Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Юли 2024 22:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 20:08 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Varela написа:
``SpiKe`` написа:
Varela написа:
``SpiKe`` написа:
Varela написа:
da vi e 4estito ravenstvoto s Haskovo



Що ве зако са играли кога са играли и как е свършил
v4era igraha i zav1r6i 2:2 :smile:



Ама за ко са играли
finala na 6ampionskata liga



Не ми се прави на интересен само.Зададах въпрос и нямаше нужда да ми отговаряш така


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 20:25 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Приятелски мач са играли.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 20:37 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Е друго е шефа ти е да е изгонен от България и много други страни заради факта ,че е МАФИОТ.



Вашия шеф по-добър ли е мислиш?Познай кой е най-големия замърсител на София???Нали знаеш чия собственост е?Това да тровиш над 1 милион човека е чиста работа нали?В цял свят е така.Помисли си откъде Абрамович притежава толкова пари или пък виж пресния пример с Шинаватра.Просто Чорни не си плати "глобичката" на когото трябваше и затова е изгонен.

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 21:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
:haha:

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2007 21:05 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
South^Front-d4 написа:
Приятелски мач са играли.



Мерси :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 02:17 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
cyberfan написа:
t0xIc написа:
Е друго е шефа ти е да е изгонен от България и много други страни заради факта ,че е МАФИОТ.



Вашия шеф по-добър ли е мислиш?Познай кой е най-големия замърсител на София???Нали знаеш чия собственост е?Това да тровиш над 1 милион човека е чиста работа нали?В цял свят е така.Помисли си откъде Абрамович притежава толкова пари или пък виж пресния пример с Шинаватра.Просто Чорни не си плати "глобичката" на когото трябваше и затова е изгонен.


АБе мозък...едно време нямало ли е Кремиковци? Не ми отговаряй - реторичен въпрос е. Имам чувство ,че всички левскари сте малоумни. То от сума ти време го има Кремиковци ама айде Митал е на ЦСКА дайте да ги оплюем. А тебе пък кво те ебе точно? В София ли живееш и знаеш ли за какво става въпрос. Смешни сте прости. Митал може да е всякакъв - индиец ,стиснат и т.н ,но поне се знаят откъде са му парите. За разлика от Божковци , Ганчевци , Батковци и т.н. Да не говорим за президентите ,които убиха. Пък за Чорни не знам кви глобички са ти в главата ,но е ясно какъв е .

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 08:29 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
cyberfan написа:
t0xIc написа:
Е друго е шефа ти е да е изгонен от България и много други страни заради факта ,че е МАФИОТ.



Вашия шеф по-добър ли е мислиш?Познай кой е най-големия замърсител на София???Нали знаеш чия собственост е?Това да тровиш над 1 милион човека е чиста работа нали?В цял свят е така.Помисли си откъде Абрамович притежава толкова пари или пък виж пресния пример с Шинаватра.Просто Чорни не си плати "глобичката" на когото трябваше и затова е изгонен.


АБе мозък...едно време нямало ли е Кремиковци? Не ми отговаряй - реторичен въпрос е. Имам чувство ,че всички левскари сте малоумни. То от сума ти време го има Кремиковци ама айде Митал е на ЦСКА дайте да ги оплюем. А тебе пък кво те ебе точно? В София ли живееш и знаеш ли за какво става въпрос. Смешни сте прости. Митал може да е всякакъв - индиец ,стиснат и т.н ,но поне се знаят откъде са му парите. За разлика от Божковци , Ганчевци , Батковци и т.н. Да не говорим за президентите ,които убиха. Пък за Чорни не знам кви глобички са ти в главата ,но е ясно какъв е .

Аве ей много ти знае остата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 11:04 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ей тоз токсик много прос ве... вижда че отбора му е келяф и Левски намачка Литекс ,а ЦСКА балъците правят равен и пак казва че чорбите са нещо повече..: ) сега и за шефовете спори... поне шефа ни не е резак !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 11:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
Ей тоз токсик много прос ве... вижда че отбора му е келяф и Левски намачка Литекс ,а ЦСКА балъците правят равен и пак казва че чорбите са нещо повече..: ) сега и за шефовете спори... поне шефа ни не е резак !!!
От къде знаеш,че не е резак,да не си го навестявал нощем..А пък вие когато биете Там/Тук/пере,тогава ще ми приказвате за Литекс..За суперкупата с голеееми мъки стигнахте до успеха...в предишните мачове литекс колко греди нацелиха,но всичко е до едно време,спокойно третия кръг наближава.

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 11:45 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
Maystora написа:
Ей тоз токсик много прос ве... вижда че отбора му е келяф и Левски намачка Литекс ,а ЦСКА балъците правят равен и пак казва че чорбите са нещо повече..: ) сега и за шефовете спори... поне шефа ни не е резак !!!
От къде знаеш,че не е резак,да не си го навестявал нощем..А пък вие когато биете Там/Тук/пере,тогава ще ми приказвате за Литекс..За суперкупата с голеееми мъки стигнахте до успеха...в предишните мачове литекс колко греди нацелиха,но всичко е до едно време,спокойно третия кръг наближава.

Еххх ама смешни сте вие цецкарите. Смешни сте!!!! Някой гледа ли рингтв снощи, предаването Център. Имаше едни много интересни кадри с ваши фенове , които бяха написали " Благодарим ти Тампере" и се кланяха пред въпросния надпис. Смешни сте!!!! Радвате се , когато български отбор пада в евротурнирите... Май , защото вие не можете да ни биете. Смешни сте!!!! Защо споменаваш 3-тия кръг, и да ни бият пак ли ще направите плакат, на който да пише "Благодарим ти..." , само че тоя път ще пише Литекс, упс вие май не можете да ни биете. И да не забравя. Смешни сте!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 11:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arg3n7um написа:
-|-Dead Inside-|- написа:
Maystora написа:
Ей тоз токсик много прос ве... вижда че отбора му е келяф и Левски намачка Литекс ,а ЦСКА балъците правят равен и пак казва че чорбите са нещо повече..: ) сега и за шефовете спори... поне шефа ни не е резак !!!
От къде знаеш,че не е резак,да не си го навестявал нощем..А пък вие когато биете Там/Тук/пере,тогава ще ми приказвате за Литекс..За суперкупата с голеееми мъки стигнахте до успеха...в предишните мачове литекс колко греди нацелиха,но всичко е до едно време,спокойно третия кръг наближава.

Еххх ама смешни сте вие цецкарите. Смешни сте!!!! Някой гледа ли рингтв снощи, предаването Център. Имаше едни много интересни кадри с ваши фенове , които бяха написали " Благодарим ти Тампере" и се кланяха пред въпросния надпис. Смешни сте!!!! Радвате се , когато български отбор пада в евротурнирите... Май , защото вие не можете да ни биете. Смешни сте!!!! Защо споменаваш 3-тия кръг, и да ни бият пак ли ще направите плакат, на който да пише "Благодарим ти..." , само че тоя път ще пише Литекс, упс вие май не можете да ни биете. И да не забравя. Смешни сте!!!!
Склероза ли имаш,че поватаряш едно и също..гледах го това по ринг ТВ и хората могат да си пишат каквото искат...И ние не се радваме,че отпаднахте от евротурнирите..радваме се,че най-накрая се разбра какви позьори сте..не стига,че сте такива ами и устите ви не спират да бълват глупости..неслучайно Букарев,С.Ангелов и Коприваров..си тръгват разочаровани от ръководството...просто вече миришете отвсякъде.

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 12:31 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аве тъп що не вземеш да си пишеш в кочината(в темата за цецка) и не ми приказваш глупости тука , защото се вбесявам вече. Това е факт има го документирано. За какво благодарите на Тампере , че намалиха коефициента на страната ни ли. Имали право да пишат квото искат, еми те защото имали право затова сега плащаите глобите и си гледайте работата. В Левски няма неизплатени заплати и играчите са доволни, това че Копи е слаб и не можа да се наложи си е негов проблем. Не сте ли забелязали на всички кадри , които съм гледал на Томов и на Велизар Димитров никога не са се погледнали в очите, винаги гледат някъде на страни или си гледат в краката. В нашия отбор миришело, я си отивайте в кочината и се наслаждавайте на приятната миризма. И да не забравя-смешни сте!!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 12:39 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
АБе мозък...едно време нямало ли е Кремиковци? Не ми отговаряй - реторичен въпрос е.



Ами мозък,то и мафиоти е имало едно време.Няма нужда да се заяждаш с нашия.

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 12:50 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cyberfan написа:
t0xIc написа:
АБе мозък...едно време нямало ли е Кремиковци? Не ми отговаряй - реторичен въпрос е.



Ами мозък,то и мафиоти е имало едно време.Няма нужда да се заяждаш с нашия.

Аве остей ги. Те не могат да пишат за кочинката си , че тръгнали да ни казват тоя бил мафиот оня бил еди къв си - това си е тяхна работа като не са ги хванали и осъдили (Батков) къв мафиот ми разправяш. И сега малко по темата , че тея я разводниха:

Ръководството на Левски ще се опита да привлече нападателя Мартин Камбуров, научи Sportal.bg. Футболистът в момента е свободен агент и тренира с бившия си отбор Локомотив (Пловдив). Той обаче утре ще пътува до София за да се срещне с Наско Сираков и Тодор Батков в офиса на улица "Леге" и да преговаря за евентуално преминаване при "сините".

Левски отчаяно се нуждае от добър нападател, след като отборът показва истинска голова немощ от началото на сезона. Камбуров би бил добър вариант за попълване на тази дупка, тъй като дефакто ще излезе без пари на българския шампион. На него ще му бъде предложен 2 или 3-годишен договор, като в него ще има опция за продажба в чужбина при изгодна оферта.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 12:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arg3n7um написа:
Аве тъп що не вземеш да си пишеш в кочината(в темата за цецка) и не ми приказваш глупости тука , защото се вбесявам вече. Това е факт има го документирано. За какво благодарите на Тампере , че намалиха коефициента на страната ни ли. Имали право да пишат квото искат, еми те защото имали право затова сега плащаите глобите и си гледайте работата. В Левски няма неизплатени заплати и играчите са доволни, това че Копи е слаб и не можа да се наложи си е негов проблем. Не сте ли забелязали на всички кадри , които съм гледал на Томов и на Велизар Димитров никога не са се погледнали в очите, винаги гледат някъде на страни или си гледат в краката. В нашия отбор миришело, я си отивайте в кочината и се наслаждавайте на приятната миризма. И да не забравя-смешни сте!!!!
Много наблюдателно гведо си било.. :loving: просто не ми се спори повече...играчите били доволни пхахахахах..От к'во може д са доволни..че отпаднаха от Тампере ли..нееее..че Насето ходи на сафари и им е донесъл глиган като трофей ли..нееее..абе големи сте си позьори-т'ва е всичко..Спирате играчите си..не ги трансферирате..слагате им смешни цени.Пример-Домофчийски струвал милиони..божееее позьориии... к'во стана с "пелето"..отиде в Енерги..и големия адвокат Батков остана с *** вгз,макар и да беше сигурен,че ще го върне..всичките в клуба сте некви мишоци бе..после ние сме били смешни..

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 12:52 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
Arg3n7um написа:
Аве тъп що не вземеш да си пишеш в кочината(в темата за цецка) и не ми приказваш глупости тука , защото се вбесявам вече. Това е факт има го документирано. За какво благодарите на Тампере , че намалиха коефициента на страната ни ли. Имали право да пишат квото искат, еми те защото имали право затова сега плащаите глобите и си гледайте работата. В Левски няма неизплатени заплати и играчите са доволни, това че Копи е слаб и не можа да се наложи си е негов проблем. Не сте ли забелязали на всички кадри , които съм гледал на Томов и на Велизар Димитров никога не са се погледнали в очите, винаги гледат някъде на страни или си гледат в краката. В нашия отбор миришело, я си отивайте в кочината и се наслаждавайте на приятната миризма. И да не забравя-смешни сте!!!!
Много наблюдателно гведо си било.. :loving: просто не ми се спори повече...играчите били доволни пхахахахах..От к'во може д са доволни..че отпаднаха от Тампере ли..нееее..че Насето ходи на сафари и им е донесъл глиган като трофей ли..нееее..абе големи сте си позьори-т'ва е всичко..Спирате играчите си..не ги трансферирате..слагате им смешни цени.Пример-Домофчийски струвал милиони..божееее позьориии... к'во стана с "пелето"..отиде в Енерги..и големия адвокат Батков остана с *** вгз,макар и да беше сигурен,че ще го върне..всичките в клуба сте некви мишоци бе..после ние сме били смешни..

Аве тебе кой те пусна от кочината.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 12:58 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Отказвам се. А тоя Арканум е адски идиот. Сигурно е пропуснал да вижда фланелките "Аз мразя ЦСКА" или знамето "Шумен мрази ЦСКА" ,че е тръгнал да ми се оплаква за Тампере.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 13:04 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Отказвам се. А тоя Арканум е адски идиот. Сигурно е пропуснал да вижда фланелките "Аз мразя ЦСКА" или знамето "Шумен мрази ЦСКА" ,че е тръгнал да ми се оплаква за Тампере.

Е добре , защо не написахте нещо против нашия отбор , а сте тръгнали да благодарите на тея. Наистина има защо да благодарите, отдавна не бяхте виждали Левски да играе така и да пада, както Йовов каза 2 години чакахте за този момент сега се радваите и благодарете на Тампере. И не ми говори за идиотизъм , защото според мен коифициента ти на интелигентност не е над 120-не го приемай лично сега. Просто си пишете за "великия" обор и за голямата ви селекция 2 милиона лева - 11 играча( или вие на промоция ги взимате :П).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 13:14 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Вместо да ми се обясняваш кво е казал Йовов и ние да сме ви виновни за отпадането по-добре Гърбушкото да не беше говорил ,а да беше играл на терена вместо да разнася тениската на Левски.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 13:23 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Вместо да ми се обясняваш кво е казал Йовов и ние да сме ви виновни за отпадането по-добре Гърбушкото да не беше говорил ,а да беше играл на терена вместо да разнася тениската на Левски.

Еми то щеше да е добре и Тунчев и Янчев да не се разкарват до ловеч ама ади, и поне един път да бяха взели топката от Том.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 13:25 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Arg3n7um написа:
t0xIc написа:
Вместо да ми се обясняваш кво е казал Йовов и ние да сме ви виновни за отпадането по-добре Гърбушкото да не беше говорил ,а да беше играл на терена вместо да разнася тениската на Левски.

Еми то щеше да е добре и Тунчев и Янчев да не се разкарват до ловеч ама ади, и поне един път да бяха взели топката от Том.



Това какво общо има с отпадането ви? Май яко ви влезе в гъза финладската водка явно. Хубаво няма да ви дразня повече.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 13:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Луд спор става тук , както винаги хаха.

Тампере - Розенборг 0:3 , вадете бирата от хладинилка и надигайте чаши хаха :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 13:27 
Offline
epic
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2007 02:20
Мнения: 614
Години: 31

Местоположение: Балик
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
Arg3n7um написа:
t0xIc написа:
Вместо да ми се обясняваш кво е казал Йовов и ние да сме ви виновни за отпадането по-добре Гърбушкото да не беше говорил ,а да беше играл на терена вместо да разнася тениската на Левски.

Еми то щеше да е добре и Тунчев и Янчев да не се разкарват до ловеч ама ади, и поне един път да бяха взели топката от Том.

е за сметка на това демонстираха добри карате умения :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 13:40 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^SpIDi^ написа:
Arg3n7um написа:
t0xIc написа:
Вместо да ми се обясняваш кво е казал Йовов и ние да сме ви виновни за отпадането по-добре Гърбушкото да не беше говорил ,а да беше играл на терена вместо да разнася тениската на Левски.

Еми то щеше да е добре и Тунчев и Янчев да не се разкарват до ловеч ама ади, и поне един път да бяха взели топката от Том.

е за сметка на това демонстираха добри карате умения :)

Трябва да имат черен колан.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Авг 2007 16:47 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Младок се разкайва за бягството си от Левски
16 авг. 2007 10:25
Избягалият от Левски преди малко повече от седмица Боян Табаков поиска прошка от Станимир Стоилов и се примоли да бъде приютен отново на "Герена". Младокът самоволно напусна клуба и замина на проби във Фенербахче.

В Турция талантът разкри потенциала си като в контрола се разписа на два пъти и направи асистенция, но до трансфер така и не се стигна.

Именно това е принудило Табаков да се върне в "синия" отбор и да моли Мъри за милост. Ако той бе подписал контракт с клуба от южната ни съседка, Левски щеше да прибере едва 80 000 евро, тъй като юношата няма сключен контракт с шампионите.

Табаков бе един от любимците на Стоилов, разкрива "Тема Спорт". Младокът дори тренираше по специална програма, изработена специално от треньора на "сините" и бе сочен за една от най-големите надежди на клуба.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Авг 2007 21:43 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мъри започва да гради нов "Дрийм Тийм"
Пет, 2007-08-17 16:31
Левски започва изграждането на нов "Дрийм Тийм", обяви старши треньорът на шампионите Станимир Стоилов.

В последнитe два сезона "сините" станаха два пъти шампиони, спечелиха по един път купата и Суперкупата на България, достигнаха до четвъртфинал в турнира за купата на УЕФА и станаха първият български отбор в групите на Шампионската лига.

Този сезон обаче започна лошо за Левски с отпадане от втория квалификационен кръг на Шампионската лига след две загуби с по 0:1 от средняшкия тим на Тампере (Финландия).

"Важно е в този момент да извлечем най-точните поуки за нас като клуб и като отбор. Разговарях със Сираков и днес, и вчера със собственика.

Аз лично смятам, че трябва да започнем изграждането на един, както досега беше "Дрийм Тийм", който загуби по някакъв начин в Европа, след като постигна почти всичко най-добро. Част от тези играчи ще бъдат основата за бъдещето на този отбор.

Част от тях да бъдат пуснати в чужбина, за да спечелят повече финансови средства, а друга част, ако трябва да бъдат и преотстъпени", заяви Стоилов. "Левски има нужда от промяна. Да създаде отбор, който да може да играе наистина добър футбол и отново да радва феновете. Ако отборът не играе добър футбол, едва ли феновете ще са доволни", допълни той.

Стоилов е категоричен, че и в този си състав Левски може да играе добър футбол и да печели, но въпреки това той смята, че е нужна промяна. "Отборът постигна толкова много в Европа, но дойде момент, в който допусна грешка срещу много по-слаб съперник.

Трябва сериозна да се замислим за бъдещето и за промяната. Имаме доста млади играчи, които в момента тропат на вратата на титулярния състав", каза той. "Левски и в този състав може да играе добър футбол, но същевременно трябва да се мисли да не се допускат спадове, каквито на мачовете с Тампере.

Не е нормално да играеш по един отличен начин до една седмица преди срещите с финландците и изведнъж да свалиш нивото. На тази база ще си правя изводи и за състава и за отбора.

Левски трябва да върне игровия си облик. Дали ще стане с тези футболисти, или с част от по-младите, ще се търси вариант и ще се избере най-доброто", допълни специалист.



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2007 21:29 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
HAH vai ... typiq levskar Iovov kakvi elementarni gi izpuska ,sefte e takuf selqnin prati topkata ... da ne kazvam kyde


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2007 21:52 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Той Гърбушко не може от 20 санта да улучи вратата ..нормално

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2007 23:43 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Литекс ви фкараха к*реца,а? :531

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Авг 2007 23:45 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2006 10:47
Мнения: 472
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
Литекс ви фкараха к*реца,а? :531
:good post:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов