Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 26 Юни 2024 16:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Авг 2007 23:50 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Stoqn_VAN-DAM защо им обръщаш внимание на такива олигофрени, които нищо не разбира а само се ядът.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 02:41 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2005 13:05
Мнения: 137
Местоположение: „Bunte Kuh“
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Stoqn_VAN-DAM защо им обръщаш внимание на такива олигофрени, които нищо не разбира а само се ядът.

Моля те, патриоте, образовай ме! :653

_________________
Yet another KOSIO wannabe


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 08:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
mapukam написа:
South^Front-d4 написа:
Sha'Nar написа:
p01n7`oF`SySteM` написа:
ти си идиот ве тапак !

Значи, ако ме нападнат 12-годишни " скинарчета ", вие ще сте главните заподозрени :525

Ахахаха кой е 12 годишен ве? аахахах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Авг 2007 09:28 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
mapukam написа:
YAVOR написа:
Stoqn_VAN-DAM защо им обръщаш внимание на такива олигофрени, които нищо не разбира а само се ядът.

Моля те, патриоте, образовай ме! :653

Ами само като видя знамето на аватара ти, то само говори по себе си за теб, колко си умен и тн. Просто нямам какво да кажа.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Ataka
МнениеПубликувано на: 26 Авг 2007 12:34 
Offline

Регистриран на: 26 Авг 2007 10:19
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Атака вече са изпята песен :) :) :) ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 12:58 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
mapukam написа:
YAVOR написа:
Stoqn_VAN-DAM защо им обръщаш внимание на такива олигофрени, които нищо не разбира а само се ядът.

Моля те, патриоте, образовай ме! :653

Ами само като видя знамето на аватара ти, то само говори по себе си за теб, колко си умен и тн. Просто нямам какво да кажа.


Неудостоявайте Бай Ганьовците с отговор... само им придавате важност на толкова "интелигентните" мнения изкопани от купчина говежди ла*на... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ataka
МнениеПубликувано на: 27 Авг 2007 16:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
X-files написа:
Атака вече са изпята песен :) :) :) ;)

съгласен съм


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Ataka
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007 12:08 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 30 Ное 2005 13:05
Мнения: 137
Местоположение: „Bunte Kuh“
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
X-files написа:
Атака вече са изпята песен :) :) :) ;)

съгласен съм

:NE!:

_________________
Yet another KOSIO wannabe


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Авг 2007 12:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ха ха знаех си.
Рейзъре червено с черно знаме не си подхождат а?!

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2007 18:27 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 15 Яну 2005 03:23
Мнения: 163
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Колкото и да вярвате в една партия фалшиво изградена върху болката на Българсият народ, никога няма да успее да заеме важните постове ( за жалаост на членовете и ) Време е да слезете на земята и да погледните малко по далече от носовете си и да разберете че не всичко което хвърчи се яде. :elf:

_________________
:579


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 10:43 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Lady_Saw написа:
Колкото и да вярвате в една партия фалшиво изградена върху болката на Българсият народ, никога няма да успее да заеме важните постове ( за жалаост на членовете и ) Време е да слезете на земята и да погледните малко по далече от носовете си и да разберете че не всичко което хвърчи се яде. :elf:

Колкото и да вярваш на една от всичките антибългарски партии в България изградени от простотията и българофобията на някои личности и общества те в момента крадат ли крадат парите на народа (за твоя жалост). Време е да оставиш тревата на мира и да махнеш овчата кожа от гърба си, да погледнеш малко по далеч от носа си, да разшириш понятието си за политика и да разбереш че не всичко което е свързано с национализъм или патриотизъм е лошо... ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 10:50 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Айде още един "Атентат" :bang:
"..МВР пусна запис на депутатски псувни

Десислав Чуколов от "Атака" заплашвал русенски полицаи с Първанов"

Слушайте ко ще направи като стане министър Чуколов:boo: :clap:
http://press.mvr.bg/NR/rdonlyres/3FBC4DBE-51EF-4D6B-8836-52524065700F/0/02003883.wav
http://press.mvr.bg/NR/rdonlyres/72CA4981-BD7E-4419-90B5-8F64240A648B/0/02003873.wav


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 14:06 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да наистина добре се чува първият запис... може би трябва да го изслушаш добре преди да пишеш.
"Карам го на това което ми е разпоредено..."...
Какъв е тоя полицай който незнае как да действа при такива ситуации... полицаи ли трябва да е?
Вместо да действат и да хванат човека който е извършил нападението (както се прави в цивилизованите страни), те си правят гавра с него и се правят на ни лук яли ни лук мирисали и аз да бях на мястото му и аз бих напсувал този некъдърник...
Чиста провокация, бил се обадил нарочно от телефона си за да се запише, ми на майка му в ***** бих казал аз... кой нормален полицай прави такова нещо, те още отначало го взимат на подбив, това ли е отношението което трябва да имат...
Още от начало се чува как Чукулов му противеречи а ченгето си дрънка на записа... няма какво да си говорим повече... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Сеп 2007 16:19 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 15 Яну 2005 03:23
Мнения: 163
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DiviNe написа:
Lady_Saw написа:
Колкото и да вярвате в една партия фалшиво изградена върху болката на Българсият народ, никога няма да успее да заеме важните постове ( за жалаост на членовете и ) Време е да слезете на земята и да погледните малко по далече от носовете си и да разберете че не всичко което хвърчи се яде. :elf:

Колкото и да вярваш на една от всичките антибългарски партии в България изградени от простотията и българофобията на някои личности и общества те в момента крадат ли крадат парите на народа (за твоя жалост). Време е да оставиш тревата на мира и да махнеш овчата кожа от гърба си, да погледнеш малко по далеч от носа си, да разшириш понятието си за политика и да разбереш че не всичко което е свързано с национализъм или патриотизъм е лошо... ;)

Национализмът и пратиотизмът не са никак лоши щом не се намесват и пари, но да се спкулира с това е крайно обидно. Мила, българина ще си пасе трева и ще си носи овчата кожа още дълго време, много кал ще му се хвърля в лицето докато не се научи да уважава първо себе си. Нещата са се изплъзнали още преди много време, колко Воленовци имаше преди Атака и още колко ще има е па на всички ли ще вярваме. Защо първо не повярваме на себе си и станем едни достойни хора и спреме си хвърляме боклука в собствения си двор, защото в крайна сметка държавата - това сме ние.

_________________
:579


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2007 00:24 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Lady_Saw написа:
DiviNe написа:
Lady_Saw написа:
Колкото и да вярвате в една партия фалшиво изградена върху болката на Българсият народ, никога няма да успее да заеме важните постове ( за жалаост на членовете и ) Време е да слезете на земята и да погледните малко по далече от носовете си и да разберете че не всичко което хвърчи се яде. :elf:

Колкото и да вярваш на една от всичките антибългарски партии в България изградени от простотията и българофобията на някои личности и общества те в момента крадат ли крадат парите на народа (за твоя жалост). Време е да оставиш тревата на мира и да махнеш овчата кожа от гърба си, да погледнеш малко по далеч от носа си, да разшириш понятието си за политика и да разбереш че не всичко което е свързано с национализъм или патриотизъм е лошо... ;)

Национализмът и пратиотизмът не са никак лоши щом не се намесват и пари, но да се спкулира с това е крайно обидно. Мила, българина ще си пасе трева и ще си носи овчата кожа още дълго време, много кал ще му се хвърля в лицето докато не се научи да уважава първо себе си. Нещата са се изплъзнали още преди много време, колко Воленовци имаше преди Атака и още колко ще има е па на всички ли ще вярваме. Защо първо не повярваме на себе си и станем едни достойни хора и спреме си хвърляме боклука в собствения си двор, защото в крайна сметка държавата - това сме ние.

Мила, ще викаш на кравата Милка...
Много ми е интересно кои са били тия Воленовци (не ми изброявай разни Костовци или чифуто-"царе" или още по-малко русогъзите) дето ги е имало... или аз неразбирам какво точно имаш ти под това ново (явно) понятие.
Много се обиждам като почне да се говори "българина", ти не си ли българка или ти е срам, а само другите са българи (може би е нещо лошо).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2007 09:18 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Lady_Saw" гледа ли сутринта в 7;30 Десислав Чуколов тогава ела да говорим.
Защо записът се показва след 50 дена, точно преди изборите??
Това е против конституцията да се пуска такъв запис. За 50 дена от инцидента може да се направи монтаж на записа. Като има такъв запис защо не го пуснаха на другия ден? Защо директорът на полицията в Русе се е обаждал няколко пъти на Чуколов (има разпечатка) всичко да си остане така и да не се шуми. Защо директорът днес в предаването нищо не отговаряше, а само казваше "Не мога да коментирам". Има противоречия и това, което са пуснали от пресслужбата на МВР-Русе и това от записа относно личната му карта.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2007 10:48 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Болен не се бие по магистралите, Митето Стоянов не псува циганите, Кузов не е педофил, оная от Варна (не и знам заглавието) не хапе хора по градинките, Чукундуров не псува полицаи по дискотеките(хубавто поне е,че отнесал някой тупаник)....Всичко е провокация на световната юдо-масоннско-американо-циганската-турска мафия ръководена от Р.петков за да се очерни ВОЖДА.Демек всички са в лайната само Атака е цялата в бяло :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2007 14:02 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
ilhanbg написа:
Болен не се бие по магистралите, Митето Стоянов не псува циганите, Кузов не е педофил, оная от Варна (не и знам заглавието) не хапе хора по градинките, Чукундуров не псува полицаи по дискотеките(хубавто поне е,че отнесал някой тупаник)....Всичко е провокация на световната юдо-масоннско-американо-циганската-турска мафия ръководена от Р.петков за да се очерни ВОЖДА.Демек всички са в лайната само Атака е цялата в бяло :clap:
:575

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2007 22:36 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ilhanbg написа:
Болен не се бие по магистралите, Митето Стоянов не псува циганите, Кузов не е педофил, оная от Варна (не и знам заглавието) не хапе хора по градинките, Чукундуров не псува полицаи по дискотеките(хубавто поне е,че отнесал някой тупаник)....Всичко е провокация на световната юдо-масоннско-американо-циганската-турска мафия ръководена от Р.петков за да се очерни ВОЖДА.Демек всички са в лайната само Атака е цялата в бяло :clap:

Щом Кузов е педофил защо няма жалба срещу него преди да влезе в Парламента, той преди това нали се е занимавал с деца.... учител ли какъв е бил.... За Цв. Георгиева бях дочул, че нещо е станало нямам никаква яснота за какво става въпрос. Ти слуша ли днес НТВ говориха точно за случая със Десислав Чуколов дето има разминаване между съобщението от полицията и записания разговор, който е монтиран и го пускат точно преди изборите, а не когато е трябвало. Знаеш ли кои са Докови?? Близки приятели на оня гей Румен Петков дето е замесен с убийството на сестрите Белнейски. Явор Доков в момента учел криминалистика в Англия, ако водят дядото в болница, каквато е тяхната версия защо не са го качили в джипа и да го закарат по - бързо, а са го качили в счупения Форд(пикап). Айде коментирай бе отворко, нима не съм прав???
Погледни малко реално на нещата, че всичко е манипулация.
Виж как отговарям на всичко, което си написал. Аз като напиша нещо никой не отговаря на моите въпроси, заобикаляте ги понеже е самата истина.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 10:03 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 15 Яну 2005 03:23
Мнения: 163
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
"Lady_Saw" гледа ли сутринта в 7;30 Десислав Чуколов тогава ела да говорим.
Защо записът се показва след 50 дена, точно преди изборите??
Това е против конституцията да се пуска такъв запис. За 50 дена от инцидента може да се направи монтаж на записа. Като има такъв запис защо не го пуснаха на другия ден? Защо директорът на полицията в Русе се е обаждал няколко пъти на Чуколов (има разпечатка) всичко да си остане така и да не се шуми. Защо директорът днес в предаването нищо не отговаряше, а само казваше "Не мога да коментирам". Има противоречия и това, което са пуснали от пресслужбата на МВР-Русе и това от записа относно личната му карта.


Не съм пресаташе че да мога да ти отговорям на въпросите. И да са показали записа след 50 дена може да не е трябвало да се показва въобще, въпрос на време да е се разчуе. А че е пред избори и са го използвали .... нормално , то и сега е времето стачки и всякакви мръсотии да излизат на яве . :good mornig:

_________________
:579


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 12:55 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
111 страници с глупости.
Преди да почнете да ме обеждавате и да казвате "Атака" туи онуй бла..бла..бла... и т.н.Да попитам върлите привърженици на п.п. "Атака" какво направи "Атака" като флези в параламента?

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 13:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 17 Апр 2006 11:52
Мнения: 1216
Местоположение: На село при мисирите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ami zabogatq
A vij im privurjenicite i si pravi zakliu4enie za partiqta.

_________________
Born of desire


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 13:11 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
jenih_a написа:
111 страници с глупости.
Преди да почнете да ме обеждавате и да казвате "Атака" туи онуй бла..бла..бла... и т.н.Да попитам върлите привърженици на п.п. "Атака" какво направи "Атака" като флези в параламента?

охх боже ... много работи направи ама няма да ги чуеш по БТВ,НОВА и т.н ..личи си че не си запознат


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 18:30 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
p01n7`oF`SySteM` написа:
jenih_a написа:
111 страници с глупости.
Преди да почнете да ме обеждавате и да казвате "Атака" туи онуй бла..бла..бла... и т.н.Да попитам върлите привърженици на п.п. "Атака" какво направи "Атака" като флези в параламента?

охх боже ... много работи направи ама няма да ги чуеш по БТВ,НОВА и т.н ..личи си че не си запознат
Запознай ме.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 18:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
jenih_a написа:
p01n7`oF`SySteM` написа:
jenih_a написа:
111 страници с глупости.
Преди да почнете да ме обеждавате и да казвате "Атака" туи онуй бла..бла..бла... и т.н.Да попитам върлите привърженици на п.п. "Атака" какво направи "Атака" като флези в параламента?

охх боже ... много работи направи ама няма да ги чуеш по БТВ,НОВА и т.н ..личи си че не си запознат
Запознай ме.

Някои хора имат мозък и го използват, при други явно прашясва...
Аз бях там като влезе Атака в парламента и получи магическа пръчка, като на Хари Потър само че по-"яка" и нищо не направиха, така беше аз ги видях давахи ги по Кавал1 и БарековТВ! :bored:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2007 22:34 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
jenih_a написа:
111 страници с глупости.
Преди да почнете да ме обеждавате и да казвате "Атака" туи онуй бла..бла..бла... и т.н.Да попитам върлите привърженици на п.п. "Атака" какво направи "Атака" като флези в параламента?

какво са направили останалите партии?? Какво искаш да направят в парламента да вземат да управляват те ли?? Ако толкова се вълнуваш, какво са направили може да видиш сайта им, инфото е доста старо, но пак можеш да се ориентираш.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2007 11:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2004 16:16
Мнения: 1136
Години: 56

Местоположение: Добрич - България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Не искам да коментирам кой какво е направил. Не ме интересуват нито партиите, нито членовете им. Нещо не съм навит на привързаност. Гледам си джобчето и кошничката. Преди избори винаги е едно и също. След избори пак така. Много ми харесват топлото, светлото, папото и да спя. Ходя и на занимавки и тях ги харесвам. Ако ми се наруши харесването, значи нещо не е в ред. Имал съм контакти със бивши и настоящи депутати и нещо не им се връзвам на приказките.
Има два вида хора. Единият вид, когато говори по телефон се превзема и става много културен. Другият вид си говори по телефона нормално. Опасен е първият вид. Като сме на талавизора сме мноо хубави. Сега е дошло времето да сме Българи. Имаме си вожд. То всичките сме Българи и без вожд ама карай да върви.
Интересно е когато започнат хвалбите защо нашия кандидат е по от другия в каквато и обстановка да се опитате да разберете хвалещия какво работи или какво работят членове на семейството му. Дали скоро не е завършил учебно заведение с протекции. И накъде ще си сменя професията. Обикновено няма случайности. А на масичка с ракийка започне ли се политиката ставайте и си тръгвайте. Само отрицателни емоции. Искам всичките кандидати да си направят снимки в профил, анфас и гръб по /извинете/ пишки и п...и. Ако има поддържан вид значи става. В смисъл щом за себе си се е погрижил значи...може. После другото, законче в което пише, е който е излязъл от която и да е партия няма право на членство в друга, както и да създава нова. И да видим тогава какво и кой.

_________________
Изображение
Изображение

Конституция на РБ.
Чл. 36.
(1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Сеп 2007 13:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2006 21:02
Мнения: 1907
Години: 32

Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 47 пъти
platinum написа:
Не искам да коментирам кой какво е направил. Не ме интересуват нито партиите, нито членовете им. Нещо не съм навит на привързаност. Гледам си джобчето и кошничката. Преди избори винаги е едно и също. След избори пак така. Много ми харесват топлото, светлото, папото и да спя. Ходя и на занимавки и тях ги харесвам. Ако ми се наруши харесването, значи нещо не е в ред. Имал съм контакти със бивши и настоящи депутати и нещо не им се връзвам на приказките.
Има два вида хора. Единият вид, когато говори по телефон се превзема и става много културен. Другият вид си говори по телефона нормално. Опасен е първият вид. Като сме на талавизора сме мноо хубави. Сега е дошло времето да сме Българи. Имаме си вожд. То всичките сме Българи и без вожд ама карай да върви.
Интересно е когато започнат хвалбите защо нашия кандидат е по от другия в каквато и обстановка да се опитате да разберете хвалещия какво работи или какво работят членове на семейството му. Дали скоро не е завършил учебно заведение с протекции. И накъде ще си сменя професията. Обикновено няма случайности. А на масичка с ракийка започне ли се политиката ставайте и си тръгвайте. Само отрицателни емоции. Искам всичките кандидати да си направят снимки в профил, анфас и гръб по /извинете/ пишки и п...и. Ако има поддържан вид значи става. В смисъл щом за себе си се е погрижил значи...може. После другото, законче в което пише, е който е излязъл от която и да е партия няма право на членство в друга, както и да създава нова. И да видим тогава какво и кой.
:good post: :respekt:

_________________
"С нас е Бог, разберете, народи, и се покорете, защото с нас е Бог!...
Могъщи, покорете се, защото с нас е Бог!
И ако закрепнете, пак ще бъдете победени, защото с нас е Бог!..."


"Толерантността в една зверилница е равносилна на смърт." (Н. Хайтов)"...
Обичам животните, птичките и рибите.....особено с биричка и гарнитура. :D

Изображение
Изображение
Изображение

http://www.drakensang.com/?&aid=3546&in ... jxbefgxbab

http://www.erepublik.com/en/referrer/ilirik


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2007 17:15 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Това е сайтът на АТАКА - Добрич
www.ataka.dobrich.com

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Сеп 2007 21:06 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2005 18:41
Мнения: 82
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Това е сайтът на АТАКА - Добрич
www.ataka.dobrich.com

Браво!

_________________
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов