Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 14:29

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 16:32 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
(party)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 16:36 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2008 00:25
Мнения: 420
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
sadiqta bahti liliputa.....

_________________
.......................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 16:42 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вътрешното ми чувство в началото мислеше, че ще бием, но сега мисли, че ще ни обърнат... Че ви'им к'во ш' ста'а.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 17:40 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 15 Фев 2008 00:25
Мнения: 420
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ai chestito na sichki fenove... :) hubav mach stana ;-]

_________________
.......................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2008 17:49 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Моята нова любов ги развинти тотално. (inlove)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2008 21:09 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Двуликият Арсенал

Борислав Борисов

Това беше мачът на сезона до този момент. Вълнуващ, непредвидим, атакуващ, драматичен футбол на „Емиратс" в Северен Лондон. Най-трудното е да се систематизират нещата, които трябва да бъдат казани. И причината е, че трябва да се подредят по номера. Е, аз не мога да откроя кое е по-важно от друго, така че ще има само номер 1. Всъщност мачът заслужава наистина единствено тази цифра, като описание на качеството.



1. Постоянството на Арсенал

Едва ли има много хора, които са се съмнявали, че Арсенал може да играе по този начин. Аз обаче бях убеден, че няма да покажат своята игра в този мач. Е, сбърках. За което се радвам. Само че сега опиянението от успеха кара доста хора да забравят всъщност най-важното - „артилеристите" трябва да играят така в 38 мача, а не в един или два. Имам предвид, за да станат шампиони. Ако целта е да докажат, че имат класа и този двубой ни стига.

Добре нека ви попитам нещо. Каква е разликата между един талантлив отбор, който има качества да стане шампион и един реализиран шампионски отбор? Постоянството. Аз винаги съм твърдял че тези играчи на Арсенал са готови да вземат титлата, но нямат треньор, който да ги накара да играят постоянно. Всъщност тимът има две лица - едното от мача със Стоук Сити, другото от тази среща. Убеден съм, че до края на сезона хората на Венгер ще допуснат поне още една криза. Всъщност текстът преди този мач завърших с изречението „Аз съм убеден, че Арсенал не може да направи повече от 3 поредни силни мача, но в същото време не вярвам и да направи повече от 3 поредни слаби." Така че не смятам, че сме видели нещо изненадващо или различно в този отбор. За съжаление на техните фенове, през настоящия сезон лондончани могат да бият всеки тим в света, но не могат да направят дълга поредица от успешни двубои в лигата. Наред с двубои като този с Манчестър Ю ще дойдат и такива като онзи със Стоук Сити. Вината за тази разлика е Венгер.



1. Егоизмът в Роналдо и непостоянството на Манчестър Ю.

Има нещо необяснимо в представянето на „червените дяволи" този сезон при гостуванията им. Нека не забравяме все пак, че програмата им бе изключително тежка и ги противопостави на другите 8 отбора от първите 9 в крайното класиране за миналото първенство. Тази серия още не е завършила. Но сега си мисля, че не това е големият проблем. По някаква причина отборът започва добре срещите (вижте мачовете с Ливърпул, Челси, Арсенал, Евертън) и после отстъпва от стила си на игра. Някак изведнъж се появява проблем. За мен той е вътрешен и се нарича „егоизъм".

Мога да извадя редица положения от вчерашния ден, когато топката се отиграваше неправилно, само защото трябваше да стигне до Бербатов. Вместо това се оказваше в Тевес например или който и да е друг футболист. Кристиано Роналдо завижда на българина за славата, която си спечели, за финта срещу Уест Хям, за блясъка, за отношението на Фъргюсън към него. Това е личното ми убеждение. И това нямаше да е проблем, ако не страдаше играта на „червените дяволи".



Аз обаче този филм вече съм го гледал. Но само до половината. Спомняте ли си защо Рууд ван Нистелрой напусна Юнайтед? Заради формата си? Не. Беше продаден, защото си позволи да скочи на една тренировка срещу галеното дете на Фъргюсън и Кейрош - Роналдо. А защо си отиде Рой Кийн? Защото пак застана публично срещу някои от младите играчи на клуба, сред които и Роналдо. Е, да видим сега каква ще е реакцията на шотландеца. Той е човекът, който трябва да реши проблема и да накара Роналдо да играе със Бербатов. Ако това стане, нещата ще се оправят много бързо. Ако ли не, „червените дяволи" могат да забравят за титлата.



1. Липсата на Хлеб и Фламини.

Всички знаят, че аз съм противник на тезата, че двамата липсват. Хлеб задържаше твърде много владението. В дадени моменти това бе изключително полезно, но в други буквално спъваше скоростта на играта. Сега Насри намира далеч по-добър баланс по отношение на задържане и продължаване на атаките с едно докосване. Да не говорим, че неговите центрирания са твърде опасни и Арсенал най-после има и това оръжие пред противниковото наказателно поле. Да не говорим, че вече има 4 гола във ВЛ, докато Хлеб имаше толкова за последните два сезона взети заедно. Всъщност най-простото сравнение, което мога да направя го прочетох днес в електронното издание на „Индипендънт" - Насри е много повече Пирес, отколкото Хлеб някога би бил.



В съвременния футбол играта на опорния защитник твърде много се промени. За да сме честни трябва да кажем, че започна от Андреа Пирло. Нима в състава на Манчестър Ю има такъв твърд футболист в тази зона? Нима Карик е такъв, или Андерсон, или дори използвания често там напоследък Гигс? Или пък Алонсо е такъв? Не казвам, че вече тези фигури липсват, защото са налице Масчерано и Есиен например. Но с определен стил на игра, изискванията за този пост се променят и не са свързани с физическа сила, твърдост или височина. А при Арсенал това може да стане. Така че вчера Денилсон, изигравайки изключителен мач, доказа, че проблемът на „артилеристите" не е в тази зона или в липсата на Фламини.

Остава въпросът от първата първа точка - може ли този отбор да играе така във всеки мач? Качеството на тези два поста, които уж са проблемни, заради липсващи футболисти, го има. Реализацията на тези качества обаче е предмет на дълъг анализ и пак ни води към Арсен Венгер.



1. Полузащитата на Манчестър Ю.

За тези 11 изиграни мача във ВЛ, Алекс Фъргюсън непрекъснато въртеше полузащитата си. Има един случай, когато е повторил играчите във ВЛ - срещу Уест Бромич Албиън играха Роналдо, Гигс, Парк, Флетчър. Същите хора започнаха и двубоя с Евертън. То бива ротации, но това е чак стилът на Рафа Бенитес. Когато в една линия нямаш стабилност и хора, които имат навика да играят заедно неминуемо точно от там ще дойдат проблемите. Само че тук Фъргюсън има причина да прави тези ротации. През лятната пауза почти всеки от полузащитниците се контузии и пропусна известна част от подготовката по една или друга причина. Скоулс, който е решаваща фигура дори още не е в игра.

Това пък може и да е обективната причина, поради която Фъргюсън иска Бербатов да играе в тази зона. Българинът има чудесен поглед върху играта и умее с лекота да насочва действията на отбора. Само че липсата на Скоулс все пак се усеща точно в такива големи мачове.



1. Защо Галас и Силвестър играха добре?

Моят отговор е лесен - защото Юнайтед не центрираше топката достатъчно добре, а когато го правеше целта не бе високият им нападател (Бербатов), а по-ниски негови колеги. И все пак Галас и Силвестър оставиха Рууни да стреля опасно през втората част точно с глава. След това в края едно изчистване пак след центриране доведе до гола на Юнайтед. Може и да звучи парадоксално, но отбраната на Арсенал предпочита за съперник Манчестър Ю пред Стоук Сити.



1. Липсата на Карлос Кейрош.

При цялото ми уважение към Майк Филън, той не е Карлос Кейрош. За себе си съм вече убеден, че той липсва твърде много. Юнайтед бавно се превръща в отбор, на който не достига много малко, за да стане победител в тези важни срещи. Решението за избора на Гари Невил за левия фланг на защитата бе интересно, за да не го нарека по друг начин. Не съм убеден дали ако Уес Браун бе започнал в защита Насри щеше да изиграе този мач.



1. Последствията за бъдещето.

На практика срещата не промени кой знае колко нещата за двата отбора. Пиша този текст преди двубоя на Челси, така че не мога да кажа колко ще е разликата до „сините", но от Ливърпул е 6 точки за Арсенал и 8 (които би трябвало да станат 5) за Манчестър Ю. Не е много. Но не е и малко. При Юнайтед предстоят вече задължителни за печелене домакинства срещу топ 4 тимовете. Тимът просто няма право на повече грешки в преките мачове с Челси и Ливърпул. Сега едно равенство на „Олд Трафорд" срещу Ливърпул или Челси би могло да е фатално.


Добрата новина за Арсенал е, че имат в следващия месец срещи с тимове, които играят футбол и няма да се затворят пред вратата си - Астън Вила, Манчестър С и Челси. Има и една вероятност. Но тя е само вероятност засега. Споменах в предходния си текст по темата, че този шампионски отбор на Юнайтед се роди в един тежък мач с Челси на 6 ноември 2005 година на „Олд Трафорд". В момента съществува вероятност Арсенал да използва този двубой като стимул за създаване на шампионски състав. Но за да стане това Венгер трябва да се научи как да контролира формата и представянето на тези играчи, с които разполага. И то да го направи както се случи с онзи отбор от 2001 и 2002 година, когато бе поставено началото на „непобедимите". Аз обаче не вярвам това да стане.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2008 19:54 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Без титуляри така ще е .... ужс ... ужасна игра ... тоя Бентнер хич не е за Арсенал ... не знам защо изобщо е в отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2008 16:55 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цецко (Фабрегас) вече е капитан на отбора. До някъде ме радва, но няма нужните качества за капитан ... поне така си мисля.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2008 19:45 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Борислав Борисов:
Нямам много време, но не мога да се въздържа.
1. Тони Адамс получа лентата на 1 януари 1988 година, когато кени Сенсъм се оказва извън състава, заради проблеми с Джордж Греъм и неговата идея как да играят крайните защитници. Имайки предвид, че е роден през октомври, това означава 21 години и 3 месеца (по-малко)
2. Сеск Фабрегас е роден на 4 май 1987 (няколко месеца преди Тони да вземе лентата) и сега е на 21 години и 6 месеца.
3. Мислейки си за капитаните в историята на Арсенал стигам до извода, че всеки един от тях е бил капитан на терена и е водил отбора с примера си, а не толкова с думите си. Анри много говореше за лентата и отговорностите, но на практика не се държеше на терена като капитан. Виейра пък даваше пример. За Тони Адамс дори няма да почвам. Франк Маклинток също е бил такъв. Кени Сенсъм дори е бил тихичък харектар, който с играта на терена е водел отбора. Което означава, че капитанът на Арсенал трябва да води отбора с пример и да не говори много. С действията си той ще е капитан, а не с приказките. Така че изборът на сеск е правилен.
4. Защо трябва да е Сеск? В момента в Арсенал е събрана една група от играчи, която е вярна на нова идеология. И капитан трябва да е човек, който е представител на тази идеология. Галас не ставаше, защото той бе по-скоро човек от Челси (търсеше непрекъснато характера и силата в представянето, а не толкова класата). Д ане говорим, че той няма как да е пример за подръжание на терена.
5. Аз имам дяволско добро чувство за Сеск. Момчето ме грабна още от първите минути, които съм му гледал. И съм готов да се обзаложа, че още този сезон ще вдигне трофей. Нямаше да е честно да има снимка на Галас с купа начело на Арсенал. Просто не се връзва. докато Сеск е единственият човек, който сякаш е обладан от идеите на Венгер. Също като Виейра. Истината е, че Венгер най-после се реши на нещо. сега поне знам, че не е безпомощен, както ми изглеждаше вече 6 месеца.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2008 20:15 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Wilshere is youngest European Gunner

Jack Wilshere has become the youngest Arsenal player to represent the Club in European competition.

When he replaced Carlos Vela against Dynamo Kyiv on Tuesday night he set a new mark at 16 years and 329 days.

The previous youngest was Theo Walcott who was 17 years and 129 days when Arsenal played against Dinamo Zagreb at Emirates Stadium on 23 August 2006

Предния рекорд също е бил на гънърче ... Е това е нашия Венгер и това е Арсенал ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 30 Ное 2008 21:00 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ливърпул сложиха началото ... ние продължихме ... Айде честито. Яд ме е, че гола стана от засада, но нас толкова са ни прецаквали, че вече не ми пука .. нека и другите да почувстват какво е ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Дек 2008 20:53 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Burnley vs. Arsenal game set to be delayed

Reports are coming out of the Emirates this morning that the Carling Cup quarter final game against Burnley on Tuesday night will need to have the kickoff delayed by up to 2 hours. A 9.30pm kickoff has currently been agreed between the Managers of the Clubs and the referee.

Arsene Wenger commented on the situation: "The problem is that a number of my players have submitted a letter to their Headmasters for permission to leave school at midday. Several of these have been refused, especially the lads still in the Mile End primary school where there is a afternoon assembly on Tuesday with a performance of 'Gallas the magic dragon'. We are hoping to resolve the situation, but at the moment the coach will be leaving at 3.30pm."

The Burnley Manager Owen Coyle was unavailable for comment.



:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Дек 2008 22:43 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dial Square played their first match on 11 December 1886 against Eastern Wanderers on an open field in the Isle of Dogs, which they won 6–0.


122 години от първата ни победа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Дек 2008 23:09 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Един от фен клуба гледаше интервю с Арсен Венгер и каза:
Цитат:
Другото, което може би пропуснах да преведа и би било интересно е, че го питат за успехите на Хофенхайм и разказва, как сегашния треньор на Хофенхайм не изтървал лагер в Австрия на Арсенал, идвал на Лондон Конли и тн... И въобще отбора на Хофенхайм е възприел футболната теория на Арсен(ал)!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2008 23:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
kofti trupka s toq X , sega ako se izsipite i sreshtu Villa svurshi purvenstvoto za vas

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2009 19:32 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Барса вади 50 милиона евро за Сеск и Ван Перси
08.01.2009 14:11

Барселона не се е отказала от намерението да си върне Франсеск Фабрегас. Футболистът на Арсенал напусна клуба още като юноша, но под ръководството на Арсен Венгер се превърна в един от най-обещаващите халфове в света.

Това породи спекулации, че испанският клуб ще опита да го откупи обратно, а и самият играч хвърли масло в огъня на няколко пъти, като обяви, че би се радвал един ден да играе на “Ноу Камп”, макар че сега се чувства отлично в лондонския клуб, където наскоро взе и капитанската лента.

Според “Дейли Стар” обаче, каталунците готвят офанзива за играча и през лятото ще атакуват Арсенал с предложение от 50 милиона евро за него и съотборника му Робин ван Перси, който също е в плановете на клуба.

В момента Фабрегас е контузен и се възстановява от травмата си именно в родния си град, което засилва слуховете, че от Барса ще опитат да го убедят да премине в отбора, особено след сравнително слабото представяне на Артилеристите от началото на сезона.





Остана да си сменят името на ArsenalII и няма да имат грешка ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Яну 2009 20:07 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И сега ще паднем ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2009 10:01 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Какво мислите за трансферната сага около Аршавин ? Дали си заслужава ?

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2009 10:08 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 13 Фев 2008 21:27
Мнения: 659
Години: 31

Местоположение: Съединени Добруджански Щати
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
nedicha написа:
Какво мислите за трансферната сага около Аршавин ? Дали си заслужава ?

Определено ДА!!!
Мисля, че всяко пени за Аршавин си заслужава,
макар че малко късно са се сетили за трансфер, т.е. на руснака годинките не са му малко...
...но има още хляб в него... (sun)

_________________
"...Keep Walking...!"
_____________________
http://www.impulse.bg/adequate


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2009 10:36 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами то на нас ни трябват 4-ма, 5-ма така с годинки да ни дърпат отбора. Само с младоци се видя, че върви ама до някъде ;)

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2009 14:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Нали видяхте какво стана с Павличенко,много добър беше отиде в Тотнъм и нищо не направи.Явно на сегашните руснаци не им върви в Англия...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2009 14:55 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз продължавам да си мисля, че няма да дойде. За да дойде ... Зенит искат от Арсенал да СЧУПИ РЕКОРДА ЗА НАЙ-МНОГО ДАДЕНИ ПАРИ ЗА ТРАНСФЕР. Като се има предвид скромната сума давана за сега ... ми изглежда невъзможно Венгер да хвърли толкова много пари(те искат 17м), при положение, че Аршавин приближава 30-така и шанса да го вземе друг голям отбор ... да не кажа се изпаряват, а намаляват.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Яну 2009 20:47 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И аз подкрепям от части мнението на koi4o, че Венгер трудно ще даде толкова пари, но от друга страна е притиснат и има нужда от някакво по - опитно попълнение, още повече след контузията на Фабрегас. В крайна сметка трансферите на Арсенал винаги са адски объркани и изпълнени с драматизъм нищо не се знае до последно :)

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 20:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Остава само Аршавин да се споразомее с Венгер.

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 20:33 
Offline
Nightwish
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2006 20:47
Мнения: 519
Години: 33

Местоположение: In yOur Dreams
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Почнаха да се усещат,че в Русия има големи футболисти.. Аршавин е мн добър ама чесно казано със Зенит ми харесва повече,ама руско първенство е къде къде по-слабо от Анлия така ,че сигурно ще е интересно (wasntme)

_________________
Изображение Изображение Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2009 23:22 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal have made it into Forbes Magazine's Top 10 Most Valuable Sports teams.

Premiership champions Manchester United are top of the list, and are the only other English club in the list.

The Gunners are ranked 7th, with Spanish giants Real Madrid are 6th.

The full list is as follows:

Man Utd (EPL): $1.8bn
Dallas Cowboys (NFL): $1.6bn
Washington Redskins (NFL): $1.5bn
New England Patriots (NFL): $1.32bn
New York Yankees (MLB): $1.3bn
Real Madrid (La Liga): $1.29bn
Arsenal (EPL): $1.2bn
New York Giants (NFL): $1.18bn
New York Jets (NFL): $1.17bn
Houston Texans (NFL): $1.17bn


лол ... колко близо сме до Реал. :-D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2009 23:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Какво стана с мача ви срещу Кардиф , не беше ли днес?

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Фев 2009 23:40 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отложен е.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Фев 2009 00:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Айде честито ви нов играч... http://www.sportal.bg/news.php?id=156092

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Фев 2009 13:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Доста добре играха снощи..то не,че Кардиф са голямата работа ама :) ..ии браво на Едуардо-бързо си е възстановил формата :)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов