Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 13:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2006 15:15 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Само дето бюлетината не се слага в пликче :boo: :bang: :stena:

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2006 21:55 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ако сте гледали интервюто на В. Сидеров по СКАТ, чакам коментари.
Също така, чакам от разбирачите на тема Политика, дискусия на предните няколко поста, откакто ги написах, май нещо спряхте да пишете.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2006 22:04 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
в този подфорум се убедих, че който и да изкаже мнение, го наричате комплексар и няма смисъл просто вече да пишем. Ето защо пишеш само ти и още 1-2 човека, пак фенове на Волен

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2006 22:05 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много ми е чудно Гочоооглу защо постоянно бяга като като куче с подвита опашка като чуе че Волен иска дебат или просто незнае какво да каже... я да вземе да се обърка нещо като говори и може да му се скара ... агент на ДС мазния му баце Сава...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2006 22:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Goddess написа:
в този подфорум се убедих, че който и да изкаже мнение, го наричате комплексар и няма смисъл просто вече да пишем. Ето защо пишеш само ти и още 1-2 човека, пак фенове на Волен

Ти си ми ясна, ти влизаш само да се заяждаш, а не се интерисуваш толкова от политика.
Ади нали и ти си толкова отворена, искам да ми кажеш къде не съм прав в предните си постове.
"Дивине" ти гледа ли го предаването :) казах на един приятел да ми го запише, но не знам какво е станало :(

"Годдесс"
как ще коментираш това, че в Турция има 40 секции за гласуване, а в другите държави, където има много повече българи има по 5-6 секции.
Как ще коментираш това, че на митинга на Първанов в Кърджали са докарани автобуси с турци от околните села, може би няма да събере достатъчно народ.
Как ще коментираш това че в Златоград имало 4 човека, на които им плащали да късат плакати на АТАКА.
Как ще коментираш това че Първанов винаги избягва дебати със Сидеров.
Как ще коментираш това, че социолозите се скриха като мишки, и няма никакви данни, кой води.
Как ще коментираш това (ти като човек който иска ЕС), че искат България икономически развита в ЕС, а как ще стане това, като затварят блоковете на АЕЦ, че една голяма част от приходите и печелбата на България е от износа на ток.
Ади чакам да ми отговориш.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2006 23:02 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За жалост хванах само последние 10 минути...
Аз тука в тия теми и за Атака единственото нещо което се чете от хората които обиждат Атака е това как той бил там някакъв фашист и еди си какво... и когато се опиташ да му обясниш на тоя той почва да се цупи и да се криви и да обижда и започват глупостите, които се говорят по телевизиите... а те дори не са си направили труда да отидат да видят така ли е не е ли... да прочетат това онова... все пак те ще гласуват за някого и предполагам като гласуват ще искат някои който да ги защити като хора... да им осигури някакво бъдеще...
П.П. Като си купувате хляб от магазина мухлясъл ли го взимате?
Goddess кажи какво очкаваш ти от един президент... предполагам над 18години си... Първанов какво е помогнал или др кандидати.... дай мнение... никой не е всезнаещ все пак... :)

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 00:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хахах кога съм писала, че искам ЕС?
С този твой пост тотално ме отказа да влизам тук! Аз съм против ЕС, съжалявам, но тотално ме изгуби като човек, с когото да спориш. И не влизам тук, за да се заяждам, а изказвам мнение, различно от твоето. След като не ни съвпадат принципите и вижданията, не трябва да казваш на някого, че не разбира
Съжалявам, но просто за мен е безполезно да чета тук, защото това просто се превъща в подфорум за Атака.
Била съм за Ес... :bored:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 00:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
За жалост хванах само последние 10 минути...
Аз тука в тия теми и за Атака единственото нещо което се чете от хората които обиждат Атака е това как той бил там някакъв фашист и еди си какво... и когато се опиташ да му обясниш на тоя той почва да се цупи и да се криви и да обижда и започват глупостите, които се говорят по телевизиите... а те дори не са си направили труда да отидат да видят така ли е не е ли... да прочетат това онова... все пак те ще гласуват за някого и предполагам като гласуват ще искат някои който да ги защити като хора... да им осигури някакво бъдеще...
П.П. Като си купувате хляб от магазина мухлясъл ли го взимате?
Goddess кажи какво очкаваш ти от един президент... предполагам над 18години си... Първанов какво е помогнал или др кандидати.... дай мнение... никой не е всезнаещ все пак... :)

а на теб ще кажа, че никой от кандидатите не отговаря на очакванията ми, затова и едва ли ще гласувам
Как да ти кажа с 2 думи....искам нормален, свестен човек. Ако може поне образован (:

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 00:21 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:yes: Goddess


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 02:55 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
в този подфорум се убедих, че който и да изкаже мнение, го наричате комплексар и няма смисъл просто вече да пишем. Ето защо пишеш само ти и още 1-2 човека, пак фенове на Волен


Еи тоя пост заслужава аплодисменти :clap:

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 11:59 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess и аз искам това но... просто няма как трябва да се гласува за най-малкото зло иначе просто не може да се оплакваме от състоянието на България в момента... трябва от някъде да се почне и за мен Сидеров може да се каже че човека който ще ни издърпа от кълчището... който ще даде тласъка на промените към по-добро а на България точно това й трябва в момента...все пак никой не е почнал от върха... трябва да се проявява някакви гражданска инициатива дори да е минимална...
П.П. Не забелязвате ли как все се плюе срещу Атака когато се опитат да се защитят нас хората или себе си... медиите пишат пълни глупости и търсят сензацията пред истината... всеки знае че медиите са най-силната институция в една държава за жалост те масово са се превърнали в жълти медии... НЕ вярвайте на медиите!

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 13:22 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На вестник атака ли да вярваме???Само лъжи, атентати срещу Болен и т.н.Излезе истината на яве,видяхме и с какви хора се движи "вожда" хора които вадят патлаци и гърмят по когото им падне,смешници от всякъде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 13:45 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
Goddess и аз искам това но... просто няма как трябва да се гласува за най-малкото зло иначе просто не може да се оплакваме от състоянието на България в момента... трябва от някъде да се почне и за мен Сидеров може да се каже че човека който ще ни издърпа от кълчището... който ще даде тласъка на промените към по-добро а на България точно това й трябва в момента...все пак никой не е почнал от върха... трябва да се проявява някакви гражданска инициатива дори да е минимална...
П.П. Не забелязвате ли как все се плюе срещу Атака когато се опитат да се защитят нас хората или себе си... медиите пишат пълни глупости и търсят сензацията пред истината... всеки знае че медиите са най-силната институция в една държава за жалост те масово са се превърнали в жълти медии... НЕ вярвайте на медиите!

всеки разбира ралично под "най-малко зло" ;)

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:00 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вървите по пътя на стари грешки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:12 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
На вестник атака ли да вярваме???Само лъжи, атентати срещу Болен и т.н.Излезе истината на яве,видяхме и с какви хора се движи "вожда" хора които вадят патлаци и гърмят по когото им падне,смешници от всякъде.

Смешен си! Отиди се прегледай психо... не съм споменавал вестник Атака...
Goddess аз и не твърдя друго... :)
Shaddy...
По-добре по старите, които знаем как да поправим или избегнем вече отколкото по новите на Първаноглу, които никога няма да могат да бъдат поправени. Толерантноста има граници и когато те бъдат прекрачени тя (толерантноста) става геноцид, който никой не би искал да изпита на своя гръб. Както винаги съм казвал циганите са камък вързан за шията на един удавник (България).

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:14 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Юни 2006 01:40
Мнения: 721
Местоположение: away
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Избора не е само между Сидеров и Първанов. Тва че ти го виждаш така..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:26 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
Goddess и аз искам това но... просто няма как трябва да се гласува за най-малкото зло иначе просто не може да се оплакваме от състоянието на България в момента... трябва от някъде да се почне и за мен Сидеров може да се каже че човека който ще ни издърпа от кълчището... който ще даде тласъка на промените към по-добро а на България точно това й трябва в момента...все пак никой не е почнал от върха... трябва да се проявява някакви гражданска инициатива дори да е минимална...
П.П. Не забелязвате ли как все се плюе срещу Атака когато се опитат да се защитят нас хората или себе си... медиите пишат пълни глупости и търсят сензацията пред истината... всеки знае че медиите са най-силната институция в една държава за жалост те масово са се превърнали в жълти медии... НЕ вярвайте на медиите!
Tук те попитах на вестник Атака ли да вярваме,защо все отминавате въпроса за магистралата :boo:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:39 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
20 принципа на АТАКА:

15. Българската земеделска земя не се продава на чужденци при никакви условия.

http://www.skatinvest.com/bul/index.php

СКАТ ИНВЕСТ е създадена в отговор на големия интерес от страна на български и чуждестранни граждани и фирми към покупката на недвижими имоти в България .
Екипът на агенцията се състои от компетентни и амбициозни млади хора, които могат да окажат на нашите клиенти професионална помощ при осъществяване на покупко-продажба или наем на недвижим имот.

Особено важно за нас е коректното отношение към клиентите, което е и основен принцип в работа ни.

В сайта на СКАТ ИНВЕСТ можете да намерите информация за България и за недвижими имоти в страната ни, да разгледате оферти за покупка, продажба и наем на апартаменти, къщи, офиси, вили, селски имоти, земеделски земи складови и производствени помещения и др., да предложите своя имот за продажба или наем.

Ако искате да се свържете с нас лично, можете да се обърнете към офисите ни във Варна, Бургас и София.


Хахахх нека да ви видя коментарите Атакисти


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:42 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кой го отминава... кой е стрелял по кого въобще знаеш ли... така и не се проведе разследване, както трябва... от парламента веднага беше нарочен за виновен (та парламента няма право да се меси на прокуратурата ни най малко някой да изказва и да обвинява някого защото "всеки е невинен до доказване на противното")... а то още дори не беше проведено разследване за това какво се е случило... Чернев изведъж каза аз нямам нищо общи и хоп човечеца се присламчи към другите "политически партии" изведнъж стана чичко паричко... за какво да си говорим... ясно е че работата не е чиста защото Чернев ако не беше виновен щеше най-малкото да се отдръпне от политиката щом името му е замесено в нещо толкова сериозно но той не го направи... какво по-голямо доказателство...
П.П. Не съм бил там, но какво да си помисля след като искат правосъдие а по всякакъв незаконен начин го нарочиха... как така го осъдиха по-бързата процедура, а за другите пътни произществия, убийства се бавят с месеци че и години за доказани престъпници... за какво си говорим... как стават тия работи...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:44 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
ilhanbg написа:
DiviNe написа:
Goddess и аз искам това но... просто няма как трябва да се гласува за най-малкото зло иначе просто не може да се оплакваме от състоянието на България в момента... трябва от някъде да се почне и за мен Сидеров може да се каже че човека който ще ни издърпа от кълчището... който ще даде тласъка на промените към по-добро а на България точно това й трябва в момента...все пак никой не е почнал от върха... трябва да се проявява някакви гражданска инициатива дори да е минимална...
П.П. Не забелязвате ли как все се плюе срещу Атака когато се опитат да се защитят нас хората или себе си... медиите пишат пълни глупости и търсят сензацията пред истината... всеки знае че медиите са най-силната институция в една държава за жалост те масово са се превърнали в жълти медии... НЕ вярвайте на медиите!
Tук те попитах на вестник Атака ли да вярваме,защо все отминавате въпроса за магистралата :boo:

Ei depesar4eto, az 6te te svetna za magistralata, i dano ti vleze v glavata vednuj za vinagi.
Volen e reagiral po neadekvaten na4in v sledstvie na zaplahite ot strana na vashi deputati, ne edin put lidera na ataka preturpqva zlopoluki s avtomobila si, sled otpraveni konkretni zaplahi. Ako bqh az na negovoto mqsto 6tqh da go grumna onq oligofren deto ne moje da kara, a ne samo da mu s4upq stakloto!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:49 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
20 принципа на АТАКА:

15. Българската земеделска земя не се продава на чужденци при никакви условия.

http://www.skatinvest.com/bul/index.php

СКАТ ИНВЕСТ е създадена в отговор на големия интерес от страна на български и чуждестранни граждани и фирми към покупката на недвижими имоти в България .
Екипът на агенцията се състои от компетентни и амбициозни млади хора, които могат да окажат на нашите клиенти професионална помощ при осъществяване на покупко-продажба или наем на недвижим имот.

Особено важно за нас е коректното отношение към клиентите, което е и основен принцип в работа ни.

В сайта на СКАТ ИНВЕСТ можете да намерите информация за България и за недвижими имоти в страната ни, да разгледате оферти за покупка, продажба и наем на апартаменти, къщи, офиси, вили, селски имоти, земеделски земи складови и производствени помещения и др., да предложите своя имот за продажба или наем.

Ако искате да се свържете с нас лично, можете да се обърнете към офисите ни във Варна, Бургас и София.


Хахахх нека да ви видя коментарите Атакисти

"СКАТ ИНВЕСТ е създадена в отговор на големия интерес от страна на български граждани и фирми към покупката на недвижими имоти в България."
Аз никъде не виждам тези чуждестанни граждани... ти къде го видя?
Май ти се привижда а...смешен си ти казах
И още нещо Атака може да се излъчва по Скат но това неознчава непременно че Атака е СКАТ... ок?
Както един марсианец не е землянин така и един землянин не е марсианец...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:53 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ти нещо или не можеш да четеш или се правиш на шемет,прочети пак!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 14:57 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Скат е "най-българската медия" която продава българска земеделска земя на чужденци :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 15:13 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
Ти нещо или не можеш да четеш или се правиш на шемет,прочети пак!!!

Ти се научи да четеш български защото никъде няма написано чуждестранни граждани... и да най-българска е
П.П. И аз да съм и аз ще продавам ако мога да изкарам пари никъде не е забранено, но съм против това...
И както ти писах защото си сляп СКАТ НЕ Е АТАКА! Запомни го добре НЕ Е АТАКА нито пък е длъжна да следва тия точки. :boi:

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 15:24 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Напратив написано е и то с ЧЕРВЕНО :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 15:32 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
Напратив написано е и то с ЧЕРВЕНО :)

В твоя пост... не и на страницата, по-добре не се излагай повече...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 15:35 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моят пост е копиран от сайта, очевадно е противоречието, скат&атака продават земеделска земя на чужденци, противно на принципте си!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 18:53 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Една приятелка ми отговори на въпроса защо ще гласува подобно на това което извадих като цитат от поста на Явор
Цитат:
Всеки глас е решаващ, всеки си казва ама моя глас ли ще е решаващ за какво да ходя....... ей затова сега мангалите ни управляват

И смятам че е права

_________________
Живот като на Кино!
Шампанско, червени рози, вечери, разходки ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 19:03 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sunbaby написа:
Една приятелка ми отговори на въпроса защо ще гласува подобно на това което извадих като цитат от поста на Явор
Цитат:
Всеки глас е решаващ, всеки си казва ама моя глас ли ще е решаващ за какво да ходя....... ей затова сега мангалите ни управляват

И смятам че е права

И си права че е права... :P

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2006 19:16 
Offline
kittie
Аватар

Регистриран на: 04 Юни 2005 19:57
Мнения: 778
Години: 36

Местоположение: в играта на една Лейди;Babylon
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Яворе, погледни от тази страна Волен няма да седне да ги трепи ромите ,но те ще се надигнат срещу нас българите .... ромите ще започнат да мразят българите защото държавата им отнема "правата" които са имали до сега ,свикнали на бездействие цял ден и получаване на социални ...ще се озверят и ще стане масов сеч.Второ една птичка пролет не прави .. хубаво има идеи,повечето са мн добри ..но като започнат да го притискат от тук ,от там да го заплашват по-солидни хора и той ще се предаде ... Но пък от друга страна,мисля че е достатъчно от негова страна да наблегне на отварянето на предприятия и подпомагането на българския бизнес у нас (така ще създаде много работни места и това ще доведе като цяло до по-добър стандарт) а няма чуждестрани фирми да експлотират българската(ромската) ръка за 100-200лв .Между другото и аз съм много против продаването на наша земя на чужденци ,като видя табела "For Sale" :pisna mi : откачам

_________________
Живот като на Кино!
Шампанско, червени рози, вечери, разходки ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов