Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 01:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 11:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
К'во ще правите ся със Славия? :)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 11:26 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще се мъчим пак много ясно. Иска ли питане? ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 12:14 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
VERNO E twa izob6to lewski hi4 gi nqma taq godina az sa chudq kak ne sa v dunoto na ispada6tite

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 16:15 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
И това ми било левскари. DontMind поне като мислиш така за отбора не спори наляво и надясно с Technu в темата за ЦСка.!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 16:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Наско Сираков и Станимир Стоилов подадаха по настояване на г-н Т.Батков оставки. Все още не се знае дали Т.Батков е подписал оставките .Гледайте спортните новини за да видим дали ще ги подпише :byez:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 16:33 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Без дузпа падате от Славия - ние едвам ги бихме.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 20:05 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
И това ми било левскари. DontMind поне като мислиш така за отбора не спори наляво и надясно с Technu в темата за ЦСка.!

Левскар съм проблем ли има? Как да се заслепя и да кажа на черното бяло и обратното? Аз не ги умея тея!!! Представям си какъв характер си щом нямаш и капка чувство за самокритика. Работата е ясна- усраха се в най-важния мач за годината и някой трябва да поеме отговорността!!! Някои хора за нищо не стават и това е истината. Винаги се опитвам да гледам реално на нещата и затова , когато бият ги хваля, но когато падат ги критикувам. Има доста играчи , които получаваха шансове за изява и ги пропиляха всички с лека ръка. Повтарям отново: Някой трябва да поеме вината за проваления сезон във всички турнири!!!


Последна промяна Arg3n7um на 03 Дек 2007 20:49, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 20:09 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Евала. Аз отдавна ви кажа ,че тоя Мъри не го слуша главата. Все залага на "млади" и все пука Мечо , Клечо и Бижутер0 които се надскочиха 2005-2006-та за УЕФА и оттогава са пълна дупка. Надявам се да ви остане треньор щото просто за такъв не става. Но понеже футболистите тогава го направиха треньор го е страх да ги сменя с млади. Стойчо колкото и слаб да е треньор след 2 слаби мача на Петре го сложи на скамейката и сега тича мамалигата ,та се пръсва. Както и с Кабус - след силния мач с Тулуза като гост не играе нищо и сега е резерва. Да не давам повече примери - това са си ваши проблеми.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 20:49 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Maystora написа:
И това ми било левскари. DontMind поне като мислиш така за отбора не спори наляво и надясно с Technu в темата за ЦСка.!
kakto kaza argen7um kfo da kaja spr sa dobri zaslujawat parwo mqsto li kato sadiata vse dawa duspa i nie taka bieme!!!

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 21:31 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2006 22:00
Мнения: 74
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Евала. Аз отдавна ви кажа ,че тоя Мъри не го слуша главата. Все залага на "млади" и все пука Мечо , Клечо и Бижутер0 които се надскочиха 2005-2006-та за УЕФА и оттогава са пълна дупка. Надявам се да ви остане треньор щото просто за такъв не става. Но понеже футболистите тогава го направиха треньор го е страх да ги сменя с млади. Стойчо колкото и слаб да е треньор след 2 слаби мача на Петре го сложи на скамейката и сега тича мамалигата ,та се пръсва. Както и с Кабус - след силния мач с Тулуза като гост не играе нищо и сега е резерва. Да не давам повече примери - това са си ваши проблеми.
майкати и червено лайно да еба .гледай си педераския отбор и недей да даваш оценки за Мъри.по скоро БАТКОВ ще си тръгне отколкото МЪРИ и НАСКО


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 21:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
DontMind написа:
VERNO E twa izob6to lewski hi4 gi nqma taq godina az sa chudq kak ne sa v dunoto na ispada6tite


По тая логиката ЦСКА-то тая година да бяха в Б.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 21:43 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моля ви, стига с тия селски изпълнения и с тая злоба. Били са ни и толкова. Ще дойде ден и ние ще направим нов отбор и ние ще ги бием. Не е възможно 10 сезона да се мачка постоянно ( освен с намеса от държавни силови органи :D). Така няма да просперираме като нация, един какво бил казал , друг как ритнал топката. Погледнете реално на нещата и спрете с детинските караници. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 21:49 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе мене ме боли **** и за ЛЕвски и за ЦСКА.Вмомента по-важни работи ме вълнуват.Като ги видях колко са зле вчера лошо ми стана.Те във В група не се ритат толкова.Само ме дразнят ей тея от форума,които се правят на големите фенове на ЦСКА.Чакай малко вие софианци ли сте кви сте?Освен това ме дразни и комунистическото име на ЦСКА.И си мислят,че вскички им успехи са си ги направили сами без никва помощ.Иначе не съм някъв луд фен.А тука ругая и им гледам сеира на няколко "големи фена" колко се впрягат вече.Иначе ЦСКА-то ако си сменят името няма да ги мразя толкова.И не ги мразя щото съм от Левски ами повече заради самото създаване на клуба и името.

Абе волейбола му е майката кво да гледам тая селяния по мачовете.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 22:17 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
SsPawn написа:
Абе мене ме боли **** и за ЛЕвски и за ЦСКА.Вмомента по-важни работи ме вълнуват.Като ги видях колко са зле вчера лошо ми стана.Те във В група не се ритат толкова.Само ме дразнят ей тея от форума,които се правят на големите фенове на ЦСКА.Чакай малко вие софианци ли сте кви сте?Освен това ме дразни и комунистическото име на ЦСКА.И си мислят,че вскички им успехи са си ги направили сами без никва помощ.Иначе не съм някъв луд фен.А тука ругая и им гледам сеира на няколко "големи фена" колко се впрягат вече.Иначе ЦСКА-то ако си сменят името няма да ги мразя толкова.И не ги мразя щото съм от Левски ами повече заради самото създаване на клуба и името.

Абе волейбола му е майката кво да гледам тая селяния по мачовете.

тук много се изцепи хахахахаххах кое му е майката тея селски волейболисти от добруджа хич ги нема а ако имаш в предвид българия те подкрепям


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 22:47 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
buffon - кратко,точно и ясно :loving:

Изображение
"София-Запад" заплаши Батков с конфликт
Пон, 2007-12-03 14:34
Столичният фенклуб на Левски "София-Запад" излезе с декларация по повод оставките на Наско Сираков и Станимир Стоилов, поискани от Тодор Батков.

В нея запалянковците от фракцията заплашават със "сериозен и дългосрочен конфликт" адвоката, в случай че изпълнителният директор и старши-треньорът не продължат работата си на "Герена".

Ето и изявлението на "София-Запад":

Клубът на привържениците "София-Запад" изразява категоричното си несъгласие с поисканите от Тодор Батков оставки на старши треньора на отбора Станимир Стоилов и на изпълнителния директор Наско Сираков.

Неведнъж сме заявявали безрезервната си подкрепа към спортно-техническия щаб на отбора и осъждаме действията на "собственика". Ако има някои за гонене от отбора и вие, г-н Батков, не знаете кои са тези някои, ние ще Ви ги посочим. Това са т. нар. "изчерпани хора": Телкийски, Йовов и Домовчийски. Вие, г-н Батков, може да откриете и други "изчерпани", но те в никакъв случай не са Стоилов и Сираков.

Г-н Батков, отстраняването на спортно-техническия щаб Ви гарантира сериозен и дългосрочен конфликт със сектор "Б", от които, уверяваме Ви, няма да излезете победител, защото макар и да давате пари за отбора, Вие не сте негов собственик.

Левски е на хората, които го подкрепят безрезервно, включително и в мачове като вчерашния, а не си тръгват преди последния съдийски сигнал, г-н Батков. А безприкословната воля на ХОРАТА е Стоилов и Сираков да продължат работа в отбора, г-н Батков!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 23:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
DontMind написа:
SsPawn написа:
Абе мене ме боли **** и за ЛЕвски и за ЦСКА.Вмомента по-важни работи ме вълнуват.Като ги видях колко са зле вчера лошо ми стана.Те във В група не се ритат толкова.Само ме дразнят ей тея от форума,които се правят на големите фенове на ЦСКА.Чакай малко вие софианци ли сте кви сте?Освен това ме дразни и комунистическото име на ЦСКА.И си мислят,че вскички им успехи са си ги направили сами без никва помощ.Иначе не съм някъв луд фен.А тука ругая и им гледам сеира на няколко "големи фена" колко се впрягат вече.Иначе ЦСКА-то ако си сменят името няма да ги мразя толкова.И не ги мразя щото съм от Левски ами повече заради самото създаване на клуба и името.

Абе волейбола му е майката кво да гледам тая селяния по мачовете.

тук много се изцепи хахахахаххах кое му е майката тея селски волейболисти от добруджа хич ги нема а ако имаш в предвид българия те подкрепям


Хаха абе за България ти говоря бе.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Дек 2007 23:25 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
taka po biva az vikam oneq selqni det sa muchat da igraat ne6to i ne sa na to4noto mqsto :)

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 00:16 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Сините се срутиха
Две години Левски лъже себе си. За качествените играчи, за уж добрия футбол, за перспективите. Сега и те видяха, че хубав е само новият им автобус. Нищо друго.
Снощи Левски бе жалък и смачкан като празна бирена кутия. Това е много лошо. Не само за публиката, а за българския футбол.
Кога на Герена най-после ще прогледнат. Освен ако не си представят план 2007 именно по този начин. Като разруха.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 01:17 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
Цитат:
Сините се срутиха
Две години Левски лъже себе си. За качествените играчи, за уж добрия футбол, за перспективите. Сега и те видяха, че хубав е само новият им автобус. Нищо друго.
Снощи Левски бе жалък и смачкан като празна бирена кутия. Това е много лошо. Не само за публиката, а за българския футбол.
Кога на Герена най-после ще прогледнат. Освен ако не си представят план 2007 именно по този начин. Като разруха.


Пиши си в чорбарската тема.. тея цитати и аз мога да ги правя.! Голямата разруха... чорбата сами падаха по терена голяма разруха било хаха..! пфф.! Останало им бил само един автобус.., и все пак феновете на Левски са повече!. : )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 02:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Ако сте забелязали какво пеят феновете на Левски и на ЦСКА . Левски пеят само Левски. А феновете на ЦСКА пеят ууу за Левски.Има 2 типа хора едните са Левскари , а другите ЦСКА-ри.Когато даваха мача Левски-Барса.Всички мои познати които са ЦСКА-ри макар и да са малко се подиграваха на мен че сме загубили , а когато ЦСКА загуби от толуза аз бях за ЦСКА защото са българи.Затова мразя феновете на ЦСКА , но уважам футболистите на ЦСКА .
Целя този пост беше за това че ЦСКА-рите искат ако те са зле и другите зле .ТЕ СА ГАДНИ АЛЧНИ ПЕДЕРАСИ!!!!!!!!!!! :boi: :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 11:03 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2005 23:39
Мнения: 179
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
maximalniq написа:
Ако сте забелязали какво пеят феновете на Левски и на ЦСКА . Левски пеят само Левски. А феновете на ЦСКА пеят ууу за Левски.Има 2 типа хора едните са Левскари , а другите ЦСКА-ри.Когато даваха мача Левски-Барса.Всички мои познати които са ЦСКА-ри макар и да са малко се подиграваха на мен че сме загубили , а когато ЦСКА загуби от толуза аз бях за ЦСКА защото са българи.Затова мразя феновете на ЦСКА , но уважам футболистите на ЦСКА .
Целя този пост беше за това че ЦСКА-рите искат ако те са зле и другите зле .ТЕ СА ГАДНИ АЛЧНИ ПЕДЕРАСИ!!!!!!!!!!! :boi: :boi:


Съгласен :two beer:

_________________
Изображение

Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 11:21 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Administration написа:
maximalniq написа:
Ако сте забелязали какво пеят феновете на Левски и на ЦСКА . Левски пеят само Левски. А феновете на ЦСКА пеят ууу за Левски.Има 2 типа хора едните са Левскари , а другите ЦСКА-ри.Когато даваха мача Левски-Барса.Всички мои познати които са ЦСКА-ри макар и да са малко се подиграваха на мен че сме загубили , а когато ЦСКА загуби от толуза аз бях за ЦСКА защото са българи.Затова мразя феновете на ЦСКА , но уважам футболистите на ЦСКА .
Целя този пост беше за това че ЦСКА-рите искат ако те са зле и другите зле .ТЕ СА ГАДНИ АЛЧНИ ПЕДЕРАСИ!!!!!!!!!!! :boi: :boi:


Съгласен :two beer:
:good post: :boi: :boi: :boi:

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 12:54 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
maximalniq написа:
Ако сте забелязали какво пеят феновете на Левски и на ЦСКА . Левски пеят само Левски. А феновете на ЦСКА пеят ууу за Левски.Има 2 типа хора едните са Левскари , а другите ЦСКА-ри.Когато даваха мача Левски-Барса.Всички мои познати които са ЦСКА-ри макар и да са малко се подиграваха на мен че сме загубили , а когато ЦСКА загуби от толуза аз бях за ЦСКА защото са българи.Затова мразя феновете на ЦСКА , но уважам футболистите на ЦСКА .
Целя този пост беше за това че ЦСКА-рите искат ако те са зле и другите зле .ТЕ СА ГАДНИ АЛЧНИ ПЕДЕРАСИ!!!!!!!!!!! :boi: :boi:

Само да те попитам, спомняш ли си плаката "Шумен мрази ЦСКА" на мача ви срещу Челси?? Как може да издигате такива неща на международните ви мачове, ние кога сме го правили?
Maystora написа:
YAVOR написа:
Цитат:
Сините се срутиха
Две години Левски лъже себе си. За качествените играчи, за уж добрия футбол, за перспективите. Сега и те видяха, че хубав е само новият им автобус. Нищо друго.
Снощи Левски бе жалък и смачкан като празна бирена кутия. Това е много лошо. Не само за публиката, а за българския футбол.
Кога на Герена най-после ще прогледнат. Освен ако не си представят план 2007 именно по този начин. Като разруха.


Пиши си в чорбарската тема.. тея цитати и аз мога да ги правя.! Голямата разруха... чорбата сами падаха по терена голяма разруха било хаха..! пфф.! Останало им бил само един автобус.., и все пак феновете на Левски са повече!. : )

Това го пише в 7 дни спорт и въобще не си го измислям. Хората са писали реалностите ти не искаш да ги приемеш.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 13:50 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добре бе били сте ни. На какво ниво ви е юношеската школа??? По-високо ли е от нашето??? От кога не сте обновявали нищо по стадиона си??? Не е възможнно винаги да биеш, но когато нещата вървят в правилна посока даже и да си загубил една титла знаеш , че вървиш по правия път. Продължавайте да си пращате юношите в Локото и се радваите на 31-вата си титла спечелена с вложените в селекция невероятни инвестиции от 2 млн. евро.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 13:55 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
LEVSKI 93 8:0 CSKA 93 Hxyahyxahyhyhy No comment

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 13:58 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://vbox7.com/play:b3888236 :haha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 14:41 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^HellBoy_^ написа:

Честно казано е много тъп тоя клип. Опитали са се да направят някаква си пародия, но не се е получило.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 15:06 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За сметка на тва пък е забавен


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 15:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Arg3n7um написа:
Добре бе били сте ни. На какво ниво ви е юношеската школа??? По-високо ли е от нашето??? От кога не сте обновявали нищо по стадиона си??? Не е възможнно винаги да биеш, но когато нещата вървят в правилна посока даже и да си загубил една титла знаеш , че вървиш по правия път. Продължавайте да си пращате юношите в Локото и се радваите на 31-вата си титла спечелена с вложените в селекция невероятни инвестиции от 2 млн. евро.

ами при юношите са равностойни двата отбора. Ние затова играем на нашия стадион, защото не го обновяваме и не става за нищо. Вие защо не играете на собствения си стадион ами само на националния??? Защото е в плачевно състояние тревната настилка. И аз мога да казвам за предните ни загуби като тебе..... "Не е възможно винаги да бием" не си намирайте оправдания за пълната ви трагедия, дето нямате едно чисто положение за цял мач.
Изобщо не коментирахте последния ми пост.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2007 19:07 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ние играем на националния стадион, защото правим ремонт на нашия. Това е историята. А за това , че юношите били на едно ниво не съм съгласен въобще. Няма да говоря за плачевната ви база( не че нашата е цвете за мирисане , но все пак се прави нещо, а не се стой). Иначе си прав няма какво да се оправдаваме с какво ли не. Аз го написах няколко поста по-горе и пак ще го нашиша- Някой трябва да понесе отговорността за проваления сезон.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов