Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:17

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Апр 2005 15:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 06 Дек 2004 17:28
Мнения: 1008
Години: 31

Местоположение: Greece
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
И аз ко да напрая ще я видим за каква стока е!

OK

_________________
anywhere is possible


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2005 19:14 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Здравейте! След кратко прекъсване пак съм на линия!
Има ли някъде качени клипове от лег.гонки?
Да знаете само как плюят по организаторите варненци и шуменци,но са си прави-поне според мен!Да минат по 100-200км. и да ги пуснат по два пъти на старт!Хората си мислят,че ги лъжат и повече не искат да участват ,май...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Апр 2005 20:17 
danny написа:
Здравейте! След кратко прекъсване пак съм на линия!
Има ли някъде качени клипове от лег.гонки?
Да знаете само как плюят по организаторите варненци и шуменци,но са си прави-поне според мен!Да минат по 100-200км. и да ги пуснат по два пъти на старт!Хората си мислят,че ги лъжат и повече не искат да участват ,май...


ОООООО Баш майсторе ко става с тебе взех да се притеснявам!
Аз засега имам само малко снимки от тия кошии ама чакам моя авер с камерата да свали видеото!
За организацията какво да кажа казах го още в началото като започваше още състезанието казах го и накрая!!! И предчувствах че ще стане така! Аз само като видя пътя какъв е ебахти простотията майни! Аз се запознах с ония пичове от Шумен с двете Голфчета... Сивото и Черното 1-те! Хехехехехехехехехех направо се насрах да се смея с тях! Големи изроди са супер много се базикахме на тая тема!
Ама те обраха първите места! Шуменлии! Добре че бяха Двамата Любовци да се разпишат за Варна и момчето с Клиото и Мондеото! Този път от Варна беше слабо представянето!
Ебаси тъпотията! Ей Данчо надъхвайсе и няма да се правим на путки като някой хора ами сега времето се оправя Сеата и той се оправя тука Шумен, Русе секи ден ще ходя ебал съм ги в гъза!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2005 19:22 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Чак башмайстор не съм!
Тя работата с организацията не е за бъзик,а за срам!Гледат си само техните интереси.А хората идват за да участват и да става шоу!Пък за какво да идват добри автомобили от Варна ,Бургас и Шумен-за да гледат как се бъзикат с тях ?Или да получат грамоти за участие? :crazy: Мисля си,че Любо-1 донякъде е прав да се кара с организаторите.Искаха да спрат стартовете веднага след като черната Хонда го би с малко.А по принцип нали е всеки с/у всеки-и финалите се определят по брой победи и загуби.
А пък за ходене по разни културно-масови мероприятия-ВИНАГИ ГОТОВ!!!
Смених си скоростната кутия с друга и сега тренирам,че тази е по-дълги скорости! :joy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2005 19:35 
danny написа:
Чак башмайстор не съм!
Тя работата с организацията не е за бъзик,а за срам!Гледат си само техните интереси.А хората идват за да участват и да става шоу!Пък за какво да идват добри автомобили от Варна ,Бургас и Шумен-за да гледат как се бъзикат с тях ?Или да получат грамоти за участие? :crazy: Мисля си,че Любо-1 донякъде е прав да се кара с организаторите.Искаха да спрат стартовете веднага след като черната Хонда го би с малко.А по принцип нали е всеки с/у всеки-и финалите се определят по брой победи и загуби.
А пък за ходене по разни културно-масови мероприятия-ВИНАГИ ГОТОВ!!!
Смених си скоростната кутия с друга и сега тренирам,че тази е по-дълги скорости! :joy:


Затова ли те нямаше 1 век сменял си кутийка! БРАВО!!!
АААА Друго какво правиш... Ами да ти кажа тия гонки бяша супер претупани Боклук някакви изтормозени гонки станаха! Значи ти си бил в Кипър първите, вторите, третите бяха доста добре! На хубав път Хубави коли, награди! И се провеждаше точно по-тоя начин всички от класа се пускаха със всеки победителя беше един и участваше в по-горния клас!! Ама вече не ми се говори за нищо аз само като чета в разните форуми на ЛинкБГ какви простотии на простотиииииииите се пишат ми се плаче ебахти глупавата нация ебаси чудото невиждано!
Възможно най-глупавите изказвания през живота ми които съм чувал с изключение на онова което каза за BMW-то на Владо че бил го съживил АААААХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА паднах!!! На Гошо карб. Жигулата била с 4 карбуратурЯ и с два турбо компресора ПХАХАХАХАХАХАХА той лично я бил видял ПХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА друг бисер: Била с Двигател на Жигула които бил 100 коня ПХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА само дето такъв заводски няма!!! трети бисер на Гошо карб. Жигулата му била с двигател от Вектра и била около 200 и няколко коня! И всичко това го казват и си вярват и са готови да спорят с тебе ако им кажеш обратното! Ебахти глупаците!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2005 20:06 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
До сега се обяснявах с разни състезатели!Половината не могат да си надуят гумите на колелетата сами,ама иначе всичко им е ясно!!!Харесвам хората,които казват:"не ми е много ясно и питам".А пък такива дето нищо не им е ясно -нищо не питат,щот не знаят какъв въпрос да зададат!Само ръсят мозък !
Красенцето много преживява тежките загуби от 9.04!После не бяха центровки,нови гърнета и пр. Казах му че с тая кола все ще е така,докато не я смени!Сега се закани на всичко на четири гуми!!Ще има разбивки! :chainsaw:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2005 20:13 
danny написа:
До сега се обяснявах с разни състезатели!Половината не могат да си надуят гумите на колелетата сами,ама иначе всичко им е ясно!!!Харесвам хората,които казват:"не ми е много ясно и питам".А пък такива дето нищо не им е ясно -нищо не питат,щот не знаят какъв въпрос да зададат!Само ръсят мозък !
Красенцето много преживява тежките загуби от 9.04!После не бяха центровки,нови гърнета и пр. Казах му че с тая кола все ще е така,докато не я смени!Сега се закани на всичко на четири гуми!!Ще има разбивки! :chainsaw:


С кого се разправя с майсторите от ЛинкБГ ли? Пха не си губи времето абе какво искаш прави ама аз съм малко нервак и някой ще го яде напукан. Повече няма да им влизам във сухия форум! Плюс това половината работи внесена там е взета от тука така че ми става ясно за положението!
Както и да е не ми се говори за тия олигофрени!
ХА Абе стигаси го тровил момчето бе еййй баси гадния :)))))) ХАХАХАХАХА ти ще го накараш да си купи нова колица а?
Абе Данчо Красъовата работа ми е ясна има вкус момчето разбира ги супер много нещата, но немога да разбера защо винаги се дъни с някакви трошки... Не му знам всичките коли, но Тойотата става ама така и така и слагаше двигател еми сложи някой по-мощен бе тъй и тъй е тръгнал!!! Все недовършени работи прави не го мързи, но незнам винаги бърза за някъде! И за него не ми се говори! Кажи ти какво правиш как си колицата как е? Кога ще я тестваш да дойда да гледам! Стига си го тровел че онуй змийче ще ти скочи на врата ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА :)!!!
Аз като взех да ги ругая и глупаците понеже немогат да изцепят друго и се хванаха за Сеата да съм си бил карал Сеата който бил каран от Жена ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА бахти овчцете умрях да се хиля! И аз нали съм бил Големия разбирач че съм им казвал, аз му разправям съвсем други неща той ми вика тъй нито се опитвам да се изтъкна нито нищо! Бахти говната! Такова да го убиеш му е малко!

ЛинкБГ - оранжево като разредено лайно!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2005 17:15 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В Линк има един Бранимир,който пуска много интересни неща и винаги смислени постове!Сега им е пуснал статийки за чип-тунинга и турбо и нитро системите!Явно иска да им помогне,за да не се изцепват останалите от форума.
В събота Красьо си купил MZ-150.Сега иска да сменя колата за пистов мотор с двигател поне 600кб. см.Тъкмо направи колата и сега ново двайсе!!! :crazy: Той май не знае какво иска-откъдето го духне вятъра!Неговата Зараза много се кефела на мотор-скив ми окото,братче :crazy:
Кажи кога не си зает и ще мина след работа покрай вас да се видим и да глътнем по нещо :joy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2005 23:25 
Бранимир ХА! Много лезно влез в Тунинг БГ и ще прочетеш всичко което е постнал! Няма значение! Мразя ги не ме ебът! Красъо ХАХАХАХАХАХАХАХАХА сериозно ли ще взима мотор! Тоя човек просто не е добре АААА да се попрявя приятелката му не е добре т.е. джобно змЕЙче!!! И те не ме ебът! В момента ме ебът 5500 кинта да си купя колата която искам!!!
Данчо ако наистина искаш да излезем през седмицата нямаш никакви проблеми само кажи на тебе кога ти е удобно т.е. след колко часа и ще ти се обадя!

НОВА ПРИДОБИВКА ТОКУ ЩО ВЛИЗАМ ВЪВ ФОРУМА И КАКВО ДА ГЛЕДАМ ТЕМА ЗА АВТОМОБИЛИ! браво!!!
СЕГА ТРЯБВА МАЛКО ДА Я САЖИВИМ!
ДАНЧО ПРЕДОСТАВЯЙ ВСЯКАКВА ИНФОРМАЦИЯ СВЪРЗАНА С АВТОМОБИЛИТЕ ТУК!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2005 18:18 
Ако искаш утре /ако не си ангежиран/ме чакай около 17.30 на жълтото кафе и ще се видим.След работа веднага идвам! :joy:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2005 18:26 
Anonymous написа:
Ако искаш утре /ако не си ангежиран/ме чакай около 17.30 на жълтото кафе и ще се видим.След работа веднага идвам! :joy:


ДОБРЕ!!! ТАМ СЪМ И ТЕ ЧАКАМ!!! 17:30!!! на Жълтото!!
Ако искаш докарай и Красъо да видим какво ще се поФали! Или мършичката му няма да го пусне :evil_laugh: :evil_laugh: :evil_laugh: :drunk: !


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Апр 2005 18:44 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще опитам да го доведа,ама днеска много го трових и май ми е сърдит!Седна да ми говори,че немските коли били върха,а всичко друго е боклук.Предложих му след работа да обиколим сервизите и да броим немските и френските коли!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 18:35 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Онзи ден срещнах твоя човек с камерата/мисля Милен се казваше/и каза,че отивал да даде на Мишо/с черната Ланча/ дискове със запис от легалните!Айде моля те да провериш как стоят нещата,че трвбва да поддържаме интереса жив! :evil_laugh:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 18:46 
Добре!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 19:22 
Offline
Търсач

Регистриран на: 08 Май 2004 00:29
Мнения: 52
Местоположение: City of Angels
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny написа:
Седна да ми говори,че немските коли били върха,а всичко друго е боклук.Предложих му след работа да обиколим сервизите и да броим немските и френските коли!

Аааааа Дани, така не е честно! Ами я да видим първо процентното съотношение немски:френски автомобили в ДЧ!
Иначе аз лично съм за немските, но това не значи че едните или другите коли са по-хубави, а просто лично предпочитание! Едва ли някой може да извади черно на бяло доводи и факти и да каже "еди коя си марка" е най-добрата в света или "еди коя си държава" прай най-яките коли... Просто тези неща са относителни!

_________________
Многознанието не научава хората да бъдат умни!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 19:33 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
pc_genius написа:
danny написа:
Седна да ми говори,че немските коли били върха,а всичко друго е боклук.Предложих му след работа да обиколим сервизите и да броим немските и френските коли!

Аааааа Дани, така не е честно! Ами я да видим първо процентното съотношение немски:френски автомобили в ДЧ!
Иначе аз лично съм за немските, но това не значи че едните или другите коли са по-хубави, а просто лично предпочитание! Едва ли някой може да извади черно на бяло доводи и факти и да каже "еди коя си марка" е най-добрата в света или "еди коя си държава" прай най-яките коли... Просто тези неща са относителни!

Разбира се че е въпрос на гледна точка!Но нима Рено ,Пежо и Ситроен взети заедно са по-малко от Фолксваген,Опел,Ауди и БМВ?Дори и да има разлика,няма да е повече от няколко%.Според статистиката немски коли купуват хора,които не държат на външен вид и удобство.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 19:45 
Айде да ви прекъсна тука спора и да кажа че едвам се сдържам!
Днес бях във Варна ако щете ми вярвайте Видях Хонда Сивик 1 към 1 ама абсолютно точно еднакво копие! Абсолютно ебаси супер се изкефих! Огледах я! Дори и накрайника отзад на гърнето беше същия!
Смятай и двигателя ако е същия ебаси резачките как не са се надушили още да се Здавят!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 19:48 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Айде да ви прекъсна тука спора и да кажа че едвам се сдържам!
Днес бях във Варна ако щете ми вярвайте Видях Хонда Сивик 1 към 1 ама абсолютно точно еднакво копие! Абсолютно ебаси супер се изкефих! Огледах я! Дори и накрайника отзад на гърнето беше същия!
Смятай и двигателя ако е същия ебаси резачките как не са се надушили още да се Здавят!!!

Абсолютно копие на кое? :hug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 19:49 
Offline
Търсач

Регистриран на: 08 Май 2004 00:29
Мнения: 52
Местоположение: City of Angels
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз лично съм сигурен, че немските автомобили в ДЧ са в пъти повече, като бройка, от френските!
Тва за външния вид и удобството не съм съгласен - Мерцедес и БМВ и Ауди не мисля, че имат база за сравнение с Рено, Пежо и Ситроен - просто това са различна класа коли!
За Фолксвагена и Опела може да се съглася, но пък и те си имат своите предимства!
Не ме разбирай погрешно - далеч съм от мисълта, че френските коли са нещо по-лошо, от които и да било други, като се съпоставят коли от един и същи ценови сегмент!
Както и да е - всеки си има мнение, което би защитил с доводи!
Аз само ще кажа - Тойота, Нисан, Хонда rulzzz :2gun: !

_________________
Многознанието не научава хората да бъдат умни!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 19:51 
ХАХАХАХАХ Червения Сивик на Ивчо от Добрич 1 към едно същия само че Варненски! Ама джанти абе сичко бе човек!!! Направо се изумих! MG TUNING RULEZ!
Е виж само марката на гумите не видях може да са различни! Абе ксенон, стопове сичко!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 20:04 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
pc_genius написа:
Аз лично съм сигурен, че немските автомобили в ДЧ са в пъти повече, като бройка, от френските!
Тва за външния вид и удобството не съм съгласен - Мерцедес и БМВ и Ауди не мисля, че имат база за сравнение с Рено, Пежо и Ситроен - просто това са различна класа коли!
За Фолксвагена и Опела може да се съглася, но пък и те си имат своите предимства!
Не ме разбирай погрешно - далеч съм от мисълта, че френските коли са нещо по-лошо, от които и да било други, като се съпоставят коли от един и същи ценови сегмент!
Както и да е - всеки си има мнение, което би защитил с доводи!
Аз само ще кажа - Тойота, Нисан, Хонда rulzzz :2gun: !

Не говоря за луксозните модели френски или немски возила!става дума за масовия пазар.С какво са по-добри или по-лоши Рено Меган,Ситроен Ксантия,Пежо 405,Рено 19 и Клио от Голф,Пасат,Вектра,Астра,Ауди 80 и 90?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 20:09 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
То за Сивика се чуваше, че го продава (май за 7000). Да не би някои варненец да го е взел, защото и аз напоследък го засичам доста често из Варна (ама не съм се заглеждал, кой го кара) и затва да има копие 1 към 1 :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 20:12 
kokiboki написа:
То за Сивика се чуваше, че го продава (май за 7000). Да не би някои варненец да го е взел, защото и аз напоследък го засичам доста често из Варна (ама не съм се заглеждал, кой го кара) и затва да има копие 1 към 1 :)


то все много се чува! :hahano: :hahano: :hahano: :hahano: :hahano: :hahano:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 20:14 
Offline
Търсач

Регистриран на: 08 Май 2004 00:29
Мнения: 52
Местоположение: City of Angels
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny написа:
Не говоря за луксозните модели френски или немски возила!става дума за масовия пазар.С какво са по-добри или по-лоши Рено Меган,Ситроен Ксантия,Пежо 405,Рено 19 и Клио от Голф,Пасат,Вектра,Астра,Ауди 80 и 90?

Незнам! Нямам кола! Нямал съм! Даже съм карал само три автомобила - и трите немски (е, и един руски, ама той не се брои)! Едните си имат предимствата и недостатъците, и другите също!
Аз ще ти кажа само защо не бих си взел френска или италианска кола при сегашното положение в България :
-трудно се намират части за някои модели
-и да има части, са доста скъпички
-все съм си мислил, че френските и италианските коли са по-нежни и не са за наще пътища (може и да не съм прав)

_________________
Многознанието не научава хората да бъдат умни!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2005 21:02 
Айде аз ще си лягам за лека нощ ети ви малко СОФИЯ 19.03.2005
Значи тука можете да видите Типото от София! Майко мила супер здрави коли в тая София!
Който не го е гледал да го гледа задължително!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2005 18:56 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
pc_genius написа:
danny написа:
Не говоря за луксозните модели френски или немски возила!става дума за масовия пазар.С какво са по-добри или по-лоши Рено Меган,Ситроен Ксантия,Пежо 405,Рено 19 и Клио от Голф,Пасат,Вектра,Астра,Ауди 80 и 90?

Незнам! Нямам кола! Нямал съм! Даже съм карал само три автомобила - и трите немски (е, и един руски, ама той не се брои)! Едните си имат предимствата и недостатъците, и другите също!
Аз ще ти кажа само защо не бих си взел френска или италианска кола при сегашното положение в България :
-трудно се намират части за някои модели
-и да има части, са доста скъпички
-все съм си мислил, че френските и италианските коли са по-нежни и не са за наще пътища (може и да не съм прав)

За частите си прав !За мойта талига само с поръчки и пак не е сигурно!Френските не са много за наште дупки,но пък да си видял изгнила френска кола/ако не е удряна яко/?Всички италиански вървят много,но пък скърцат и тракат адски.Немските са яки и държат по дупките,но пък имат лоша возия!Тъй че...въпрос на вкус и предпочитания!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2005 19:50 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ей, Алпинист,що не си четеш ЛС- тата ?Айде утре към 11.30 на Жълтото кафе,а?Става ли?Ако има други навитаци да идват!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2005 10:26 
Ся! ето от 24.04.2005г. Последната Неделя малко клипове:

ТУК!

И обещаните филмчета от Легалните на 09.04.2005г.:

ТУК!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2005 14:02 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mерси много аз ей сега ще ги гледам и ще коментирам :) За жалост неможех да отида на Л'егалните гонки, но сега ще ги гледам.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2005 14:06 
Зяпай зяпай има какво да се види!
И другите гледай нелегалните да ми се смееш малко на Сеата!
Ебахти шибаната скоростна кутия! 1 път като хора не влезе тая 2-ра да я еба! Постоянно хърка! Но днес я закарах на сервиз-чец! Довечера ще е пушка със сменен съединител и малко тампончета за профилактика!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов