Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 01 Юли 2024 22:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 485 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Следваща

за или против?
за 58%  58%  [ 210 ]
против 42%  42%  [ 155 ]
Общо гласове : 365
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 21:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2005 17:18
Мнения: 1355
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Къв европейски съюз, вие луди ли сте ве, я пътувайте с автобуса Добрич-Русе да видите ква мизерия е в селата и по малките градове, тва няма да се оправи и след 100 години. Ами хората, озверели някви дето за 2 лева щи видят сметката и познай тея хора да ги пуснат да работят и живеят свободно в европа, те еворпвйците трябва да са супер задрустени и тъпи за да го направят :O

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 21:05 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Тея мизерий по селата ги има и в Италия , Франция , Германия , така , че несме само ние.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Фев 2006 23:32 
YAVOR написа:
LoNgA написа:
Явка много ясно че никои няма да ме покани--но ако се отворят границите-тва ще ми е достатьчно--един шанс ми трябва и ще направя всичко вьзможно да се вьсползвам--иначе какво бьдеще имам тук?

че границите и сега са отворени, няма никакви визи, като искаш тръгвай :)
Цитат:
в момента Португалия е най - бедната държава в ЕС, айде сравни България и Португалия и ела да говорим.
Ирландия ако не се лъжа можеха също да влязат в ЕС, но не го направиха, те в момента са най развитата държава в Европа.


виж когато Бг стане членка ще имаме превилегии които тея страни които не са в Ес няма да имат--ще се отворят места които не биха се отворили кьм Бг ако не е в Ес--това имах в оредвид.....
Аз поне говоря сериозно а ти ми викаш да трьгвам--еми един ден ще трьгна а вие си стоите в красивата Бьлгария---тя ще ви храни и работа ще ви осигури---народа е работлив ама самата ни система ни тьпче--така че всеки сам си преценя,много бьлгари вече са станали световни личности---и то в ериозно професии--но ние гледаме все лошите примери----нали така??


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2006 02:57 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 07 Яну 2006 17:19
Мнения: 49
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Членството в европейския съюз според мен е една възможност за способните и знаещите хора, хора които биха покрили стандартите в ЕС за образовани и клалифицирани кадри да се реализират успешно в чужбина. Разбира се ще се намери и къде да приложим терминаторските ни умения да работим по 16 часа къртовски труд. Факт е че българина наистина е много трудолюбив ,ама това изглежда така заради мизеруването на което е подложен и липсата на избор. И разбира се ползата от възможността за работа в страните от ЕС ще е огромна, щоту с една хамалогия ще можеш да ЖИВЕЕШ а тук с хамалогия само може да се оцелява! А на някой хора трябва да им стане ясно че знанията и уменията получавани в БГ в развитите страни меко казано пет пари не струват. За работа в чужбина различна от хамалогия трябва да развиеш едни допълнителни умения дето да са актуални а не такива ама преди 20 години . Тъй че момченцето Longa значи искренно ти пожелавам един ден да си вземеш шапката и да заминеш да работиш в Европа и да успееш. Обаче ся като чета кви си ги забъркал чай да та питам ти врътна ли кво , с некачествено ли се друсаш кви световни личности кви професииии....... ??? Значи вземи първо аре в началото може и от време на време ама слизай на земята и прохождай а и като си тука за малко земи и разбери че и не всичко което хвърчи се яде. В Европа на фалшиво самочувствие такова дето е без покритие евала не праят. И ся недей тръгва да ми пишеш два тона лайна след поста щото аз не мисля да се занимавам повече с теб щот си ми адски елементарен пък и с тая тема вече приключих. Аре мир и НАЗДРАВЕ 8-) .
BTW : много поздрави от бат ви ALPINA -/// М3-то . Няма ди напиша кви цветущи пожелания отправи шот на някои може много да им домъчнее за него.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Фев 2006 14:46 
Chaser написа:
Членството в европейския съюз според мен е една възможност за способните и знаещите хора, хора които биха покрили стандартите в ЕС за образовани и клалифицирани кадри да се реализират успешно в чужбина. Разбира се ще се намери и къде да приложим терминаторските ни умения да работим по 16 часа къртовски труд. Факт е че българина наистина е много трудолюбив ,ама това изглежда така заради мизеруването на което е подложен и липсата на избор. И разбира се ползата от възможността за работа в страните от ЕС ще е огромна, щоту с една хамалогия ще можеш да ЖИВЕЕШ а тук с хамалогия само може да се оцелява! А на някой хора трябва да им стане ясно че знанията и уменията получавани в БГ в развитите страни меко казано пет пари не струват. За работа в чужбина различна от хамалогия трябва да развиеш едни допълнителни умения дето да са актуални а не такива ама преди 20 години . Тъй че момченцето Longa значи искренно ти пожелавам един ден да си вземеш шапката и да заминеш да работиш в Европа и да успееш. Обаче ся като чета кви си ги забъркал чай да та питам ти врътна ли кво , с некачествено ли се друсаш кви световни личности кви професииии....... ??? Значи вземи първо аре в началото може и от време на време ама слизай на земята и прохождай а и като си тука за малко земи и разбери че и не всичко което хвърчи се яде. В Европа на фалшиво самочувствие такова дето е без покритие евала не праят. И ся недей тръгва да ми пишеш два тона лайна след поста щото аз не мисля да се занимавам повече с теб щот си ми адски елементарен пък и с тая тема вече приключих. Аре мир и НАЗДРАВЕ 8-) .
BTW : много поздрави от бат ви ALPINA -/// М3-то . Няма ди напиша кви цветущи пожелания отправи шот на някои може много да им домъчнее за него.


Сьгласен сьм--много от нещата които писал са верни :)

ако не беше писал обаче че се познаваш с ония оли... :) щеше да кажа и че се сьбираш в яка компания.,..ти обаче наистина разбираш от елементарни хора---щом познаваш алпина--:)
не искам да те занимавам--аз просто си пиша по темата ако не искаш не пиши--не те задьлжавам---елементарно е обаче да кажеш "аз повече няма да пиша по темата"--не си глупав--евала ти прая все пак :)
а да ти кажа наистина много бьлгари работят вьв престижни компании и студия--за Наща малка страна това е много :)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2006 00:38 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето заради това съм против: спирането на блоковете на АЕЦ; трудното конкуриране на българските стоки с тези от настоящите членки на ЕС; налагането на еврото като национална валута и т.н. ще доведат до срив в българската икономика.

ето и едно проучване в Австрия а те са в ЕС
Цитат:
42% от австрийците съжаляват, че страната им е станала член на ЕС и оценяват решението за присъединяване като неправилно. Според 82% от анкетираните ЕС се занимава прекалено много с икономиката и не отделя достатъчно внимание на социалните нужди на хората.

Щом австрийците са все по-недоволни от ЕС какво ли да кажем ние българите, които ще понесем много по-тежък удар.
Австрия отдавна е известна като "социална държава", но изискванията на ЕС са безмилостни в това отношение. Сигурен съм, че недоволството ще нараства не само в Австрия, но и в други членки на ЕС.
Въпроса е на какво се надяват българите, които нямат търпение да влезат в Европейския сюъз?

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2006 09:33 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
i koe mu e hubuto na ES !!! 4e cenite shte se vdignat s 50% a zaplatite ostawam syshtite ! Emi otiwaite w EC koito iska ! ;]


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Фев 2006 14:34 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ето една тема, за България и ЕС, която съм дърпал от НЕТ-а
http://freeftp.bergon.net/rack4/users/C ... i%20ES.doc

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2006 22:47 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
за естествено.не ми се обясняват причините,твърде много са.има ли някои,които учи икономика и оформя мнението си на база различна от това,което има в нета и това което гледа по тв? :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2006 23:09 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ani написа:
за естествено.не ми се обясняват причините,твърде много са.има ли някои,които учи икономика и оформя мнението си на база различна от това,което има в нета и това което гледа по тв? :O

Ани в няколко поста преди това съм писал защо съм "против" ай отговори ми ти какво мислиш а?
И ти препоръчвам да прочетеш, някой от последните постове в темата, може да си промениш мнението.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2006 21:30 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
нямам време да чета постовете на всички.мисля,че няма да си промня мнението колкото и статийки да чета в тоя форум.Ти си против,защото АТАКА са против?
Май най-добре ще е да се обърнем кам бившия СССР.Да да какво по хубаво от това.YAVOR не мислиш ли? :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2006 22:04 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
за влизането ни в евросъюза съм, защото ако няма да сме много по добре няма и да станем по зле.на нас ни трябват чужди инвеститори
за да открият работни места,а за да влязат чужди инвеститори на тях им трябва сигурност за тяхната инвестиция която сигурност могат да имат само ако сме част от съюза .някой от вас ако е учил икономика знае за кво става на въпрос докато няма достатъчно свободни работни места нищо няма да накара работодателя да вдигне работните заплати защото в момента ако не си доволен от заплащането те махат и си намират друг веднага на твое място.Държавата не може да си позволи да вдигне мин.работна заплата защото ще трябва да се вдигне и пенсията а от къде ще дойдат тези повече пари при условие че работещите в българия са по малко от пенсионерите.Имам още доста
доводи но смятам че това стига


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2006 22:13 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм много много против...
Не че не искам да станем европейци,но цената която плащаме е прекалено висока!!!

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2006 00:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ani написа:
нямам време да чета постовете на всички.мисля,че няма да си промня мнението колкото и статийки да чета в тоя форум.Ти си против,защото АТАКА са против?
Май най-добре ще е да се обърнем кам бившия СССР.Да да какво по хубаво от това.YAVOR не мислиш ли? :O

Ani туй че съм за АТАКА, няма никакво значение, аз съм бил "Против" ЕС още преди да ги има АТАКА. "РС4" то и сега си има чужди инвестии, защо се залъгвате, че като влезем в ЕС веднага ще увеличат заплатите и ще сме като техния стандарт. Ами като влезем в ЕС всички магазини, ще си изравнят цените като в други държави, а заплатите така ще седят, защото държавата няма пари, че да ги увеличи. Преди около година имаше проучване, за да стигнем в момента Испания са нужни 15год. а замисляли ли сте се че испанците ще седят на едно място и ще ни чакат да ги стигнем, с две думи НИКОГА НЯМА ДА ГИ СТИГНЕМ ОСТАНАЛИТЕ ДЪРЖАВИ
Цитат:
Не че не искам да станем европейци,но цената която плащаме е прекалено висока!!!

Елмо ние сме европейци, кажи ЕС :) и си много права, че плащаме много заради този шибан ЕС :( то стига само това дето затварят АЕЦ, това ни стига.... колко печелим от АЕЦ. В момента както са затворени 1 и 2 блок изнасяме ток и печелим, можете ли да си представите колко сме печелили преди да ги затворят 1 и 2 блок.
Цитат:
Ето заради това съм против: спирането на блоковете на АЕЦ; трудното конкуриране на българските стоки с тези от настоящите членки на ЕС; налагането на еврото като национална валута и т.н. ще доведат до срив в българската икономика.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2006 18:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Турция биле задължени да пуснат по една от националните си телевизии предаване на друг език, и са го пуснали за 10-тина дни и не са послушали ЕС, а ние се оставаме да ни командват.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2006 18:15 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Цитат:
Не че не искам да станем европейци,но цената която плащаме е прекалено висока!!!

Елмо ние сме европейци, кажи ЕС :) и си много права, че плащаме много заради този шибан ЕС :( то стига само това дето затварят АЕЦ, това ни стига.... колко печелим от АЕЦ. В момента както са затворени 1 и 2 блок изнасяме ток и печелим, можете ли да си представите колко сме печелили преди да ги затворят 1 и 2 блок.
[/quote]
Не е само това...забрави за парите....
Те убиват образованието ни...В учебниците по история няма да присъстват имената на великите войводи и умрелите за нашата свобода като Левски,Ботев...ще се отписват и великите спечелени битки...Те потъпкват името на държавата ни...

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2006 18:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2005 20:49
Мнения: 1538
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
искам да си изкажа мнението
и то е че България в близките 50 че и повече години нямма да се оправи
ние сами си го правим
няма да давам никакви факти и потвърждения за това всеки го знае.
Та дали ще влезем или нямда да влзем в Европа... се едно
ако мога да взема с мене семейството си и приятелите си и заминавам веднага
незнам сега мисля така
понага се чусвам и голям патриот ама...
имам чуството че вече няма смисъл... :cry: :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Фев 2006 19:10 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR Кое от нещата,които съм написала те кара да си мислиш.че смятам,че когато БГ влязе в ЕС заплатите ще се изравнят с техните?Факт е че БГ излиза от кризата,в която се намираше 15г.Нашата държава отбелязва значителен икономически растеж.Спряхме да се справяме с дефицита в държавния бюджет като следваме фискалната политика,силно практикувана от г-н Иван Костов.
Не се стремя да представя предното правителство като перфектно,можеби имат редица пропуски,но не мога да си затварям очите пред реално постигнатото.
Не са ясни още кандидатурите за президентските избори.Мисля,че младите хора трябва да подкрепят младите хора,т.е новото време.Доста интересно ще се развият нещата ако президент стане г-н Сидеров.
мн ми е интересно как всички българи мразят турците,а си избират такива да ги управляват.
нека да се върнем в реалността.Нещата за които прокламират атака са напално нереални.Не казвам че няма да е хубаво някои от тях да се осъществят.Отново българският народ доказва колко е глупав и как не се е научил на малко икономика и политика през последните 16г.Това е все едно аз да се кандидатирам за президент и да обещая на всички хора вила на морето и бмв в гаража докато те си пият чая наслаждаваики се на ниагарския водопад
благодаря :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Фев 2006 00:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
За

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006 18:42 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
az sam protiv za6toto parite ako si sabral 100 leva te stavat 50 hlqba ako struva sega 50 stotinki to togava 6te struva 1 lev i ne mislq 4e ako vlezem balgariq 6te bade po 4ista mislite li ne ne :(

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006 20:52 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
maximalniq това се нарича инфлация.Явно не си чувал нищо за БВП и РБВП.
Какво се случва в момента:имаме галопираща инфлация на стоките и услугите за крайна употреба,а заплатите на работещите си стоят почти на същото ниво.
Не трябва да се сурдиш на ЕС за това,а на правителството което си прибира разликата и на валутния борд.няма да се спускам в подробности едва ли някои се интересува от това.
Моят скромен съвет е да обарнеш твоите 100лв. в чуждестранна валута например $. :O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2006 17:47 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Българите са най-бедни и живеят най-зле.Очакванията им за бъдещето не са оптимистични, показва проучване, проведено от Европейската фондация за подобряване условия на живот и труд.
Според проучването почти двама на всеки трима българи споделят, че трудно свързват двата края.
Българите оценяват качеството на здравеопазването и социалните грижи в страната, както и личното си здравe на нива много под средните за 25-те страни-членки на ЕС и другите страните кандидатки.
Повече от четирима на всеки пет българи не могат да си позволят едноседмична годишна почивка, се посочва още в доклада.
Заключенията от проучването обрисуват мрачна картина на условията на живот в България, коментира Йорма Карпинен, директор на фондацията.
Все пак проучването изтъква една положителна страна за благосъстоянието на българите – повече от четирима на всеки пет българи са пълноправни собственици на жилището си, което е едно от най-високите нива на жилищна собственост в Европа.
Изследването се базира на 26 000 преки събеседвания, извършени в 28 европейски страни през 2003 година.
Министърът на труда и социалната политика Емилия Масларова изтъкна, че актуалните данни са по-благоприятни.
Те показват например, че безработицата намаляла.


И ще влизам в ЕС :( за къде сме бе хора..... да ги ....

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Мар 2006 22:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
вие кво си мислите.затвориха АЕЦ за да може само франция да печели от такъв бизнес.а ЕС са склонни да ни приемат само защото сме на мн важно място.н а кръстопът както казват вс и на тях така ще им е удобно и ще могат да си минават през БГ когато си искат без никой да им прави проблем


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2006 10:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Юни 2005 20:49
Мнения: 1538
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR-e ti trqbva da stane6 politik mnogo 6te te obica balgariq
a i gledam mn q mudri6 politikata
are kandidatirai se
celiq forum 6te glasuvame za tebe 6te te napraim kmet na d4 :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2006 13:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2006 16:03
Мнения: 1190
Местоположение: Under the rain
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
anAkiN^_^ написа:
YAVOR-e ti trqbva da stane6 politik mnogo 6te te obica balgariq
a i gledam mn q mudri6 politikata
are kandidatirai se
celiq forum 6te glasuvame za tebe 6te te napraim kmet na d4 :)
къв кмет бе!YAVOR президент !!!YAVOR президент !!!YAVOR президент !!! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2006 21:41 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
anAkiN^_^ написа:
YAVOR-e ti trqbva da stane6 politik mnogo 6te te obica balgariq
a i gledam mn q mudri6 politikata
are kandidatirai se
celiq forum 6te glasuvame za tebe 6te te napraim kmet na d4 :)

Това съм си го мислел и имам голямото желание да се занимавам с такива работи.... Май трябва по сериозно да се заема и да стана редовен член на АТАКА, от там се почва :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2006 22:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 09 Ное 2004 22:07
Мнения: 1536
Местоположение: Над брезите
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
о не поредния Болен Сидеров

_________________
Some dance to remember, some dance to forget


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2006 22:53 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:

забелязвам че по- малките казват "ЗА" които нямат и представа от политика и не знаят за какво става въпрос, айди лапенцата да отиват да играят навънка.

Да не би модераторите да се опитват да налагат цензура...
или така ми се струва

само да спомена , че откакто вече се дипломирах и работя мама не ме пуска да си играя на улицата :hahaha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2006 23:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Дек 2005 02:39
Мнения: 134
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
за да стане някой си политик трябва да разбира от икономика и то не малко
това е моето скромно мнение
:O


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2006 08:10 
Offline

Регистриран на: 24 Яну 2006 15:41
Мнения: 11
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
teq tuka vlqzoha i syjalqvat, a bqha dosta po napred ot nas.... neznam...spored mene hich ama hich ne e za nas tova...Evropata


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 485 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов