Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 01 Юли 2024 15:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2006 23:12 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
YAVOR написа:
Цитат:
Подкрепата за Първанов се е сринала с 20 на сто за два месеца

При парламентарни избори сега НДСВ остава извън Народното събрание

Подкрепата за Георги Първанов се е сринала с 20% за последните два месеца. В този момент за втори мандат на президента Първанов, биха гласували 22,5 на сто, заяви вчера директорът на социологическата агенция "Маркет ЛИНКС" Румяна Бъчварова. Докато през пролетта президентът се е радвал на цели 46 % подкрепа.
Според изследването на социологическата агенция, нов президент искат 48,8 на сто от избирателите, а почти 29 на сто още не са решили как да ориентират вота си.
Според Бъчварова плачевните резултати на държавния глава са "логична последица от последните скандали". Което ще рече, че разкритията около агент Гоце и пълната безпринципност на управляващата коалиция, която е дело на Първанов, са допринесли за стремителното му падение в очите на електората. В момента 36.1% от българите заявяват, че със сигурност ще гласуват на предстоящия президентски вот. Социоложката определи евентуалното участие на бившия вътрешен министър Богомил Бонев в предстоящите избори, като гротескно.
По думите на Бъчварова съществува много висок потенциал за независим кандидат на президентските избори. Тя допълни, че базата, на която могат да разчитат партийните кандидати, е в рамките на подкрепата за самата партия, която ги издига, но съществува потенциал между 11% и 14% за нов независим кандидат, който дори може да стигне до балотаж с Георги Първанов.
Данните за президентските избори на агенцията са разпределени според евентуалното участие на кмета на София в тях.
Според тях, при вот с участието на Бойко Борисов, кметът събирал 18 на сто от гласовете. Еднакъв процент - по 3.1, биха получили кандидатът на СДС Петър Стоянов и Веселин Методиев от ДСБ. Анонимен кандидат на НДСВ би събрал 1.9 на сто подкрепа, а 28 на сто не биха упражнили правото си на глас. Бъчварова беше категорична, че цялата подкрепа, с която разполага кметът Борисов, няма да бъде пренесена автоматично към подкрепения от него кандидат, а най-вероятно ще се ориентира към друг претендент.
Представеното от шефката на "Маркет ЛИНКС" проучване, е проведено в периода 16 - 23 юни 2006 г. и е представително за страната. В него обаче не включено името на лидера на АТАКА Волен Сидеров, който според анкета в агенция "Фокус" държи първенството за личност на месец май, а за юни до този момент е на кантар с президента Първанов. Двамата събират по около 25% доверие, докато Бойко Борисов има 9 %.
Изследването на "Маркет ЛИНКС" е и първото социологическо изследване от около два месеца насам. По неизвестни причини, иначе активните социолози не са представяли свои данни за политическите тенденции и електоралните нагласи. През май шефът на НЦИОМ Лидия Йорданова обяви, че агенцията й известно време няма да пуска свои изследвания, като се мотивира с липса на средства. Мира Янова от МБМД пък за последно изнесе данни в средата на април и после замлъкна. Няма и официални резултати и от сондажите на "Галъп". Служители на агенцията неофициално съобщиха за в. "Атака", че доверието към националистите за последния месец е скочило с около 2,5%, което вероятно е и причината социолозите да замлъкнат, след като "предрекоха" срив за АТАКА.
На електоралния въпрос "Ако парламентарните избори са сега, за кого ще гласувате?", според данните на "Маркет ЛИНКС" НДСВ е на катастрофалната седма позиция с 2.8 на сто.

За кого бихте гласували при едни избори или няма да гласувате. Изборите за президент са Октомви месец.

someone: темата беше на латиница. fix-нах я

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2006 00:43 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BaNaN4o написа:
///S14.addict написа:
Yxaaaaaaa написа:
Правилно! Не гласувайте за Сидеров, ще има война. Чакайте без война да ни (про)дадат на Турция.


:bang: :bang: :bang:

mango, 6ti klqkam na ustata.


Буахахахахаха бананчо излезе мутра! МУАХАХАХАХАХАХА не ме разсмивай бе травестит!
Айде сега извикай и Портокалчо, Кактосчо и сичките плоДчета и ела да ме набиеш. Нещастие!
3 стр. чат, айде бат Явор да напише нещо ново, че нещо е скучно :bored: или поне изтрий спама :bestwishes:

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2006 00:56 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
///S14.addict написа:
BaNaN4o написа:
///S14.addict написа:
Yxaaaaaaa написа:
Правилно! Не гласувайте за Сидеров, ще има война. Чакайте без война да ни (про)дадат на Турция.


:bang: :bang: :bang:

mango, 6ti klqkam na ustata.


Буахахахахаха бананчо излезе мутра! МУАХАХАХАХАХАХА не ме разсмивай бе травестит!
Айде сега извикай и Портокалчо, Кактосчо и сичките плоДчета и ела да ме набиеш. Нещастие!
3 стр. чат, айде бат Явор да напише нещо ново, че нещо е скучно :bored: или поне изтрий спама :bestwishes:

Da be.. samo u foruma znaem mnogo :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2006 17:08 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Canizares написа:
Тея,който са гледали Слави Трифонов в 22:30 на 23 и са били за Сидеров се надявам да се си сменили мнението както мен.Аз бях за Волен Сидеров да е президент,но след тея думи на Слави по темата "Какво може да се случи,ако Волен стане президент"просто останах застрелян на мястото си и слушах...Като гледам Волен как е насъскан срещу Турците и Ромите то ще се стигне до голям конфликт м/у България и Турция,който ще продължи в война...Нашата войска няма да може да ни защити и просто нататък можете да си отговорите сами к'во ще стане...




Не на Волен Президент!!!

А бе тоз идиот жив ли е, да го .... в кавала.
Наприказва сумати лъжи, жалко че неможех да се включа директно в предаването му, и в студиото беше поканил някакви комунисти, що не покани някой от АТАКА да се защити, този дългия пе***рас е най корумпирания, по такъв начин той прави реклама на Първанов, това неговото беше чиста агитация без защита от АТАКА.
"ДЕлириум" казах и в предния си пост, че ако стане война, аз ще отида, но явно си чела през ред.
Ако АТАКА дойде на власт, война няма да стане бъди сигорна в това, просто някой хора си въобразяват някой неща и ви ги внушават, без да са чули нищо, единия от тях е дългия г*й Сл. Трифонов.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2006 19:14 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Canizares написа:
Тея,който са гледали Слави Трифонов в 22:30 на 23 и са били за Сидеров се надявам да се си сменили мнението както мен.Аз бях за Волен Сидеров да е президент,но след тея думи на Слави по темата "Какво може да се случи,ако Волен стане президент"просто останах застрелян на мястото си и слушах...Като гледам Волен как е насъскан срещу Турците и Ромите то ще се стигне до голям конфликт м/у България и Турция,който ще продължи в война...Нашата войска няма да може да ни защити и просто нататък можете да си отговорите сами к'во ще стане...




Не на Волен Президент!!!

А бе тоз идиот жив ли е, да го .... в кавала.
Наприказва сумати лъжи, жалко че неможех да се включа директно в предаването му, и в студиото беше поканил някакви комунисти, що не покани някой от АТАКА да се защити, този дългия пе***рас е най корумпирания, по такъв начин той прави реклама на Първанов, това неговото беше чиста агитация без защита от АТАКА.
"ДЕлириум" казах и в предния си пост, че ако стане война, аз ще отида, но явно си чела през ред.
Ако АТАКА дойде на власт, война няма да стане бъди сигорна в това, просто някой хора си въобразяват някой неща и ви ги внушават, без да са чули нищо, единия от тях е дългия г*й Сл. Трифонов.


Абе нямах за цел да прая поредния оффтопик, но искам да задам един въпрос към бат Явор :bye: :531
Явка абе ти да не си първата доверена секретарка на Сидеров, че си винаги толкова запознат? Нещо бриДчеди да не сте? Сигурно и на една маса си пиете Джонито докато си лафите и обсъждате бъдещето на България! Ае ай стига, че тука голям смях предизвикваш ДдДДДДкекеекекеее :531 :531 :531 :638 :638 :638 Смяааах!!!

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Окт 2006 19:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Наистина Първанов не е стока, но да правиш митинги и да крещиш като обязумял и да казваш че "цигани и турци трябва да бъдат затворени в лагери" ами извиянвайте ама един Български президент не може да бъде подобна личност, според мен.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 12:01 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Явор, как ще отидеш да се биеш като си освободен по здравословни причини ??? :boo: :boo: :boo:

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 13:16 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Сеп 2006 02:36
Мнения: 449
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DELIRIUM написа:
Явор, как ще отидеш да се биеш като си освободен по здравословни причини ??? :boo: :boo: :boo:


Еми ще му присъдят член, ще му бият свръх доза мъжки хормони и така ги виждам нещата :O_o:

_________________
Mark Ronson feat. Daniel Merriweather - Stop Me


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 13:17 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Явор ли ще се бие, малеее ще се пръсна от смех :clap: :clap: та той от сянката си го е страх, голям патриот, пък се е уредил да не ходи в казармата, пишман националисти хаха, за битки говорят пък не са мирисали кубинки,не знаят какво е да стоиш при -20 градуса на пост...между другото се оказа че и болен не е ходил войник,а още повече няма и висше образование, както и явор,вземете първо дайте дълга си към България...че ергени ще си останете даже.. :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 17:58 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"ilhanbg" за разлика от тебе имам висше образование, ама приказвате без да знаете, както и "Делериум".
Освободен съм от казарма, но при война могат да ме извикат, тоест не съм освободен доживотно, не е толкова сериозно заболяването ми....
IVOSTIIL ти пак май нещо не си разбрал и няма ти коментирам глупавия пост, че ми става смешно :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 18:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 20:28
Мнения: 2021
Години: 41

Местоположение: Добрич
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 28 пъти
абе хора каква воина бе просто на така наречените малцинства трявба да се преобщят към нормалното общество да се образоват да са интелигентни това е проблема на нашата страна българите са интелигентни но колкото интелигентни хора дърпат напред два пъти повече тапанари я дърпат назад нека да са роми но да са българи нека да са с турско потекло но да са българи понеже са родени в тази страна и тук живея един такъв етнически турчин като отиде в турция там е никои не го смята за свой и повечето от тях го знаят това но нашето общество прави твърде много компромиси със себе си

и им помага без да трябва такова нещо какво е това сутеньор кара мерцедес с класа да взима помощи какво е това именно ейтова са ни проблемите

_________________
Въпрос на вкус, казало кучето и се близнало под опашката.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 18:42 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Podpisa mi govori vmesto men :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 19:10 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
"ilhanbg" за разлика от тебе имам висше образование, ама приказвате без да знаете, както и "Делериум".
Освободен съм от казарма, но при война могат да ме извикат, тоест не съм освободен доживотно, не е толкова сериозно заболяването ми....
IVOSTIIL ти пак май нещо не си разбрал и няма ти коментирам глупавия пост, че ми става смешно :)


грешиш и аз имам!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Окт 2006 20:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
"ilhanbg" за разлика от тебе имам висше образование, ама приказвате без да знаете, както и "Делериум".
Освободен съм от казарма, но при война могат да ме извикат, тоест не съм освободен доживотно, не е толкова сериозно заболяването ми....
IVOSTIIL ти пак май нещо не си разбрал и няма ти коментирам глупавия пост, че ми става смешно :)


Не си измислям , ///S14.addict беше пуснал линк към едно клипче в което оня побъркания Болен Сидеров
твърдеше, че всяка цивилизована страна трябвало да затвори циганите и турците в лагери, и то на мининг пред Александър Невски май беше ... и мислиш, че човек с подобен разсъдак трябва да стане президент ли ... че ми става смешно и на мен :O_o:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 09:50 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ATAKA Rlz


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 09:57 
Offline
Go Hard Or Go Home
Аватар

Регистриран на: 05 Ное 2005 03:14
Мнения: 2361
Години: 38

Местоположение: Фитнес Залата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
важното е да се гласува...

_________________
The theory of evolution claims that only the strong shall survive. Maybe so...maybe so...But the theory of competition says just because their the strong doesn't mean they cant get their ass's kicked. Thats right. See what every long shot, come from behind underdog will tell you is this. The other guy may in fact be the favorite, the odds maybe stacked against you, fair enough. But what the odds don't know is this isn't a math test. This is a completely different kind of test. One where PASSION has a funny way of trumping logic.No matter what the stats may say, and the experts may think, and the commentators may have predicted, when the race is on all bets are off!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 10:31 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 21 Яну 2005 23:36
Мнения: 378
Години: 36

Местоположение: Остров-Ibiza
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
L00n написа:
важното е да се гласува...



Ама да е за АтаКа

_________________
Bartenders are gods trust us !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 12:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
-=ShArKy=- написа:
L00n написа:
важното е да се гласува...



Ама да е за АтаКа

Аз още в 7;15 гласувах :)
Гласувах за Доган, да не го изберът.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 12:28 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Мар 2005 20:09
Мнения: 949
Местоположение: Jamaica ;]
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
яворе степен специалист не се брои за висшо образование :boo: :boo: :boo:
щом не ти е сериозно заболяването, гей ли си? :boo: :boo: :boo:

ivo : Пищи по темата моля те. Да не се чудиш после къде са ти постовете.

_________________
Години да четеш за чуждия
живот на някой чужд,
а твоят,никому ненужен,
да мине глух и пуст.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 19:52 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo , поста й няма нищо общо и с подфорума , не виждам защо се разминава само със забележка

ivo: Това е второто и предупреждение от мен за 2 седмици. Ако продължи ще я предложа за 1 во предупреждение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 20:28 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Айде да ви е честит новия стар президент Георги Седефчев Първаноглу.

_________________
Стига сте роби, бъдете горди, чеда сте на славен род.
... Не скланяйте никому глава, вие сте божия твърдина.
Живейте деца с любов и вяра и ке я биде България.

Послание от Ванга.
http://vbox7.com/play:664c15b1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 20:30 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
ivo написа:
Айде да ви е честит новия стар президент Георги Седефчев Първаноглу.
:lol: :lol:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:06 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:bang: :bang: :bang: :bang:

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Тва си беше 80% против Сидеров а не 80% за Първанов

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:09 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Атакисти къде сте бре :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:18 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
Айде да ви е честит новия стар президент Георги Седефчев Първаноглу.
:clap:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:19 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
IVOSTIIL написа:
Тва си беше 80% против Сидеров а не 80% за Първанов

75% по-точно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:19 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
Атакисти къде сте бре :)

тука сме Илхане , някакви въпроси ли имаш ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:24 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Правомощия на Президента на Република България
1. насрочва избори за Народно събрание и органи на местно самоуправление и определя датата за произвеждане на национален референдум, когато за това има решение на Народното събрание.
2. отправя обръщения към народа и Народното събрание.
3. сключва международни договори в случаите, определени със закон;
4. обнародва законите;
5. утвърждава промени на границите и центровете на административно-териториалните единици по предложение на Министерския съвет;
6. назначава и освобождава от длъжност ръководителите на дипломатическите представителства и постоянните представители на Република България при международни организации по предложение на Министерския съвет и приема акредитивните и отзователните писма на чуждестранните дипломатически представители в страната;
7. назначава и освобождава от длъжност и други държавни служители, определени със закон;
8. награждава с ордени и медали;
9. дава и възстановява българско гражданство и освобождава и лишава от него;
10. предоставя убежище;
11. упражнява право на помилване;
12. опрощава несъбираеми държавни вземания;
13. наименува обекти с национално значение и населени места;
14. информира Народното събрание по основни въпроси в кръга на своите правомощия.


С това мога да отеша превържениците на Волен Сидеров ..!

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2006 21:43 
Offline
Go Hard Or Go Home
Аватар

Регистриран на: 05 Ное 2005 03:14
Мнения: 2361
Години: 38

Местоположение: Фитнес Залата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
кво да кажа...мъка мъка...нищо провит Първанов ама на Площад "България" ромите да ми играят хоро с Българският трибагреник....как да се радвам като ги гледам те сачове там... :488
п.с.най гнусното нещо което съм гледал...

_________________
The theory of evolution claims that only the strong shall survive. Maybe so...maybe so...But the theory of competition says just because their the strong doesn't mean they cant get their ass's kicked. Thats right. See what every long shot, come from behind underdog will tell you is this. The other guy may in fact be the favorite, the odds maybe stacked against you, fair enough. But what the odds don't know is this isn't a math test. This is a completely different kind of test. One where PASSION has a funny way of trumping logic.No matter what the stats may say, and the experts may think, and the commentators may have predicted, when the race is on all bets are off!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов