Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 14:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 03:21 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе как може да има толкова глупави хора....
Защо да няма на нац. празник хора които да се борят за да променят начина си на живот ... ЗАЩО?....Тъкмо ако има6 дете 6те се научи че да си Българин неозначава - Маме и Тате да нямат пари да му купят оная мн хубава играчка която я е гледало на витрината на някои магазин..че Маме и Тате нямат пари за му купят дрехи и разни др необходими неща за да не се комплексира то и като порасне да стане поредния мутряга и да знае че ако е мутра ще има пари много-
А ще научи че е ТО е господаря в тая държава и че то бъдещето на БГ ,а не някакъв роб за жълти стотинки....на разни царчета костовци и доганчета и такива разни станишевци безхарактерни и хора ограничени с мисълта че са нещо изклучително....те са просто глупаци !

За разните партии и националности и тем подобни:
Аз не съм расист или нещо такова....аз неща турци в БГ които да опетняват по някакъв начин какъвто и да е тои - БГ (ПРИМЕР КАКТО КАЗАХ В ГОРЕН ПОСТ Е ЧЕ ТУРЧИН СЕ Е ИЗПИКАЛ НА ПАМЕТНИК НА ВАСИЛ ЛЕВСКИ-ако бях там щях да го УБИЯ!!!)......ако има такива просто да не се чудят защо е такова отношението ми към тях- да си ходят в Турция.Просто няма да приема докато съм жив да има турски новини да се говори просто така навсякъде турски по улиците нито пък да се строят паметници на турски....нз какви хора...НЯМА ДА СТАНЕ!....
А цигани мразя просто защото са хора с престъпно мислене(не всички) ....има и свестни няма да отричам.... и се радвам за тях!
Колкото до партиите...ами ние ги избираме и би следвало да се вслу6ват в нас...за мен Атака е такава партия....
За ДПС-ами тя си е чисто етническа партия а такива аз несмятам че трябва да има в БГ.....За Бойко - ами готин тип ама нещо ме съмнява че ще успее да въдвори ред в тая държава...
Всички др трябва да са по затворите....+ДПС

П.П.Защо Слави Трифонов е такъв лицемер...Защо Кунева се дупи на ЕС....Защо има новини на турски по българската националната телевизия и защо минималната работна заплата е 160 лева.... :scared:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 10:56 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ти наистина ли вярваш на такива глупости, че някой се е изпикал на паметника на левски???тва е глупост и провокация.
Пък за това да се говори на чужд език по улиците....нямам думи,всеки свободно може да говори на къвто си иска език,няма държава в която да е забранен чуждия език,това искам да го знаете,и съм сигурен че ти ако си в германия например, ще говориш и на български по техните улици и на никого няма да му прави впечтление


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 14:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ilhanbg написа:
ти наистина ли вярваш на такива глупости, че някой се е изпикал на паметника на левски???тва е глупост и провокация.

Ти имаш ли ТВ у вас?? Да взема ти подаря един телевизор. Защо дрънкаш глупости без да знаеш.
Пусни си ТВ-то и ще видиш, дори го дадоха.
Събирам пари за закупуването на телевизор на "Илханбг"

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 18:18 
Offline
Наблюдател
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2005 19:27
Мнения: 49
Местоположение: imam
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:(

_________________
Edna zvezda v nebeto sveti,na tebe az shte da ia nazova i kogato vidia padashti kometi,ochi shte zatvoria i shte poiskam smartta.Da zaspia v zvezdnata ti pregradka kopneia,samo nie dvama i liubovta.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 18:42 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не са го давали а са го казали най-вероятно, и се обзалагам че е било по скат...поправи ме ако греша


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 20:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
ilhanbg написа:
ти наистина ли вярваш на такива глупости, че някой се е изпикал на паметника на левски???тва е глупост и провокация.

Ти имаш ли ТВ у вас?? Да взема ти подаря един телевизор. Защо дрънкаш глупости без да знаеш.
Пусни си ТВ-то и ще видиш, дори го дадоха.
Събирам пари за закупуването на телевизор на "Илханбг"

а колко мазни расистчета са пикали по турските дворове? колко?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 21:19 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Това за пикането е простотия, но могат и българи да я свършат, както са я и вършили.
Това новото поколение не е за разправяне. Не трябва да обръщаме внимание на тези работи. Колко му е българин да се напие и да иде да пикае на някой турски гроб.
Не трябва да се издребнява толкова. Не се карайте. Утре може и да сте си полезни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 22:39 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
static napиса:
Цитат:
Явно на някои български турци им се живее в Булгаристан и им се носят фереджета, това е ясно.
Но само не ми е ясно друго, майка ми има мн. добра приятелка туркиня, казвам пак МНОГО-ДОБРА и тя и е споделяла, че като е ходила в Турция е нямала търпение да си дойде пак тук, понеже там жените били доста по-консервативни. А тя си е свикнала на по-димократичен живот и заради жегата там се обличала по-леко и жените поради тоя факт я гледали със завист и омраза, дори и направили забележка. И самата тя казала на майка, че не би могла да живее там. А така като гледам някой хора имат намерение и тук да стане така, но тогава и за вас няма да е много добре.


Няма такива работи това че един, двама искат нещо това не означава, че всички искат това.
За Турция: жените неса по-консервативни а мъжете, примерно в Саудитска Арабия жена неможеш да видиш по улиците, пък колко са били напред. Та мисалтами е жсяка страна си има някакви предпочитания.


Последна промяна viper на 06 Юни 2006 22:50, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 22:49 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
Цитат:
ти наистина ли вярваш на такива глупости, че някой се е изпикал на паметника на левски???тва е глупост и провокация.


YAVOR написа:
Цитат:
Ти имаш ли ТВ у вас?? Да взема ти подаря един телевизор. Защо дрънкаш глупости без да знаеш.
Пусни си ТВ-то и ще видиш, дори го дадоха.


YAVOR-e този който е пикал данеби случайно да се е снимал с някоя камера и после да го е дал на телевизията да го излъчи :hahaha: :hahaha: :hahaha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:23 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нещо смешно ли има!!!!!!
Възрастен е бил и не е гроб а паметник... и никой българин не ми се вярва да пикае върху гроб....
Бтв и БНТ са телевизии чиито новини са пълни с простотии и доста лъжи ,почти винаги неотразяват истината а сензацията която още повече доказва че са телевизии които обслужват нечии интереси....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Това за пикането е простотия, но могат и българи да я свършат, както са я и вършили.
Това новото поколение не е за разправяне. Не трябва да обръщаме внимание на тези работи. Колко му е българин да се напие и да иде да пикае на някой турски гроб.
Не трябва да се издребнява толкова. Не се карайте. Утре може и да сте си полезни.

Именно! Повечето остават с грешно впечатление, че защитавам турците и т.н., но всъщност просто не мисля, че да уважаваш и почиташ родината си означава да разискваш на дребно като пенсионер някакви обикновени случки, или да скачаш като пиян чичко на думата "турчин", и да казваш на всички "рязани" и т.н. Глупаво е да говорите и най-вече да обиждате, когато нищо не знаете, само под влияние на някаква злоба. Простотия е да пишете по 10 страници за това, че примерно някой си турчин е казал нещо против българите в ефир, защото и ние много, ама много ги ругаем в ефир( пример- Волен, и не само той). Патриотизъм не е да се биеш в гърдите и да повтаряш заучени фрази, без да поглеждаш собствения си хал. Погледнете трезво на нещата. Трябваше ли да се появи "Атака", за да се пуснат такива теми, за да се сетите, че такива неща се случват? Мрънкате, че България щяла да се заличи, че турците ни завладявали, ама и вие мъчлахте, докато не се намери един празноглавец, който да ви поведе катo овце. Мълчахте, защото ако някой се обади-щеше да е сам. Сега станахте много, обаче все си оставате такива-страхливи и дребнави. Като всички българи.
И, колкото и да не ми се ще да е така-Ахмет Доган е много по-добър политик от всички останали в момента, вкючително и Сидеров. Това е положението, и такова ще е, докато не се намери някой по-добър БЪЛГАРИН от него-тоест-скоро няма да има подобрение

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:32 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Годдесс" как го измисли този пост.... почвам да се съмнявам в твоята народност вече. Простотия след простотия.... ама твое си мнение.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
"Годдесс" как го измисли този пост.... почвам да се съмнявам в твоята народност вече. Простотия след простотия.... ама твое си мнение.

Кое за Ахмет ли? Нима не е така? Тучрин е-да! Но е добър дипломат! оправя се, и си ги слага всички в джоба! Лошо е това, да, притеснително е-ама за СЪЖАЛЕНИЕ е така. Нещата са изтървани вече...
Иначе не се съмнявай-българче съм, от Своге, не ме гледай, че съм леко по-мургава ;)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:38 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:04
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
"Годдесс" как го измисли този пост.... почвам да се съмнявам в твоята народност вече. Простотия след простотия.... ама твое си мнение.


Бат Еворе ти откога стана големия националист???


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:39 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Goddess написа:
YAVOR написа:
"Годдесс" как го измисли този пост.... почвам да се съмнявам в твоята народност вече. Простотия след простотия.... ама твое си мнение.

Кое за Ахмет ли? Нима не е така? Тучрин е-да! Но е добър дипломат! оправя се, и си ги слага всички в джоба! Лошо е това, да, притеснително е-ама за СЪЖАЛЕНИЕ е така. Нещата са изтървани вече...
Иначе не се съмнявай-българче съм, от Своге, не ме гледай, че съм леко по-мургава ;)


Тя тъмната боя е от скъпите. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:40 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз даже и не съм те виждал май, но както и да е .... :)
Доган не е добър дипломат, той е хитър и умеее да те гледа в очите и да те лъже, да граби със шепите като Костов. Колко обръчи от фирми има Доган а? Той е най - големия мафиот сигорно, а пък и той извоюва със своята партия да има новини на турски език.

oversteer, ако не знаеш аз съм националист от доста време.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:43 
Offline

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:04
Мнения: 12
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Аз даже и не съм те виждал май, но както и да е .... :)
Доган не е добър дипломат, той е хитър и умеее да те гледа в очите и да те лъже, да граби със шепите като Костов. Колко обръчи от фирми има Доган а? Той е най - големия мафиот сигорно, а пък и той извоюва със своята партия да има новини на турски език.

oversteer, ако не знаеш аз съм националист от доста време.


Мога да поставя това под съмнение! Кажете нещо за вашите вождове от АТАКА още ли сте така заблудени?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:43 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
ivo написа:
Това за пикането е простотия, но могат и българи да я свършат, както са я и вършили.
Това новото поколение не е за разправяне. Не трябва да обръщаме внимание на тези работи. Колко му е българин да се напие и да иде да пикае на някой турски гроб.
Не трябва да се издребнява толкова. Не се карайте. Утре може и да сте си полезни.

Именно! Повечето остават с грешно впечатление, че защитавам турците и т.н., но всъщност просто не мисля, че да уважаваш и почиташ родината си означава да разискваш на дребно като пенсионер някакви обикновени случки, или да скачаш като пиян чичко на думата "турчин", и да казваш на всички "рязани" и т.н. Глупаво е да говорите и най-вече да обиждате, когато нищо не знаете, само под влияние на някаква злоба. Простотия е да пишете по 10 страници за това, че примерно някой си турчин е казал нещо против българите в ефир, защото и ние много, ама много ги ругаем в ефир( пример- Волен, и не само той). Патриотизъм не е да се биеш в гърдите и да повтаряш заучени фрази, без да поглеждаш собствения си хал. Погледнете трезво на нещата. Трябваше ли да се появи "Атака", за да се пуснат такива теми, за да се сетите, че такива неща се случват? Мрънкате, че България щяла да се заличи, че турците ни завладявали, ама и вие мъчлахте, докато не се намери един празноглавец, който да ви поведе катo овце. Мълчахте, защото ако някой се обади-щеше да е сам. Сега станахте много, обаче все си оставате такива-страхливи и дребнави. Като всички българи.
И, колкото и да не ми се ще да е така-Ахмет Доган е много по-добър политик от всички останали в момента, вкючително и Сидеров. Това е положението, и такова ще е, докато не се намери някой по-добър БЪЛГАРИН от него-тоест-скоро няма да има подобрение


Евалата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:43 
Offline
Showstopper
Аватар

Регистриран на: 29 Яну 2004 23:39
Мнения: 558
Години: 42

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз съм против всичкото мангал :) ама няма как в това време да стане нещо,Европейски съюз,Америка.Просто е изключено,някой ако вижда как може да останем само Българи,защото аз не виждам това не е възможно.Другото население е сигурно 1/3 от държавата,освен с война и разделение както в Сърбия аз не виждам друг начин.Едно време като е бил Хитлер,а той не е бил малка сила са го спряли,а да не говорим сега.

_________________
"Doin' what I want to do, When I want to do it."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Аз даже и не съм те виждал май, но както и да е .... :)
Доган не е добър дипломат, той е хитър и умеее да те гледа в очите и да те лъже, да граби със шепите като Костов. Колко обръчи от фирми има Доган а? Той е най - големия мафиот сигорно, а пък и той извоюва със своята партия да има новини на турски език.

oversteer, ако не знаеш аз съм националист от доста време.

ами хитър е да, трябва да има повече хитри като него...защото като гледам я умее политиката
Хах, поне като краде го прави чаровно, не като нашите балъци Сергеевци и незнам си какви
Иначе вместо да се вайка правителството, че много турци гласували, нека да направят така, че младите българи да гласуват, не само дъртофелниците( за БСП)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:51 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Трябва да направят и нещо друго - да забранят на турците да идват с 10002000 автобуса от турция и да гласуват и тук и там в турция.
А да видим Доган къде ще иде.
Лично аз бих подкрепил и бих отишъл на една организирана блокада на границата за турски граждани в деня на изборите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:51 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Младите не искаат да гласуват, защото си казват " а моя глас ли ще е решаващ" всеки така си казва и накрая се оказва всичко решаващо и заради това сега мангалите ни управляват, защото знам как печелят изборите. Щом за един митинг на АТАКА са им давали по 20лв. само и само да викат срещу АТАКА, представям си за изборите какво е. На последния митинг на АТАКА в Пещера е имало турци, които подкрепят партията.

Цитат:
Кажете нещо за вашите вождове от АТАКА още ли сте така заблудени?

Аз съм против Волен Сидеров, но съм за АТАКА, няма друга българска партия в момента. Видях и Бойко Борисов какво направи, на изборите за кмет в Пещера заедно с ДПС и БСП издигат кандидат, падна ми в очите тоз човевк.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:52 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Какво значи "българска партия"?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:53 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Аз даже и не съм те виждал май, но както и да е .... :)
Доган не е добър дипломат, той е хитър и умеее да те гледа в очите и да те лъже, да граби със шепите като Костов. Колко обръчи от фирми има Доган а? Той е най - големия мафиот сигорно, а пък и той извоюва със своята партия да има новини на турски език.

oversteer, ако не знаеш аз съм националист от доста време.

http://192.168.222.20/rack5/users/kolio ... 000043.JPG
http://192.168.222.20/rack5/users/kolio ... 000127.JPG
http://192.168.222.20/rack5/users/kolio ... 000270.JPG

Ето. И аз не съм я виждал на живо, но иначе я харесвам по характер.
Хубаво и твърдо момиче, което не мълчи и защитава тезите си, а такива хора трябват на България. Освен това не е разглезена като доста на нейната възраст. :ok:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Трябва да направят и нещо друго - да забранят на турците да идват с 10002000 автобуса от турция и да гласуват и тук и там в турция.
А да видим Доган къде ще иде.
Лично аз бих подкрепил и бих отишъл на една организирана блокада на границата за турски граждани в деня на изборите.

добра идея ще е...
Иначе да-турците що да не викат, след като и те мразят циганите, а Атака и тях мрази=>донякъде споделят общи интереси (турците и Атака)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:56 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Не знаеш АТАКА, кого мрази и какви са идеите им, ама нищо простено ти е :)
А това ли си била ти, Симпатяга :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:57 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
ами хитър е да, трябва да има повече хитри като него...защото като гледам я умее политиката
Хах, поне като краде го прави чаровно, не като нашите балъци Сергеевци и незнам си какви
Иначе вместо да се вайка правителството, че много турци гласували, нека да направят така, че младите българи да гласуват, не само дъртофелниците( за БСП)


ами права е, ако е го разглеждаш като турчин, Ахмед Доган е един от най-добрите политици за последните 15 год. колкото и да не се харесва на някой. Говорим за професионален политик, и естествено следва и всичко свързано с това, власт, положение, пари и т.н. Да си добър политик не значи само да се напъваш на площадите колко си велик и кво ги чака онея другите, а пък Yavor доколко е националист може да се поспори за мене той е само един страхлив Нацист,парадиращ с национализма, съмнявам се че прави разлика между двете, мдаааа и единственото което може да прави е да копира разни изявления от тук и там и да подхранва нищожното си самочувствие и това на себеподобните си, да казва само " циганите на сапун" само защото на някой сега му се струва модерно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юни 2006 23:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Не знаеш АТАКА, кого мрази и какви са идеите им, ама нищо простено ти е :)
А това ли си била ти, Симпатяга :)

еми ти пък незнаеш разликата м/у турци и цигани, ама айде и на тебе ти е простено :Р
Хах не мога да повярвам, че писах в темата за атака против тях, и все още не сте ме линчували публично ;)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 00:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Не знаеш АТАКА, кого мрази и какви са идеите им, ама нищо простено ти е :)
А това ли си била ти, Симпатяга :)


ти знаеш ли кво е значението на тая дума ? Симпатяга хах, чеп ако изглеждаше другояче ? Ся можело и по друг начин да и говориш, досега имаше съмнения дали е с " Ваште" ДНК , само си затвърждавате образа на медузи, където е течението там сте и вие


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2006 00:01 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Не знаеш АТАКА, кого мрази и какви са идеите им, ама нищо простено ти е :)
А това ли си била ти, Симпатяга :)


Даа. Това е. На времето като я бях предложил за ..... вие не приехте.
Щеше да е добре да е с нас на срещите.
Тогава може би по-често щях да идвам. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов