Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 00:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2005 19:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
А защо Рен са го купили.Сигурно е бил много слаб.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2005 19:39 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
щом са го купили, значи е имал някакви качества, ама после защо го оставиха на скамейката, или не е тренирал пълноценно или не е управдал доверието на треньорите, той дори рядко попадаше в група за мачовете.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2005 20:39 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
щом са го купили, значи е имал някакви качества, ама после защо го оставиха на скамейката, или не е тренирал пълноценно или не е управдал доверието на треньорите, той дори рядко попадаше в група за мачовете.

Ами с всички българи така ставаше.Бербатов да не стана голмайстор на Бундеслигата 1 сезон.И той около 2-3 сезона играеше като резерва.Вярно си е обаче че наистина твърде рядко го пускаха .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Окт 2005 21:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Кой е казал че всеки закупен играч задължително играе.Ето ти пример.Мориентес миналия сезон го купи Реал Мадрид и кво той много ли игра.Стоя на скамейката постоянно.Той да не е бил слаб.Просто не им е бил нужен.Същото е и с Гонзо само че за него имаше фатални последици.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2005 14:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Не почнах аз.Явор си мисли че негожия отбор е много велик.Освен тва да си пише там във форума за ЦСКА тука няма работа:))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Окт 2005 21:32 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
levski bie 1:0 cherno more na stadion "ti4a"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
не знам дали сте гледали любимия си говежди отбор, ама бяха много слаби, горките направо ги съжалих.
сега ще кажите преуморени са от мача с Оксер, ама и ЦСКА имаха мач с Леверкузен ама неска смачкаха Марек.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:20 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
не знам дали сте гледали любимия си говежди отбор, ама бяха много слаби, горките направо ги съжалих.
сега ще кажите преуморени са от мача с Оксер, ама и ЦСКА имаха мач с Леверкузен ама неска смачкаха Марек.

Нищо подобно няма да казваме.Ще кажем само че зехме 3 точки и това е най-важното.Ще кажем че играем толкова колкото ни трябва и че в важните мачове успяваме да се мобилизираме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
май и вие като Спартак Вн, не ви интерисува играта, ами само 3-те точки.
А като бихте Оксер и се класирахте за групите на УЕФА не се радвахте толкова колкото след равния с ЦСКА, как няма да са радвате, да завършиш 1-1 с толкова силен отбор.
Питам се нещо защо сте псували Хр. Стоичков на стадиона, като играхте срещу Оксер, май не ви стига сивото вещество, туй че почти не е идвал на стадиона ви, така ли трябва да се показва :crazy:
гледахте ли неска НТВ, много истини казаха за ЛеФски, ама тука никой не иска да ми повярва............

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:35 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
май и вие като Спартак Вн, не ви интерисува играта, ами само 3-те точки.
А като бихте Оксер и се класирахте за групите на УЕФА не се радвахте толкова колкото след равния с ЦСКА, как няма да са радвате, да завършиш 1-1 с толкова силен отбор.
Питам се нещо защо сте псували Хр. Стоичков на стадиона, като играхте срещу Оксер, май не ви стига сивото вещество, туй че почти не е идвал на стадиона ви, така ли трябва да се показва :crazy:
гледахте ли неска НТВ, много истини казаха за ЛеФски, ама тука никой не иска да ми повярва............

Хаха зако сме псували Стоичков,ами вий като викахте "У за ЛеВски срещу Оксер какво да кажем.Това не е първия път.Срещу Галатасарай,Ливърпул и още доста европейски мачове.А за това колко силен отбор сте ,това по кой мач го разбра :crazy: По мача срещу 10-я в Германия или по тренировката на Ливърпул на която присъствахте и си мислехте че играете :crazy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:45 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
на мен най-сме6но ми стана тоя калъф Стоилов като обяснява че Оксер са били най-силният противник на български отбори в предварителния кръг...:) не стига ,че Петков ги спаси ами и веднага излязоха специалисти :)) тзтз :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:48 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
death Леверкузен са финалист в шампионската лига преди 2год. и един от добрите отбори в Германия. може в момента да имат някакви проблеми, както и Барса, в момента са много зле в първенството си.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:54 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
death Леверкузен са финалист в шампионската лига преди 2год. и един от добрите отбори в Германия. може в момента да имат някакви проблеми, както и Барса, в момента са много зле в първенството си.

Вярно е че бяха финалисти ама според мене бяха случаен отбор,като Монако и Порто.И 3 отбори сега са повече от посредствени.А според тебе колко футболисти от онзи отбор който беше на финал сега играят в Левркузен.Аз си спомням че главно заради Зе Роберто и Балак те се класираха на финала.t0xIc кой според тебе беше най-силния ни съперник??-Леверкузен и Генк ли :crazy: Според мен това са БОлтън и Оксер поне по представянето си този сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 02:57 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Леверкузен и Оксер ...в тази последователност...Болтън си личаха колко са добри като ги гледах сре6ту Локото ..и не ми тръгвай пак с тва "Те Болтън ни6то не играха" 6тото не може само за мачовете с леФски всеки да играе на 100 % ,а другите като играят да е късмет , били сме ги с резерви и не знам си кво
Генк бяха най-слаби

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 03:03 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
toxic какво се занимаваме с тез говеда.... карат ме да им вадя статистика и на двата отбора и да им покажа кой е по напред.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 03:28 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
toxic какво се занимаваме с тез говеда.... карат ме да им вадя статистика и на двата отбора и да им покажа кой е по напред.

Каква статистика пък ще гледаш.Сигурно пак класацията на отборите за евротурнирите.То е ясно че Леверкузен ще са по-напред.В сегашната форма и на 4 отбора за мене Оксер,Болтън и Леверкузен е реда !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 13:30 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моето мнение е, че Оксер наистина беше най-трудния отбор от всички възможности които имахме! Колкото за Леверкузен - не съм съгласен,че са били случаен отбор преди 2 години като бяха финалисти срещу Реал Мадрид, но тогава отборът беше силен, а сега не е (даже си е много слаб).Просто ЦСКА извади късмет, че Леверкузен са толкова слаби в момента. Факт - едвам избутват "Х" със Арминия, в момента са на 8-mo място в Бундеслигата, догодина има вероятност евентуално да играят за Интертото.
А ето малко факти за Оксер - носител на Купата на Франция, в момента са 4-ти в класирането! Ето тези факти говорят,че Оксер са в доста по - добра форма от Леверкузен в момента.
Относно Ливърпул - ами има ли някой, който смята, че имат шансове да спечелят Шампионската лига и този сезон, даже аз смятам, че догодина даже няма да се класират в квотата на Шампионската лига - в момента са на 13-то място във временното класиране. А между другото сятам, че и малко случайно спечелиха турнира миналата година.
Като казавам това не искам да умаловажам победите на ЦСКА, но пък и да се знае,че не са чак толкова големи подвизи.
Колкото за Гонзо - ами според мен Гонзо беше велик футболист когато беше в Левски, след като отиде в Рен се провали тотално, най - вече защото не можа да се адаптира към новата обстановка. Според мен причината за това е, че Гонзо се възгордя доста много, ако беше се концентрирал може би щеше да покаже на какво е способен.

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 13:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Съгласен съм с всичко което каза и още нещо да кажа миналата година Оксер игра полуфинал на Уефа а Леверкузен отпадна отдавна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 13:36 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
само да ти припомня горя 6том Леверкузен сега са супер слаби как Оксер паднаха със 7 гола разлика преди няколко мача във Франция ?
или и те са супер форма ....както казах преди жребия ако бе6е някой отбор от болтън , Генк или Оксер се бе6е паднал на ЦСКА знаех че 100 % 6те се класираме ,но ни се падна Леверкузен и тва тогава бе6е най-трудния съперник ...не знам как сега всички левскари като бихте оксер и си промениха мнението , но тва си е ва6 проблем ...виж темата за евротурнирите кво са писали хората

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 13:41 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
spider^^^ написа:
Байер Левъркузен - ЦСКА
кофти тръпка

cMoTaH` написа:
бахти късмета...само Литекс имат шансове :evil_laugh:

t0xIc написа:
бахти цска ако бяха с Болтън или Генк 100 % 6тяха да са вътре ...
Локо Пд квито са дървари нямат шанс ..Левски пък абсурд да се справят с Оксер ...въпреки че не са много във форма
а за леверкузен - 60 % на 40 % за немците...и те не са много във форма

CkaPab3u написа:
В последния си мач от френското първенство отборът на Оксер загуби от Ланс със СЕДЕМ на НУЛА
Така че невярвам Оксер да са непреодолим отбор, въпрели че ще бъде доста трудно за който и да е БГ отбор
Аз лично гледах репортажа преди няколко дни, дори им се смях, но все пак това си е Оксер ;] [/u][/i]



тъй че АЙ СИКТИР оттука с извиненията..значи Байер може да са слаби и не са във форма затва сме ги били ама Оксер падат 0:7 и пак са по добрия от другите отбори ...тзтз ..
Loosers :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 14:22 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
toxic това все пак са леФскари бе :)

Цитат:
Гонзо след като отиде в Рен се провали тотално, най - вече защото не можа да се адаптира към новата обстановка. Според мен причината за това е, че Гонзо се възгордя доста много, ако беше се концентрирал може би щеше да покаже на какво е способен.
това ми хареса :)
Цитат:
Колкото за Гонзо - ами според мен Гонзо беше велик футболист когато беше в Левски
какво му беше великото :confused2: туй че вкара сумати и голове на ЦСКА ли?? или чакаше топката да му я дадат на крака и той да я ритни, може да е нападател, ама се иска малко да бяга и да се бори за топката, сега като отиди в чужбина, май взел повече да бяга :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 14:40 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ае няма кво да говорим Лефски са луди който бият е супер силен.пък който ЦСКА бие са слаби не са в форма туй онуй.
----------------------------------------------------------------------------------
"Олимпия" вземи "Слован" и ела
чакаме те с интерес
Левски пак да отнесеш


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 16:09 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не казах, че Оксер са супер сила, а че в момента са по - добрият отбор ако сравняваме Оксер и Леверкузен.

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 21:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Все пак Оксер може да са паднали с 7:0 ама сега са на 4-то място в първенството нали.А къде е Леверкузен много назад.Винага има спад и тва едно 7:0 не им е повлияло и с това се разбира добрия отбор а Леверкузен въпреки 4е претендира за топ 4 накрая в лигата на Германия са доста назад и незнам дали ще се измъкнат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Окт 2005 21:56 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
незнам аз мисля че Оксер и леверкузен са на едно ниво точно в момента


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2005 00:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Гонзо чака топката да му я подадат , същата работа като Бербатов.Даже Гонзо по бяга

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2005 00:44 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
жалбата на Оксер не е удобрена, за такава глупост ме съмнява да се преиграва мача, а на мене много ми е интересно какво стана с преиграването на вашия мач с Берое няли щяхте да подавате жалба в ФИФА. или като се класирахте в групите и няма смисъл :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2005 01:03 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GoldMasteR написа:
Гонзо чака топката да му я подадат , същата работа като Бербатов.Даже Гонзо по бяга

aaa тука баркаш ! :) Гонзо е едно кюфте в турция сякаш бяга шот по едно време тай беше напълнял чее ... :) То сега ще изкарате Гонзо по добър от Бербатаов ве :) не казвам тка щот е играл в цска или такива лайна ами просто то се вижда че е по добър само като видиш колко гола има за националния ии и по мачове играни за клубни и за националния ..... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2005 01:25 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
сега бяга, щото го е страх, да не го обрежат :) ахахахах :) :evil_laugh: :giggle:

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Окт 2005 11:54 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе каквото и да си говорим и Бербатов в момента не е във форма. Не го казвам, защото не вкара гол на ЦСКА! Но ако говорим за сравнение, то Бербатов имаше повече шанс от Гонзо, а и Гонзо сам си направи така, че да не може да си разкрие потенциала!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов