ябълково. Убийците са баща и двама сина. Те са от Средец и обикаляли по планинските села с Лада в търсене какво да откраднат. В Долно Ябълково забелязали в двор узрели череши. Влезли в частния имот и започнали да чупят клоните, за да оберат плодовете. В това време по улицата минал 70-годишният Михо Димитров, който се развикал да не крадат плодовете. Циганите обаче веднага зарязали черешите и се нахвърлили върху бай Михо с юмруци и шутове. На помощ се опитал да му се притече негов познат - бай Коста, но циганите се нахвърлили и върху него. Старецът успял да избяга и да се скрие в съседна къща. Докато престъпниците пребивали Михо насред улицата, изскочила и жена му и се развикала за помощ. Отчаяните писъци чул кметският наместник на селото Кирил Каръков, който също се притекъл на помощ. Циганите обаче се метнали на Ладата и изчезнали оставяйки размазаното тяло на бай Михо.
Още преди да дойде "Бърза помощ", дядото издъхнал в ръцете на ужасените си съселяни.
Тримата цигани са арестувани няколко часа по-късно. Срещу тях вече има дело за убийство. Възрастните хора, които живеят в Долно Ябълково обаче са потресени и се страхуват от върлуващите цигански банди в района. Вчера те погребаха бай Михо.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 12:39 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Eй за това трябва да има смъртни присъди с измъчване. Докато подсъдимия издъхне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 13:03 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
баси изродите


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 13:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ilhanbg написа:
баси изродите

бе зарежи бе не разбра ли че,не става да си на различно мнение
от тяхното,верно че повечето цигани са си крадливи и мързеливи
ама не може да се слагат под един знаменател,а за турците пък няма кво да говоря
,докато разсъждаваме така няма да се развиваме


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 13:14 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
ilhanbg написа:
баси изродите


Това за кого се отнасяше сега???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 14:20 
ЕИ ЦИГАНИ , МАЙКА ВИ ДА УМРЕ!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 14:35 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Поредната евтина провокация


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 14:50 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Снощи на господари на ефира даваха как някакви циганори пускат фалшиви обяви за надомна работа. Пращаш им 15лв в плик уж като гаранция, че няма да им откраднеш стоката и чакаш да ти пратят някакви меченца на които трябва да шиеш уши, очи и крайници. Иначе много се хитреят, знаят как да минат тънко. И за това мразя цигани тяхната семка долна :looser: :baseball:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2006 15:19 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Скоро може и Добрич да дават по националните телевизии.

Цитат:
Писмени предупреждения ,че къщите в района на бившата топлоцентрала ще бъдат съборени са получили ромите живеещи в района,съобщи на пресконференция Джевад Халил-председател на “Обединени роми и ромски жени".Според него там живеят около 100 семейства,в незаконно построени къщи,които неведнъж са правили постъпки за озаконяване на имотите в общината.Проблемът с незаконните къщи касае 99% от живеещите в кв. “Изгрев” и продължава от времето на социализма,коментира Халил.Според него има и българи,които живеят в незаконно построени къщи в района.Потърпевшите роми заплашват ,че ако къщите им бъдат съборени ще затворят пътищата за Кардам,Варна и Албена,ще обявят стачка и ще разбият витрините на магазини в Добрич. Принуждават ни да станем престъпници ,каза Халил.От общината отговориха,че около 30 са къщите,които се намират по западната граница на новообразувания парцел ,продаден за изграждането на хипермаркет.Живеещите там са били предупредени,че на мястото ще се изгражда път ,според новият подробен устройствен план.Процедурата все още не е открита и не се знае кога ще стане това.

Радио добруджа

Интересно, че цяла България ги нарича роми - по новому, а техния водач ги нарече цигани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 00:04 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Потърпевшите роми заплашват ,че ако къщите им бъдат съборени ще затворят пътищата за Кардам,Варна и Албена,ще обявят стачка и ще разбият витрините на магазини в Добрич.

Това никога няма да го направят българите, тез мангали са единни, жилищата им незаконни и пак протестират, заради това скоро може да ни завладеят.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 00:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Полицейски тормоз над активисти на АТАКА

Това е поредната политическа репресия срещу партията, дирижирана от София, коментира Волен Сидеров

Председателят на общинския сбор на АТАКА в Стара Загора Михаил Михайлов и съпартиеца му Светослав Пройнов бяха закарани без обяснение в районното полицейско управление в Стара Загора. До редакционното приключване на броя националистите стояха в районното повече от шест часа, без никой от униформените да им даде обяснение за причините за престоя им в полицията.
Членовете на АТАКА били задържани, след като в 12,30 часа вчера отишли пред блока на кмета Евгени Желев, за да видят какви са щетите от взривното устройство, избухнало до колата му през нощта. /Подробности за взрива на стр. 4/.
Минути след като патриотите дошли на мястото на инцидента, полицейски служители им поискали документите за самоличност. Униформените им ги върнали, но веднага след това им наредили да отидат в полицейското управление за справка. Михайлов и Пройнов написали показания, но не били пуснати да си ходят. След близо 6 часа престой в районното репортер на вестника се свърза с тях, а те продължаваха да стоят там без да са получили каквито и да било обяснения защо. Междувременно служителите на реда представили прокурорска заповед за обиск в гаража на Михаил Михайлов, който той използвал за работилница. Проверката установила, че членът на АТАКА не държи забранени материали. "Не ни пускат да си ходим, държат ни с цел да ни сплашат, да ни накарат да се страхуваме", заяви за вестник "Атака" Михайлов.
"Не можем да дадем подробности за задържаните", заявиха от пресцентъра на полицията в Стара Загора. Според говорителката на местните униформени Йонка Георгиева било абсолютно възможно да бъдат привикани за справка, но не и задържани хора, които са правили екстремни изказвания по време на митинга срещу обгазяването на Стара Загора, проведен в сряда.
"Нищо екстремно не сме говорили, напротив, АТАКА реши и осъществи мълчалив протест, в знак на който дори стояхме с гръб към кмета по време на митинга", заяви Михайлов. Той е категоричен, че кметът, който като председател на т.нар. Гражданско обединение срещу обгазяването на Стара Загора, е бил освиркан от множеството, въпреки че голяма част от дошлите на митинга, получили за това пари.
На задържаните без обяснение националисти униформените дори правели забележки, че не могат да говорят по мобилните си телефони. Хората на АТАКА не са получили право и да се обърнат за помощ към адвокати. "Нямаме идея кога ще ни пуснат", заяви шест часа след задържането си за "справка" Михаил Михайлов. "Аз приемам това като полицейска и политическа репресия срещу партия АТАКА, тъй като общинският председател на партията по никакъв начин не може да бъде свързан с взривяването на колата на кмета. Това е политически тормоз, защото Михаил Михайлов е критикувал нееднократно кмета за политиката, която Желев води и неговата вина за обгазяването на града. Приемам задържането на Михайлов като отмъщение и то най-вероятно е наредено от София и съгласувано с министър Румен Петков. За мен това е отчаян акт на насилие от страна на вътрешния министър и неговите служители, които вместо да разкриват истинските извършители на престъпления се занимават с разправа с политически опоненти", заяви лидерът на АТАКА Волен Сидеров. Той припомни, че до този момент няма задържани за взрива в клуба на партията във Варна. Преди месец неизвестни лица хвърлиха бомба в партийния клуб, пълна със стоманени сачми. Прозорците бяха изпочупени, а пода и стените разбити от взрива. Когато активисти на партията питат за развоя по случая от местното МВР продължават откровено да се гаврят с тях.

Така работи полицията, срещу българите.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 01:04 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 12 Авг 2004 17:33
Мнения: 18
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Скоро може и Добрич да дават по националните телевизии.

Цитат:
Писмени предупреждения ,че къщите в района на бившата топлоцентрала ще бъдат съборени са получили ромите живеещи в района,съобщи на пресконференция Джевад Халил-председател на “Обединени роми и ромски жени".Според него там живеят около 100 семейства,в незаконно построени къщи,които неведнъж са правили постъпки за озаконяване на имотите в общината.Проблемът с незаконните къщи касае 99% от живеещите в кв. “Изгрев” и продължава от времето на социализма,коментира Халил.Според него има и българи,които живеят в незаконно построени къщи в района.Потърпевшите роми заплашват ,че ако къщите им бъдат съборени ще затворят пътищата за Кардам,Варна и Албена,ще обявят стачка и ще разбият витрините на магазини в Добрич. Принуждават ни да станем престъпници ,каза Халил.От общината отговориха,че около 30 са къщите,които се намират по западната граница на новообразувания парцел ,продаден за изграждането на хипермаркет.Живеещите там са били предупредени,че на мястото ще се изгражда път ,според новият подробен устройствен план.Процедурата все още не е открита и не се знае кога ще стане това.

Радио добруджа

Интересно, че цяла България ги нарича роми - по новому, а техния водач ги нарече цигани.


1.този текст какво общо има с темата,която е -партия Атака ?!?!

2.Първо им покажи добрата си страна .. ако не спрат покажи им другата страна ... тоест време е за ВОЙНА момчета!

_________________
С корупция съсипахме Османската Империя!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 01:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Юни 2004 08:00
Мнения: 1324
Години: 33

Местоположение: Grand Prairie, TX.
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Цигани убиха старец насред село


Трима цигани убиха зверски 70- годишен старец, който им направил забележка да не крадат череши. Трагедията се случи в странджанското с. Долно Ябълково. Убийците са баща и двама сина. Те са от Средец и обикаляли по планинските села с Лада в търсене какво да откраднат. В Долно Ябълково забелязали в двор узрели череши. Влезли в частния имот и започнали да чупят клоните, за да оберат плодовете. В това време по улицата минал 70-годишният Михо Димитров, който се развикал да не крадат плодовете. Циганите обаче веднага зарязали черешите и се нахвърлили върху бай Михо с юмруци и шутове. На помощ се опитал да му се притече негов познат - бай Коста, но циганите се нахвърлили и върху него. Старецът успял да избяга и да се скрие в съседна къща. Докато престъпниците пребивали Михо насред улицата, изскочила и жена му и се развикала за помощ. Отчаяните писъци чул кметският наместник на селото Кирил Каръков, който също се притекъл на помощ. Циганите обаче се метнали на Ладата и изчезнали оставяйки размазаното тяло на бай Михо.
Още преди да дойде "Бърза помощ", дядото издъхнал в ръцете на ужасените си съселяни.
Тримата цигани са арестувани няколко часа по-късно. Срещу тях вече има дело за убийство. Възрастните хора, които живеят в Долно Ябълково обаче са потресени и се страхуват от върлуващите цигански банди в района. Вчера те погребаха бай Михо.


голямата грешка - ако им дадът 20-30 години.. преди се е случвало.. дано доживот..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 02:31 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Циганин и на снимка трябва да се бие. Това е стара българска поговорка, в която все повече се убеждавам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 02:50 
Offline
VIP
VIP

Регистриран на: 02 Сеп 2005 04:28
Мнения: 876
Години: 38

Местоположение: Добрич/Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Тези новини винаги са ме интересували, но от извесно време много навътре започнах да ги взимам. А през изминалата седмица та до днес четейки тези статии съм ругал на глас вкъщи!
Ужасявам се с всеки изминал ден що за държава е това - аз като човек самоопределящ се като БЪЛГАРИН, по лични документи като БЪЛГАРИН, цялата ми фамилия са БЪЛГАРИ - нещо в мен малко по малко се надига. Защочвам вместо с примирение вече да гледам на циганите и турците като на врагове. Преди месеци съм нанасял тежка телесна повреда на един циганин и мисля, че след прочетеното за онзи дядо в предния пост ще го повторя пак. Със CoolioVato отдавна мислим да сформираме една хайка, но сега внимателно преценяваме хората, които искат да се включат с нас - хора много, мислене различно... Та както и да е - ако някой мисли, че е достатъчно смел може да драсне едно писмо на мен или CoolioVato да го запознаем с нашите планове. Срока е Събота в който ще има отмъщение - писна ми моя език, моята страна, моя народ да бъде мачкан. Трябва да се изправим на крака. Трябва революция. А революция без кръв и сваляне на правителството не е революция!

_________________
Лигльо, а? Лигльо ама прави разлика м/у рутер и котка, нали?
Историята на един Недко


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 03:05 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
someone написа:
Тези новини винаги са ме интересували, но от извесно време много навътре започнах да ги взимам. А през изминалата седмица та до днес четейки тези статии съм ругал на глас вкъщи!
Ужасявам се с всеки изминал ден що за държава е това - аз като човек самоопределящ се като БЪЛГАРИН, по лични документи като БЪЛГАРИН, цялата ми фамилия са БЪЛГАРИ - нещо в мен малко по малко се надига. Защочвам вместо с примирение вече да гледам на циганите и турците като на врагове. Преди месеци съм нанасял тежка телесна повреда на един циганин и мисля, че след прочетеното за онзи дядо в предния пост ще го повторя пак. Със CoolioVato отдавна мислим да сформираме една хайка, но сега внимателно преценяваме хората, които искат да се включат с нас - хора много, мислене различно... Та както и да е - ако някой мисли, че е достатъчно смел може да драсне едно писмо на мен или CoolioVato да го запознаем с нашите планове. Срока е Събота в който ще има отмъщение - писна ми моя език, моята страна, моя народ да бъде мачкан. Трябва да се изправим на крака. Трябва революция. А революция без кръв и сваляне на правителството не е революция!


Както казваш, без кръв няма да мине, колкото и да не го искаме, дори и да сме в НАТО. :(
Омразата ни към мангалите не може никой да я спре.

Те просто прекалиха с правата, които им дадоха нашите управници
АТАКА


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 03:10 
Offline
VIP
VIP

Регистриран на: 02 Сеп 2005 04:28
Мнения: 876
Години: 38

Местоположение: Добрич/Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Ти си поне третия, който ми прави забележка за този мой пост.
Мисли каквото си искаш!
Здравейте гадни копелета, мръсни и нещастни изроди смърдящи на пикня, пот, лайна и всичко, на което НЕ мирише човек, който се къпе (въобще).
Искам да ви кажа ,че откровенно ви мразя. Защо? Защо ли? Защото ти мангале потен, както и всички останали "печки" сте една лъжлива нация (добре, че не сте държава), лъжете всички, биете се , където и да се сте всички вече знаят ,че има цигани, защото:
1. Смърди на леш,лайна,говна,дрисня,кофа за боклук,пот,пот,пот и др.
2. Викате като луди, за 1мин. вече сте се сбили помежду си.
3. Биете жените си по главата, за да докажете ,че сте пичове (измет) а тя крещи.
4. Ами цигани сте ,как човек да не ви познае бе????

Има ли циганин, който да не е откраднал нещо??? Няма.. Станете ли на 1-2 години и вече старите ви учат как да тафите??? Така ми се иска да сте по-добри...или мъртви...но животът е несправедлив и е ни едното - ни другото..

Защо, когато човек убие циганин ,който краде от имота му го съдят за убийство на човек, нима циганите са хора???
Кое човешко не е им е чуждо...????

1. Хранят се в кофи за боклук, а хората в чинии.
2. Къпят се на дъжда (по принуда), а хората в бани.
3. Нямат елементарно възпитание (най интелигентните достигат до 2ри клас и на 30-35 години го напускат.), а нормалните хора имат дори средно или поне начално..
4. Считат за много шик наличието на поне един златен (сребърен в най-лошия случай) зъб в смръдливата си скапана, циганска уста..../без коментар/
5. Обличат се като цигани!!! Крещящо зелено,лилаво и лайняно са любимите им цветове. Нормалните хора се обличат различно...

Уморих се да пиша още, въпреки ,че има още много да се каже за крадливите, смръдливи,въшливи,глупави,всеядни,копелеродни,лайноядяши,на говна смърдящи...ЦИГАНИ...

Значи, ако някой циганин иска нещо да каже за това по-горе..нека пише (ако може)

ДО ВСИЧКИ ЦИГАНИ,РОМИ,МАНГАЛИ,ДЖАГАЛИ,ЛАЙНОЯДИ.(едно и също си е)
ИСКАМ ДА ВИ КАЖА , ЧЕ МНОГО ВИ МРАЗЯ БЕ ТАПАЦИ!!!



Това е кратка извадка от clubs.dir.bg

_________________
Лигльо, а? Лигльо ама прави разлика м/у рутер и котка, нали?
Историята на един Недко


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2006 14:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Нямам нищо против циганите - и напалма свърших.
Майтап!
Ами наистина нямам нищо против тях докато си живеят в гетото тяхното си и не ми се правят на онеправдани. Познавах един, само един дето си казваше аз съм циганин ама едновременно с това и гащите му работеха. Да вземе да умре при нещастен случай.
Веднъж дойдоха една тайфа пред нас, няма да влизам в подробности.
Накрая ако не бяха двама по-яки съседи правоспособно въоръжени и на мен не ми беше писнало да се разправям с тях можеше и бой да стане. Още повече, че ми размахваха карта на общински съветник /циганин/ и ми беше показвано /нехайно/ оръжие. Не съм привърженик на какъвто и да е вид саморазправа. После винаги аз трябва да правя изкуствено дишане или да мъкна на гръб до болницата такива дето не си сдържат нервите. Е, ако някой се опита да навреди на семейството ми или на дете или на някой дето е беззащитен и съм наблизо колкото и да съм миролюбиво настроен не знам как ще изглеждат около 70 килограма ядосано месо. Силата е равна на масата по ускорението.
Можете да го сметнете за оливане затова ще допълня.
Българин съм и се гордея с това. Мога да защитавам държавата си при нужда. Революциите не са ми по сърце защото се правят от тъпанари и луди, историята го показва много добре. Априлското възстание не е революция а естествена реакция. За гражданска война изобщо не ми се слуша защото е за слабоверни хора със психични проблеми нагледал съм се на такива. Яд ме е на хората от ДПС които са "Българи" дотолкова, че да се набутат там за облаги.
Като хакнат малко алкохол всички стават мъже а през останалото време припадат като видят кръв или труп. После някой трябва да мете и замазва изкъртената мазилка. Това е последното ми мнение в тая тема.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Последна промяна platinum на 10 Юни 2006 21:35, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов