Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 172 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кое първенство е най-добро?
Бундеслигата 6%  6%  [ 7 ]
Премиершип 55%  55%  [ 69 ]
Италиянското калчо 13%  13%  [ 17 ]
Примиера Дивизион 17%  17%  [ 22 ]
Френското 1%  1%  [ 1 ]
Друго 8%  8%  [ 10 ]
Общо гласове : 126
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 04:37 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
I samo da otbeleja 4e naistina frenskoto purrvenstvo stava adski interesno s mnogo krasivi ma4ove na golqma skorost !
daje i naskoro gledah predavane koi sadii sa nai-neto4ni v otsujdaniqta si ! kazaha 4e sa frenskite po prostata pri4ina -Golqmata skorost na ma4ovete !!!!!!


Във Франция има много силни отбори :).Един Лион си разпиля Реал Мадрид все един са Мец или Стразбург :).Монако игра полуфинал преди 2 години за КЕШ.Марсилия игра финал преди 2 години за УЕФА.В момента френския футбол е в разцвета си :).И се радвам,че поне тях оставиха като безплатни.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: PREMIERSHIP is the best
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 14:04 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В Италия 80% мачовете са оредени :) това може да го потвърди всеки фен :).Милан и Юве ми бият 131285 мача подред играе с последния ,на който коефициента е 31631723612351286351 ,залаг срещу себе си и падат :).С това е убива футбола. :writers_block: .Ето да вземем например последния мач на Арсенал при 2-0 те почват да играят за публиката.Това определено радва.Къде може да се види това на друго място :)[/quote]

abe ne znam kolko sa oredeni ma4ovete oba4e samoq futbol e tup!!!!
to i da sa znae 6ampiona pak moje da se igrae krasiv futbol. V italiq tova go nqma !!! Si4ki otbori igraqt za6titno s mnogo malki iskliu4eniq i v edin ma4 i dvata otbora kat se za6titavat e super tupo!!I tam samite igra4i ne sa izdrajlivi (tam ne se durji na fitnesa ) i obiknovenno kato se umorqt se pribirat v za6tita tui stava vinagi kam 50tata minuta!!!! I obiknovenno tam koito purvi se pribere v za6tita pada !!!!!! I btw iskam da kaja na si4ki neveji koito smqtat 4e v italiqnskite otbori ima nai-dobrata za6tita iskam da ima razbiq me4tite !!!!!! Pi4ove nai-dobrata za6tita e v angliq prosto v italiq se suzdava pogre6no vpe4atlenie 6tot tam e nai-slabata ataka!!!! :kill minx: :kill minx:

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 14:07 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Във Франция има много силни отбори :).Един Лион си разпиля Реал Мадрид все един са Мец или Стразбург :).Монако игра полуфинал преди 2 години за КЕШ.Марсилия игра финал преди 2 години за УЕФА.В момента френския футбол е в разцвета си :).И се радвам,че поне тях оставиха като безплатни.[/quote]



I tui e vqrno ama az ne govorq za otborite pootdelno a za samoto purvenstvo ! Prosto futbola tam e zavladqva6t i mene mnogo ma radva 4e tova purvenstvo go davat po diemite !!!! :dance:

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 15:17 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
abe Arsenal vijdam 4e si fen na english footbal imam oferta
ot mnogo vreme sporq s dvama idoti koe purvenstvo e po qko angliiskoto ili italiaskoto i v tas subota 6te hodim na po bira da sa izqsnim ve4e posledno koe e po qko !!!! problema e 4e te sa dvama i trqbva da zema nqkoi s mene !!!!! ako si navit ai ela da im izqsnim dvamata ne6tata i da piim po edna bira
Navit li si !?!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 15:19 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 16 Сеп 2004 23:14
Мнения: 727
Местоположение: planet mary jane
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
abe Arsenal vijdam 4e si fen na english footbal imam oferta
ot mnogo vreme sporq s dvama idoti koe purvenstvo e po qko angliiskoto ili italiaskoto i v tas subota 6te hodim na po bira da sa izqsnim ve4e posledno koe e po qko !!!! problema e 4e te sa dvama i trqbva da zema nqkoi s mene !!!!! ako si navit ai ela da im izqsnim dvamata ne6tata i da piim po edna bira
Navit li si !?!
аз съм навит! ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 00:21 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Mi nii ako sa saberem mnogo da sa saberem si4ki ot foruma
ama da ne stane tai nakraq da sa zbiim !!!! 6tot i tai e stavalo

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 03:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе то просто няма смисъл да се спори кое е най-доброто.То е ясно.Английското е по-добро поради простата причина че там има много повече известни отбори отколко 2-та в Италия.И Англия е много по успорвано.Кога например един новак от втора дивизия ще е на второ място след 12 кръга или там колко са в Италия?Тва е възможно само в Англия и Испания.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 15:52 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Абе то просто няма смисъл да се спори кое е най-доброто.То е ясно.Английското е по-добро поради простата причина че там има много повече известни отбори отколко 2-та в Италия.И Англия е много по успорвано.Кога например един новак от втора дивизия ще е на второ място след 12 кръга или там колко са в Италия?Тва е възможно само в Англия и Испания.



Mda i tui go ima ama ima edni hora det mnogo si mislqt 4e razbirat ot futbol i si mislqt 4e italianskoto purvenstvo kat e bilo qko predi 123434234234234 godini i sq e qko ama ne e tai!!!!!!!! Predi v italiq naistina e bilo qko ama mnogo otdavna ! I kakto kazah ve4e predi v italiq naistina e imalo nai dobrata za6tita i sq mnogo hora mislqt 4e o6te e taka!
AMA NE E TAKA - PROSTO VE4E TAM E NAI-SLABATA ATAKA!!!! v tui purvenstvo i 1 napadatel nqma kat horata !!!! kat iskliu4im juve milan i inter!!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: PREMIERSHIP is the best
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 21:42 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
ToOnEr написа:
i ti si prav i ot holandiq i portogaliq izlizat mnogo talanti no pove4etto se razvivat v angliq tova mi be6e ideqta
spored men sporut mejdu italiq i angliq e nerazre6im mojebi angliq zarad milionite na chelsea imat malko predimstvo !!! oba4e italianskiq futbol v evropa po ni6to ne e nai-dobar !
samo po braq na titlite v otborite im ! za men italianskiq futbol e nai-tupiq futbol po prostata pri4ina 4e az li4no ne moga da izgledam edin italianski ma4 bez da zaspa !!!!


В Италия 80% мачовете са оредени :) това може да го потвърди всеки фен :).Милан и Юве ми бият 131285 мача подред играе с последния ,на който коефициента е 31631723612351286351 ,залаг срещу себе си и падат :).С това е убива футбола. :writers_block: .Ето да вземем например последния мач на Арсенал при 2-0 те почват да играят за публиката.Това определено радва.Къде може да се види това на друго място :)
ne 100 % sa kupeni xaaxaxaxaxaa ei razbira4o ot 2 godini gleda6 futbol .... :censored:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 21:44 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
dobdob написа:
Абе то просто няма смисъл да се спори кое е най-доброто.То е ясно.Английското е по-добро поради простата причина че там има много повече известни отбори отколко 2-та в Италия.И Англия е много по успорвано.Кога например един новак от втора дивизия ще е на второ място след 12 кръга или там колко са в Италия?Тва е възможно само в Англия и Испания.



Mda i tui go ima ama ima edni hora det mnogo si mislqt 4e razbirat ot futbol i si mislqt 4e italianskoto purvenstvo kat e bilo qko predi 123434234234234 godini i sq e qko ama ne e tai!!!!!!!! Predi v italiq naistina e bilo qko ama mnogo otdavna ! I kakto kazah ve4e predi v italiq naistina e imalo nai dobrata za6tita i sq mnogo hora mislqt 4e o6te e taka!
AMA NE E TAKA - PROSTO VE4E TAM E NAI-SLABATA ATAKA!!!! v tui purvenstvo i 1 napadatel nqma kat horata !!!! kat iskliu4im juve milan i inter!!!
mn otdavna do predi 3-4 godini xaxaxax a angliq nikoga ne e bila nomer 1 ;] 6e vidim i sled nqkolko sezona pak ... pak dori i sega nali brazilskite igra4i uj sa nai dobri 6to si4ki bqgat da igraqt v itanqnski otbori i v ispanski kaji mi edin dobar brazilec ot angliiski otbor .. 4e mi sa gugi v saznanieto ;] ot titulqrniq otbor na braziliq ili ot rezervite ne .... nqkoi selqnin ( 6tot i v cska sofiq ima brazilci . )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 21:46 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
a angliq na ni6to nesa purvi de nai interesniq futbol e v ispaniq a dori i v franciq ima brazilci ma angliq .... jalko ;[ za dobriq futbol


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: PREMIERSHIP is the best
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 22:49 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
Arsenal написа:
ToOnEr написа:
i ti si prav i ot holandiq i portogaliq izlizat mnogo talanti no pove4etto se razvivat v angliq tova mi be6e ideqta
spored men sporut mejdu italiq i angliq e nerazre6im mojebi angliq zarad milionite na chelsea imat malko predimstvo !!! oba4e italianskiq futbol v evropa po ni6to ne e nai-dobar !
samo po braq na titlite v otborite im ! za men italianskiq futbol e nai-tupiq futbol po prostata pri4ina 4e az li4no ne moga da izgledam edin italianski ma4 bez da zaspa !!!!


В Италия 80% мачовете са оредени :) това може да го потвърди всеки фен :).Милан и Юве ми бият 131285 мача подред играе с последния ,на който коефициента е 31631723612351286351 ,залаг срещу себе си и падат :).С това е убива футбола. :writers_block: .Ето да вземем например последния мач на Арсенал при 2-0 те почват да играят за публиката.Това определено радва.Къде може да се види това на друго място :)
ne 100 % sa kupeni xaaxaxaxaxaa ei razbira4o ot 2 godini gleda6 futbol .... :censored:


xaxaxax mi ti pak ot 2 godini ne gleda6 futbol tai 4e mal4i tam

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 22:51 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
a angliq na ni6to nesa purvi de nai interesniq futbol e v ispaniq a dori i v franciq ima brazilci ma angliq .... jalko ;[ za dobriq futbol



xaxaxax i pak si pros !!!
"v angliq se igrae nai zreli6tniq futbol " we prostak
i tui ne go kazvam samo az
v ispaniq e nai atakuva6tiq ama ne i nai zreli6tniq
V ANGLIQ E NAI BOGATIQ OTBOR(CHELSEA) TAM E NAI-DOBRIQ IGRA4(GERRARD) I TAM SA NAI-DOBRITE 6KOLI ZA MLADI IGRA4I I TN. KAT NE ZNAE6 I KAT NE SI GLEDAL MA4OVE OT 50 GODINI NE SA OBAJDAI 4E MA NERVI6 !!!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 22:53 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
a angliq na ni6to nesa purvi de nai interesniq futbol e v ispaniq a dori i v franciq ima brazilci ma angliq .... jalko ;[ za dobriq futbol




I KO SQ AKO NQMA BRAZILCI ZNA4I FUTBOLA NE E QK TAI LI ???
MI PAK SI TUP !!!!+TUI BRAZILCI IMA SAMO DET TI NE ZNAE6 ESTESTVENO ZA6TOTO KOITO NE GLEDA MA4OVE NE ZNAE !!!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 22:54 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
6TE KAJE6 4E V ITALIQ SI4KI DOBRI BRAZILCI !!! MALIIII TO TAM SAMO ITALIANCI WE IDIOT TAKUV IMA 2-3 IGRA4A NA OTBOR DET NE SA ITALIQNCI KAT ISKLU4I6 JUVE MILAN I INTER !!!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 22:59 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
frenskite devizii

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2005 00:51 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
morthens написа:
frenskite devizii


ама и Лига 2 ли :) ?

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2005 01:17 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Arsenal написа:
morthens написа:
frenskite devizii


ама и Лига 2 ли :) ?

da.Inache shtqh da napisha "1" :wave:

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2005 03:18 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
a angliq na ni6to nesa purvi de nai interesniq futbol e v ispaniq a dori i v franciq ima brazilci ma angliq .... jalko ;[ za dobriq futbol



xaxaxax i pak si pros !!!
"v angliq se igrae nai zreli6tniq futbol " we prostak
i tui ne go kazvam samo az
v ispaniq e nai atakuva6tiq ama ne i nai zreli6tniq
V ANGLIQ E NAI BOGATIQ OTBOR(CHELSEA) TAM E NAI-DOBRIQ IGRA4(GERRARD) I TAM SA NAI-DOBRITE 6KOLI ZA MLADI IGRA4I I TN. KAT NE ZNAE6 I KAT NE SI GLEDAL MA4OVE OT 50 GODINI NE SA OBAJDAI 4E MA NERVI6 !!!!
da prav si sinko az ve4e udartqt na 70 godini stanah .... mai zabravi koi ti obesnqva6e predi kato be6e fen na Juventos kato malak koi e Zidan ... zemi si spomni :confused2:
samo se 4udq edno v toq sport az i brat ti ta svetnahme neznae6e kfo e tfa futbol ... i moje6 li da kaje6 ne6to bez da me narugai6 !? kato 4ovek ...a ne da pokazva6 selski vazmojnosti ako seki v toq forum po4ne da rogai i psuva kat tebe ko 6e stane :bored: :writers_block:


Последна промяна HaPkoTrafiKanT на 18 Ное 2005 03:21, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2005 03:19 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
a angliq na ni6to nesa purvi de nai interesniq futbol e v ispaniq a dori i v franciq ima brazilci ma angliq .... jalko ;[ za dobriq futbol




I KO SQ AKO NQMA BRAZILCI ZNA4I FUTBOLA NE E QK TAI LI ???
MI PAK SI TUP !!!!+TUI BRAZILCI IMA SAMO DET TI NE ZNAE6 ESTESTVENO ZA6TOTO KOITO NE GLEDA MA4OVE NE ZNAE !!!!

tova za brazilcite ti go tvardi6 4e pravqt nai dobriq futbol i 4e sa nai dobrite ;] nasqkade dr-de ima brazilci italiq ispaniq germaniq francia ne i angliq uff :bored: :anger: :anger: :anger: :anger: :anger: za6to :anger: :anger: :anger: :anger: za6to :anger: :anger: :anger:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2005 03:26 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
6TE KAJE6 4E V ITALIQ SI4KI DOBRI BRAZILCI !!! MALIIII TO TAM SAMO ITALIANCI WE IDIOT TAKUV IMA 2-3 IGRA4A NA OTBOR DET NE SA ITALIQNCI KAT ISKLU4I6 JUVE MILAN I INTER !!!!
malko li sa to dostata4no ... brazilskiq nacionalen otbor da ne e ot 200 4oveka tam sa nai dobrite 11 ... spored vas... i nito edin ot titulqrniq otbor na braziliq neigrae v angliq .... mislq 4e i ot rezervite ama za tam nesam siguren ve4e :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 18:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
22 отбора са печелели шампионата на Англия като 7-8 от тях са в по-долните дивизии.Даже има и в 3-та.Nottingham forest.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 00:04 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
ToOnEr написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
a angliq na ni6to nesa purvi de nai interesniq futbol e v ispaniq a dori i v franciq ima brazilci ma angliq .... jalko ;[ za dobriq futbol



xaxaxax i pak si pros !!!
"v angliq se igrae nai zreli6tniq futbol " we prostak
i tui ne go kazvam samo az
v ispaniq e nai atakuva6tiq ama ne i nai zreli6tniq
V ANGLIQ E NAI BOGATIQ OTBOR(CHELSEA) TAM E NAI-DOBRIQ IGRA4(GERRARD) I TAM SA NAI-DOBRITE 6KOLI ZA MLADI IGRA4I I TN. KAT NE ZNAE6 I KAT NE SI GLEDAL MA4OVE OT 50 GODINI NE SA OBAJDAI 4E MA NERVI6 !!!!
da prav si sinko az ve4e udartqt na 70 godini stanah .... mai zabravi koi ti obesnqva6e predi kato be6e fen na Juventos kato malak koi e Zidan ... zemi si spomni :confused2:
samo se 4udq edno v toq sport az i brat ti ta svetnahme neznae6e kfo e tfa futbol ... i moje6 li da kaje6 ne6to bez da me narugai6 !? kato 4ovek ...a ne da pokazva6 selski vazmojnosti ako seki v toq forum po4ne da rogai i psuva kat tebe ko 6e stane :bored: :writers_block:




xaxaxax mi moje edno vreme ti da si ma svetnal ama sq mai az trqbva da ta svetna 4e hi4 ne si v 4as !!!mnogo si zle we mom4e !!!
q mi kaji mnogoto brazilci v italiq we i mi kaji ako ima brazilci pod 25 bez kaka molq ti sa !!! v angliq ima brazilci tui 4e ti ne znai6 ne ozna4ava 4e nqma !!! to brazilci ima mnogo i vuv franciq ama tam ne e nai dobriq futbol !!!i ako treqbva da sme to4ni nai mnogo ot nacionalniq otbbor na braziliq igraqt v germaniq i ispaniq !!!zemi si otvori o4ite malko i razu4e predi da pi6e6

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 22:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ето класация на броя на спечелените шампионски титли на Англия:
1.Ливърпул-18
2.Ман.Юнайтед-15
3.Арсенал-13
4.Евертън-9
5.Астън Вила-7
6.Съндърланд-6
7.Шефийлд-5
8.Нюкасъл-4
9.Лийдс-3
Увърхемптън-3
Блекбърн-3
Худърсфиелд-3(тея пък кои са? на английски е Huddersfield)
13.Челси-2
Дерби Каунти-2
Манчестър сити-2
Бърнлей-2
Портсмут-2
Тотнъм-2
Престън-2
20.Ипсуич таун-1
Нотингам форест-1
Уест Бромич-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 22:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Някой ако иска мога да дам линк от 1888 до сега кой отбор всяка година е печелел титлата в Англия.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 23:04 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
ToOnEr написа:
6TE KAJE6 4E V ITALIQ SI4KI DOBRI BRAZILCI !!! MALIIII TO TAM SAMO ITALIANCI WE IDIOT TAKUV IMA 2-3 IGRA4A NA OTBOR DET NE SA ITALIQNCI KAT ISKLU4I6 JUVE MILAN I INTER !!!!
malko li sa to dostata4no ... brazilskiq nacionalen otbor da ne e ot 200 4oveka tam sa nai dobrite 11 ... spored vas... i nito edin ot titulqrniq otbor na braziliq neigrae v angliq .... mislq 4e i ot rezervite ama za tam nesam siguren ve4e :wave:



Що решихте, че бразилците определят качеството на игра в дадена страна ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 23:43 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Някой ако иска мога да дам линк от 1888 до сега кой отбор всяка година е печелел титлата в Англия.


Знаем ги :DD :DD :DD
Ето за пореден път се доказва,че Премиършип е най-доброто.
Просто сега гледам Middlesbrough - Fulham на първи поглет два отбори от средна класа :),но мача който правят е невероятен. :dance:.Съмнявам се,че средняци от другите първенства могат да изнесат такъв мач.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2005 02:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Едно е сигурно.Незнам дали английското е най-добро.(може да се спори само между него и испанското)обаче англичаните имат най-силната втора лига в света.За това спор няма.Там имат отбори които до преди година 2 са учавствали в УЕФА пък сега са изпаднали.Там нещата са много непостоянни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2005 03:04 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Едно е сигурно.Незнам дали английското е най-добро.(може да се спори само между него и испанското)обаче англичаните имат най-силната втора лига в света.За това спор няма.Там имат отбори които до преди година 2 са учавствали в УЕФА пък сега са изпаднали.Там нещата са много непостоянни.


Преди Първа Дивизия сега Championship е наистина много интересно и с добър футбол.Радвам се,че миналата година имах възможността да го гледам,но тази нямам :(.Пак и то си проличава всички виждаме фурора на Уигън. :clap:

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 15:32 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
ToOnEr написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
a angliq na ni6to nesa purvi de nai interesniq futbol e v ispaniq a dori i v franciq ima brazilci ma angliq .... jalko ;[ za dobriq futbol



xaxaxax i pak si pros !!!
"v angliq se igrae nai zreli6tniq futbol " we prostak
i tui ne go kazvam samo az
v ispaniq e nai atakuva6tiq ama ne i nai zreli6tniq
V ANGLIQ E NAI BOGATIQ OTBOR(CHELSEA) TAM E NAI-DOBRIQ IGRA4(GERRARD) I TAM SA NAI-DOBRITE 6KOLI ZA MLADI IGRA4I I TN. KAT NE ZNAE6 I KAT NE SI GLEDAL MA4OVE OT 50 GODINI NE SA OBAJDAI 4E MA NERVI6 !!!!
da prav si sinko az ve4e udartqt na 70 godini stanah .... mai zabravi koi ti obesnqva6e predi kato be6e fen na Juventos kato malak koi e Zidan ... zemi si spomni :confused2:
samo se 4udq edno v toq sport az i brat ti ta svetnahme neznae6e kfo e tfa futbol ... i moje6 li da kaje6 ne6to bez da me narugai6 !? kato 4ovek ...a ne da pokazva6 selski vazmojnosti ako seki v toq forum po4ne da rogai i psuva kat tebe ko 6e stane :bored: :writers_block:



mi moje edno vreme ti da si ma svetnal ama sq mai az trqbva da ta svetna 4e hi4 ne si v 4as !!!mnogo si zle we mom4e !!!
q mi kaji mnogoto brazilci v italiq we i mi kaji ako ima brazilci pod 25 bez kaka molq ti sa !!! v angliq ima brazilci tui 4e ti ne znai6 ne ozna4ava 4e nqma !!! to brazilci ima mnogo i vuv franciq ama tam ne e nai dobriq futbol !!!i ako treqbva da sme to4ni nai mnogo ot nacionalniq otbbor na braziliq igraqt v germaniq i ispaniq !!!zemi si otvori o4ite malko i razu4e predi da pi6e6
s koe da me svetne6 s zvezdite na everton ... i 4e bili podobri ot totti
xaxaxax kefi6 :)~
da da praf si te sled 25 godini igra4ite se pensionirat :eyebrow: az s tebe nqma ko da sporq ti pove4e gi razbira6
PS f4era vratqrq mi na managera fkara 2 gola na inter v poslednite minuti FORZA GILARDINO axaxaaxaxx ! :hug:
VIDQ LI F4ERA KAKVO NAPRAVIHA PENSIONERITE OT MILAN SHEVA I COSTA !??!?!( nad 25 god sa )
PS a nasraniq ti pederast ot newcastle Shearer e pradqdoto na Sheva
axxaaaxa sigorno o6te si misli6 4e sheva ne e podobar ot Owen ... no taka e nqkoi hora :kiril: (opravane ) nqmat :-D


Последна промяна HaPkoTrafiKanT на 24 Ное 2005 15:44, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 172 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов