Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1137 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 22:14 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Каквото и да приказвате за Маса, той е чудесен пилот и човек и за разлика от Райконен се усмихва, а не се цупи щото някой му е взел първото място. Маса е по-добър от Райконен, поне според мене и има защо да е недоволен, че му отмъкнаха мястото на стълбичката.
Все пак за да кажете, че един пилот е добър трябва да забележите кой прави по-малко грешки и кой е по-бърз, а аз до колкото си спомням Райконен беше по-бавен във всички серии на квалификацията във Франция от Маса, доколкото си спомням и докато нямаше трафик пред Маса, Райконен не беше по-бърз. Правете си сами изводите. Това че Маса изпреварваше трафика на по-неудобната част от пистата не значи, че е по-слаб пилот !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 23:14 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Райконен си беше по-тежък и си реализира предимството като спря по-късно
това ,че някои си мислят ,че като потеглят от полпозишън и спрат след 10 обиколки за дозареждане ще впечатлят някого-няма
коментаторите на F1 се съмняваха в подобен развой
колкото до трафика-след като 2-те коли на Ферари бяха на 2 секунди дистанция(повечето пилоти поддържат толкова заради вуздушния поток на предходния болид ,който нарушава сцеплението им)значи са изпреварвали еднакъв брой автомобили


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 23:23 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
В горният си пост казах, че Маса беше разминат защото не изпревари достатъчно бързо трафика...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2007 23:41 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
кой какво направил не знам, но Маса допусна грешка и беше изпреварен, това е истината

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 17:05 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
еее супер, моя човек пак дръпна напред :)

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 17:55 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Райконен е скатма :) Как можа баш у последната обиколка да са усере...

ПП : Качих квалификацията - 700 мб DivX качество :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2007 20:02 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
m1t3 написа:
Райконен е скатма :) Как можа баш у последната обиколка да са усере...

ПП : Качих квалификацията - 700 мб DivX качество :)


хаха да Райкито е опасен :P

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:46 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Kubica :clap:

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 17:54 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 26 Яну 2007 19:52
Мнения: 187
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
райконен днес беше във стихията си, а и условията бяха по добри за ферари ..

_________________
What you call dog with no legs?
Don't matter what you call him, he ain't gonna come.


Последна промяна StaRt3rA на 08 Юли 2007 19:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 18:59 
Offline

Регистриран на: 09 Юни 2007 00:41
Мнения: 14
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
СТАНА ЕДНО СТРАХОТНО СЪСТЕЗАНИЕ.В КОЕТО ФЕРАРИ УСПЯ С ПО ДОБРА ТАКТИКА ДА ПОБЕДИ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:28 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
понеже предпочетох риболова с приятели и биричка ще ми обясни ли някой защо Маса пак е прецакан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Max написа:
понеже предпочетох риболова с приятели и биричка ще ми обясни ли някой защо Маса пак е прецакан

еми защото на старта огаси колата и неможа да я запали после и го вкараха в бокса и тръгна от последна позиция и стана 5-ти.Голям успех постигна

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2007 23:39 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
velko написа:
Max написа:
понеже предпочетох риболова с приятели и биричка ще ми обясни ли някой защо Маса пак е прецакан

еми защото на старта огаси колата и неможа да я запали после и го вкараха в бокса и тръгна от последна позиция и стана 5-ти.Голям успех постигна

Kачил съм състезанието ама е с прецакано качеството. Утре ще го орпавя


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 11:19 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
samo M.SCHUMACHER


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 13:42 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
него го фана пенсията :)

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 19:13 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
май ще хване ръководен пост в Ferrari


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 20:26 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Max написа:
май ще хване ръководен пост в Ferrari


е пък щом му се отдава :))
ми браво на него, аз като го гледам не го свърта да си седи вкъщи и :))
отива да досажда на шефовете във ферари, ама браво радвам се за него.

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 20:48 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 26 Яну 2007 19:52
Мнения: 187
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вадят Макларън от Формула 1?
13 юли 2007 13:43
Един от класическите тимове във Формула 1 Макларън Мерседес може да бъде изключен от тазгодишния шампионат, гръмнаха английските медии. Това може да стане, ако ФИА признае отбора за виновен по обвиненията в промишлен шпионаж на съперниците от Ферари.

На 26 юли шефовете трябва да отговарят в Париж пред световната централа, след като документи на скудерията бяха открити в дома на главния дизайнер на Сребърните стрели Майк Кафлън. Рон Денис заяви, че служителят му е действал самостоятелно, но от ФИА не са убедени в това.

“Макларън е на път да разруши мечтата за титла на Люис Хамилтън, ако бъде признат за виновен, тъй като наказанието може да бъде изключване от шампионата” пише “Гардиън”.

Наказанията за нарушение на точка 151С, за която Макларън бе привикан от ФИА да дава обяснения, варират от глоби и времеви наказания до временно изваждане, изключване или дисквалификация.

Най-важното в случая е, че последните три наказания могат да се наложат едва след като засегнатият отбор бъде привикан за да изложи защитата си. А точно това се случи, след като вчера ФИА извика Макларън да дава обяснения.

Досега в историята само веднъж отбор е бил изключван. Това се случва през 1984 година, когато заради технически нередности потърпевш е Тирел. Все пак в Англия се надяват, че подобни драконовски мерки няма да бъдат взети, дори и при доказване

_________________
What you call dog with no legs?
Don't matter what you call him, he ain't gonna come.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 21:32 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ооо ще бъде жестоко ако стане така :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007 22:59 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
много голям гаф на Макларън
още повече ,че с освобождаването на Кулън все едно си признават вината
харесвах този отбор до момента в който взеха Алонсо и Р.Денис се направи , че не забелязва Райконен в стаичката преди почетната стълбица
а той беше толкова потърпевш от калпавата кола на Макларън през последните сезони и не заслужава такова отношение
както и да е-всички крадат но тежко на когото го хванат (още повече ,че Денис е ръбат камък и е в постоянен конфликт с ръководството на F1)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 00:23 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ще махат и САЩ от календара :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 14:28 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
m1t3 написа:
ооо ще бъде жестоко ако стане така :)


защо? да не би защото скудерия е много назад по точки, и ако махнат макларън те пак ще станат 1ви. 1 шампион е истински шампион когато победи най-силните си противници, ако махнат макларън F1 подаряват титлата на ферари на тепсия, понеже друг отбор не може да им се мери.

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 14:36 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 26 Яну 2007 19:52
Мнения: 187
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
NightCrawler написа:
m1t3 написа:
ооо ще бъде жестоко ако стане така :)


защо? да не би защото скудерия е много назад по точки, и ако махнат макларън те пак ще станат 1ви. 1 шампион е истински шампион когато победи най-силните си противници, ако махнат макларън F1 подаряват титлата на ферари на тепсия, понеже друг отбор не може да им се мери.
така е , но все пак трябва да бъдат наказани ...

_________________
What you call dog with no legs?
Don't matter what you call him, he ain't gonna come.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 15:31 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
StaRt3rA написа:
NightCrawler написа:
m1t3 написа:
ооо ще бъде жестоко ако стане така :)


защо? да не би защото скудерия е много назад по точки, и ако махнат макларън те пак ще станат 1ви. 1 шампион е истински шампион когато победи най-силните си противници, ако махнат макларън F1 подаряват титлата на ферари на тепсия, понеже друг отбор не може да им се мери.
така е , но все пак трябва да бъдат наказани ...


нищо не съм казал, те са нагазили в лайната те да се оправят, иначе ще е кофти, няма да мога да гледам моя човек ....

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 15:38 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2004 18:38
Мнения: 899
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
NightCrawler написа:
m1t3 написа:
ооо ще бъде жестоко ако стане така :)


защо? да не би защото скудерия е много назад по точки, и ако махнат макларън те пак ще станат 1ви. 1 шампион е истински шампион когато победи най-силните си противници, ако махнат макларън F1 подаряват титлата на ферари на тепсия, понеже друг отбор не може да им се мери.


О, много ми е интересно ако във Ферари бяха открили всички чертежи и разработки на колата на Макларън дали нямаше да искаш направо да изключат Ферари от шампионата ?

Шампиона е шампион с победи на пистата, ама по твоята логика не е ли редно да се замислиш че е важно и как са постигнати тези победи. И ако това е направено с крадене на информация, шпиониране и ползване на чуждия труд то каква стойност имат тогава победите на Макларън и тяхната преднина.

И колко нелепо е твърдението на Макларън, че те не знаели за крадената информация намерена при обиск в къщата на главния им дизайнер и не се били възползвали от нея.
По дяволите, човека има тази информация от Април и е основния отговорен човек, който създава колата ви ! Този човек е техен служител и съзнателно или не чрез него те са се възползвали от труда на Ферари - а преди две седмици го отстраниха и едва ли не изкарват, че главният им дизайнер няма нищо общо с колата им и успехите им - ни лук яли, ни лук мирисали.

_________________
No Guts - No Glory
No Pain - No Gain


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 15:48 
Offline
Тъмен Магьосник

Регистриран на: 21 Сеп 2004 17:07
Мнения: 875
Години: 32

Местоположение: На гости на Хари Потър
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
BrainStorm написа:
NightCrawler написа:
m1t3 написа:
ооо ще бъде жестоко ако стане така :)


защо? да не би защото скудерия е много назад по точки, и ако махнат макларън те пак ще станат 1ви. 1 шампион е истински шампион когато победи най-силните си противници, ако махнат макларън F1 подаряват титлата на ферари на тепсия, понеже друг отбор не може да им се мери.


О, много ми е интересно ако във Ферари бяха открили всички чертежи и разработки на колата на Макларън дали нямаше да искаш направо да изключат Ферари от шампионата ?

Шампиона е шампион с победи на пистата, ама по твоята логика не е ли редно да се замислиш че е важно и как са постигнати тези победи. И ако това е направено с крадене на информация, шпиониране и ползване на чуждия труд то каква стойност имат тогава победите на Макларън и тяхната преднина.

И колко нелепо е твърдението на Макларън, че те не знаели за крадената информация намерена при обиск в къщата на главния им дизайнер и не се били възползвали от нея.
По дяволите, човека има тази информация от Април и е основния отговорен човек, който създава колата ви ! Този човек е техен служител и съзнателно или не чрез него те са се възползвали от труда на Ферари - а преди две седмици го отстраниха и едва ли не изкарват, че главният им дизайнер няма нищо общо с колата им и успехите им - ни лук яли, ни лук мирисали.
:good post:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 16:15 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
"Шампиона си е шампион когато се състезава с най-силните си противници и печели"
това го бях написал във предния си пост, можеш да си направиш сметка за това което си писал, демек ако махнат ферари същата работа, гранд при-то става безинтересно, защото първенците със кой ще се състезават ? със Скот Спийд ли ? който не го знам предишава ли 200 км/ч.
Както виждам всички от форума които гледат F1 са за ферари (пука ми), половината от които всеки път си сменят становището когато някой стане шампион, аз от както видях за 1ви път Ф1 преди около 10-12 години си знаех че съм за Макларън, няма значение дали побеждаваха или не, но вие върлите фенове на "фери" явно не можете да търпите когато има някой по добър от идолите ви и се връзвате на всичко, осъзнайте се - Шумахер е ферари, без Шумахер ферари остават на втори план.
А пък нали знаете - Мерцедес и всичко останало :bye:

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 16:40 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2004 18:38
Мнения: 899
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
NightCrawler написа:
"Шампиона си е шампион когато се състезава с най-силните си противници и печели"
това го бях написал във предния си пост, можеш да си направиш сметка за това което си писал, демек ако махнат ферари същата работа, гранд при-то става безинтересно, защото първенците със кой ще се състезават ? със Скот Спийд ли ? който не го знам предишава ли 200 км/ч.
Както виждам всички от форума които гледат F1 са за ферари (пука ми), половината от които всеки път си сменят становището когато някой стане шампион, аз от както видях за 1ви път Ф1 преди около 10-12 години си знаех че съм за Макларън, няма значение дали побеждаваха или не, но вие върлите фенове на "фери" явно не можете да търпите когато има някой по добър от идолите ви и се връзвате на всичко, осъзнайте се - Шумахер е ферари, без Шумахер ферари остават на втори план.
А пък нали знаете - Мерцедес и всичко останало :bye:


Виж какво, гледам Формула 1 малко повече време от това, което ти споменаваш. Плюс това съм се постарал да понауча малко и за времената, когато още не съм бил роден, пък и в последно време успях да се добера и до доста състезания от 70-те и 80-те години (от 90-те нататък дори вече не е проблем).

Ферари са били и ще бъдат велик отбор много преди Шумахер да дойде при тях през 1996 и да ги напусне през 2006-та. Има ли са и добри и лоши времена, но са оцелели през годините и винаги са се връщали на върха - също както другите отбори, които също смятам за велики като Макларън и Уилямс и многото блестящи за времето си, но вече позабравени отбори. Малко е глупаво да съдиш за тях само от последните им 10 години от близо вече 60-годишната им история в спорта, не мислиш ли ? И Лауда и Шектър като са се отказали някой е можел да си мисли, че Ферари никога няма да стъпят на върха отново, но ето - макар и след умопомрачителните за феновете 21 години - те така се върнаха, че никой друг отбор не е доминирал шампионата така за толкова дълъг период. Ти да не очакваше това да продължи вечно - ясно че колелото на живота се върти ие ред на други, но на мен Ферари нещо не ми изглеждат на западнал отбор - щом се борят срещу един от най-силните отбори в шампионата, на който чак му се налага да им краде дизайна на колата, че да ги бие :)

Колкто до наблюденията ти, че повечето хора са били за Ферари - ами моите наблюдения и още повече опит от години наред нападки от "фенове" на други отбори срещу Ферари са доста различни от твоите.
На повечето места като се спомене Ферари и Шумахер на двама, които са за тях има поне двайсет, които са против тях. И тези противници не са толкова фенове на някой, колкото анти-фенове на Ферари и Шумахер.

_________________
No Guts - No Glory
No Pain - No Gain


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 17:05 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 29 Дек 2004 21:19
Мнения: 535
Местоположение: При Шопити ....
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе може и да си прав може и да грешиш, просто казах че ще е глупаво ако махнат макларън, а също така че и шампионата ще се обезсмисли, защото на този етап няма по добри от ферари и макларън, другите са на 10 крачки зад тях ... но впоследствие ще разберем какво ще се случи, не сме гадатели че да даваме прогнози

_________________
Союз Советских Социалистических Республик
-> Пролетарии всех стран, соединяйтесь!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 18:00 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
всеки плаща за собствените си грешки
отбора ще го отнесе за гафа
но според мен пилотите ще си запазят точките тъй като нямат вина за ситуацията
преди години като наказаха Шумахер за сблъсъка с Вилньов на финала на шампионата отнеха всички точки на Шумахер но Ферари запази точките при конструкторите ,защото няма вина , че пилота им умишлено насочи колата си срещу конкурента
но мисля,че в Макларън вече се самонаказаха ,като махнаха съмнителните елементи от колата си и загубиха половин секунда след като се прибраха в европа(като гръмна скандала де)а иначе преди това Р.Денис заплашваше ,че щяло да има още нововъведения
ако ме питахте миналата година за кой отбор съм-щях да кажа McLaren и така беше от годината в която Култард се присъедини като втори пилот там
но сега си следя изявите на Райконен и не ми пука кой шеф на отбор какво казва и къде го стяга-пилотите и със слаба кола могат да са герои-като Кубица например


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1137 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов