Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 19:33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 13:32 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 28 Авг 2005 12:51
Мнения: 76
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ИМАМ СИ ТАКЪВ ПРИНТЕР, НО ДАЛГО ВРЕМЕ НЕ МУ БЯХ ПУСКАЛ ПЪРВА СТРАНИЦА И ВАЛЯКА НЕЩО С Е ПРЕЦАКАЛ.НЕ 4Е НЕ ПЕ4АТА!АМА ИСКАМ НЕЩО ДА СЕ ПОЧИСТИ.НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ КЪДЕ В ДОБРИЧ МОГАТ ДА МИ НАПРАВЯТ ТАКОВА ПО4ИСТВАНЕ НА ПРИНТЕРА И ЗА КАКВИ ПАРИ.МАРКАТА Е "ЕПСОН"

_________________
Zdraveto ne e vsi4ko, no wsi4ko bez zdraveto e nisto!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 14:35 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2004 18:38
Мнения: 899
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Какъв валяк в мастилено-струен принтер ? Те имат печатаща глава, чиито дюзи обикновено се запушват. Валяци има в лазерните принтери.

П.С. Когато пишеш с големи букви във форумите обикновено се възприема че крещиш. В нашия форум може да ти се размине, защото тук всеки иска да прави каквото си иска, но по други по-сериозни форуми ще си спечелиш заключване на темата или някакъв род наказание :)

_________________
No Guts - No Glory
No Pain - No Gain


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: re принтер
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 16:11 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 28 Авг 2005 12:51
Мнения: 76
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
става въпрос за валяка/или както му се вика/ по който се движи самата глава, паднало е малко мастило и... движи се ама бавничко. ОК някъде има ли в Добрич място където правят такава профилактика или да ходя до Варна?
П.С извинете ме за главните букви, не мисля че е редно 4ак толкова да издребняваме. все пак на всеки се случва да забрави CAPS LOCK:)

_________________
Zdraveto ne e vsi4ko, no wsi4ko bez zdraveto e nisto!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Май 2007 16:45 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2004 18:38
Мнения: 899
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Би трябвало във всяка по-кадърна фирма за компютри да могат да ти го отворят и почистят. Обаче като се замисля не мога да ти кажа някоя конкретно, защото нали знаеш колко "разбирачи" се навъдиха под път и над път и човек на знае на какво ще попадне.

Всъщност там където предлагат зареждане на глави би трябвало да се справят - аз се сещам, че "Вали" (срещу кино "Добрич", www.vali.bg ) и "Еленко Компютърс" ( www.elenko.bg , там си пише и адреса, на центъра е) предлагат пълнене на глави за мастилено-струйни, вероятно срещу съответната сума и ще го почистят :)

Ако е гаранционен, най-добре в сервиза - но трябва да е с оригинална глава, че иначе като видят някоя дупчена направо ще те зачеркнат.

П.С. За главните букви - просто мислех, че не знаеш, не е въпрос за издребняване или че толкова ми пречи :)

_________________
No Guts - No Glory
No Pain - No Gain


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов