Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 01:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 146  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 21:27 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ако беше говеждия отбор щяха да го покажат целия концерт, но аз се радвам, че и толкова дадоха.....
Иначе очите ми се насълзиха докато говориха преди това и тази публика, съжалявам дето не можах да отида :(
Ето това е ЦСКА драги леФскари. /който е гледал/
Ако го има някъде из нет-а целия концерт ми дайте линк да го дръпна и да си го запиша на диск.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 21:44 
Offline
Търсач

Регистриран на: 29 Апр 2008 15:19
Мнения: 54
Местоположение: D4 City
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Сериозни съперници се очакват за третия кръг на Шампионската лига, но "убиецът на шампиони" се надявам отново да победи някой гранд на неговия стадион, както сторихме с Ливърпул.
:soapbubbles: a dano sha vidim ko sha stane :clap:

_________________
Гуменките ми пробити гащичките с тел зашити,
шапката ми е голяма,а акъла хич го няма.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 21:50 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAWOR na 10 ? Shte hoish li :?

_________________
http://www.vbox7.com/play:6847b9d2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 22:04 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Като цяло концерта беше хубав ,имаше много въздеистващи и трогателни моменти в началото когато представяха червените величия,на мен лично наи ми повлия момента когато прочетоха името на Стоичков ,и феновете започнаха да скандират ИЦО ИЦО ИЦО ! Като че ли и в неговите очи се забелязаха сълзи .Но на Гърбов скечовете не му се получиха нещо ,никои не го слушаше, феновете не спираха да пеят.

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 22:27 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ти Бай МИле ще ходиш ли на 10..ти?

_________________
http://www.vbox7.com/play:6847b9d2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 23:02 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е па я нз ,то другите тука фенове ше ходят ли,организира ли фен-клуба пътуване на 10-и,ти ше ходиш ли ?

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 23:22 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Правнукът на най-близкия съратник на Левски: Ако беше жив, Апостола щеше да бъде привърженик на ЦСКА
Вто, 2008-04-29 17:52
Наследникът на Христо Иванов (Големия) – Людмил Костадинов, предлага отборът от "Герена" да се нарича ПФК Подуяне АД



Възможно ли е една уважаваща себе си нация да допусне футболни отбори да носят имена на национални герои? С какво право тимът от "Герена" се кичи с прозвището "отбор на народа"? Добро или лошо за българския спорт беше това, че ЦСКА дълги години беше отбор на Българската армия?

Отговор на тези и много други въпроси, които днес са също толкова актуални, както и преди осем години, е даден в едно интервю за в. "Сектор Г" от 14 септември 2000 г. на Людмил Костадинов - правнук на най-близкия съратник на Васил Левски - Христо Иванов (Големия).

Понякога в своите публикации аз се позовавам на вижданията, изразени от г-н Костадинов, след което привърженици на Левски пишат в различни форуми, че такова интервю не съществувало. Ето пълния негов текст така, както е публикувано в "Сектор Г" преди осем години.

- Г-н Костадинов, вие сте правнук на най-близкия съратник на Васил Левски, но днес често можем да ви видим на мачовете на ЦСКА.

- Закономерно е човек, който произхожда от патриотичен възрожденски род, да бъде привърженик точно на ЦСКА, защото това е отборът с най-големи международни успехи и е прославил името на България в целия свят. При това тук имам предвид не само клубните изяви, а и представянето на футболистите в чуждестранни отбори и в националния тим. Не се съмнявам, че моят прадядо, пък и Васил Левски, ако бяха наши съвременници, щяха да симпатизират на ЦСКА. Едва ли отбор като този от "Герена", който проявява такова малодушие в международните си мачове и използва нечисти средства в нашето първенство, може да спечели сърцата на такива чисти личности.

- Все пак има хора, които твърдят, че именно Левски е отборът на народа...

- Слушах едно предаване на радио "Дарик" - медия, която не може да бъде обвинена в пристрастие към ЦСКА. Чест прави на техните журналисти фактът, че оповестиха пред цяла България, че ЦСКА има 37 % привърженици в страната, а "сините" - само 32 %. Разбира се, всеки има своя субективна представа за това и трябва да кажа, че въпреки пропагандата за "отбора на народа" аз смятам, че реалното превъзходство на "червените" привърженици е повече от 5 %. И ако по отношение на броя ще се съглася със социологическото проучване, то съм убеден, че качественото превъзходство на почитателите на ЦСКА е огромно. Мисля, че това се отнася както до познаването и разбирането на историята и правилата на футболната игра, така и до възможностите на привържениците на "червените" и "сините" да я практикуват.

В периода 1968 - 1973 г. бях ученик във Френската гимназия. Там привържениците на Левски бяха почти изцяло хора, които слабо се интересуваха от футбол и не притежаваха нито футболни умения, нито познания за футболните правила. Те бяха привърженици на "сините" главно под влияние на вестникарската пропаганда. А през онези години тя създаваше у хората една съвсем нереална представа за стойностите на футболистите и футболните отбори. Предполагам, че част от привържениците на "сините" са станали такива под влияние на името на великия Апостол на свободата. По повод на използването на имена на национални герои за названия на футболни отбори дядо ми Христо (син на Хр. Иванов-Големия) се възмущаваше от цялата си душа.

И наистина предполагам, че е уникален случай в Европа, а и в света, имената на най-светлите личности в националната история да се използват за такива цели. Само у нас са възможни словосъчетания като "Локомотив прегази Левски" или "Левски загуби от Ботев", сякаш двамата велики българи са играли на комар. Мисля, че днес, когато толкова много говорим за Европа и за цивилизовани отношения в обществото, е време да се премахне тази позорна практика. Какво лошо има в това, отборът от "Герена" да се нарича ПФК Подуяне АД - на името на този хубав столичен квартал, в който, между другото, живея и аз.

- Как бихте отговорил на онези, които твърдят, че ЦСКА има почитатели главно в средите на военните и техните семейства?

- Според мен в това, че мнозинството от привържениците на ЦСКА не са свързани с военните, може да се убеди всеки, който посети поне един мач на отбора. Но искам да кажа, че в самата теза, че ЦСКА е отбор на военните, а не на народа, има нещо много зловредно. Защото само безумец или враг на българския народ може да отделя армията от народа. Васил Левски е участник в първото българско военно формирование в ново време - легията на Раковски. Известно е, че Васил Иванов Кунчев получава името Левски след едно състезание в легията, когато той побеждава с един "лъвски" скок. Така че Васил Левски може да се смята за един от първите "армейски" спортисти.

Казах вече, че по-голямата част от привържениците на ЦСКА не са свързани с военните, но съм убеден, че всички наши привърженици са патриоти. А това, че ЦСКА беше "армейски" отбор, създаде благоприятни условия за състезатели от цялата страна да практикуват елитен спорт. Имам предвид не само футболистите, но понеже те са най-популярни - ако не съществуваше "армейският" спорт, какъв шанс щеше да има играчът на Хеброс (Харманли) Христо Стоичков? Когато след един инцидент в Пловдив младият тогава Стоичков беше разкъсван от медиите, го спаси това, че Ицо беше военнослужещ. След спречкването между бъдещата мегазвезда на световния футбол и шефа на милиционерската охрана на пловдивския стадион "Христо Ботев" ревностните пазители на морала в българския спорт заляха вестниците с изявления в смисъл, че докато се води дело за инцидента, Стоичков не трябва да играе футбол.

Същевременно както съдиите по време на мач, така и журналистите след мача следяха под лупа всеки негов жест, всяка негова мимика. С часове се даваха повторения, за да се разбере дали Ицо умишлено или неволно е ударил врачанския защитник Гарев. И отново се връщаше плочата за делото с шефа на охраната на пловдивския стадион. Тогава Стоичков беше военнослужещ и военният съд не направи това, което искаха медиите - да сложи край на кариерата му още тогава. Не съм сигурен, че всеки граждански съд щеше да издържи на медийния натиск.

Друго предимство, което ЦСКА имаше като "армейски" отбор, бе дисциплината. Неслучайно в чужбина най-добре се представят футболистите на ЦСКА. Те са свикнали на дисциплина и отношение към подготовката, които в нашия отбор бяха най-близки до тези в големите европейски клубове.

Искам да добавя още и това, че сега, когато в България бе унищожена АШВСМ (армейската спортна школа), във Великобритания се създава една подобна, бих я нарекъл институция.

- Г-н Костадинов, смятате ли, че синият цвят на отбора от "Герена" е в хармония с името Левски?

- Аз вече казах, че футболните отбори не трябва да носят имена на национални герои. Що се отнася до цветовете, искам да подчертая, че цветовете на българската национална революция, която подготви и заради която загина Васил Левски, са червеният и зеленият. Това са цветовете на знамената, под които българските чети са се биели с турските поробители. Затова по-късно червеният и зеленият цвят влязоха в българския национален флаг. Не знам кой умник измисли отбор с име "Левски" да играе с фланелки в турскосиньо и какво се демонстрира с това?

- Кои са вашите най-ярки футболни спомени?

- Щастливите спомени са много именно защото съм привърженик на ЦСКА. Все пак за два случая си спомням с особена гордост. Първият беше мачът, в който през пролетта на 1982 г. отстранихме Ливърпул. Този мач аз гледах вкъщи по телевизията заедно с двама мои колеги, привърженици на Левски. Те бяха най-искрено убедени, че съм се побъркал, защото преди мача се опитвах да ги убедя, че ЦСКА има съвсем реални шансове да отстрани суперотбора от Острова. Те дойдоха у нас, за да се повеселят на моя сблъсък с жестоката реалност. Още помня вцепенените им физиономии след втория гол на Стойчо Младенов. Те просто не вярваха, че това, което се случваше, е истина.

Споменът за световното първенство в САЩ през 1994 г. ме изпълва с истинска гордост. Спомням си, че тогава се бях обзаложил с приятели и привърженици на Левски, че България ще се класира поне на осминафинал. След като нашите футболисти загубиха първия си мач срещу Нигерия, левскарите бяха убедени в пълното фиаско на националите, защото тяхното увредено съзнание не можеше да си представи, че състав, воден от Димитър Пенев и Христо Стоичков, може да се наложи над най-силните отбори в света. В този момент подобно отношение имаха и много телевизионни журналисти, играчи, треньори и деятели, които бяха привърженици на "сините".

Освен отношението към Пенев и Стоичков за тези настроения допринасяха и типичното за почитателите на Левски малодушие и чуждопоклонничество. Мисля, че това, което се случи по-късно след мача с Нигерия - полуфиналът на световно първенство, както и голмайсторската титла на Стоичков, отне тонове илюзии у тези хора. За съжаление останаха и такива, които бяха непоправимо увредени - те наложиха мнението си след европейското първенство през 1996 г. за смяната на Димитър Пенев. Така започна упадъкът на българския национален отбор.

Един от моите най-ярки футболни спомени е свързан с международен мач на Левски. Когато "сините" загубиха с 3:4 от Антверпен, след като само една минута преди края на редовното време водеха с 3:1. Аз изпитвах чисто човешка жалост без капчица злорадство, но същевременно не можех да спра напиращия в мен смях. Това беше едно от най-комичните изпълнения, които съм виждал на футболния терен. Когато си помисля за многобройните провали на "сините" в международните им мачове, се учудвам на опитите на техните привърженици да демонстрират самочувствие.

- Какво е мнението ви за представянето на ЦСКА през завършващия сезон?

- Радвам се, че отборът намери себе си и се върна на своя исторически връх. Юбилеят е повод отново да изразим признателност към големите играчи и отбори на ЦСКА, които изведоха българския футбол на позиции, немислими преди раждането на "армейския" тим. В същото време с голямо вълнение очаквам поредната европейска кампания, която винаги е била истинският критерий за оценка на стойностите. А континентът отлично знае, че футболът в България се равнява на ЦСКА.

Валентин Василев, в. "Червените"

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Май 2008 23:43 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бай Миле написа:
Е па я нз ,то другите тука фенове ше ходят ли,организира ли фен-клуба пътуване на 10-и,ти ше ходиш ли ?

Еми има... еми сигурно ще ходя то си струва ;) апък и съм рожденник на 10 .. :bestwishes:

_________________
http://www.vbox7.com/play:6847b9d2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2008 02:30 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
За юбилея си футболния шампион на България получи поздравителни адреси и от клубове като Ливърпул, Аякс, Байерн, Сао Паоло, Зенит, ЦСКА Москва, както и от Сеп Блатер, Мишел Платини и капитана на Ювентус Алесандро Дел Пиеро.

_________________
http://www.vbox7.com/play:6847b9d2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2008 14:14 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Аз няма да ходя понеже няма да съм в Добрич тогава по него време.
Фенклубът организира пътуване за мача с ЛеФски. Цената е 35лв. в двете посоки с микробус, който вече е нает. Нашите студенти от Добрич, дори имат 15-тина билета за мача
Някой ако се интерисува повече...... да ми пише "лс"

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2008 23:11 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Оправихме се :)

_________________
http://www.vbox7.com/play:6847b9d2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 20:24 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Велизар от дуспа 1-1 :clap: :clap: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 20:24 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ГОООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ ВЕЛИЗАРРРРРРРР

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 20:26 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 04 Май 2007 20:21
Мнения: 221
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
KIMI_RAIKKONEN90 написа:
Не можете с редовен гол да изравните. :649

vie puk golqm gol napraehte bafta ;D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 20:27 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
A ВИЕ ПЪК НЕ МЕЖЕ БЕЗ ДА СЪБОРИТЕ НЯКОГО :haha:

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 21:09 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 12 Апр 2008 12:39
Мнения: 111
Местоположение: Izida [;
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
4естито на вси4ки грухтя6ти ;) и другия път пак с дузпа нали знаете :haha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 21:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И преди, и сега ШАМПИОН Е ЦСКА :dancing: :dance:
Левскарчетата много бързо взеха да се радват след гола, ама пак не можаха да ни бият!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 21:30 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
CSKA FOREVER


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 21:33 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
И преди, и сега ШАМПИОН Е ЦСКА :dancing: :dance:
Левскарчетата много бързо взеха да се радват след гола, ама пак не можаха да ни бият!

Ти панчаревци като вкарат гол независимо с Левски или с някой друг отбор не се ли радваш?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 21:37 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Painful{}Girl``` написа:
И преди, и сега ШАМПИОН Е ЦСКА :dancing: :dance:
Левскарчетата много бързо взеха да се радват след гола, ама пак не можаха да ни бият!


И вие неможахте спх.. Уж големия отбор, все едно те не се радваха след дуспата ... мамави говежда

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Май 2008 22:10 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
stiga ste zlobeeli, to e qsno, 4e vi e mnogoo ama mnogooo qd :) :)

Koi sega e nomer 1 ?!?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 00:26 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
не им обръщайте внимание на сините резани курове :) Жоро Вратарчето как се наведе като орел и хвъркна бързо като полетяха бутилките към него не е истина :) А Велев Еврейския Кокал се оплаква ,че го улучили с камък. Жалко ,че не му разцепиха лицето. Той може да мята бутилки вода по сектор "А" и да показва средни пръсти ,ама после се оплаква ,че го боли.


КУР ЗА ЛЕФСКИ :loving:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 05:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006 17:55
Мнения: 1208
Местоположение: Somewhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Лефски бяха адски добри и ги поздравявам за педалскта им игра :)

_________________
Sometimes we search for one thing but we discover another.Even though i find out something very important about myself... I'm awesome


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 08:24 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 29 Фев 2008 02:06
Мнения: 333
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изображение
Изображение - СИНИТЕ СЕЛЯНИ !
Изображение
Изображение

За сега толкова ! :)

_________________
http://www.vbox7.com/play:6847b9d2


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 10:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^HellBoy_^ написа:
Painful{}Girl``` написа:
И преди, и сега ШАМПИОН Е ЦСКА :dancing: :dance:
Левскарчетата много бързо взеха да се радват след гола, ама пак не можаха да ни бият!

Ти панчаревци като вкарат гол независимо с Левски или с някой друг отбор не се ли радваш?

Естествено, че се радвам :) Просто вие се радвахте прекалено много.Сякаш е станало кой знае какво.Веднага си помислихте, че вече сте ни били...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 10:59 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
^HellBoy_^ написа:
Painful{}Girl``` написа:
И преди, и сега ШАМПИОН Е ЦСКА :dancing: :dance:
Левскарчетата много бързо взеха да се радват след гола, ама пак не можаха да ни бият!

Ти панчаревци като вкарат гол независимо с Левски или с някой друг отбор не се ли радваш?

Естествено, че се радвам :) Просто вие се радвахте прекалено много.Сякаш е станало кой знае какво.Веднага си помислихте, че вече сте ни били...

Ех , ама ти не ходи ли на " Ясновидци" . Ти си била много добра, щом знаеш какво става в главите на хората и какво си мислят...

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 14:20 
Offline
obsessed
Аватар

Регистриран на: 10 Авг 2006 21:27
Мнения: 3262
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
sunday_girl написа:
stiga ste zlobeeli, to e qsno, 4e vi e mnogoo ama mnogooo qd :) :)

Koi sega e nomer 1 ?!?!


>>цска е кочина : ))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 14:23 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mariela написа:
sunday_girl написа:
stiga ste zlobeeli, to e qsno, 4e vi e mnogoo ama mnogooo qd :) :)

Koi sega e nomer 1 ?!?!


>>цска е nomer 1 : ))

a taka mariel4e :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 14:24 
Offline
obsessed
Аватар

Регистриран на: 10 Авг 2006 21:27
Мнения: 3262
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Коси и аз те Убичам Гъз :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2008 14:28 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mariela написа:
Коси и аз те Убичам Гъз :boi:

znam znam :blowkiss:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 ... 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов