Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 12:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2006 18:53 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
nokia1985 написа:
DiviNe написа:
nokia1985 написа:
Абе остави Явор на мира , преди време като стана инцидента на магистрала Тракия , Явор все разправяше " не аз никога не съм харесвал Волен , аз съм за АТАКА ама не и за Волен" а пък сега като се пооталожиха нещата пак минахме на вълна Волен - президент , премиер и т.н. Мнооо наивен тоз Явор... Като се изреди и АТАКА да ни "опраи" едно хубо ще го гледаш Явор да казва "Аз и АТАКА - никога , Волен е такъв онакъв" Просто пича е на принципа откъдето духа вятъра....

Ако не е тайна ти ще гласуваш ли и гласувал ли си за правителство?


Не е тайна. На предстояшите избори за президент ще гласувам и съм гласувал за сегашното правителство (за никой от троината коялиция ако те интересува)


Ти въобще чуваш ли се какво говориш? Може да си гласувал за парламент, но няма как да си гласувал за правителство, защото не си депутат.
Другото противоречиво нещо - е (за никой от троината коялиция ако те интересува). Ти ме уби бе човек. Как така като си гласувал за правителство не си гласувал за тройната коалиция. Тука нещо доста омаза нещата. :P

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2006 19:31 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
nokia1985 написа:
DiviNe написа:
nokia1985 написа:
Абе остави Явор на мира , преди време като стана инцидента на магистрала Тракия , Явор все разправяше " не аз никога не съм харесвал Волен , аз съм за АТАКА ама не и за Волен" а пък сега като се пооталожиха нещата пак минахме на вълна Волен - президент , премиер и т.н. Мнооо наивен тоз Явор... Като се изреди и АТАКА да ни "опраи" едно хубо ще го гледаш Явор да казва "Аз и АТАКА - никога , Волен е такъв онакъв" Просто пича е на принципа откъдето духа вятъра....

Ако не е тайна ти ще гласуваш ли и гласувал ли си за правителство?


Не е тайна. На предстояшите избори за президент ще гласувам и съм гласувал за сегашното правителство (за никой от троината коялиция ако те интересува)


Ти въобще чуваш ли се какво говориш? Може да си гласувал за парламент, но няма как да си гласувал за правителство, защото не си депутат.
Другото противоречиво нещо - е (за никой от троината коялиция ако те интересува). Ти ме уби бе човек. Как така като си гласувал за правителство не си гласувал за тройната коалиция. Тука нещо доста омаза нещата. :P


Мдааа прав си ivo съвсем се обърках човек :) , ама и вие така смислено си задавате въпросите...и колко точно и красноречиво обяснявате нещата после не е истина :)

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2006 22:11 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
телефонче, аз съм ти отговорел, но както и да е.....
А пък темата, за инцидента мисля, че беше изтрита преди доста време, защото се смесиха двете теми и стана една обща за АТАКА.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2006 23:09 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
nokia1985 написа:
DiviNe написа:
nokia1985 написа:
Абе остави Явор на мира , преди време като стана инцидента на магистрала Тракия , Явор все разправяше " не аз никога не съм харесвал Волен , аз съм за АТАКА ама не и за Волен" а пък сега като се пооталожиха нещата пак минахме на вълна Волен - президент , премиер и т.н. Мнооо наивен тоз Явор... Като се изреди и АТАКА да ни "опраи" едно хубо ще го гледаш Явор да казва "Аз и АТАКА - никога , Волен е такъв онакъв" Просто пича е на принципа откъдето духа вятъра....

Ако не е тайна ти ще гласуваш ли и гласувал ли си за правителство?


Не е тайна. На предстояшите избори за президент ще гласувам и съм гласувал за сегашното правителство (за никой от троината коялиция ако те интересува)


Ти въобще чуваш ли се какво говориш? Може да си гласувал за парламент, но няма как да си гласувал за правителство, защото не си депутат.
Другото противоречиво нещо - е (за никой от троината коялиция ако те интересува). Ти ме уби бе човек. Как така като си гласувал за правителство не си гласувал за тройната коалиция. Тука нещо доста омаза нещата. :P

Абе какво му се обяснявяш щом така ми отговори на въпроса няма за какво повече да си говорим... и още нещо вие обиждате Сидеров, но сте толкова слепи да забележите как така любящите ви там бсп сдс дпс и т.н. са просто едни лицемерни лайненца и да ако ти не гласуваш на тия избори и всеки друг или не си гласувал на миналите избори си МЪЛЧЕТЕ!!!!.... и не се обаждайте повече защото не сте допринесли (все още)за тяхното избиране следователно нямате право и да обиждате другите за техния избор...
П.П. Аз не твърдя че много разбирам но когато пиша нещо е не защото съм прочел в някво мизерно вестниче "светските клюки"... поне ако ще пишете пишете с доказателства!!!

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2006 23:20 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
ВОЛЕН СИДЕРОВ ПРЕЗИДЕНТ :574

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 00:35 
ivo написа:
ВОЛЕН СИДЕРОВ ПРЕЗИДЕНТ :574
:boi:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 02:17 
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2006 16:53
Мнения: 12
Местоположение: It
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:) По-силно,Faber,по-силно! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 09:11 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Говорим вече 16стр. и така и не рабрах, защо го харесват Първанов или друг президент, а не харесвате Сидеров. Айде един човек да се изкаже.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 12:03 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Говорим вече 16стр. и така и не рабрах, защо го харесват Първанов или друг президент, а не харесвате Сидеров. Айде един човек да се изкаже.

Българина е най-добър в критиките!

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 12:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добре зако да се гласува за Воленчо като толкова години живеем и общуваме с ромите и в този момент в който волен стани там президент ще почним да се избиваме не че не искам да сме БЪлгарска държава ама ..

ПС:Тва е мойто мнение

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 14:09 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Michelin написа:
Добре зако да се гласува за Воленчо като толкова години живеем и общуваме с ромите и в този момент в който волен стани там президент ще почним да се избиваме не че не искам да сме БЪлгарска държава ама ..

ПС:Тва е мойто мнение
Твойто смешното мнение по - добре недей го казва на никой, че се излагаш. Да те попитам, ти изобщо четеш ли тук?? Колко пъти да повтарям, че той не е против малцинствата, той е против всичките тези привелегии за тях. В БЪлгария няма турци, това са мюсюлмани, които са приели исляма, на сила.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 17:46 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Michelin написа:
Добре зако да се гласува за Воленчо като толкова години живеем и общуваме с ромите и в този момент в който волен стани там президент ще почним да се избиваме не че не искам да сме БЪлгарска държава ама ..

ПС:Тва е мойто мнение

Това е твоето мнение?!...., но защо не се информираш.... почти всички говорят така... ако наистина се интересувате за кого наистина ще гласувате потърсете информация немислете че тия вестници и там разни дори да са online ви казват пълната истина!Знаете ли че да си депутат може преспокойно да се нарече наследствена професия-тате едно време я е работил защо и аз да не я вапцам там ама тате е дърт комуняга...
П.П.Мисълта ми е не вярвайте на всичко, което бълват вестниците нито на разни хора изникнали от нищото...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 20:38 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
П.П.Мисълта ми е не вярвайте на всичко, което бълват вестниците нито на разни хора изникнали от нищото...


Бе той и Волен от там дойде ама ари...

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 21:56 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nokia1985 написа:
DiviNe написа:
П.П.Мисълта ми е не вярвайте на всичко, което бълват вестниците нито на разни хора изникнали от нищото...


Бе той и Волен от там дойде ама ари...

"На всяка тенджера капак"...само да не се пробие дъното...

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Последна промяна DiviNe на 27 Сеп 2006 21:00, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 23:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Президентът Първанов допусна чужди военни бази на българската територия, не направи нищо за спасяването на АЕЦ "Козлодуй", не върна нито един закон, който работи срещу българите, не обелва нито дума срещу процеса на турцизация и не казва нищо против новините на турски и дискриминацията на българи в смесените региони. Той протектира обръчите от фирми на ДПС, изсичането на горите, източването на Държавния резерв и всички мафиотски действия на движението.
Освен това Първанов е бил и агент на Държавна сигурност, той даде мандата за правителството на ДПС, това не е български президент, той е турски. Затова трябва да отидем и да гласуваме на президентските избори дори и да не е за Волен Сидеров. Всеки глас е решаващ, всеки си казва ама моя глас ли ще е решаващ за какво да ходя....... ей затова сега мангалите ни управляват. Ако сте истниски българи вземете се в ръце и отидете да гласувате на 22.10.2006г.
DiviNe написа:
Абе неразбрахте ли че на България и трябва президент който на въпроси като този "Искаш ли да те е*бем?" от разни др страни или ЕС да отговаря "Не мерси аз вас ще е*ба!"......този човек не е ДРИСНЯН....извинявайте-ПЪРВАНКО!....

Този дядо Н. Беронов е бил 7год. председател на Конституционния съд, и не е сезирал прокуратурата за прекратената процедура от 91-а година за неконституционното присъствие на ДПС в политическия живот
НДСВ и БСП можеха да сформират сами правителство дори и без ДПС. през 2001 когато отново с решителния глас Доган подкрепя Г.Първанов за президент.Така че изглежда сделката е сключена-Доган ще подкрепи Първанов ако участва във властта.Доган много успешно подрежда картите си.Той знае че ако не участва в правителството ще започнат сериозни сблъсъци с АТАКА
Ето интервю на двама комунисти:
Цитат:
Илия Божинов: Второто, е че трябва да се засили пряката демокрация, т.е. референдумите
Като искат да се засилят референдумите, защо не се допитаха за Американските бази, за приемането ни в ЕС, за затварянето на АЕЦ, как може да им вярвате на такива хора и да ми гласувате за тях.
Цитат:
“Хората обаче реално не усещат позитивните промени, които са в отчета на правителството. Мнозина от нашите сънародници продължават да живеят така зле, както са живели и преди три, пет и десет години и мисля, че ако сега правителството не види този реален проблем, има опасност и в бъдеще да се предадат подобни оптимистични отчети”.
Ако са видели, че живеем зле, защо нищо не направиха, ами продължават да вдигат цените на стоки и тн. а заплатите не ги вдигат, за изборите веднага са сетили, че сме зле, а после всичко по старо му. От сумати и години слушам едно и също от БСП, СДС и НДСВ и никаква промяна
DiviNe написа:
Мандата беше незаконно даден на ДПС!Президента нямаше право да го дава на тях тъй като времето беше изтекло....и трябвашя да се проведат избори на ново...но той се уплаши от това че може да го вземе друг на изборите...

затова ни управляват мангали, щото ги избирате по симпатичност. Един народен представител не се избира по симпатичност, а по това какво говори пред хората, идеите му и тн
Гледам оня мангал Първанов, със 3 мерцедеса в Добрич. Едната кола може дори да е била и бронирана. Вътре някакви мутри седяха..... А бе с две думи харчеха наши пари за да се разхождат с тез коли по цял ден..Този Първанов е пълен идиот, просто нямам думи, защо не направи референдум за АЕЦ, като е не справедливо, защо не каза "глава енергетика искам да се преразгледа" имаше много начини, и нямаше да на вреди на членството ни. В. Сидеров точно това ще направи, ще иска преразглеждане на глава енергетика. Как мога да гласувам за този комунист Първанов не ми е ясно, като дрънка такива глупости, аман от такива. Искам да попитам отворените, които много разбират, за последните 16години, какво направиха Ж. Желев, Жан Виденов, П. Стоянов, И. Костов, Първанов, Станишев, Доган и тн..... НИЩООООО
гласуван таен закон при закрити врати, чрез който хората които са си сменили имената преди 25год. сега ще получават пенсия, затова че са били ущетени, а няколко часа по - рано тези същите хора са казали, че няма пари за пенсии, а за мангалите ще има. Какво повече да говоря? Това двойното правителство прави каквото си иска. Отивайте и гласувайте за Първанов и ще се оправим, УСПЕХ!!!!

Волен СИдеров е отказал служебните коли, които им се полагат
Сидеров, ако стане президент ще се бори за разполагането на бази на САЩ на наша територия, изпращането на войски в Ирак, участието на незаконната етническа партия ДПС във властта. "Необяснимо е мълчанието на Първанов за всички сделки и далавери, които опоскаха до кости скелета на държавата. Както и защо БСП-претендентът не отне българското гражданство на лицето Адем Кенан, което нарече българите "изроди"
в Шумен и в Кърджали някой членове на АТАКА са роми.
АТАКА, ако бяха расисти, нямаше да ходят в Карапелит и Крушари, това са райони само с турци и цигани..
Няколко пъти по телевизията са го казвали, че те не са расисти, те са против, тези всичките привелегии за мангалите, защото знаеш че те взимат помощи без да работят и тн. а българина се поти за някакви мизерни пари, а те на готово лапат. АТАКА не са расисти
YAVOR написа:
Ще ви върна към случая Владимир Кузов и ще ви припомня, че той е хореограф и е ходел много пъти в чужбина с ансамбли, ако той беше педофил за толкова години, един родител, щеше да каже, моето дете е било насилвано и тн. но такова нещо няма, всичко това в момента беше инсценировка. Размърдайте си малко мозъчетата и ще стигнете до този извод.

И в доста постове назад казвам, че всички са срещу АТАКА, то отново ще си проличи на 21-ви тоест утре. От 18;00 на пл. Свобода, ще пее Илия Луков, и това е нарочно организирано, за да не отидат много хора на събирането на В. Сидеров. Концерта бил предпразничен за деня на Добрич, тържествата започвали по - рано. Сега ще направят този измисления концерт и от 21 до 25 ще има някакъв луфт отново, някаква дупка, всичко е нагласено отново и то срещу АТАКА.


Преди да гласувате, погледнете през последните 16год какво са направили за вас в момента нашите ни "управляващи" и така гласувайте, не ви карам да гласувате за В. Сидеров.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 23:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето 20-те принципа на АТАКА. Кажете ми къде пише, че те са против малцинствата и тн....

20 точки на партия АТАКА
Цитат:
1. България е еднонационална, монолитна държава, неподлежаща на разделяне по нито един от следните принципи: верски, етнически, културен. Различието по произход или вяра не може да се поставя над националната принадлежност. Който прави това, се самоотделя от българската нация и държава и не може да има никакви претенции към тях.
2. Официалният език в България е българският и в националните медии, издържани от държавния бюджет, не може да има емисии на друг език. Забрана и ясни санкции за етнически партии и сепаратистки организации.
3. Строги санкции за ругателство с български национални светини и хули срещу България.
4. Здравето, социалната сигурност, образованието, духовният и материалният просперитет на българската нация са приоритет номер едно за държавната власт. Те стоят над влизането в политически, военни или други международни съюзи.
5. Българската държава е длъжна да осигурява здравето, социалната сигурност и условията за духовен и материален просперитет на всички българи с всички средства на държавната власт.
6. Всеки български инвеститор, предприемач и производител е с предимство пред всеки чуждестранен до изравняването на стандарта ни на живот със средноевропейския. Българското производство, търговия и банки трябва да са в български ръце.
7. Данъците и доходите в България трябва да бъдат съобразени с възможностите и нуждите на българското население, а не с изискванията на МВФ и Световната Банка.
8. Приватизационните сделки подлежат на ревизия.
9. Българският бизнес, независимо държавен или частен, се подпомага от държавата във и извън границите й.
10. Генерален прочит на бюджетната схема и преразпределението на бюджета в полза на българските граждани, а не на управленската върхушка. Съкращаване на администрацията.
11. Програма за преодоляване на демографския срив сред българите.
12. Незабавно изтегляне на войските ни от Ирак.
13. Напускане на НАТО. Неучастие във военни блокове. Пълен неутралитет. Никакви чужди военни бази на българска територия.
14. Референдуми по всички важни въпроси, засягащи живота на над 10% от нацията.
15. Българската земеделска земя не се продава на чужденци при никакви условия.
16. Преразглеждане на затворените глави в преговорите с ЕС и предоговаряне на неизгодните за България клаузи. Отмяна на договора за затваряне на АЕЦ Козлодуй.
17. Прекратяване на българската зависимост от МВФ и Световната банка
18. Провеждане на операция „Чисти ръце”. Разследване на криминално забогателите и всички сделки с участие на политици, както и сделките по външния дълг.
19. Конфискуване на незаконно придобитото имущество и създаване на фонд за безплатно медицинско обслужване с конфискуваното. Правна формула на понятието “национално предателство”. Съд за национални предатели.
20. Законово въвеждане на минимална цена на труда - почасово заплащане, отговарящо на средноевропейското.

Да върнем България на българите!


В Парламента В. Сидеров и колегите му не направиха компромис
В НС, АТАКА внесе 20 законопроекта, 18 проекторешения и декларации, зададе 122 въпорса към изпълнителната власт
С промените предложени от нас искахме:
1. Да се свалят новините на турски език.
2. Да се обявят за нищожни актовете, с които дадоха имотите на Сакскобургготски.
3. Да се върне правото на прокуратурата да анулира сделки, ограбващи - българите, каквито бяха повечето приватизационни договори.
4. Да се прекрати приватизацията в енергетиката, която до тук е доказано престъпна.
5. Да се одържавят отново неизгодно продадените национални активи на България за над 100млрд. долара и да се търси отговорност от крадците.
6. Замразяване на цените на ток и парно
7. Насочване на финансовите излишъци към нуждаещите се българи.
8. Преразглеждане на затварянето на блокове на АЕЦ-Козлодуй.
9. Забрана за настаняване на чужди военни бази у нас.
10. Преразглеждане на пенсионната система и създаване на гарантиран от държавата пенсионен фонд.
11. Намаляване на косвените и преки данъци за гражданите.
12. Съкращаване на администрацията и луксовете и.
13. Прекратяване на концесиите и приватизацията.
14. Промени в избирателния закон, спиращи престъпните машинации на ДПС.

ВСИЧКО ТОВА ЕКИПЪТ НА ПЪРВАНОВ ГО ОТХВЪРЛИ.
ДА ОТХВЪРЛИМ И НИЕ НЕГО!!!


Волен Сидеров:
КАТО ДЪРЖАВЕН ГЛАВА ЩЕ РАБОТЯ ЗА:
1. Провеждане на референдум по всички важни за българите въпроси. Как? - чрез правомощията на президента да настоява преди НС за допитаване до народа.
2. Отмяна на всички закони, противоречащи на българските народни интереси: несправедливите пенсионни разпоредби, геноцидната здравна система.Как? - чрез сезиране на Конституционния съд и отправяне на обръщения към народа и НС.
3. Смяна на сегашното продажно и небългарско правителство с друго българско и национално отговорно. Как? - чрез сезиране на Конституционния съд и налагане на вето над законите, приемани от това парламентарно мнозинство.
4. Отстраняване на мафиотизираните съдии и прокурори. Как? - чрез квотата на президента във Висшия съдебен съвет.
5. Смяна на корумпираните и неефективни държавни служители. Как?[b] - чрез правото на президента да назначава и освобождава определените в закона държавни служители.
[b]6. Спасяване на доказоно безопасните реактори на АЕЦ - Козлодуй. Как?
- чрез отказ от изпълнение на ангажиментите за тяхното затваряне, които са поети неправомерно - в нарушение на Конституцията и в противоречие с мненията на водещите специалисти в Евроструктурите.
7. Защита на българските предприемачи като равнопоставени при членството ни в ЕС. Как? - чрез правомощията на президента да влияе на международните договори и на митническите протекции.
8. Възстановяване на държавността и търсене на отговорност от грабителите на българския народ: създаване на специално бюро за разследване и връщане на откраднатото. Как? - чрез спецслужбите на отчет пред президента.
9. Незабавно и безпроблемно осигуряване на българско гражданство на всички българи, живеещи зад граница, които желаята да се завърнат в майката - родина. Как? - чрез правомощията на президента да дава и възстановява българското гражданство.
10. Опрощаване на държавните вземания към всички българи, пострадали от несправедливите досегашни закони и от неконституционните действия на държавна администрация. Как? - чрез правото на президента да опрощава несъбираеми държавни вземания.
11. Обявяването на ДПС за партия, действаща в пряко нарушение на Конституцията (чл. 11, ал. 4). Как? - чрез сезиране на Конституционния съд.
12. Изискване на 10-те милиарда долара, които Турция ни дължи за заграбваните имоти на тракийските българи през 1913г. Как? - чрез правомощията на президента да представлява България в международните отношения.
13. Свалянето на новините на турски език от държавната телевизия БНТ. Как? - чрез квотата на президента в Съвета за електронни медии.
14. Денонсиране на договора за настаняване на американски военни бази у нас. Как? - чрез правомощията на президента да влияе на международните договори.

Преди да гласувате, погледнете през последните 16год какво са направили за вас в момента нашите ни "управляващи" и така гласувайте, не ви карам да гласувате за В. Сидеров.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Сеп 2006 23:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Айде вземете ми прочетете постовете внимателно и тогава елате да говорим. Вече ви казах, защо съм Сидеров, а не за Първанов. Ако не сте съгласни с упреките срещу Първанов, то вие сте пълни идиоти. Чакам да ви видя, вие какво ще напише, че ще гласувате за него, че го подкрепяте.

Благодаря!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2006 20:59 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.gotze.net/parvanov/index.html
Ето как трябва да изглежда сайта на ПърванОГЛУ! ;)

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2006 21:15 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
10 милиарда хахахахахаха :clap: вие луди ли сте,Ние сме центара на вселената кви 10 милиарда-100 са ни малко,целият свят ни е длъжник...хахахааа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2006 16:21 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ади бе отвороните, защо не ми коментирате 3-те огромни поста, нима не са верни а?
Само приказвате отворковци такива.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Сеп 2006 15:40 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ето още нещо заради което няма да гласувам за Гоцето!
http://freeftp.bergon.net/rack3/users/M ... 20goce.avi

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2006 16:04 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да изберем Гоце! :)
http://www.parvanovpresident.hit.bg/platforma.html
http://www.gotze.net/wordpress/

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2006 16:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
волен ...
п.с. десетина човека компанийка сме ,и едва ли ше сме само ние ...

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2006 16:56 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
ZerO`Mc написа:
волен ...
п.с. десетина човека компанийка сме ,и едва ли ше сме само ние ...

POBEDA ATAKA... VOLEN - PREZIDENT i az sum s vas! :bestwishes: :clap:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2006 17:42 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
DiviNe написа:
Ето още нещо заради което няма да гласувам за Гоцето!
http://freeftp.bergon.net/rack3/users/M ... 20goce.avi

ей тва ме испълва с умраза

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2006 17:50 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ZerO`Mc написа:
DiviNe написа:
Ето още нещо заради което няма да гласувам за Гоцето!
http://freeftp.bergon.net/rack3/users/M ... 20goce.avi

ей тва ме испълва с умраза

То имаше един репортаж от Скат пак за Гоце дето човека си ходи с автобуси от София с хора за да може да запълни местата на залите в градовете които посещава :) ....нямам думи просто колко е жалък този човечец

_________________
Celldweller - Own Little World (Remorse Code Remix)
Ningen no naimen ni okeru kyōki!
야ㅡㅑㅅㅁㄱ - 녀ㅓㅑ
OWNER!
Изображение
LIKES!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2006 11:04 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Интересн развой на събитията има в дясното пространство.
Оказа се, че Георги Марков е бил агент на бившата държавна сигорност, сега очаквам голям отлив на гласове.

Продължавам да чакам коментар на постовете си :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2006 11:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
А бе има ли човек дето да не е агент. На нашата улица през 20м. има доброволни информатори. Всички военни /не само те/ малко или много са снасяли инфо за доста хора поради естеството на работата си. Познавам човек дето си е бил агент и в момента е народен представител. И се гордее с това! Георги Марков е един от хората които останаха зад идеите си през всичките тези години. Няма да гласувам за него. И за Волен няма да гласувам. И има ли значение за кого ще гласувам. Все още законът за изборите не е променен и гласове ще се прехвърлят пак както досега. Кой е сочен наляво и надясно за бъдещ президент? Кого обичат бабите? Не, не познахте, не е Н.Беронов.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Последна промяна platinum на 05 Окт 2006 11:36, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2006 11:27 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Юлияне, вече загрявам за кого може да гласуваш, но това си е твой избор :)
В момента раздавам листовки из града за В. Сидеров и забелязвам, че има доста голям интерес за този човек и доста хора ще гласуват за него и то бивши комунисти. Снощи един човек ми искаше плакати за колата да си лепне на нея :) Той кара такси и единия плакат го сложи в колата.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Окт 2006 11:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Ще скъсам една бюлетина и ще я пусна в пликчето. Така ще гласувам.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов