Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 01 Юли 2024 23:08

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 19:23 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
danny написа:
Стара кошница!Има къде по-бързи коли!Ама като за малка кола не е съвсем зле.Пък шофьора любител.Знайш кви каруци съм карал!?! :kill minx:
То от там се тръгва, скоро може в някой очиларка да те гледаме :P

Не харесвам големи и тежкарски возила!Вижте ме кой съм!Излишна показност и избивка на комплекси-тъй мисля! Предпочитам някоя малка и невзрачна колица,но със голямо "сърце".Като я срежа да излита.Знаеш ли коклко Мерцедеси и Баварци съм скъсал по светофарите?Гледат ме нагло като спра до тях и не вярват кво става,когато светне "зелено". :kill minx:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 19:24 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
danny написа:
PaKo написа:
Момчета, другата седмица ще има ли среща :P

дано другия път не съм със стотинки да ви черпя по биричка или нещо там че кефите :)


пп. тоя пич с камерката дали ще качи клипчетата някъде да се порадвам още веднъж на реното на danny :P

То срещи има всяка седмица,ако е добро времето! :hug:
ако съм желан с удоволствие бих присъствал на следващите срещи :) Преди ми беше само интересно и любопитно до някъде, да помагам за ремонти и тн. сега мога да кажа че съм зарибен :) 4 месеца до книжката и се присъединявам с червеното изгнило москве :pelvic_thrust:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 19:30 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ДОБРЕ ДОШЪЛ :hug:
Колата не е от значение!Важен е мерака !Влезе ли ти един път бензин в кръвта,много трудно се "откачаш"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 19:32 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
danny написа:
ДОБРЕ ДОШЪЛ :hug:
Колата не е от значение!Важен е мерака !Влезе ли ти един път бензин в кръвта,много трудно се "откачаш"!
мерака е на лице определено :oleole: А иначе гонки всяка седмица ли се правят. Нещо чува ли се за легални, те са по-комерсиални и по-удумвани, там доста повечко хора идват и се пускат и е доста интересно....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 19:37 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
danny написа:
PaKo написа:
danny написа:
Стара кошница!Има къде по-бързи коли!Ама като за малка кола не е съвсем зле.Пък шофьора любител.Знайш кви каруци съм карал!?! :kill minx:
То от там се тръгва, скоро може в някой очиларка да те гледаме :P

Не харесвам големи и тежкарски возила!Вижте ме кой съм!Излишна показност и избивка на комплекси-тъй мисля! Предпочитам някоя малка и невзрачна колица,но със голямо "сърце".Като я срежа да излита.Знаеш ли коклко Мерцедеси и Баварци съм скъсал по светофарите?Гледат ме нагло като спра до тях и не вярват кво става,когато светне "зелено". :kill minx:
Ако не бях видял днес как ги намля на гонките и изобщо колата ти нямаше да ти повярвам....ама на...няма лъжа, няма измама ! И аз по принцип си падам по малки колици, те тея големите са като хотели, тромави и грозни, немойш я паркира никъде :) Пък и аз съм дребен такъв, в голяма кола не се виждам зад волана :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 20:05 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKo написа:
danny написа:
ДОБРЕ ДОШЪЛ :hug:
Колата не е от значение!Важен е мерака !Влезе ли ти един път бензин в кръвта,много трудно се "откачаш"!
мерака е на лице определено :oleole: А иначе гонки всяка седмица ли се правят. Нещо чува ли се за легални, те са по-комерсиални и по-удумвани, там доста повечко хора идват и се пускат и е доста интересно....

Те говориха,че ще ги правят всеки месец,ама кой знае?!?
Пък и наградки няма никакви.Поне по едно сувенирче,нещо дребно.
Има някакъв нагр. фонд,но как се разпределя -мъгла.
Иначе дават повод за чесане на езици за много време!
А който се пуска минимум 50лв. му струва- такса за участие,бензин,разни"добавки" към бензина и маслата,кафета преди и след събитието,нещо за хапване!Абе разбивка си е! :2gun:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 20:08 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
е, така трябва да е...стимул да има..то като си знайш възможностите на колата и си мислиш че ще ги биеш всичките що да не дадеш 55лв, като можеш да си ги възвърнеш че и отгоре. Яко щеше да е да има спонсори ала-бала да се събират повече пари. То така само дето си тормозиш колата и я разбиваш...ако не си маняк не би се навил...така е в БГ :giggle:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 20:27 
Offline
Mègane Coach

Регистриран на: 16 Яну 2005 21:36
Мнения: 2327
Години: 36

Местоположение: Добрич
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
/////ALPINA, ето за това клипче ( http://freeftp.bergon.net/rack3/users/F ... IM0645.MPG ) ти разправяхме днес със danny. Тея двете студентки кефят :). Ебати пичките :dance: :drunk:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 21:47 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Стига сте ни дразнели тука дайте некви активни линкове дето и ние останалите(не на бергон) да гледаме :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 21:49 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Малеее тея са ебахти изродките къртят направо.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 21:50 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny написа:
/////ALPINA написа:
Данчо я сподели за на Танас Хондата...
Владо може ли да ме е метнал или не :evil_laugh: да ги еба във гъзетата!!! :eyebrow: :writers_block:

Малко преди да почне Формула 1 излизам на терасата да пия кафе и кво да гледам-на Танас колата спряна пред"Кодиак" със отворен прозорец ,и той май беше отвън на масите.А пък нали уж са в Сф на драг!?!Може да си едал колата на друг ,ама не вярвам!Или са се прибрали от Сф за 15мин.! :crazy:
то и аз го видях към 1 и 30 по новиятпът да я суче тая барака :confused2: а пък за Сф те само пари да има може да отиде по всяко време те там всяка вечер на Бояна по Бул.България се дърпат и понякога в Божурище ама там повече куки ходят :evil_laugh:
danny написа:
PaKo написа:
danny написа:
ДОБРЕ ДОШЪЛ :hug:
Колата не е от значение!Важен е мерака !Влезе ли ти един път бензин в кръвта,много трудно се "откачаш"!
мерака е на лице определено :oleole: А иначе гонки всяка седмица ли се правят. Нещо чува ли се за легални, те са по-комерсиални и по-удумвани, там доста повечко хора идват и се пускат и е доста интересно....

Те говориха,че ще ги правят всеки месец,ама кой знае?!?
Пък и наградки няма никакви.Поне по едно сувенирче,нещо дребно.
Има някакъв нагр. фонд,но как се разпределя -мъгла.
Иначе дават повод за чесане на езици за много време!
А който се пуска минимум 50лв. му струва- такса за участие,бензин,разни"добавки" към бензина и маслата,кафета преди и след събитието,нещо за хапване!Абе разбивка си е! :2gun:
ти защо мислиш че никой освен тукашните селчовци и варненци идват само :giggle: Алпина надявам си спомняш кво каза Мишо(ортиз) отностно идването му на легални гонки в Д4 :wave:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 11:14 
PaKo написа:
/////ALPINA, ето за това клипче ( http://freeftp.bergon.net/rack3/users/F ... IM0645.MPG ) ти разправяхме днес със danny. Тея двете студентки кефят :). Ебати пичките :dance: :drunk:


Лелеееее тия са ебахти курвичките тая чернокосата разби обаче... голяма симпатяга!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 16:34 
ДАНЧО познай ебаси резила... отменили състезанието за 04 ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ и сега ако не съм хипер късметлия пу ми кажи... от тази вечер задействам издирването на кола с която да отида до София! :eyebrow: :eyebrow: :eyebrow:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 19:13 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И що са го отменили пак?Пък ти не се навивай много,щот ако не стане много се нервиш! :anger:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 19:22 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Що да сме селчовци?Щот се пускаме 15 човека от Добрич ли?И още толкова от Варна и Шумен?Нека следващия път се пускат гражданите и те да направят интересното!
Много ясно,че ако караш кола за 50000евро няма да ти се бие път до тук за вятъра!Пък и организацията е нула!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 19:24 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
PaKo написа:
/////ALPINA, ето за това клипче ( http://freeftp.bergon.net/rack3/users/F ... IM0645.MPG ) ти разправяхме днес със danny. Тея двете студентки кефят :). Ебати пичките :dance: :drunk:


Лелеееее тия са ебахти курвичките тая чернокосата разби обаче... голяма симпатяга!

Нали ти казах!?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 19:58 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тез двете моми ги имаше един ден из всички вестници, но там за съжаление не мърдаха :grin:

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 20:19 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
еми точно затова не идват нямат стимул :bored: то да ти кажа при тях си е много яко и въобще не им се разкарва се състезават с нас :anger: даже пак някаде бяха ме репликирали "че им е писнало да се гонят помежду си и то за какво за някакви кибици да си чупят коли и прочие " - им беше идеята :crazy: затова трябва се направи нещо по въпроса имам идея ама още ни съм я споделил с мариян и там останалите организатори амо дано се навият :oleole:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2005 19:21 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не знам кой е Мариян,но ако смяташ,че идеята си я бива!?!А според мен трябва реклама и спонсори!В града има толкова много сервизи и магазини за части ,но трябва бягане и ентусиазъм!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2005 19:28 
Докато наградния фонд не започне от 3-то място 300лв. 2-ро място 500лв. и 1-во от 500лв. Нагоре никой от София, Бургас, Пловдив и т.н. няма да се наеме да дойде! Да се надяваме на Шумен-лии които са THE BEST изроди и да се надяваме и на пичовете от Русе... На друг няма на кого! Варна колкото са близо толкова са и далеч! Имат яки коли, но и те искат награден фонд... Истинските ентусиасти са като нас и нямат много средства, но пък са най-готините хора!!!
Ще видим тука като странични хора може да се организира нещо от нас... Млади сме неопитни, но ще се научим... Пари не ни трябва, а спонсори т.е. вместо да се вайкаме за пари трябва да се търсят спонсори! Но е най-вероятно това да бъде за Варна, която е близо до Добрич така че няма да пречи да ходим на Легални и във Варна!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2005 21:45 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
то да ти кажа спонсори ама не само от Д4 требва се търсят из софето из русе свързани с туннинг Много яко съм го замислил ама надали някой ще се навие (Мариян е един от организаторите преди имаше един Голф 2 със раздувки цветът му беше преливащ от Жълт на капака до червен в задната част-трябва да го знаеш :confused2: сега кара една вектра)даже за да стане истинско шоу първо трябва терен после Реклама(популяризация на събитието) и от там нататък парите свързани със спонсори и прочие послеорганизацията трябва се изпипа до съвършенство и да се сложи един истински водещ-разбирач от Драгове а не някой клоун като тоя дето беше до сега :evil_laugh: Но лазо както казваш млади сме идеи не ни липсват всичко ще дойде с времето се :oleole:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2005 22:54 
Мариан Лудия кой не го знай! Ама той отгога е станал един от организаторите! Иначе трябва да се прави нещо по въпроса!
Един нов Авто клуб и готово!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2005 10:21 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
отдавна е ама незнам дали вкарва некви кинти :confused2: въприки че ги има достатъчно :crazy: Еми да нов автоклуб нов пълен с нови идеи и то изграден от млади ентусиасти като нас а не някой пенсиии дето се мислят за големи работи а всъщност не са :evil_laugh: а тъй и не разбрах къде отидоха тия пари от входа на легалните гонки те събраха поне 2000 лева и дадоха 300 лева за награди останалото го изядоха ебахти и искате да има награден фонд те всички лакоми дъртаци единственото което ги интерисува са парите а не шоуто :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2005 12:20 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
отдавна е ама незнам дали вкарва некви кинти :confused2: въприки че ги има достатъчно :crazy: Еми да нов автоклуб нов пълен с нови идеи и то изграден от млади ентусиасти като нас а не някой пенсиии дето се мислят за големи работи а всъщност не са :evil_laugh: а тъй и не разбрах къде отидоха тия пари от входа на легалните гонки те събраха поне 2000 лева и дадоха 300 лева за награди останалото го изядоха ебахти и искате да има награден фонд те всички лакоми дъртаци единственото което ги интерисува са парите а не шоуто :anger:

Що бе? И мен ме интересуват парите! :evil_laugh: А пък без пари нищо не става,нали така!?! :anger:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 13:32 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Някой гледа ли по Веселина TV предаването за събора в Божурище?
То било лудница!Алпина с право се кефи !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 15:24 
Offline

Регистриран на: 04 Юни 2005 15:22
Мнения: 3
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Утре ще има ли среща и да идвам ли и аз ако има :chew:
btw, един приятел също проявява интерес към мпс-та ако може и той да дойде Goldberg_ се пише тук във форума :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 15:46 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 29 Яну 2004 01:00
Мнения: 177
Местоположение: Quel' Thalas
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
PaKO 2 написа:
Утре ще има ли среща и да идвам ли и аз ако има :chew:
btw, един приятел също проявява интерес към мпс-та ако може и той да дойде Goldberg_ се пише тук във форума :)

Демек аз :-)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 17:19 
Кефя се ама не отидох на Драговете нали! Ебахти олигофрена дето съм! И тези рейсъри Добричките дето са ни уж приятели Данчо те ме издънеха! Ше ги еба! Няма значка!
Яко беше тогава! Много тъп беше тоя с черното Пежо слуша ли интервюто! Ебахти олигофрена!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 17:32 
/////ALPINA написа:
Кефя се ама не отидох на Драговете нали! Ебахти олигофрена дето съм! И тези рейсъри Добричките дето са ни уж приятели Данчо те ме издънеха! Ше ги еба! Няма значка!
Яко беше тогава! Много тъп беше тоя с черното Пежо слуша ли интервюто! Ебахти олигофрена!

То и аз не отидох,ма не го преживявам !
От наште някой отиде ли?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 17:38 
Anonymous написа:
/////ALPINA написа:
Кефя се ама не отидох на Драговете нали! Ебахти олигофрена дето съм! И тези рейсъри Добричките дето са ни уж приятели Данчо те ме издънеха! Ше ги еба! Няма значка!
Яко беше тогава! Много тъп беше тоя с черното Пежо слуша ли интервюто! Ебахти олигофрена!

То и аз не отидох,ма не го преживявам !
От наште някой отиде ли?


Аз го преживявам!!!
Баници, Карбуратори! и т.н.


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов