Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Юли 2024 21:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 21:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Goddess написа:
нямаш право да лепиш такива работи
противозаконно е (:

А знаеш ли, че сега върху плакатите на Първаноглу и на Сидеров се лепят разни лепенки...... това също е противозаконно.

"batista" къде имам правописни грешки бе шматка слънчасала???
Не ми коментира поста. Ти ако мене наричаш псевдо-националист вземи се гръмним, знаеш ли какво означава думичката "националист" изглежда не, айде тихичко и на палатка.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 21:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Goddess написа:
нямаш право да лепиш такива работи
противозаконно е (:

А знаеш ли, че сега върху плакатите на Първаноглу и на Сидеров се лепят разни лепенки...... това също е противозаконно.

"batista" къде имам правописни грешки бе шматка слънчасала???
Не ми коментира поста. Ти ако мене наричаш псевдо-националист вземи се гръмним, знаеш ли какво означава думичката "националист" изглежда не, айде тихичко и на палатка.

да, противозаконно е, и това не ти дава право да го правиш и ти, недей да вървиш след тъпаците...(:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 23:51 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
batista написа:
YAVOR написа:
"батиста" аз пък не искам да се занимавам с 13-14годишни лапета като тебе. Тези дъртаци, които продължават да подкрепят мафиотското управление, значи на времето са били облагодетелствани по някакъв начин от управлението на комунистите, за какво повече да говоря, тези дъртаци докато не изчезнат, ей така ще си тънем в мизерия.


Ти говориш като 13-14 годишно лапе.....Аз не съм на толкова, ама даже и да бях щях да бъда горд, 4е пиша без правописни грешки за разлика от разни заблудени псевдонационалистчета !!!! :bang: :bang:

На колко си на 14 и 3/4ти ли и 5дена....

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2006 00:25 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
Преди няколко дена минавам с приятелката ми по край офиса на БСП в Добрич и какво мислите виждам. Една групичка от 10-тина човека, някакви дъртаци, които миришат на пръст като Неделчо Беронов излизат от офиса им, всички сложели костюмите.... изтупани.... мама им стара, заради тези дъртаци сме на това дередже :( Кой знае как са крали на времето и сега застават зад него.
Днес ще разпечатам на принтер "Защо не трябва да гласувам за Първанов" и ще го лепя върху плакатите му. Тези неща дори съм ги писал и тази тема и никой от големите разбирачи не пожела да ми отговори

Яворе не говори глупости !
като станеш на тяхните години няма да ти е приятно да говорят за теб че ... никак не искам да го използвам !!!!!
:pisna mi :

_________________
Живот като на Кино!
Шампанско, червени рози, вечери, разходки ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2006 00:26 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DiviNe написа:
ivo написа:
Цитат:
Ne znam koi 6te glasuva za toq plujek, osven babite i turcite!


Те стигат. Докато не се изчистят комунистите няма да се оправим.

Няма комунисти такова животно нЕма!
Има хора, които чисто и просто си крадат и не пускат кокала ок?
Това е истината няма комунисти няма социалисти, няма демокрация и демократи и президент си нямаме нищо нямаме всичко е окрадено и ако ние младите не го оправим никой няма да може ....защото времето на пенсионерите мина и си замина сега ние трябва да поемем инициативата и да си съградим държавата защото няма кой друг...НЯМА! На гей сергей бащата нищо не е направил та камо ли тоя украински педераст.... Доган си лапа парите и си продава наред и си прави хотелчета за да си направи хотелска верига на Черното море... ама после като неостане какво да взема ще му лапете вие и вашите деца... моите няма защото сигурно ще съм станал камикадзе в собствената си страна и съм се гръмнал в някой "доган" който вика джихад джихад на турски.... айде лека и на вас.... :bye:
П.П. Много сън емоционален ... :bored:

но този пост ми хареса ..

_________________
Живот като на Кино!
Шампанско, червени рози, вечери, разходки ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 12:50 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Sunbaby написа:
YAVOR написа:
Преди няколко дена минавам с приятелката ми по край офиса на БСП в Добрич и какво мислите виждам. Една групичка от 10-тина човека, някакви дъртаци, които миришат на пръст като Неделчо Беронов излизат от офиса им, всички сложели костюмите.... изтупани.... мама им стара, заради тези дъртаци сме на това дередже :( Кой знае как са крали на времето и сега застават зад него.
Днес ще разпечатам на принтер "Защо не трябва да гласувам за Първанов" и ще го лепя върху плакатите му. Тези неща дори съм ги писал и тази тема и никой от големите разбирачи не пожела да ми отговори

Яворе не говори глупости !
като станеш на тяхните години няма да ти е приятно да говорят за теб че ... никак не искам да го използвам !!!!!
:pisna mi :

Ама Наде, как ще говоря глупости бе човек, така си е. Привържениците на БСП са всички дъртаци и мангали, които са крали, малко са хората сред младите да симпатизират на тази комунистическо-мангалска партия.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 14:16 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Сега чета из вестниците, че Сидеров е участвал през 2002год на някакъв антисемтски семинар. Не знам дали е вярно, и нищо не мога да твърдя, защото това което пишат за момента не е сигорно.....Дори във вестника пише, че по него време Сидеров е бил журналист във в. Монитор и гл. редактор П. Блъсков каза, че по него време може и да го е пращал командировка там, така че това не е сигорно дали е бил там и по какъв повод, кой го е пратил и тн....

Никой не спомена за милионите които Първаноглу взе от Саддам Хюсеин. Това беше потвърдена информация.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 17:11 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За пореден път се убеждавам, че Явор е тъпо парче!
Веднага се обосновавам - дядо ми, човечец на 80 години бивш комунистически деец в момента е върл защитник на "Атака". Така е и сповечето му набори. Яворе ако беше отишъл на предизборните обращения на Първанов и Сидеров щеше да видиш, че беловласите хора едни и същи бяха и на двете места!!! :boo: :boo: :boo:

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 20:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
DELIRIUM написа:
За пореден път се убеждавам, че Явор е тъпо парче!
Веднага се обосновавам - дядо ми, човечец на 80 години бивш комунистически деец в момента е върл защитник на "Атака". Така е и сповечето му набори. Яворе ако беше отишъл на предизборните обращения на Първанов и Сидеров щеше да видиш, че беловласите хора едни и същи бяха и на двете места!!! :boo: :boo: :boo:

Мога да споря с тебе кой е тъп и кой не, като не ме познаваш не пиши глупости, ОК??
Ако искаш да знаеш ходел съм на предизборните обръщения на Сидеров, дори бях сред организаторите, и малко бях на Първаноглу.
А може би дядото не е бил достатъчно облагодетелстван от БСП и заради това е за АТАКА, малко са старците, които ще гласуват за АТАКА. В момента по цял ден обикалям града и раздавам листовки за Сидеров и забелязвам, че към АТАКА има интерес от хората около 50-60год и сред 20-30год. По - възрастните са за БСП и тази възраст между 30-40год.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 20:08 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе найте ли кое е най-якото за тея избори че понеделник няма да учим :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :bestwishes:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 20:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Възраста между 30 -40 се казва зряла възраст и тогава човек е в разцвета си, а не след 60 и между 18-22 когато нямя никаква ориенгация. А ако на мен ми предложиш такава брошура по центъра-обещавам да те фрасна!

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 20:24 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
DELIRIUM написа:
Възраста между 30 -40 се казва зряла възраст и тогава човек е в разцвета си, а не след 60 и между 18-22 когато нямя никаква ориенгация. А ако на мен ми предложиш такава брошура по центъра-обещавам да те фрасна!

Ами ела утре към 17 на центъра и ме фрасни като си толкова отворена. Цял след обед след 16;30 ще сме по центъра. Като нищо не те интерисува не пиши, плсс. Сигорно още не си прочела принципи, законопроекти и тн. на АТАКА ама приказваш. Айде отивай си гласувай за Първаноглу живей си в разкош и не ме занимавай с глупости

Да живее България
ПОБЕДА АТАКА

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 20:27 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Да живее България
ПОБЕДА АТАКА

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 20:43 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Някъде да е споменато че за Първанов трябва да се гласува!
Атака просто до 2 години няма да ги има...

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 20:47 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
DELIRIUM написа:
Някъде да е споменато че за Първанов трябва да се гласува!
Атака просто до 2 години няма да ги има...

Ами щом до 2 години няма да ги има вдигай банкет :) тогава ще има друга националистическа партия :)
Ами като не искаш за Първаноглу, гласувай за дедо Беронов дето мирише на пръст :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 21:25 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
DELIRIUM написа:
Някъде да е споменато че за Първанов трябва да се гласува!
Атака просто до 2 години няма да ги има...

Ами щом до 2 години няма да ги има вдигай банкет :) тогава ще има друга националистическа партия :)
Ами като не искаш за Първаноглу, гласувай за дедо Беронов дето мирише на пръст :)


Момче ти си много зле, жалко, че си сляп и неможеш да го осъзнаеш! Думата националист, както и България звучат смешно от твоята уста,
тръгнал да проповядва тука кое как е! Така не става млади момко ;)!
Смешен си още, защото до онзи ден викаше за ВМРО и пр., а сега АТАКА-та най-великата а? И после на такъв като тебе да вярва ли някой?
Ами по тази логика, аз лично няма да се учудя и ако утре си мижитурка на някой циганска партийка шот ся тва е модерно :bestwishes:
Много си се превъзбудил нещо, по полека младеж, че много се излагаш!


:bang:

Чакай, че се подсетих за едно цитатче. Става въпрос, за миналогодишните избори, но...
Безгрешните и велики атака!!!

Цитат:
Член на "Атака" хванат с 37 чужди лични карти и бюлетини

Член на секционната избирателна комисия в Пещера от „Атака” е жената, хваната снощи с 37 чужди лични карти и бюлетини, с които трябвало днес да се гласува.

Това съобщиха от ЦИКМИ.

Името на заловената е Ваня Кълчишкова, която заявила в полицията, че личните карти са на хора, дължащи й пари.

Въпросните лица обаче обяснили пред органите на реда, че са им обещани по 20 лева, за да гласуват с откритите в Кълчишкова бюлетини за независимия кандидат Стефан Щерев.

По случая е образувано полицейско дознание


Не че никой не го прави, но е кофти като те хванат! :boo:

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 21:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Браво бре много добре го написа. Сам ли го измисли сигурно си много "умен"...
Какво си ми тръгнал да изкарваш кирливите ризи на Атака... май те е страх или нямаш толкова смелост да отидеш да изкарваш тези на разните БСП-та и ДПС-та... айде ходи си на село... Атака е млада партия и с времето ще се изчисти (надявам се) за разлика от "ония там" в парламента ...за ВМРО нищо няма да кажа защото и не ме интересува.
П.П. Ако за теб всичко опира до модерното...!@#$... Да си националист или най-малкото не е да си модерен а да си някой да си част от един народ да знаеш кой си... но за теб това е мода (неска става утре не) явно...жал ми е за теб... но да ти е жал, сега, не е модерно...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 22:06 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
Браво бре много добре го написа. Сам ли го измисли сигурно си много "умен"...
Какво си ми тръгнал да изкарваш кирливите ризи на Атака... май те е страх или нямаш толкова смелост да отидеш да изкарваш тези на разните БСП-та и ДПС-та... айде ходи си на село... Атака е млада партия и с времето ще се изчисти (надявам се) за разлика от "ония там" в парламента ...за ВМРО нищо няма да кажа защото и не ме интересува.
П.П. Ако за теб всичко опира до модерното...!@#$... Да си националист или най-малкото не е да си модерен а да си някой да си част от един народ да знаеш кой си... но за теб това е мода (неска става утре не) явно...жал ми е за теб... но да ти е жал, сега, не е модерно...


Поредния шмотлъо!
Много сте весели, а и отворени. Много ми е интересно утре Явор както раздава некви хартии да изяде някой друг шамар зад врата за дето се прави на форумен биач :531 . Но хората имат работа да не са безделници като вас! :bestwishes:

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2006 22:33 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
///S14.addict написа:
DiviNe написа:
Браво бре много добре го написа. Сам ли го измисли сигурно си много "умен"...
Какво си ми тръгнал да изкарваш кирливите ризи на Атака... май те е страх или нямаш толкова смелост да отидеш да изкарваш тези на разните БСП-та и ДПС-та... айде ходи си на село... Атака е млада партия и с времето ще се изчисти (надявам се) за разлика от "ония там" в парламента ...за ВМРО нищо няма да кажа защото и не ме интересува.
П.П. Ако за теб всичко опира до модерното...!@#$... Да си националист или най-малкото не е да си модерен а да си някой да си част от един народ да знаеш кой си... но за теб това е мода (неска става утре не) явно...жал ми е за теб... но да ти е жал, сега, не е модерно...


Поредния шмотлъо!
Много сте весели, а и отворени. Много ми е интересно утре Явор както раздава некви хартии да изяде някой друг шамар зад врата за дето се прави на форумен биач :531 . Но хората имат работа да не са безделници като вас! :bestwishes:
:respekt:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 10:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
///S14.addict написа:
Момче ти си много зле, жалко, че си сляп и неможеш да го осъзнаеш! Думата националист, както и България звучат смешно от твоята уста,
тръгнал да проповядва тука кое как е! Така не става млади момко ;)!
Смешен си още, защото до онзи ден викаше за ВМРО и пр., а сега АТАКА-та най-великата а? И после на такъв като тебе да вярва ли някой?
Ами по тази логика, аз лично няма да се учудя и ако утре си мижитурка на някой циганска партийка шот ся тва е модерно :bestwishes:
Много си се превъзбудил нещо, по полека младеж, че много се излагаш!


:bang:

Чакай, че се подсетих за едно цитатче. Става въпрос, за миналогодишните избори, но...
Безгрешните и велики атака!!!

Цитат:
Член на "Атака" хванат с 37 чужди лични карти и бюлетини

Член на секционната избирателна комисия в Пещера от „Атака” е жената, хваната снощи с 37 чужди лични карти и бюлетини, с които трябвало днес да се гласува.

Това съобщиха от ЦИКМИ.

Името на заловената е Ваня Кълчишкова, която заявила в полицията, че личните карти са на хора, дължащи й пари.

Въпросните лица обаче обяснили пред органите на реда, че са им обещани по 20 лева, за да гласуват с откритите в Кълчишкова бюлетини за независимия кандидат Стефан Щерев.

По случая е образувано полицейско дознание


Не че никой не го прави, но е кофти като те хванат! :boo:

Намерел кой да ми казва какво означава думичката "националист" аз много добре я знам. Бате като не знаеш не пиши глупости, симпатизирал съм на ВМРО и има голяма разлика между симпатизант и член. Понеже видях какво вършат ВМРО, няма как да съм за тях.

Ами то такива хора има сред ДПС и БСП, дето гласуват с много чужди карти. Това че плащат на мангалите и им дават кебапчета да гласуват за техния човек и това е наказуемо, ама като гледам май никой не е наказан до сега.
Цитат:
Много ми е интересно утре Явор както раздава некви хартии да изяде някой друг шамар зад врата за дето се прави на форумен биач

Много ми е интересно къде се правя на форумен биач, не съм като някой хора от тука...

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 10:57 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
///S14.addict написа:
DiviNe написа:
Браво бре много добре го написа. Сам ли го измисли сигурно си много "умен"...
Какво си ми тръгнал да изкарваш кирливите ризи на Атака... май те е страх или нямаш толкова смелост да отидеш да изкарваш тези на разните БСП-та и ДПС-та... айде ходи си на село... Атака е млада партия и с времето ще се изчисти (надявам се) за разлика от "ония там" в парламента ...за ВМРО нищо няма да кажа защото и не ме интересува.
П.П. Ако за теб всичко опира до модерното...!@#$... Да си националист или най-малкото не е да си модерен а да си някой да си част от един народ да знаеш кой си... но за теб това е мода (неска става утре не) явно...жал ми е за теб... но да ти е жал, сега, не е модерно...


Поредния шмотлъо!
Много сте весели, а и отворени. Много ми е интересно утре Явор както раздава некви хартии да изяде някой друг шамар зад врата за дето се прави на форумен биач :531 . Но хората имат работа да не са безделници като вас! :bestwishes:

Определенията си ги запази за себе си... ако да си заинтересован от състоянието на държавата означава да безделничиш то тогава... ти сигурно си най трудолюбивия човек в цяла Българи. Как така с твоята блестяща логика стигна до извода че съм "безделник"... :bored:

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 13:05 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Намерел кой да ми казва какво означава думичката "националист" аз много добре я знам. Бате като не знаеш не пиши глупости, симпатизирал съм на ВМРО и има голяма разлика между симпатизант и член. Понеже видях какво вършат ВМРО, няма как да съм за тях.


МУАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ!!!
Момче радвам се че си вярваш, много си забавен! Добре аз няма да пиша. Ти си голям "националист", ти си умен и знаеш всичко, от което се обезмисля някой да пише щом гн. Явор знае и е запознат с всичко!
Бил член :531 :531 :531 . Обясни ми каква е разликата от преди, защото аз откакто те познавам раздаваш хартийки по центъра и лепиш плакати. Аз като член разбирам да имаш глас пред някого, да имаш думата някъде... тва имаш ли го? Ако го имаш, то значи пази боже сляпо да прогледа е вашата работа!
После искам да ти кажа, да спреш да плюеш (аз го възприемам така) хората, които нямат "щастието" да са на твоя акъл и това не ги прави по нисши от теб т.е., че не са националисти или пък не се дразнят от малцинствата! Това го казвам, защото съм забелязъл, че във всеки твой пост започваш с изрази като: "Като не знаеш не се обаждай", "Ти ли ще ми казваш на мене" и т.н.
Това, че не се пъча като теб навсякъде, че съм толкова голям националист бла бла бла, не означава, че не съм, а и съм сигурен, че през мизерния ми живот съм бил 1000 по-полезен отколкото ти, въпреки, че си май по-дърт от мен.

YAVOR написа:
Ами то такива хора има сред ДПС и БСП, дето гласуват с много чужди карти. Това че плащат на мангалите и им дават кебапчета да гласуват за техния човек и това е наказуемо, ама като гледам май никой не е наказан до сега.


Това го написах точно под цитата. Чети внимателно или нямаше какво да напишеш и да дриснеш още малко!
Не съм казал, че всички са перфектни, а че е кофти като те хванат![/code]

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 13:51 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 23 Окт 2004 14:33
Мнения: 176
Местоположение: някъде в Добрич и Русе...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
абе найте ли кое е най-якото за тея избори че понеделник няма да учим :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :bestwishes:

училищата - да, ама за университетите не сте ли чули :)

_________________
-Обича ме, не ме обича. Обича ме, не ме обича...
-Хайде стига! Знам те аз теб... По - добре звучи:"Съблича ме, не ме съблича. Съблича ме, не ме съблича."
-Замълчи и ТИ се съблечи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 16:04 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Яворчо сега в атака си намерил работа,като раздавач на хартийки :)
явно плащат по-добре от вмро :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 16:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Оффф...... боже....
На ВМРО съм бил само симпатизант, нито съм ходел да лепя техни плакати нито нищо.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 16:49 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Правнук съм на адютатнта на ген.Радко Димитриев. Прадядо ми е от първия випуск Български офицери след освобождението от турско робство. Раняван е много пъти защото е участвал във всички войни до Втората Световна. Пенсиониран като комендант на конезавода в Кабиюк /за елитни коне/ сам той кавалерист. Дядовците ми и двамата не обичаха комунисти затова и не са живели много добре. Единият се е бил при река Драва и е виждал как се умира само защото сме Българи а не Руснаци. Е, затова и аз не обичам Комунисти макар, че за такива признавам само Хипитата.
Да съм националист? Не, не съм ама съм Българин. Е, с какво съм по-различен от Волен Сидеров или другите кандидати със бойки изказвания от рода "Да си върнем България". Че кой ни я е взел?
Прост въпрос. Ами ето го и простия отговор те самите и техните партии.
А Левски /светло име/ от коя партия е бил? А тия дето са умирали по бойните полета? Каква Атака, БСП или ОДС? Всичко е до кокала както се писа по-горе. Ходя на работа, работя, имам приятели и съм мисля добър гражданин на Добрич и България. А в неделя ще гласувам но за кого... тайна!

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 17:22 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
platinum написа:
... "Да си върнем България". Че кой ни я е взел?
Прост въпрос. Ами ето го и простия отговор те самите и техните партии.
.... Всичко е до кокала както се писа по-горе. Ходя на работа, работя, имам приятели и съм мисля добър гражданин на Добрич и България...

Виж ти си чудесен гражданин ако е така, НО когато става на въпрос за национална сигурност е съвсем друго и тогава ВСИЧКИ трябва да сме националисти... патриоти... не можеш да казваш само това че си примерен гражданин а да не те интересува това което се случва с останалите граждани на тази държава... не може да не те интересува че те също като тебе (незнам, можеби) работят за едни смешни пари... На теб предполагам ти е добре имаш работа плащаш си данъците но какво да правят ония които нямат твоя късмет да имат работа и малко ама малко по добър живот...как искате да някой да е добър и да ви помага ако сте попаднали в кофти ситуация когато вие страните от "неговите" (рано или късно ще станат и ваши) проблеми... точно за това е държава за да сме единни и когато един е дискриминиран спрямо друг това не трябва да остава безнаказано... нашето общество е болно и това трябва да се разбере от всеки... трябват промени и то веднага...
гъби край пътя!Не ми харесват и циганите заради които всекидневно някой умира защото "те"("политиците") ги превърнаха в такива като им позволиха волности които на нито един друг българин не се позволяват... това не трябва да става... ако а си мислите че в държавата ни всичко е толкова добре то значи или сте слепи или сте хора без съвест...
Какво мислите за това нима това е законно което се извършва!? Нима това ще е бъдещата България където моите деца ще живеят!!? Няма да го позволя по никакъв начин! Това е България... защо всяко спазване на закон трябва да се нарича от малцинствата ДИСКРИМИНАЦИЯ! Защо!? Че те утре могат да нарекат дискриминация това че живея в България... Искам защита... искам закони... искам бъдеще но не и това което ми предоставят ДОГАН и ПЪРВАН!
http://freeftp.bergon.net/rack3/users/M ... ropaganda/

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 18:26 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Явор е бил само симпатизант на ВМРО, защото съм убедена, че никой нямаше да го приеме за член :boo:
Яваре, малко странно е да говориш за национализъм и да се криеш от родната казарма???Срам ли те е да служиш на Отечеството си???

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Последна промяна DELIRIUM на 20 Окт 2006 20:11, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 18:56 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DELIRIUM написа:
Явор е бил само симпатизант на ВМРО, защото съм убеден, че никой нямаше да го приеме за член :boo:
Яваре, малко странно е да ми говориш за национализъм и да се криеш от родната казарма???Срам ли те е да служиш на Отечеството си???

ти ... не беше ли момиче :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2006 20:13 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да уе!Какъв е проблема?Просто много не ме кефи Явор- Чвор ми е!

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов