Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:12

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Следваща

За коя партия ще гласувате на Парламентарните избори
АТАКА 40%  40%  [ 111 ]
ГЕРБ 29%  29%  [ 80 ]
БСП 2%  2%  [ 5 ]
ДПС 2%  2%  [ 6 ]
НДСВ 1%  1%  [ 2 ]
СДС 2%  2%  [ 6 ]
ДСБ 2%  2%  [ 5 ]
Движение Напред 0%  0%  [ 1 ]
Ред Законност Сигурност 1%  1%  [ 3 ]
Друга партия 1%  1%  [ 2 ]
Не съм решил/а 7%  7%  [ 18 ]
Няма да гласувам 13%  13%  [ 36 ]
Общо гласове : 275
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2009 23:57 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз пък си мисля за два варианта на коалиция 1-ГЕБР+БСП или пък ГЕРБ+Атака+СДСиДСБ :D :D Само ГЕРБ също е вариант напълно е възможно трудно осъществимо но възможно

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2009 00:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ГЕРБ ако бяха истински българи нямаше да се обединяват с ДПС по райони, нямаше да правят джамии, нямаше да ходят на посещения в Турция. ГЕРБ защо не почете жертвите от гара Буново??
ГЕРБ са "За" Турция в ЕС е как да гласувам за тази милиционерска партия???Къде бяха ГЕРБ-ерите на поклонението на паметника Цимерман??ГЕРБ - Дупница защитават братя Галеви и са на страната на БСП. ГЕРБ защо не иска да се пусне АЕЦ??Знаеш ли, че ГЕРБ в Добрич искаха да вдигнат данъците?
viewtopic.php?f=39&t=44294&p=1429505#p1429505
Айде коментирайте ги ГЕРБ и тогава ми гласувайте за тях. Никой не коментира, а само пише, че щял да гласува за ГЕРБ без да знае нищо.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2009 19:50 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще гласувам за АТАКА :cool:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2009 01:15 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Бойко и Дон Цеци се прегръщат за изборите

ГЕРБ търси влиятелен съюзник в ромските махали на големите областни центрове, защото там основни играчи са ДПС и НДСВ, научи от сигурен източник 19`. На местно ниво партията на Бойко и тази на Цветелин Кънчев вече разработват схеми, с които целят да изсмучат около 55% от потенциалните избиратели. Това се връзва и с изявлението на неформалния лидер на ГЕРБ, който заяви: ''Ние ще помислим, ако имаме и самостоятелно правителство, дали не може да сложим ром министър, зам.-министри, да ги вкараме директно в управлението, за да отговарят за големи социални групи''. Изказването си Борисов направи малко след изразеното от негова страна в Чикаго мнение по отношение на ''некачествения материал''. А то засегна голяма част от подвластния на внушенията на лидера на „Евророма“ електорат.
Дон Цеци преди месец намекна, че подобна коалиция е възможна, но при определение условия. Както е известно на местните избори през 2007 г. в Ихтиман кандидатът на ГЕРБ бе подкрепен безрезервно от Цветелин Кънчев, който тогава обясни, че били съюзници с "генерал" Борисов, който щял да им плати тока към ''Енергото''. Според официалните данни, от 1-ия тур на местните избори през средно 43,6 % от ромите са подкрепили кандидатите на ГЕРБ в София Добрич, Ямбол, Пловдив и Видин.

ГЕРБ-ерите днес заявиха, че няма да се обединяват с ДПС и БСП след изборите. Да видим дали ще си изпълнят обещанието.
Цитат:
Лидерите на СДС и ДСБ Мартин Димитров и Иван Костов подписаха днес споразумение за общо явяване на избори за европейски и български парламент и единна политика в 41-ото Народно събрание.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2009 22:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Дим Дуков със сигурност ще е депутат в следващото Народно събрание. Коафьорът отсега подготвя своя програма и дори си е намерил технически сътрудници. Дуков се похвалил пред свои приятели, че е поканен в листите на ГЕРБ. При това - на напълно избираеми позиции!

Бившият монах лаконично отказа коментар: „Още е рано да говоря. Листите още не са направени, не е ясно дали ще вляза в тях. Не крия обаче, че имам сериозни интереси в политиката".

Дим има сериозни намерения да влиза в политиката още отпреди 10 години. До този момент обаче нито една партия не успяла да го привлече. Навремето царят го бил поканил в листите му, но той не се включил, тъй като се съмнявал в морала на величеството. Сега смятал, че е попаднал на правилното политическо движение,защото в ГЕРБ имало много обратни като него.

Г - Гейове
Е - Евреи
Р - Разбойници
Б - Бойко Борисов

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2009 22:15 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нали знаеш без големи данъци кво мислиш че следва мизерия мама мия.Ако повишаването на данъците в Добрич ще помогне за възхода на Добрич за един по красив за един по добре устроен град за един по добър за живеене град аз съм с две ръце за повишаването им но ако тези пари под формата на данъци отидат в някои алчни шибани общинари съм против 8)

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2009 22:47 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Jack_Daniels написа:
Нали знаеш без големи данъци кво мислиш че следва мизерия мама мия.Ако повишаването на данъците в Добрич ще помогне за възхода на Добрич за един по красив за един по добре устроен град за един по добър за живеене град аз съм с две ръце за повишаването им но ако тези пари под формата на данъци отидат в някои алчни шибани общинари съм против 8)


То и без това си я има мизерията. И без да се повишават пак си отиват в джоба на алчните общинари ... с тази кметица нещо куца работата

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2009 22:48 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Hich nqma da si dam glasa;-)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 00:07 
Offline

Регистриран на: 28 Яну 2009 18:12
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
категорично-ГЕРБ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 15:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
kaktus написа:
категорично-ГЕРБ

искам да чуя твоите аргументи??? Че повечето, които ще гласуват за ГЕРБ не знаят нищо за тази партия.
Бойко почисти ли София, че ще ходи на избори?? Не може да се справи с боклука де хукнал не ми е ясно.
ГЕРБ тегли заем от 440хил. лв за изборите. Бойко Борисов и Цв. Цветанов си ипотекираха имуществото. Парите сигурно са теглени от Сибанк, където е шефка жената на Бат Бойко.
440хил. лв. ще му стигнат ли след като купените избори в Добрич му струваха само 500хил. лв.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 15:56 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2005 02:09
Мнения: 981
Години: 39

Местоположение: наМвП
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
За първи път ще гласувам и то ще е за АТАКА... Склонен съм да вярвам на факти а не на напатки... Успех на партията!

_________________
ИзображениеИзображение
Asrock z77 Extreme 4 || Core i5 3570K (Ivy Bridge) || 4X2GB Corsair Vengeance DDR3 || 2X Phoenix Pro SSD (RAID 0) || 1TB Western Digital FAEX || PSU: Corsair AX850 (Seasonic)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 16:06 
Offline

Регистриран на: 12 Ное 2008 16:16
Мнения: 1
Години: 33

Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kaktus написа:
категорично-ГЕРБ


Явно обичаш да бъдеш управляван от Мафиот(и) и Турци.. що за малоумен народ сме


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 20:45 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Malefactor написа:
kaktus написа:
категорично-ГЕРБ


Явно обичаш да бъдеш управляван от Мафиот(и) и Турци.. що за малоумен народ сме

haha shto za maloumen narod sme ... typ si za trima


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 20:54 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2005 02:09
Мнения: 981
Години: 39

Местоположение: наМвП
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Malefactor написа:
kaktus написа:
категорично-ГЕРБ


Явно обичаш да бъдеш управляван от Мафиот(и) и Турци.. що за малоумен народ сме



Прав е... И незнам колко трябва да си сляп, че да не го прозреш...

_________________
ИзображениеИзображение
Asrock z77 Extreme 4 || Core i5 3570K (Ivy Bridge) || 4X2GB Corsair Vengeance DDR3 || 2X Phoenix Pro SSD (RAID 0) || 1TB Western Digital FAEX || PSU: Corsair AX850 (Seasonic)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 21:05 
Offline
Right Here, Right Now

Регистриран на: 05 Май 2008 13:04
Мнения: 1084
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
колебаех се между ГЕРБ и АТАКА.Реших да гласувам за АТАКА...Но не знам дали е правилното решение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 21:12 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Сеп 2007 09:31
Мнения: 38
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
що за хора има в тоя форум-не знам,човека си казва че иска да си гласува за ГЕРБ кво го нападате,България е свободна държава...всеки си има право на мнение,тва че не съвпада с Вашето не значи,че не е вярно..тва е се едно да казвате на хората в коя религия да са или ква кола да карат 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 21:17 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Докога ще натяквам, кажете защо ще гласувате за ГЕРБ??? Същото се отнася и за теб mmariqnn. Какво знаеш за тази партия. Никой не се аргументира, като коне с капаци сте. Май всички последовалите на ГЕРБ-ерите са такива. Пиша в форума на ГЕРБ-Хасково никой не ми отговаря на цитатите, пиша в форума на ЛиМкбг.КоН и там никой не ми отговаря. Явно герберите не обичат да им се казва истината в очите.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 21:21 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 14 Фев 2008 22:32
Мнения: 709
Благодарил: 7 пъти
Получил благодарност: 38 пъти
на тез 23 процента дет няма да гласуват мога да кажа само да си ебат маиката малумна


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2009 21:22 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 21:27
Мнения: 659
Години: 31

Местоположение: Съединени Добруджански Щати
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Smirnoff-d4 написа:
на тез 23 процента дет няма да гласуват мога да кажа само да си ебат маиката малумна

17% , 23 гласа за "Нама да гласувам"
;)

_________________
"...Keep Walking...!"
_____________________
http://www.impulse.bg/adequate


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 01:06 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Докога ще натяквам, кажете защо ще гласувате за ГЕРБ??? Същото се отнася и за теб mmariqnn. Какво знаеш за тази партия. Никой не се аргументира, като коне с капаци сте. Май всички последовалите на ГЕРБ-ерите са такива. Пиша в форума на ГЕРБ-Хасково никой не ми отговаря на цитатите, пиша в форума на ЛиМкбг.КоН и там никой не ми отговаря. Явно герберите не обичат да им се казва истината в очите.

АлооуУУУууУУУ ... шпитцкомандата ... нямате ли усещането че нещо се уляхте бре ... да не кажа осрахте???!!!
Започнахте да ми опъвате нервите, като циганин-локум от Ябланица по Коледа!!!
Ти бе келеш нещастен, до кога ще размахваш пръст и ще се мъчиш да даваш акъл на хора, които видимо са с по-голям интелектуален потенциал от твоят????????
Имам усещането, че "ГЕРБ-ерите" са ти изникнали на пъпа и ужасено си се втренчил в тях, като насрано дете в майка си???!!!
Ти ли ще ми казваш, че си "по-българин" от тези, които не приемат гаменският начин на изразяване на клакьорите от бАТАКА???
С какво си "по-истински" БЪЛГАРИН от мен (след като не споделям възгледите на партията, на която робуваш) с това, че и през комунизма не успяха да ме "направят" КОМУНИСТ, с това, че и тогава изразявах мнението си без страх (ако въобще ти е ясно какво значи това) с това, че съм служил на Родината си ( в казармата точно ДВЕ години, а не два петъка) с това, че мръзнахме по площадите през '89 (сега след 20 години е лесно) с това, че съм направил две деца (увеличавайки демографският прираст на Родината си) с това, че съм ги възпитал като честни и достойни БЪЛГАРИ .... С КАКВО???
Или може би ни предлагаш да избереме поредната "порция" педофили, психопати, мутри, криминални, компрометирани и корумпирани типове от семейната партия бАТАКА???
Не ми стана ясно в парламента, с кого евентуално бихте влезли в коалиция за да управлявате тази Държава???
С кого??? След като тотално плюете срещу всички с повод и без повод... С КОГО??? Или просто да си "лаем", пък и без това няма как да съберем необходимите гласове, за да управляваме сами ... (ПАЗИ БОЖЕ)!!!
Какво ни предлагаш като алтернатива на тези, които плюете ... тоя ли, или пък тоя, а може би тоя...??? ....КОЙ???
Преди доста години имаше един индивид, който упорито се изживяваше като БАЩА НА НАЦИЯТА, даже и книга написа (за себе си): тази, и всички знаем до какво доведе самоувереността и себелюбието му??!!
Сега в България има един друг човек, който се изживява по същият начин ... даже и той книга написа: тази... дали само на мен ми се струва, че приликата (и в заглавието на книгата) е удивителна...???
Като знаем първият до какво докара Европа и Света ... какво ли да очакваме и от вторият...???
Само да поясня, че и той е започнал в началото с промиването на мозъците на младите ... шпитцкомандите!!!
ПАТРИОТИЗМЪТ не се изчерпва с тоталното оплюване на всичко направено от другите само, защото не са ОТ НАШИТЕ, а и с позитивното отношение към добрите неща, които се правят!!!
Съгласен съм, че трябва да се ограничи влиянието на ДПС във властта (понеже неимоверно много преядоха с власт), но това трябва да стане със ЗАКОНОВИ средства ... все пак сме в ЕВРОПА, а не в Третият Райх ???!!!
Тази Държава не е от днеска ... та само до утре!!!
БЪЛГАРИЯ я е имало повече от 1300 години, и ще я има още два пъти по толкова ако сме МЪДРИ!!!

Накрая ще ти кажа едно, което трябва непременно да зпомниш! КОЙТО СЕЕ ВЯТЪР НАКРАЯ ЖЪНЕ БУРИ!!!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 01:49 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 33

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
:-D

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 02:38 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2005 02:09
Мнения: 981
Години: 39

Местоположение: наМвП
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
checho_58 накара ме да прочета гравоблъсканицата ти, защото реших случайно че ще си струва. Но като стигнах до края разбрах че е просто автобиографията ти, и нанавист към годините които си живял в ред и дисцплина... Не че подрекям комунизма и режимите в които сме живели, но е имало държавност тогава и тя е тежала с цялата си власт... Не че изцяло съм отдаден на идеите които Атака отстояват, но неможе да стоим и да гледаме как турците си играят с Родопите и с нашата официална религия... checho_58 тръпки ме побиват като си помисля че "мъдри" хора като теб (вредвид възрастта ти) мислят по този начин, и се афектират от такива малки неща... Ти и хората които са врели и кипели трябва да видят по-добре правилния път от нас младите?! Аз неразбрах как отстояваш българщината и как доказа че милееш за нея? И с тази агресия накъде, това е форум а не "набиване на канчета"...

П.С Чечо ти случайно да имаш връзка с един магазин за дрехи?...

_________________
ИзображениеИзображение
Asrock z77 Extreme 4 || Core i5 3570K (Ivy Bridge) || 4X2GB Corsair Vengeance DDR3 || 2X Phoenix Pro SSD (RAID 0) || 1TB Western Digital FAEX || PSU: Corsair AX850 (Seasonic)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 04:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Smirnoff-d4 написа:
на тез 23 процента дет няма да гласуват мога да кажа само да си ебат маиката малумна

Аз на твойта майка пък ще кажа:
-Върни си хубостника в училище! Има остра нужда.

По темата-аз май ще съм от негласувалите. А прочетох и поста на Чечо. Интересно е писал и е доста прав, но не открива топлата вода. Няма алтернатива за гласуване. А яворчо предизборно се е нахъсал като пес в колбасарски цех. Може и да спечели някой друг тиинейджърски гласец от форума.

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 09:34 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Checho58 ти си поредния фен на ГЕРБ, който подминава въпросите ми и не им отговаря. Простено ви е, не си единственния. KingPin мога да ти кажа, че без да пиша тук АТАКА са на 2-ро място в Добрич, даже ако не бяха купените гласове на Детелина сигурно щяхме да бъдем с почти еднакви резултати. KingPin щом искаш да продължава мангалското упраление недей да гласуваш. Автобусите ще дойдат заради теб да гласуват. Отиди и пусни бюлетина за неизвестна партия за да намалеят шансовете на ДПС.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 10:48 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
psYgone написа:
checho_58 накара ме да прочета гравоблъсканицата ти, защото реших случайно че ще си струва. Но като стигнах до края разбрах че е просто автобиографията ти, и нанавист към годините които си живял в ред и дисцплина... Не че подрекям комунизма и режимите в които сме живели, но е имало държавност тогава и тя е тежала с цялата си власт... Не че изцяло съм отдаден на идеите които Атака отстояват, но неможе да стоим и да гледаме как турците си играят с Родопите и с нашата официална религия... checho_58 тръпки ме побиват като си помисля че "мъдри" хора като теб (вредвид възрастта ти) мислят по този начин, и се афектират от такива малки неща... Ти и хората които са врели и кипели трябва да видят по-добре правилния път от нас младите?! Аз неразбрах как отстояваш българщината и как доказа че милееш за нея? И с тази агресия накъде, това е форум а не "набиване на канчета"...

П.С Чечо ти случайно да имаш връзка с един магазин за дрехи?...

Сторило ти се е "гравоблъсканица", защото е написано за хора, които се опитват да мислият ... и в такъв случай може би наистина не "си е струвало" да го четеш!
Ако си мислиш, че "автобиографията" ми се изчерпва с тези два-три реда ... лъжеш се! Истината е доста далеко!
Написах тези няколко неща (от "автобиографията" си), защото ми е писнало все някой да размахва заплашително пръст и да се опитва да ни "вкара в ПРАВИЯ път"!
През КомунизЪма имаше ред и доста други неща, но те бяха за сметка на нещо, което е много важно - ДА СИ СВОБОДЕН (в пълния смисъл на думата)!
Колкото до "турците" (както си писал) съм си казал мнението (към края на поста ми), но явно не си стигнал до там в "главоблъсканицата"!
Как отстоявам БЪЛГАРЩИНАТА ли ... ами с гражданската си позиция по много въпроси, с възпитанието на децата ми, с усилията си да създаваме (заедно) силно гражданско общество и още доста неща за, които не е тук мястото да пиша. А между другото ... като каза за БЪЛГАРЩИНАТА, колко пъти сте ходили на църква на големите християнски празници - Цветница, Великден, Коледа...?
Ако прочетеш всички мнения от темата може би ще разбереш, че не аз съм човекът, който предизвиква "агресия" и "набиване на канчета"... Напротив с написаната по-горе от мен "главоблъсканица" исках да обясня, че точно агресията поражда агресия!

П.С И на последният ти въпрос - не, нямам връзка с магазин за дрехи ... занимавам се със съвсем различни неща!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 11:05 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
YAVOR написа:
Checho58 ти си поредния фен на ГЕРБ, който подминава въпросите ми и не им отговаря. Простено ви е, не си единственния. KingPin мога да ти кажа, че без да пиша тук АТАКА са на 2-ро място в Добрич, даже ако не бяха купените гласове на Детелина сигурно щяхме да бъдем с почти еднакви резултати. KingPin щом искаш да продължава мангалското упраление недей да гласуваш. Автобусите ще дойдат заради теб да гласуват. Отиди и пусни бюлетина за неизвестна партия за да намалеят шансовете на ДПС.

За "фен"-ските си пристрастия никъде не съм писал (за разлика от теб), защото не е тук мястото да се изразяват??!!
Има си митинги и мероприятия където можеш да го правиш ... иначе тук прилича малко на сектантска пропаганда!
Не ми отговори как смяташ да реализирате идеите си (някои от които не лоши ... като написване), по-точно заедно с кого ... защото с тези около 8% ... накъде???
Пак ще ти повторя: ОМРАЗАТА И НАСИЛИЕТО - ПОРАЖДАТ ОМРАЗА И НАСИЛИЕ!!!
Никак не е за предпочитане хвърлянето на лайна по вентилатора ... защото после като се погледнеш ... нали се сещаш?

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 15:08 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2005 02:09
Мнения: 981
Години: 39

Местоположение: наМвП
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Така checho_58 няма да се хващам за всяка твоя дума, понеже виждам че си преказлив и докачлив най-вече затова искам да ти задам само няколко въпроса... Понеже ти нахвърли повърхностно това:
Цитат:
Съгласен съм, че трябва да се ограничи влиянието на ДПС във властта (понеже неимоверно много преядоха с власт), но това трябва да стане със ЗАКОНОВИ средства ... все пак сме в ЕВРОПА, а не в Третият Райх ???!!!
Тази Държава не е от днеска ... та само до утре!!!
БЪЛГАРИЯ я е имало повече от 1300 години, и ще я има още два пъти по толкова ако сме МЪДРИ!!!


Аз ще ти задам конкретни въпроси по него. А именно: Как смяташ кой ще приеме тези закони впредвид това че ключови постове от властта са заети или с турци или с българските им протежета? Добре сме в Европа, те тогава защо допуснаха турци представители в европейския парламент? Вярно държавата ни датира откакто свят светува, но от тогава тя намалява територията си, защото с нашета солидарност и приспани рефлекси, позволихме да ни накъсат на парчета?! Затова сега македонците казват че сме им откраднали историята, а турците не я признават... Бъди мъдър и ми отговори на тези ключови моменти...

_________________
ИзображениеИзображение
Asrock z77 Extreme 4 || Core i5 3570K (Ivy Bridge) || 4X2GB Corsair Vengeance DDR3 || 2X Phoenix Pro SSD (RAID 0) || 1TB Western Digital FAEX || PSU: Corsair AX850 (Seasonic)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 15:13 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Програма
ДА ПРЕОДОЛЕЕМ КРИЗАТА С ОБЩИ УСИЛИЯ





АНТИКРИЗИСНА ПРОГРАМА НА ПП ГЕРБ




26 - 02 - 2009









Във време, когато целият свят е изправен пред предизвикателството на финансовата и икономическа криза, България трябва да има своя отговор, в контекста на всеобщите европейски и световни усилия, как най-бързо и безболезнено да преминем по този труден път. От особена важност е да участваме по-активно в дебатите и във формулирането на европейската позиция по отношение на кризата. Защото съзнаваме, че големите проблеми днес могат да намерят правилното си решение само с общи усилия. Важно да върнем доверието у хората, да откроим ясно новите отговорности в световния финансов ред и да подчертаем, че истинската ценност е трудът, а не стремежът към бързи спекулации и необмислените рискове.


Страната ни вече навлезе в криза на реалната икономика, следствие от световната финансова криза и отчасти поради икономическите политики, водени от правителствата през последните години.


Данните на БНБ за 2008 г. сочат проблеми със следните макроикономически индикатори:





* Увеличаваща се безработица

* Намаляващ с бързи темпове износ

* Намаление на преките чуждестранни инвестиции

* Висок външно-търговски дефицит и дефицит по текущата сметка като проценти от БВП

* Тревожно високо равнище на брутния външен дълг

* Ниска производителност





Всички тези тенденции очертават изключително рисковото състояние на българската икономика и определят като основен приоритет на краткосрочната ни политика противодействието на кризата.





Какво предлагаме ние? Бързи и гъвкави мерки, които ще запазят в същото време стратегическите цели за развитие на икономиката и в дългосрочен план.





Основната насоченост на кризисните мерки е към:





- запазване и създаване на повече работни места



- подобряване на достъпа до финансиране



- ефективно използване на публичните разходи





1. Редовен обществен диалог по отношение на кризата





Установяване на постоянни срещи между бизнес, правителство и синдикати, на които да бъдат докладвани последните тенденции в развитието на кризата. Провеждане на такива срещи и в страната поне веднъж месечно.

В диалога с правителството да участват не само работодателски асоциации, но и индивидуални работодатели. Антикризисната политика и мерки да се актуализират в съответствие с променящите се условия и нуждите на бизнеса и хората.


2. Еврофондовете – сигурен ресурс за преодоляване на кризата

Целта ни е да създадем гаранции за повишаване на доверието на ЕС и размразяване на спрените средства по европейските фондове чрез отваряне за сътрудничество с партньорите ни от ЕС и отказ от досегашната отбранителна стратегия на правителството.

В конкретен план ще направим:

- преглед на всички нарушения по отделните оперативни програми досега и незабавното им предоставяне на прокуратурата

- повишаване капацитета на звената за одит и контрол на усвояемостта на еврофондовете

- незабавно стартиране на антикризисните мерки по оперативните програми, които до момента не са започнали за 2009 г. - по ОП Конкурентноспособност, приоритетно стартиране на:

1. Мярката за осъществяване на технологична модернизация на предприятията, предвидена да стартира едва през септември, предлагаме да се изтегли по-рано, за да могат да се възползват предприятията по-скоро от възможността за това финансиране.

2. Мярката за подобряване на достъпа до финансиране на микро,- малки и средни предприятия - незабавно създаване на Холдинговия фонд, който до момента не е стартирал. 200 млн.евро са на разположение по тази мярка за гаранционни фондове, фондове за микрокредитиране, фондове за рисков капитал.

- ускоряване на обработката и плащанията по проекти, които до момента не са обработени, по ОП Регионално развитие например, да се ускори обработката за проекти за рехабилитация на общински пътища като по този начин вместо само със средства от държавния бюджет, ще бъде изградена инфраструктура с европейско финансиране за над 100 млн.лв.





3. Селското стопанство – да възродим традициите, да създадем работни места




В условията на световна икономическа криза, българското земеделие разполага с гарантиран ресурс от над 5 млрд. евро до 2013 г., прекрасни природо-климатични условия за производство на разнообразна селскостопанска продукция и многовековни традиции.

Земеделието е и реална алтернатива за пренасочване на заетост от най-засегнатите сектори на българската икономика, като например строителството.

Приоритетните антикризисни мерки, които кореспондират с най-големите проблеми на българските земеделски производители и могат да доведат до възраждане и стабилност на българското селско стопанство са:





· Създаване на Гаранционен фонд за подкрепа на земеделски производители по програмата за развитие на селските райони, финансиран съвместно от българска страна и с миноритарно участие на европейска или международна финансова институция, което ще осигури ноу-хау, по-голяма прозрачност и контрол при разпределението на гаранциите пред банките.



· Незабавно решаване на проблемите със забавените плащания от агенция САПАРД и възстановяване на плащанията към изрядните бенефициенти.

· Спешно акредитиране на идентификационната система за селскостопански животни и нотификация пред ЕК за възможност за плащане на субсидии на глава животно.

· Своевременна нотификация пред ЕК на допълнителни помощи за земеделските производители за периода 2010 – 2013 г.

4. Данъчни стимули – да оставим парите при хората и бизнеса. Облекчаване на данъчните и осигурителни режими с цел увеличаване на разполагаемите доходи и стимулиране на икономическата активност на граждани и бизнес.





· Засилване на контрола по събираемостта на публичните приходи и борба с измамите за източване на данъци. Изработване, въвеждане и прилагане на програма за превенция на финансовите и данъчните престъпления. Незабавно търсене на отговорност и предоставяне на прокуратурата на всички доказани нарушители.





* Намаляване на осигурителната тежест с до 5%, с цел оставяне на повече разполагаеми средства у бизнеса и работниците. Ефектът от тази мярка е незабавен и стимулира запазването и създаването на работни места.





* Облекчаване на режима за ускорено връщане на ДДС - в момента по сделките за инвестиции облекчение за ускорено връщане до 30 дни ползват сделки по инвестиции от минимум 10 млн.лв. и 50 създадени работни места. Ние предлагаме този праг да се намали за инвестиции до 5 млн.лв и 25 създадени работни места, за да могат да се възползват и по-малки фирми от режима на ускорено възстановяване.





* Облекчаване на режима за авансови вноски за корпоративен данък:


. В момента данъчно задължените лица, с някои изключения, правят авансови вноски за данък печалба всеки месец. Ние предлагаме тези вноски да се правят веднъж на 3 месеца от всички, с цел даване възможност за ползване на оборотен капитал за по-дълъг период.





. Предлагаме освобождаване от авансови вноски да се прилага за данъчно задължени лица с нето приходи до 400 хиляди лева, вместо сегашния таван до 200 хиляди лева.





* С цел стимулиране създаването на нови работни места всеки бизнес ще има право да приспада от облагаемата си печалба разходите за работна заплата и осигуровки за всяко допълнително разкрито работно място в период на една година.





Целта на тези данъчни облекчения е да дадем възможност на бизнесите да поемат глътка въздух във времето на затруднено финансиране, да запазят и разкрият нови работни места като ефектът от мерките може да се почувства веднага.





5. Подобряване на бизнес средата





Подобряването на бизнес средата има не само антикризисен, но и дългосрочен устойчив ефект върху привлекателността на България за инвеститорите.

Конкретните мерки са насочени към: стриктен преглед на съществуващите режими от гледна точка на тяхната законосъобразност и целесъобразност и в следствие на този анализ - намаляване броя на режимите с цел улесняване на бизнеса и ограничаване на възможностите за корупция.

Намаляване на размера на таксите за разрешителни и лицензионни услуги тъй като разходите за тези такси са доста високи като процент от дохода на глава от населението в сравнение с други страни.





6. Насърчаване на инвестициите





С цел подобряване на инвестиционната среда предвиждаме:





* Скъсяване на сроковете за разглеждане на исканията за подпомагане на инвеститори чрез изграждане на инфраструктура – сега исканията се раглеждат само два пъти годишно. Предлагаме разглеждането да става на всеки два месеца.





* Даване възможност на общините също да подпомагат инвеститори на своя територия чрез изграждане на инфраструктура след публично обсъждане и решение на Общинския съвет.





* Увеличаване класовете инвеститори като част от тях се подпомагат и администрират от държавата, а останалите - от общините.

7. Образование, квалификация и социални мерки

В период на криза, данъчните стимули и подобряването на бизнес-средата са необходими, но не са достатъчни, за да минимизират всички негативни ефекти на кризата. Задължително условие за успешна антикризисна програма е тя да е обърната към хората и да инвестира в техния потенциал. Затова ние предлагаме облекчения за бизнеса, който инвестира в образование и преквалификация – създавайки възможността за приспадане от облагаемата печалба разходите на бизнеса за:





· финансиране обучението на добрите студенти в специалности, които бизнесът ще

определи според нуждите на пазара на труда

· разходите за допълнителна квалификация и преквалификация на служители.





Като допълнителна мярка в тази област предлагаме подобряване и ефективно стартиране на съществуващата схема за отпускане на студентски заеми, гарантирани от държавата с цел: ограничаване на безработицата сред младите хора в периода на кризата, подобряване на достъпа им до образование, увеличаване на производителността, насърчаване на сегмента студентско кредитиране.





Социалните мерки, които предвиждаме следват частично от вече предложените мерки, насочени към създаване на работни места. Предвиждаме също така и мерки за регламентиране на почасовата заетост с цел осигуряване гъвкавост на пазара на труда. Важен приоритет е и стартирането на социалните мерки за 2009 г. по ОП Човешки ресурси, насочени към насърчаване на преквалификацията с гарантиране на бъдеща заетост, обучения за микропредприемачи, обучения на безработни за стартиране на нов бизнес. Тези мерки трябва да бъдат незабавно отворени, тъй като имат ясно изразен антикризисен ефект и противопоставяне на безработицата. За най-засегнатите предвиждаме увеличаване на подкрепата на държавата за домашен социален патронаж (социални кухни), особено в планинските, малките и отдалечените от областните центрове населени места.





8. Инфраструктурна политика





Инфраструктурата е важно условие не само за по-добра бизнес среда, но и за качеството на живот и сигурността на хората. Инвестициите в този сектор за важни, но още по-важно е как и къде се изразходват.

Ние сме за:

· Ограничаване на неефективните държавни разходи в тази област, докато не бъдат прекратени корупционните практики на източване на публични средства от близки до властта фирми.

· Подобряването на ефективността ще се реализира чрез създаване на прозрачни критерии за подбор и оценка на пр екти, както и на последващ контрол за изпълнението на проектите.



· Трябва максимално бързо да стартират мерките по ОП Транспорт, която подкрепя инвестиции в строителство, модернизация и рехабилитация на националната транспортна пътна и железопътната инфраструктура, както и на развитието на комбиниран транспорт.





9. България не е сама





Важно е да използваме пълноценно членството си в европейските и международните финансови институции (ЕИБ, ЕБВР, СБ, МФК, МВФ), за да сме наясно какви са алтернативите за действие в случай на нужда. Необходимо е да изразим ясна позиция и ангажираност във всеобщите усилия за борба с кризата и на европейско, и на световно ниво.



Използването на това членство означава пълна оценка на всички възможности, за да имаме готовност, ако се наложи – да предприемем най-доброто решение за България.








Очакваните резултати от предложената програма са: запазване и създаване на нови работни места, ограничаване на корупционните практики, активизиране на управлението и гражданите, както и по-добър достъп до финансиране чрез използване на еврофондовете, ограничаване на неефективните публични разходи.





В хода на развитието на кризата ще възникват нови идеи и предложения, които ние ще добавяме към този пакет от мерки с цел максимално адекватно отразяване на кризисната динамика.

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 15:18 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 21 Фев 2009 02:04
Мнения: 170
Години: 36

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тва Yavor4o е програмата на ГЕРБ.Точна и ясна и най вече осъществима а не някоя която само може да бъде написана като на АТАКА и само да си стои на книга неизпълнима :D :D (devil) (devil) (devil)

_________________
Гербът ни е лъв а живеем като мишки


Последна промяна Jack_Daniels на 17 Мар 2009 15:48, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2009 15:33 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 18 Май 2007 16:01
Мнения: 554
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Jack_Daniels написа:
Тва Yavor4o е предизборната програма на ГЕРБ.Точна и ясна и най вече осъществима а не някоя която само може да бъде написана като на АТАКА и само да си стои на книга неизпълнима :D :D (devil) (devil) (devil)


Това не е никаква предизборна програма, а са мерки за борба с финансовата криза, като копираш нещо, вземи го прочети първо :)


Цитат:
След като Движение"Напред" предложи вчера антикризисна програма с мерки за преодоляване на финансовата криза, днес от ГЕРБ огласиха своя такава. Мерките представи Илияна Иванова - икономически експерт на ГЕРБ по време на Национален политически форум на партията.http://politics.bg/politika--i_gerb_s_m ... 20995.html


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 556 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов