Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 04:35

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 17:09 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тея на са Левскари! Тея са псевдо левскари! Много ясно, че всички победи на Левски са купени - ами да ние искаме да сме втори, не първи, платихме на Берое да не ни вкарат още 15 гола, платихме на Пирин да не ни вкарат още 20 гола, плащахме на всички отбори, с които сме играли до сега, аааааа платихме и на ЦСКА да не ни бие с 35:0!!!!!! Платихме на Оксер да паднат, платихме на Динамо Букурещ да паднат с гол в последната секунда, платихме на Публикум по същата причина! На кого още сме плащали - може би вие ще кажете аааа?!

Това ли искахте да чуете бе малоумни чорбари с промити мозъчета с размер на курешка!!!!!!!!!!!

Цитат:
Force
08.11.2005
09:16 Веднага след мача стана ясно, че играещият треньор Г.Бачев напуска отбора.Формалният повод - несъгласие със смяната на вратаря Шейтанов.
Неформалният?
Според източници, особено близки до клуба, неформалният е несъгласие с клубната политика, и в частност оказаният натиск от страна на президента К.Динев в хода на мача.
За какво сатва дума?
Публична тайна е, че с промоцията на Вихрен в ПФЛ, негласно Локо Пд се сдобиваше с още един сателит, поради близката връзка К.Динев-Г.Илиев.След смъртта на Г.Илиев обаче, бъдещата функция на отбор като Вихрен стана съвсем неясна.Очевидно, разчитащ единствено и само на клубния президент, без спонсор, без ясни визия за бъдещето, такъв отбор е обречен на живуркане в долната половина на таблицата.Натрупването на точки, осигуряващи оставане в елита, са единствените конвертируеми неща, с оглед пролетното им изтъргуването на нуждаещи се. Другата конвертируема собственост, са играчите, някои от които биха донесли добра печалба. До този момент обаче е твърде рано да се разчита на каквато и да е възвращаемост(поне до зимния трансферен прозорец).
Друга публична тайна е, че играчите не са получавали възнагражденията си от три месеца. За никого не е тайна обаче, че спортно-техническият директор Д.Денев, както и ст.треньорът П.Жеков не биха се заиграли със сините по никакъв начин, имайки предвид клубните им пристрастия. Същото се отнася и за Г.Бачев, но по чисто лични причини. Първо, освен като играещ треньор той е и капитан.Той е човекът също, който стои в основата на успеха на отбора, и с чиято активна помощ бяха привлечени нелоши за нашите стандарти футболисти. И не на последно място – дългогодишната му връзка му в недалечно минало именно с Герена, като бивш син футболист. Съвсем резонно, при евентуално съмнение за симулативна игра, че подозрението ще падне върху него.
Това дотук като предисловие.
Фактологията на всички е известна. Назначението на М.Врайков, промяна датата на срещата и неотразяването и по телевизията са само малки детайли към главната цел. Глупавата грешка и последвалата смяна на вратаря под давление на К.Динев, очевидно чисти неговия имидж, но дали е така? Оставяне без покритие на цялата лява зона на защитата на Вихрен при победния гол също сме го срещали и при предишни мачове(Славия-Левски 2:5).Бродещият от седмица в Сандански слух за “синя финансова помощ”, свързван по презумция с Н.Сираков, също не е за пренебрегване, тъй като този мач се явява възлов за Левски с оглед на предстоящото тежко гостуване в Ловеч.
Определено този път сценарият беше изпипан далеч по-професионално, още повече, че финансовият благодетел на сините Батков също беше на стадиона и със собствените си очи се увери, че сините ги чака розово бъдеще с тандема Мъри-Насо.
Дотук – толкова!
Всеки може да си гради собствена версия доколко имаше мач на стадиона в Сандански.
Но за мен, както и за местните хора, избягали от работа, за да го наблюдават беше продължението на Смолянската епопея.
Последици няма и да има, както и в горния случай.
Едва ли човекът, призван да разследва подобни случаи, ген. Василев ще тръгне срещу себе си. От дълги години той е на почит във ВИП-ложите на Герена...


А на тази помия дето си я изкарал от Топспорт, аз не бих вярвал дори да се отнасяше за ЦСКА!!!!! Ако ги знае тези неща тоя човек ще е много навътре в нещата на Левски и няма да ги пише по форумите!? По скоро това е някакъв чорбар от Сандански, на който му се искаше Вихрен да бие Левски – ама не стана точно така!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 17:43 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
кво ми кряска6 на мен бе нервак да не съм го писал тва аз
:)
бий си една и по-соокойно ;п

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 19:27 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами като цитираш разни идиоти!!!!!!!!! Естествено, че ще се нервя!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 19:29 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
мачът ви срещу Хасково за купата на България ще се играе в петък.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 20:01 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
gorg написа:
Ами като цитираш разни идиоти!!!!!!!!! Естествено, че ще се нервя!


еми тва е свободна държава и ако искам и майка ти мога да цитирам ако е казала не6то за "Добруджанска Трибуна" ...както вие си лаете вашите теории ,,,не виждам кво се нерви6...мнения просто

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 23:06 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xic ти наистина си една путка с промит мозък.Няма ли да престанеш?Говори за твойте отборче бе...Гледайте си там керливия червен тим и не са занимавай с нас...Още в началото на сезона вие казахте,че ще спечелите титлата и така ще стане...кво толкоз се занимаваш с нас...Вчера гледах Канал 3 и хората на Сашо Диков казаха,че според тях мач е имало,а знаеш,че точно Сашо Диков и Иво Славейков са тея дето най-много нищят мачовете и за тях почти всички са уредени...Не ми е ясно що си толкоз убеден,че Левски копуват мачовете и ЦСКА са света вода ненапита...Може и да живееш в София,и кво от това...Много слухове взе да чуваш...Много взе да познаваш...Гледайте си керливия тим,който при липсата на двама играчи не знае къде се намира...верно,че са ви едни от най-добрите,ама за да сте велик отбор трябва да имате достойнни заместници, а дори и да нямате не смятам,че това е оправдание за вас...Георги Петков като се контузи за мача с Оксер кво стана бе?Кой игра на негово място-едно момче на 17 години...И не ревахме както вие ревете нали?Футболистите на ЦСКА почнаха да си признават,че натрупват голяма умора и то си е нормално...ми щом от сега сте уморени как ще избутате сезона бе?Ще видим кво ще стане...
И да ти кажа за мача с Локото...Знаеш,че си имаше дузпа срещу Цветан Генков...При 2:1 20 мин преди края мача можеше да тръгне в съвсем обратна посока...Ако си гледал Канал 3 след мача си чул някои истини,които казаха хора от Локото...Накрая изкарахте късмет с оная дузпа, за която пък имаше съмнения,че нарушението е извън наказателното после(за мен си беше вътре,но все пак има съмнения)...
Яд ме е,че не само се мислите за най-великия отбор ами и постоянно говорите,че мачовете на Левски са уредени...И най ми стана смешно ( и сте супер прости двамата с Явор) като казахте,че Локо Пд не играли срещу Левски, а срещу ЦСКА дали всичко от себе си...тва си беше голяма изцепка...Моля ви да престанете да приказвате глупости...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 00:04 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ох ...изтрих си поста да не падам до твоето ниво на селски пъдар
не знам откога гледа6 Сашо Диков ,но тва хич не говори за теб
само 2 не6та да кажа - освен вас трите сини мижитурки НИКЪДЕ в нет-а, вестниците, Тв Предаванията или отбора на Локомотив Сф не съм видял/чул/прочел някой да се оплаква от редовността на дузпата ...ако има6 линк дай ..ако не - да не псувам всъщност
трето не виждам кво те боли дупарата от тва ,че ми казаха мача как 6те завърши и как 6те се промени ..което и се случи ..дали е имало нещо уредено не знам ,но е факт
тъй че първо вземи отслабни и вместо целулит и корем си пусни малко мозъка он-лайн ...
смешник

а с тва "ако-ако" си толкова простттт и жалък ,че няма накъде...ако нямаше идиоти по света Левски нямаше да има агитка ...тва е МАЧ и всичко е възможно ..можеше и 3:0 да паднем ,но не паднахме ...не е като предизвестените мачове на някой отбори..тъй че друг път като има6 няква реална причина да ме атакуваш го прави ,а не ми обяснявай за Сашо Диков - общото между вас е фамилията му

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 00:43 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ей прекаляваш наркоманче долно...Стига обижда.Вие ЦСКА-рите само това можете да правите..
И за твоето "ако-ако" нима вие след мача със Спарта не казахте ,че ако Мурад и Вальо Илиев бяха в игра резултата щеше да е друг...Вие в ЦСКА сте всички еднавки...Ние поне приемаме някои неща,а вие си знаете ващо и който е различен е смешен и прост...
Външния ми вид изобщо не е от значение...Айде да не почваме и за твоя а?Няма да говорим,че преди беше нон-стоп надърпан както вероятно си и в момента...Тук не е мястото за такива лични спорове
Като говорехме за футбол ние от Левски си признахме за някои неща относно нашия клуб...Все ругаете,че Сираков уреждал мачовете...А сега вашия гей Орманджиев е в управата на футболние съюз..Ми нека спре уреждането на мачовете бе...Но тогава идва въпроса как ЦСКА ще вземе рекордната 31 титла....


Цитат:
. Ново развитие получи сагата с мача за Купата на България Беласица - ЦСКА. Вицепрезидентът на петричкия клуб Горан Петров обяви пред Радио "Гонг", че домакините няма да излязат на терена в петък. Както е известно Спортно-техническата комисия на БФС пренасрочи мача на стадион "Цар Самуил" за тогава от 14,00 часа. "Това е поредното угодничество към грандовете в българския футбол", заяви Горан Петров.



Спирам да говоря по тая тема щот не ми се занимава с наркомански истории...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 00:59 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хохохо откога пък станах наркоман не знам :) ако ника ми те подвежда - съвсем си в грешка ..а пък иначе не те знам дебел ли си или не - тва бе6е метафора...явно си 6том се нервиш ...а орманджиев си е путка и половина и никой не го ще в ЦСКА тва си е вярно ,но не урежда мачове за разлика от някой бивши величия...ти май забравяш ,че освен Ормандгиев Сираков ,Михайлов и доста свързани хора с левски в са в БФС тъй че не ме разсмивай ..имате си ебаси лобито там ..ако името Леков ти говори не6то най-вече...а както ХИЛЯДА пъти казах паднахме засулжено в Прага ...просто АКО мурад и илиев бяха играли тва нямаша да стане..май плоския ти мозък не чатка разликата между обяснение и оправдание ..не знам кой обижда като на теб първата ти дума е ,че съм путка ...капут такъв :poke:
не знам откога футбола е "наркоманска" история или пък кво общо имам аз с наркотиците ,но нека бъде твоята :)
тва за мача с Беласица хич не ми пука...както всеки път казвам майната и на купата на Б-я ...тва от доста години насам е извинението на Левски за пропуснатата титла ..и да загубим 2:0 от беласица не е важно ...трябва да спечелим последните 2 мача в групите най-малко за коефицент и за самата ни публика - тоест за нас феновете ...ако имаме и късмет и минем напред - няма ло6о ...за титлата ни6то не се знае

и по-спокойно покрай тоя форум
:bored:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 01:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
вий какво се сдърпахте тука бе :)
Ние като нямаме равностойни играчи, които да заместят Мурад и Вальо, говеда вие имате ли такива играчи, които да заместят титулярите ви. Ако не е Боримиров сигорно ще бъдете някъде до Нафтекс в класирането.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 02:32 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
УфФ аз 60 страниЦи неМОга да Споря :grin:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 03:09 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
вий какво се сдърпахте тука бе :)
Ние като нямаме равностойни играчи, които да заместят Мурад и Вальо, говеда вие имате ли такива играчи, които да заместят титулярите ви. Ако не е Боримиров сигорно ще бъдете някъде до Нафтекс в класирането.


Аз не искам да се карам с никой ама вие тука почнахте мн да ме нервите...Съгласихме се с вас,че Левски в момента са по-зле...Не можеш да кажеш на черното бяло,ама вие не се спряхте-ругаете тука като едни каруцари...Писна ми да чета глупости.Пак казвам не съм съгласен, че Левски си урежда мачовете.А що се отнася до Орманджиев си е ваш проблем,че не го искате,ама нали знаете,че ние също можем да кажем,че не щем Сираков в Левски и,че никой от нас не е искал Боби Михайлов да бъде начело на БФС.Ама тва нищо не значи и нищо не променя...Плюс тва мн се съмнявам Михайлов да окаже няква помощ на Левски...то по тая логика отбора на Сливен тряя стане един от водещите БГ отбори...
За мене вече има мн малки вероятности да има уредени мачове,въпреки че мн хора все реват за уговорки...Тез от Беласица реваха,че охраната на Гриша Ганчев пребила съдията на почивката.А то кво се оказа-Гриша Ганчев няма охрана и записите от камерите във тунела не показват нищо такова...Та много е лесно да приказваш...въпроса е да имаш покритие на думите си....Ае стига глупости вече.Тряя си приемем факта,че сме слаби...Мачовете ни са такива щот отборите ни са зле...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 03:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ахах... знам че ви е ят чорбари , че бихме Вихрен и следователно мачът е уговорен ахам логично :) няма да ви коментирам смешните твърдения , виждам колко разбирате от футбол щом всеки наш мач е уговорен за вас....ние уговораряме а вие не , да така е света вода не на пита нали знаеш :) и стига ми повтаряхте едно и също ние без боримиров кво сме щели да правим аз виждам вие без хидуед колко можете затва тихо :)
на 24 ноември Левски гостува на ЦСКА(Москва)за втория си двубой от купата на УЕФА който иска да дава прогноза или коментар за мачът...според мен както можем да загубим така можем и да ги бием , но това ще стане с доста щастлив развой на нещата бих казъл....ако успеем да задържим равен резултат до 65 минута нейде , руснаците ще се изнервят и ще можем да направим своя удар , но едвали ще стане нещо такова :) важното е да не загубим с 2-3 гола разлика т'ва е...

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 03:35 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
1:0 или 2:0 за ЦСКА ..от кво да се нервят руснаците..станаха 6ампиони и миналата година спечелиха купата на УЕФА ... друго няма да коментирам ..най-вече мача в Сандански..квото имах да казвам го казах много пъти и няма кво да я дъвчем тая тема

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 03:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
t0xIc написа:
1:0 или 2:0 за ЦСКА ..от кво да се нервят руснаците..станаха 6ампиони и миналата година спечелиха купата на УЕФА ... друго няма да коментирам ..най-вече мача в Сандански..квото имах да казвам го казах много пъти и няма кво да я дъвчем тая тема


за 2 мача имат 1 точка ,но нека да забравим тези не толкова важни първи двубои.....казвам само ,че срещу нас ще играят за трите точки защото и сега ако нас не ни победят(дай боже)ще станат с 2 или ще останат с 1(дай боже) , което за три мача в наща група за носителите на трофея ще е срамно поне според мен :) и затова ти казвам , че те ще бъдат под по-голямо напрежение и ако успеем да ги задържим до 65 минута можем да извлечем нещо повече от една точка....
както и да е успех на Левски и дано господ е Българин отново :)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 04:39 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ръководството на Литекс обяви цена на билетите за мача с Левски от 100 лева, след като”оранжевите”бяха лишени от домакинство за един мач.

оо луда гавра ще бъде...феновете на левски 6те влизат срещу 100 лева за да гледат мача с литекс ...на " Българска Армия"
бухахаха ...аз ще ходя на мача да викам за Литекс не знам за вас
OMG
:)
сметките на някой хора излязоха по-накриво отколкото ако бяха играли мача в Ловеч :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 17:25 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Много добри цените :)
Вчера казаха че Сираков, подал молба до БФС мача да се играе в Ловеч.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 18:42 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
еми трябва пича да оправя простотите които наговори кумеца му за съдията в ловеч ...даеба и тъпия петрички бек дееба
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 19:14 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
В Букурещ: Феновете на Левски са расисти
Феновете на Левски са расисти, твърди румънският вестник "Зираул". Според букурещкото издание шефовете на Динамо трябвало да подадат жалба до ФИФА. "Привържениците на Левски многократно скандираха "Цигани!" към румънските играчи", пише в материала. В скандала е намесен и консулът на северната ни съседка в София Виктор Божин. Според медиите дипломатът трябвало да реагира на обидите. Божин обаче отрече да е чул скандиранията


даеба и тъпите румънци ....все едно не сте ЦИГАНИ мама ви мръсна ...може значи малоумните ви хулигани да правят мазало в селата ,а ние сме расисти...мрете от кукуруз бе пендели

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 21:09 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Ръководството на Литекс обяви цена на билетите за мача с Левски от 100 лева, след като”оранжевите”бяха лишени от домакинство за един мач.

оо луда гавра ще бъде...феновете на левски 6те влизат срещу 100 лева за да гледат мача с литекс ...на " Българска Армия"
бухахаха ...аз ще ходя на мача да викам за Литекс не знам за вас
OMG
:)
сметките на някой хора излязоха по-накриво отколкото ако бяха играли мача в Ловеч :)


Кои хора бе t0xic?!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2005 21:15 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хора по оста Петрич - София ... сигурно се сещаш ,че тоя мач беше отложен и сега идва наказанието след приказките на президента на Беласица ,че съдията бил бит ,което на камерите се доказа ,че няма нищо верно ,а нахлулия фен е арестуван...супер измислено наказание

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 12:51 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Малиии! Ами говорите, че ние левскарите мислим за световен заговор срещу нас?! :crazy: А това вашето какво е? Искаш да ми кажеш, че Беласица и Левски и БФС са се съюзили срещу ЦСКА и Литекс, така ли? Ами какво ще кажеш ако Апелативната комисия отмени наказанието на Литекс - защото това много вероятно, тъй като и Левски дкларира, че иска мача да се играе на стадиона в Ловеч!?
Четох някаде, едно изказане на един чорбар, че половината отбори в България играели за Левски! Ето това е световния заговор срещу ЦСКА - най - после го разкрихте!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 14:38 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
горк хич не си в час ..Беласица отдавна се знае за нея ,че е негласен сателит на подуенци ...друго няма кво да ти кажа ...дано наистина да не знаеш ,а не да се правиш на ударен ..а Сираков много ясно ,че така ще говори че иска да се играя е ловеч ама тва е дотолкова вярно колкото и иска пак мач с Олимпия

не казвам ,че всички отбори са сателити на Левски ,а само Беласица

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 16:15 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ОК! Знам за кумовете и баджанаците и т.н. Ама каква връзка има с мачовете между 4 различни съперника?! Първо много ясно, че Беласица ще иска да играят с ЦСКА като са изморени, иначе нямат никакви шансове, а както знаем всеки отбор гледа да се възползва от шансовете си. Аз примерно ги подкрепям, не защото играят срещу ЦСКА, просто защото са си в правото си, щом са определили някакви правила от Лигата, то те трябва да се спазват. Вземи например Ливърпул миналата година от кого отпадна, мисля, че за Карлинг къп и защо отпадна?! Ами всеки си избира приоритетите. Но определено не е начина да изнудваш, както направи ЦСКА ( а не забравяй, че не го прави за първи път). И ако сега Беласица излезе с 12-13 годишни момченца ще падне голям сеир, ама не вярвам, че им стиска!
Относно мача Литекс - Левски: аз лично силно се надявам мача да се играе в Ловеч, че да видя тогава какво ще измислите!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 19:29 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не знам на кой стадион ще се играе мача Литекс-Левски,ама до колкото си спомням една от причините Левски да иска мача да е в Ловеч бе именно състоянието на терена и на стадиона като цяло...Никой не би искал да играе такъв мач в някоя запустяла нива...А колкото до наказнието на Литекс- то не е защото онея от Беласица реваха,че съдията е бит на полувремето.Причината е за нахлуването на някъв дъртак долу до игрището...дори се виждаше на камерите как той се мъчи да ритне главния съдия...
И как може да мислите,че Беласица прави тея простотии само и само да помогне на Левски..Как по-точно ще стане това? Това е мач за купата и знаете,че е с елиминация...Няма да загубите никакви точки...Вие нали все дрънкате,че не ви пука за купата...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 20:07 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
факт- не ми пука ...а Сираков ако си мисли , че в Ловеч е по-добра тревата в Ловеч отколкото Българска Армия ...прав му път.,..абе тва за дъртака е верно ,но литекс кво са виновни ..същия хуй преди 6 години скочил на Костадин Костадинов в ловеч и пак имаше скандали ...трябва полицията да му забранява да ходи на мач...
интересно ми е все едно на Ботев - Локо пд като стават простотии на терена и извън него 6то е нямало наказания..просто тва не е първия мач в който стаат золуми , но не всички се наказват

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 21:10 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На теб може да не ти пука за Купата, но явно на лбимия ти отбор му пука! Иначе за какво ще правят тея цигански номера! Ама аз пак казвам дано от Беласица да удържат на заканата си и да пуснат лапещаците да играят срещу червендалестите, ама не го вярвам за жалост! Няма да им стиска да :censored: ! :evil_laugh:

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 21:23 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ем не им пука особено...ако има и 6 титуляра ще е добре...сигурно най-много ще са резервите и юношите..не виждам закво да пускат титулярите ама Йешич преценява все пак

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 21:55 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Май ще стане обратното Беласица ще играят с резервите!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2005 21:58 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ем ебал съм ги ...те си решават не аз...квото са се наточили все едно ще спечелват купата...смешници :)
а и тва си е ебаси извинението - "Ние не ги хванахме като бяха уморе и сега те са много силни ,а ние слаби - затва дай да бойкотираме - за 2 дена те станаха супермени...дай 6те играем с юношите и като паднем 6те кажем "ААА ВИДЯХТЕ ЛИ "
и айде стига с тая тема за тоя тъп мач ...и да паднем и да бием не виждам кво се занимавате с купата ,а не с УЕФА или първенството

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов