Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 12:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 19:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
по-добре ли е да стои земята запустяла, защото ние сме бедни и не можем да купуваме земя?! Няма нищо лошо в чуждите инвестиции!!! Борим се от години за това, а вие сега мрънкате като бабички

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 19:32 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Goddess написа:
по-добре ли е да стои земята запустяла, защото ние сме бедни и не можем да купуваме земя?! Няма нищо лошо в чуждите инвестиции!!! Борим се от години за това, а вие сега мрънкате като бабички

бедни ли сме или ни мързи и гледаме как да е по-лесно ,къде по-хубава мечта е да имаш Audi A6 от колкото да имаш възможности да отгледаш земя да изкараш нещо и да си горд че си натрупал пари с труд и усилия

_________________
Живот като на Кино!
Шампанско, червени рози, вечери, разходки ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 19:33 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много ми е чудно какво има толкова лошо като се заставят циганите да си плащат данъци а децата им да ходят на училище... в това смятам аз няма нищо лошо... трябва да се направи ако не искат значи няма да им се дават социални ... защото все пак да ме извиняват но всеки знае поговорката "Който не работи няма да яде!".

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 19:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
Много ми е чудно какво има толкова лошо като се заставят циганите да си плащат данъци а децата им да ходят на училище... в това смятам аз няма нищо лошо... трябва да се направи ако не искат значи няма да им се дават социални ... защото все пак да ме извиняват но всеки знае поговорката "Който не работи няма да яде!".

е прав си, ама...

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 19:58 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
по-добре ли е да стои земята запустяла, защото ние сме бедни и не можем да купуваме земя?! Няма нищо лошо в чуждите инвестиции!!! Борим се от години за това, а вие сега мрънкате като бабички

Вярно е че няма нищо лошо в чуждестанните инвестициите... но нека да са предимно български... и още нещо сега земите се изкупуват на безценица... а хората които ги продават взимат колкото една минимална заплата... нестава така... земята сама по себе си е инвестиция и е безценна ако ще продаваш продавай но не за жълти стотинки... ето защо Атака е против продаването на земеделската земя.
П.П. Защо Първанов е толкова нагъл неска го чух как се жестоко се изцепи... жалък нагъл крадец и продажник е този човек и на тези президентски избори ще си проличи за колко сребърника е продал българското в себе си и доверието на хората... срам ме от такъв човек наричащ себе си българин и избран да представлява държавата ни...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 20:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хич не е за жълти стотинки, то и аз нямам против да се купува от българи, ама кой би купил земя? Замисли се! Почти никой...

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 20:13 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
хич не е за жълти стотинки, то и аз нямам против да се купува от българи, ама кой би купил земя? Замисли се! Почти никой...

Да права си никой българин няма да я купи защото няма средствата освен ако не е спонсориран от ЕС но ако се продава за сегашните пари от това могат да се възползва всеки чуждестранен инвеститор (най-често недобросъвестни и за това има редица примери) точно затова не трябва да се позволява това разпродаване на земя на "всеки срещнат" в това състояние в което е държавата ... нека се развие българската икономика чрез средствата от европейските фондове да излязат бългаски производители на пазара...
П.П. Навярно добре виждате в какво състояние е главния закон на нашата държава... трябва нов!
Миглена Кунева е долна кучка ...да добавя само! :)

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 20:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ти сам каза- няма нищо лошо в чуждите инвестиции, стига в тях да няма корупция. Мисля, че всеки е на това мнение...Но как по-точно ще се справи с това Волен? Той както винаги не излиза с никакъв план! Трябва да има готова схема, а не само, както и преди парламентарните избори, да нарежда на микрофона мечти и блянове

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 20:38 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Няма да се справи, никой не идва на власт за да се справя с това,даже напротив за да има и за него


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 20:57 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
ти сам каза- няма нищо лошо в чуждите инвестиции, стига в тях да няма корупция. Мисля, че всеки е на това мнение...Но как по-точно ще се справи с това Волен? Той както винаги не излиза с никакъв план! Трябва да има готова схема, а не само, както и преди парламентарните избори, да нарежда на микрофона мечти и блянове

Той да спечели пък... трябва първо да се изчисти корупцията по високите постове... Схема няма схема тя за правителствата. ;)
Президента се занимава с малко по различни въпроси.
Като добро начало ще е да има нова конституция! После референдуми по важните въпроси за народа, което "ония" не направи. И чак след това се надявам за ново правителство което да гласува важни за страната закони като този за българската земя.
http://www.ataka.bg/index.php?option=co ... &Itemid=29

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 21:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
трябва трябва....ама как?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2006 13:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ilhanbg написа:
Моят пост е копиран от сайта, очевадно е противоречието, скат&атака продават земеделска земя на чужденци, противно на принципите си!!!

А ти да не би случайно да се занимаваш със земя? На такова ми прилича.

Между другото преди много време бях направил една прогноза и след вчерашното предаване на Цв.Ризова "На 4 очи" май ще ми се потвърди прогнозата. То разбирам, че се манипулира общественото мнение много преди да се започне кампанията ама все пак ми намирисва на една работа. Колко ли хора от Земеделието ще си идат след влизането ни в ЕС? А защо въпросът за Станишев е на линия? Сега остана само ДПС да зачекнат и ще карам колегите да черпят задето съм познал преди 3 месеца.
А като направят пистата за Ф1 край Каварна как мислите ще спечелим ли? Колко ли инвестиции ще ни докара това?

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2006 14:13 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Goddess написа:
хахах кога съм писала, че искам ЕС?

Бъркам се със "Ани" тя беше за ЕС, сори :)
nokia1985 написа:
Goddess написа:
в този подфорум се убедих, че който и да изкаже мнение, го наричате комплексар и няма смисъл просто вече да пишем. Ето защо пишеш само ти и още 1-2 човека, пак фенове на Волен


Еи тоя пост заслужава аплодисменти :clap:

Може да сме фенове на Волен, но аз искам отговори на някой постове и никой не ми отговаря :(

DiviNe написа:
П.П. Не забелязвате ли как все се плюе срещу Атака когато се опитат да се защитят нас хората или себе си... медиите пишат пълни глупости и търсят сензацията пред истината... всеки знае че медиите са най-силната институция в една държава за жалост те масово са се превърнали в жълти медии... НЕ вярвайте на медиите!

Прав си батка, защото АТАКА ще ги изяде с парцалките.... както виждаш и социолозите се скриха като мишки, не казват кой води в надпреварата за президенстските избори. Митко Стоянов като се издъни и веднага всички медии по цял ден това коментираха, всички са срещу АТАКА.
ilhanbg написа:
20 принципа на АТАКА:

15. Българската земеделска земя не се продава на чужденци при никакви условия.

Това е един от принципите, а не е платформата на Волен за президент. Това, че тази фирма се казва СКАТ-Инвест, не означава че това е АТАКА. А иначе аз съм ЗА продажба на земи на чужденци, защото по - добре да ги продам на някой чужденец за повече пари отколкото на българин за по - малко. А пък и чужденеца ще взема на работа българи за повече пари отколкото дават останалите български производители. Разсъждавам така, защото знаем какво ние положението в момента, иначе съм ЗА българското.
Sunbaby написа:
Една приятелка ми отговори на въпроса защо ще гласува подобно на това което извадих като цитат от поста на Явор
Цитат:
Всеки глас е решаващ, всеки си казва ама моя глас ли ще е решаващ за какво да ходя....... ей затова сега мангалите ни управляват

И смятам че е права
ще се сетите ама ще е късно :(
Sunbaby написа:
Яворе, погледни от тази страна Волен няма да седне да ги трепи ромите ,но те ще се надигнат срещу нас българите .... ромите ще започнат да мразят българите защото държавата им отнема "правата" които са имали до сега ,свикнали на бездействие цял ден и получаване на социални ...ще се озверят и ще стане масов сеч.
Ами Първаноглу и Доган им ги дадоха тези привелегии и е нормално да ревнат, но така както е тръгнало може да станем и автономна област на Турция, за това нужни промени и то веднага, по добре рано отколкото късно. Защото за да взема колата сега трябваше да ходя до Социални грижи да ми ударят печат дали получавам помощи, а тези мангали взимат помощи и карат лъскави БМВ-та и Мерцдеси, как става???
ilhanbg написа:
Няма да се справи, никой не идва на власт за да се справя с това,даже напротив за да има и за него

България ще се оправи, когато вече няма да има нищо за крадене, който е във властта краде, това всички го знаем. Ама видяхме какво направиха предните избранници, агента на ДС Първанчо, Стоянов и тн..... нека да видим нещо ново, някаква промяна.
Ето я платформата на В. Сидеров, ако стане президент, за какво ще работи:
Цитат:
Волен Сидеров:
КАТО ДЪРЖАВЕН ГЛАВА ЩЕ РАБОТЯ ЗА:
1. Провеждане на референдум по всички важни за българите въпроси. Как? - чрез правомощията на президента да настоява преди НС за допитаване до народа.
2. Отмяна на всички закони, противоречащи на българските народни интереси: несправедливите пенсионни разпоредби, геноцидната здравна система.Как? - чрез сезиране на Конституционния съд и отправяне на обръщения към народа и НС.
3. Смяна на сегашното продажно и небългарско правителство с друго българско и национално отговорно. Как? - чрез сезиране на Конституционния съд и налагане на вето над законите, приемани от това парламентарно мнозинство.
4. Отстраняване на мафиотизираните съдии и прокурори. Как? - чрез квотата на президента във Висшия съдебен съвет.
5. Смяна на корумпираните и неефективни държавни служители. Как?[b] - чрез правото на президента да назначава и освобождава определените в закона държавни служители.
[b]6. Спасяване на доказоно безопасните реактори на АЕЦ - Козлодуй. Как?
- чрез отказ от изпълнение на ангажиментите за тяхното затваряне, които са поети неправомерно - в нарушение на Конституцията и в противоречие с мненията на водещите специалисти в Евроструктурите.
7. Защита на българските предприемачи като равнопоставени при членството ни в ЕС. Как? - чрез правомощията на президента да влияе на международните договори и на митническите протекции.
8. Възстановяване на държавността и търсене на отговорност от грабителите на българския народ: създаване на специално бюро за разследване и връщане на откраднатото. Как? - чрез спецслужбите на отчет пред президента.
9. Незабавно и безпроблемно осигуряване на българско гражданство на всички българи, живеещи зад граница, които желаята да се завърнат в майката - родина. Как? - чрез правомощията на президента да дава и възстановява българското гражданство.
10. Опрощаване на държавните вземания към всички българи, пострадали от несправедливите досегашни закони и от неконституционните действия на държавна администрация. Как? - чрез правото на президента да опрощава несъбираеми държавни вземания.
11. Обявяването на ДПС за партия, действаща в пряко нарушение на Конституцията (чл. 11, ал. 4). Как? - чрез сезиране на Конституционния съд.
12. Изискване на 10-те милиарда долара, които Турция ни дължи за заграбваните имоти на тракийските българи през 1913г. Как? - чрез правомощията на президента да представлява България в международните отношения.
13. Свалянето на новините на турски език от държавната телевизия БНТ. Как? - чрез квотата на президента в Съвета за електронни медии.
14. Денонсиране на договора за настаняване на американски военни бази у нас. Как? - чрез правомощията на президента да влияе на международните договори.

как ще коментирате това, че в Турция има 40 секции за гласуване, а в другите държави, където има много повече българи има по 5-6 секции.
Как ще коментирате това, че на митинга на Първанов в Кърджали са докарани автобуси с турци от околните села, може би няма да събере достатъчно народ.
Как ще коментирате това че в Златоград имало 4 човека, на които им плащали да късат плакати на АТАКА.
Как ще коментирате това че Първанов винаги избягва дебати със Сидеров.
Как ще коментирате това, че социолозите се скриха като мишки, и няма никакви данни, кой води.
Как ще коментирате това (ти като човек който иска ЕС), че искат България икономически развита в ЕС, а как ще стане това, като затварят блоковете на АЕЦ, че една голяма част от приходите и печелбата на България е от износа на ток.
Ето тук е качено цялото предаване от събота, когато В. Сидеров беше в Дискусионно студио по ТВ- СКАТ. Препоръчвам ви да го гледате и после да коментираме, не е ли прав за това което говори.
http://192.168.222.20/rack7/users/static/Clips/ATAKA/

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2006 17:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Яворе, ако знаеш как ми е писнало от политици и как ми се иска да се оправи всичкото...
Ама както пише в платформата си В.Сидеров за сезиране на конст.съд нещо не мога да хвана вяра. В конституционния съд участват 12 съдии и всичко се подлага на гласуване. Тогава какво прави президентът? Пуска заявки а съда решава, каквото реши съда става а не каквото иска президента. А за смяна на конституцията пак съда решава. На друго място и да се оплаква /извън България/ ще му посочат конституцията. Конституционният съд решава дали да има предсрочни парламентарни избори. А политиката е мръсно дело.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2006 15:25 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Изображение
Цитат:
В кампанията "На мен ми пука" ще бъдат раздадени 100 хиляди силиконови гривни с цветовете на националния трибагреник и с надпис с мотото на инициативата. Целта е да бъде повишена активността на избирателите в предстоящия вот за президент и вицепрезидент.

В Националния пресклуб БТА днес коалиция от 13 неправителствени организации постави началото на инициативата, за да убеди българските граждани да гласуват, независимо за кого.

Залага се на прекия контакт в неформална среда. Гривни и магнитчета, подканващи хората да дадат вота си, ще бъдат раздавани в цялата страна, в дискотеки, кафенета, на входа на метрото в София. Изготвят се банери за най-големите български портали в интернет, ще има радио и телевизионни клипове.

Демокрацията е устроена така, че единственият начин да избереш някого, но и да кажеш "Не" на политиците, от които не си доволен, е да гласуваш; за да имаш правото да критикуваш, трябва да гласуваш, каза анализаторът и участник в кампанията Таня Боруджиева.

По думите й, практиката показва, че последните 10 дни преди изборите около 10 на сто от избирателите решават дали ще гласуват и затова кампанията разчита на успех.

В инициативата участват YЕS-България - Фондация "Млади европейци за сигурност - България", Национален алианс за работа с доброволци", Сдружение "Младежки алианс", Сдружение "Европартньори 2007", Сдружение "Институт за социална интеграция", Сдружение "Младежки свят", Фондация "Етнопалитра", Сдружение "Мисионис", Сдружение "Институт за публични политики и партньори", Сдружение "Единен български младежки съюз", Сдружение "Младежки форум", Фондация "Интернет райтс - България", Сдружение "Център за развитие и иновации".

Средствата за проекта ще бъдат набирани чрез целеви дарения, очаква се кампанията да струва около 100 хиляди лева, казаха организатори.

някой ако знае къде в Добрич раздават такива гривнички, нека да каже, искам да си взема, ще съм му много благодарен :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2006 14:47 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
SPECIAL!
САМО ГОЦЕ ПРЕЗИДЕНТ ....тъп е той кат клен!!!
http://www.gotze.net/wordpress/?page_id=31
ГОЦЕ NEWS!
http://www.gotze.net/wordpress/
Давай Гоце да уволним всички журналисти няма значение дали са виновни или не.... Давай Гоце баце само ти си!
Дано да спечели Гоце много ще я зарадвам тая сплескана ххххх!!!
Те са се объркали не е за президент трябва да го избираме за 2ри пеньо в биг баце3....яко да му е дупе там да го гъзи Савата да му покаже как се прави дупка на геврека... може да се направи и един сървайвар там да се пратят Гоце и Сава на един самотен остров в стил планината Броуд(in the)БЕК...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2006 16:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз мисля да гласувам за Първаноглу(Доган) че в момента имам прекрасно бъдеще и таман ще им дам шанс да продължават да крадът България
Изображение
ПОБЕДА АТАКА

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Последна промяна Явор на 21 Окт 2006 20:56, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2006 19:12 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Beronov mi prili4a na onq vampir Viktor ot Underworld 1 :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2006 19:43 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако Първанов беше истински президент щеше да излезе и да си каже каквото има и да срази тези които го плюят... щом неизлиза държанието му е показателно колко го е грижа за България и за неговите "избиратели".... Гошо хубавеца бяга от отговорност, а президента преди всичко трябва да е отговорен пред себе си и пред народа... защо бяга от диспути защо!? нима не е длъжен да се докаже пред избирателите.... щом се кандидатира за 2ри мандат нека се защити от нападките да докаже своята невинност а не да мълчи както го правеше досега като действащ президент...
П.П. Този човек е мръсен червей и ако спечели изборите при първия възможен или направен митинг ще отида за до го целя с яйца и доамати! :)
BaNaN4o, накрая не го избират за президент и даже не отива на балотажа... :P

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2006 20:41 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
DiviNe написа:
Ако Първанов беше истински президент щеше да излезе и да си каже каквото има и да срази тези които го плюят... щом неизлиза държанието му е показателно колко го е грижа за България и за неговите "избиратели".... Гошо хубавеца бяга от отговорност, а президента преди всичко трябва да е отговорен пред себе си и пред народа... защо бяга от диспути защо!? нима не е длъжен да се докаже пред избирателите.... щом се кандидатира за 2ри мандат нека се защити от нападките да докаже своята невинност а не да мълчи както го правеше досега като действащ президент...
П.П. Този човек е мръсен червей и ако спечели изборите при първия възможен или направен митинг ще отида за до го целя с яйца и доамати! :)
BaNaN4o, накрая не го избират за президент и даже не отива на балотажа... :P

Super, za qicata i az sam navit, 4e nemoga da go gledam toq mihluzen ve4e. Tolkova mi e antipati4en i smeshen.. pulna mijaturka i oligofren.
Ne znam koi 6te glasuva za toq plujek, osven babite i turcite!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Окт 2006 21:32 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Цитат:
Ne znam koi 6te glasuva za toq plujek, osven babite i turcite!


Те стигат. Докато не се изчистят комунистите няма да се оправим.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2006 00:17 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Цитат:
Ne znam koi 6te glasuva za toq plujek, osven babite i turcite!


Те стигат. Докато не се изчистят комунистите няма да се оправим.

Няма комунисти такова животно нЕма!
Има хора, които чисто и просто си крадат и не пускат кокала ок?
Това е истината няма комунисти няма социалисти, няма демокрация и демократи и президент си нямаме нищо нямаме всичко е окрадено и ако ние младите не го оправим никой няма да може ....защото времето на пенсионерите мина и си замина сега ние трябва да поемем инициативата и да си съградим държавата защото няма кой друг...НЯМА! На гей сергей бащата нищо не е направил та камо ли тоя украински педераст.... Доган си лапа парите и си продава наред и си прави хотелчета за да си направи хотелска верига на Черното море... ама после като неостане какво да взема ще му лапете вие и вашите деца... моите няма защото сигурно ще съм станал камикадзе в собствената си страна и съм се гръмнал в някой "доган" който вика джихад джихад на турски.... айде лека и на вас.... :bye:
П.П. Много сън емоционален ... :bored:

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Окт 2006 13:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ivo написа:
Цитат:
Ne znam koi 6te glasuva za toq plujek, osven babite i turcite!


Те стигат. Докато не се изчистят комунистите няма да се оправим.

Мани, мани!!! Все тъй върви а както ги обичам двете групи без бабите :bang: ...

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 14:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Преди няколко дена минавам с приятелката ми по край офиса на БСП в Добрич и какво мислите виждам. Една групичка от 10-тина човека, някакви дъртаци, които миришат на пръст като Неделчо Беронов излизат от офиса им, всички сложели костюмите.... изтупани.... мама им стара, заради тези дъртаци сме на това дередже :( Кой знае как са крали на времето и сега застават зад него.
Днес ще разпечатам на принтер "Защо не трябва да гласувам за Първанов" и ще го лепя върху плакатите му. Тези неща дори съм ги писал и тази тема и никой от големите разбирачи не пожела да ми отговори

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 17:59 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
YAVOR написа:
Преди няколко дена минавам с приятелката ми по край офиса на БСП в Добрич и какво мислите виждам. Една групичка от 10-тина човека, някакви дъртаци, които миришат на пръст като Неделчо Беронов излизат от офиса им, всички сложели костюмите.... изтупани.... мама им стара, заради тези дъртаци сме на това дередже :( Кой знае как са крали на времето и сега застават зад него.
Днес ще разпечатам на принтер "Защо не трябва да гласувам за Първанов" и ще го лепя върху плакатите му. Тези неща дори съм ги писал и тази тема и никой от големите разбирачи не пожела да ми отговори


Ти нямаш ли уважение към никой, бе ??? :bang: :bang: Тези така наречени "дъртаци дето миришат на пръст" са се борили и са проливали пот, за да могат сега безпринципни хора като тебе да ги обиждат и ругаят.....нормален човек, който има поне малко чувство за святост и национален дълг не би се изказал по толкова.......начин !!!! :bang: :bang:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 19:31 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
batista написа:
YAVOR написа:
Преди няколко дена минавам с приятелката ми по край офиса на БСП в Добрич и какво мислите виждам. Една групичка от 10-тина човека, някакви дъртаци, които миришат на пръст като Неделчо Беронов излизат от офиса им, всички сложели костюмите.... изтупани.... мама им стара, заради тези дъртаци сме на това дередже :( Кой знае как са крали на времето и сега застават зад него.
Днес ще разпечатам на принтер "Защо не трябва да гласувам за Първанов" и ще го лепя върху плакатите му. Тези неща дори съм ги писал и тази тема и никой от големите разбирачи не пожела да ми отговори


Ти нямаш ли уважение към никой, бе ??? :bang: :bang: Тези така наречени "дъртаци дето миришат на пръст" са се борили и са проливали пот, за да могат сега безпринципни хора като тебе да ги обиждат и ругаят.....нормален човек, който има поне малко чувство за святост и национален дълг не би се изказал по толкова.......начин !!!! :bang: :bang:

Да е казал "всички дъртаци в България....".
Не... айде сега си затваряй плювалника (по този въпрос) защото незнаеш колко наистина глуповати "дъртаци" има и гласуват за БСП не заради хората които са в нея а заради името и...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 21:04 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"батиста" аз пък не искам да се занимавам с 13-14годишни лапета като тебе. Тези дъртаци, които продължават да подкрепят мафиотското управление, значи на времето са били облагодетелствани по някакъв начин от управлението на комунистите, за какво повече да говоря, тези дъртаци докато не изчезнат, ей така ще си тънем в мизерия.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 21:07 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Дъртаците" на атака не ги забравяйте :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 21:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Преди няколко дена минавам с приятелката ми по край офиса на БСП в Добрич и какво мислите виждам. Една групичка от 10-тина човека, някакви дъртаци, които миришат на пръст като Неделчо Беронов излизат от офиса им, всички сложели костюмите.... изтупани.... мама им стара, заради тези дъртаци сме на това дередже :( Кой знае как са крали на времето и сега застават зад него.
Днес ще разпечатам на принтер "Защо не трябва да гласувам за Първанов" и ще го лепя върху плакатите му. Тези неща дори съм ги писал и тази тема и никой от големите разбирачи не пожела да ми отговори

нямаш право да лепиш такива работи
противозаконно е (:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2006 21:18 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
YAVOR написа:
"батиста" аз пък не искам да се занимавам с 13-14годишни лапета като тебе. Тези дъртаци, които продължават да подкрепят мафиотското управление, значи на времето са били облагодетелствани по някакъв начин от управлението на комунистите, за какво повече да говоря, тези дъртаци докато не изчезнат, ей така ще си тънем в мизерия.


Ти говориш като 13-14 годишно лапе.....Аз не съм на толкова, ама даже и да бях щях да бъда горд, 4е пиша без правописни грешки за разлика от разни заблудени псевдонационалистчета !!!! :bang: :bang:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов