Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 01 Юли 2024 15:42

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 485 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Следваща

за или против?
за 58%  58%  [ 210 ]
против 42%  42%  [ 155 ]
Общо гласове : 365
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2006 13:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Честито увеличение на цигарите и алкохола.Нямам търпение да дойде 2007г. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2006 13:36 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Мразя тази нагласа - за евросъюза.
Вижте София например. Цените на имотите са като в Париж, а заплатите ги знаем. Същото се отнася за стандарта на българина във всички градове.
Евросъюз. Като влезем гответе се за мизерия, която не сте си и помисляли. Единствено най-богатите ще имат полза.
Мразя нашите политици, защото трябваше да се проведе референдум по въпроса, а те насилствено и чрез медийте ни набиха в главите, че видите ли като влезем там ще цъфнем и ще вържем.
Ако имаше референдум съм сигурен, че идеята за европейския съюз щеше да се отхвърли. Анкетата тук въобще не е реална - като се има в предвид възраста на юзерите - а именно, че повечето са под 18 години и хабер си нямат от това как се издържа семейство и как се гледат стари родители с 60 лева пенсия.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2006 13:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
за цигарите .. просто гоним световнте цени само за инфо кутия мауборо в САЩ струва кам 5$ а тука са по 4 -5 лв.
а циганите, според мен да им раздават безплатни презервативи


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2006 14:08 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
А защо не каза - за инфо колко долара е минималната заплата там.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2006 17:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ivo написа:
А защо не каза - за инфо колко долара е минималната заплата там.


минималната заплата е 4.75$ на час, но никой не работи под 7$
да ти кажа за цените не може примерно ти да продаваш вафли за 20 стотинки а саседа ти да ги продава за 2 лв затова се вдигат цените нашите цигари а за вносните да не говорим няма начин да са по евтини от там дето се правят
а заплтите ни са по ниски щото икономиката не ни позволява повече за сега
за повече инфо се обарни кам министерството на икономиката :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Яну 2006 18:35 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2005 16:11
Мнения: 63
Години: 34

Местоположение: dch
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Spored men e oshte rano za tam.Da se nadqvame che she sme dobre do togava. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2006 07:37 
Offline

Регистриран на: 08 Яну 2006 07:19
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Твърдо съм ПРОТИВ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 00:43 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Нали искате ЕС, влизайте ама после да не ревете. Днес казаха че ще от 1.01.2007 цената на тока може да скочи със 100% заради затварянето на 3-ти и 4-ти блок на АЕЦ, и ще се наложи да внасяме тогава ток. Тока ще го вдигнат а заплатите така ще си седят, така ще е докато не ви пука за нищо, трябва да се направи нещо, а не да седим тука и да пишем.

Да живей ЕС, приятно ви влизане

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 00:47 
YAVOR написа:
Нали искате ЕС, влизайте ама после да не ревете. Днес казаха че ще от 1.01.2007 цената на тока може да скочи със 100% заради затварянето на 3-ти и 4-ти блок на АЕЦ, и ще се наложи да внасяме тогава ток. Тока ще го вдигнат а заплатите така ще си седят, така ще е докато не ви пука за нищо, трябва да се направи нещо, а не да седим тука и да пишем.

Да живей ЕС, приятно ви влизане


а какво общо има ЕС със затварянето на 3-ти и 4-ти блок?
аз сериозно питам...


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 00:50 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ами заради влизането ни в ЕС, затварям АЕЦ, ако не знаеш :)
Утре баща ми от там се връща, правели нещо и казва, че реакторите могат да работят поне още 10-тина години

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 00:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Вики написа:
YAVOR написа:
Нали искате ЕС, влизайте ама после да не ревете. Днес казаха че ще от 1.01.2007 цената на тока може да скочи със 100% заради затварянето на 3-ти и 4-ти блок на АЕЦ, и ще се наложи да внасяме тогава ток. Тока ще го вдигнат а заплатите така ще си седят, така ще е докато не ви пука за нищо, трябва да се направи нещо, а не да седим тука и да пишем.

Да живей ЕС, приятно ви влизане


а какво общо има ЕС със затварянето на 3-ти и 4-ти блок?
аз сериозно питам...


Офицялни прични колкото искаш - стари са, не отговарят на европейските изсквания, от зои род
Има и не офицялни - искат да ни премахнат като конкурент на пазара на ел. енергията и др.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 00:52 
аааа знам, ама нещо друго си помислих, иначе що го затваряме? поради каква причина...обясни ми...не съм се интересувала.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 00:57 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Вики написа:
аааа знам, ама нещо друго си помислих, иначе що го затваряме? поради каква причина...обясни ми...не съм се интересувала.

Вики, каквото кажат от ЕС това правим, нали знаеш че слугуваме на всички...... всички ни командват и правят каквото си искат със нас :(
причини много....... годността на 1-ви и 2-ри реактор била поне 2010год. дори е имало и някакви проучвания, но трябвало да се затворят. :( Баща ми каза, че всички работници от 1-ви и 2-ри реактор, са на работа, не са ги съкратили, това е много добре, защото хиляди ще останат без работа :(

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 01:00 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 25 Яну 2005 19:25
Мнения: 317
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Препоръката на Комисията

Комисията към Европейския съвет препоръчва с България да се започнат преговори за присъединяване, ако бъдат изпълнени следните условия:
1/ първо, правителството да определи приемливи дати за закриване на I до IV реактор в Козлодуй;


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 01:01 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2004 14:15
Мнения: 227
Местоположение: НЯКЪДЕ ТАМ........
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
na dne6noto vreme klo6ar da si :}


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 01:06 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Много им здраве на задниците от Европа. Дано се отложи и то за дълго този евросъюз. Нищо хубаво не ни чака. Мисля, че вече започнахме да го изпитваме на гърба си.

Държавите, които са вътре се чудят как да излязат, а ние се чудим как да влезем и да си го нав**м по навътре.

Моя страна, моя БЪЛГАРИЯ още веднъж устои на кашата, в която искат да те въвлекът. :pray: :pray: :pray:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2006 01:11 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 25 Яну 2005 19:25
Мнения: 317
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
освен, че искат да ни цакат с енергетиката искат и 378 млрд. евро да им дадем, за да постъпят в техния фонд ... много яко се набутваме :( :hot: Аз не мога да разбера, тези които подписват договорите с ЕС (президента ли, консули някакви ли) какво печелят от цялата работа, щот едва ли мислят, че е за доброто на България, при положение, че има толкова минуси влизането ни в ЕС :hot:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 16:32 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Властите в американския щат Охайо екзекутираха мъж осъден на смърт за изнасилване и убийство на две жени

В Америка виждате как действат, така трябва да е и тука, ако ги заловят убийците на двете момичета в Пазарджик(дай боже) ей това заслужават, а ще ги осъдят на 20год. сигорно :(


Oпределено има място това точно по темата. :clap:
По въпроса за EU, България няма бъдеще( поне такова каквото ни се иска на всички) без да членува там. За повече от 15 год. лутане виждате до къде сме стигнали. Не сме толкова силни нито икономически нито политически че да оцелеем самостоятелно за напред. Влизането в EU ще донесе ползи само ако можем да поемем отговорности. За малки държави като нашата единственият изход е там.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2006 18:30 
аз пьк искам да влезем--и да има работа--нищо друго не ме е#е.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 00:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
LoNgA написа:
аз пьк искам да влезем--и да има работа--нищо друго не ме е#е.

те ще ти постелят червено килимче и ще кажат Емо, "ела заповядай, тука има много работа"
много се лъжеш. Утре ще изровя от тази тема, и ще обобщя, защо съм против ЕС. И ако влезем в ЕС, да не мислиш, че ще блеснем, докато стигнем останалите държави, ще има да им подгазуваме, в момента Португалия е най - бедната държава в ЕС, айде сравни България и Португалия и ела да говорим.
Ирландия ако не се лъжа можеха също да влязат в ЕС, но не го направиха, те в момента са най развитата държава в Европа.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 10:52 
YAVOR написа:
LoNgA написа:
аз пьк искам да влезем--и да има работа--нищо друго не ме е#е.

те ще ти постелят червено килимче и ще кажат Емо, "ела заповядай, тука има много работа"
много се лъжеш. Утре ще изровя от тази тема, и ще обобщя, защо съм против ЕС. И ако влезем в ЕС, да не мислиш, че ще блеснем, докато стигнем останалите държави, ще има да им подгазуваме, в момента Португалия е най - бедната държава в ЕС, айде сравни България и Португалия и ела да говорим.
Ирландия ако не се лъжа можеха също да влязат в ЕС, но не го направиха, те в момента са най развитата държава в Европа.


Явка много ясно че никои няма да ме покани--но ако се отворят границите-тва ще ми е достатьчно--един шанс ми трябва и ще направя всичко вьзможно да се вьсползвам--иначе какво бьдеще имам тук?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 12:09 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Яну 2006 17:19
Мнения: 49
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Явка много ясно че никои няма да ме покани--но ако се отворят границите-тва ще ми е достатьчно--един шанс ми трябва и ще направя всичко вьзможно да се вьсползвам--иначе какво бьдеще имам тук?

Прав си че е някакъв шанс , но кои хора ще могат да се въсползват от него и как ще го направят ? България не се слави с качествена работна ръка ( изключение правят родните автоджамбази, фалшификатори , нарко дилъри , наемни убийци, сутеньори и др.)
и поради тая причина аз не виждам точно как ще стане набутването на тамошните пазари за работна ръка.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 12:12 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2006 01:38
Мнения: 104
Местоположение: California
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Az sym si tvyrdo protiv ,6te se polu4avat sy6tite zaplati a cenite 6te sa troino po skypi .I 6te mi kazvat kvo da si praiq da se gledat rabotata ne go 6ta ES


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 12:37 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
цените ще бъдат същите щото и сега се внася всичко(погледни етикетите на това ,което купуваш)даже ще падат заради отпадане на митото
а след 8години ще бъдеш пълноправен член на този съюз и ще можеш да учиш,работиш и живееш навсякъде в Европа и да пътуваш в останалата част на света без да целуваш задниците на консулските служби

и винаги съм казвал:който иска да живее в изолирана страна да си избере Северна Корея или Куба


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 13:42 
Chaser написа:
Цитат:
Явка много ясно че никои няма да ме покани--но ако се отворят границите-тва ще ми е достатьчно--един шанс ми трябва и ще направя всичко вьзможно да се вьсползвам--иначе какво бьдеще имам тук?

Прав си че е някакъв шанс , но кои хора ще могат да се въсползват от него и как ще го направят ? България не се слави с качествена работна ръка ( изключение правят родните автоджамбази, фалшификатори , нарко дилъри , наемни убийци, сутеньори и др.)
и поради тая причина аз не виждам точно как ще стане набутването на тамошните пазари за работна ръка.


защо приказваш простотии?
много ясно че за младите хора ще е наи добре--няма да трьват родителите ми я?
а това че не сме били работоспособни--ако ти не можеш да работиш не значи че и другите не могат.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 15:01 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Яну 2006 17:19
Мнения: 49
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Еее ама аз съм бил много прост бе , тя България призна за факт че на европейските пазари за работна ръка не е конкурентно способна , а то туй било простотия виждате ли ?!
Цитат:
много ясно че за младите хора ще е наи добре--няма да трьват родителите ми я?

Има си хас да не са младите хора......., ама не бе глей ся според мене то тва ша са най-вероятно бабите и дядовците ам не за друго ами били им ниски пенсийте тука в БГ за почивка на Карибите и искат хорицата да препечелят някой друго ОЙРО щот всичката другата им е наред.
Цитат:
а това че не сме били работоспособни--ако ти не можеш да работиш не значи че и другите не могат.

Голям си оптимист или погледа ти стига само до носа за да си мислиш че ще можеш да свършиш нещо по-добре примерно от някой Германец. Отделен е въпроса че там никой няма да ти признае образованието. А да ми даваш определения това какъв съм е най-малкото смешно и тъпо при положение че не ме познаваш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 15:06 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2005 23:39
Мнения: 179
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Az sam ZA DA VLEZEM si4ko 6tee NORMALNO NE KATO SQ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 15:15 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 27 Яну 2006 01:38
Мнения: 104
Местоположение: California
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ne se zalygvaite hora 6te minat minimum 10 godini dokato ne6tata stanat po dobre .

Ako sam ne si pomogne6 i Bog nqma da ti pomogne - tova vyji za Bulgariq


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 15:16 
Chaser написа:
Еее ама аз съм бил много прост бе , тя България призна за факт че на европейските пазари за работна ръка не е конкурентно способна , а то туй било простотия виждате ли ?!
Цитат:
много ясно че за младите хора ще е наи добре--няма да трьват родителите ми я?

Има си хас да не са младите хора......., ама не бе глей ся според мене то тва ша са най-вероятно бабите и дядовците ам не за друго ами били им ниски пенсийте тука в БГ за почивка на Карибите и искат хорицата да препечелят някой друго ОЙРО щот всичката другата им е наред.
Цитат:
а това че не сме били работоспособни--ако ти не можеш да работиш не значи че и другите не могат.

Голям си оптимист или погледа ти стига само до носа за да си мислиш че ще можеш да свършиш нещо по-добре примерно от някой Германец. Отделен е въпроса че там никой няма да ти признае образованието. А да ми даваш определения това какъв съм е най-малкото смешно и тъпо при положение че не ме познаваш.


1.отговорих ти кои хора ще се вьсползват понеже ти и тва попита--ако не бьркам или вече недовиждам.
2.много се бьркаш ако си мислиш че бьлгарие не можем да работим
по добре и от германците например--Бьлгарският народ се е доказал отдавна по работоспособност--така че не ми вкарваи ирония че сме известни само с престьпността си...

Ако пьк не ти пука какво ще стане с теб-се затвори,свии се и си спи цял живот--защото това мога да кажа за човек не правещ нищо освен да казва какво да става--и без да те познавам .


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 19:19 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
LoNgA написа:
Явка много ясно че никои няма да ме покани--но ако се отворят границите-тва ще ми е достатьчно--един шанс ми трябва и ще направя всичко вьзможно да се вьсползвам--иначе какво бьдеще имам тук?

че границите и сега са отворени, няма никакви визи, като искаш тръгвай :)
Цитат:
в момента Португалия е най - бедната държава в ЕС, айде сравни България и Португалия и ела да говорим.
Ирландия ако не се лъжа можеха също да влязат в ЕС, но не го направиха, те в момента са най развитата държава в Европа.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 485 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов