Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Юли 2024 22:06

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2009 19:49 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 24 Дек 2008 18:56
Мнения: 371
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:partiot: Само Левски :partiot:

_________________
Да спасим Земята !
Това е единственото място ,
където има Бира ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2009 21:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Добре не разбирам защо пишете тук , фенове сте на Ц(*КА , ми пишете си там бе...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2009 23:01 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2007 20:23
Мнения: 540
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
maximalniq написа:
Добре не разбирам защо пишете тук , фенове сте на Ц(*КА , ми пишете си там бе...

Нали все някой трябва да ви отвори очите... има една поговорка - "Пази Боже, сляпо да прогледне" (дали ще го разбереш не е сигурно, нооо все пак)!

_________________
Изображение

Прост народ - слаба Държава! :bored:

Download




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 12 Яну 2009 16:53 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
СИНИ ФЕНОВЕ ПОСРЕЩНАХА С ПЕСНИ ЛЕВСКИ В КИПЪР


Валентин Грънчаров, Агия Напа 11 януари 2009 23:10
Изображение
Футболистите на Левски бяха приятно изненадани от посрещането им на летището в Ларнака. Те бяха срещнати с песни от около 20 сини фена. Сред тях имаше и малки деца, но всичките бяха със знамена или шалчета на любимия им отбор.

Първи любовта на феновете от Острова на Афродита почувстваха Георги Иванов и старши треньорът Емил Велев. Гонзо се спря пред чакащите запалянковци и поговори с тях и даде автограф на едно малко момиченце.

След него и Георги Петков бе посрещнат с бурни възгласи. Той, Лусио Вагнер, Зе Соарес, Дарко Тасевски, Георги Сърмов и други също се разписаха на флага на момичето.

Футболистите се впечатлиха от това посрещане, защото не можаха да се сетят дори и след участие в групите на Шампионската лига да са били посрещани тук така.

Бившият нападател и бивш помощник треньор на сините Йордан Йорданов посрещна отбора на летището в Ларнака и поговори с Емил Велев и Георги Иванов.

Изображение
Полетът от София закъсня с 30 минути, но за сметка на това бе безпроблемен и след час и 40 минути сините вече бяха в Ларнака, където ги очакваха 13 градуса над нулата. От там с автобус за по- малко от час стигнаха до хотела си в Агия Напа.

След настаняване по стаите и вечеря, играчите решиха да почиват преди първата тренировка на кипърска земя, която Емил Велев ще проведе в понеделник преди об

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Цитат:
ПОСЛЕДНО: ЛЕВСКИ ИГРАЕ С ТЕРЕК И ШАХТЬОР, ОТКАЗВА НА ВЕЛИЗАР И МЕТАЛУРГ

Валентин Грънчаров, Агия Напа 12 януари 2009 15:20
Изображение
Последното за момента решение за контролите на Левски в началото на подготвителния лагер в Анталия е: Левски играе с Терек и Шахтьор, но отказва мач с Металург Донецк, където играе Велизар Димитров.


Това е последната корекция след като по-рано имаше вариант Левски да играе с Терек на 5 февруари, а да откаже мача с Шахтьор на следващия ден.


В крайна сметка Левски пътува за Анталия на 3 февруари. На 4 февруари отпада мача с Металург Донецк и Велизар Димитров.


На 5 февруари „сините” срещат Терек Грозни. Контролата ще даде възможност на Вячеслав Грозни да види в игра Жеан Карлос, към когото от руския тим има интерес. Освен треньора Грозни, още един треньор ще гледа специално играта на бразилеца.

В Терек отскоро се подвизава Благо Георгиев, който ще има възможност да играе срещу приятеля му Георги Иванов. Обикновено двамата играят в един тим на мачлетата в зала и жънеха постоянно успехи. В руския тим са и бившите „армейци” Вальо Илиев, Петре и Забавник.


На 6 февруари Левски среща Шахтьор Донецк. На 8 февруари мач със Сигма Оломоуц, на 11 февруари със Спартак Търнава, на 15 февруари с Динамо Минск, на 16 февруари с Татран Прашов.


Още не е ясен съперникът срещу когото ще се изправят „сините” на 24 януари, за когато е определена единствената контрола тук на лагера в Кипър.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 14 Яну 2009 19:06 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ДА КОЩА ЗАПОЧВА ПОДГОТОВКА С ЛЕВСКИ
14 януари 2009 16:43

Изображение

Португалският футболист Филипе Да Коща ще се присъедини към лагера на представителния отбор на Левски в кипърския курорт Агия Напа, информира официалният сайт на клуба.


Доскоро играчът беше част от ЦСКА, но разтрогна договора си с „червените” заради неуредени финансови взаимоотношения. Да Коща не се разбра с ръководството на „армейците”, след като води преговори с ЦСКА.

Днес Апелативната комисия на БФС се събра на заседание, но не разглежда казуса с португалеца, защото от ЦСКА не са обжалвали решението на Арбитража. По-рано „червените” изразиха желанието си да се обърнат към ФИФА за случая с Да Коща.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2009 17:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Изображение
Отиде си от този свят големият български актьор Димитър Манчев! Верен привърженик на „Левски" от десетилетия, Манчев не пропускаше мач на синия отбор, дори и през последните години от живота си, когато беше с влошено здраве и беше претърпял тежка операция. Една от големите звезди на Сатиричния театър, които през 60-те години не започваха своето представление докато не видят в салона да влизат другите звезди и техни близки приятели, легендарните футболистите на „Левски" и най-вече неповторимия Гунди"! Поклон пред паметта му!

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2009 17:26 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ЙОВОВ: МЕДИИТЕ ПУСКАТ ФОЙЕРВЕРКИ

Валентин Грънчаров 15 януари 2009 15:01
Изображение
Христо Йовов посети отбора на Левски по време на лагера в Агия Напа заедно с невръсния си син Кристиан, за да се види със старите и бъдещи съотборници. Йовов определи появилите си информации за връзки между него и ЦСКА като „медийни фойерверки”.

„Отношенията ми са много добри. Дойдох да се видя с момчетата и треньорите. Все пак доста хубави моменти имахме тук, постоянно подържаме връзка. Беше удобен момент”, заяви Бижутера.

„На този етап не могат да се правят преценки. Сега повече се набляга на тичанията, умората е голяма, но мисля, че настроение има и това е важна част от шампионския отбор.”

„Дай Боже Кристиан да има афинитет към топката и футбола, но още е рано. Разбира се, че ще бъда много радостен, ако се занимава с футбол, но ако не иска – насила хубост не става.”

„Предишният отбор се гради доста време, всичко беше съчетание на добри неща и успяхме. Ако има търпение и доверие помежду си, разбира се, че може да се получи отново”, каза Йовов и коментира слуховете за негово преминаване в ЦСКА.

„Може би в момента поради липса на футболни срещи и зрелища се опитват да се пускат някакви фойерверки в медиите. Може би искат да се четат повече вестниците или сайтовете, които ги пускат.

„Когато е трудно на отбора, тогава е важно да бъде пълен стадиона и да се помага. Чух, че има отлив на публика, което е малко очудващо за мен, защото знам каква е публиката на Левски”, добави Христо Йовов.

Изображение

Изображение


Цитат:
ДА КОЩА: ЦСКА МЕ ИЗЛЪГА, ОТИВАМ В МНОГО ДОБЪР ОТБОР


Екип на Гонг 15 януари 2009 14:15

Изображение

Португалският футболист Фелипе Да Коща, който е основна тема в последните седмици, замина за Кипър, където ще се присъедини към тима на Левски. В следващите дни той ще подпише официално договорът си със „сините".

На летище „София” Да Коща коментира причините да напусне ЦСКА, както и очакванията си от новия си клуб.

Ето какво каза пред насъбралите се журналисти португалецът:

Напоследък през тази седмица четох много неща в Интернет, които не са истина, някои журналисти писаха неща, които никога не съм казвал.. Това ме ядоса, защото много от написаните неща бяха лъжа

Каква е истината за теб, за ЦСКА и Левски?

Какво мога да кажа? Изкарах 5 месеца в ЦСКА, всичко беше ОК и се наслаждавах на времето си в отбора. Надявах се да получа нов договор. Първият път, когато дойдох в ЦСКА подписах договор за една година плюс опция за още 3. Аз се съгласих на тези условия, защото по това време отборът имаше финансови трудности. Казаха ми, че ако играя добре, през декември ще ми предложат нов договор. Те просто искаха да остана още 2 години при същия контракт. Казах: „Добре, ще поддържаме връзка и ще подпишем нов договор”. Върнах се, но нищо не стана. Чаках за нов договор, да ми платят парите за октомври, ноември и декември, а те изобщо не се обадиха. Чаках 10 дена, защото аз харесвам ЦСКА и исках да остана, но те никога не дойдоха с официално предложение. Винаги казваха: „Утре, утре”.

Колко ти дължаха?

Не мога да кажа, но бе достатъчно.

Твоят адвокат Иво Ивков каза, че ти дължат половината от парите, които е трябвало да получиш.

Да, почти толкова.

Бившият ти треньор Димитър Пенев каза: „Няма да плачем за Фелипе, но той ще съжалява”.

Аз ще съжалявам? Не знам, надявам се да не е така и да правя правилното решение. Почти всичко е договорено и ще подпиша в следващите дни. Ако господин Димитър Пенев мисли така аз уважавам мнението му, той е опитен човек, но имам и свое мнение и мисля, че взимам правилното решение.

Известен си като футболист, който често сменя своите клубове. Защо?

Напоследък нямам голям късмет с някои неща. Сменям клубове по различни причини, но сега напуснах ЦСКА, защото съм разочарован от директорите на отбора. Те не дойдоха при мен и не ми предложиха нов договор. Докато ги чаках, те купуваха нови играчи от Локо Мездра и Пирин. Те нямаха респект към мен. Аз проявих уважение, като ги чаках, те не ме потърсиха. Аз искам да играя футбол.

ЦСКА ще търси правата си във ФИФА, Страхуваш ли се?

Не. Имам добър адвокат, той ми обясни правилниците и такива неща. Не се страхувам изобщо.

Ще получаваш много повече пари в Левски, така ли?

Имам по-добри условия, но първото нещо, което харесвам в Левски е, че всичко се случва бързо. Те говориха с Каталина (Паунич), казаха че са ме гледали и треньорът ме иска. Какво повече може да иска един футболист от това да е желан?

За колко време ще подпишеш?

Все още не е решено, но ще разбера в следващите дни.

Знаеш ли, че да преминеш от ЦСКА в Левски е като да отидеш от Реал в Барселона?

Знам, че това са най-големите клубове тук, но ако трябва да бъда честен не очаквах този шум около мен. Аз съм само нормален играч, не очаквах да стане такъв голям въпрос, аз просто искам да играя футбол. ЦСКА не изпълни условията ми и отивам в Левски. Ако бях Кристиано Роналдо, разбирам скандала, но аз съм просто аз.

На каква позиция искаш да играеш в Левски? Отляво има двама добри играчи – Ники Димитров и Жоазиньо.

По принцип моята позиция е атакуващ халф, но в ЦСКА бях поставен отляво, уважавам това решение, но моята позиция е в центъра.

Значи Левски се е нуждаел от халф, от човек като теб?

Така мисля, надявам се.

Не се ли страхуваш от феновете на ЦСКА и Левски?

От феновете на двата отбора?

Да, те са врагове, а ти преминаваш от ЦСКА в Левски. Това е голям скандал за тях.

В България съм от 5 месеца. Никога не съм имал проблеми с никого. Не очаквам и сега проблеми. Винаги съм уважавал феновете на ЦСКА. Защо ще имат проблем с мен? Надявам се да разбират моята позиция, защото просто преминавам в отбор, който ми предлага по-добри условия. ЦСКА в последните месеци не уважаваше мен и договора ми.

Проблемът е, че идваш от ЦСКА и феновете на Левски ще очакват да си от най-добрите.

Те могат да очакват много неща. Винаги давам най-доброто от себе си и се надявам да направя само добри неща за отбора.

Кой отбор ще е шампион?

Надявам се Левски.

Ще помогнеш ли?

Ще дам най-доброто от себе си.

Предстои и вечното дерби между Левски и ЦСКА? Как ще се чувстваш на терена?

Мисля, че ще бъде на стадиона на ЦСКА, сигурно ще има напрежение, но мисля, че до мача този шум и скандал ще е отшумял и не мисля, че ще е проблем за мен.

Тогава ще започне на ново.

Не мисля така. Дербито винаги е дерби. Дербито не е само един играч, а е Левски срещу ЦСКА. Не е Да Коща срещу ЦСКА. Ще бъде нормален мач, добър мач и се надявам да спечелим.

Имаше ли оферти от отбори извън България и защо избра България?

Първо, аз съм щастлив тук от условията да играя добър футбол. Левски е много, много добър отбор, който най-вероятно ще играе в Шампионската лига. Както видях, те са много организирани – добър отбор, добри условия. Какво повече мога да искам? Отбор, който играе всяка година в УЕФА и в Шампионската лига, който най-вероятно ще бъде шампион. Не мога да искам повече.

Изображение

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2009 21:17 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ВЕЛЕВ: ЧАКАМЕ ОЩЕ 1-2 НОВИ, НА ДА КОЩА ЩЕ МУ БЪДЕ ТРУДНО


Валентин Грънчаров, Агия Напа 16 януари 2009 13:02

Изображение

Старши треньорът на Левски Емил Велев заяви в интервю специално за Гонг, че селекцията на тима не е приключила. На този етап „сините” се подсилиха с Йордан Милиев и Фелипе Да Коща.

„Знаете, че селекцията се прави в движение. Докато е възможно да се привличат добри футболисти, имаме надежди, че ще привлечем още един-двама”, отбеляза специалистът.

„Фелипе Да Коща не е водил подготовка, а и ние не сме очаквали, че ще пристигне при нас. Надявам се в най-кратък срок да го изравним с останалите, но това ще изисква време. Вече проведох разговор с него. Коментирахме как се чувства, на коя позиция обича да играе. В началото ще му бъде трудно, защото знаете, че конкуренцията в Левски е много голяма. За мен и за него ще е най-добре да направи една добра подготовка”, продължи Емил Велев.

„Подготовката върви нормално. Движим се според предварително подготвения план. Футболистите се готвят максимално, което е най-важно за един подготвителен период. Не сме застраховани от евентуални контузии, но на този етап за наша радост проблемите са малко”, отбеляза още треньорът на Левски.

Велев не скри, че Юсеф Рабех е в добро състояние, въпреки че закъсня за началото на подготовката. „Надявам се до три-четири дни Юсеф Рабех да влезе в крак с всички останали футболисти”, още по-конкретен беше Емил Велев.

„На Йордан Милиев му беше по-тежко в първите дни на подготовката. Той е млад и перспективен футболист, на него ще се разчита и в бъдеще”, допълни Велев.

„Веско Минев получи контузия на коляното преди три дни. Става дума за възпалителен процес, който лекарският щаб се опитва да отстрани. Зе Соарес напусна накрая последната тренировка, защото има болки в ахилеса, но не вярвам да е нещо сериозно и до следобедната тренировка трябва да са отшумели проблемите му”, коментира здравословните проблеми в Левски наставникът на клуба.

„Разбира се, че в Левски държим на дисциплината. Това е нещо много важно, както по време на подготвителен период, така и през целия сезон. Става дума за група от почти 30 човека, така че трябва да има контрол и дисциплина, ние сме Левски”, декларира Велев.

Старши треньорът на Левски определи като спекулации информациите, че ЦСКА ще привлича желания от „сините” през лятото Джонатан Асус. „Аз познавам добре момчето. Не вярвам да отиде в ЦСКА”, сподели пред Гонг Велев.

„Всеки ден поддържам контакт с ръководството. Чуваме се с Баждеков и Батков”, разкри още наставникът на лидера в А група Левски.

„Никой не иска да губи, даже и в контрола. Срещата със Звезда е в първия лагер, който както добре знаете е кондиционен. Ще искам от футболистите да играят на високо ниво. Все пак това е контрола и ще участват повече от 22 човека”, завърши Емил Велев.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2009 13:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Йовов сигурен за Левски, подсилва "сините" на 3 февруари
Изображение
Христо Йовов е обещал да пътува с "Левски" на 3 февруари за втория подготвителен лагер в турския курорт Анталия. Така и той вече може да бъде броен за ново попълнение на "сините". Дните до края на месеца играчът ще използва, за да доизчисти взаимоотношенията с настоящия си клуб "Аполон" (Лимасол). Бижутера ще се вмести напълно в актуализираната трансферна политика на отбора на Тодор Батков. Нейната водеща характеристика е пестеливост заради широко обсъжданата световна финансова криза. Йовов ще излезе напълно без пари на "Левски". Това ще стане възможно, тъй като от "Аполон" все още имат задължения към офанзивния халф. Освен пари от възнаграждения той има да получава и транш от трансфера си през месец юни. Йовов се е разбрал с шефовете на кипърския си тим да им опрости част от задълженията, а те да го пуснат без финансови претенции да се върне на "Герена".

Така на практика Йовов още веднъж ще си заслужи фенската любов. През 2005 година той премина на стадион "Георги Аспарухов", след като само откупи правата си от "Литекс" и пренебрегна предварителна договорка с "Берое".

През януари 2008 година "Левски" продаде Йовов на "Арис" (Лимасол) за 100 хил. евро. След като тимът изпадна от елита обаче, Бижутера премина при съгражданите от "Аполон".

Досега "Левски" си осигури услугите на Йордан Милиев и Фелипе да Коща, като отново мина тънко. Според неофициална информация за защитника на "Локомотив" (Пловдив) "сините" са броили 50 000 евро. Португалецът пък излезе безплатно, след като скъса договора си с ЦСКА по вина на "червените".

(party) (party) (party) (party) (party) (party) (party) (party) (party)
И още веднъж стана ясно ,че журналистите си измислят всичко ! Щял да преминава в Ц(*КА , искал много пари на Левски... а то какво се оказа... журналисти-терористи!

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 18 Яну 2009 13:44 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти


Велик играч ! Любимият ми футболист...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 19 Яну 2009 15:38 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
РАБЕХ ОСТАВА, МАРОКАНЕЦЪТ ПОДСИЛИ ДУБЛИРАЩИЯ ТИМ


Стефан Стоянов 19 януари 2009 13:49
Изображение

Мароканецът Юсеф Рабех категорично остава в Левски, научи Гонг. След среща с ръководството на клуба и мениджърите на футболиста страните са изгладили отношенията помежду си.

Тази сутрин най-класният защитник на „сините” се вля в редиците на дублиращия отбор. Под ръководството на Бисер Хаздай Юсеф Рабех направи леко занимание.

В следващите дни националът на Мароко ще продължи да тренира с голобрадите юноши на клуба, докато първият тим се завърне на „Герена”. След това Юсеф ще продължи да се готви с Емил Велев и неговия екип.


Според информация на Гонг, до този момент конкретна оферта да футболиста няма от никъде и бъдещето му изглежда по-скоро в „синьо”.



Цитат:
МИРО ИВАНОВ ЗАМИНА НА ПРОБИ В АЕ ПАФОС

Валентин Грънчаров, Агия Напа 19 януари 2009 10:38
Изображение

Полузащитникът на Левски Мирослав Иванов замина за няколкодневни проби в първодивизионния кипърски тим от град Пафос.

Халфът изрази преди Нова година желание да напусне Левски, с оглед на това, че рядко попада в стартовия състав на „сините”.

От ръководството потърсиха отбор, в който играчът да бъде продаден. Преди няколко дни Левски и Пафос са се разбрали в началото на тази седмица футболистът известен като Шуменския Деко да бъде видян лично от треньорския щаб на кипърския тим.

Преди началото на първата за седмицата тренировка Мирослав Иванов си събра багажа и напусна хотела в Агия Напа. Град Пафос е възможно най-отдалечената точка спрямо местонахождението на „сините” в Кипър.

Мирослав Иванов има договор с Левски и в клуба усилено му търсят тим, в който да бъде продаден. Ако от Пафос не харесат халфа, то той ще се върне отново в лагера на Левски. Ако пък бъде одобрен, то двата отбора ще преговарят за трансферната му цена.

Отборът на АЕ Пафос е създаден през 2000 година, като през 2005 изпада във Втора кипърска дивизия, където се подвизава до сезон 2006/2007. Тогава тимът покорява втория ешалон на страната и се връща обратно в елита.



Цветовете на клуба са синьо и бяло. Стадионът след ремонт през 2003 година събира 11 хиляди души.


Евентуалният нов наставник на Миро Иванов се казва Нир Клингер.


В момента АЕ Пафос се намира на 12-то място в първенството на Кипър, като в последния си мач прави 2:2 с тима на Седрик Бардон Анортозис.

Да си ходи!

Цитат:
ДА КОЩА ЩЕ ДЕБЮТИРА ЗА ЛЕВСКИ СРЕЩУ ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА


19 януари 2009 08:20
Изображение

Новото попълнение на Левски Фелипе Да Коща ще направи своя неофициален дебют с екипа на „сините” в контролата срещу Цървена звезда, съобщиха от треньорското ръководство на тима.

Бившият играч на ЦСКА, който тренира индивидуално дори в неделя, вече напредва в подготовката си и се очаква скоро да настигне своите съотборници.


Контролата със сръбския гранд Цървена звезда е предвидена за 23 януари (петък) и ще бъде единствена за Левски в Кипър. „Сините” се прибират в България на 25 януари.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009 16:44 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Ще дават ли контролата с Цървена Звезда по някоя телевизия ?

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009 17:19 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не,само по радио Гонг ще се слуша.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009 18:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Вратарят на Левски Георги Петков е номер 1 в Европа сред неговите колеги
Това показва анализ на международната система за база данни IMScouting. Според статистиката четирикратният победител в анкетата за вратар номер 1 на България няма кон***енция в това отношение. Петков е получил само един гол в 810-те минути, в които е бил на вратата на Левски. Така стражът на „сините” несъмнено се превръща в лидер в интересната класация.
Несъмнено и други фактори, освен уменията, играят роля в класацията. Не могат да се пренебрегнат фактори като класата на българската „А” група, която не е много висока и улеснява вратаря, силата на защитата пред него и не на последно място общата класа на отбора, в който играе даден вратар. Въпреки това не могат да се поставят под съмнение качествата на Петков и поредното признание за неговата класа.
Втори след Петков в Европа се нарежда играчът на Лех Познан – Иван Турина, който за 630 минути е получил 2 гола във вратата си. Това прави средно по гол на всеки 315 минути.
Супервратарят на Манчестър Юнайтед Едвин ван дер Саар се нарежда на пето място според анализа. Холандецът е получил 8 гола за 1732 изиграни минути, което прави гол във вратата му на всеки 218 минути.
Още един български вратар намира място в тази класация. Това е стражът на Черно море Карамфил Илчев, който се намира на престижното 19-о място с получените 7 гола в 1080 минути, което е гол средно на всеки 154 минути.

Изображение

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009 18:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Гол за Левски на Тасевски 21' ^^

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2009 20:08 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ЛЕВСКИ МАЧКА ЗВЕЗДА ПРИ ДЕБЮТА НА МИЛИЕВ И ДА КОЩА

23 януари 2009 18:46

Изображение

Левски започна с победа новата 2009 година. В единствената си контрола на кипърска земя „сините” победиха с 2:0 Цървена звезда.


Дебют с екипа на лидера в А група направиха Йордан Милиев и Фелипе Да Коща.


Победата за Левски донесоха Дарко Тасевски и Георги Христов с головете си съответно в 21-та и 64-та минута.


Близо час преди началото на срещата стана ясно, че Емил Велев няма да може да разчита на Георги Петков. Вратарят страда от вирусно заболяване, затова като титуляр започна Цецо Димитров. През втората част пък след близо година, с екипа на „сините” се появи Божидар Митрев.


Мачът започна добре са българите, които имаха шанс да открият още в 8-та минута, когато след центриране на Николай Димитров, Джеферсън за малко да си вкара автогол.


Сърбите пък стигнаха до по-сериозно положение в 18-та минута, когато Милиаш се опита да прехвърли Цецо Димитров с далечен удар, но българският страж успя да избие в корнер.


Резултатът за „сините” бе открит три минути по-късно. В 21-та минута Дарко Тасевски засече центриране на Тиберканин отдясно и вкара за 1:0.


В 36-та минута Левски изпусна отлична възможност да удвои преднината си. Николай Димитров центрира от корнер отляво, Сърмов шутира, но стражът на Звезда Стаменкович показа отличен рефлекс, плонжира и изчисти топката.


При 1:0 завърши и първото полувреме на двубоя, който се играеше на слабо осветление, а от средата на първата част и при дъжд.


През втората част Емил Велев пусна почти изцяло нов състав, като своя дебют със синята фланелка направи Йордан Милиев. Бранителят се представи на добро ниво в първия си мач за Левски. „Сините” излязоха в състав: Митрев – Балтанов, Милиев и Бистрон, Генев - Миро Иванов, Огнянов, Христов – Карлос, Жоазиньо и Зе Соарес. Цървена звезда също излезе в изцяло променен вид.


В 64-та минута Левски все пак стигна до второ попадение в сръбската врата. Георги Христов засече центриране на Миро Иванов по тревата и вкара за 2:0.


До края на срещата в игра се появи, след дълго отсъствие, Шакиб Бензукан, който влезе на мястото на Бистрон. Ели Зизов пък смени Виктор Генев.


В 84-та минута Фелипе Да Коща също влезе в игра, на мястото на Мариян Огнянов, и по този начин направи дебюта си с екипа на Левски.


До края на редовното време двата отбора не можаха да си отбележат гол и при 2:0 в полза на „сините” от София завърши и срещата.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 26 Яну 2009 00:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Йовов ще се присъедини към Левски тази седмица (party)

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2009 15:30 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
ДПС купува циганския ви клуб :D :D :D
Лошото в тази ситуация е че прекалено много станаха фирмите около обръча на Доган.

Цитат:
ДПС иска да купи Левски
ДПС иска да купи Левски чрез кръга около Ирена Кръстева, синът й Делян Пеевски и Корпоративна търговска банка. Групата, която вече е собственик на пет вестника и два тв-канала, е отправила оферта към Тодор Батков за закупуване на футболния клуб и вестник "Стандарт", твърди "7 дни спорт". Преди това те искаха да купят Ботев, но Димитър Христолов провали работата.

Батков, който в края на миналата година продаде на същите хора акциите на "Стандарт Нюз" в ИПК "Родина", в момента трябвало да обмисля офертата. Вчера той отрече, че ще продава вестника, за Левски беше по-отворен към евентуално чуждо участие.

"Не бих отказал и бих приел допълнителен спонсор за Левски. Готов съм да предоставя и част от акциите на клуба. За момента няма интерес", каза Тодор Батков.

Шефът на "сините" съобщи още, че "М-Тел" настоява за редукция на спонсорския договор. Клубът получаваше по 1,5 млн. лв. на година, а контрактът изтича през лятото. Батков се надява за продължение от поне още една година.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2009 17:26 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И тва къде го пише?Спортлайн.....коментара е излишен.Що се отнася до "циганския отбор",който носи името на най-святия българин,коментара пак е излишен,така че много глупав пост. (giggle)

Цитат:
ДА КОЩА: В ЛЕВСКИ КАЖАТ ЛИ НЕЩО, ПРАВЯТ ГО, ЗА РАЗЛИКА ОТ ЦСКА


Валентин Грънчаров 28 януари 2009 16:05
Изображение

Новото попълнение на Левски Фелипе да Коща бе официално представен пред медиите. Той получи и фланелка с номер 70 от Спортния директор на сините Даниел Боримиров.

„ Изключително съм щастлив и доволен, че преминах в такъв голям клуб с традиции като Левски, бяха първите думи на Фелипе. Това е крачка напред в кариерата ми. Чувствам се много добре. Бях посрещнат много топло. Организацията в клуба е на много високо ниво и в момента съм концентриран изключително и само да работя за да се развивам.”

Фелипе вече дебютира за Левски в контролата с Цървена звезда. „ Сега желанието ми е да се наложа в основния състав на Левски, надява се Коща. Надявам се да участвам в повече двубои като част от първия отбор на Левски. Това че има конкуренция говори много добре за отбора. В един голям тим конкуренцията е задължителна. Това е страхотно и за треньорите, които ще могат да избират измежду много добри футболисти. Лично аз не се притеснявам, защото съм уверен в качествата си. Ако показвам това, което мога, според мен ще играя в отбора.”

Да Коща коментира и кога е влязъл в контакт с Левски. „ Когато пристигна при мен новината, че съм свободен от взаимоотношенията с ЦСКА, категоричен е португалецът. След решението на футболния съюз.”

Халфът направи паралел между организацията на работа в Левски и ЦСКА. „ Може да съм от много кратко време в Левски, но не ми беше трудно да направя едно такова сравнение, категоричен е Фелипе. Говора за чисто професионалните ми отношения с клуба. Направи ми впечатление, че когато в Левски кажат нещо, то се прави за разлика от предишния ми отбор. Организацията в Левски е на много високо ниво. Рано е да правя сравнение за футболистите. Да. Бях приет доста добре, но не се познавам толкова добре с момчетата от Левски. На този етап всичко е нормално. В ЦСКА също имам добри приятели. Все още очаквам ЦСКА да ми се издължат.”

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2009 18:47 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
еми разрови се малко и ще намериш доста сайтове и форуми където го пише. Аз правя разлика между името Васил Иванов Кунчев и говеждия отбор "леФски". Нямате право да носите неговото име и да го черните в Европа. Не сте го питали да си кръщавате говеждия отбор така. Да вземем да направим отбор и да го кръстим Барак Обама.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 28 Яну 2009 21:07 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И всички те са го преписали от спортлайн,защото първа излезе при тях....За съжаление когато преди години хората са избирали имената на отбори и други спортни дружества,са нямали и на представа че ще бъдат осквернявани по този начин.Ок айде ще сменим името,ама също така ще сменим имената на всички улици,булеварди,градове,села,училища,библиотеки,театри,университети и т.н носещи имената на хора допринесли много за България само и само,защото никой не ги е питал дали може да им се носи името............... :omg: :O_o:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2009 00:29 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
НЕМЕЦ НА ПРОБИ В ЛЕВСКИ

Валентин Грънчаров 1 февруари 2009 15:27
Изображение

Футболист от БФЦ Берлин ще тренира от понеделник сутринта с отбора на Левски, научи Гонг.


Притежателят на немски паспорт Мохамед Райшуми пристигна в неделя в България и в понеделник ще бъде на първата за деня тренировка на „сините”.

Райшуми играе халф и е висок 186 сантиметра и тежи 80 килограми. Той е роден през 1986 година и ще бъде видян от старши треньора на „сините” Емил Велев. Ако бъде харесан, той може да бъде взет без да запълва квота на чужденец. Той е състезател на БФЦ Берлин от Оберлигата на Германия.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2009 15:16 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ЙОВОВ: ДАНО СЪМ ВЗЕЛ НЕЩО БИЖУТЕРСКО В КУФАРИТЕ

Стефан Стоянов 2 февруари 2009 12:59
Изображение

Нападателят Христо Йовов се прибра в София, за да се присъедини към Левски. Юношата на „сините” опроверга всички скептици, които смятаха, че ще се отметне от думата си и няма да се завърне.

„Сега отивам на „Леге”, за да оформим всички неща. Надявам се да няма проблеми и следобед да тренирам с Левски. Билетът ми е еднопосочен. Идвам с багажа си, така че мисля да поостана”, отбеляза в свои стил Христо Йовов.

Вкаралият гол-красавец в мрежата на Бартез и Марсилия футболист бе приятно изненадан от вниманието на „сини” привърженици, който бяха на аерогарата по друг повод. „Приятно е да те посрещнат топло. Дано всичко е наред”, допълни футболистът, който буташе количка с два огромни куфара.

„Когато се върнеш от чужбина няма как да не играеш за по-малко пари. Това обаче изобщо не е решаващото. Връщам се в Левски, защото искам да играя за този отбор. Надявам се тимът да стане шампион, за това се прибирам”, завърши Йовов, който демонстрира няколкодневна брада.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2009 21:18 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ЖОАЗИНЬО ДОНЕСЕ ПОБЕДА ЗА ЛЕВСКИ НАД ВЕЛИЗАР И КОМПАНИЯ

4 февруари 2009 19:44
Изображение

Лидерът в А група Левски се наложи с 1:0 над третия в Украйна Металург Донецк в първата контрола за „сините” на лагера в Анталия. Единственото попадение падна чак в края на срещата и бе дело на Жоазиньо. За Металург едно полувреме игра националът Велизар Димитров.

Срещата бе наблюдавана от българските играчи на Терек Грозни Благой Георгиев и Валентин Илиев, както и от голям брой мениджъри. Трима фена на Левски от София са пропътували с кола 1200 км, за да изгледат контролите на Левски в Анталия.

През първото полувреме „сините” бяха по-опасния отбор на терена, но им липсваше концентрация в завършващата фаза и не се стигаше до чисти голови положения пред вратата на сръбския страж Дишленкович

След почивката Левски промени схемата на игра, след като Виктор Генев влезе на мястото на Балтанов. Той заигра като ляв бек, а Жоазиньо премина като нападател пред него. Тиберканин се премести отдясно по нападението, а Зе Соарес се върна на мястото на Балтанов като десен бранител.

От началото на второто полувреме и Велизар Димитров се появи в игра за Металург Донецк. Двубоят бе по-равностоен в първата половина на частта, като и двата състава направиха по две-три опасни атаки.

В 65-та минута заради грубо влизане на Гаджев срещу Велизар Димитров, съдията показа втори жълт картон на „синия” футболист и го изгони. На мястото на Гаджев се появи Недялков.

Последните 15 минути от мача преминаваха под превъзходството на Левски, и съвсем логично се стигна до попадение на българския отбор. В 80-та минута Жоазиньо направи двойно подаване с Христов, озова се сам срещу вратаря и го преодоля с премерен удар за крайното 1:0.

Съставът на Левски: 1. Петков, 30. Балтанов, 55. Милиев, 23. Бистрон, 20. Жоазиньо, 18. М. Иванов, 45. Гаджев, 22. Тасевски, 21. Зе Соарес, 9. Г. Иванов, 6. Тиберканин (2. Генев, 7. Карлос, 19. Цачев, 17. Недялков, 11. Г.Христов, 14. Минев)


От live-а в гонг- ..................Трима фена на Левски от София са пропатували с кола 1200 км, за да изгледат контролите на Левски в Анталия.................. Изображение

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 05 Фев 2009 23:49 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ТВЪРДАТА ИГРА НА ТЕРЕК ПРЕЧУПИ ЛЕВСКИ


5 февруари 2009 21:27
Изображение
Да Коща направи силен мач за Левски


Левски записа втората си контрола от лагера в Турция с 0:1 от руския Терек Грозни. „Сините” не успяха да зарадват с успех своя старши треньор Емил Велев, който днес празнува своя 47-ми рожден ден.

Отборът, в който се състезават българските футболисти Благой Георгиев и Валентин Илиев, игра изключително грубо, а благодарение на рефера Виталий Ходулян – и безнаказано. Единственото попадение отбеляза румънският ветеран Даниел Панку в 79-та минута от пряк свободен удар.

Мачът бе наблюдаван от старши треньора на Амкар Димитър Димитров, президента на Славия Венци Стефанов, треньора Стевица Кузмановски и част от отбора, както и футболисти на Сливен.

Двубоят не бе сред най-приятните за гледане, тъй като бе накъсван от чести спирания заради фаулове. През първото полувреме играта бе по-скоро равностойна, като и двата състава в по-голяма част от времето се опитваха да организират атаки, но не стигаха до реални голови положения. Особено деен за Терек бе бившият футболист на ЦСКА Флорентин Петре, който не спираше да тормози Левски по крилото. Добра техника демонстрира новото попълнение на „сините” Фелипе Да Коща, но той бе спиран непрестанно от грубата игра на руснаците.

Жеан Карлос, към когото има интерес от страна на Терек Грозни, също се постара доста в хода на срещата, но така и не успя да намери завършващия си удар. Цачев, Христов и Да Коща опитаха да стрелят в посока вратата на Терек, но ударите им неизменно я заобикаляха.

След почивката Левски качи оборотите и определено бе по-добрият отбор на терена. Силни минути имаше Да Коща, който блесна с качествата си, след като премина от ляво крило в полузащитник. Португалецът напусна терена в 73-та минута заедно с Георги Христов, а на тяхно място се появиха Владо Гаджев и Георги Иванов. Само четири минути по-късно обаче Христов се завърна на терена, след като Жеан Карлос получи изненадващо червен картон.

Първо изгонен бе Бенз от състава на Терек, който бе преодолян от Жеан Карлос и грубо го повали. Съдията даде фаул за Левски, а няколко секунди по-късно показа червен картон и на Карлос. Реферът с жестове посочи, че бразилецът е ударил играч на Терек.

В 79-та минута, противно на логиката, тимът от Грозни стигна до попадение, дело на Даниел Панку от пряк свободен удар. След гола, Терек сякаш получи нови сили и в последните 10 минути от двубоя бе по-активният отбор.

Следващата проверка на Левски е в неделя срещу Сигма, а дотук „сините” са с победа и загуба на лагера в Анталия.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2009 14:00 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ЛЕВСКИ И АМКАР СЕ РАЗБРАХА ЗА КАРЛОС

Валентин Грънчаров, Анталия 6 февруари 2009 20:52
Изображение
Ръководствата на Левски и Амкар Перм завършиха преговорите и приключиха трансфера на Жеан Карлос в тима от руската първа лига, където старши треньор е Димитър Димитров – Херо.


От страна на Левски е преговарял изпълнителният директор по финансовите въпроси Константин Баждеков, а от страна на Амкар е преговарял лично президентът на тима Валерий Чупраков.


Вчера той и Димитър Димитров гледаха на живо участието на Жеан Карлос в мача между „сините” и Терек Грозни.


Утре Жеан Карлос ще се присъедини към новия си клуб, който също е на подготовка в Турция. Тогава той ще подпише договор си с руския отбор, с когото вече се е разбрал за личните си условия.


Цитат:
ЖЕАН КАРЛОС НА ТРЪГВАНЕ: БЛАГОДАРЯ НА ФЕНОВЕТЕ, ЧЕ НЕ МЕ СМАЧКАХА


Валентин Грънчаров, Анталия 7 февруари 2009 11:35
Изображение

Нападателят Жеан Карлос напусна в 10.15 часа лагера на Левски в Анталия и замина за лагера на Амкар Перм, където ще премине медицински прегледи. Ако всичко е наред, той ще подпише и личния си договор с руския му тим.

На тръгване бразилецът даде интервю за Дарик радио и Gong.bg.

Изображение

Жеан Карлос с мениджърите, които го доведоха в Левски, а сега го водят в Амкар

- Жеан, тръгваш си от Левски, как се чувстваш?



- Нормално. Спокоен съм. Опитах се да се наложа в отбора, но не успях. Понякога се случва и така. Всичко е нормално.


- Какви очаквания имаш от новия ти клуб?


- Чувам, че е добър клуб, където може да се работи добре. Ще дам всичко от себе си да успея и да постигаме успехи.


- Знаеш ли, че голяма част от феновете на Левски не са съгласни с твоята продажба на Амкар?


- Нормално е. Съжалявам, че не можах да се адаптирам. Аз също уважавам публиката на Левски. Във футбола е така. Един ден може да се върна. Най-добре е всичко да е нормално. Гледам напред към новия ми отбор, защото животът продължава.


- Оставаш ли с уважение към България и футбола тук?


- Най-вече моето голямо уважение е към публиката на Левски. Въпреки че в много мачове оставах резерва, много запалянковци идваха да ми помагат като ме окуражават. Пожелаваха ми успех и ми пожелаваха да играя. Много съм доволен от публиката на Левски, че не ме смачка в трудните ми моменти и затова съм й много благодарен.


- Даваш последното си интервю за Дарик като играч на Левски. Желаем ти успех.


- Благодаря. Щастлив съм от уважението ви към мен. Журналистите в България не ме нападахте, когато бях в най-тежките ми моменти. Във футбола е така. Може да не се върна в Левски, но може с головете за Амкар да се докажа и пак да радвам Левски, защото идвам от този клуб.


- Кажи нещо на български.


- Благодаря !



Големи очаквания имаше към него,но в край на сметка не можа да оправдае цената си.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2009 21:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Карлош е супер нещастен , да се маха по-добре

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2009 15:53 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ХИКС ЗА ЛЕВСКИ В ТРЕТАТА КОНТРОЛА В АНТАЛИЯ

8 февруари 2009 16:48
Изображение

Левски не успя да победи Сигма Олмоуц в третата си контрола от лагера на „сините” в Анталия. Двата тима записаха нулево равенство в спаринга, като и двете врати закономерно останаха запечатани, поради липсата на много голови положения. В предишните си два спаринга, по време на лагера в Анталия, Левски победи Металург Донецк (1:0) и загуби от Терек Грозни (0:1).

Пореден неофициален дебют в спаринга записа Христо Йовов, който игра до почивката срещу Сигма.

Шестият в чешкото първенство опита чрез изненадващи атаки в началото на първото и второто полувреме да реализира, но положенията им останаха неоползотворени.

Още в 15-та минута Йовов опита удар с глава, но той се оказа твърде слаб, за да затрудни вратаря на съперника. През първата част Левски владееше по-дълго топката, но така и не успя да сътвори по-опасни положения, за да поведе. Жоазиньо се опита чрез няколко добри атаки да раздвижи играта на Левски, но и те се оказаха безрезултатни.

Изображение

През втората част, чехите на няколко пъти застрашиха мрежата на „сините”, но Георги Петков бе отново на мястото си под рамката. Въпреки смените, предприети от Емил Велев, и вратата на Сигма остана непревземаема.

В64-та минута Шушковкевич получи втори жълт картон и съответно червен, заради нарушение срещу Жоазиньо, но поради естеството на мача, на неговото място влезе друг играч на Сигма.

В самия край на двубоя Левски опита да спечели контролата, при това младият Георги Недялков стреля в посока вратата на чехите, но стражът Дръбиш плонжира и изби топката, а това се оказа и последното положение в приятелския мач.

Така въпреки бързата игра с много разигравания, двата тима не съумяха да стигнат до попадение и завършиха 0:0.

Левски:

Георги Петков, Живко Миланов (81-Шакиб Бензукан), Йордан Милиев, Давид Бистрон (62-Виктор Генев), Лусио Вагнер (62-Веселин Минев), Владимир Гаджев (72-Георги Недялков), Мирослав Иванов, Дарко Тасевски (46-Рашид Тиберканин), Христо Йовов (46-Зе Соарес), Жоазиньо (83-Иван Цачев), Георги Иванов (56-Георги Христов).

Изображение

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2009 19:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Много ми е интересно как е играл Йовов... дано да е във същата форма както преди няколко години...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 09 Фев 2009 20:45 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ТЕРЕК ДАВА 3 МЛН. ЕВРО ЗА ЖОАЗИНЬО

Валентин Грънчаров, Анталия 9 февруари 2009 14:57
Изображение

След като старши треньорът на Терек Вячислав Грозни хареса нападателя на Левски Жоазиньо, от този клуб не скриват желанието си да притежават нисичкия бразилец.


Наставникът на руснаците гледа срещите на Левски в Анталия и още първите му впечатления бяха, че Жо е класен футболист. Първоначално се смяташе, че бившият треньор на Левски урежда контролата със „сините”, за да вземе Жеан Карлос, но в последствие се разбра, че Грозни е харесал Жоазиньо.


Жеан Карлос стана футболист на Амкар, където треньор е Димитър Димитров - Херо, а Вячислав Грозни не се отказа от възможността да привлече Жоазиньо.


Още след мача с Металург Донецк Грозни заяви, че е впечатлен от играта на номер 20, на когото дори в този момент не му знаеше името. След като мина и контролата между Левски и Терек, Вячислав Грозни вече бе убеден, че иска да има в своя отбор бразилеца.


„Искам да имам Жоазиньо още сега. Стига да се разберем с ръководството на Левски за евентуалния негов трансфер. Харесвам неговата игра, а ние имаме нужда от такъв тип футболисти”, категоричен бе наставникът на Терек.


В тима на Терек има 15 чужденци в момента, от които само шест имат право да играят. Човек от тима от Висшата лига на Русия заяви неофициално, че за бразилеца са готови да дадат около 3 млн. евро. Стига от Левски да са готови да започнат преговори. На този етап треньорът на „сините” Емил Велев е категоричен: „Жоазиньо не се продава.”


С оглед на предлаганата сума по всяка вероятност от Левски ще бъдат благосклонни към евентуален трансфер. В неделя руснаците си заминаха, а Вячислав Грозни каза, че ще продължи да следи Жоазиньо и ако не може да го вземе сега до началото на руското първенство, което започва в средата на март ще вземе бразилеца през лятото.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов