Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 23:12 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Има тука в Добрич един с 1100 кубиково зелено Kawasaki ама забраех как се казваше. Имам един авер дето и той има пистак и е зарибен рокер, че ми ги раправя за тоз някви ама забравих кво точно беше, но е от Добрич де.

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 01:06 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny гледам, че си Рено 5 фен и да те питам нещо сигурно ще можеш да помогннеш поне малко. Значи едно приятелче си търси Рено 5 да си купува ама тои толкоз заблуден, че вместо Рено 5 може да го излъжат и да му дадат Лагуна примерно :) Та интересува ме за около 700 лева може ли да се намери някво Рено 5 в прилично състояние? И кои са най-малките двигатели на тез Рена?

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 18:57 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kokiboki написа:
danny гледам, че си Рено 5 фен и да те питам нещо сигурно ще можеш да помогннеш поне малко. Значи едно приятелче си търси Рено 5 да си купува ама тои толкоз заблуден, че вместо Рено 5 може да го излъжат и да му дадат Лагуна примерно :) Та интересува ме за около 700 лева може ли да се намери някво Рено 5 в прилично състояние? И кои са най-малките двигатели на тез Рена?

Лагуна трудно ще мудадат щот струва много повече.Най-малкият мотор на 5-ца е 0.9кб.см.но се намира трудно.Най-разпространени са 1.1 и 1.4-бензин.1.4 има и моноинж.Много добри са дизелите1.6-сравнително як мотор на малко купе.Горят много малко 4-4.5 градско!
За тези пари може да намери от 87-89 г.-новото купе.Всички Рена от 86 насам са с поцинковани ламарини и почти не се среща ръжда!Освен при некадърно направен ремонт след удар.Имат една от най-евтините поддръжки в своя клас!
Успех при избора!Ще се радвам ако съм помогнал с нещо!! :joy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 19:03 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
danny знам знам как е ама със 150 през кратерите напрао летя :joy:

Абе я си карай кротко,щот може да не си виновен ти,ама кат те фрасне някой чичо с ГАЗ-ката ,виновен е тоз дет е карал по-силно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 19:03 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny мерси много. :)

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 19:59 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
тоя с кавазакито ли ами 98% съм сигурен освен ако лепенките по спойлерите му не лъжат :chainsaw: ZCX1100 нещо такоа :evil_laugh:


аха няма да лъжат сигурно! незнам обаче е много красив моторЯ!!!
Аз незнаех че е Добричлия! Може да е някой нов ентусиаст има парички кара як мотор, коя година му е модела доста новичък изглежда поне 2003 година ще я има!
хехе незнам човек :confused2: и румънеца скоро не съм го виждал че да го питам :clap: ако разбера нещо ще си първия информиран :joy:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 20:03 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
така си е :anger: въх тия простотии със концесията на магистрала Тракия напраоо голема сеир :evil_laugh: 20 лв от Сф до Бурас отиване само :crazy:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 20:18 
eiNkel написа:
така си е :anger: въх тия простотии със концесията на магистрала Тракия напраоо голема сеир :evil_laugh: 20 лв от Сф до Бурас отиване само :crazy:


Я кой гледал новините!!!
Аз да ги еба тях в магистралите... Скъсаха си задниците да смучат от винетки, данъци сега концесии ебали ги в гъзо и какво дупките стоят, пътя крив ще се обърнеш това магистрала ли е!!!
Като ходих с един мой приятел до София /Красъо/ когато беше с BMW-то направо ни се еба майката! 4 човека в него Баварец пружините отрязани с по 2 намотки и 4 нереза вътре познай лазим направо и тука след Търново към Варна такива Бабуни имаше направо да не си говорим с 60 едвам се кара ебахти гадния път и ще им плащаш ли на такива хора!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 20:23 
eiNkel написа:
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
тоя с кавазакито ли ами 98% съм сигурен освен ако лепенките по спойлерите му не лъжат :chainsaw: ZCX1100 нещо такоа :evil_laugh:


аха няма да лъжат сигурно! незнам обаче е много красив моторЯ!!!
Аз незнаех че е Добричлия! Може да е някой нов ентусиаст има парички кара як мотор, коя година му е модела доста новичък изглежда поне 2003 година ще я има!
хехе незнам човек :confused2: и румънеца скоро не съм го виждал че да го питам :clap: ако разбера нещо ще си първия информиран :joy:


Ехеее мерсаш Ванка! Аз нали ти обещах още записи от тия с Хондите на летището!!! Тъкмо ги цепя и ще ги кача след малко ако си тука изчакай да зяпаме!!! и коментираме!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 21:04 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
тоя с кавазакито ли ами 98% съм сигурен освен ако лепенките по спойлерите му не лъжат :chainsaw: ZCX1100 нещо такоа :evil_laugh:


аха няма да лъжат сигурно! незнам обаче е много красив моторЯ!!!
Аз незнаех че е Добричлия! Може да е някой нов ентусиаст има парички кара як мотор, коя година му е модела доста новичък изглежда поне 2003 година ще я има!
хехе незнам човек :confused2: и румънеца скоро не съм го виждал че да го питам :clap: ако разбера нещо ще си първия информиран :joy:


Ехеее мерсаш Ванка! Аз нали ти обещах още записи от тия с Хондите на летището!!! Тъкмо ги цепя и ще ги кача след малко ако си тука изчакай да зяпаме!!! и коментираме!!!

И аз ще съм ти благодарен ако ги качиш. От доста време се каня да те питам дали имаш някакви филмчета, в които се ПРАВИ тунинг на коли. Всмисъл в самия филм е покачано как пичовете си преправят колата. Ако имаш ще можеш ли да го/ги качиш. 10х

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 21:07 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
така си е :anger: въх тия простотии със концесията на магистрала Тракия напраоо голема сеир :evil_laugh: 20 лв от Сф до Бурас отиване само :crazy:


Я кой гледал новините!!!
Аз да ги еба тях в магистралите... Скъсаха си задниците да смучат от винетки, данъци сега концесии ебали ги в гъзо и какво дупките стоят, пътя крив ще се обърнеш това магистрала ли е!!!
Като ходих с един мой приятел до София /Красъо/ когато беше с BMW-то направо ни се еба майката! 4 човека в него Баварец пружините отрязани с по 2 намотки и 4 нереза вътре познай лазим направо и тука след Търново към Варна такива Бабуни имаше направо да не си говорим с 60 едвам се кара ебахти гадния път и ще им плащаш ли на такива хора!!!

Напълно съм съгласен с теб - като взимат пари поне да правят нещо и то да се усеща. А пътят м/у търново и варна е направо трошач :chainsaw:

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 21:09 
Пич няма баш такива клипове с които правят цели ремонти на коли и ги тунинговат но можеш да прегледаш ТУК! освен Burnout-и и Drag-ове има доста изложения и има клипове в които се говори за турбини даже има едно клипче в което я свалят турбината и обясняват там! Ако чаткаш английски и имаш време прегледай ги! Кофтито е че са само VW ама и това става!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 21:13 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мерси, при първа възможност ще ги прегледам.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 21:15 
ЕТО И КЛИПОВЕТЕ ОТ 20.03.2005 /с Варненските Хонди!/

http://freeftp.bergon.net/rack5/users/A ... 005/clips/

UPLOAD!!!
Ето още снимки и клипове те са правени от друго момче не от моите хора, но няма значение всичко в АРХИВА!!!

http://freeftp.bergon.net/rack5/users/A ... 0.03.2005/

ОПААА!!!
Значи ето и останалата част от обещаното от 13.03.2005 /цялото видео!/ + камерата на друг авер!

http://freeftp.bergon.net/rack5/users/A ... 3.2005.avi


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2005 23:39 
Я сега HONDA Integra Type-R
Смятай това е обикновенна заводска Integra 1.8 16V направо паднах ускорява като пистов мотор!!! Ебаси лудите обороти!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2005 00:41 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хехех гледайх тука едни клипчета от онките пак в Линк бг Лазо мисля че е твоя човек имаше същото клипче от 20 март и още едно преди тва Скифах те голем фен си на една гонка 1 ви стана :clap: а пък колицата ти доста добре върви за такъв малък мотор(все пак е порше изпълнение) а сега още тегля еи трето дето е 700 мб ама дано да си заслужава :giggle:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2005 00:47 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
точно това последното го дръпнах от линк бг и доа ти кажа звука много шуми от вятър и ме дразни немога да чуя колите :anger: кажи му като има вятър да слага дунапрен на микрофона че да не шуми :chew: ПП: Лазо обърка темата с тия клипчета тука :evil_laugh:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2005 10:42 
eiNkel написа:
точно това последното го дръпнах от линк бг и доа ти кажа звука много шуми от вятър и ме дразни немога да чуя колите :anger: кажи му като има вятър да слага дунапрен на микрофона че да не шуми :chew: ПП: Лазо обърка темата с тия клипчета тука :evil_laugh:


Еми да де той моя приятел е от ЛинкБГ и ми го кача в тяхното ftp за да си го дръпна аз после обявява в тяхно че е снимал ала бала! Абе шуми нешуми ко ти пука! Пак е добре! Гледай там и изригвай!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2005 15:12 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ехехех е как изригваме и избухваме :confused2:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2005 18:25 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Браво!!! Филмите много яки!Една клюка-Хомоса слагал нов двигател на Реното,но е само догадка...
Красьо днес ми каза че за 8-9 април било сигурно.Знаете ли нещо в повече?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2005 18:31 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Pavel написа:
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
така си е :anger: въх тия простотии със концесията на магистрала Тракия напраоо голема сеир :evil_laugh: 20 лв от Сф до Бурас отиване само :crazy:


Я кой гледал новините!!!
Аз да ги еба тях в магистралите... Скъсаха си задниците да смучат от винетки, данъци сега концесии ебали ги в гъзо и какво дупките стоят, пътя крив ще се обърнеш това магистрала ли е!!!
Като ходих с един мой приятел до София /Красъо/ когато беше с BMW-то направо ни се еба майката! 4 човека в него Баварец пружините отрязани с по 2 намотки и 4 нереза вътре познай лазим направо и тука след Търново към Варна такива Бабуни имаше направо да не си говорим с 60 едвам се кара ебахти гадния път и ще им плащаш ли на такива хора!!!

То след Търново е що годе добре.Трагедията почва като подминеш търново!А това с винетките си е законен рекет.
Същото е и с гражданската отговорнорност.Може ли някой да ми обясни какво еЗАДЪЛЖИТЕЛНА застраховка???Може ли някой да те задължи да си застраховам апартамента примерно???
Напълно съм съгласен с теб - като взимат пари поне да правят нещо и то да се усеща. А пътят м/у търново и варна е направо трошач :chainsaw:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2005 20:27 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
утре аз заминавам и няма да мога да ги гледам ай после ще разправяте как е минало :giggle:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2005 18:16 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Филчетата са яки. 10х

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2005 19:08 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Я сега HONDA Integra Type-R
Смятай това е обикновенна заводска Integra 1.8 16V направо паднах ускорява като пистов мотор!!! Ебаси лудите обороти!

Тоя с тая Хонда е много бърз ве. Какво ускорение само, който не го е гледал да го гледа непременно. Аве ти защо не направиш такива филмчета. Ще бъде много здраво. Като за начало можеш да сложиш на твойта, само трябва да измишлиш как да закрепиш камерата. Наистина ще бъде гот.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2005 20:37 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Къде изчезнахте?Няма ли нищо ново?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2005 03:42 
Pavel написа:
/////ALPINA написа:
Я сега HONDA Integra Type-R
Смятай това е обикновенна заводска Integra 1.8 16V направо паднах ускорява като пистов мотор!!! Ебаси лудите обороти!

Тоя с тая Хонда е много бърз ве. Какво ускорение само, който не го е гледал да го гледа непременно. Аве ти защо не направиш такива филмчета. Ще бъде много здраво. Като за начало можеш да сложиш на твойта, само трябва да измишлиш как да закрепиш камерата. Наистина ще бъде гот.


Еми понеже не всеки ся би се съгласил да му се качиш в колата и да му снимаш обортомера какви ли не хора има... Е ся на един пич от последните гонки моя приятел дето снима фен на Италианските бегачки че накара момчето да влезе да снима! Колата е Lancia Dedra 2.0 TURBO!!! Скоро ще ми ги даде и ще ги кача на нашето ftp:
ХАХАХАХАХАХАХ мойта какво да и снимам да ми се смее целия град!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2005 03:45 
danny написа:
Къде изчезнахте?Няма ли нищо ново?


ОООхооо Добро утро аз бях в София за малко, затова не се чувахме... Данчо трябва да видим ко ше прайми в Неделя!!! Аз трябва да се поровя из форума май имаше някуде тел. ти номер на GSM-а!!!
Гледам тука някакви нови педалчета fast_furious ала бала на много умни ми се правят!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2005 09:33 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Pavel написа:
/////ALPINA написа:
Я сега HONDA Integra Type-R
Смятай това е обикновенна заводска Integra 1.8 16V направо паднах ускорява като пистов мотор!!! Ебаси лудите обороти!

Тоя с тая Хонда е много бърз ве. Какво ускорение само, който не го е гледал да го гледа непременно. Аве ти защо не направиш такива филмчета. Ще бъде много здраво. Като за начало можеш да сложиш на твойта, само трябва да измишлиш как да закрепиш камерата. Наистина ще бъде гот.


Еми понеже не всеки ся би се съгласил да му се качиш в колата и да му снимаш обортомера какви ли не хора има... Е ся на един пич от последните гонки моя приятел дето снима фен на Италианските бегачки че накара момчето да влезе да снима! Колата е Lancia Dedra 2.0 TURBO!!! Скоро ще ми ги даде и ще ги кача на нашето ftp:
ХАХАХАХАХАХАХ мойта какво да и снимам да ми се смее целия град!

В неделя ще снимаме френски оборотомер :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2005 09:40 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе на колело не знаят веригата да опънат,ама иначе БЪРЗ И ЯРОСТЕН!Абе що не :censored: :censored: :censored: !!!
Красича каза,че в неделя в 11 ч. на Караджата и после ще видим на къде.Кво има по Софето?Срещат ли се интересни талиги по пътя?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2005 10:57 
danny написа:
Абе на колело не знаят веригата да опънат,ама иначе БЪРЗ И ЯРОСТЕН!Абе що не :censored: :censored: :censored: !!!
Красича каза,че в неделя в 11 ч. на Караджата и после ще видим на къде.Кво има по Софето?Срещат ли се интересни талиги по пътя?


Красъо да ходи с Данко ебал съм го!!! Ко да му мислим то е ясно къде ще сме само времето да е добро!!! На летището повече да забравим за гонки!!!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов