Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 00:51 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ае дано тоя път да ни биете ,че вече ми писна да ти гледам сеира като фен на Челси. А ако пак ви отперем не знам къде трябва да се скриеш.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 01:00 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
J0re70 написа:
koi4o написа:
Очакваше се. Ей сега искам здраво да натупате Лузърфул. Такава несправедливост не съм виждал просто до сега.


Гола на Бабел беше несправедлив нали?Тва че е по бърз...

Имах предвид друго - щом тук се отсъди дузпа, трябваше да се отсъди и на Хлеб миналия мач. Пък и несправедливостта за Арсенал я има вече от колко? - 5 месеца?

Честито на Челси!!! Някой да има линк към репортаж от мача? Много ми е интересно как са играли Фенерите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 01:08 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
koi4o написа:
J0re70 написа:
koi4o написа:
Очакваше се. Ей сега искам здраво да натупате Лузърфул. Такава несправедливост не съм виждал просто до сега.


Гола на Бабел беше несправедлив нали?Тва че е по бърз...

Имах предвид друго - щом тук се отсъди дузпа, трябваше да се отсъди и на Хлеб миналия мач. Пък и несправедливостта за Арсенал я има вече от колко? - 5 месеца?

Честито на Челси!!! Някой да има линк към репортаж от мача? Много ми е интересно как са играли Фенерите.

Аз гледах мача.. мога да ти кажа - много зле - на контри.. за цял мач 3-4 положения... за Челси лошото е че Кудичини се контузи, но Чех се е възстановил ;) Гледай БТВ... сега ги дават ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 02:05 
Offline
|unleashed|
Аватар

Регистриран на: 07 Юни 2006 21:00
Мнения: 571
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
гледах го мача Челси : Резаклар Бургия...ама беше по БТВ - демек изрязаци и по тях си личеше че Челси са си много спокойни и мога да кажа че си взеха победата лесно
...резаците бяха лесни - а и каде си мислят че отиват ... То в Европа има хора дето не са чували за тяхния отбор а те си мислят че ще са полуфиналисти на ШЛ и ще отсранят един от фаворитите на Англия ей така....то да не е мед да бъркаш в буркана и да мажеш...И все пак играха много добре - мисля че за УЕФА имат много по големи шансове


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Апр 2008 12:33 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Ае дано тоя път да ни биете ,че вече ми писна да ти гледам сеира като фен на Челси. А ако пак ви отперем не знам къде трябва да се скриеш.

ми дано не е пак с късмет с измислен гол или дузпи :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Апр 2008 03:13 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Chelsea написа:
t0xIc написа:
Ае дано тоя път да ни биете ,че вече ми писна да ти гледам сеира като фен на Челси. А ако пак ви отперем не знам къде трябва да се скриеш.

ми дано не е пак с късмет с измислен гол или дузпи :boi:



Да бе...нищо ,че миналата година отмениха 100% редовен гол на Каут в продълженията ...Пак с късмет ви го втъкнахме в чукотския анал нали?

За измислени голове - ами да ни бяха дали дузпа и червен картон за Чех в мача през 2005-та...Отивахте на 3:0 тогава. Но кой да му мисли.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2008 15:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Челси плаща 30 млн. евро за Вия през лятото
Изображение
Лондонският футболен клуб Челси ще предложи 30 милиона евро за нападателя на испанския Валенсия Давид Вия през лятото, съобщава goal.com. Тимът на Челси се представя много добре през този сезон. Отборът се намира на 3 точки зад лидера Манчестър Юнайтед във Висшата лига, достигна за 4-и път в последните 5 години полуфиналната фаза на Шампионската лига, а също така игра и финал за Карлинг Къп. Въпреки това се очакват много трансфери на „Стамфорд Бридж” след края на сезона. Дидие Дрогба заяви, че иска да напусне клуба, след като Жозе Моуриньо бе освободен, очаква се завръщане на Андрий Шевченко в Италия, а Клаудио Писаро записа доста слаб първи сезон за Челси. Това са причините да се смята, че Давид Вия ще се присъедини към състава на мениджъра Аврам Грант.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 17:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ЕСИЕН: НЯМА ДА ИГРАЯ В ЛИВЪРПУЛ, НО ЩЕ ИГРАЯ НА ФИНАЛА
Изображение
Наказаният Микаел Есиен е ядосан, че не може да играе в първия полуфинал от Шампионската лига, но е убеден, че Челси ще достигне до финала в Москва.
Есиен си изпроси глупав жълт картон в реванша срещу Фенербахче и по тази причина ще пропусне гостуването на Ливърпул, но ще бъде на линия за ответния двубой в Лондон.
„Бях раздразнен, когато бях предупреден официално срещу Фенербахче, но сега мисля, че така е по-добре, защото ако бях получил картон в реванша от полуфиналите, щях да изпусна финала в Москва”, каза ганайският халф на сините.
Есиен си припомни и миналия сезон, когато Челси бе отстранен на полуфинала от Ливърпул: „Боли ме много. Да загубиш последната среща преди мача, който може да бъде най-големият в твоята кариера – финал в Шампионската лига е много, много болезнено.”
Gong.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2008 17:53 
Offline
Lorenzo Von Matterhorn
Аватар

Регистриран на: 25 Яну 2007 19:24
Мнения: 1228
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
t0xIc написа:
Ае дано тоя път да ни биете ,че вече ми писна да ти гледам сеира като фен на Челси. А ако пак ви отперем не знам къде трябва да се скриеш.
:clap:

_________________
Силният е най-могъщ САМ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2008 10:33 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Около десетина си стягат багажа от Челси през лятото
Изображение
Сериозни кадрови промени в състава на Челси през лятото планират собственикът на "сините" Роман Абрамович и мениджърът на тима Аврам Грант.
Според информация от "кухнята" на клуба около десетина играчи могат да напуснат "Стамфорд Бридж" през топлите месеци.
Става въпрос за Андрий Шевченко, Клаудио Писаро, Стивън Сидуел, Тал Бен-Хаим, както и за Флоран Малуда, Шон Райт-Филипс, Карло Кудичини и Жулиано Белети.


Цитат:
115 000 евро глоба отнесе Тал Бен Хаим
Изображение
Защитникът на Челси Тал Бен Хаим отнесе внушителна глоба от 115 000 евро заради избухването си пред медиите след равенството на сините 1:1 с Уигън.
Бранителят заяви, че никога не би преминал в Челси, ако е знаел, че Моуриньо ще бъде уволнен и на негово място ще дойде Авраам Грант. Той заяви още, че португалският спец му е обещал титулярно място.
Това своеволие принуди мениджърът на лондончани Грант да предприеме по-сурови мерки срещу своя сънародник.
"Не мисля, че Жозе е обещал на Бен Хаим да играе преди Джон Тери, Карвальо и Алекс."
"Това са вътрешни неща, но по мое мнение, ако играч е сбъркал ние трябва да се отнесем към това по определен начин - по моя начин."
Начинът на Аврам Грант е лишаване на Бен Хаим от две седмични заплати.


Цитат:
ДРОГБА ПОД ВЪПРОС ЗА МАЧА С ЛИВЪРПУЛ
Изображение
Нападателят на Челси Дидие Дрогба може да пропусне първата среща от полуфиналите на Шампионската лига с Ливърпул другия вторник, информират медиите в Англия.
Челси, в опита си да преодолее „червените” от третия път, може сериозно да бъде затруднен, ако острието от Кот Д’Ивоар не успее да се възстанови на време, тъй като в момента се бори контузия.
Дрогба има изпитва проблем с коляното, който не се поддава на стандартно лечение. Приоритет пред треньорския екип на този етап е да подготвят Дрогба за сблъсъка с „червените”.
Заради контузията нападателят на „сините” не можа да вземе участие в мача с Уигън (1:1), който доближи Манчестър Юнайтед до титлата в Англия, след като Челси вече изостава на 5 точки от „червените дяволи”.

Gong.bg


Цитат:
Ван дер Ваарт: Идвай Челси, аз съм готов
16 април 2008 15:50

Изображение
Ще остане ли Рафаел в Хамбургер? Този въпрос е основна тема за немските издания през последните два дни.
''Винаги съм казвал, че ако някой отбор плати сумата за моето освобождаване, ще се махна от тук. Челси ме иска и това ме радва много. Освен това имам оферти от други водещи отбори, които също ме изкушават'', каза със задоволство халфът.
Холандецът изчаква средата на месец юли, когато ще бъде ясно къде ще играе през сезон 2008-09.
''Сумата, която трябва да се плати е 30 млн. евро. Ще изчакам да видя предложението на Челси до 31 август, а после ще видим накъде ще поема'', завърши изказването си Ван дер Ваарт пред Sport bild.


Цитат:
Челси дава 12,5 милиона евро за Балотели
Изображение
Ръководството на Челси иска да привлече младата надежда на Интер Марио Балотели, твърди ”The Independent”. Шефовете на лондонския клуб са готови да платят 12,5 милиона евро, за да купят италианецa от ганайски произход. Спортният директор на ”сините” Франк Арнесен присъствал на стадион ”Джузепе Меаца” миналата неделя, за да наблюдава лично 17-годишния нападател, реализирал втория гол при успеха на Интер срещу Фиорентина (2:0). Това бе вторият пореден гол на младока в Серия А, след като дебютира като титуляр в калчото предния кръг срещу Аталанта в Бергамо. Там тимът на Роберто Манчини също спечели с 2:0, като Балотели подаде за първия и отбеляза втория гол, който бе негов първи в италианския шампионат.


Цитат:
МАККАРТИ: МОУРИНЬО ЛИПСВА НА ВИСШАТА ЛИГА
Изображение
Нападателят на Блекбърн Бени МакКарти сподели пред английските медии, че бившият наставник на Челси Жозе Моуриньо липсва на Висшата лига.
„Без него, ситуацията в Премиършип е малко тъжна. Той е наистина специален, винаги беше интересен, един наистина голям треньор. Всички осъзнаваме това на този етап”, каза острието на ЮАР.
„Сега, много малко треньори се различават от другите. Разбира се – сър Алекс Фъргюсън, Арсен Венгер, Рафаел Бенитес, Марк Хюз и Кевин Кийгън, но такъв като Моуриньо е много трудно да се намери. Той е на едно по-високо ниво, тъй като играчите могат да умрат за него”, коментира още той.
„Жозе остави голяма празнина във Висшата лига, бе единственият, който може да премести прожектора от сър Алекс”, добави МакКарти, който игра за Моуриньо в Порто.
:cry:


Цитат:
МОУРИНЬО СЕ ЗАЯДЕ С ВЕНГЕР И СЪР АЛЕКС
Въпреки, че напусна Челси преди повече от половин година, Жозе Моуриньо продължава войната си с мениджърите на водещите английски футболни клубове Арсен Венгер и Алекс Фъргюсън.
Мениджърите на Арсенал и Манчестър Юнайтед са на чело на отборите си от общо 33 години, което обаче не спира португалският специалист да изтъкне себе си като "специалния" дори в своята книга "Жозе Моуриньо - Роден да побеждава".
"Англичаните обичат статистиката и особено числото 100. Знаете ли, че победите на Арсен Венгер в Премиершип са 50 процента, а Фъргюсън за 100 срещи рядко постига победи в половината от тях? Моят Челси разби статистиката и постигна победи в 70 процента от тези срещи, спечелвайки две поредни титли на Англия, с които причини нервна криза в ръководителите на футбола", споделя Моуриньо от страниците на книгата си.
Моуриньо е убеден, че е станал жертва на собствените си успехи, защото е спечелил титлата прекалено рано и хората са имали прекалено големи очаквания към него.
"Когато загубих точки срещу Манчестър Юнайтед всички започнаха да спекулират относно моето бъдеще. След това три месеца нямахме загуба, а вече имаше 14 кандидата за моя пост. Не е вярно, че съм купил успехите на клуба. Колко струваше Рио Фърдинанд? Ливърпул пък имат 70 милиона лири за трансфери, но на това никой не обръща внимание, защото не са ставали шампиони повече от 10 години", допълва Моуриньо.
Спряганият за бъдещ наставник на един от миланските грандове специалист не е доволен от факта, че не е имал възможността да започне от нулата и да гради дългосрочни планове, а от него са се търсили моментални успехи.
"Аз не разполагах с възможностите на другите мениджъри. С Арсен Венгер сме много различни по поведение и по медиен комфорт. Аз работих в настоящето с условия от миналото, а той работи за бъдещето с условия от настоящето. Гонех резултати и за това трябваше да мотивирам играчите си с изказвания, докато Венгер е спокоен и се защитава. Рискувах си цялата репутация, когато казах, че играчите ми са най-добрите в света", категоричен е португалецът.
Цитиран от английските медии, Жозе Моуриньо смята, че Фъргюсън и Венгер са на подарено им време в отборите си и в Англия е имало само един "специален" мениджър, и това е самият той.
"Колко титли има Рафаел Бенитес? Нула. Колко пъти са говорили за негова смяна? Нула. Колко години отне на Фъргюсън и Венгер за да станат шампиони? Пет. А колко години отне на английските медии да се запитат дали Венгер ще бъде сменен? Десет", завършва Моуриньо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Апр 2008 15:16 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Бербатов ще играе в Челси догодина, пише People
Изображение
Капитанът на българския национален отбор по футбол Димитър Бербатов ще играе в отбора на Челси от другия сезон. Това съобщава в материал британският таблоид People. Според изданието Бербатов е разкрил пред свои близки, че играе последния си сезон в Тотнъм и от лятото ще премине в друг лондонски клуб – Челси.
Челси и Манчестър Юнайтед се интересуваха от българина през януари, когато ръководството на Тотнъм обяви, че ще се раздели с Бербатов срещу 35 милиона паунда. Българинът не успя да се договори с Тотнъм за нов договор, след като лондончани не искат да обявят конкретна цена, срещу която Бербатов може да напусне „Уайт Харт Лейн”. Според People Бербатов ще премине в Челси и ще трябва да замени Дрогба, който на няколко пъти от началото на сезона обяви, че ще напусне Острова през лятото. Изданието съобщава, че Аврам Грант ще разполага с близо 100 милиона паунда за лятна селекция, която прави преминаването на Бербатов на „Стамфорд Бридж” напълно възможно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 00:47 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Честито.

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 00:49 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ем кат цяло по-добре стояхме и заслужихме резултата иначе рийзе моя идол на шега иначе браа на чех и калу гола на кайт не тряяше го има ама тоя път се върнахме и вече нямат шанс тея риби :bestwishes: :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 00:51 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Браво, добре им влезе в последната секунда :) :)

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 01:01 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
da az nasqkude go pisah i prognozirah 1-1 i naistena izleze :clap: :two beer: sq ako izleze i kakto prognozirah 2-0 na bridga super 6e e :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 01:46 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Хаха, аватара ти кърти :638

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 15:03 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Реванша другата седмица ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 16:20 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
да в сряда 30.04.2008 21:45 на нашата крепост :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2008 18:53 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
да в сряда 30.04.2008 21:45 на нашата крепост :P
Време ви е някой да я разбие ваща крепост.И като гледам два пъти ще стане в следващите дни :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2008 17:55 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Супер мач за Балак!!! Браво на целия състав!!! Сега титлата се решава от Манчестър .. така че сме на изчакване :) :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2008 17:56 
Offline
Pow Wow

Регистриран на: 02 Юли 2006 19:11
Мнения: 3461
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
ай радвайте :P :bestwishes:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2008 18:14 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Надявам се да вземете купата с тая нескашна игра заслужавате! :friends:

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2008 18:16 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
emi vidq sa koi e nai dobriq si4ki smotanqci da mul4at sega :P


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2008 20:33 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Chelsea написа:
emi vidq sa koi e nai dobriq si4ki smotanqci da mul4at sega :P


haha: ) mn hubaw mach.. no tazi godina Manchester se predstawqt nai-dobre, no neka chelsea wzeme shampionata.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2008 12:42 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Балак: Тази победа е за Лампард
Изображение
Звездата на Челси Михаел Балак, който реализира и двата гола за победата на лондончани над Манчестър Юнайтед с 2:1 в битката на върха в Премиър лийг, обяви след срещата, че целият отбор иска да посвети успеха си на Франк Лампард и неговото семейство, което загуби майката на халфа Пат. "Тази победа е за Франк и неговото семейство. Никога няма да забравим Пат, тя беше страхотен привърженик на нашия тим. Това е тежък период за целия ни отбор, но се радвам, че успяхме да поднесем този подарък на Франк", заяви след двубоя Балак.
Германският полузащитник обяви, че не е изпитвал притеснение при изпълнението на дузпата, от която донесе победата на своя тим малко преди края на мача. "Никога не е било проблем за мен да се справя с напрежението. Знам, че винаги при такава ситуация в края на толкова важен мач, просто трябва да отбележиш, но това не е проблем за мен. Дори ми харесва, когато вкарам такъв гол. Чувството е прекрасно", коментира Балак. Той даде мнението си и за проблемите между него и Дрогба по време на срещата. "След мача всичко беше наред между нас. Такива неща са нормални за футбола. Всеки иска да победи, аз искам, той също иска. В крайна сметка това е отлична победа за нашия тим и проблемите между нас не са толкова важни."

Sportal.bg

Грант: Напрежението вече е върху Ман Юнайтед
Изображение
Мениджърът на Челси Аврам Грант обяви, че напрежението вече е изцяло върху Манчестър Юнайтед в борбата за титлата в Англия.Израелският специалист бе изключително доволен от победата на неговите възпитаници с 2:1 над "червените дяволи" в решителния двубой днес и поздрави своите момчета за добре свършената работа. "Направихме това, което трябваше да направим, спечелихме мача и аз съм доволен. Вече Манчестър ще бъдат под голямо напрежение. В крайна сметка съм изключително доволен от представянето ни и постигнатия резултат. Винаги съм вярвал, че можем да успеем. Затова съм във футбола, трябва да вярвам в способностите на моите момчета", коментира Грант.
"Не мога да не бъда горд от начина, по който спечелихме този мач. Особено, след като това не ни е първата подобна победа. Направихме същото и срещу Арсенал. Освен това показахме отличен футбол", допълни израелският специалист.

Sportal.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Апр 2008 23:58 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
С малко закаснение но честито най-после някой да им го завре на тия манекени... :bestwishes:

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2008 00:23 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Бой след Челси - Манчестър Юнайтед

Спорт НетИнфо

Служители, които поддържат стадион "Стамфорд Бридж" и няколко футболисти на Манчестър Юнайтед влязоха в саморазправа след дербито на английския футбол между двата тима, завършило с победа 2:1 за "сините".

Патрис Евра, Пол Сколс, Джон О'Шей, Жерард Пике, Джи-сун Парк и Гари Невил бяха на път да се сбият с няколко човека от персонала. Футболистите на Юнайтед искали да се приберат в съблекалнята, докато хората, които поддържат "Стамфорд Бридж", се бяха струпали на входа и не ги допускаха.

Най-активен бе Патрис Евра, който бе на път да се саморазправи с един служител от персонала, но бе възпрян от стюардите, които предотвратиха по-голямо меле.

Инцидентът, който продължи не повече от 30 секунди, се случи няколко минути след победата на Челси, с който футболистите на Аврам Грант се изравниха по точки с "червените дяволи" на върха в класирането.

Говорителят на Челси заяви, че ще бъдат изгледани записите от охранителните камери и ако е необходимо ще бъде наложено "подходящо наказание".

След двубоя защитникът на Манчестър Юнайтед Рио Фърдинанд заяви, че се извинява на жената стюард, която удари неволно след дузпата на Михаел Балак. Бранителят удари рекламната стена на стадиона, зад която бе жената.

"За съжаление жената бе права и я ударих. Веднага й се извиних и отидох, за да се уверя, че е добре. Със сигурност ще й изпратя букет с цветя в знак на извинение", каза Фърдинанд.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2008 01:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
J0re70 написа:
С малко закаснение но честито най-после някой да им го завре на тия манекени... :bestwishes:


Кой наричаш манекени бе лопатар дребен? Гледай си смешния отбор и мълчи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2008 18:09 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Смешен ама пак има повече титли в Шампионската лига от вас или се бъркам?
И поне играчите не лежат по треват през 5 минути и не реват за дуспи.
Ако Челси ни отстранят и отидат на финл с Ман. Юнайтед се надявам да им скъсат гъзовете от бой.

П.С. Манекена е Роналдо!

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2008 18:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
J0re70 написа:
Смешен ама пак има повече титли в Шампионската лига от вас или се бъркам?
И поне играчите не лежат по треват през 5 минути и не реват за дуспи.
Ако Челси ни отстранят и отидат на финл с Ман. Юнайтед се надявам да им скъсат гъзовете от бой.

П.С. Манекена е Роналдо!


Имате повече титли в ШЛ и в Премиършип - факт.
Друг е въпроса колко от тези титли са постигнати през последните 20 години.
До колкото помня имате 1 ШЛ и една купа на УЕФА.
Също през последните години се представяте страхотно в ШЛ - факт.
От друга страна ние имаме 9 титли в Премиършиш , 1 ШЛ и също 1 купа на УЕФА.
Колкото до представянето ни в ШЛ , незнам колко време си го следил "формата" , но ние сме един от отборите който почти винаги стига до 1/4 финал и имаме доста полуфинали =)
Ако ти прави удоволствие да се хвалиш с титли през които дори не си бил на този свят - твоя воля =)
Колкото до Роналдо , за втора поредна година го избират за най-добрия играч в Премиършип. Има 38 гола през сезона , 28 от които в първенството - твърдо на първо място при голмайсторите. Наистина Роналдо е пълна джибра която пада само за дуспи ;}
И нека финалът да бъде Челси / МЮ - да видиш като нямаме проблеми със състава какво ще стане =)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1122 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов