Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:25

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 20:24 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
лидер и атака с най-много купени гласове и най много повдигнати обвинения мале мале националисти

това го казаха по бнт1 не съм си го измислил аз

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Последна промяна Aca на 07 Юли 2009 20:27, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 20:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
лидер и атака с най-много купени гласове и най много повдигнати обвинения мале мале националисти

ей таман това щях да пиша и аз Яворе много съжелявам че не можахте да прикриете работата но понякога така се получава

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 21:05 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 29 Окт 2006 00:58
Мнения: 698
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
да ама защо ли хората които са копували гласове за атака и са ги хванали са биле хора на дпс то ?

_________________
[url]=http://hanovete.com/?recruit=245636][img]=http://world2.hanovete.com/signatures/45636.jpg][/img][/url]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 21:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kurtika89 написа:
да ама защо ли хората които са копували гласове за атака и са ги хванали са биле хора на дпс то ?

Това значи че батко ви Доганчо, когото плюете(той си е за плюене и не само ;) ) си е създал партийка на има Атака и тука ми са правите на големите патриоти ;)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 21:23 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Като най-големи купувачи на гласове бяха споменати ЛИДЕР и АТАКА, а БСП, ДПС и НДСВ въобще не бяха споменати! Разбира се, ще се проведе разследване по случая, но аз си мисля, че това е поредния компромат срещу АТАКА. В споменатите райони, където е имало купуване на гласове - Плевен, Левски, Сливен, Хасково и София има компактно циганско население, т.е. явно става дума за купуване на цигански гласове. Едва ли точно АТАКА може да се уличи в такова нарушение на закона, това противоречи на практиката на партията досега. Всичко това е като случката в с. Баня. Имам информация, че ГЕРТ днес давали пари в циганската махала до Кауфланд, но аз не съм ги видял..
M-Power ти какъв си бе? Ти не разбра ли, че имаше осъдени за такива обиди срещу Атака?? Така че не приказвай глупости като не си на ясно с нещата.
Ето нас за това ни ругаят и какви ли не глупости се пишат срещу нас, защото искахме да защитим България. Само докате трае клипа може да видите 2-3 автобуса.
http://vbox7.com/play:192efd75

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 21:36 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
няма начин атака да купува гласове от цигани е доста сте старомодни атакистите хората отдавна не вярват на тези неща всеки купува от циганите защото са ниско образовани и най лесно се маниполират то ще има разследване ама то е достатъчно еднин куп сигнали които са взети под внимание

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 22:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
бате Яворе къв да съм е аз съм си обикновен човек...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 08:51 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Колко гласове бяха откраднати от Атака......

За отправна точка взимаме президентските избори и спечелените 35%. Когато политическата мафия в Б-я видя това, направо ѝ настръхнаха косите и започнаха мислене как да спрат Атака. Тогава беше роден проектът „ГЕРБ“ – 5-годишна денонощна реклама по всички възможни медии; а около година назад започна рекламата на втория проект – РЗС. Имаше и трети проект, на Педерасате; той се отцепи от Коалиция Атака точно по време на изборите, с надеждата коалицията да се разпадне и да не влезе в НС. После му дадоха и специално предаване в продължение на 2 г., с което трябваше да отклонява националистически гласове от Атака към сектантската си групичка; когато се видя накрая, че подкрепата към Педерасате си стои закотвена на 30 души – членовете на сектата му – го свалиха от ефир.

Според мен поне 60% от гласовете на ГЕРБ и половината на РЗС са откраднати от Атака; Сините венци също откраднаха малко (поне 20%), защото започнаха да копират говоренето на Атака и така задържаха част от малоумния си електорат да гласува за тях. Откраднатите гласове от Лидер, с корпоративното си гласуване, са пренебрежимо малко, затова няма да ги считаме. И така, нека съберем откраднатите гласове и да видим какво ще се получи:

ГЕРБ печели 40%, откраднатите от Атака са 24%;
РЗС печели 4%, откраднатите от Атака са 2%;
Сините венци печелят около 7%, откраднатите от Атака са около 1%.

Събираме откраднатото: 24+2+1=27 и прибавяме процентите на Атака – 9, общо 36%.

Мнението ми е, че ако ги нямаше фалшивите проекти на тия партии-ментета, Атака щеше да спечели най-малко 36% подкрепа на изборите. А ако бяха забранени купуването на гласове и изборният туризъм – още повече. Това е равносметката. Моята прогноза е, че следващият „спасител“, който са ни подготвили, след провала на Саксофонски и очаквания на пожарникаря, ще бъде Янка. Очаквам почти дословно копиране на идеите на Атака и постоянна реклама за нея по медиите, както беше случаят „Бойко“.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 09:12 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
Яворе ако ги нямаше фълшивите проекти щеше да спечели най-фълшивия проект

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 09:23 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Явка не мога да се съглася с теб ,идейните разбирания на ГЕРБ и АТАКА са коренно различни ,АТАКА като крайни националисти и с нищо не могат да ме спечелят като техен глас и лично аз не бих подкрепил расист да управлява страната.
Жалко за всички тяхни подръжници и за примитивните им разбирания за света ,чиста раса и така нататък.

Според мен Партий като ДПС АТАКА РЗС трябва веднъж за винаги да бъдат затрити от политическата карта на България по простата причина ,че въпросните малоумни партий повишават напрежението в страната излишно.
Имам много познати турци и вярваи ми никой от тях не подкрепя ДПС по простата причина ,че са образовани хора и са наясно ,че партий от тоя вид са недопустими.

Идейте на Хитлер би трябвало да са затрити в едно модерно общество ,но уви в България не е така.


Последна промяна RokFort на 08 Юли 2009 19:35, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 09:31 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
RokFort Защото са коренно различни ГЕРТ и Атака, Бойко взе да копира нашата програма за управление. Какво им е крайното аз от никой не разбрах??? Крайни са понеже казват, че ни грози турцизация или са крайни, че искаме да се премахнат новините на турски, крайни са че те помогнаха водата в Добрич да не се увеличи?? За какво са крайни??
За хиляден път повтарям, ние не сме срещу турци и цигани, ние сме срещу Догна и ДПС. ЗНаеш ли кой каза "циганите на сапун" ??? Това го каза Боян Расате. Аз също имам познати турци, които не гласуват за ДПС и нямам нищо против тях.
Я кажи кой я насажда тази омраза??? Това не е единственния клип с изказвания на Доган срещу българския народ.
http://vbox7.com/play:9213452a
Пусни този клип на тези минути.
01:20 - 02:00
24:03 - 24:23

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 12:57 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
крайни са във всичко и водата е увеличена така че я изключи от аргументите си които повтаряш във всеки твой пост

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Последна промяна Aca на 08 Юли 2009 22:04, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 17:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Aca написа:
крайни са във всичко и водата е овелечена така че я изключи от аргументите си които повтаряш във всеки твой пост

ми то сигорно защото освен с водата няма с какво друго да се похвалят :) преди време беше че ГЕРБ искат Турция в ЕС, което разбира се Бойко отхвърли, че ГЕРБ били за джамийте и сега им остана водата на хората ама кво да се прави такъв е живота ;)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 21:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Aca" смешен си. Защо пишеш като не знаеш. Преди 2год. като събирахме подписката в Добрич всички казваха, че няма да успеем, но успяхме. Тогава за 1 седмица събрахме около 7000 подписа и ги пратихме на Волен Сидеров. Подписката се внесе в комисията по водно и енергийно регулиране и няколко дена след това Шушулов и Асен Гагаузов дойдоха в Добрич и казаха, че водата в Добрич няма да се вдига. 1год. и половина водата не беше вдигана. Неблагодарници сте вие от ГЕРТ.
M-Power аз знам какво са направили Атака в Добрич и знам че нищо не са направили ГЕРТ.
Няма да ти повтарям ако искаш можеш да разбереш по назад в темата.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 22:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
вдигната ли е цената на водата от този месец вдигната е това което сте направили преди година и половина е било добре до този момент така че това което сте направили вече е в миналото

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 22:09 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Вие сте неблагодарни и не оценявате какво направихме за вас. Ако знаех, че си такъв щях да искам само на теб да я увеличат като си толкова отворен. Не си доволен от това, че 1год и половина плаща по ниска цена ли? Не го направиха ГЕРТ заради това се чудиш какво да говориш сега.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 22:25 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
ами да беше го направил ама аз съм спокоен че си привърженик на атака много приказки малко свършена работа
май много взе да летиш във въздуха най вероятно е заради 9те процента на изборите хайде преземи се и си почини

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 22:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе бавен партията е ГЕРБ ... така както синия отбор е Левски ,а не Лефски - ти май си малоумен?

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 23:23 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Aca написа:
ами да беше го направил ама аз съм спокоен че си привърженик на атака много приказки малко свършена работа
май много взе да летиш във въздуха най вероятно е заради 9те процента на изборите хайде преземи се и си почини

Абе ти гледай да не стане и с ГЕРБ, "много приказки, малко дела", че тогава и аз ще ти се смея как ти пада гъза от тавана, където виждам си го удряш в момента, съдейки по постовете ти. Че и като гледам кви "рап звезди" са им депутатите на ГЕРБаджиите... (tooth) (poolparty)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 23:29 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
X написа:
Aca написа:
ами да беше го направил ама аз съм спокоен че си привърженик на атака много приказки малко свършена работа
май много взе да летиш във въздуха най вероятно е заради 9те процента на изборите хайде преземи се и си почини

Абе ти гледай да не стане и с ГЕРБ, "много приказки, малко дела", че тогава и аз ще ти се смея как ти пада гъза от тавана, където виждам си го удряш в момента, съдейки по постовете ти. Че и като гледам кви "рап звезди" са им депутатите на ГЕРБаджиите... (tooth) (poolparty)

искрено се надявам да не стане така ако стане наистина ще е неприятно и разбира се няма да си позволя да не си призная грешката но това е за в бъдеще

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 23:44 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Aca написа:
X написа:
Aca написа:
ами да беше го направил ама аз съм спокоен че си привърженик на атака много приказки малко свършена работа
май много взе да летиш във въздуха най вероятно е заради 9те процента на изборите хайде преземи се и си почини

Абе ти гледай да не стане и с ГЕРБ, "много приказки, малко дела", че тогава и аз ще ти се смея как ти пада гъза от тавана, където виждам си го удряш в момента, съдейки по постовете ти. Че и като гледам кви "рап звезди" са им депутатите на ГЕРБаджиите... (tooth) (poolparty)

искрено се надявам да не стане така ако стане наистина ще е неприятно и разбира се няма да си позволя да не си призная грешката но това е за в бъдеще


Сега и аз може да се каже, че съм обнадежден позитивно за бъдещата коалиция, каквато и да е тя. Също като теб, очаквам нещо ново и различно в положителна насока, макар че гласувах за АТАКА, идеите и намеренията на Бойко много ми харесаха и го подкрепям напълно. Но само времето ще покаже, какво ще се направи по въпроса с корупцията и гласовете от Турция и дали ще има някакви реални действия за изолирането и осъждането им.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2009 08:49 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Aca написа:
ами да беше го направил ама аз съм спокоен че си привърженик на атака много приказки малко свършена работа
май много взе да летиш във въздуха най вероятно е заради 9те процента на изборите хайде преземи се и си почини

не можах да разбера защо летя из въздуха??
От 10 точки в програмата си изпълнихме 12 точки за Добрич. Дори ти ги чете, какво повече искаш не мога те разбера??? Какво свършиха ГЕРТ??
А да извинявай свършиха доста работа.
Закриха УСШ, ЦРД и ЦУТНТ
Закриха у-щето в кв. Рилци.
Вдигнаха данъците за автомобилите двойно.
Отказаха да се отпуснат 150000лв. за безплатна храна за бездомниците
не приеха да се увеличат с 20% средствата за изграждането и реконструирането на детски площадки в града
Закриха рентгена в Стоматологията, сега ако ти се наложи ще ходиш до Варна
ПО предложение на Атака беше гласувано да се създаде общинска полиция, една година след това - НИЩО.
и тн.... има още много неща, които са направили.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2009 09:08 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
споертните комплекси се отдадоха на концесия
не рентабилно е особено в условия на криза да работи училище в което няма достатъчно деца
за данаците си прав но и вие участвахте в това макар и уж против
за рентгена от тебе чувам но миналата година работеше
общинска полиция ще има така или иначе

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Последна промяна Aca на 09 Юли 2009 10:20, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2009 09:52 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Юни 2007 10:20
Мнения: 207
Години: 36

Местоположение: Неизвестно!!!
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Момчета изборите минаха и победители са ГЕРБ 40% от гласувалити са им дали своето доверие и от тук нататък пропаганда в какъвто и да е вид е напълно излишна.
Има четери годишен мандат и аз се надявам най после да бъде въведен ред и закони в тая държава ,да ги оставим хората да работят и да не обсъждаме неща които не зависят от нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2009 22:00 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Aca написа:
споертните комплекси се отдадоха на концесия
не рентабилно е особено в условия на криза да работи училище в което няма достатъчно деца
за данаците си прав но и вие участвахте в това макар и уж против
за рентгена от тебе чувам но миналата година работеше
общинска полиция ще има така или иначе

Обещанията на Атака Добрич преди 2 години са вече почти реално свършени.
http://www.dobrichmedia.com/novini/18_10_2007_11.php

За пръв път чувам УСШ,ЦРД и ЦУТНТ да са дадени на концесия.Знам, че Младен Матеев общински съветник от ГЕРТ имаше апетити към тях, но нямаше никаква сделка. Все пак ще разбера.
В училището са учили около 80 деца. Има много у-ща в които учат по - малко деца, но не се закриват, а това "да"
Ами като сме в Общинския съвет много ясно, че ще гласуваме, но не сме гласували "за", както вие направихте. После ми казвате, че мислите за гражданите.
За закриването на рентгена съм писал и преди това, но да си чел.
http://www.dobrichmedia.com/novini/20_08_2008_1.php
Предложението на Атака за общинска полиция беше прието още преди повече от 1год. но от тогава все още чакаме. Какво трябва да чакаме, да падне небето ли?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2009 11:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 33

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
Провокатори готвят фалшив конгрес на АТАКА.


Няколко отпаднали от листите бивши депутати на АТАКА подготвят нелегитимно събиране на бивши активисти от партията на 19 юли в София. Основна фигура в тези провокационни действия е ексдепутатът от ПГ АТАКА Митко Димитров от Сливен, влязъл в парламента от квотата на партия "Защита" през 2005 г. През четирите години на мандата си Димитров стана известен в родния си град с това, че разби организацията на партия АТАКА в града, прогони десетки свестни и интелигентни патриоти от партията, за да уреди брат си и неговото гадже за общински съветници. През 2007 г. Митко Димитров изработи по незаконен начин дубликат на печата на Централния сбор на партия АТАКА, за да подправи листите и да вкара своите близки в общинския съвет.
След като узна, че не е включен в листите ексдепутатът от Сливен започна да развива бурна подмолна и саботьорска дейност срещу партия АТАКА. Броени дни преди изборите той призова в компанията на бившия областен координатор за София Константин Костов, както и на изхвърлените от АТАКА за подозрения в корупция Антон Сираков и Христо Крайселски, да се гласува за партията на Яне Янев РЗС. По време на цялата предизборна кампания в някои градове на страната бяха разпространявани листовки с призиви да на се гласува за АТАКА. Автор на текста е Митко Димитров, установи проверка на партията.
През последните дни в акцията за разбиване на партията и за преврат срещу Волен Сидеров вземат участие и няколко бивши общински и областни координатори, почувствали се засегнати, че не са водачи на листи за последните избори. За тези случаи председателят на партията се произнесе ясно още преди изборния ден. "Такива хора доказват с действията си, че не са били за идеята в АТАКА, а за постове и служби. Те се саморазобличават и доказват сами, че решението на централното ръководстнво да не бъдат включени в листите е било абсолютно правилно" - заяви Волен Сидеров по повод саботьорските действия на няколко души.
От централата на партията лидерът на партията заяви специално за вестник "Атака" следното: "На 19 юли не се предвижда да има никакъв конгрес на партия АТАКА. Всички послания за някакво събиране на 19 юли 2009 г., са провокация и саботаж от страна на няколко подставени лица и поръчкови фигури, които са натоварени със задачата да всяват смут в редиците на активистите от АТАКА. Обречени на неуспех са опитите на Митко Димитров и останалите четири-пет души да направят преврат в партията. Нека нито един активист на АТАКА не се хваща на уловките на тази групичка, която действа по платена поръчка отвън. Доказтелство за това е фактът, че залата в НТС, София, предвидена за събиране на превратаджиите е наета от партия РЗС. Същата партия плащаше по време на предизборната кампания и черната пропаганда срещу АТАКА и Волен Сидеров".

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2009 21:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
депутатите, които влязаха в Парламента през 2005г. от квотата на партия Атака останаха и сега отпаднаха всички, които бяха от коалицинните партии. Радвам се че вече се оттървахме от такива хора. Те искаха само власт. Истинските българи и членове на Атака не сме в партията за власт, ние сме за идеята.
Иначе във всяка партия има провокатори, това е ясно. В момента е хит като хванат някой мангал за купуване на гласове да казва, че купувал за Атака само и само да се петни името ни. Ние сме отказали държавните пари за изборите и от къде ще изкараме пари да купуваме избори не ми е ясно. Нямаме банките и обръчите от фирми като на Бойко.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2009 21:27 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Преди ти пречеше Доган, сега ти пречи Бойко ??!!
Или просто по старият комунистически принцип: "да си измислим враг, че да можем да се оправдаваме за собствената си некадърност"!
Бог да пази България от такива "пишман" кандидат депутати и псевдо патриоти!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2009 21:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Валентин Николов, депутат: 13 000 невалидни бюлетини в Добрич орязаха мандат на АТАКА
Изображение
Валентин Николов е роден 9.09.1962 г. в гр. Добрич. Завършил е Икономически университет във Варна, специалност икономист по счетоводен и финансов контрол. От 20 г. работи в сферата на търговията и услугите. Три мандата общински съветник в Добрич, последния от които от квотата на АТАКА. Председател на Комисията за търговия, услуги и туризъм към ОбС. Депутат в 41-вото НС от Добрич. Женен, с две деца.
- Г-н Николов, какво показва вашият анализ на резултатите от изборите за 41-во НС в Добрич?
- През 2005 г. на парламентарните избори АТАКА получи в област Добрич 7748 гласа, което е 7,75%. Сега имаме 14 101 гласа - с 6349 повече, което прави ръст от 82%. По отношение на мажоритарния вот сме на 3-то място след ГЕРБ и БСП с 13,91%. Тревогата е, че Добрич е на първо място в цяла България по отношение на невалидните бюлетини, които са 12 667 броя.
С това беше направена абсолютна манипулация на резултатите - категоричен съм, че АТАКА можеше да получи по-високи резултати, ако бяха отчетени тези бюлетини. Националистите в Добрич се целехме за два мандата, но това не се случи с появата на изключително висок брой невалидни бюлетини. Но манипулациите могат да бъдат доказани само чрез съда.
- Как протече предизборната надпревара при вас?
- Впечатляващ беше големият финансов ресурс, който вкараха партии в реклама и билбордове. Освен това законът им позволи да имат много застъпници и на практика стана един вид официално купуване на гласовете, за което АТАКА предупреди в самото начало. Имаше партии, които бяха регистрирали стотици застъпници. Например ЛИДЕР регистрира 2000 застъпници, а ГЕРБ - 1200, и плащаха на тези хора по 50-70 лв. на човек. БСП също не остана назад - освен предвидените по закон 3 членове в комисия, те регистрираха над 1200-1300 застъпници. Това са също официално купени гласове.
- Получавали ли сте сигнали за корупция?
- Имаме сигнали за купуване на гласове от РЗС и ДПС. Заснетото нарушение с видеокамера и жалба по случая са изпратени до ДАНС. За всеки случай ще запозная централата на АТАКА с материалите, с които разполагаме.
- Как се представи ДПС?
- За съжаление ДПС ни би с 400-500 гласа в областта този път. Но то е ясно защо: имаше много автобуси в Тервелски регион, където господства ДПС, и в Крушарски регион. Имаше също така вътрешен туризъм - хора от вътрешните области гласуваха в малки черноморски села. Да не подценяваме и финансовия ресурс, с който разполага ДПС, за да си купи и застъпници.
- Вие бяхте общински съветник до момента. С какво ще ви запомнят жителите на града?
- Сега съм общински съветник от АТАКА, но съм избиран три пъти поред, а два мандата бях председател на Комисията по търговия, услуги и туризъм. Работил съм доста в тази посока. В туризма съм балансирл между интересите на обществото и на частния бизнес, самият аз от 20 г. работя в областта на туризма. Защитавал съм винаги интересите на моите съграждани, особено за сделки, в които е прозирала някаква корупционна схема. Сезирал съм многократно медии и прокуратура. АТАКА е единствената партия, която преди 2 г. въстана срещу увеличаване цената на водата, събра над 7000 подписа и задържахме цената година и половина. Сега тихомълком разбирам, че по време на кампанията комисията е одобрила ново предложение и цената на водата се покачва отново и става 2,63 лв. на кубик, което ще постави Добрич на първо място по цена в България.
- Кои от местните проблеми ще са ваш приоритет при работата ви като депутат?
- Добричко е селскостопански регион и ще направя всичко възможно, независимо че не сме в управлението, някои от задачите в програмата на АТАКА именно в раздел селско стопанство да се случат. Там проблемите са много и хората очакват да се променят нещата. И проблемът не е само в разширяване на достъпа до европарите. В нашата програма са залегнали много сериозни радикални промени, свързани и с повишаване на митата на чуждестранната продукция. Дай Боже, управляващите да се съобразят с това, защото само този е пътят да защитим нашите селскостопански производители. Разбира се, ще работя и за промени в закона за туризма, въобще за подобряване на условията на труд в този отрасъл, защото много от населението в нашия регион е заето в областта на туризма. Това е, което пряко засяга гражданите от нашата област.
- Какво спешно трябва да се направи в туризма?
- На първо място е тежкият визов режим, особено с Русия, където една виза в момента е 50 евро. В същото време в Кипър от тази година премахнаха визите във връзка със световната икономическа криза. В Турция визата е 20 долара и се дава на границата. Друг голям проблем за туризма е инфраструктурата, а тя е в окаяно състояние по черноморските градчета и села. Няма как при тази инфраструктура да се развива туризъм. Има проблем и с квалифицираната работна ръка, която липсва, защото държавата принуди младите хора, завършили такива профилирани училища или институти, да избягат от България. И не на последно място да се преразгледа безразборното строителство.
- Ще настоява ли АТАКА за прекратяване на заменките, свързани с имоти по Черноморието и за разрушаване на незаконните строежи?
- Естествено. Това го има в програмата на АТАКА, изготвен е и проектозакон, ще го внесем в 41-вото НС. При добро желание може да се постигне резултат, защото в Добричко тези заменки не са никак малко. АТАКА многократно е сигнализирала медии и прокуратура. Дори в момента там продължават да се случват заменки: 50 дка земя на брега на морето, оценена за 12 стотинки на квадратен метър е заменена с 50 дка в с. Момчил, по международния път Е-87 12 дка Малко Търново - Дуранкулак, с подобна земя във вътрешността. Или големия скандал, който стана в хода на предизборната кампания с 300-те декара, които областен управител от ДПС деактува и предаде безвъзмездно на Баневи в комплекс "Русалка". При нас има доста апетитни черноморски парцели, които бяха заменени. Преди по-малко от година беше заменен около 300 дка парцел в с. Венец за 300 дка до нос Калиакра. Така че това са престъпни заменки и много лесно може да се провери на каква цена са оценявани тези земи. На всичкото отгоре самите фирми, които са участвали в заменките, са си правили оценките, което е абсолютно престъпление. Така че могат да бъдат развалени при добро желание и воля на управляващите. Доколко те ще имат воля да изпълнят тези наши искания за анулиране на заменките, аз не мога да кажа.
- Какви са вашите очаквания за политическия ни живот в близко време?
- Надявам се в скоро време да имаме кабинет. Нека първо видим предложението на ГЕРБ и дали ще се обърнат към досегашните опозиционни сили, включително и АТАКА. Волен Сидеров заяви, че АТАКА ще подкрепи това правителство и ще му даде възможност да работи в името на България, ако се защитават националните интереси.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: АТАКА
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2009 22:53 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Апр 2007 14:34
Мнения: 229
Години: 33

Местоположение: Гетото на Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
най-мн гласове купеха БСП щото парите са у тях те бяха управляващи но Бат Бойко им разказа играта аз мн исках Атака да са на 3-то място поне ама увиии


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов