Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2005 18:43 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
супер яки клипчета

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2005 18:45 
А!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2005 19:46 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Ся! ето от 24.04.2005г. Последната Неделя малко клипове:

ТУК!

И обещаните филмчета от Легалните на 09.04.2005г.:

ТУК!

При мен що не се отваря?Дай някоя "приложна магия" :hug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2005 07:35 
Тряаа кат са видим на дискове да ти ги запиша заради пиеринга!
Тъпотия пълна май работата се разпърдя! Няма никакъв пиеринг!
Аз никъде нямам достъп!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2005 17:23 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Тряаа кат са видим на дискове да ти ги запиша заради пиеринга!
Тъпотия пълна май работата се разпърдя! Няма никакъв пиеринг!
Аз никъде нямам достъп!

Пълна тъпотия!И при мен е така и ми скъсват нерва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2005 17:54 
Я виж ако имаш достъп до линкБГ ми кажи Милен и той ги е качил!

Пробвай тук: http://pcgenius.linkbg.com/Street%20racing/


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2005 19:14 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Я виж ако имаш достъп до линкБГ ми кажи Милен и той ги е качил!

Пробвай тук: http://pcgenius.linkbg.com/Street%20racing/

Става! Аз сега от там ги тегля и ще гледам после.Ама мноооооггггооооо бавно!
Оправи ли колата?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2005 07:51 
Данчоо сега се връщам от работа направоооо ми се ебала п*****а майни от бачкане немога да стоя на краката си! 7 нощни смени и 1 дневна! Това са общо 96 часа ако не се лъжа! Една смяна е 12 часа! Без почивка! Направо не мога да гледам и на всичкото отгоре майка му тъп Сеат да еба смятай! Наистина било от синхронизатора! Обаче познай пич! В нашия град няма! Супер весело ми стана чесно! От цялата работа само един феродов диск сменен има с майсторлъка 95 лева! :ashamed: :tears: :tears: :tears: :tears: :ashamed: !
Направо незнам и от тия часове на ден ми се падат по 4 часа спане! Куче! ЕЕЕЕЕ вчера ходех с Миленския във Варна! Пич сичките авто къщи покрай МЕТРО сичките ги минахме и там ми се еба мамата от вървене цял ден! Ако ме видиш мязам на циганен! Почернял съм целия цял ден на слънце! Ебаси насраните Автокъщи надули цените до небесата пък няма коли! Обаче като правиш пазар супер много свалят! И 1000 лева са навити да свалят смятай какви хипер надценки!
От всички коли които видяхме по Автокъщите харесах 3 4 ари! Значи Golf 3 Комби 1.9TDi, Opel Calibra 2.0 16V 175h.p., Seat Cordoba /супер брутално як тунинг!/ И познай Reno 5 GTTurbo :joy: :joy: което за жалост не се продаваше беше на едно от момчетата в автокъщата! Пич ако щеш ми вярвай насрах се ПИИИИИИЧ ебасиии якото Ренде майни! Бяло MG хипер як Тунинг, отзад гърне адски яко двуцевка ама няма разни така наречени Ремусчета от 30-40 лева ИЗРОД!!! Отпред капака като на Онова Pegeout 205 ТХ 1414 на Миро сети се нали! Неможеш да си представиш колко красиво и колко много му стоеше! Не беше претруфено много, но КРАСИВО! Все пак MG Tuning пич! Бахти и Калибрата дето я видях и тя беше една от най-яките Калибри които съм виждал и познай пак MG Tuning!!! КРАСОТА!
А забравех Реното беше със много красиви петолъчки 15 ли бяха 16-ки ли бяха ама голяма джанта!!! Спортно окачване абе направо паднах! Много много го гледах! Умрях! Не ми се говори ебаси колите!!!
Отде пари бе мама му стара! Това го казвам със сетен дъх и припадам до компютъра в момента се влача до леглото лека нощ сега е 08:40 все още сме на планетата Земя! пррррфшгйртгифбжсуъйцжсдбуцйслдгсг
сдцжсллъсдфсдгжбфъгеиверов;еугруу;аоаааааааааааааааааааааа :giggle: :evil_laugh: ! :censored:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2005 18:15 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Гледах фим4етата и мога да кажа 4е са яки. Най ми направи впечатление оная Лада, която изпревари бавареца. Оня вътре направо се е изял от яд хаха. Аве Алпин (така ще тивикам защото незная истинското ти име :)) тоя Сеат голяма "пушка" ве. Не се засягай ма наща Лада 21011, 1.3, 4 цилиндъра редови, 70 коня и забележи, че е 25 годишна, бяга по-бързо ве. Ма ти наистина имаше проблем с предавателната кутия - много кофти. Бая пари ще те изръсят да я оправят. Направо си вземи нова кола.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2005 18:26 
И аз тъй искам ама няма пари! Досега да бяхме зели аз само туй чакам!
Ми ко искаш 1.2 двигател искаш да върви като BMW-тата ли! Няма всичкото е за единия ентусиазъм и глей ко стааа! Карета, ск. Кутии, Гуми, Масла едно друго ;) хем тука говорим за пръдлив 1.2 двигател дето сигурно и 65 коня няма! Смятай тия с по-мощните колици кви ги дялкат! Аз ако имах пари щях да карам кола не Сеат! По принцип съм много раздразнителен много се дразня някой като има нещо и аз немога да имам! Разни момчета с Хонди, Фиатчета, BMW-та и т.н.! Ама като се замисля бахти ко искам аз Аз съм още на 19 някакъв Дришлъо дето още мама го храни и сега почвам! Истинските рейсъри са дърти! Като стана дърт ще ва разбивам отсякъде БА ПИШЛЕМЕТА!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2005 18:32 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хаха само така. То и на мене ми остават още 1-2 години и ще взема книжка. Някой би казал той тоз неа книжка ко са изказва тука кат нищо неразбира. Е може и да незнам всичко но мога да кажа с радост че знам нещ а, които и дългогодишни шофьори незнаят. Дано да не е прозвучало надменно :)
Да минем на колите. Алпин ако имаш максимум 10 хиляди лева каква кола би си взел. Защото аз несъм запознат много с цените защото не съм се интересувал ма я кажи ти какво си видял у Варна до метрото. То там и без това е фраш.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2005 18:41 
Незнам избор много! 10 000 е малка сума, защото аз съм си казал еволюирам ли за напред ще си купя 2, 3 коли!
Ще си купя BMW E30 ся двигателя няма да казвам какъв, защото нямам много предпочитания аз съм фен на всеки! Е предполагам, че по 2.5 няма да е! Един луд Ъпгрейд и ме гледай как ще фуча по улиците! Механично компресорче емчи дет вика бат D_I_D_O SUPERCHARGER :evil_laugh: :evil_laugh: :evil_laugh: или Nissan 200SX 2.0 16V Turbo! Тия са колите не за драг, а дрифт и други развлечения! Аз не че ако разполагам и с двете ще карам другите си коли, но все пак! Понеже също така Mercedes доста ми допадат ще си купя един за разходки ;)!!!
Абе незнам ако имам 10 000 лева в Добрич ще има E30-ка която ще троши наред!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 17:16 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Къде точно видя рендето?
Мойта копница се прецака-има масло по маркучите за въздух на турбото.Или счупен маслен сегмент/по-добрия вариант/или разбита ос на турбото.В понеделник може да ходя до варна ,ако се свържа с един сервиз.Ако стане може да идем заедно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 17:22 
Ехеее кога се прецака бе? Значи понеделник съм свободен ако ти трябва компания няма проблеми ще дойда!
Апък за моя проблем много грубо се получи защото наистина е от синхронизатора както каза Владо, но в целия град няма го този чарк нито от морга нито като нов! В най-добрия случай го има на няколко места, но хората не се навиват да разглобяват цяла скоростна кутия да ми изкарат само този синхронизатор! Много кофти та може и аз да ходя във Варна да търся! Владо ми каза ще ме закара до някои магазинчета! Може да му се обадим и да пием по кафе някъде из Варна и после хем и аз ще търся за Сеата че мамка му стара много ме изнервя!

Рендето го видях в една от автокъщите във Варна ама страшен Тунинг много ми хареса! Даже май нещо го правеха защото нямаше предна броня и две лайсни! Ако ходим ще го видим! А и снощи в Добрич видях също едно Бяло! То някъде из машта махла май!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 17:38 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
То бялото на един авер беше /Емо,дето държи"Нещото"на центъра -за хамбургери/,но е с обикновен мотор.Той после го продаде на едно момче,дет живей на "Албените".Ей сега говорих с един сервиз във Варна.В понеделник ще се обадя да кажи дали работи и ще ходим на "консултации".
И аз май ти споминах за синхронизатор.Кви пари искат за тоя чарк?Ние с един авер заради тоя :censored: чарк купихме цяла кутия за пежото за 80лв. от Каменар.Тука на Арно Ратц искаха 250 :crazy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 17:44 
danny написа:
То бялото на един авер беше /Емо,дето държи"Нещото"на центъра -за хамбургери/,но е с обикновен мотор.Той после го продаде на едно момче,дет живей на "Албените".Ей сега говорих с един сервиз във Варна.В понеделник ще се обадя да кажи дали работи и ще ходим на "консултации".
И аз май ти споминах за синхронизатор.Кви пари искат за тоя чарк?Ние с един авер заради тоя :censored: чарк купихме цяла кутия за пежото за 80лв. от Каменар.Тука на Арно Ратц искаха 250 :crazy:


Да сега го кара някакъв на Албените няма значение! Еми ако ходиш кажи! Значи цената на тоя чарк не я знам! Защото неможахме да манерим! Майстора вика около 60 лева нов! Ама Владо вика ти луд ли си фе каза на Аудито му е 60 лева пък на Пръдливия Сеат да е толкоз не му се вярва! Сигурно ще е по-ефтино! Незнам! А и тука и на нас ни казаха 250 лева за скоростна кутия викам луди ли са тия ебаси дерачите! 250 лева да дам за тоя Сеат ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХ!!!
Ама ще гледа да намеря нов синхронизатор от магазина няма да е повече от 30 кинта сигурен съм щом за Ауди е 60! Знам ли затова и аз трябва да ходя да гледам!

ПП: Те тия измекяр исигурно работят на една тарифа 250 ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХХААХХАХАХХАХААХАХХА!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 17:51 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На двигателя нали пише "Система Порше"?Нати сега немска кола от Испания!От друг Сеат не става ли?Те трябва да са подобни!
Абе филмите много гот!Щом и жена ми ги хареса-смятай!Тя иначе е против тези работи,ама кой да слуша? :punch:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 17:57 
danny написа:
На двигателя нали пише "Система Порше"?Нати сега немска кола от Испания!От друг Сеат не става ли?Те трябва да са подобни!
Абе филмите много гот!Щом и жена ми ги хареса-смятай!Тя иначе е против тези работи,ама кой да слуша? :punch:


ХАХАХАХАХАХ System Porsche е да ама това SUX понеже е междинен модел всички останали са с двигатели на VW! И майстора каза че на всеки Сеат различно било! Ох аман от тез Сеати да имам още 3,4 хиляди да го продаваме и да зимаме кола че ми писна!
Скива ли на клиповете как като вкарвам на Втора ко стаа ЧИКЪЪЪЪЪРТ!!! ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАА баси дървенията!
Този Баварец добре се изрязваше на живо ама като гледах клиповете много мудно ми изглежда!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:03 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вчера се видях с адаша и ми каза,че това момче било много навито да прави "голям бегач"от бавареца.
На 8.5 май щяло да има легални-чул ли си нещо?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:06 
danny написа:
Вчера се видях с адаша и ми каза,че това момче било много навито да прави "голям бегач"от бавареца.
На 8.5 май щяло да има легални-чул ли си нещо?


За легални нищо не съм чувал ама ако ги правят пак там ще е кофти!
То ще се чуе не видя ли колко калабълък имаше БОЛ! Вече не се занимавам да търся инфо за такива събития! Дето ще се тормозя ей на само гледай сеир! Като се чуе нещо и...

ПП: Утре кат гледам май няма да ходим никъде! Бахти времето!
ЩЕ СЕ РАДВАМ МНОГО АКО ТОЯ БУМЕР СТАНЕ БЕГАЧ и ДА ГИ МАЧКА!!!
АМА освен да му сложи нов двигател или турбо не виждам как ще стане номера от 1.8 двигател :confused2:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:23 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз тъй!Тоя път съм с вас.Да дам 10 кинта за участие,20 за бензин и да ме правят на маймуна =; РЕСТО!
Че да ти кажа де какво каза сервизчията-май се е :censored: е някакво уплътнение,но трябва на място да отидем.Иска да му нося само турбото,ама няма да стане!Отивам с колата!Днеска купих добавка и ново масло-ако е сегмент трябва да се подобри.После ще слизам долу да го сменям и да се надявам!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:27 
danny написа:
И аз тъй!Тоя път съм с вас.Да дам 10 кинта за участие,20 за бензин и да ме правят на маймуна =; РЕСТО!
Че да ти кажа де какво каза сервизчията-май се е :censored: е някакво уплътнение,но трябва на място да отидем.Иска да му нося само турбото,ама няма да стане!Отивам с колата!Днеска купих добавка и ново масло-ако е сегмент трябва да се подобри.После ще слизам долу да го сменям и да се надявам!


Неска ли ще го сменяш? Прав си за Легала няма смисъл поне за момента!
Тъкмо говорех с Владо каза че май почивали в Понеделни ама ако не почиват и ако ходим да му се обадим поне за по едно кафе!

ПП: Я кажи нещо повече за това БМВ адаша ти ко вика?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:37 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За утре не става-нали е Велик ден,пък и съм канен на тържество в майкини!Променяли се хората-утре ще се видя с хора , с които се виждам само на 1 май-а сме първи братовчеди и живеем в един град! Хората направо се видоизменят!
След малко ще сменям маслото,щот малко да истине колата,че не мога да развъртя пробката на картера-много горещо!
Пък за Владо -само да може да дойде!Ще е супер!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:39 
Даам!
Кво масло зе! Видя ли ония обяви дето ти казах във Тунинга форума?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:47 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мотул 10W 50 И някакаъв американски лайнарлък за запълване на хлабини-не че разчитам на ефект,ама знае ли човек...?
Те обявите първо излязоха във форума на Рено-момчето питаше първо как вървят цените и кокло да им иска-БЛАГОДАРЯ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА!!! :hug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:50 
danny написа:
Мотул 10W 50 И някакаъв американски лайнарлък за запълване на хлабини-не че разчитам на ефект,ама знае ли човек...?
Те обявите първо излязоха във форума на Рено-момчето питаше първо как вървят цените и кокло да им иска-БЛАГОДАРЯ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА!!! :hug:


А тъй ли незнаех! Абе да кажа аз!
Емчи МОТУЛ много хубаво масло ко! Ние от АРАЛ сега и казали на майка да слагаме ШЕЛ!!! Ко да праими, някаква полусинтетика или минерално?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:55 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
Мотул 10W 50 И някакаъв американски лайнарлък за запълване на хлабини-не че разчитам на ефект,ама знае ли човек...?
Те обявите първо излязоха във форума на Рено-момчето питаше първо как вървят цените и кокло да им иска-БЛАГОДАРЯ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА!!! :hug:


А тъй ли незнаех! Абе да кажа аз!
Емчи МОТУЛ много хубаво масло ко! Ние от АРАЛ сега и казали на майка да слагаме ШЕЛ!!! Ко да праими, някаква полусинтетика или минерално?

Ако имате възможност пълна синтетика!Но е скъпичко!Иначе полусинтетика е за предпочитане!Но да знаеш че българските масла не са от добрите-малко по-добре от боза!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:58 
Не ги разбирам да ти кажа! Еми се пак 8-10 лева литъра ебах го в маслото ако не е хубаво ше го таковам!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 18:59 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
айде чао ,че ме линчуват


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2005 19:02 
Паак ли бе ХАХАХАХАХАХА! Айде дай им малко и те да седнат! ;) :)


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов