Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 02 Юли 2024 07:33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2005 12:18 
хехехехехехехехе ОК щом викаш!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2005 12:21 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ти пък сега да не се засегна :grin: :-D ;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2005 12:26 
ХАХАХАХАХАХХАХАХА не фе!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Мар 2005 12:30 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хеххеее яснооо

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 20:02 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Снимките станали много яки!
Айде не се заяждайте с чуждите коли!Да караш,поддържаш и доработваш някаква кола в днешно време си е героизъм!Тунингът е скъпо удоволсрвие и не всеки в нашия град може да си го позволи!
Уважавам хората,които сами се опитват да направят нещо със старите си коли/и аз съм от тях/.Не забравяйте,че много трудно се прави тунинг на каруца!
А пък за магазините за "тунинг аксесоари"по-добре да не отваряме тема-то не са сини неони,лепенки и др.глупости,които с нищо не помагат на колата!
Попитайте някой продавач в такъв магазин под колко градуса се поставя антикрило и къде,и ако получите свестен отговор ще ви черпя по бира :joy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 20:09 
ХЕХЕЕХЕХЕХЕХЕХХЕЕХЕХЕХЕХХЕХЕХЕХЕ!!! Дака прав си!!!
Ееее Неска се видях с Владо с BMW-то Дизела! Малее каква предна броня е Избарал въйййй Аз за какво искам BMW супер злобна машина!!
Има и голяма вероятност освен GSI-ката на Lubo1 да се изсипят и още Варналии и един колега той моторджия ще се наберат БАЙКЪРИТЕ ще има шоу малеее!
Времето се оправя въздуха мирише на БЕНЗИН!!! :drunk: :drunk: :evil_laugh:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 20:25 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе на мен акълът ми на бензин мирише,той за въздух ми говори :crazy:
Кога можем да се видим,че имам нещо да те питам.Всеки ден съм свободен след 17 ч. Само кажи кога и къде!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 20:28 
Ами можеби след 1 ден понеже утре ще имам работа! Ехеее какво ще ме питаш питай тука... Ако е спешно де Лично съобщение!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 20:59 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе не е спешно!Понеже съм член на Рено клуб-България,та съм обещал на едни приятели в София снимки на колата,апък никак не съм наясно как става :eyebrow: М/у другото Renault 5 GTturbo е една от малкото коли,които си вдигат цената с всяка изминала година!В момента в Германия заводския модел/115к.с./ е около 2000 евро!
www.mobile.de
Mиналата година пуснаха 2 в 24 часа на Нюрбургринг :joy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 21:03 
ЕХЕЕЕЕЕЕЕ смятай това не го знаех! Ами ела в Неделя хем и моите приятели ще са там Ще си направим яки снимки! Отвътре отвънка! Излъскай я и гаС!!! Само да не вали дъжт мамка им синоптици един път едно друг път друго!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 21:13 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Супер! Точно така ще направим :joy:
Имали нещо ново около 8.4-за легалните стартове?Миналата година бяха разлепили обяви,ама тази...Аз тогава не бях тук и не можах да ги видя...
За неделя дават около 12 градуса и дано да познаят!Ако вали може да пием по нещо от голяма чаша :chew:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 21:19 
Да е няма проблеми! Ами нямам и на представа да ти кажа знам само за дата! То нищо не е сигурно с тази мижава организация награди едно друго докато се подготвят! За мен са супер тъпи тез легалните изпълнения само дето идват някой по-красиви коли! Това и ади сега след зазимяването може някой да е направил нова Бегачка и т.н. Може да изкочи нещо!!! Момчето с Жълтата хонда ми изглежда съмнително. Скоро тази Хонда не се е вясвала. Или са я развалии или я пипат нещо! Никой не знае не го познавам и така! И Ванката от Добротица да не се улушва и той да идва със Бегачката!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 21:21 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Забравих да питам-тея легалните как ги правят,по жребий кой с когото се падне или по обема на мотора?Щот аз не мога да се меря с някой V-8-4.2,нали :crazy: А има ли значение класът на колата?
Щот има разни изтърбушени лади и фиати,дето не мога никъде да им намеря мястото!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 21:25 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Може да са я продали,ако прави проблеми!Те такива "изпилени"резачки не изкарват много километри/личен опит/!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 22:41 
danny написа:
Забравих да питам-тея легалните как ги правят,по жребий кой с когото се падне или по обема на мотора?Щот аз не мога да се меря с някой V-8-4.2,нали :crazy: А има ли значение класът на колата?
Щот има разни изтърбушени лади и фиати,дето не мога никъде да им намеря мястото!


Ами пич сичко си е на класове:
СоцАвтомобили /само назобени дърти руски барджи/
1300 кубика или 1400 кубика не съм сигурен /включва всички автомобили до 1400 кобика/
после там 1600
после 1800 кобикови
2000 и над 2000 кубика
Значи победителите от примерно 1400 кубика се пускат в 1600 кубиковите и т.н. Абе объркана работа ще те излъжа и аз не знам много добре!
Ама ти си специален случай след като имаш Турбо значи може да те лепнат и при 1600 кобиковите незнам! Значи имам един приятел познаваше Момчето с Ланчията Червената AutoTzar и ни запозна и стана на въпрос че него все го прецаквали Ланчията му е 1.6 Турбо и го пуснали в клас над 2000 кубика смяатй или нещо такова беше! Пускали го със Субарото на ORTIZ по голямото Субаро Даже и клипче имам смятай 1.6 Турбо vs. 2.0 Турбо ебаси нечесното и онова все пак Субару смятай... Незнам ако искаш може да питаш някой който е участвал ама аз бих питал примерно ония със сивото Ренде баща му защото другите с Хондите много надути ще те разпитват ами що искаш да участваш с ква кола и тъй нататъка както искаш!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2005 22:43 
danny написа:
Може да са я продали,ако прави проблеми!Те такива "изпилени"резачки не изкарват много километри/личен опит/!


Така е, но май не са я продали ами бях чул че е Брактисала ама незнам грозни слухове много много не им вярвам откъде ще знаеш може да и сложел някой по-мощен двигател там 2.0 2.2 от Акорд де ши знайш :) те поне пари имат аз ако имам пари въх майко!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 00:55 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dneska Renault 5GT-to na Homosa be6e na serviz vyv Varna. Skiwah go do grobi6tata. be6e parkirano pred edin serviz i mu gi nqma6e bronqta i radiator 4e daje mai i dwigatela. qwno go upgrade-va. :) wikam da wi oswedomq za nowostite, samo da ne se okaje 4e gi znaete predi men :)

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 15:48 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Да е няма проблеми! Ами нямам и на представа да ти кажа знам само за дата! То нищо не е сигурно с тази мижава организация награди едно друго докато се подготвят! За мен са супер тъпи тез легалните изпълнения само дето идват някой по-красиви коли! Това и ади сега след зазимяването може някой да е направил нова Бегачка и т.н. Може да изкочи нещо!!! Момчето с Жълтата хонда ми изглежда съмнително. Скоро тази Хонда не се е вясвала. Или са я развалии или я пипат нещо! Никой не знае не го познавам и така! И Ванката от Добротица да не се улушва и той да идва със Бегачката!
Батка кажи колко часа ще са горе долу гонките :confused2: (от 12-30 до 3 съм зает да :censored: ) ах мама им куки :chainsaw: много вардят ве тука из добротица засякох че на 15 мин минава по една патрулка да ги еба човек немой са порадва на хубавото време :anger: само да дойде април ще видят те :2gun:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 16:43 
Ами баш като си зает то баш тогава ще има! Април Април ко да праим...
ИСКАМ ДА ВИДЯ ВИНТИЛИРАН СИТРОЕН КАК СЕ РАЗВИНТВА!!! :evil_laugh:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 16:47 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ххехехе 5 леаа дааш и гледаш :chew:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 16:56 
ХА-ХА-ХА-ХА-ХА-ХА!!! Навит! :giggle: :eyebrow:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 17:08 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хехе еми ади при първа възможност ще се възползвам да ти зема кинтите таман с тях ще си сложа прагове :evil_laugh:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 17:18 
Кажи къде ще си ги правиш за 5 лева да дода и аз да я тунинговам цялата направо!!!
То не че и аз немога за 5 лева + чук и кирка такъв тунинг ще ти вкарам няма да можеш да си я познаеш после!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 17:25 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хехе ти майтап майтап ама ако намеря да навия още 20 човека да ми дадат по 5 лвв и ще мога да си купя едни прагчета че като гледам тая картинка от подписа ми напрао се изпълвам от всякаде ако я напрая така :chainsaw:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 17:35 
100 лева ами за боя? Незнам за праговете ама тая Ксантия в средата и адски брутална задна броня. Точно такива модели са любимите ми някак си назъбено стои не точно ама аз се изпълвам като видя такова нещо!!! В България на живо не съм виждал още! Ако отида на Тунинг Изложението в София може и да видя ;)!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 17:39 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
мойта е точно същия цвят а пък праговете със боя и сичко около 100 лв като сложиш тоя спойлер още 400 лв и 2 брони още 700 лв и едно затъмняване на задните стъкла и 4 лети джанти R15 400 лв и общо става към 1600 лв и ще ме гледаш със отворена уста :evil_laugh:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 17:43 
Е ся няма ли да дадеш още 250-300 лева за едно гърне и защо само задните прозорци ще затъмняваш ВСИЧКИТЕ без предния!
После няма ли да ме повозиш?!!! :evil_laugh: :evil_laugh: :drunk: :drunk:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 17:49 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хехех незнам ама тоз дето е сега на колата супер спортно се чува и за тва не го споменах и междудругото тия гарнета на ксантиите много кофти са сложени и човек и да иска си слага спортно гърне требва да го побългарява :confused2:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 20:29 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За ъпгрейд почти не се налага да се сваля двигател.Само,когато се сменя разпределителен вал,но този мотор-C1J72- си е със заводски "висок"вал.Може да слагат спортни бутала,а може да има сериозен проблем по двигателя!Понякога става така от голямо назорване.Аз го видях какъв старт има и мисля,че съм наясно какво са правили с турбината!ЛИПСВА "ТУРБО ДУПКА",а това няма да завърши добре!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Мар 2005 20:32 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
а? за ко стаа на въпрос кви турбини кво нещо ве danny :chew:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов