Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 01 Юли 2024 16:18

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 00:23 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
^^Devil_boy^^ написа:
ami takiva sa ot varna v edin magazin gi prodavat i se 4uvat mnoo hubavo i ne sa menteta i bozi a za gotovite da ama imat malki bufer4eta nqkoi pone i ne se 4uva hubo po huu da si karam na moite 2x20 po mi haresva zvuka koito vadqt


Ako si pusnesh nqkoi DVD film na takava systema shte si promenish mnenieto seguren sym pochti na 100%... shtom se otnasq za praveni/gotovi systemi opredeleno az sam za na men mi trqbva da vadi kachestven i kristalen zvuk a ne brumchasht i bumtqsht az ne mi trqbva da praq disko vkashti ...... pak i tezi 5.1 systemi ako se usili dokrai v staqta opredeleno jamecite shte vibrirat ili pone zavisi ot klasa na 5.1 systemata i buferite za obiknovenna staq si e taman kakto i moshtnosta na cqlata systema ako e okolo 100W


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 00:36 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 10 Апр 2005 19:14
Мнения: 17
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobre saglasen sam s teb 4e vadi kristalen zvuk za tova nqma spor ama 4ak prozorcite da vibrirat malko me samnqva e ima i takiva sisitemi ama te sa dosta skapi apak za praenite zavisi koi 6e ti fi pravi moje da se 4uva sa6to hubavo po princip ako nqkoi 6e si prai trea da sa samo za basssss v tova sa nai dobri basss i edna 12 in4ova 6e ti padnat jamecite ako 6te6 mi vqrvai az karah sas 10 in4ova edin mesec i kato usilq prozoreca 6e padne napravo ako 6te6 mi vqrvai pak az si ima i sredi i sa6to se polu4ava akustika


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 01:30 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Голям кеф е да ти се тресат прозорците. Направо е много голям. И аз съм с 2 правени колонки по 100 вата с 10" басьори и ми се тресат не прозорците ами и парапета на терасата ама съм чувал и такива системки Креатив и мога съвсем спокойно да кажа, че за сравнение в качеството на звука просто не може да става дума. Вярно, че не съм от най-кадърните конструктори на тонколони, които са се пръквали на тоя свят, но ... все пак. :)
П.С: ^^Devil_boy^^ как разбираш, че се получава акустика, бре?

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 02:07 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
значи аз четох четох и стигнах до извода че ако искам силиен звук да
си напрая тонколони(там 12" буфер и 2 по 100В)
а ако искам качествен (и не мноо силен )звук да си купя готова система
а между другото -- казаха ми че инчовете на колоните нямали значение
верно ли е?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 02:09 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
MAKw. написа:
значи аз четох четох и стигнах до извода че ако искам силиен звук да
си напрая тонколони(там 12" буфер и 2 по 100В)
а ако искам качествен (и не мноо силен )звук да си купя готова система
а между другото -- казаха ми че инчовете на колоните нямали значение
верно ли е?
Ако нямаха значение, дали щяха да се предлагат толкова разновидности ? Естествено че има, по-големите с оп-голям ход на мембраната правят по-голяма компресия на въздух и са идеални за subwoofer :) и тн...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 06:39 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ей това е истината.Кърти панел, чупи прозорци.2 x 120W Jamo + усилвател Pioneer :) (комбинацията излиза към 500лв.) Само внимавайте да имате с какво да почерпите куките като дойдат.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 15:03 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
spider^^^ написа:
Ей това е истината.Кърти панел, чупи прозорци.2 x 120W Jamo + усилвател Pioneer :) (комбинацията излиза към 500лв.) Само внимавайте да имате с какво да почерпите куките като дойдат.
Ако обърнеш тонколоните с "главата надолу" ще се чува по-яко. Нали знаеш че колкото по-на ниско е говорителя, толкова повече дъни ? И ако е в ъгъла на стаята също. Просто акустика :eyebrow:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 15:40 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е W5.1H na luxeon са нешто подобно,,,,,пак имат за ниски широки и т.н
ама са по слаби от тез (пък и аз чак толкоз силни неща да са)

http://freeftp.bergon.net/rack3/users/i ... f_w51h.gif

вижти таз снимка и ми кажете имат ли нещо общто с онез там

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 16:03 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 03 Апр 2004 00:42
Мнения: 424
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тоя луксеон w5.1h го пишат събуфер 35W + 5x15W.Чувал съм системата - баса грухти гадно...от сателитите се чува нещо там.Като цяло боклук по-висш клас :) Ем Jamo само едната е 120W.Май е излишно да пиша, че боклуците на луксеон нямат никакво място за сравнение с Jamo и Pioneer.

_________________
"I live my life, I don't apologize to take care of my family. And I refused to be a fool dancing on the strings held by all of those big shots. That's my life I don't apologize for that."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 16:26 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 10 Апр 2005 19:14
Мнения: 17
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
k написа:
Голям кеф е да ти се тресат прозорците. Направо е много голям. И аз съм с 2 правени колонки по 100 вата с 10" басьори и ми се тресат не прозорците ами и парапета на терасата ама съм чувал и такива системки Креатив и мога съвсем спокойно да кажа, че за сравнение в качеството на звука просто не може да става дума. Вярно, че не съм от най-кадърните конструктори на тонколони, които са се пръквали на тоя свят, но ... все пак. :)
П.С: ^^Devil_boy^^ как разбираш, че се получава акустика, бре?


sloji naprimer ako staqta ti e kvadratna vav 4etirite agala po 20vata naprimer i usili hubavi4ko i 4ui kak se 4uva posle mahni dve ot dvata agala i 4ui kak se 4uva i 6e razbere6 ko e akustika to za tova sistemite sas sas satiliti za d amoje da se slojat iz cqlata staq i da se 4uva ot sqkade akustikata e da ne moje da razbere6 ot kade se 4uva zvuka trqbva da e kato edno cqlo da te zaobikalq ot sqkade off ne moa da go obqsnq kat horata da mu sai


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 16:34 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
^^Devil_boy^^ написа:
k написа:
Голям кеф е да ти се тресат прозорците. Направо е много голям. И аз съм с 2 правени колонки по 100 вата с 10" басьори и ми се тресат не прозорците ами и парапета на терасата ама съм чувал и такива системки Креатив и мога съвсем спокойно да кажа, че за сравнение в качеството на звука просто не може да става дума. Вярно, че не съм от най-кадърните конструктори на тонколони, които са се пръквали на тоя свят, но ... все пак. :)
П.С: ^^Devil_boy^^ как разбираш, че се получава акустика, бре?


sloji naprimer ako staqta ti e kvadratna vav 4etirite agala po 20vata naprimer i usili hubavi4ko i 4ui kak se 4uva posle mahni dve ot dvata agala i 4ui kak se 4uva i 6e razbere6 ko e akustika to za tova sistemite sas sas satiliti za d amoje da se slojat iz cqlata staq i da se 4uva ot sqkade akustikata e da ne moje da razbere6 ot kade se 4uva zvuka trqbva da e kato edno cqlo da te zaobikalq ot sqkade off ne moa da go obqsnq kat horata da mu sai
Една подробност, обикновенно сателитите са с Mid говорители + високочестотни. След като почват от минимално 150Hz това ще рече че нямат бас. За това са системи ! субуфера работи от 20-50 до 150-200Hz, след това са сателитните със от 150-200 до 25 kHz и нагоре....вярно че са направени за пръскане из стаята, така се чува отвсякъде звук, но не можеш да ги пръснеш както ти скинме. Обикновенно тея системи са направени не толкова за музика колкото за филми, затова е добре да се разположат по начина който е посочен на кутията им, така звуковите ефекти са на макс и имаш чувството че участваш във филма...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 18:00 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[quote="spider^^^"]Тоя луксеон w5.1h го пишат събуфер 35W + 5x15W.Чувал съм системата - баса грухти гадно...от сателитите се чува нещо там.Като цяло боклук по-висш клас :) Ем Jamo само едната е 120W.Май е излишно да пиша, че боклуците на луксеон нямат никакво място за сравнение с Jamo и Pioneer.[/quote

ми значи да не си купувам каквото и да било на Луксеон така ли...
аз W5.1H не съм ги чувал ама ми казаха че W5.1 се чувал мноо яко..кво остава за W5.1H
а ти де си ги чувал че и аз искам да ги чуя.....

и от де моа да си намеря JAMO ili Pioner ama det da stawat za PC

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 22:29 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
MAKw. az si vzeh tazi na Creative T5900 ne sym probval oshte da q usilq do kraq no do polovinata gore dolu kato se usili se uzvochava staqta predostatachno za gledane na film i slushane na muzika ..... predpolagam ako se usili dokrai moje i nqkoi kuponche da uzvochi normalno sys super chist i kristalen zvuk ...... jamo i pioner sa si nomer 1 vyv ozvuchaavneto kakto i Blualpunkt to saotvetno za edna obiknovenna staq sym seguren che izpolzva mojebi 50% ot moshtnosta i .... tova sa za muzikalni manqci i manqci na ozvichavane na kvartali ili pone blokove .....


ta moi savet vzemi si gotova systema ...... i da ne e Luxeon!!!! preporachvam tazi koqto sam izbral i az .... no ima i mnogo drugi po moshtni i saotvetno po skapi ..... imashe edna na masterblast ili MasterSound koqto struvashe 300lv i imashe dosta vnushitelni razmeri i parametri ...... ot roda na 100W subwofer i 5x20W ili 5x30W sateliti .... napravi si smetkata kolko pari si gotov da dadesh i za kolko moshtna muzika ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2005 22:36 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Жалко че си продадох старата звукова ( 2.1 ) иначе щях да ти покажа 2.1 система за РС 15W суб и 2х 0.5W как дрънчат....е..естествено е модифицирана малко системата ( добавени са 2 високочестотни по 50W всяка, добавен е бас говорител 10" но няма кутия )...като сила напълно задоволително, слушам полочин час на макс и после се чудя какви хапчета за глава да пия....като качество на звука е също много добра ( със старата звукова че тая вади много изнасилен звук) . А тоя Креатив как може да се модернизира не е истина :pelvic_thrust:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 03:15 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ми аз ко да ви кажа...в момента съм на Луксеон А 4.1
...звука е напрао перфектен (Дървното бюро на което съм сложил
моя Qompaq V75 :) koito teji naj malko 20kg i printera- sa trese kat gi usilq malko nad 30--40%....do kraq samo 1 pyt sym gi usilwal....)

а ся накои 6и ми кажи ли какво са подразбира под понятието "кристален Звук" че аз нешто незнам.....ся ако е туи дет си мисля (аа именно-- да не са чуват странични звукове като например шумене или п1к Klik i Hiss ...ili пък баса да са чува раздрънкан w smisyl da dere...)..pri mene ne e ty1
sq az neznam kak 6te prozwu4i ama Basa mi sa 4uwa kakto trqwa---Pl1ten ,Byrz i To4en t.e ne kato udari da sa 4uwa i sled towa---e wqrno 4e imam SOUND BLASTER 2 ama hadi.....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 14:17 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ami znache az go razbiram moje bi taka .... v momenta zvuka mi idva ot vsichki vyzmojni strani tova shte recha che akustikata e mn dobra .... i chuvam zvuci koito do sega nebqh chuval v nqkoi pesni .... istinski moje da se useti kachestvoto na zvuka samo ot DVD ..... sega sam si pusnal B-POP na B-conect DVD-to i prosto nemoga da razbera ot de idva zvuka i klaviaturata mi se trese na buroto ..... tezi zvukovi efekti koito sa vkarani komputarno .... v nqkoi pesni go ima pri men go izkarva tochno kakto trqbva zvuka minava prez sichki koloni posledovatelno i vse edno pevicata prai laiche okolo mene i tova se useshta mn silno .....a i v zvuka da nqma shumove .......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 14:49 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
e az za tui iskam 7.1 ili 5.1
ti ko 6i kaj6 inspear T7900 stawat li

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 15:59 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
znache ako ne iskash da uzvochavash blok a da gledash filmi i slushash muzika sys visoko kachestvo tazi systema T5900 shte ti svarshi idealnata rabota ... a ako zvukovata ti karta ne poddyrja 8 kanalen zvuk nqma smisal da vzimash T7900 shtoto prosto shte e bezmisleno


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 17:44 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mi podd1rja 8 kanalen zwuk --- Kreative Sound Blster 2 Value e i wadi smazwa6t saund

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 18:06 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Technical Specifications * 8 Watts RMS per channel (6 channels) * 20 Watts RMS centre speaker * 24 Watts RMS subwoofer * Frequency Response: 40Hz ~ 20kHz * Signal-to-Noise Ratio (SNR): 80dB * Magnetically-shielded satellite speakers allows for placement near monitor * Two-way design in three front speakers for enhanced acoustic performance * Reinforced wood subwoofer provides powerful and rock solid bass for extended reproduction * Wired Remote Control features o Power On/Off & Volume o Bass Level o Headphone Jack o Auxiliary Line In

tui e za 7900
ama sqka6 bufera e MNOGo slabi41k

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 18:09 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
:)) towa e chista zvukova mosht a ne konsumirashta ne sym mn navytre s tova no silata na moq si me zadovolqva napulno ....

da ne me razberesh pogreshno ne kazvam che e svruh moshten no za staqta e predostatychen spored men


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 20:49 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
E TO I AZ NEISKAM DA E MNOO SILNO....ISKAM DA E KA4ESTWEN ZWUKA
A INSPIRE NQMAT ZA NISKI SREDNI I WISOKI 4ESTOTI NA TQH

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 21:06 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2004 21:03
Мнения: 283
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
MAKw. написа:
E TO I AZ NEISKAM DA E MNOO SILNO....ISKAM DA E KA4ESTWEN ZWUKA
A INSPIRE NQMAT ZA NISKI SREDNI I WISOKI 4ESTOTI NA TQH


Ако желаеш качествен HI-FI звук, бих ти предложил нещо много добро и на много изгодна цена! Можеш да се обърнеш към CoolioVato, който е горд собственик на техника, която съм правил, да сподели преживяванията си! Но тук не става въпрос за съраунд и разни подобни трикове :wave:

_________________
Bergon.net


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Юли 2005 22:03 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
MAKw. написа:
E TO I AZ NEISKAM DA E MNOO SILNO....ISKAM DA E KA4ESTWEN ZWUKA
A INSPIRE NQMAT ZA NISKI SREDNI I WISOKI 4ESTOTI NA TQH


kak da nqmat we .... imat ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2005 02:46 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
e koe im e za wisoki i sredni

http://freeftp.bergon.net/rack3/users/makw/Inspere/

gledam 3-te pi6tqlki imat po 2 goworitel4eta ama to 1-to ne e li samo okraska -- 6tot i tui s1m gu wijdal

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2005 02:52 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2004 18:06
Мнения: 150
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
vij specifikaciite v sita na creative .... tova det si mislish che e za okrasa e nqkva nova tehnologiq tweeting ili neshto takova beshe ....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2005 02:54 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
MAKw. написа:
e koe im e za wisoki i sredni

http://freeftp.bergon.net/rack3/users/makw/Inspere/

gledam 3-te pi6tqlki imat po 2 goworitel4eta ama to 1-to ne e li samo okraska -- 6tot i tui s1m gu wijdal
:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: Хахаха ! Човек, или си много зле с главния или четеш колкото да не заспиш ! Толкова теми за РС аудио има, с толкова обяснения, хората не напразно са писали да се учат и другите, ама ти и един ред не хвана бе джанъм ! Нямало средни и високи ! ХА ! Знаеш ли какво е средни и високи честоти и от какви говорители се възпроизвеждат ? Какво пишеш наизуст незнам. Аз предлагам хич да не му отговаряме вече, взе да ми лази по нервите незнам ! Музика се купува със слушане, не със гледане на снимчици и догадки . Ако ще си купуваш нещо отиди в някой магазин ( ако незнаеш къде се продава ще пообиколиш) и поразпитай. Така стават нещата ! Те ти обясняват съфорумниците, обясняват ама на 2 ниво нищо не влиза май ? :evil_laugh: Нищо лично ама пишеш глупости и разтягаш локуми за глупости .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2005 03:09 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
sq az nerazbiram ama NI6TU otnosno uzwuitelnite sisstemi ama Ni6tu
......a sq da si zadam w1prosa po drug na4in....
zna4i trite kolonki imat po 2 goworitela a ostanalite 2(4) imat po edin....e za6to...
ili tui na 3-te kolonki e samo krasoti4ka nqkakwa

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2005 03:13 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Тея които имат по 2 говорителя : По-големия възпроизвежда средни честоти ( срада ) по-малкия възпоизвежда високите честоти ( пищялки ).
Тея които имат по 1 говорител : Само среди :bored:
Субуфера : Нискочестотен говорител


Това му е философията.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2005 14:43 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 09 Апр 2005 16:03
Мнения: 84
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
axaaaaaaaaaaaaa zna4i da gledam koonite de 6i si kupq da imat po 2 goworitela(pi6tqlka i sreda) w 1 kolonka

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 72 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов