Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:34

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2005 22:05 
S.W.7.E.R написа:
alpina oste vednaj kazvam 4e super divi klipove si ka4il


благодаря пич! просто качам такива неща каквито и на мен ми харесват! само да те помоля ако обичаш инсталирай си FlexType защото е кофти на латиница и немога много да и разбирам!!!


Последна промяна ///M3 на 04 Апр 2005 14:51, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2005 22:09 
Имаше да! И после след кратка пауза се изсипахме във Варна и стана нещо невероятно!!! Първо под аспаруховия мост после на магистралата въх майко още треперя от кеф!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2005 09:42 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
alpina p1tq dobrich do selo dolina nali go znai6
ei tam kat zexme opela gasssss ujas xubo 4e maika q nema6e ste poludei sas 240 sa dvijexme tq diga6e 288

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2005 09:55 
S.W.7.E.R написа:
alpina p1tq dobrich do selo dolina nali go znai6
ei tam kat zexme opela gasssss ujas xubo 4e maika q nema6e ste poludei sas 240 sa dvijexme tq diga6e 288


Какъв ОПЕЛ?
ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2005 11:45 
Вижте какви коли има в България:

19.03.2005 Писта БОЖУРИЩЕ!

И това вече може да сте го гледали ама аз не бях и случайно го мернах в PUB-а:

Salon De Tokyo Tuning 2003

Тая Impreza къса къса:

Subaru Impreza Donuts

ЕСТЕСТВЕНО BMW!!!

BMW 320 Drift!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2005 13:41 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
опел кадет спортен 2.0 бе як беше ама го продадох ме

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2005 14:49 
S.W.7.E.R написа:
опел кадет спортен 2.0 бе як беше ама го продадох ме


Е спортен кажи какви коне цвят ала бала подробности може да го знам! Да не е Бял? Мерси че пишеш на КИРИЛИЦА!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2005 14:52 
Каменчо написа:
mмноо здрави клип4ета брао ! напрао са накефиь кат гледах наи ве4е Импрезата ! :joy: :joy: :joy: :joy: :clap: :clap:


А не фе!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2005 20:30 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Eй ALPINA,Влез във www.tuning.bg и виж кво си говорят пичовете от Варна.Ще се почувсташ горд :dance:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2005 20:38 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Мар 2005 19:43
Мнения: 292
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
postoqnno s1m tam


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2005 20:43 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ARSENAL2 написа:
postoqnno s1m tam

Аз ги чета редовно,но сега реших да се регистрирам.Може да науча нещо ново от пичовете!Иначе да се заяждам и аз мога!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2005 20:54 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Мар 2005 19:43
Мнения: 292
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
много им е готин форума тоз да беше такъв малеееее


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2005 21:06 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ARSENAL2 написа:
много им е готин форума тоз да беше такъв малеееее

Ами това зависи от хората-както си го направим,такъв ще бъде!Но в нашия пишат малко хора и повечето дори книжки нямат-ама иначе рейсъри го раздават :writers_block:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2005 22:58 
Каменчо написа:
mn se izvinqvam danny ama kade e tova ne6to 6tot tam sa mn ne6ta
tarsix navsqkade ako moje samo da kaje6 kade ?


Значи Каменчо и Арсенал2 АКО ОБИЧАТ ДА ПИШАТ НА КИРИЛИЦА!!!
КИРИЛИЦА, КИРИЛИЦА!!!
Ето го линка http://tuning.bg/forum/viewtopic.php?p=155558#155558 и пишете на КИРИЛИЦА!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2005 23:57 
Мерси за Кирилицата!
Имат ама от значение е интереса! Има хора със супер яки коли ама направени за бягане братче, но не като ги питаш гуми нямал и разни ейтакива оправдания, бензин нямал! Еми ебахта в гъзара караш кола за 10 000 /примерно/ епа нямаш 20-ина лева да и вкараш малко гориво ли бе! Ебахти гъзетата поне да каже че не иска да се пуска и толкова!!!
Това го казвам от странични наблюдения някой да не си помисли че имам някаква по така колица и се изхвърлям... няма такива неща!
Добрич ееееее ако има някой свестен да се хване ама кой няма никой!!! Семкаджии добре ама гледай колко народ се струпва на това летище! Ако го легализират по 1 левче да го направят ще е идеално и да са всяка Неделя! Ебахти феновете в Русе сяка неделя Легални майка всяка Неделя! Цакаш си едното левче и пълниш окото! Тука ако стане да го направят с летището ще е бонбон! Има супер много място и вероятноста от ПТП е нищожна!!! Апък вече то че нелегални пак ще си има ама в по-тесен кръг от хора!!! И пак вероятноста от ПТП е малка, защото пък ще са по малко хора! Просто и ясно!!! Сенките искат сеир... еми на ви бе дай 1 лев гледай там колички и това е! После ентусиастите се цепят и тогава човек може да се лафи за коли и да обмени информация с някой който разбира!!!
Пак някой да не си помисли нещо за мене... просто казвам, защото виждате все се намират някакви гнусни плазмодийчета които да те оплюят че си такъв и онакЪв!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 10:19 
От 27.03.2005!!! http://freeftp.bergon.net/rack5/users/A ... 3.2005.wmv
Първата дръпка е на летището преди да се изсипят всички полицаи... успяха да се пуснат само пича със Сузукито и някакъв олюхан грозен цигански голф!!!
И после останалото е от по късните часове на деня! Беше кофти времето и имаше много семки затова няма много стартове!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 22:12 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ALPINA kво стана с ония филмчета на Lancia Dedra 2.0 TURBO. Аре ако имаш възможност и ако си ги получил, разбира се, ги качи.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 22:28 
Pavel написа:
ALPINA kво стана с ония филмчета на Lancia Dedra 2.0 TURBO. Аре ако имаш възможност и ако си ги получил, разбира се, ги качи.


ООО пич веднага те хващам в крачка че не следиш добре темите за streetracing... ;) я се поразрови в тема Street Racing в Добрич и виж там последно какво съм търел! Датата е 27.03.2005 ае изкефи се!!!
Ланчата нема грешка само дето е с предно и старта и е слаб ама после троши кокали :evil_laugh: :chainsaw: !!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 22:31 
Каменчо написа:
еи /////ALPINA ти нали кара6 един Сеат Ибиза-4ерен ? кажи си номера(на сеат4ето) като те вида да се запознаем :))ако може разбирасе


Хе номера не го знам ;) ;) ;) ама го има на снимки!!! Ако не Сеата загледа йсе във сенника /лепенката на предния прозорец/ Айц гъзар съм за 10 кинта лепенка KVRPerformance Луд Луд от NFS-то ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХХААХХАХАХАХА смяаааах. От цялата кола ме кефи най-много лепенката!!! :evil_laugh: :drunk: :2gun:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 22:36 
ПОСЛЕДНО СЪБОТА 09.04.2005г. ЛЕГАЛНИ КОШИЙКИ в НАШИЯ ГРАД!!! МЯСТОТО ЛЕСНО СЕ НАМИРА КЪДЕТО Е ПРЕСЕЧКАТА ЗА ГРОБИЩАТА МАЛКО ПО НАГОРЕ СЕ НАРЕЖДАТ и БОЙ /за който незнае де/!!! Надявам се да се получи яко! danny ако не си на работа ари се видим за по кафенце ще звъннем на Владо и да се емнем заедно!!! Ония пичове от варна Любо с Toyota-та и моя авер с Аудито ще са там!!! Луди Жаби направо после ще има изригване! Искам да те питам нещо ама ади утре или вдругиден че сега немога да мисля трезво!!! :drunk: :evil_laugh: :chainsaw: :chainsaw: :censored: :bored:

опалаааа забраяух часъ! значеее някъде откъмту 09:30, 10:00 часоВ!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 23:19 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Честно казано след като гледах филмчето нещо ланчията не ме изкефи. Че върви върви ма чак да е супер, немисля. Тя наща трошка ше върви малко по-бавно от тая, ма разликата в колите е огромна. И все пак я кажи нещо по-подробно относно двигателя, ако знаеш де.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 23:24 
Pavel написа:
Честно казано след като гледах филмчето нещо ланчията не ме изкефи. Че върви върви ма чак да е супер, немисля. Тя наща трошка ше върви малко по-бавно от тая, ма разликата в колите е огромна. И все пак я кажи нещо по-подробно относно двигателя, ако знаеш де.


Е ся не съм казвал ехееее голямата работа станала просто колата си върви!!! 176 коня е кво друго де да знам кофти че е с предно пък е голяма кошница купето и тежи!!! Ама хееейй върви тя върви!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 23:28 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Доста добре 176 коня е прилично число. Аве все пак е яка.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2005 23:50 
Е да е как! Супер си е!!! Важното е че пича дето я кара е долу горе печен тип и може да се говори с него! Плюс това е фен това е важното!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 09:05 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
ПОСЛЕДНО СЪБОТА 09.04.2005г. ЛЕГАЛНИ КОШИЙКИ в НАШИЯ ГРАД!!! МЯСТОТО ЛЕСНО СЕ НАМИРА КЪДЕТО Е ПРЕСЕЧКАТА ЗА ГРОБИЩАТА МАЛКО ПО НАГОРЕ СЕ НАРЕЖДАТ и БОЙ /за който незнае де/!!! Надявам се да се получи яко! danny ако не си на работа ари се видим за по кафенце ще звъннем на Владо и да се емнем заедно!!! Ония пичове от варна Любо с Toyota-та и моя авер с Аудито ще са там!!! Луди Жаби направо после ще има изригване! Искам да те питам нещо ама ади утре или вдругиден че сега немога да мисля трезво!!! :drunk: :evil_laugh: :chainsaw: :chainsaw: :censored: :bored:

опалаааа забраяух часъ! значеее някъде откъмту 09:30, 10:00 часоВ!!!

В събота съм там!!!!Кого и къде става записването?За кафето само кажи кога и къде.Последните дни не съм се обаждал щот съм малко зает :eyebrow: Пък и дъщеря ми е във ваканция и не мога да се уредя!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 10:54 
danny написа:
/////ALPINA написа:
ПОСЛЕДНО СЪБОТА 09.04.2005г. ЛЕГАЛНИ КОШИЙКИ в НАШИЯ ГРАД!!! МЯСТОТО ЛЕСНО СЕ НАМИРА КЪДЕТО Е ПРЕСЕЧКАТА ЗА ГРОБИЩАТА МАЛКО ПО НАГОРЕ СЕ НАРЕЖДАТ и БОЙ /за който незнае де/!!! Надявам се да се получи яко! danny ако не си на работа ари се видим за по кафенце ще звъннем на Владо и да се емнем заедно!!! Ония пичове от варна Любо с Toyota-та и моя авер с Аудито ще са там!!! Луди Жаби направо после ще има изригване! Искам да те питам нещо ама ади утре или вдругиден че сега немога да мисля трезво!!! :drunk: :evil_laugh: :chainsaw: :chainsaw: :censored: :bored:

опалаааа забраяух часъ! значеее някъде откъмту 09:30, 10:00 часоВ!!!

В събота съм там!!!!Кого и къде става записването?За кафето само кажи кога и къде.Последните дни не съм се обаждал щот съм малко зает :eyebrow: Пък и дъщеря ми е във ваканция и не мога да се уредя!


хехехехе няма проблеми! За записването питай адаша си!!! Той знае!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:37 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Днес не съм на бачкане щот нещо си направих на кръста и лежа в къщи,но до утре съм в ред!Утре ще махна седялки, музики,рез.гума-общо към 70кила!слагам 20 литра Шел 100+ и да видим....Ако си свободен по някое време надвечер или утре след 17ч. можем да се видим.Ако ли не в събота преди екшъна-за мен не е проблем!
Дали ще ме пуснат на 1400кб.см. ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:45 
danny написа:
Днес не съм на бачкане щот нещо си направих на кръста и лежа в къщи,но до утре съм в ред!Утре ще махна седялки, музики,рез.гума-общо към 70кила!слагам 20 литра Шел 100+ и да видим....Ако си свободен по някое време надвечер или утре след 17ч. можем да се видим.Ако ли не в събота преди екшъна-за мен не е проблем!
Дали ще ме пуснат на 1400кб.см. ?


Незнам трябва да се пробваш! Значи аз тази и утре вечер от 20:00 съм на работа, но по рано след 17:00, 17:30 може да се видим! Кажи кога ще сваляш седялки едно друго ако искаш компания може да дойда да се видим и да ти помогна!!!
Аз сега отивам на тренировка! Ако искаш утре към 17:00 или 17:30!!!
Че аз трябва да отида да видя какво ще правя с тоя съединител че немога да я карам да я еба в бараката! Поне да го натегнат по-добре да издържи 2, 3 гонки че са ми обещали ония момчета от Варна да ми докарат някой Голф 1.3 или нещо от сорта като за мене... малолитражки!!! Да има и аз да се пусна стига с тез хонди стига с тез нисани бе иуууу :) ;) ;) ;) !!! :joy:

ПП: Апък Петък т.е. утре може пък въобще д ане ходя на тренировки и ако не си на работа може цял ден да се дрогираме с кафета ще видим ко прай Красъо насам натам!!! Деа знам!!! Пиши аз форума го следя редовно!!!


Последна промяна ///M3 на 07 Апр 2005 11:47, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:46 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
///ALPHINA що си мисля , че май има малко разминаване с часовете и мястото май :confused2: виж какво пише в Добрич.ком


На 9 април 2005г. от 11.00 часа ще се проведе автомобилно състезание посветено на Международния ден на ромите 8 април “Четвърт Миля Добруджа” . Организатори са Община град Добрич и Клуб “Ауто – Гуро” гр.Добрич. Могат да участват всички шофьори. Състезанието ще се проведе по пътя за кв. "Рилци" отбивката за Вторични суровини. Предварителни записвания до 10.00 часа на 09.04.2005г. лице за контакти Борис Спасов на сл.тел.: 058/ 605 710; 0887 060 702.

Dobrich.com

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2005 11:50 
GoldMasteR написа:
///ALPHINA що си мисля , че май има малко разминаване с часовете и мястото май :confused2: виж какво пише в Добрич.ком


На 9 април 2005г. от 11.00 часа ще се проведе автомобилно състезание посветено на Международния ден на ромите 8 април “Четвърт Миля Добруджа” . Организатори са Община град Добрич и Клуб “Ауто – Гуро” гр.Добрич. Могат да участват всички шофьори. Състезанието ще се проведе по пътя за кв. "Рилци" отбивката за Вторични суровини. Предварителни записвания до 10.00 часа на 09.04.2005г. лице за контакти Борис Спасов на сл.тел.: 058/ 605 710; 0887 060 702.

Dobrich.com


Асиктир ква е тая простотия за отбивката към квартал Рилци това пък севте го чувам!!! Ебали го в гъза може и аз да бъркам! Може да са ги изместели!!! За часа знам че ще е в 11 ама ние по-рано отиваме... отиди ти в 11 и да те видим дали ще си намериш място за зяпане!!!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов