Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 04 Юли 2024 00:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 79  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2006 01:33 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Апр 2006 20:38
Мнения: 115
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хм, жалко, че не мога да гласувам...

_________________
Мои снимки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2006 13:18 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
terlikaa написа:
YAVOR, нищо от това за шефа на БЧК и за Софиянски не е доказано, а и дори да се докаже, все тая, няма кой да ги осъди, защото всички са в кюпа.:) Всички тука в тоя форум много разбирате :) Е, аз не разбирам, ама и не се пъна да убеждавам някого в нещо, имам си мнение, ама си трая за да не скачат 100 човека срещу мене. Гласувайте си по изборите кой за когото си иска и тва е. Ама не... българина нали е специалист по всичко (най-много по футбол и политика), трябва да си чешите пръстите тука докато не се скарате и не се наругаете, та някой да заключи темата. Незнам дали ми схванахте мисълта :) Исках да кажа, че няма нищо лошо да си имате мнение, ама не се опитвайте да го налагате един на друг - никога не се получава, особено с политиката :)

П.С. YAVOR нищо лично, :bye: поста ми беше към всички, ти си готин :ok:

Аз никой не се мъча да убеждавам, всеки да си държи за някой, всеки да си гласува за когото иска. Но им казвам да се замислят как е било преди и как е сега, преди не се е говорело толкова много за дадена партия нито пък за разни корупции сред депутатите. Сега откакто АТАКА ги има всяка втора дума на медиите е АТАКА, но някой тук не искат да го разберат май, както и да е.....
Цитат:
П.С. YAVOR нищо лично, :bye: поста ми беше към всички, ти си готин :ok:

Мерси батка :) :kiss: и ти си пич :) яко ли е да си студент :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2006 13:52 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
7,3 на сто о избирателите биха гласували за АТАКА, ако изборите са сега. Това сочат данни от изследването на МВМД за електоралните нагласи през месец април. Националистите продължават да са след управляващата социалистическа партия с 19,1 на сто. След АТАКА остават СДС с 4,7 на сто, ДПС - с 4,5%, НДСВ - 3,8%, ДСБ - 2,8% и БНС -едва с един процент. 25 на сто са заявили, че няма да гласуват.
Според МВМД евентуалната партия на Бойко Борисов в момента събира най-голям процент на доверие - 41 на сто и 21,6 на сто от гласовете, ако изборите се провеждат днес. Според данни на агенция Афис на Юрий Асланов от началото на април 10,9 на сто от избирателите биха гласували
за националистическата партия. Според изследването на Асланов, за месец март евентуална партия на Бойко Борисов събира 5,3 на сто при повеждане на извънредни парламентарни избори. Изследване на НЦИОМ от края на месец март също сочеше, че АТАКА следва плътно БСП. Според НЦИОМ подкрепата за АТАКА е 13 на сто срещу 23 на сто за БСП.
Въпреки обявения най-висок процент на доверие към столичния кмет, то отбелязва спад от 75 на сто през юли 2005 г. на 59 на сто през април. Мира Янова призна, че спадът на доверие към Борисов, се дължи на негативи от кметския пост и опита му да влезе по-сериозно в политиката.
Спадът на доверието към старите политически партии от МВМД обясниха с това, че хората очакват партиите да се променят, а политическите сили не се променят. "Те само се множат, а старите лидери си остават", обясни Мира Янова.
Доверието към президента и към политическите лидери спада, според данните на МВМД. Спадът на доверието към Първанов беше обявен още в края на март от НЦИОМ, както и сериозният спад в доверието към премиера Станишев.
http://www.vestnikataka.com/?module=dis ... ormat=html

След тези работи в АТАКА, продължавата да са на второ място. :bye:

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2006 20:12 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Апр 2006 20:38
Мнения: 115
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
АТАКА rlZ

_________________
Мои снимки


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2006 10:36 
Offline

Регистриран на: 18 Мар 2006 12:27
Мнения: 14
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако на някой му допада тази партия...ами май е за психото. По-пронцип сам сагласна с правото на личен избор и да можеш да гласуваш за всеки според личните си убеждения. Но нима някой иска да бъде управляван от хора над 70годишна средна възраст,нима ще седим и ще гледаме как се толелира разсизма и дискриминацията. Това е направо противоконститоционно(поне според мен). Ние сега сме страна без качествено управление и очевидно беззаконие ,а ако АТАКА се качат на власт....?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 00:15 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Sanichka написа:
Ако на някой му допада тази партия...ами май е за психото. По-пронцип сам сагласна с правото на личен избор и да можеш да гласуваш за всеки според личните си убеждения. Но нима някой иска да бъде управляван от хора над 70годишна средна възраст,нима ще седим и ще гледаме как се толелира разсизма и дискриминацията. Това е направо противоконститоционно(поне според мен). Ние сега сме страна без качествено управление и очевидно беззаконие ,а ако АТАКА се качат на власт....?

Утре отивам и се преглеждам в психото, ОК!
Ади кажи ми на другите партии колко са годишни депутати, като тези на АТАКА са дъртаци, като си толкова отворена и си навътре в нещата.
Знаеш ли, че най младия депутат в момента в парламента е от АТАКА, май не го знаеш а? Колкото мене е годишен. И като не знаеш не пиши. АТАКА не са против малцинствата, те са против привелегиите за тях, защото знаеш, че като българина не си плати тока, ще му го спрат а при мангалите не е така. Знаеш че всяка мангалска къща има сателит, а накрая карат всичките Мерцедес и БМВ и взимат помощи за социално слаби, а българите мизеруваме, АТАКА са против тези неща, прави разликата, ако обичаш. България си е достатъчно зле, така че не виждам кой може да ни оправи.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 00:40 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
Sanichka написа:
Ако на някой му допада тази партия...ами май е за психото. По-пронцип сам сагласна с правото на личен избор и да можеш да гласуваш за всеки според личните си убеждения. Но нима някой иска да бъде управляван от хора над 70годишна средна възраст,нима ще седим и ще гледаме как се толелира разсизма и дискриминацията. Това е направо противоконститоционно(поне според мен). Ние сега сме страна без качествено управление и очевидно беззаконие ,а ако АТАКА се качат на власт....?

Жено, трамвай с очила не е тромпет с харпун на гърба!
Ако не ме разбираш какво искам да ти кажа, ти си за психиатрия :haha: -RzL


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 12:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
БСП ще загуби много от гласовете си на следващите избори заради базите. Ако беше изтичането на гласове само към Комунистическата партия на Александър Паунов, за БСП щеше да е малък проблем. Големият проблем с гласовете идва от там, че темата с базите беше яхната яростно от “Атака”, която и преди с крайно левите си послания къса живо месо от електоралното тяло на БСП.

Популизмът на Атака с базите стигна до там, че от партията на крайния българския национализъм започнаха да говорят направо като защитници на руските геостратегически интереси на Балканите. От експлоатацията на темата обаче партията на Сидеров само ще спечели, защото мощно ще привлича с крайно левите си и антиамерикански послания гласоподаватели на традиционната левица. Заради това в БСП са толкова уплашени от феномена “Атака” и толкова резервирани по темата с базите.

Виждате, че всички ги е страх от АТАКА. Така е :ok:

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 12:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ако питаш мене повече ги е страх от това че сао да се качат в колите си и някой любчо може да им направи нещо


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 18:29 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 03 Юли 2004 08:09
Мнения: 47
Местоположение: TEHNOSPHERE
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ае щом по кадърните хора като Петър Берон се изнесоха от атака, значи има нещооо. А и кой представлява партията като цяло? Онова пишлеме, Волен Сидеров и Павел Чернев, като вторите сгазиха лука на магистрала Тракия... и излезе наяве как. И сега ще останат в партията пишлеме и журналист, на който би му паснала немска униформа от 1939г.
Гласува се за най-малкото зло, а атака не е.
Атака suxxxs.

_________________
The POWER of the SOURCE


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 19:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Кой е изтрил поста на messershmit ще хвърчат глави, да си признава, кой е, да не махам правата на всички модери.
messershmit Димитър Стоянов, който е най - младия депутат в Парламента, е внук на Радой Ралин, мисля че всички го знаете кой е Ралин.

tuschko били ми казал, кое е най - малкото зло??? ДПС ли??? Аз също съм против Волен Сидеров, но съм за АТАКА.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 20:40 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Апр 2006 20:38
Мнения: 115
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз не го знам, ма чак така задълбочено не се заслушвам в телевизора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 20:42 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 28 Ное 2005 00:08
Мнения: 158
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Кой е изтрил поста на ................. ще хвърчат глави, да си признава, кой е, да не махам правата на всички модери.


Гръмко изказване -ама кухо. Аз повече тука няма да коментирам.Става въпрос за ширещата се простотия из форума. Знам че не съм само аз с подобен проблем, даже не и проблем щот ми дреме на ...Някой от модераторите или администраторите по едно време ме беше питал " Кажи кво не ти харесва дайте предложения"- еми ей на! Зяпайте, не го приемам лично щото не съм единствения и не става въпрос само за тая тема. Ей тва пичове е поредното доказателство че тука сте МИШКИ! Няколко пепеляшки с претенции си правят квото си искат и другите си траят - И що?.Някви си дето си нямат хабер от живота да казват кво е правилно и кво не. Трийте си, правете си квото искате хич не ме е*е( да ме извиняват по малките) Един елемент тука ми се дърви насреща, праща ми на "лични" ще ме биел,IP ми знаел адреса ще ми намери.ХА нещастник. И това е администратор(модератор) не го знам къв е. Днеска го видях на живо.Толкоз ли ти стига акъла. Смешници повечето за съжаление. Бан ,дел, все ми е тая. Ей това е най голямата трагедия пичове простотията ходила по хората. Не им падайте до нивото щот ще ви бият от опит.

Аз друго няма кво да кажа!


Последна промяна messershmit на 02 Май 2006 20:58, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 20:48 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 24 Мар 2005 08:25
Мнения: 256
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ХмХмм...Яв0ре защ0 когат0 изтрият някой мой п0ст не хвърчат глави?
какт0 и да Е...ама не се сдaржах да не г0 напиша!!! :]...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 22:35 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
tuschko написа:
Ае щом по кадърните хора като Петър Берон се изнесоха от атака, значи има нещооо. А и кой представлява партията като цяло? Онова пишлеме, Волен Сидеров и Павел Чернев, като вторите сгазиха лука на магистрала Тракия... и излезе наяве как. И сега ще останат в партията пишлеме и журналист, на който би му паснала немска униформа от 1939г.
Гласува се за най-малкото зло, а атака не е.
Атака suxxxs.

Toй Петър Берон от колко партии се е изнасял... сигурно на пръсти не му се броят. Преди бил в СДС после в някакви др. даже не ги помня. Така че хич не е цвете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Май 2006 23:23 
Offline
Търсач

Регистриран на: 16 Юни 2005 02:28
Мнения: 57
Местоположение: у нас
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
messershmit написа:
YAVOR написа:
Кой е изтрил поста на ................. ще хвърчат глави, да си признава, кой е, да не махам правата на всички модери.


Гръмко изказване -ама кухо. Аз повече тука няма да коментирам.Става въпрос за ширещата се простотия из форума. Знам че не съм само аз с подобен проблем, даже не и проблем щот ми дреме на ...Някой от модераторите или администраторите по едно време ме беше питал " Кажи кво не ти харесва дайте предложения"- еми ей на! Зяпайте, не го приемам лично щото не съм единствения и не става въпрос само за тая тема. Ей тва пичове е поредното доказателство че тука сте МИШКИ! Няколко пепеляшки с претенции си правят квото си искат и другите си траят - И що?.Някви си дето си нямат хабер от живота да казват кво е правилно и кво не. Трийте си, правете си квото искате хич не ме е*е( да ме извиняват по малките) Един елемент тука ми се дърви насреща, праща ми на "лични" ще ме биел,IP ми знаел адреса ще ми намери.ХА нещастник. И това е администратор(модератор) не го знам къв е. Днеска го видях на живо.Толкоз ли ти стига акъла. Смешници повечето за съжаление. Бан ,дел, все ми е тая. Ей това е най голямата трагедия пичове простотията ходила по хората. Не им падайте до нивото щот ще ви бият от опит.

Аз друго няма кво да кажа!


БРАВО човек , хубаво го каза... :clap:

_________________
При наличието на ракийка и шопска салата не отговарям за поведението си ;Р


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Май 2006 02:31 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Българите сте една шепа, ще ви ликвидирам

Затварят пътя до селското гробище, крави и овце сквернят паметта на покойниците
Аделина Делийска


"Вие останахте шепа хора и аз ще ви ликвидирам", крещял в изстъпление разгневеният кмет на шуменското село Черноглавци Салим бей в пристъп на ярост срещу 21 българи, живеещи в селцето. Това съобщи за "Атака" 78-годишният Енчо Неделчев Енчев, който живее там. Българите отишли да се оплачат на турския кмет заради поруганите гробове на дедите си, на своите близки и роднини.
Селото е основано през далечната 1847 година, оттогава е и гробището там. "До 2004 г. никой не посегна да затвори пътя към него, но ето че се появи бабаит в лицето на кмета Салим бей, който стори и това светотатство", разказа отчаян Енчев, един от малцината българи в селището. Обезверени и отчаяни жителите на шуменското селце са написали писмо до лидера на АТАКА Волен Сидеров с молба за съдействие. Селският управник, освен че ликвидирал пътя до мястото за вечен покой на българите, но и заповядал да разрушат оградата му, а турците пускали редовно кравите и овцете си да пасат между гробовете. След като Салим бей ги нахокал и прогонил, отчаяните българи отишли да се жалват в МВР. Но и там чиновниците в униформи останали равнодушни към мъката им. Никой в областта не обърнал внимание и на сигналите им, че мародери са разкостили черквата в селото им. Това е единствената българска църква в радиус на 92 км. от областния град. От нея вече е останало само скелето, крадци от турски и цигански произход задигнали камбаната, прозорците, де що има черчевета и желязо, алармират жителите. Цинизмът на селския управник Салим бей стигнал дотам, че крещял с пяна на уста срещу българите: "Вие само измрете, аз с хеликоптер ще ви изнеса. Няма защо да се тревожите за пътя до гробището", твърди Енчо Енчев. "Г-н Сидеров, единствената ни надежда е у вас и партия АТАКА. Моля, помогнете!", са написали българите в селото.

Весник Атака

Този бих го закачил за теглича на колата с въже и да го влача докато остане само въжето през целия град.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2006 12:43 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Това ако не е цигански терор, аз да не се казвам Явор. И после искате да има равноправие, как ще стане ми кажете.

Днес трябва да се гласува в Парламента свалянето на имунитета на Волен Сидеров. Преди време Първанов е наредил на Борис Велчев, да свалят имунитета на Сидеров, да му очернят името и да няма шанс на президентските избори. Първанов също е казал на Велчев, че унищожи Сидеров. Това български президент ли е??
Аз също съм против Сидеров, ама как може някой хора така да говорят? Защо не се занимават с корумпираните депутати с кръга от фирми на Доган, че ДПС са източили тотализатора, защо се занимават с глупости? Защото АТАКА ще ги отнесе и всички ги е страх

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2006 09:44 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR-е пак пригазваш глупости.Как няма да го махат Сидеров този г-н трябва да иди на психиатър. Да Първанов е BG президент. И сега защо си против Сидеров нали го поткрепяше? Имам чувството че си като някоя пчела кочто ходи от цвете на цвете. За ДПС стига с това ДПС те са направили това, те са откраднали това, а кадеса другите партии които са управлявали? СДС,БСП още малко ще кажеш, че България е в това положение заради ДПС. И последно за страха ще ти кажа много е просто заради такива хора с мислене като на Сидеров ако доидат на власт тука може да стане като в Косово! ( с две думи "да се избиваме по междуси") това е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2006 10:47 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
viper, разбрахме мнението ти, но не се изказа по-по горния пост.
Аз още не съм чул в България да е затворен път към турско гробише, не съм чувал нито един кмет на Българско село, в което живеят турци и цигани естествено по-малко от българите да казва, че ви очистя до един. Това може и да го е имало преди, но сега е друго. Факт е че хора от турски произход свързани или не по някакъв начин с ДПС правят терор върху българите там където са малко. Правят паметници по най-незаконния начин на турски поробители на най-святите места за българите. Оставят ги без работа и назначават хора от турски произход при тях. Не Волен, а такива хора, които създават омраза между българите и турците в българия с действията си може да доведът до гражданска война. Представи си само - ти не би ли се ядосал на този кмет ако беше на мястото на онези Българи. Как би се чуствал ако погазят така гроба на твоите прадеди. Дали ще стоиш безучастен и дали няма да счупиш главата на въпросния кмет???
Трябва промяна в закона за гласуването на чужди граждани с двойно гражданство. Трябва да спърт тези автобуси, идващи на скурзия за един ден, за да гласуват и тук и там. Ха да видим Доган и всички останали дето се ежат според него дали ще са във власта.
Що се отнася до YAVOR, дето казваш че е като пчела, която ходи от цвят на цвят - на твое място не бих говорил така, при положение че лидерът на партия ДПС, която защитаваш е доказал че е такава пчела многократно. Доган винаги се извърта като фурнаджийска лопата и винаги е с тази партия, която е на власт.
Ето за това ако Атака дойдат да власт той няма да е със сигурност във власта. Ето заради това всички ги е страх от Атака. Ако дойдат на власт такъв ще е народният избор и съответно народа ще подкрепи партията си, каквото и да стане. Дали на Волен му има нещо или не един господ знае. Но Атака не е само Волен. Дори и да го няма там Атака пак ще си бъде националистическа партия с него или без него, както и ако Доган го няма ДПС също ще продължи да съществува.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2006 10:53 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Абе не много на ти политиката ама ще свалят Атака от власт или ще и сменят коренно оправлението(най-вероятно)...!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2006 10:55 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
viper написа:
( с две думи "да се избиваме по междуси") това е.

Приятелю, никога няма да стане това, понеже българите са овце и са свикнали някой друг да ги управлява, никога няма да тръгнат да водят битки за правата си, както другите нормални страни, повярвай! :) А ако все пак приемем, че някога може да се стигне до бунтове и граждански саморазправи, никой няма да го позволи, най-малкото че ще дойдат американски военни тук и ще почнат да създават ред по собствен си начин, с военна сила и окупация, това са методите на САЩ. Щом видят някоя страна във подобна криза винаги се намесват, така стана и в Косово, а вмомвнта и в Ирак, така ще стане и тук. Но не си въобразявай, че ще се стигне до нещо подобно като "да се избиваме по междуси" (както спомена по-горе). И това ще бъде така независимо кой ще ни управлява, дали Сидеров или някой друг корумпиран политик като Доган и измисленото "ДПС". И вие турците сте същата доверчива "паплач" като българите, вярвате там на някакъв смешник Аамет Доан, дето тръгнал да турцизира България за да изпъкне в очите ви и да гласувате за него. Направил там един паметник на турския поробител, финансирал 2-3 джемии пуснал новини на турски по БНТ, и ся тука турците се кефят и си казват "евалла Догане" ама ще видим колко ще е "евалла", като почне да точи евро фондовете за обръча си от фирми и колко ще ви е "евалла" и на вас финансовото положение. То новините на турски и там другите верии няма да ви изхранят семейставата дет се вика. Моето мнение е революция и еволюция на политиката, това ще бъде реалната промяна, стига с тия изтъркани партии "ДПС, БСП, СДС и т.н.", вече им се наслушахме и наглегдахме, не ги щем вече аман!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2006 22:34 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
viper написа:
YAVOR-е пак пригазваш глупости.Как няма да го махат Сидеров този г-н трябва да иди на психиатър. Да Първанов е BG президент. И сега защо си против Сидеров нали го поткрепяше? Имам чувството че си като някоя пчела кочто ходи от цвете на цвете. За ДПС стига с това ДПС те са направили това, те са откраднали това, а кадеса другите партии които са управлявали? СДС,БСП още малко ще кажеш, че България е в това положение заради ДПС. И последно за страха ще ти кажа много е просто заради такива хора с мислене като на Сидеров ако доидат на власт тука може да стане като в Косово! ( с две думи "да се избиваме по междуси") това е.

Може да видиш, в няколко поста назад, че аз отдавна съм против Сидеров, аз съм за АТАКА, но Сидеров не прави една партия. Първанов ако беше истинснки БГ президент няма да говори глупости, не ми се обяснява пак, писал съм го вече хиляди пъти вземи да прочетеш преди да пишеш. Защо не разследват Ахмед Доган и обръча му от фирми??? В момента се нуждаем от незабавни предсрочни избори, защото всички виждаме, че това правителство неможе да се справи с проблемите, мъче се да влезем само в ЕС и нищо друго не правят, немогат да се разберат коалиционните партньори.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2006 22:39 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Даже "Випер" прочети последните ми няколко поста да видиш, какво пишат във вестниците. Всички ги е страх от АТАКА. Сещам се само за едно нещо в момента. Президента ако беше българин, можеше да подаде жалба да съди, тези които приказва срещу България, за тези които искаха автономна област в България, втория език да е турски и тн. Това е недопостиму в България, но е допустимо докато ни управляват продажници и мафиоти. А Адем Кенан дето убиди всички българи и беше осъден само на 600лв. какво да говоря?? Първанов ако беше български президент можеше да подаде жалба срещу този мангал. Първанов е подвижна кукла на конци и играе по свирката на Доган.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2006 00:32 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
static написа:
Приятелю, никога няма да стане това, понеже българите са овце и са свикнали някой друг да ги управлява, никога няма да тръгнат да водят битки за правата си, както другите нормални страни, повярвай! :)


Защо ли съм от другите Българи - дето си търсят правата и не се примиряват???

Знаете ли, за великден ходих в Брацигово - град до Пещера. Там турчин не може да замръкне, поради простата причина, че на другия ден никой няма да го намери. Хората още помнят там мириса на българската кръв оставена по земята след клането.
Тези хора никога няма да се примирят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2006 09:14 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да отговоря на Ivo за пътя кам гробищата забранен от кмета. За съжаление има такива хора които според мен са единици независимо от религия националност и т.н. Съжелявам


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2006 10:24 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 06 Дек 2005 18:42
Мнения: 86
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ivo написа:
static написа:
Приятелю, никога няма да стане това, понеже българите са овце и са свикнали някой друг да ги управлява, никога няма да тръгнат да водят битки за правата си, както другите нормални страни, повярвай! :)


Защо ли съм от другите Българи - дето си търсят правата и не се примиряват???

Знаете ли, за великден ходих в Брацигово - град до Пещера. Там турчин не може да замръкне, поради простата причина, че на другия ден никой няма да го намери. Хората още помнят там мириса на българската кръв оставена по земята след клането.
Тези хора никога няма да се примирят.



иво все още си мисля че живееш нейде в края на миналия век...говориш за "кръв" и т.н...недей така човече, в кой век живеем :(
това вече е история,ние нищо не можем да променим!!!ако и в usa е като тук отдавна трябваше да са се изклали, защото видите ли негрите са били роби незнам колко си години, индиянците по същия начин...и те питам аз, трябва ли всеки негър или индиянец да живее с тази твоя мисъл: "...още помнят там мириса на кръв оставена по земята..."помисли сериозно върху това!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2006 10:38 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 05 Фев 2004 05:02
Мнения: 1063
Години: 50

Местоположение: Велико Търново
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Наистина това е история, която никой не може да промени, но
в тоя район на България хората мислят така и едва ли ще се променят.
По-бойни българи от тях не бях виждал. Те са си националисти. Това е. Просто исках да го кажа за да се знае. Далеч съм от мисълта, че тука или, в който и да е край на България това може да се случи.
Причините вече се изброиха, а и не сме аборигени.
Така или иначе народа се дразни от това, че Доган и хората от турски произход, след него са в много случаи по облаготетелствани, отколкото българите, че на циганите се дадоха повече права, отколкото на българите и започнаха да ни се качват на главите.
Ако нещо стане някъде то ще бъде точно заради сегашното положение, а не заради миналото.
Този век е век не на войните, а на тихото завладяване. Това стана с помоща на нашите управници, които промениха конституцията и разрешиха да се купува земя от чужденци. Не си спомням, но накъде турски министър беше казал, че Турция ще завладее България не с война, а като изкупят земята ни, защото хората са бедни и продават.
Между вас българите от турски произход и Турците - нашите съседи има огромна разлика и ти знаеш много добре това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2006 17:01 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 02 Май 2005 18:50
Мнения: 557
Години: 38

Местоположение: Akiba and Harajuku districts
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ilhanbg написа:
индиянец

ми да те USA са си свър6или на време работата-няма индианци ве4е-ние пак закъсняваме с на6та....негрите все о6те биват дискриминирани(колкото и да си мислите че не са)...
не ме интересува мен дали "турчина" се е родил тук или не... на6ите прадеди са умирали тука за да се за6титят....ако искат пове4е права прав им път...(каква наглост може да имат за да идват тук и да си правят каквото искат-имат си страна, да погледнат от моя гледна точка за да ме разберат..)
Първанов е боклук и балък... Волен е леко смахнат или се е насрал от страх и го фа6та вече параноята, Стани6ев се прави на брату6ката си Путин....а Доган си прае кефа... :baseball:

П.П.България за мен няма!Има БЪЛГАРИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Май 2006 20:04 
Offline
Chris†ian
Chris†ian
Аватар

Регистриран на: 08 Авг 1984 13:37
Мнения: 2442
Благодарил: 36 пъти
Получил благодарност: 40 пъти
DiviNe написа:
ilhanbg написа:
индиянец

ми да те USA са си свър6или на време работата-няма индианци ве4е-ние пак закъсняваме с на6та....негрите все о6те биват дискриминирани(колкото и да си мислите че не са)...
не ме интересува мен дали "турчина" се е родил тук или не... на6ите прадеди са умирали тука за да се за6титят....ако искат пове4е права прав им път...(каква наглост може да имат за да идват тук и да си правят каквото искат-имат си страна, да погледнат от моя гледна точка за да ме разберат..)
Първанов е боклук и балък... Волен е леко смахнат или се е насрал от страх и го фа6та вече параноята, Стани6ев се прави на брату6ката си Путин....а Доган си прае кефа... :baseball:

П.П.България за мен няма!Има БЪЛГАРИ!!!

Tyk е Булгаристан, пусни си канал 1 (Булгаристанската национална телевизия) в 5 часа и ще разбереш, всъщност може и нищо да не можеш да разбереш, но поне ще видиж и чуеш :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 79  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов