Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 04 Юли 2024 00:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 146  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2007 22:18 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
По-добре по време на жътва . Ае стига си флудил.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 00:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
добре свалячо

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 00:14 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
t0xIc написа:
По-добре по време на жътва . Ае стига си флудил.


Кво те е яд тебе бе осран ? Много взе да ме нервиш с тез чорби тука !!! Кво им са кефиш на тез педали цСКА ВЕ ? а ? Последно колко свърши мача цска левски ? а ? 1:0 за По-добрите демек ЛЕВСКИ !!!? Кви проблеми имаш още с Левски ... навирай си тез чорби у гъзъ и малчи !!! Шибаняк много взе да разбираш от футбол .. май искаш да ти напомня резултатите 7:1 , 7:2 , 6:3 , 5:0 а пък ако кажеш че това е било преди ОКЕЙ ами последния път срещата между Левски и ЦСка както по-рано споменах пак Победихме ! !!! САМО ЛЕВСКИ .. това го запомни !!!! Ако имаш някви претенции мога да ти постна малко Одата на Левски да се накефиш !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 00:19 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Да ,да говори ми :)
:loving:
И айде не ме псувай ,че само показваш какъв си селтак. Пиши си там за лефски :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 00:31 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
Да ,да говори ми :)
:loving:
И айде не ме псувай ,че само показваш какъв си селтак. Пиши си там за лефски :)
Ти си сменяй отбора докато има време недей ми пиши кой взели :boi: :inlove:

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 00:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз съм от Левски,ама си личи че Токсичния разбира чат пат от футбол.. спор с него винаги може да се завърже ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 00:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
p01n7`oF`SySteM` написа:
Аз съм от Левски,ама си личи че Токсичния разбира чат пат от футбол.. спор с него винаги може да се завърже ;)

с мене вече не спори ,да ругае му оттърва обаче

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 01:34 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ZerO`Mc написа:
p01n7`oF`SySteM` написа:
Аз съм от Левски,ама си личи че Токсичния разбира чат пат от футбол.. спор с него винаги може да се завърже ;)

с мене вече не спори ,да ругае му оттърва обаче


Тебе немога да разбера ! Как може да си сложиш снимката на t0xIc за аватар? На снимката е с фланелка от екипите на ЦДНА (Първото име на чорбите)


Последна промяна Maystora на 11 Юли 2007 01:34, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 01:34 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Абе и вии ко са нахвърлихте сичките върху него един по един поне неможе да насмогне човека макар че като гледам със всички се справя хах


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 01:49 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
абе с тези от партията на ДСБ - Диви Селски Бекове - ми писна да се занимавам. Zero-то е по-свестен ама не разбирам кво толкова му бръкна в дупето ,че прехвалените млади "надежди" на Левски го отнесоха от нашите момчета.
А Майстора дори е ослепял ахаха баси калъфа. Щом Fishbone му се струва като ЦДНА.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 08:55 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Няма Левски, Цска има само...Добруджа :dance: :inlove:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 09:10 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
t0xIc написа:
абе с тези от партията на ДСБ - Диви Селски Бекове - ми писна да се занимавам. Zero-то е по-свестен ама не разбирам кво толкова му бръкна в дупето ,че прехвалените млади "надежди" на Левски го отнесоха от нашите момчета.
А Майстора дори е ослепял ахаха баси калъфа. Щом Fishbone му се струва като ЦДНА.


Педалите от армията да мълчат ! Ако искаш да спорим казвай. И веднъж завинаги забрави тоя Обор ЦСка!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 12:09 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Maystora написа:
t0xIc написа:
абе с тези от партията на ДСБ - Диви Селски Бекове - ми писна да се занимавам. Zero-то е по-свестен ама не разбирам кво толкова му бръкна в дупето ,че прехвалените млади "надежди" на Левски го отнесоха от нашите момчета.
А Майстора дори е ослепял ахаха баси калъфа. Щом Fishbone му се струва като ЦДНА.


Педалите от армията да мълчат ! Ако искаш да спорим казвай. И веднъж завинаги забрави тоя Обор ЦСка!

koi 6te spori s tebe be...ve4e nikoi ne mu se zanimava s takiva...cska ne sa goveda, za da im vika6 obor, tova opredelenie podhojda na levski

_________________
I've been travelin on this road too long
Just trying to find my way back home
The old me is dead and gone, dead and gone...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 12:25 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:haha: :haha: :haha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 12:54 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
sunday_girl написа:
Maystora написа:
t0xIc написа:
абе с тези от партията на ДСБ - Диви Селски Бекове - ми писна да се занимавам. Zero-то е по-свестен ама не разбирам кво толкова му бръкна в дупето ,че прехвалените млади "надежди" на Левски го отнесоха от нашите момчета.
А Майстора дори е ослепял ахаха баси калъфа. Щом Fishbone му се струва като ЦДНА.


Педалите от армията да мълчат ! Ако искаш да спорим казвай. И веднъж завинаги забрави тоя Обор ЦСка!

koi 6te spori s tebe be...ve4e nikoi ne mu se zanimava s takiva...cska ne sa goveda, za da im vika6 obor, tova opredelenie podhojda na levski


:good post:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 13:39 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
South^Front-d4 написа:
Няма Левски, Цска има само...Добруджа :dance: :inlove:



Едно време беше така.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 15:00 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
sunday_girl написа:
Maystora написа:
t0xIc написа:
абе с тези от партията на ДСБ - Диви Селски Бекове - ми писна да се занимавам. Zero-то е по-свестен ама не разбирам кво толкова му бръкна в дупето ,че прехвалените млади "надежди" на Левски го отнесоха от нашите момчета.
А Майстора дори е ослепял ахаха баси калъфа. Щом Fishbone му се струва като ЦДНА.


Педалите от армията да мълчат ! Ако искаш да спорим казвай. И веднъж завинаги забрави тоя Обор ЦСка!

koi 6te spori s tebe be...ve4e nikoi ne mu se zanimava s takiva...cska ne sa goveda, za da im vika6 obor, tova opredelenie podhojda na levski


Обор и говеда не го свързвам.. мога да свърша Обор с прасета както и Кочина разбираш ли ? Пък и не ми се спори точно с тебе за Левски и ЦДНА . Резултатите си показват .


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 16:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ЦСКА победи с убедителното 6:2 Рилски спортист в контролата, която двата отбора изиграха в Самоков пред около 1000 зрители. Точни за "армейците" бяха Йордан Тодоров на два пъти и по веднъж Георги Чиликов, Стойко Сакалиев, Зе Руй и Валентин Илиев. За самоковци се разписаха Никола Бойчев и Димчо Маринов, като и двете попадения бяха от дузпи.

"Червените" съумяха да поведат с 3:0, но до почивката "скиорите" намалиха на 2:3. В началото на второто полувреме с два бързи гола играчите на ЦСКА си върнаха преднината от три попадения и доведоха резултата до 5:2.

През първата част футболистите на ЦСКА и Рилски спортист се отбелязаха цели 5 попадения. Възпитаниците на Стойчо Младенов набързо вкараха три гола във вратата на Рилецо. Новото попълнение на ЦСКА Георги Чиликов дебютира по отличен начин за "армейците", като откри резултата още във 2-ата минута. Снажният таран се разписа с глава след центриране от корнер на Маркиньос.

В 8-ата минута Маркиньос изведе Чиликов, но бранител на Рилецо му изби топката от краката. Топката обаче попадна в Йордан Тодоров, който на празна врата реализира с глава - 0:2.

В 13-ата минута отново Данчо Тодоров записа името си сред голмайсторите. Халфът получи топката от Кирил Котев и се озова сам срещу Бело, преодоля го и вкара за 3:0 за ЦСКА.

В 15-ата минута бранителят на ЦСКА Александър Бранеков фаулира Фидел в наказателното поле на "червените" и последва дузпа за самоковци. От бялата точка точен бе Никола Бойчев, който намали на 1:3.

В 32-ата минута Захариев от домакините напредна и бе фаулиран от Наварини в наказателното поле на ЦСКА. От точката на дупата точен за "скиорите" бе Димчо Маринов, който не остави шанс на влезлият малко преди това на терена Илко Пиргов.

След почивката "червените" продължиха да атакуват и да контролират играта, като това даде резултат. Първо в 48-ата минута Стойко Сакалиев засече с глава центриране на Кабус за 2:4, а секунди след това Велизар Димитров направи двойно подаване с Флорентин Петре, който изведе Велизар в наказателното поле, но ударът му се отби в гредата. Кълбото попадна в Зе Руи, който засече топката за 2:5.

В 64-ата минута Валентин Илиев се включи в атаката на ЦСКА и при изпълнение на корнер от Кабус, бранителят засече топката с глава и наказа Емил Михайлов за 2:6. По този начин защитникът отпразнува 27-ия си рожден ден с попадение.


Малко преди края на срещата Кабус центрира в наказателното поле, където Сакалиев свали на Ланзаат, който на празна врата от един метър прати топката в аут и преднината на ЦСКА с 6:2 над Рилецо остана непроменена.

Контролата от трибуните изгледа новото попълнение на ЦСКА Хосе Луис Гарсес. Панамският национал е изостанал с подготовката и вероятно ще направи неофициален дебют за "червените" в някоя от следващите проверки. Заради контузии участие в мача с Рилецо не взеха защитниците Роберт Петров и Мартин Ковачев. Следващата контрола на ЦСКА е срещу Миньор (Перник) и ще се играе в събота.

РИЛСКИ СПОРТИСТ - ЦСКА 2:6
0:1 Георги Чиликов (2), 0:2 Йордан Тодоров (8), 0:3 Йордан Тодоров (13), 1:3 Бойчев (15-дузпа), 2:3 Димчо Маринов (33-дузпа), 2:4 Стойко Сакалиев (48), 2:5 Зе Руй (49), 2:6 Валентин Илиев (64)


РИЛСКИ СПОРТИСТ: Юсуф Бело (17-Емил Михайлов), Стефан Карагеоргиев, Иван Василев (52-Кирил Александров), Иван Иванов, Никола Бойчев, Мамаду (65-Христо Петров), Калин Щърков, Ивайло Захариев, Здравко Мойнов (73-Васил Петров), Димчо Маринов (57-Петър Колев), Фидел (52-Росен Николов)


ЦСКА, първо полувреме: Ивайло Петров (30-Илко Пиргов), Йордан Тодоров, Александър Тунчев (капитан), Кирил Котев, Александър Бранеков, Тодор Янчев, Жулиано Наварини, Удоджи, Маркиньос, Кевин Амунике, Георги Чиликов

ЦСКА, второ полувреме: Илко Пиргов (61-Оливер Ковачевич), Валентин Илиев, Куидо Ланзаат, Даниел Моралес, Никола Вуядинович, Георги Илиев, Абдер Кабус, Велизар Димитров, Флорентин Петре, Зе Руи, Стойко Сакалиев

Самоков, стадион "Искър" - 1000 зрители
Съдия: Петър Тончев
Жълти картони: Мамаду, Фидел (Рилски спортист)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 19:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ще го дават ли по ринг тв :)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2007 22:55 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
v momenta go davat

_________________
I've been travelin on this road too long
Just trying to find my way back home
The old me is dead and gone, dead and gone...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 13:07 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
ади ве няма ли нешо ново около ЦСКА-то.Контроли няма ли


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 13:11 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ето ти новини
Отново не плащат в ЦСКА, Томов отрича
Съб, 2007-07-14 09:47
Ново финансово брожение е на път да избухне сред футболистите на ЦСКА, след като стана ясно, че те на са получили последните си четири месечни възнаграждения.

Президентът на клуба Александър Томов категорично отрече финансовите проблеми пред в. "Дневен труд", като дори заяви, че откакто е дошъл в Борисовата градина, най-голямото забавяне на плащанията е било с една седмица.

В същото време обаче лидерите на отбора открито са заявили, че повече няма да търпят неизпълнение на финансовите им клаузи по договорите, като дори са заплашили да бойкотират лагера в Холандия.

ЦСКА - Миньор 1:1 на полувремето
Съб, 2007-07-14 11:50
При равенство 1:1 завърши първото полувреме на контролната среща ЦСКА - Миньор Перник на базата на "червените" в Панчарево.

Изненадващо гостите поведоха още в 6-та минута след много добра атака, предаде репортер на Sport1.bg.

ЦСКА тотално надиграваше своя съперник през първата част и възстанови равенството в 25-та минута чрез панамския национал Гарсес.

Отлични изяви до момента имат Маркиньос и Велизар Димитров. Румънецът Флорентин Петре пък нацели десния страничен стълб на вратата на перничани с удар извън наказателното поле.



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2007 19:48 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
И това е нещо :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 15:12 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Дългоочкваният в ЦСКА Неи пристигна късно снощи в България. Клаудинеи Алесандре Апаресидо ще премине медицински тестове днес или в понеделник и след това ще подпише договора си с "червените". Бразилецът дойде заедно със своя мениджър Антонио Тейшейра.
Нападателят е бил посрещнат и откаран от личния шофьор на Александър Томов, съобщи Дарик. По думите на президента на ЦСКА Неи е най-класното ново попълнение на "Армията".

Първите думи на Клаудинеи Алесандре Апаресидо след като кацна в България бяха, че благодари на Господа за дадения му шанс. Бразилецът беше запозат само с двама играчи на "армейците" - Зе Руи и Кевин Амунике. Неи изрази задвлоство, че ще получи възможност да се изявява в евротурнирите, както и да играе на най-високо ниво в българското първенство.

_________________
I've been travelin on this road too long
Just trying to find my way back home
The old me is dead and gone, dead and gone...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 15:13 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бразилецът Клаудинеи Алесандре Апаресидо – Неи пристигна тази нощ в София. Нападателят заяви пред Гонг, че ще се радва да играе в отбор, който има големи амбиции. Очаква се футболистът да премине медицински прегледи в понеделник и да уточни последните детайли по договора си с ЦСКА.


- Защо решихте да дойдете в ЦСКА?

- Мисля, че това е един добър шампионат. Има добри възможности да се играе и в Европа. Благодаря на Господ, че съм тук сега и смятам, че ще бъда щастлив.

- Разговаряхте ли с някого от шефовете в ЦСКА?

- Не, няма какво чак толкова да се говори. Има дребни неща за изчистване. Мисля, че след това ще се присъединя към отбора.

- Познаваш ли някои от футболистите в ЦСКА. Има такива, които дойдоха от португалското първенство?

- Да, аз познавам двама от футболистите в ЦСКА - Амунике и Зе Руи, играл съм срещу тях и съм наясно, че са тук.

- И какво мислите, добри ли са?

- И двамата са добри футболисти и съм сигурен, че ще паснат и на този отбор.

- А какво знаете за ЦСКА и българския футбол като цяло?

- Чувал съм, че шампионатът ви е добър. ЦСКА е отбор с амбиции и играе в турнирите. Ще е полезно да се присъединя към отбора.

- Познавате ли треньора Стойчо Младенов? Той е играл и работил в Португалия.

- Лично не го познавам. Сега като се видим ще поговорим. Вярвам, че ще се опознаем бързо.

- Кога ще подпишете с ЦСКА?

- Ами сега ще отидем до хотела, където ще отпочина. В понеделник ще мина медицински прегледи и след това би трябвало да подпиша контракта.

- И колко гола смятате, че ще отбележите през следващия сезон?

- Първо, искам до опозная отбора. Искам да работя добре в следващите седмици, но съм спокоен и не мисля, колко точно да са головете.

- А изобщо знаете ли някого от българските футболисти? Да кажем Бербатов?

- Не, не го познавам, но съм чувал да говорят много за него.

- А кой ви е любимият футболист в националния тим на Бразилия?

- В Бразилия? Роналдиньо!

- Без съмнение ли?

- Да, със сигурност е Роналдиньо!

_________________
I've been travelin on this road too long
Just trying to find my way back home
The old me is dead and gone, dead and gone...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2007 17:47 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Удоджи нарочен за терорист от холандци
16 юли 2007 15:58
Нигерийският нападател с български паспорт Удоджи бе нарочен за съмнителен елемент при пристигането на ЦСКА в Холандия, разказаха играчи на червените.

Когато отборът кацнал вчера на летището в Амстердам Удоджи бил отделен от отбора и отведен под строг полицейски кордон в специална стая.

Там нигериецът бил подложен на щателна проверка от летищните власти. Целият холивудски екшън се разиграл, тъй като се оказало, че играчът няма виза.

След половинчасово размотаване проблемът все пак бил решен и полицаите върнали Удоджи на отбора му.



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2007 02:23 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Добре де , разбрахме ,че търсиш само кофти слуховете за ЦСКА. Спри се да еба майка ти малоумна ,че ставаш жалък. Пиши си там за Бензукан и Тасевски.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2007 09:12 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
В ЦСКА раздават... климатици
Пон, 2007-07-16 20:06
Управата на хотел "Билдерберг" раздаде подвижни климатици на футболистите на ЦСКА, които се оплакват от горещото и влажно време в Холандия, предаде "Дарик радио".

Треньорският щаб на "армейците" обмисля вариант да изтегли вечерните тренировки на отбора за по-късен и по хладен час.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Юли 2007 22:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ЦСКА БИЕ, ЧИЛИКОВ БЛЕСТИ


ЦСКА разгроми Апоел Кфар Саба в приятелска среща, играна в базата Остербек, където „армейците” провеждат своя подготвителен лагер. Хеттрик за своя нов отбор отбеляза Георги Чиликов. Нападателят се появи в игра в 69-та минута и само в рамките на 20 минути наниза три гола на резервния вратар Гай Хайнов. Първото попадение бе дело на Маркиньос в 35-та минута.
:)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Юли 2007 23:40 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Фенклуб "Армейци Добрич" организира екскурзия за мача на ЦСКА в Ловеч и за мача със Спартак във Варна.
За повече инфо на лс.

Всички членове на фенклуба, които искат тениска да ми пишат лс или в icq, цената на тениската е 15лв.
Отпред е логото на фенклуба ни, а отзад ще пише "Армейци Добрич"

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов