Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 03:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 00:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
Реал Мадрид биха били Н:1 в топ 20 най-пропадналите отбори :hahaha:

А бе квото и да ми говориш за мижевия си отбор и колкото да се опитваш да се самозаблуждаваш все ще си знаеш че Реал дори и в 2 лига ще са по-велик отбор от тъс сборка олигофрени наречена "Арсенал".Стига си обръщал сичко към Челси бе смешен,не виждаш ква развалина ти е отбора и се радваш и на най-малкото нещо в което сте ги изпреварили :hot: .А пък за тъс класация незнам на какво е базирана ама изобщо не представя реално силата на отборите.Най-малко отбори като Барселона ,Челси и Ювентус трябваше да са на първите места.Пък и футбола не е сухи сметки така че тези класаций са само за задоволяване на феновете на по-малките и смешни отборчета...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 00:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dea7h написа:
Arsenal написа:
Реал Мадрид биха били Н:1 в топ 20 най-пропадналите отбори :hahaha:

А бе квото и да ми говориш за мижевия си отбор и колкото да се опитваш да се самозаблуждаваш все ще си знаеш че Реал дори и в 2 лига ще са по-велик отбор от тъс сборка олигофрени наречена "Арсенал".Стига си обръщал сичко към Челси бе смешен,не виждаш ква развалина ти е отбора и се радваш и на най-малкото нещо в което сте ги изпреварили :hot: .А пък за тъс класация незнам на какво е базирана ама изобщо не представя реално силата на отборите.Най-малко отбори като Барселона ,Челси и Ювентус трябваше да са на първите места.Пък и футбола не е сухи сметки така че тези класаций са само за задоволяване на феновете на по-малките и смешни отборчета...



Аз не отричам,че Реал са най-великия клубен отбор.Аз не ги харесвам и никога не съм ги харесвал.Ми нали Челски на най-най-най- трябва да бъдат първи Това е "гранда от Лондон" те са велики има 2 титли за 100 години :hahaha: И като два сезона са пред нас в класирането да не би да ни минат по спечелени титли и купи на ФА ????


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 09:59 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не бих казал, че Челси са най!!! Това, че Абрамович налива малко повече пари в отбора, като купува нови играчи и се старае да изгради нещо добро не значи нищо. В повечето си мачове Челси успяват да победят с минимален успех с 1:0 или поне такива са мойте впечатления. Верно, че и много малко голове допускат, ама друго си е ефективния футбол. Добро нападение примерно, като на Барса... отбелязват се много голове, но за сметка на това и допускат повечко голове. Арсенал бяха във вихъра си преди 2-3 сезона. Тогава може би бяха отбора с най-добро нападение. С 2-3 паса стигаха противниковата врата и играта им беше повече от красива, но в последно време го нямат същия дух на игра. Може би продажбата на Патрик Виера си каза думата, но определено имат нужда от свежа кръв и подновяване на част от състава. Пирес, Люмберг, Бергкам вече са на години, верно още показват красива игра, но трябва са мисли за замяна. Тази година може би наистина няма кой да спре лидера Челси в спечелването на титлата. Главните претенденти Манчестър, Арсенал и Ливърпул вече са доста точки зад Челси.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 16:26 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Камикрон съгласен съм с това, което писа. Само искам да кажа, че единственото нещо, което харесвам в Челси е това, че много бързо успяха да се сработят. Абрамович дава от много скоро и купи доста нови играчи, които започнаха да печелят титли много бързо...Пример за обратното са Реал. Много пари за големи играчи, а в крайна сметка само срам. Явно тук вече става дума за майсторлък при закопуването на качествени играчи...Пък и треньора им е добър, но в никакъв случай велик. И въпреки многото си играчи Челси не са велик отбор(както вече казах и за мениджъра им). За в бъдеще не се знае какво ще става. Наскоро четох, че някакъв милиардер мислел да купува Портсмут и ако тоя вложи сумати пари в тях това няма да ги направи велик отбор изведнъж. Та това е...Челси са явление в днешния футбол, но отборите на Англия са Ман Юнд, Арсенал, Ливърпул...Има и още, но както знаете те вече не са в Английския елит :ok:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 17:20 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Наскоро четох, че някакъв милиардер мислел да купува Портсмут и ако тоя вложи сумати пари в тях това няма да ги направи велик отбор изведнъж.


Аз знам, че вече сделката е сключена и официално отново някъв "милиардер" както се изрази е купил отбора в който играе Светльо Тодоров. Дали ще стане същото като в Челси само времето ще покаже. Пък относно изказването ти за Реал. Реал вече не е футболна машина. Превърна са в машина за манекени. Хората наблягат май повече на рекламите отколкото на играта. Най-големият манекен между тях е Бекъм :) Отдавна си избиха парите за него и то само от продажба на тениски с неговото име. Кво да се прави има красива физиономия :love: Като имаш предвид, че Зидан ще се откажи след това лято не виждам какво ще им остане на Реал.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 20:48 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KAMIKRON написа:
Не бих казал, че Челси са най!!! Това, че Абрамович налива малко повече пари в отбора, като купува нови играчи и се старае да изгради нещо добро не значи нищо. В повечето си мачове Челси успяват да победят с минимален успех с 1:0 или поне такива са мойте впечатления. Верно, че и много малко голове допускат, ама друго си е ефективния футбол. Добро нападение примерно, като на Барса... отбелязват се много голове, но за сметка на това и допускат повечко голове. Арсенал бяха във вихъра си преди 2-3 сезона. Тогава може би бяха отбора с най-добро нападение. С 2-3 паса стигаха противниковата врата и играта им беше повече от красива, но в последно време го нямат същия дух на игра. Може би продажбата на Патрик Виера си каза думата, но определено имат нужда от свежа кръв и подновяване на част от състава. Пирес, Люмберг, Бергкам вече са на години, верно още показват красива игра, но трябва са мисли за замяна. Тази година може би наистина няма кой да спре лидера Челси в спечелването на титлата. Главните претенденти Манчестър, Арсенал и Ливърпул вече са доста точки зад Челси.



:clap: :clap: :clap:
Да така е само едно малко не съм съгласен,за Люнберг не е стар.В сравение с Бергкамп и Пирес :).Млади футболисти има за цял отбор да се направи обаче нямат опит.На Арсенал им трябват играчи на по 24-27 години изградени вече с добри качества.С продажбата на Виера наистина загуби доста отбора.Арсен се опитва да накара Жиберто да върши поне до някъде работата на Виера,но не се справя.Просто няма кой да го замени.
За милярдера в Помпи се знае,че баща му притежава израелски обор.Обаче не мисля,че от Помпи може да стане някакъв конкурентно способен отбор на Топ 4 в Англия.Най-много да вземат да влязат във УЕФА.Да станат нещо както сега са Болтън и Тотнъм,но затова ще трябва доста време поне 2-3 години.Ако не се лъжа дори е предложил да даде 30 мил. на мениджъра на Помпи за нови попълнения през зимния трансферен прозорец.Като знам Хари Реднап той със сигурност ще ги използва по предзначение и ще вземе нужните играчи да закрепи отбора в средата на класирането в края на сезона. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 21:36 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мен ако питаш аз съм съгласен с теб Виера няма кой да го замести освен самия си той.Млади футболисти наистина им трябват,но някои опитни,а не някои задръстеняци.
Относно ПОМПИ ме съмнява,чеще влязат в УЕФА

_________________
"Phoenix Suns"
www.samurai7bg.hit.bg
и най - добрият DBZ форум
www.dragonball-bg.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 22:26 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Спортният директор на Хамбургер Дитмар Байерсдорфер е преговарял 4 часа с шефовете на Фиорентина за привличането на Валери Божинов, твърди "Хамбургер Абендблад". Тимът от Бундеслигата иска българския национал под наем за 1,5 г. Резултатът от преговорите не бе ясен до снощи. Фиорентина поиска отсрочка, за да обмисли офертата.
Виолетовите са в тежка ситуация. Те не искат да се разделят с Божинов, но в същото време имат нужда от вратар, защото Себастиян Фрей се контузи и няма да играе до края на сезона. Един от вариантите пред Фиорентина е да размени Божинов с вратаря Франческо Толдо от Интер. Вчера "Гадзета дело спорт" разкри, че спортният директор на виолетовите Панталео Корвино се е срещнал с колегата си от торинския клуб Марко Бранка на чаша кафе в Милано. Двамата са обсъждали евентуалната размяна на Божинов с Толдо.
Феновете на Фиорентина пък искат българският национал да остане в отбора. Това показват резултатите от анкета, проведена в официалния сайт на клуба. Мнението си са дали 600 привърженици. 63,7% от тях мислят, че Божинов трябва да остане в тима. 26,7% са убедени, че нападателят няма място в клуба и е най-добре да бъде продаден или даден под наем.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 23:02 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KAMIKRON написа:
Спортният директор на Хамбургер Дитмар Байерсдорфер е преговарял 4 часа с шефовете на Фиорентина за привличането на Валери Божинов, твърди "Хамбургер Абендблад". Тимът от Бундеслигата иска българския национал под наем за 1,5 г. Резултатът от преговорите не бе ясен до снощи. Фиорентина поиска отсрочка, за да обмисли офертата.
Виолетовите са в тежка ситуация. Те не искат да се разделят с Божинов, но в същото време имат нужда от вратар, защото Себастиян Фрей се контузи и няма да играе до края на сезона. Един от вариантите пред Фиорентина е да размени Божинов с вратаря Франческо Толдо от Интер. Вчера "Гадзета дело спорт" разкри, че спортният директор на виолетовите Панталео Корвино се е срещнал с колегата си от торинския клуб Марко Бранка на чаша кафе в Милано. Двамата са обсъждали евентуалната размяна на Божинов с Толдо.
Феновете на Фиорентина пък искат българският национал да остане в отбора. Това показват резултатите от анкета, проведена в официалния сайт на клуба. Мнението си са дали 600 привърженици. 63,7% от тях мислят, че Божинов трябва да остане в тима. 26,7% са убедени, че нападателят няма място в клуба и е най-добре да бъде продаден или даден под наем.
Най-добре,ще е Валери Божинов да остане във Фиорентина,както показват повечето превържаници.На Фиорентина им трябва вратар,Толдо е добър избор,но най-добре ще е Божинов да остане,а Корвино да намери решение как да направи тей,че да имат хем добър вратар,хем българският национал да остане. :) :) :)

_________________
"Phoenix Suns"
www.samurai7bg.hit.bg
и най - добрият DBZ форум
www.dragonball-bg.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 23:09 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм за Хамбургер или Байерн :) да се маха от Италия :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 23:10 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
Аз съм за Хамбургер или Байерн :) да се маха от Италия :)
Тей ли.Зависи от нвго,а не от нас. :) :) :)

_________________
"Phoenix Suns"
www.samurai7bg.hit.bg
и най - добрият DBZ форум
www.dragonball-bg.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 23:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nash написа:
Arsenal написа:
Аз съм за Хамбургер или Байерн :) да се маха от Италия :)
Тей ли.Зависи от нвго,а не от нас. :) :) :)


Няма да ми мислят тука с часове :) да го дават или продават и да се приключва с Италия :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 23:18 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
Nash написа:
Arsenal написа:
Аз съм за Хамбургер или Байерн :) да се маха от Италия :)
Тей ли.Зависи от нвго,а не от нас. :) :) :)


Няма да ми мислят тука с часове :) да го дават или продават и да се приключва с Италия :)
Не се знае. :) :) :)

_________________
"Phoenix Suns"
www.samurai7bg.hit.bg
и най - добрият DBZ форум
www.dragonball-bg.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 23:28 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nash написа:
Arsenal написа:
Nash написа:
Arsenal написа:
Аз съм за Хамбургер или Байерн :) да се маха от Италия :)
Тей ли.Зависи от нвго,а не от нас. :) :) :)


Няма да ми мислят тука с часове :) да го дават или продават и да се приключва с Италия :)
Не се знае. :) :) :)


Е да най-накрая ще остане в Фиорентина :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Яну 2006 23:30 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
Nash написа:
Arsenal написа:
Nash написа:
Arsenal написа:
Аз съм за Хамбургер или Байерн :) да се маха от Италия :)
Тей ли.Зависи от нвго,а не от нас. :) :) :)


Няма да ми мислят тука с часове :) да го дават или продават и да се приключва с Италия :)
Не се знае. :) :) :)


Е да най-накрая ще остане в Фиорентина :([/quoteДа отиде където иска,негово решение,но не само негово. :) :) :)

_________________
"Phoenix Suns"
www.samurai7bg.hit.bg
и най - добрият DBZ форум
www.dragonball-bg.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 10:21 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами най-вече зависи от това кой ще даде повече пари. Също така зависи и от трениора който явно наистина има нужда от класен вратар до края на сезона. Нищо чудно да бъде заменен с/у Толдо от Интер до края на сезона. Пък ако вопще се сключи няква сделка с Байерн или Хамбургер то да е от следващия сезон. Голяма дума има и мениджъра му. Пък и по някой път медиите си казват думата особено като почнат да раздуват новината много. Според мене да си остане в Фиорентина до края на сезона. Тима е на едно от челните места в италианското калчо с амбиции да участва в Шампионска лига. От друга страна Божинов иска да играе, а не да стои да търка резервната скамейка, каквото прави момента в Италия. Пускат го много рядко. Това се отразява най-вече в/у играта му. Преминаването му под наем в някой отбор в който ще му бъде гарантирано едно от титулярните места не е лоша идея.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 10:50 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KAMIKRON написа:
Ами най-вече зависи от това кой ще даде повече пари. Също така зависи и от трениора който явно наистина има нужда от класен вратар до края на сезона. Нищо чудно да бъде заменен с/у Толдо от Интер до края на сезона. Пък ако вопще се сключи няква сделка с Байерн или Хамбургер то да е от следващия сезон. Голяма дума има и мениджъра му. Пък и по някой път медиите си казват думата особено като почнат да раздуват новината много. Според мене да си остане в Фиорентина до края на сезона. Тима е на едно от челните места в италианското калчо с амбиции да участва в Шампионска лига. От друга страна Божинов иска да играе, а не да стои да търка резервната скамейка, каквото прави момента в Италия. Пускат го много рядко. Това се отразява най-вече в/у играта му. Преминаването му под наем в някой отбор в който ще му бъде гарантирано едно от титулярните места не е лоша идея.


Ми аз на Фиорентина да им имам резервите два мача с Юве и два гола :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 11:47 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
KAMIKRON написа:
Ами най-вече зависи от това кой ще даде повече пари. Също така зависи и от трениора който явно наистина има нужда от класен вратар до края на сезона. Нищо чудно да бъде заменен с/у Толдо от Интер до края на сезона. Пък ако вопще се сключи няква сделка с Байерн или Хамбургер то да е от следващия сезон. Голяма дума има и мениджъра му. Пък и по някой път медиите си казват думата особено като почнат да раздуват новината много. Според мене да си остане в Фиорентина до края на сезона. Тима е на едно от челните места в италианското калчо с амбиции да участва в Шампионска лига. От друга страна Божинов иска да играе, а не да стои да търка резервната скамейка, каквото прави момента в Италия. Пускат го много рядко. Това се отразява най-вече в/у играта му. Преминаването му под наем в някой отбор в който ще му бъде гарантирано едно от титулярните места не е лоша идея.
Не е зле а. :) :) :)

Ми аз на Фиорентина да им имам резервите два мача с Юве и два гола :)

_________________
"Phoenix Suns"
www.samurai7bg.hit.bg
и най - добрият DBZ форум
www.dragonball-bg.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 12:06 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Превръща се в "златната" резерва, както беше Солскяр за Манчестър :)

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 14:07 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KAMIKRON написа:
Превръща се в "златната" резерва, както беше Солскяр за Манчестър :)


Ама щеше да е по-добре ако се превърне във златния титуляр :) :) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 14:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Явно Фоирентира взе да разбира значението му за клуба щом заяви че не иска да го продава.Ама щом Баерн и Интер го искаха а той не показа нищо особено за една година значи че има талант и възможности обаче явно школата на фиорентина е боклук и не може да го развива.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 18:32 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Благо" ще пише на синьо-белия екип на Благой Георгиев в новия му клуб "Алавес". Националът пожела да носи на гърба си умаленото си малко име и ще играе с №7. По подобен начин преди години в Испания на фланелката на Любослав Пенев пишеше простичко "Любо Пенев". Маратонски преговори предхождаха финализирането на трансфера в четвъртък късно вечерта. През целия ден, на две няколкочасови серии се проточиха разговорите. Страните дори се оттеглиха на обедна почивка, преди с пресни сили да подновят обсъждането. Проблем изникна с личните условия на играча - на ниво "клуб" - "клуб" нещата се изясниха ударно. Докато на масата говореше за детайлите по сделката, Благо успя да тренира с новите си съотборници, макар още да не беше парафирал. "Славия" ще вземе над 100 000 евро за преостъпването на капитана си до лятото. Ако "Алавес" се спаси от изпадане, тръгват преговори за постоянен трансфер с двегодишен договор на Георгиев. В противен случай футболистът се връща в родния си клуб. За продажба цената на халфа ще е към 1 млн. евро. Благо няма да дебютира в неделя при гостуването на "Депортиво", под въпрос е дали ще успее да уреди документите си за визитата на "Ноу Камп" след 8 дни. Вече е задвижена процедура по изваждането на работна виза за Испания.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 18:39 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Фиорентина" няма намерение да продава Валери Божинов, а и кандидатите да го вземат не са много настойчиви. Единственият клуб, за който призна за преговори - "Хамбургер", би отбой. "Опитваме да вземем Божинов под наем, но не сме притиснати до стената, чакаме отговор на нашето предложение", обяви Дитмар Байерсдорфер, спортен директор на "Хамбургер". В сряда той преговаря 4 часа с "Фиорентина". В същото време Пантелео Корвино, директор на италианския клуб, зачеркна "Интер" от списъка с кандидатите за Божинов: "Спекулации! Валери е щастлив при нас и остава." А българинът казва, че иска да играе другаде.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 20:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
резултати от Англия
ман.сити-ман.юнайтед-3:1
порсмут-евертън-1:0
фулъм-нюкасъл-1:0
астън вила-уест хем-1:2
ливърпул-тотнъм-1:0 :)
арсенал-мидълзбро-7:0
Чарлтън-Бирмингам-2:0

Ливърпул е вече само на 1 точка от ман.юнайтед и следващия кръг двата отбора се изправят в директна битка за второто място.Браво на Арсенал а пък Мидълзбро заслужава изпадане.Тея са по зле и от съндърланд


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 21:05 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Арсенал 7-0 Боро :) :) :) :) :) :) :)
Анри остава,имаме най-добрите млади футболисти взехме и да играем като хората :) :) :) :) :) :) :) Явно нещата се оправят :) :) :) :) :) :) :)
Е това вече е Арсенал,това е което всеки фен би искал да вижда всеки мач.:) :) :) :) :) :) :) Ако играят така и срещу Риал горкия балет няма да могат да си излязат от наказателното :) :) :) :) :) :) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 21:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе добре играха.Ама пък не беше кой знае къв мач щот Боро нищо не направи.направо им подари победата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 21:48 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Дам определено имаше голяма доза живец в състава на Арсенал. Наистина ако продължат да играят така ги чака отново светло бъдеще. Наистина притежават много млади играчи, които са и талантливи. За този сезон вече не могат да се борят за титлата, но за следващия нищо чудно отново да са главен претендент на Челси. Относно играта на Манчестър нямам думи. От мач на мач играят все по-трудно не ги виждам. Лятото нищо чудно Алекс Фергюсън да ги напусне.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2006 22:18 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KAMIKRON написа:
Дам определено имаше голяма доза живец в състава на Арсенал. Наистина ако продължат да играят така ги чака отново светло бъдеще. Наистина притежават много млади играчи, които са и талантливи. За този сезон вече не могат да се борят за титлата, но за следващия нищо чудно отново да са главен претендент на Челси. Относно играта на Манчестър нямам думи. От мач на мач играят все по-трудно не ги виждам. Лятото нищо чудно Алекс Фергюсън да ги напусне.


Да признавам,че Боро нищо не направиха ама Арсенал не са играли така от доста месеци :) Ама 7-0 си е 7-0 бих казал аз :)За Юнайтед нищо не мога да кажа не съм гледал мача нито репортаж от него ама щом са паднали с 3-1 си давам сметка как са играли :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2006 09:42 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Собственикът на Интер Масимо Морати е наредил Валери Божинов да бъде привлечен на всяка цена, твърди в. "Тутоспорт". Интер отчаяно се нуждае от нападател заради участието на Обафеми Мартинс в турнира за Купата на Африка и травмата на Алваро Рекоба. Другият желан от черно-сините стрелец Давид ди Микеле премина от Удинезе в Палермо и Божинов остана единственият реален вариант за тима. Треньорът Манчини отново изрази недоволство от липсата на играч, който да бележи редовно след второто поредно 0:0 на отбора през новата 2006 година - за купата срещу Парма.
От Фиорентина не са склонни да се разделят с българина, защото ще останат само с 2-ма чисти нападатели. Виолетовите обаче се нуждаят спешно от вратар заради тежката контузия на вратаря Себастиян Фрей. Виолетовите удариха на камък в опита да привлекат стража на Лацио Матео Серени. Единствената възможност за клуба остана Франческо Толдо от Интер. Бившият италиански национал призна, че с радост би се върнал във Флоренция. Спортният директор на виолетовите Панталео Корвино обаче не е съгласен на размяна Божинов - Толдо. Той поиска от Интер и защитника Марко Матераци. "Няма да бързаме с решенията - заяви президентът на Фиорентина Диего дела Вале пред "Гадзета дело спорт". - Трябва да преценим кое е най-добре за нас. Всичко ще стане ясно следващата седмица."

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2006 12:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе по-добре щеше да е е Баерн.Интер нито ще спечелят ШЛ нито първенството.Остава им една мижава купа на Италия.Те всеки сезон са така.Силни са колкото да влязат в първите 3 и в 1/4 финалите на ШЛ,но не достатъчно за да ги спечелят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов