Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 29 Юни 2024 12:02

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 485 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща

за или против?
за 58%  58%  [ 210 ]
против 42%  42%  [ 155 ]
Общо гласове : 365
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2005 17:21 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 03 Мар 2005 20:10
Мнения: 267
Години: 35

Местоположение: в гълъбарника
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз сам традо Не защото колко то ни е зле дажавата, и като флезем в ЕС и ще станем много по-зле от колкото сме сега :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Юли 2005 18:58 
Offline
Търсач

Регистриран на: 14 Апр 2004 16:40
Мнения: 61
Местоположение: SomeWhere In This World
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Taka izchetax kup glupavi mneniq i dosta malko sa tezi koito naistina otgovarqt na tova koeto e v deistvitelnost.
Kaje nekoi nesto i vsichkite sled nego sa vrazvat na gluposta my ossobeno kato primer davam toza za freeftp-tata samo da q poqsnq nesto ( nasheto ftp ne e v balgariq i a ima oste kup ftp-tata po sveta v darjavi koito sa v EC.
Neka da kaja nekoi nesta:
ДЕС: Dogovor za evropeiski sauz Podpisan e na 7 vefruari 1992 godina kogato i sa podpisva dogovora ot manstrih.V tozi evropeiski sauz ima nqkolko vajni taka naracheni institycii kato evropeiskiq savet saveta na ministrite evropeiskata komisiq i evropeiksiq parlament sud i smetnata palata.Nqma da raziskvam kakvo zna4i vsqka ot tqx zastoto ne e po temata.Prez 1997 godina e predostavaena oficialna molba za priemaneto na bulgaria v ES za prav pat.Prez 1998 sa predostaveni dokladite na Evropeiskata komisiq ( tq se sastoi ot 20 chlena.Sesaliste Bruksel.Samite chlenove se podbirat mn vnimatelno s saotvetstvie s tqxnata obshta kompetenciq i sa nezavisimi.Pri izpalnqvaneto na dadena zadacha nqmat pravoda poluchavat instrykcii ili informacii ot pravitelstvoto ili dadena organizaciq.Vseki chlen na tazi komisiq raboti v interes na evropeiskata integraciq a ne seki za sebe si!Nositeli i imat pravo varxy izpalnitelnata vlast.)V doklada za BG e bilo otbelqzano che stranata ni ima znachielen progres i izpalnqva dadenite ni kriterii ot ES.Sledvastite dokladi sa prez 1999 prez tazi godina veche ES vijda che sme bla bla ponaprednali i zapochvat da na iskati iskaneto ni da se prisaedenim.Osven nie oste Latviq Litva Malta Rumania i Slovakia iskat na edin pat smisal tova e 6-to razsherqvane na ES kato 5-toto e nai golqmo.
Sega da otbleega tochno kakvo se iska ot BG da vleze v ES che kato gledam mnenqi ot sorta abe da vlizame abe tyi abe onui ko ste stane ko imalo ko nqmalo otkacham.
1.Da poddarjame politicheska stabilnost na osnovata na demokraciqta spazvaneto na zakonite da ni yvagavat 4oveskhite prava i pravata na malcinstvata.
2.Da ima stabilna i konkuretna pazarna ikonomika za da moge nashata balgariq da se spravi s natiska na konkurenciqta na ediniq svoboden pazar prosto neznam kak moge da praim sravnenie adidas puma no ;)
3.Da ima zakonodatelstvo i da e sa4etano s ES
4.Da ima efektni institycii okito da kontrolirat prilaganeto na zakonite i dobre rabotesta administraciq ( boje.. malko trydno no ako static e Admin moge i da stane xixix ) ;)
Prisaedinqvato ni kam ES oznavachava prisaedinqvaneto kam sistema ot pravila i ne slushaino sa ni go slogeli tozi argument koito triq a spazim a imenno xarmonizairane na bg zakonodatelstvo.Za da tragne vsi4ko kakto triqbva da sa privliat 4yjdi invistitori xorata s mn pari ;) Ne moge primerno da si iznasqme dobrujancheto ako ne sa spazvat iziskvaniqta za xigienata !
I ako sa vzeme dogovora ot Nica podpisan prez fevruari 2001 BG ste ima 1 deputati v EP Evropeiskiqt Parlament i Edin chlen na Evropeiskata komisq mislq che sam razesnil za neq veche.Sled sichkite tezi raoti koito izlogex sami vie pomislite ako ne sa predarjame kam vsi4ko tova nqma vlizane parvoto koeto e i sled tova ne se znae dali sega prez 2007 ste ni priemat ili ste ni ostaqt za sledvatiq pat koeto mislq che e po veroqtnoto i sled kato se sledva vsi4ko tova kak mislite vie koito taka si govorite naizust i koi 4yl nedo4yl dali ste sme zle ??! Otnachalo verno malko ste e po zle no po natataka vsi4ko ste si vleze v forma i vsi4ko ste e kakto triqbva.Ste sa oprai zakonodatelnata sistema koqto sam zabelqzal sa meni postoqnno ste se promenqt za nas kakto i kaza wer patistata ste se promenqt zaplatite imash nqmash nqma da e 150 leva minimalnata zaplata a ste e kolkoto e minimalnata v ES tam veche neznam kolko e.!da se povishqt cenite da ste sko4at zastoto tova si sa iziskvaniq no v kraina smetka nqma da e mizeriq glad tolkova nqma da e ee triq da otida do varna da si zema tova triq da otida do sofia triq da otida do bangladej.Nqma da chakash 15 veka da ti izkarat viza za nekoq sasedka ili po otla4ena strana.Koeto e jizneno vagno dobre ako ne mislish kato balgarin seki iska da izleze bla bla ami eto to ti e plus be.Nali nqma da davash pari nali nqma da ti kazvat imash pravo na 2 sedmici i etc.. i etc..Ima da govorq oste mn po vaprosa no sami reshete i pomislete !

Copyright Kiril Georgiev @ 2005-2006

_________________
I.am.still.Alive.Give.Me.some.Miligrams.Adrenaline.Give.Me.More.More.More..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Юли 2005 17:58 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 19 Юли 2005 20:46
Мнения: 22
Местоположение: InFRoNT The PC
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Tvyrdo protiv!!!!

_________________
You can always find the good in everybody, if you just give them a chance ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 00:37 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Arkadietz написа:
4.Da ima efektni institycii okito da kontrolirat prilaganeto na zakonite i dobre rabotesta administraciq ( boje.. malko trydno no ako static e Admin moge i da stane xixix ) ;)
Copyright Kiril Georgiev @ 2005-2006

Hihi.. tnx za doverieto Kirile.. znaesh che shte stane kolkoto se otnasq do men :P vervai mi :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 03:00 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз съм изцяло ПРТОТИВ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 11:56 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Дали 2007 или , която и да е година ще трябва да влезем няма как , всичко ще се раздели на Америка и Русия , а европейския съюз ще се води от инициативата на Америка!Поне така смятам аз

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 19:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Яну 2004 01:00
Мнения: 177
Местоположение: Quel' Thalas
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GoldMasteR написа:
Дали 2007 или , която и да е година ще трябва да влезем няма как , всичко ще се раздели на Америка и Русия , а европейския съюз ще се води от инициативата на Америка!Поне така смятам аз

:evil_laugh: :evil_laugh: :evil_laugh:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2005 16:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 23 Окт 2004 14:33
Мнения: 176
Местоположение: някъде в Добрич и Русе...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
i da i ne 6toto kato vlezem hubavo - 6te ni podpomognat s nqkakvi subsidii i programi ama kolko godini 6te ni trqbvata o6te za da se balansira darjavata to da ne e ei tai aide neska 6e vlezem a utre sme super ve4e mn sa slojni ne6tata idano reformite protekata poa dobur za nas na4in 4e ina4e savsem 6e q zakusame we hora!

_________________
-Обича ме, не ме обича. Обича ме, не ме обича...
-Хайде стига! Знам те аз теб... По - добре звучи:"Съблича ме, не ме съблича. Съблича ме, не ме съблича."
-Замълчи и ТИ се съблечи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2005 00:17 
Offline

Регистриран на: 09 Юни 2005 18:15
Мнения: 6
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-


Последна промяна jei_duff на 22 Дек 2009 04:16, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2005 00:19 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
jei_duff написа:
az glasuvah za za6toto kogato vlezem EC 6te mojem da vzemem knijka na 16 godini lo6oto e 4e na 21 6te stavame pulnoletni tova e problema za men ina4e se radvam,nadqvam se 4e puti6tata 6te sa dobre 4e glavata me boli ot dupki a i dano bulgaria da zaprili4a na ne6to kato durjava ako vlezem v evro suiyza :bored: :bored: :bored:
Пълна глупост :wave: В Америка е така, в ЕС пълнолетен сии на 18 и на 18 се взема книжка :wave:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2005 00:25 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Модераторите са пристрастни :protest:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2005 19:52 
Offline
Търсач

Регистриран на: 14 Апр 2004 16:40
Мнения: 61
Местоположение: SomeWhere In This World
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
vijdam pak razmishleniq ot typiq rod.. kak ste otide nekoq strana kam amerika ili rusiq parvo kato te ne sa v evropieskiq sauz nali zatova se naricha taka be !
stoto sa samo darjavi ot evropa nikoi koito ne e v ES nqma pravo da se mesi v negovata politika Amerika i Rusiq sa si nai golemite darjavi nikoi nqma da ni razdelq i kade si gi izmislqte tezi pravila q mi kajete kade gi 4etete 4e i az da sa obrazovam malko ..?!

_________________
I.am.still.Alive.Give.Me.some.Miligrams.Adrenaline.Give.Me.More.More.More..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 15:42 
Offline
Търсач

Регистриран на: 13 Мар 2005 20:30
Мнения: 63
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Къде са НАТО и ЕС сега, когато половин България плува във вода?

_________________
КАЗАХ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2005 15:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2005 19:15
Мнения: 1566
Години: 35

Местоположение: всеиздирвано
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
brutish написа:
Къде са НАТО и ЕС сега, когато половин България плува във вода?

по този въпрос само Българската простотия е виновна :censored:

_________________
talk to me... i wanna know your dreams.. []


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2005 01:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BrutalityBoy написа:
brutish написа:
Къде са НАТО и ЕС сега, когато половин България плува във вода?

по този въпрос само Българската простотия е виновна :censored:

защо?

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 01:41 
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2005 19:17
Мнения: 7
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mal4ete kato ne razbirate ve . V evropeiskiq suiyz trqbva da se vleze i tochka nqma da sli6am nqkakvi mangali i tupaci deto svqt ne sa vijdali i nqmat osnovno obrazovanie imeto si ne znae trugnal da mi prikazva za evropeiski suiyz .Za takiva tapaci moje da ne vlezem.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 01:44 
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2005 19:17
Мнения: 7
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
I tas mangalka nad mene ko pisala da nqma ec da ni oprai navodneniqta ma oooooooooooooooooooooo :kill minx: nii edno navodnenie ako ne mojem da opraem na kade otivame. :crazy: ti mai ne si dobre a :crazy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 10:08 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Goddess написа:
искам да попитам тези,които са за:какво по-точно ще се промени?
освен това,че вече родителите ви няма да могат да си платят дори и тока,който ще внасяме и ще стане 1 лев сигурно


Ина аз щи кажа кво ще се промени...
1.Образованието ще стане платено...
2.Ще има и периодични проверки на знанията на хората в различните области в науката(Не се чудете това вече го има в Германия)
3.Безплатните работи няма да са вече безплатни (На тоя свят няма нищо бесплатно разберете!)
4.Сега който е бил на няква по висока длъжност в нечия чужда фирма ще слезе по надолу защото ще дойде по-добра работна ръка(по квалифицирана и образована) и ще и ще се наложи да забравите какво е било по комунистическо време ... "Роднина,милиционер,роднина, милиционер..." след влизането ни в европа няма да ви помагат Комунистическите ни адети "Всичко с връзки..."
за ся само за тва са сещам ма сигурни ще продължа...

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 10:46 
Offline

Регистриран на: 26 Сеп 2005 19:17
Мнения: 7
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Koito e vlqzal v ec do sega ne se e oplakval :anger: kato vlezem v ec vqrno 4e 6te ima takiva plateni raboti no standartite 6te se izravnqt s drygite dyejavi kato ima6 po 3 puti po golqma zaplata ko mu e da pla6ta6 .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 15:48 
Jkl_problem написа:
Koito e vlqzal v ec do sega ne se e oplakval :anger: kato vlezem v ec vqrno 4e 6te ima takiva plateni raboti no standartite 6te se izravnqt s drygite dyejavi kato ima6 po 3 puti po golqma zaplata ko mu e da pla6ta6 .


Сигурно щото е по-добре и затова Норвегия примерно не иска да влиза в ЕС, а повярвай...там страндарта е адски висок.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 21:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Да Норвегия има изградена добра икономика а влизането и в ЕС ще я разбие заради реформите и т.н.Иначе ние в ЕС в началото може да е зле обаче постепенно ще се управяме.ЕС ще ни помогне много.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 23:01 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Jkl_problem написа:
Koito e vlqzal v ec do sega ne se e oplakval :anger: kato vlezem v ec vqrno 4e 6te ima takiva plateni raboti no standartite 6te se izravnqt s drygite dyejavi kato ima6 po 3 puti po golqma zaplata ko mu e da pla6ta6 .

съгласен сам със тебе!Ама по селската логика нали тряа да си ги заслужим те няма да дойдат от небето тес 3пъти увеличени заплати!Тряа си ги заслужиш(заработиш) раотата е мноо проста ама тяра яко бачкане и амбиция!

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 23:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вики : стандарта в Норвегия е най-високия в Света

Кой е казъл , че никой не се е оплакал ... за това Холандия и Франция не подкрепиха новата конституция ... ЕС е пред разпадане ...

Ще се усетите вие ... ама чак когато цигарите ви струват по 2 евро ...

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 23:15 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 03 Дек 2004 23:26
Мнения: 578
Години: 38

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
дали ще влезем или не няма никакво значение ние просто не сме за там нещата няма да се оправят ще става по зле


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 23:28 
BiLLyRubin написа:
Вики : стандарта в Норвегия е най-високия в Света..


Ами може. Не го знаех това.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 23:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Jkl_problem написа:
Koito e vlqzal v ec do sega ne se e oplakval :anger: kato vlezem v ec vqrno 4e 6te ima takiva plateni raboti no standartite 6te se izravnqt s drygite dyejavi kato ima6 po 3 puti po golqma zaplata ko mu e da pla6ta6 .


и пак ще сме на същото дередже, ти кво си мислиш, че като влезем в ЕС ще живеем много по-добре, лъжиш се много. Ще ти направят заплата примерно 3пъти повече, а цените ще ги вдигнат 5пъти повече.
Докато стигнем развитите страни, знаеш ли колко години ще минат.
не искам да влизаме в Европейския съюз, сига заради тях затваряме блоковете на АЕЦ, вдигат всички цени на стоките за да се изравним с останалите държави, а заплатите не ги вдигат. Не искам да ме управляват другите. Не стига че Америка управлява цял свят дори и сега ни управляват :(
Оставете България на БЪЛГАРИТЕ

:protest: ПОБЕДА АТАКА :protest: [/quote]

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2005 23:58 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:43
Мнения: 371
Години: 37

Местоположение: In my mind.
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Nali se stroi AEC Belene kvo ste mi se razpi6tqli za toka ako dignat cenite suotvetno se digat i zaplatite ES 6te otpusnat mnogo zaemi taka 4e. Will see

_________________
"Ние обикновено не умираме по избор, а по глупост или навик"
"Докато ти не познаваш живота, как можеш да знаеш за смъртта"
99 rooms

Изображение
My anime list
Facepalm book


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2005 00:00 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 12 Юли 2004 16:19
Мнения: 266
Години: 35

Местоположение: Who cares? (Gangster's paradise)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Подкрепям явор... макар че гласувах ЗА не смятам че нещо ще се промени на към по- добро...

_________________
Ууу WE!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2005 00:03 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Юли 2005 13:55
Мнения: 130
Местоположение: I'm on a walkabout
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
NightShade написа:
Nali se stroi AEC Belene kvo ste mi se razpi6tqli za toka ako dignat cenite suotvetno se digat i zaplatite ES 6te otpusnat mnogo zaemi taka 4e. Will see

АЕЦ Белене ще е частна , което ще рече че ще купуваме вместо да произвеждаме .... те цените се дигат от няколко години , ама заплатите май не ам ? :)

_________________
хахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2005 00:07 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз искам да си останем прости селяни ама сами да сме си господари, а не граждани-роби на Европа!!! По добре гражданин на село, отколкото селянин в града!!!

NightShade щяха да почват да строят АЕЦ- Белене, ама не са започнали, а краен срок да я завършат е 2011г. ако започнат сега. Сега като вдигат цените на бензините и на другите неща през 1ден, да не вдигат случайно заплатите. ЕС ще отпускат пари, ама за инфраструктурата, и като ни видят колко сме зле и колко пари им харчим, ще кажат "тез за какво са тука, сумати пари им даваме"
Трябва да престанем с това другите да ни управляват. Мисля че имаме достатъчно съвестни депутати и граждани, които могат да направят нещо за да се променим
и мангалите като почнат с простотиите си, да крадът, и само за България ще се говори.

България над всичко

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Последна промяна Явор на 28 Сеп 2005 00:11, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 485 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов