Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:40 
eiNkel написа:
то май само със съня ще си остана ама нищо и тва е нещо :giggle:


Няма проблеми ся като стана някой мафийка като зема да въртя някой далаверки рекетчета едно друго ;) ;) ;) няма да ви забравя!!! Ще ти купя един Мега Ситроен, а на danny ще му купя едно Рено 5 от ония назобените ;) !!! Приятелчета сте вие как мога да ви забравя! Вечно ще ви помня такива работи аз много обичам и уважавам!!! :drunk:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:45 
danny написа:
/////ALPINA написа:
danny написа:
/////ALPINA написа:
danny написа:
На обяд всичко е било завардено от пазачите и полиция.Не са пуснали никой да отиде!Каза ми комшията/ония с черния кадет със сините лепенки на предния капак/.
Уговорката си остава,нали? :joy:


ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХ ПАК яко стана Данчо ама много семка много нещо бе еййй! Няаа оправия!!!

МАЛКО ДОБРИЧКИ ИЗРОДИ!!! с малко Варналии!!! Това е обещано за EiNkel
20.03.2005 TRUE!!!
Тука имаше какво да се види! Малко е урязано филмчето но не е за изпускане!!! Това беше доста интересен ден! Добре че Милицията разпръсна семките иначе щеше да стане Пазар!
Ще има още, но утре. Трябва да се поработи малко тази вечер и утре ще кача още нещо! А тука това филмче от 06.03.2005 с име illegal_street_race__dobrich_airport беше с кофти качество сега можете да му се насладите качестото е 100 пъти по Яко!!!
До скоро!

Здрасти!Реши ли се проблема с връзката?Днеска не можахме много да говорим,но от разговорите с другите научих интересни неща.Всички се стягат за 8-ми,пък то няма нищо сигурно май!Още няма официално разрешение.Хомоса стяга Рендето,ама както я мисли няма да изкара много.Оня пич с Голфа-Дарк дог-не бил чак толкоз зле.Всичко по колата е правено с пари-няма аматьорски изпълнения!


Е за Darkdog-а ти все пак разбираш повече от коли и можете да се лафите цял ден. Като захванете за турбините и край няма такива като мен само могат да се кефят и наслаждават и възприемат и Научават по нещо!!! Ами аз бих казал че доста парички е вкарал както си приказвахме джантите му са най-малко ама най-малко 1000 лева! Да не говорим за оригиналните окачвания дисковите спирачки, кристални стопове, музика, спортни седялки едно друго! Има много работи предполагам че и предната маска на Голфа и тя си е доста скъпичка и ме кефи това че е супер яка и не съм виждал друга такава!!! Музиката му може да те изкърти ебаси! Само като я пусна и сякаш гръмотевици се чуваха така дръстеше баса направо те Процепва!!! :evil_laugh:

ПП #1: EiNkel да е Ванка за легални кошии стаа въпрос ама май щели да бъдат на 7 бе... 7 или 8... то нищо не е сигурно!!!
ПП #2: danny Нягол и Хомоса за кви пушеци говореха дето цели град не се виждал ХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХААХХА умрях да се смея! Да не нещо Рендето да е Брактясало?!!!

Питах го дали е изкарало пара през аспуха.Щот като духнеш гарнитурата яко,точно така става!Влиза вода в цилиндрите и моторът нали е нагрят-отзад облак като от парен влак! Следващата поразия е,че буталото не може да сгъсти водата/воден стълб/и троши на поразия колянови валове,биели и др.Маслото се пресича и затягат лагери-точно това е станало и с нашия юнак!
Момчето с Ланчата се казва Мишо.Като пукнах маркуча ходихме да го гледаме-хич не е бос!
И ти ще напреднеш-има време-опитът е решаващ фактор!!! :joy:


Значи пича с Ланчата и той ги чатка... той е печен личи му! Трябва да се запозная с него може да науча нещо и от него!!! Между другото трябва да го питам колко я продава тая Италианската бегачка! Ти пита ли го!!!??? А значи Хомоса така а!!! Ееее ми то такива настъпвания такива тигели такива резачки то така става понякога! Кой знае колко жълтици ще му излезе ремонта!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:46 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
то май само със съня ще си остана ама нищо и тва е нещо :giggle:


Няма проблеми ся като стана някой мафийка като зема да въртя някой далаверки рекетчета едно друго ;) ;) ;) няма да ви забравя!!! Ще ти купя един Мега Ситроен, а на danny ще му купя едно Рено 5 от ония назобените ;) !!! Приятелчета сте вие как мога да ви забравя! Вечно ще ви помня такива работи аз много обичам и уважавам!!! :drunk:

Ако някой ми даде аз да избирам а пък той да плаща,няма да мисля много-RENAULT 5 Maxi-Rally version 550k.с.!
Е ко прайм сега,ААААААА!!!! :2gun:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:50 
danny написа:
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
то май само със съня ще си остана ама нищо и тва е нещо :giggle:


Няма проблеми ся като стана някой мафийка като зема да въртя някой далаверки рекетчета едно друго ;) ;) ;) няма да ви забравя!!! Ще ти купя един Мега Ситроен, а на danny ще му купя едно Рено 5 от ония назобените ;) !!! Приятелчета сте вие как мога да ви забравя! Вечно ще ви помня такива работи аз много обичам и уважавам!!! :drunk:

Ако някой ми даде аз да избирам а пък той да плаща,няма да мисля много-RENAULT 5 Maxi-Rally version 550k.с.!
Е ко прайм сега,ААААААА!!!! :2gun:


Имаш го!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:50 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Антака само тва да се чува едно С5 добре ще ми дойде :drunk:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:53 
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
то май само със съня ще си остана ама нищо и тва е нещо :giggle:


Няма проблеми ся като стана някой мафийка като зема да въртя някой далаверки рекетчета едно друго ;) ;) ;) няма да ви забравя!!! Ще ти купя един Мега Ситроен, а на danny ще му купя едно Рено 5 от ония назобените ;) !!! Приятелчета сте вие как мога да ви забравя! Вечно ще ви помня такива работи аз много обичам и уважавам!!! :drunk:


ЕХХХХХХ че не влиза D_I_D_O ей това момче беше супер пекано. БМВ-цата му са в кръвта много ги чаткаше нещата БРАВО! Ама се погуби някъде не сме се чували отдавна!!! И него щяхме да включим в Колектива!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:55 
Алпина , той няма и да влезе повече ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:55 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ланчата за по-малко от 4000 сигурно няма да я даде!
Хомоса се изтърва и каза ,че до тук е на 1000 гроша и още не е готов!Май замисля нещо,ама знам ли?
Той без бенз.помпа на по-високо налягане,по-силно напрежение от вторичната намотка/поне 28-35000волта/и много по-добро охлаждане няма шанс да я кара нормално.Може да сложи и на всяка свещ бобина,но е много сложно и скъпо.
Пък ако я озверява още ще трябва и друго окачване,за да я държи в пътя!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:56 
Razor написа:
Алпина , той няма и да влезе повече ;)


Предполагам е сменил доставчика! Ако го познаваш и се виждате често му прати много поздрави от АЛПИНА и кажи че мн. го уважавам и му кажи да влиза отвреме на време да си пишем!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:58 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аааааааа туй кавазакито да не беше 1100 зелен на цвят и тоя дето го кара е със зелено кожено яке и на него пише също кавазаки :confused2: а тва сузуки аь хе 750 кубика бяло със синьо :confused2:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:59 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
Антака само тва да се чува едно С5 добре ще ми дойде :drunk:

Ти пък много скромен го даваш!!!Те и Ксара не са лоши и по евтинки. :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 19:59 
АХА чуват се разни работи ама не знам! Да видим ЕХЕЕЕЕ 1000 маркуча от де ги изкарал бе баси! ЕЕЕЕЕ това да имаш парички е яко!!!

ПП: Еее че той ако я дава за 4000 левки да му давам Сеата и още някой друга хиледарка и да зимам Италианката!!! Ама аз исках кола със задно бе, но на една такава Ланчия няма да и откажа!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:01 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
то май само със съня ще си остана ама нищо и тва е нещо :giggle:


Няма проблеми ся като стана някой мафийка като зема да въртя някой далаверки рекетчета едно друго ;) ;) ;) няма да ви забравя!!! Ще ти купя един Мега Ситроен, а на danny ще му купя едно Рено 5 от ония назобените ;) !!! Приятелчета сте вие как мога да ви забравя! Вечно ще ви помня такива работи аз много обичам и уважавам!!! :drunk:

Ако някой ми даде аз да избирам а пък той да плаща,няма да мисля много-RENAULT 5 Maxi-Rally version 550k.с.!
Е ко прайм сега,ААААААА!!!! :2gun:


Имаш го!!!

Мерси!!Голямо благодарско!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:03 
Е как бе!!! Казах приятелите никога не ги предавам и си ги кътам! Но те предадат ли ме или почнат да се ебават с мен ставам мноооого лош и отмъстителен! Почвам да мразя и кълна!!! И много трудно става сдобряването почти невъзможно!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:05 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny написа:
eiNkel написа:
Антака само тва да се чува едно С5 добре ще ми дойде :drunk:

Ти пък много скромен го даваш!!!Те и Ксара не са лоши и по евтинки. :wave:
ее поне като е почнал да подарява нека подаръка да е нещо качествено :chew: дето знам че на гъза ми ще му е меко докато го разкарвам със 200 по пътищата( осеани с капани) на нашата родина майка България :pelvic_thrust:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:11 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
АХА чуват се разни работи ама не знам! Да видим ЕХЕЕЕЕ 1000 маркуча от де ги изкарал бе баси! ЕЕЕЕЕ това да имаш парички е яко!!!

ПП: Еее че той ако я дава за 4000 левки да му давам Сеата и още някой друга хиледарка и да зимам Италианката!!! Ама аз исках кола със задно бе, но на една такава Ланчия няма да и откажа!!!

Той за кинтите може и да стяга...Нали го знаеш къде работи!А пък колата я прави в гаража на Петьо Газовия!Преди слагаше газови на Балик-9бл.После на газстанцията на Симекс.Сега е във Варна-там работи.
Ами хората идват и сами ми казват,аз кво да правя...! :giggle:
Мишо с Ланчата има и една Алфа от новите,май 146/много изритана отзад/ и едва ли иска бартер,но може да опиташ1 :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:14 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Е как бе!!! Казах приятелите никога не ги предавам и си ги кътам! Но те предадат ли ме или почнат да се ебават с мен ставам мноооого лош и отмъстителен! Почвам да мразя и кълна!!! И много трудно става сдобряването почти невъзможно!!!

Знам,знам!Че не си и малък да те ступа човек и да му мине!!! :hug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:18 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
danny написа:
eiNkel написа:
Антака само тва да се чува едно С5 добре ще ми дойде :drunk:

Ти пък много скромен го даваш!!!Те и Ксара не са лоши и по евтинки. :wave:
ее поне като е почнал да подарява нека подаръка да е нещо качествено :chew: дето знам че на гъза ми ще му е меко докато го разкарвам със 200 по пътищата( осеани с капани) на нашата родина майка България :pelvic_thrust:

Къде ще караш с 200 тука ?То няма такъв участък без кратер,за да можеш да ги навиеш! пък и по тези пътишща знаеш ли как се спира от 230 до 0?Аз зная-никък не е лесно,ама никак!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:18 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
147 е новата алфа

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:26 
Алпина , познавам го , от един клас сме ;) ще му предам , още не е сменил доставчика но е в процес иначе той не влиза тук заради друго


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:26 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
147 е новата алфа

Може!Не им разбирам на италианките моделите.. :eyebrow:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:32 
eiNkel написа:
аааааааа туй кавазакито да не беше 1100 зелен на цвят и тоя дето го кара е със зелено кожено яке и на него пише също кавазаки :confused2: а тва сузуки аь хе 750 кубика бяло със синьо :confused2:


Същите поне зеления беше там другия го караше ония нашия човек с белия CRX ЯКИЯ!!! То малко Улюхано изглеждаше това Suzuki ама да не би да му правят спойлери! Защото отпред на нищо не приличаше!!!
Ама той ще е Suzuki GSX - някакво си такова синъо бяло!!!
Дай малко повече информация за Моториста със зеления Матор???


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:33 
danny написа:
/////ALPINA написа:
АХА чуват се разни работи ама не знам! Да видим ЕХЕЕЕЕ 1000 маркуча от де ги изкарал бе баси! ЕЕЕЕЕ това да имаш парички е яко!!!

ПП: Еее че той ако я дава за 4000 левки да му давам Сеата и още някой друга хиледарка и да зимам Италианката!!! Ама аз исках кола със задно бе, но на една такава Ланчия няма да и откажа!!!

Той за кинтите може и да стяга...Нали го знаеш къде работи!А пък колата я прави в гаража на Петьо Газовия!Преди слагаше газови на Балик-9бл.После на газстанцията на Симекс.Сега е във Варна-там работи.
Ами хората идват и сами ми казват,аз кво да правя...! :giggle:
Мишо с Ланчата има и една Алфа от новите,май 146/много изритана отзад/ и едва ли иска бартер,но може да опиташ1 :wave:


Да бе той нали като ходихме на кафе с Владо и Адаша ти беше там с една червена Алфа! А аз се бъзикам бе той няма да се навие за бартер!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:35 
Razor написа:
Алпина , познавам го , от един клас сме ;) ще му предам , още не е сменил доставчика но е в процес иначе той не влиза тук заради друго


Казвай бързо заради какво ако трябва на ЛС! И задължително му предай поздравите ми!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:38 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
danny знам знам как е ама със 150 през кратерите напрао летя :joy:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:39 
заради тапаци във форума , за кое може др да е ;)


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 20:42 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
eiNkel написа:
аааааааа туй кавазакито да не беше 1100 зелен на цвят и тоя дето го кара е със зелено кожено яке и на него пише също кавазаки :confused2: а тва сузуки аь хе 750 кубика бяло със синьо :confused2:


Същите поне зеления беше там другия го караше ония нашия човек с белия CRX ЯКИЯ!!! То малко Улюхано изглеждаше това Suzuki ама да не би да му правят спойлери! Защото отпред на нищо не приличаше!!!
Ама той ще е Suzuki GSX - някакво си такова синъо бяло!!!
Дай малко повече информация за Моториста със зеления Матор???
е кво инфо да ти дам аз го знам по физиономия само и то вчера като за сефте дойде при никито апък вчера наедно тръгнахме 4 мотора и ние с един авер с колата му ама незнам на каде запрашиха те Никито ми каза чче на разходка ама нз каде са ходили точно :confused2: а пък тоя със Сузукито сичките му спойлери са на мястото отпред фасона на маската нещо не ми харесва :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 21:02 
Хм. Къде на мястото бе пич този изрод нямаше грам спойлер отпред беше супер оголен нали ти казвам само два кръгли фара и това всичко се виждаше кабели мабели!
Викаш тоя със Кавазакито не си го виждал друг път а? Аз имам един колега супер Пич кара една Ямаха висок с къдрева бухнала коса и ходи се с рокерско яке! Емчи той има един приятел с Една Хонда CBR редовнмо ни идва на гости! И носи някакви снимки от разни събори дето са ходели Плевен млевен ала бала супер се зарибих!!! Много печени и двамата! Емчи го питах за тоя със зеления мотор ама и той не го беше чувал!!!
Сигурен ли си че е 1100 кобика!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 22:50 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
тоя с кавазакито ли ами 98% съм сигурен освен ако лепенките по спойлерите му не лъжат :chainsaw: ZCX1100 нещо такоа :evil_laugh:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2005 23:00 
eiNkel написа:
тоя с кавазакито ли ами 98% съм сигурен освен ако лепенките по спойлерите му не лъжат :chainsaw: ZCX1100 нещо такоа :evil_laugh:


аха няма да лъжат сигурно! незнам обаче е много красив моторЯ!!!
Аз незнаех че е Добричлия! Може да е някой нов ентусиаст има парички кара як мотор, коя година му е модела доста новичък изглежда поне 2003 година ще я има!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов