Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 64  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Мар 2005 23:54 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Tez Renault GT Turbo sa super populqrni neshto. V4era iz Varna za 40-50 min widqh 4. Ednoto be6e mnoo qko ama kat nqmam kamera na GSM ........

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 17:54 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
kokiboki написа:
Tez Renault GT Turbo sa super populqrni neshto. V4era iz Varna za 40-50 min widqh 4. Ednoto be6e mnoo qko ama kat nqmam kamera na GSM ........

Това е култова кола!Рядко се намира добър екземпляр !Повечето които се продават са със някъкъв дефект.Подлежи на развитие до около 600к.с.-ако имаш пари!И ако има кой да го направи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 18:14 
Кажи е Данчо ако сложа на Сеата един резонатор дали ще стържи яко! Все пак 1.2... :confused2: :evil_laugh:


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 18:26 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Кажи е Данчо ако сложа на Сеата един резонатор дали ще стържи яко! Все пак 1.2... :confused2: :evil_laugh:

След двуцавката на испускателния колектор само тръби/по възможност без много кривки/и накрая резонатор-ГАРАНЦИЯ :2gun:
P.S.Красенцето счупил аспуха вчера и днеска се разкарва като гръмотевица!Днеска го спуках да го тровя!Разправях му за кафето и че е било много гот!УМРЯ :chainsaw:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 18:30 
ХАААААААААААААХАХАХАХААХХААХХААХАХХААХ И какво вика! Ами ще го е яд ами като сме двамата супер Ругае Данко а сега като не се виждаме много много само с него се събира не го ли виждаш се се мъкни с него Абе ко ма ебе да се оправят! Ама кафенцето си беше в гъзъ много пекани пичове сте!!! Няма путешки изпълнения само мъжкари! ЕВАЛА дето се вика!

ПП: И какви парички е това резонаторче трябва да е по-ефтинко от оригинално гърненце! То във Варната ще има ще отидем до MG-Tuting или някоя друга фирмица ще си купя...
ЕЕЕЕЕЕ Пък какъв баварец набарах за 4500 точно такъв какъвто искам и с какъвто двигател искам само на 136 000 км... ебаси ако имаш парици веднага го гълтам!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 18:43 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
ХАААААААААААААХАХАХАХААХХААХХААХАХХААХ И какво вика! Ами ще го е яд ами като сме двамата супер Ругае Данко а сега като не се виждаме много много само с него се събира не го ли виждаш се се мъкни с него Абе ко ма ебе да се оправят! Ама кафенцето си беше в гъзъ много пекани пичове сте!!! Няма путешки изпълнения само мъжкари! ЕВАЛА дето се вика!

Абе чак много печени сигурно не сме,ама всеки се държи естествено и казва това,което мисли!А пък с адаша/Бакшиша/се знаем от 10-тина години,Бяхме колеги навремето.Голяма хиена е-в добрия смисъл!
Днеска исках от Красьо някое от списанията дето му ги донесох от брат му от Кипър/търся идея за спойлер и крило на колата/.Отряза ме-били в Тортата/не го знам кой е/.15 списания и нищо :chainsaw:
А Голфа на Данко го виждам много често пред тях.
Но нищо!Здраве да е! В нета има всичко-само да знаеш къде да търсищ :joy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 18:48 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
ХАААААААААААААХАХАХАХААХХААХХААХАХХААХ И какво вика! Ами ще го е яд ами като сме двамата супер Ругае Данко а сега като не се виждаме много много само с него се събира не го ли виждаш се се мъкни с него Абе ко ма ебе да се оправят! Ама кафенцето си беше в гъзъ много пекани пичове сте!!! Няма путешки изпълнения само мъжкари! ЕВАЛА дето се вика!

ПП: И какви парички е това резонаторче трябва да е по-ефтинко от оригинално гърненце! То във Варната ще има ще отидем до MG-Tuting или някоя друга фирмица ще си купя...
ЕЕЕЕЕЕ Пък какъв баварец набарах за 4500 точно такъв какъвто искам и с какъвто двигател искам само на 136 000 км... ебаси ако имаш парици веднага го гълтам!

Като се спускаш през вилната зона на Варна/през Каменар/има морги бол!И аз търся гърне с два изхода,да изкарам два комина отзад! Няма начин да не изскочи нешо


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 18:52 
danny написа:
/////ALPINA написа:
ХАААААААААААААХАХАХАХААХХААХХААХАХХААХ И какво вика! Ами ще го е яд ами като сме двамата супер Ругае Данко а сега като не се виждаме много много само с него се събира не го ли виждаш се се мъкни с него Абе ко ма ебе да се оправят! Ама кафенцето си беше в гъзъ много пекани пичове сте!!! Няма путешки изпълнения само мъжкари! ЕВАЛА дето се вика!

Абе чак много печени сигурно не сме,ама всеки се държи естествено и казва това,което мисли!А пък с адаша/Бакшиша/се знаем от 10-тина години,Бяхме колеги навремето.Голяма хиена е-в добрия смисъл!
Днеска исках от Красьо някое от списанията дето му ги донесох от брат му от Кипър/търся идея за спойлер и крило на колата/.Отряза ме-били в Тортата/не го знам кой е/.15 списания и нищо :chainsaw:
А Голфа на Данко го виждам много често пред тях.
Но нищо!Здраве да е! В нета има всичко-само да знаеш къде да търсищ :joy:


Ae ко ше се занимаваш бе! Я влез тука http://www.maxpower.org ти го чаткаш езика сигурно!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 20:28 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
Ae ко ше се занимаваш бе! Я влез тука http://www.maxpower.org ти го чаткаш езика сигурно!!!
хехех честтно ли ве е :censored: простотията зазпраавя се за некви филосовски простотии нищо общо с коли нема :confused2:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 21:12 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
/////ALPINA написа:
Ae ко ше се занимаваш бе! Я влез тука http://www.maxpower.org ти го чаткаш езика сигурно!!!
хехех честтно ли ве е :censored: простотията зазпраавя се за некви филосовски простотии нищо общо с коли нема :confused2:

Ами то всичко почва с една идея бе амиго!И от тая идея се гради цяла философия :crazy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 21:16 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
окейско :crazy: не виждам никва връзка с темата ама кото е ти си знаеш

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 21:16 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
eiNkel написа:
eхахаха :clap: я дай да я видя :chew:

Ами ела на някое събиране и ще я видиш :wave:
Иначе в директорията наALPINA има снимки от 6.03.05г. черноRenault GTturbo :evil_laugh:


Много върви да го :censored: направо ЧУПИ ВРАТОВЕ!!! :evil_laugh:
Дака извинявай че ти счупих седялката супер гадно ми стана!!![/qu
ote]
Айде споко ALPINA!!!Седялката е готова!С малко работа и всичко е OK!По-малко нерви !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Мар 2005 22:02 
ХАХАХААХХААХХА ЧЕ СЪМ ГЛУПАВ! Все пак се извинявам за пораженията по седялката с тоз дебелия гъз не съм за всякъде!
сайта малко съм го пообъркал http://www.maxpower.gr


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2005 18:32 
BMW E30 TIC BOOOOOOOOOST!!! Няма какво друго да кажа!!!


http://freeftp.bergon.net/rack5/users/A ... OST!!!.avi


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2005 18:35 
ДУБАЙ!!!

клипове: http://freeftp.bergon.net/rack5/users/A ... s/_Dubai_/
снимки: http://freeftp.bergon.net/rack5/users/A ... res/Dubai/

ПП: Шибаното място пак свърши брех брех човек да не качи нещо и опа няма място и 10MB немоа кача!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2005 20:12 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
ХАХАХААХХААХХА ЧЕ СЪМ ГЛУПАВ! Все пак се извинявам за пораженията по седялката с тоз дебелия гъз не съм за всякъде!
сайта малко съм го пообъркал http://www.maxpower.gr

Не си глупав!Само се притесняваш повече от необходимото за дреболии!Електрожена оправя всичко! :clap:
Сайта знам че е объркан-аз го гледам отдавна!
Красьо разправя навсякъде че лег.гонки били нагласени от организаторите-Наско от Амер.знаме и Ивчо -Сивика.Според него е супер тъпо да се участва!Отговорих му че не ме е страх да падна пред публика-аз си знам че няма да стигна до финал :joy: Но за сверка на възможностите може-после ще има КАФЕНЦЕ :hug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2005 21:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ай тия луди били ве :joy: Смятай аз си мислех че в дубай с колелета се придвижват :confused2: а пак те кви драгстери карали :anger:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2005 22:01 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Наистина доста бягат колите.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2005 22:30 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
eiNkel написа:
ай тия луди били ве :joy: Смятай аз си мислех че в дубай с колелета се придвижват :confused2: а пак те кви драгстери карали :anger:

Te v Dubai karat wsi4ko drugo ama ne i koleleta. Tahnata para e nai skypa i edna ot tqhnite tam kakto se kazwat e kolkoto ili $3 ili 3 evro. ne si spomnqm to4no. gledah po Tv za Dubai i dawaha edna avtoky6ta. Tam takiwa koli kato Opel, VW, Ford i drugi podobni ne se sre6tat a glavno Rolls, Ferrari, Bentley i t.n.

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Мар 2005 23:53 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хехеххе смятай каква представа имам за тия страни помня че само в дубай има супер як хотел 7* :confused2:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 00:55 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 15 Яну 2005 03:23
Мнения: 163
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
taka e , tova lqto raboteh v Albena i ima6e edni arabi (kuveitci ) bqha doshli s kolite si ... shavrolet i mustang ...... maikoooo , ne ot byrzi i qrosti ami ot kosmosa vsqky6 bqha izkochili ... ne ste vijdali takova ne6to na jivo ...................................

_________________
:579


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 09:25 
Lady_Saw написа:
taka e , tova lqto raboteh v Albena i ima6e edni arabi (kuveitci ) bqha doshli s kolite si ... shavrolet i mustang ...... maikoooo , ne ot byrzi i qrosti ami ot kosmosa vsqky6 bqha izkochili ... ne ste vijdali takova ne6to na jivo ...................................


Аз съм ги виждал защото и аз бачках в Албена...
Два Мустанг-а и един Шевролет Камаро!!! ИААААААААА ебахти лудницата! Само си бачкам аз понеже работех в един гараж няма значение и се чува някакъв страхотен шум все едно идва някакъв ЗИЛ направо ЗИЛ си беше!!! А то какво Бял Мустанг кабрио тунингован с лепенки подобни на Супрата от първата част на Бързи и Яростни!!! В Гъза беше!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 09:28 
danny написа:
/////ALPINA написа:
ХАХАХААХХААХХА ЧЕ СЪМ ГЛУПАВ! Все пак се извинявам за пораженията по седялката с тоз дебелия гъз не съм за всякъде!
сайта малко съм го пообъркал http://www.maxpower.gr

Не си глупав!Само се притесняваш повече от необходимото за дреболии!Електрожена оправя всичко! :clap:
Сайта знам че е объркан-аз го гледам отдавна!
Красьо разправя навсякъде че лег.гонки били нагласени от организаторите-Наско от Амер.знаме и Ивчо -Сивика.Според него е супер тъпо да се участва!Отговорих му че не ме е страх да падна пред публика-аз си знам че няма да стигна до финал :joy: Но за сверка на възможностите може-после ще има КАФЕНЦЕ :hug:


ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХ кафенце RULZZZ!!!
Значи незнам Kрасича какво мисли... той не може да мисли ония ТРОЛ до него мисли вместо него!!! И това замъглява съзнанието му!!! Какво ме ебе!
Аз сериозно взех да се замислям над офертата на Владо!!! Да се направи Клас ДИЗЕЛИ!!! В града съм виждал доста маниашки колици Дизелчета!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 18:19 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
danny написа:
/////ALPINA написа:
ХАХАХААХХААХХА ЧЕ СЪМ ГЛУПАВ! Все пак се извинявам за пораженията по седялката с тоз дебелия гъз не съм за всякъде!
сайта малко съм го пообъркал http://www.maxpower.gr

Не си глупав!Само се притесняваш повече от необходимото за дреболии!Електрожена оправя всичко! :clap:
Сайта знам че е объркан-аз го гледам отдавна!
Красьо разправя навсякъде че лег.гонки били нагласени от организаторите-Наско от Амер.знаме и Ивчо -Сивика.Според него е супер тъпо да се участва!Отговорих му че не ме е страх да падна пред публика-аз си знам че няма да стигна до финал :joy: Но за сверка на възможностите може-после ще има КАФЕНЦЕ :hug:


ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХ кафенце RULZZZ!!!
Значи незнам Kрасича какво мисли... той не може да мисли ония ТРОЛ до него мисли вместо него!!! И това замъглява съзнанието му!!! Какво ме ебе!
Аз сериозно взех да се замислям над офертата на Владо!!! Да се направи Клас ДИЗЕЛИ!!! В града съм виждал доста маниашки колици Дизелчета!

Има разни фордове от новото Мондео и Фокус дето са дизел и доста опъват,но ги карат все едни ,дет не ги виждам наредени за старт!
Иначе съм "ЗА" :joy: Ще видим нещо ново,щот вече все едни и същи :chainsaw: Всеки знае колко върви колата на другия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 18:30 
АА! Аве Данчо ти ще ходиш ли последно на Тунинг изложението в София на 15-ти??? Еби му мамата дай да се наберем бе сякаш голямата работа супер много ми се ходи. Ще се съберем някоя друга кола от Добрия и ще отидем с Варналии!!!

ПП: Беше споменал за спортни пружини от Рено Клио... Ако са хубави и ако не ги е продало момчето и ако паснат на Сеатката ги купувам!!!
На мене ми трябват от най-твърдите дето могат да ти опадат зъбите от клатене!!!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 18:42 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
/////ALPINA написа:
АА! Аве Данчо ти ще ходиш ли последно на Тунинг изложението в София на 15-ти??? Еби му мамата дай да се наберем бе сякаш голямата работа супер много ми се ходи. Ще се съберем някоя друга кола от Добрия и ще отидем с Варналии!!!

ПП: Беше споменал за спортни пружини от Рено Клио... Ако са хубави и ако не ги е продало момчето и ако паснат на Сеатката ги купувам!!!
На мене ми трябват от най-твърдите дето могат да ти опадат зъбите от клатене!!!

Знаеш ли къде точно ще се проведе?Щот последното на 19.3 е било малко измислено!
Утре след работа ще мина да питам за пружините/Рено Клио Уилямс-за Макферсони/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 18:44 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Има вариант да отрежаеш пружимите,но може да се отвори предницата.За спорти пружини трябват и такива амортисьори,щот обикновенните не държат и може да се разбият.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 19:06 
danny написа:
Има вариант да отрежаеш пружимите,но може да се отвори предницата.За спорти пружини трябват и такива амортисьори,щот обикновенните не държат и може да се разбият.


Ами знам т.е. знам къде ще е, но трябва с карта да се намери, но ние ако сме с Варналии ще сме поне 10 коли и ще е по-интересно!!!
А направо спортни пружини слагам, няма да режа тия тя ще стане ниска, но пак ще се клати като каляска! Нали на Красъо БМВ-то като му отряза пружините съм се возел пак е стабилно и ниско ама после като сложи спортните съвсем друго стана... Малко стабилна да стане да я таковам аз един завой немога да взема като хората! Тряаа намалям с 20! И колко струват такива амортисъори! Еее сега и Амортисъори ли бе fuck те ще са по-скъпички!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 19:09 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Сигурно са били доста яко направени. Жалко, че не съм ги виждал. Мене ме кефи оня Мустанг Шелби от филма Да изчезнеш за 60 сек. Много дива кола. А как бяга само - не е истина.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Мар 2005 19:12 
Pavel написа:
Сигурно са били доста яко направени. Жалко, че не съм ги виждал. Мене ме кефи оня Мустанг Шелби от филма Да изчезнеш за 60 сек. Много дива кола. А как бяга само - не е истина.


Абе пич ставаха ама мене не ми харесват много много тез пършивите Мустанг-и... само звука ме кефи!


Върнете се в началото
  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1910 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 64  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов