Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 00:57

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 146  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 10:56 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
^HellBoy_^ написа:
South^Front-d4 написа:
Аз така и не разбрах, защо фенове от един отбор се бият....

"Селяни" :haha:



levski nese li biqt we vseki ma4 se biqt daje i na champions leaga se biha mai i bqha globeni


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 11:01 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Помежду си?!И си викат селяни?!Кога бе?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 11:10 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
^HellBoy_^ написа:
Помежду си?!И си викат селяни?!Кога бе?!



koga ne pochi vseki put


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 11:21 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Само в мокрите ти сънища


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 11:23 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
^HellBoy_^ написа:
Само в мокрите ти сънища


:boi: :boi: :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 11:30 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Недей бе,моля те! :575 :575


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 12:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^HellBoy_^ написа:
Помежду си?!И си викат селяни?!Кога бе?!
Не се ли сещаш когато една сбирщина фенове на синия отбор хвърляше бомбички,а другата половина им викаше селяни..много бързо забравяте

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 12:28 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не,не си спомням ти ми кажи,сигурно са се и сбили


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 12:30 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
^HellBoy_^ написа:
Не,не си спомням ти ми кажи,сигурно са се и сбили

Миналата година, квалификации за влизане в групите на Шампионска Лига, мач на Герена между отборите на Левски и Сиони, когато част от феновете ан Левски започнаха да хвърлят факли и бомбички по терена, а останалата част им викаше "селяни". Сега ще потърся в моя компютър, дял Д(там ми е само за снимки и клипове от мачове) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 12:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
^HellBoy_^ написа:
Не,не си спомням ти ми кажи,сигурно са се и сбили
:male che sum..:

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 12:35 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
^HellBoy_^ написа:
Не,не си спомням ти ми кажи,сигурно са се и сбили

Миналата година, квалификации за влизане в групите на Шампионска Лига, мач на Герена между отборите на Левски и Сиони, когато част от феновете ан Левски започнаха да хвърлят факли и бомбички по терена, а останалата част им викаше "селяни". Сега ще потърся в моя компютър, дял Д(там ми е само за снимки и клипове от мачове) :)

Добре,в такъв случай не споря :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 12:52 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 23 Окт 2004 14:33
Мнения: 176
Местоположение: някъде в Добрич и Русе...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не ме интересува кой на кого селянин е викал, ами ме вълнува това, че пак трябваше да станем свидетели на някоя селяния, на простотия и на нз си какво вече! Това нашето не е футбол, дами и господа! Това е една пародия! Нито ръководство, нито първенство за свят! Феърплей ли - какво занчи това! Абе тия фенове не рабраха ли, че те, докато спокойно се излежават в тях си или в панделата, отборът трябва да заплати неговата недостойна постъпка! То да си ядосан бива, ама така да си иливаш яда - е, извинявайте, някой Европа ли спомена! Е, там има такива работи, но хората знаят как да ги оправят, а ние тука сме като магаре пред компютър, ако така нямате нищо пртотив! Къде сме ние? на майната си! Ето къде! За никъде не сме, оправия няма! Но на някои люде не им пука, вземат си своя дял от печалбата и хич не ги сърби и боли за оная част, които са го поели "до там и обратно" и гледай каква стана тя! Мн наместена! Далаверките върят, за проверките мълчат, говедата мучат, а пък шефа е по гръб! Грубияни сме си и това е! Какво ти е направил този рейс, ве! О, неразумни и юруде! Поради что се срамиш да кажеш, че си проЗ! Или поне си признай платиха ли ти да извършиш тази глупост, че после ръководството и в частност Слонът, моят приятел, да плаща! Да вземат да се вземат малко в ръце тези пиленца при батко, че иначе все така ще продължава! Нищо не помогна - нито варения кукуруз на плажа през лятото, където признай къде ти влиза пясък, нито молби и увещания, нито някакви сериозни мерки - тука вече казвам истината - мерки бяха въведени, но... само на хартия явно! Или дори да са излязли оттам вече никой не се съобразява с тях! Караме си я по стария начин, старата школа има порядки и правила и трябва да ги предаде на школниците, така ли?! Няма срам при тях, ама има голям зян! Тези хора трябва веднъж за винаги да им се съкратят разходките до стадионите въобще - няма значение кой ще гони топката по зеления килим, просто те не трябва дори у дома да гледат мачове - да им се изземат телевизорите, ако не - да си купуват после нови - техен проблем, че покрай телето са строшили хладилника, печката, пералнята и новата прахусмукачка, подарък от тъщата!!! На тях трябва да им се приложи терапия, а в речниците им не трябва повече да съществуват футболни термини! Това е нагло! Ще отида аз на мач и ще се нарпавя на последния дървар! Ами иди в гората с брадвата или триона и си излей там каквото имаш! Никой няма да ти каже нещо! Е, добре де, от горското ще му съставят акт! Но не бива така, бе господа! Това е стадион, отиваш да гледаш спорт, да се забавляваш, но дори и да не ти е на кеф, защо трябва и на Прамат да не му е на кеф, на полицията, на ръководството, че и на съдията до 9-то коляно понякога? Нека бъдем отговорни и културни, нали уж сме зряли хора в едно напредничаво общество!? Затова АЗ призовавам към спиране на бойните действия по терена и към постигане на мир между футбола и запалянковците! :bye:

_________________
-Обича ме, не ме обича. Обича ме, не ме обича...
-Хайде стига! Знам те аз теб... По - добре звучи:"Съблича ме, не ме съблича. Съблича ме, не ме съблича."
-Замълчи и ТИ се съблечи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 13:36 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ъъъ това всички ,които ходим на мачове го знаем.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 13:40 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Arg3n7um написа:
t0xIc написа:
Arg3n7um написа:
t0xIc написа:
Е що да млъкнем ? Кво толкова срамно е да отпаднеш от френски тим с бюджет над 30 милиона ? Друго си е финландски отбор от 8 години . И то след приказки за лиги и глупости. Тъй ,че айде бегай у лево да коментираш мача ви с Чавдар Етрополе. Отдавна спрях дори да се заяждам с вас или Тампере щото просто не сте интересни:)

Ами нищо ве ти обиждаш и аз ще те обиждам!!! Какъв чеп искаш сега. Отпадането от Тампере отдавна сме го преглътнали. Въпросът е не че Левски е отпаднал от евротурнирите, а че и Цска отпадна и няма къде да си избивате комплексите. Оставете ни да си отпадаме от слаби отборчета-вас какво ви интересува.
И какво общо има това , че Тулуза има бюджет нат 30 милиона??? Нали вашата селекция беше желязна, ква беше още не си спомням.
Всеки каквото прави го прави за себе си , а не за другите. Така че живеите си животеца и го зае**те тоя спор. От българските отбори в момента нищо не става. :bye:



Няма какви комплекси да избивам бе лапе. Аз откакто се помня - а съм млад на 22 години - съм бил свидетел и гледал мачове и загуби от отбори като Олимпия - 2 пъти - Слован , Люцерн , Беверен и Тампере...това ви е ежедневие.Загуба и от Публикум и елиминарането им със зор. Един път се надминахте и с късмет и добра игра на моменти надскочихте себе си и пишлигари като тебе тръгнали да отварят големите усти какъв велик отбор сте...Да не говоря за ОФИ Крит , Анверпен и т.н когато съм бил на 3-4 годинки и не помня мачовете,а само на запис. Комплекси имате вие. На нас "позорните" отпадания в последните 20 години са от МТК - играл финал за КНК,а на вас най-великия успех е 1/4 финал - и руския Торпедо. АКо е срамно да паднеш от тези два отбора и си тръгнал да ми говориш вие трябва доброволно да се закриете. Паляк.

Щом казваш, палячо.




Ама не бе айде кажи с кво не си съгласен ? Само кажи и съм готов да ти отговоря. Разбирам те - не е лесно да лъжеш като овчарче ,че си някакъв велик отбор и 10 класи над всички и опа да те изперат ей така на ръка :) Ние си направихме добра селекция ЗА БЪЛГАРИЯ. Т.е с около 1.5 млн евро. Тоя Елмандер струва повече от всички ни в отбора ,но добре че Ландзаат , Тунчев и Илиев го опазиха двата мача.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 13:46 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами не съм съгласен , че се изкарвате някакъв голям отбор. А фактите говорят друго... Аве български отбор ли е на едно ниво са всички "грандове". Обаче истината е че в българия такова животно футбол не съществува. Или се появява като прелетна птица и си заминава отново. Аве нямам коментар за БГ отборите всички са едни ливади, а вие се опитвате да се самозаслепите и не виждате истината. Опитвате се да изкарате отбора си супер сила в световния футбол :) , а истината е съвсем друга... :byez:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 13:56 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Arg3n7um написа:
Ами не съм съгласен , че се изкарвате някакъв голям отбор. А фактите говорят друго... Аве български отбор ли е на едно ниво са всички "грандове". Обаче истината е че в българия такова животно футбол не съществува. Или се появява като прелетна птица и си заминава отново. Аве нямам коментар за БГ отборите всички са едни ливади, а вие се опитвате да се самозаслепите и не виждате истината. Опитвате се да изкарате отбора си супер сила в световния футбол :) , а истината е съвсем друга... :byez:



Не не ние не се мерим с вас евробойците бе брат. Вие сте 10 години напред и никой не може да ви стигне. Ние бяхме велик отбор до 90-те ,когато разпродадоха най-добрите Бг футболисти въобще - Трифон Иванов , Костадинов , Лечков , Стоичков , Пенев...оттогава насам правим по някоя друга изненада и бием или отсраняваме отбори като Парма , Шахтьор , Ювентус , Байер , Ливърпул ....може и да нямаме някакъв 1/4 финал от 90-та година насам и да не са ни скъсали дупето в Лигата ,но не ни и трябва да се излагаме като кифладжии и да се обесняваме как 5:0 е достоен резултат срещу Барселона.
Ние сме си ЦСКА и това е достатъчно. Фактите ,успехите и публиката си говорят за това. Естествено ,че не сме суперсила . Но ни знаят по света.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Окт 2007 20:54 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не не съжелявам, с лежане ...се стига само до гол в последната секунда :) цепииии

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 01:03 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Така е...сами сме си виновни....вие изкарахте късмет веднъж с Оксер...ние не. Ама всяко зло за добро. Лошото е ,че и не бихме за коефицент.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2007 14:11 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
„Merci beaucoup, Toulusе!".

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2007 15:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
^HellBoy_^ написа:
South^Front-d4 написа:
^HellBoy_^ написа:
Не,не си спомням ти ми кажи,сигурно са се и сбили

Миналата година, квалификации за влизане в групите на Шампионска Лига, мач на Герена между отборите на Левски и Сиони, когато част от феновете ан Левски започнаха да хвърлят факли и бомбички по терена, а останалата част им викаше "селяни". Сега ще потърся в моя компютър, дял Д(там ми е само за снимки и клипове от мачове) :)

Добре,в такъв случай не споря :)

Съжелявам, че ще се отклоня от темата за ЦСКА, но ето и клип, който ще докаже думите ми ;)
http://www.youtube.com/watch?v=girdxKrm ... ed&search=


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Окт 2007 15:47 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
South^Front-d4 написа:
^HellBoy_^ написа:
South^Front-d4 написа:
^HellBoy_^ написа:
Не,не си спомням ти ми кажи,сигурно са се и сбили

Миналата година, квалификации за влизане в групите на Шампионска Лига, мач на Герена между отборите на Левски и Сиони, когато част от феновете ан Левски започнаха да хвърлят факли и бомбички по терена, а останалата част им викаше "селяни". Сега ще потърся в моя компютър, дял Д(там ми е само за снимки и клипове от мачове) :)

Добре,в такъв случай не споря :)

Съжелявам, че ще се отклоня от темата за ЦСКА, но ето и клип, който ще докаже думите ми ;)
http://www.youtube.com/watch?v=girdxKrm ... ed&search=



emi tai shte e


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Окт 2007 16:47 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Локо Пл 0-1 Цска

дузпа Ней


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 18:18 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Cent написа:
Локо Пл 0-1 Цска

дузпа Ней



Ам сега Локо Пл 1 - 0 Цска
А Левски ПоБеДи!!! :clap: :clap: :clap:

Ду*ате ли го сега а?!? :P

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 18:57 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Cent написа:
South^Front-d4 написа:
^HellBoy_^ написа:
South^Front-d4 написа:
^HellBoy_^ написа:
Не,не си спомням ти ми кажи,сигурно са се и сбили

Миналата година, квалификации за влизане в групите на Шампионска Лига, мач на Герена между отборите на Левски и Сиони, когато част от феновете ан Левски започнаха да хвърлят факли и бомбички по терена, а останалата част им викаше "селяни". Сега ще потърся в моя компютър, дял Д(там ми е само за снимки и клипове от мачове) :)

Добре,в такъв случай не споря :)

Съжелявам, че ще се отклоня от темата за ЦСКА, но ето и клип, който ще докаже думите ми ;)
http://www.youtube.com/watch?v=girdxKrm ... ed&search=



emi tai shte e

Бомбичките са яки..трябва и на 1 мач на Добруджа тей да направим и полицаите ще се подлудят :638


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 18:59 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2006 22:00
Мнения: 74
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
жалки сте чорбари.без голово положение за цял мач.туй ли вие звезната селекция и май тройчо ще си стяга багажа скоро кат ва надупим и ние :boo: :boo: :boo:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 19:15 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Мар 2006 16:25
Мнения: 106
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тоз път май не можахте да се измъкнете, колкото до тройчо аз съм сигурен, че след мача на 2.12 вече няма да е треньор :beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 20:45 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
buffon написа:
жалки сте чорбари.без голово положение за цял мач.туй ли вие звезната селекция и май тройчо ще си стяга багажа скоро кат ва надупим и ние :boo: :boo: :boo:


XaXaXaXA ... Кефи ме поста ти ; ) Да ви кажа трябваше цска да победи и да отиде на финал с Левски. Случва се някой път тей:) все пак името "топка" е в женски род.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 22:22 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
makar i levskar kazvam 4e levski s 300 zora izmukna pobeda

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 22:47 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
На Панчарево чакат утре преотстъпените на Локо (Пд)
31 окт. 2007 20:15
След като загубиха с 0:1 от Локо (Пд) и отпаднаха от турнира за Купата на България днес, от ЦСКА обявиха, че утре очакват тримата си играчи, които са под наем на "Лаута", за тренировка на Панчарево.

Стойко Сакалиев и Иван Иванов играха в шестнайсетинафинала, а Александър Бранеков бе резерва. Бургазлията даже асистира за победния гол, дело на Мартин Камбуров.

"Тримата няма да ходят никъде. Ще бъдат утре в 10:00 часа на "Лаута" за тренировка. Докато не се произнесе Арбитражната комисия, те са футболисти на Локомотив.

За пореден път повтарям, че те са наши футболисти до края на сезона. Не знам в ЦСКА на какво разчитат, като разпоредбите са в наша полза", заяви генералният секретар на "черно-белите" Атанас Узунов.




Mрете е зако ги дадохте зависливи копелета ЦСКА нали бяхте голям клуб имахте достатъчно играчи !!!Защо зимате на хората малкото които имат и с което ви бият а не им дават шанс в ЦСКА да играят просто им ги зимате те да не вървят напред !!!СМЪРТ ЗА ЦСКА !!!


хахахаах и утре ко ще ги питат на панчрево зако на бихте хахахахах смешници :) И сигурно мангала ще ги глоби :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2007 23:22 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ae q ciba :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов