Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:04

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:51 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Да бе то това е ясно , ама последно мястото къде ще е ?!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:54 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GoldMasteR написа:
///ALPHINA що си мисля , че май има малко разминаване с часовете и мястото май :confused2: виж какво пише в Добрич.ком


На 9 април 2005г. от 11.00 часа ще се проведе автомобилно състезание посветено на Международния ден на ромите 8 април “Четвърт Миля Добруджа” . Организатори са Община град Добрич и Клуб “Ауто – Гуро” гр.Добрич. Могат да участват всички шофьори. Състезанието ще се проведе по пътя за кв. "Рилци" отбивката за Вторични суровини. Предварителни записвания до 10.00 часа на 09.04.2005г. лице за контакти Борис Спасов на сл.тел.: 058/ 605 710; 0887 060 702.

А сега де?кое от двете е достоверно?Добре че селото ни е малко и ще ги открием лесно-ако въобще има нещо!!
Dobrich.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:54 
GoldMasteR написа:
Да бе то това е ясно , ама последно мястото къде ще е ?!


Аз съм 98% процента сигурен че ще са на същото място където ги правеха и преди! Където казах!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:57 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ами не знам пич дано до утре вечерта се изясни , защото съм обещал на едно момче да му кажа къде точно да дойде може би с яка резачка уж .. не знам :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:57 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Няма нужда от помощ за седялките.Свалям ги за 20 мин.Но ти благодаря за предложението :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 16:46 
danny написа:
Няма нужда от помощ за седялките.Свалям ги за 20 мин.Но ти благодаря за предложението :wave:


ХЕХЕХЕЕХЕХ не бе мисълта ми беше друга да се видим да ти прая компания през него време!
Данчо ти да си чувал нещо къде ще са! Абе луди ли са тия бе или лъжат супер мазно или са луди каква ти отбивка за кв. Рилци там е хипер далеч!!! Няма да могат да се изсипят семките! То нали за това се прави да има повече хора!!! Ъпсурд да е там!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 17:03 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
Няма нужда от помощ за седялките.Свалям ги за 20 мин.Но ти благодаря за предложението :wave:


ХЕХЕХЕЕХЕХ не бе мисълта ми беше друга да се видим да ти прая компания през него време!
Данчо ти да си чувал нещо къде ще са! Абе луди ли са тия бе или лъжат супер мазно или са луди каква ти отбивка за кв. Рилци там е хипер далеч!!! Няма да могат да се изсипят семките! То нали за това се прави да има повече хора!!! Ъпсурд да е там!

Преди две вечери срещнах адаша с таксито-и той ми каза за отбивката за вторични суровини.Незнам нищо друго!Там има огромни дупки-може да стане беля!Пък семките пак ще дойдат-ти тях не ги мисли!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 17:09 
danny написа:
/////ALPINA написа:
danny написа:
Няма нужда от помощ за седялките.Свалям ги за 20 мин.Но ти благодаря за предложението :wave:


ХЕХЕХЕЕХЕХ не бе мисълта ми беше друга да се видим да ти прая компания през него време!
Данчо ти да си чувал нещо къде ще са! Абе луди ли са тия бе или лъжат супер мазно или са луди каква ти отбивка за кв. Рилци там е хипер далеч!!! Няма да могат да се изсипят семките! То нали за това се прави да има повече хора!!! Ъпсурд да е там!

Преди две вечери срещнах адаша с таксито-и той ми каза за отбивката за вторични суровини.Незнам нищо друго!Там има огромни дупки-може да стане беля!Пък семките пак ще дойдат-ти тях не ги мисли!


ХАХАХАХАХАХААХ семки те да ХАХАХАХАХАХАХА звучи ми нещо като някакви насекоми мазни такива ХАХАХАХАХАХАХАХА семки!!!
Еееее щом адаша ти е казал значи за съжаление ще са там!!! Те пък ебахти олигофрените пътя е кофти поне за това за което си мисля!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 17:17 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Утре след 17.30 съм в гаража.Пратих ти ЛС с обяснение.
Може да е на околовръстното,ама не вярвам!Ако е там и "стопаджийките"може да искарат някой лев!А пък "клиентите"да се приберат с "подаръци"за жените си!!! :pelvic_thrust:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 17:21 
danny написа:
Утре след 17.30 съм в гаража.Пратих ти ЛС с обяснение.
Може да е на околовръстното,ама не вярвам!Ако е там и "стопаджийките"може да искарат някой лев!А пък "клиентите"да се приберат с "подаръци"за жените си!!! :pelvic_thrust:


Ще дойда хем да ти върна списанието че много го задържах!!!
Много яки статийки имаше за BMW-то и Mercedes-а EVOLUTION версиите направо изригнах ама и Мергела не пада по-надолу да го еба!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 17:34 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
Утре след 17.30 съм в гаража.Пратих ти ЛС с обяснение.
Може да е на околовръстното,ама не вярвам!Ако е там и "стопаджийките"може да искарат някой лев!А пък "клиентите"да се приберат с "подаръци"за жените си!!! :pelvic_thrust:


Ще дойда хем да ти върна списанието че много го задържах!!!
Много яки статийки имаше за BMW-то и Mercedes-а EVOLUTION версиите направо изригнах ама и Мергела не пада по-надолу да го еба!!!

То списанието не е важно!Те колите от преди 15г. ама супер яки!Не можем ги стигна тея и след 100г.!
Но нямат лепенки и сини неони по колите си и това няма да се хареса на ората у нас!А пък те са важните-заеби моторите от по 300коня!Тя ако не е като циганска сергия,кой ще знае че тунинг изпълнение! :eyebrow:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 18:10 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хубаво е, че не е отворко, за разлика от оня с червения голф. Голфа е як, като оня дет от 120 коня става 300. С малко лепенки и ауспух за 10лв от битака.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 18:13 
Pavel написа:
Хубаво е, че не е отворко, за разлика от оня с червения голф. Голфа е як, като оня дет от 120 коня става 300. С малко лепенки и ауспух за 10лв от битака.


ХАХАХАХАХАХАХА пич май има такова нещо!!!
Е поне тоя наистина за тоя Голф скланям!!! Човечеца какъвто и да е определено е хвърлил много манги по тая колица!!! Тресе го гъзарията!!!
Абе ти нали си фен на камиончетата ако имаш директория в FTP-то качи нещо да гледаме!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 20:51 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Сори пичове аз пак не разбрах къде ще е последно :confused2:

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 21:40 
GoldMasteR написа:
Сори пичове аз пак не разбрах къде ще е последно :confused2:


Значи ей ся се връщам! Така най-вероятно ще е там където ти каза и дето са написали хората секи мисли че ще е там!!! Много лесно! Запалех колата и отидох да видя за какво става на въпрос Там ще са май защото са изринали банкета и са направели място за публиката обаче пътя е суууупер кофти малееее как ще се лети не е истина по него баир надолу да си ебе майката като наберът няма спиране! Имаше едни големи трапове оправили са ги, има само една дупка ама тя е в средата на пътя ако се внимава ще се избегне ама пътя е адски неравен със тия спортните окачвания някой ще излети чувствам аз!!!
Иначе за публиката са изринали там пръстта и има много място!!!
Абе ще ги видим!!!

ПОСЛЕПИС: danny утре няма да мога да дойда, защото колегата ми стъпал на някакъв гвоздей грездея му с грездей и сега трябва да му вземам смяната следователно ще съм от 08:00 сутринта до 20:00 вечерта!!! Супер кофти ама ко да са прай ей ся се връщам от бачкане утре ще съм не тая вечер! Ако в 20:00 си в Гаража ще дойда ама де да знам май късно пиши пък ще видим!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 21:52 
Е значи ще са там! Ама мале леле! Пътя е хубав отначало и то е кофти че е супер БАИР да кажеш наклон няма братче БАИР надолу!!!
И като наберат точно в подножието има супер кофти неравно запълнение дупки нали ви казвам ей ся се връщам преди малко ходех!!! Луда работа абе ще видим не сме ний тез дето да се притесняваме ние сме семки отива кефим зяпаме коментираме това е!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 23:21 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
///ALPHINA мерси пич

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 20:32 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
GoldMasteR написа:
Сори пичове аз пак не разбрах къде ще е последно :confused2:


Значи ей ся се връщам! Така най-вероятно ще е там където ти каза и дето са написали хората секи мисли че ще е там!!! Много лесно! Запалех колата и отидох да видя за какво става на въпрос Там ще са май защото са изринали банкета и са направели място за публиката обаче пътя е суууупер кофти малееее как ще се лети не е истина по него баир надолу да си ебе майката като наберът няма спиране! Имаше едни големи трапове оправили са ги, има само една дупка ама тя е в средата на пътя ако се внимава ще се избегне ама пътя е адски неравен със тия спортните окачвания някой ще излети чувствам аз!!!
Иначе за публиката са изринали там пръстта и има много място!!!
Абе ще ги видим!!!

ПОСЛЕПИС: danny утре няма да мога да дойда, защото колегата ми стъпал на някакъв гвоздей грездея му с грездей и сега трябва да му вземам смяната следователно ще съм от 08:00 сутринта до 20:00 вечерта!!! Супер кофти ама ко да са прай ей ся се връщам от бачкане утре ще съм не тая вечер! Ако в 20:00 си в Гаража ще дойда ама де да знам май късно пиши пък ще видим!!!

Няма проблем!Не се притеснявай за дреболии!Помогни на човека щом се налага.Утре имам уговорка с Красьо в 8.30 на кафето на Хр.Ботев/където пихме кафе предния път/.Ако искаш ела там и ще се организираме за по нататък!
Ако наистина е там много хора ще се разочароват :anger:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 20:39 
Там ще е супер кофти е пътя! Аз изобщо и не се точа за тия нелегалните! Надявам се после да се наберем и да ходим на друго място! Ами ще дойда на кафето с Красъо само ако закъснея с 5, 10 минутки да не тръгнете не че няма да ви намеря ама!!!
Ти ще се записваш ли! ЕЕЕЕЕ аз тъкмо тебе чаках да се доуточним сякаш сме телепати ебаси предчувствах че ще влезеш и ще си говорим да не лягаш да спиш стой малко!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 20:49 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Там ще е супер кофти е пътя! Аз изобщо и не се точа за тия нелегалните! Надявам се после да се наберем и да ходим на друго място! Ами ще дойда на кафето с Красъо само ако закъснея с 5, 10 минутки да не тръгнете не че няма да ви намеря ама!!!
Ти ще се записваш ли! ЕЕЕЕЕ аз тъкмо тебе чаках да се доуточним сякаш сме телепати ебаси предчувствах че ще влезеш и ще си говорим да не лягаш да спиш стой малко!!!

Аз ще те изчакам да дойдеш.За записване не мога да кажа от сега.Зависи как ще се разберем с комисията.Ако ме сложат до 1,6 може и да опитам.Ако има по-малък клас още по-добре!За всеки случай съм си измил колата,свалиш музиките и резервната гума Седялките ги оставиш -няма смисъл,щот нищо не съм решил.
Ти ли ще ходиш да посрещаш Варналии?Те много надъхани!!! :2gun:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 20:52 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Красьо днес каза че Миро с червения Нисан няма да се пуска щот го слагали в един клас със Субару Мен къде ли ще ме сложат?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 20:54 
danny написа:
/////ALPINA написа:
Там ще е супер кофти е пътя! Аз изобщо и не се точа за тия нелегалните! Надявам се после да се наберем и да ходим на друго място! Ами ще дойда на кафето с Красъо само ако закъснея с 5, 10 минутки да не тръгнете не че няма да ви намеря ама!!!
Ти ще се записваш ли! ЕЕЕЕЕ аз тъкмо тебе чаках да се доуточним сякаш сме телепати ебаси предчувствах че ще влезеш и ще си говорим да не лягаш да спиш стой малко!!!

Аз ще те изчакам да дойдеш.За записване не мога да кажа от сега.Зависи как ще се разберем с комисията.Ако ме сложат до 1,6 може и да опитам.Ако има по-малък клас още по-добре!За всеки случай съм си измил колата,свалиш музиките и резервната гума Седялките ги оставиш -няма смисъл,щот нищо не съм решил.
Ти ли ще ходиш да посрещаш Варналии?Те много надъхани!!! :2gun:


ХАХАХАХАХХААХ надъхани не ами!!! Ние оная вечер ги надъхахме и Владо постоянно им викаше ари бе тука Варна марна коли моли уж Добричлии ко било то пък ние им направихме шоуто!!! И те ся някакви разярени ХАХАХАХАХАХАХАХААХ! Няма аз да ги посрещам Веско с Реното ще ходи и ще ги води директно там на мястото!!! Аз мия сутринта колата и идвам на кафе пийми и отиваме там те ще са там!!!
Ехх майка му моя авер ме уредил за после с едни Голфчета мой калибър ама нямам съединител майка му да еба няма ли някакъв шибан начин до се оправи поне за една дръпка!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 20:56 
danny написа:
Красьо днес каза че Миро с червения Нисан няма да се пуска щот го слагали в един клас със Субару Мен къде ли ще ме сложат?


Ами естествено ти Ланча Делта 1.6 Турбо слагат в клас със Субаруто пък Нисана ли няма да го сложат!!!
Нали турбото по колко се умножаваше там каква беше формулата забравех я!!!
Незнам ама имам чувството че ще е супер тъпо!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 21:01 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Има-качваш се в мойта кола и боййййййй :wave: Щом и натягането не помага вече-смяна!Като ходихме във Варна нали видяпълна кола ,а как скочихме...Хем не карах кой знае колко!Ами ако съм и със 160 мина по нещо такова-познай кво следва? :chainsaw:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 21:08 
danny написа:
Има-качваш се в мойта кола и боййййййй :wave: Щом и натягането не помага вече-смяна!Като ходихме във Варна нали видяпълна кола ,а как скочихме...Хем не карах кой знае колко!Ами ако съм и със 160 мина по нещо такова-познай кво следва? :chainsaw:


Незнам обаче супер се накефих окачването ти е супер ЯКО!!!
Супер яко си падна на гумите ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА обаче супер смешно се получи мислех си че я знаеш тая бабунка пък ти изрода настъпа гаста!!! ХАХАХАХАХАХАХАХААХХАХА ИЗРОДИИИИИ!!!!
Незнам ама на 4-та ко прай Рендето майко мила кефи ме турбото като се как се казва и аз незнам отпушва ли се като я настъпих на 4-та и леко леко и изведнъш като земи да ФУС-ка турбото и те залепя!!! СУПЕР ЯКО усещане хем Двама нереза и Ти... Ти си слабичък ами ние сигурно аз 125 кила и моя приятел сигурно 110 смятай!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 21:13 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Няма ли други фенове?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 21:14 
danny написа:
Няма ли други фенове?


АЗ!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 21:24 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
Красьо днес каза че Миро с червения Нисан няма да се пуска щот го слагали в един клас със Субару Мен къде ли ще ме сложат?


Ами естествено ти Ланча Делта 1.6 Турбо слагат в клас със Субаруто пък Нисана ли няма да го сложат!!!
Нали турбото по колко се умножаваше там каква беше формулата забравех я!!!
Незнам ама имам чувството че ще е супер тъпо!!!

Имам инфо че миналата година са пускали коли в по-долен клас/аз знам че колата е 2000 16 клапана, защото стоя до моя гараж 3 месеца и съм я огледал,а са я пуснали 1,8/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 21:26 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
Няма ли други фенове?


АЗ!!!

Питам за фенове,а не за МАНИАЦИ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Апр 2005 21:27 
Нещо не те разбрах!!!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов