Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 19:55

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 19:26 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Абе няма работа да мърда от Англия навънка...просто обстановката в Англия е най-добра за развитие на играчи като него. Видяхме Калчото колко кариери затри за далеч по-доказали се футболисти, там просто не е място за добри нападатели....
Може би единствения отбор, зарадо който си заслужава да се махне от Англия наистина е Байерн Мюнхен...ама едва ли ще отиде там :) :)

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 19:29 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
batista написа:
Абе няма работа да мърда от Англия навънка...просто обстановката в Англия е най-добра за развитие на играчи като него. Видяхме Калчото колко кариери затри за далеч по-доказали се футболисти, там просто не е място за добри нападатели....
Може би единствения отбор, зарадо който си заслужава да се махне от Англия наистина е Байерн Мюнхен...ама едва ли ще отиде там :) :)
Toчно!! Англия е мястото....в краен случай Испания ама в краен :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 19:39 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
The_Raven написа:
batista написа:
Абе няма работа да мърда от Англия навънка...просто обстановката в Англия е най-добра за развитие на играчи като него. Видяхме Калчото колко кариери затри за далеч по-доказали се футболисти, там просто не е място за добри нападатели....
Може би единствения отбор, зарадо който си заслужава да се махне от Англия наистина е Байерн Мюнхен...ама едва ли ще отиде там :) :)
Toчно!! Англия е мястото....в краен случай Испания ама в краен :)


Да...ама дори и като погледнем Испания...каква е алтернативата - Барса и Реал, няма други...а да отиде в тея 2 отбора ще е меко казано глупаво :) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 20:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Имаше интервю с него в Спортен свят.Никъде няма да ходи :) Поне до края на сезона, де...После вече сигурно ще има трансфер, но според мен ще остане в Англия.В Германия повече не вярвам да се върне, няма и смисъл :) Англия му е майката.
EDIT:

Цитат:
БЕРБО: АБСУРДНО Е, НЕ СТРУВАМ ТОЛКОВА МНОГО ПАРИ

Българският нападател на Тотнъм Димитър Бербатов за пореден път обяви за спекулации всички писания са свой трансфер в по-голям клуб.

„Всеки човек вижда по различен начин тези неща – славата, главозамайването. Аз знам кое е най-добро за мен, старая се да се придържам към него и така е добре. Става абсурдно. На мен ми омръзна да си гледам името във вестниците. Ако мога, щях да направя така, че да не се появявам. Прекалява се с тези писаници, спекулации около моето име. Ако може да бъда оставен на спокойствие да си играя играта. Ясно е, че спекулации ще има до края, но истината е, че чак тогава ще се разбере какво става.

Знам, че няма начин да не се пишат такива неща, те продават вестниците. Но в същото време аз съм играч на Тотнъм и се старая да си върша работата, да помагам на отбора. Най-лошото е, че виждам мои цитати, които аз не съм казвал, това е кофти. Когато мога, винаги съм се отзовавал за интервюта, но истерията ми се струва глупава. Аз не мисля, че струвам толкова много пари,” заяви Бербатов в интервю за Нова ТВ.

„Едни смятат, други пресмятат, трети си играят играта – като мен. За момента съм щастлив, ще видим как ще се развият нещата. Можеш да печелиш титли и отличия с всеки отбор, и с Тотнъм мога да печеля,” добави той.

За отношенията си със своя мениджър и многото изказвания, които Емил Данчев направи, Митко коментира: „Емил Данчев е мой личен мениджър и е оторизиран да говори от мое име. Той ми помогна, продължава да ми помага. Ние работим не само като агент и футболист, на първо време сме приятели.”

„Аз не съм човекът-отбор и никога няма да бъда, трябва да си върша работата и да вкарвам голове. Работим върху грешките си на тренировки и мисля, че Хуанде Рамос е човекът, който може да промени нещата. Той е много добър като човек, като специалист, вижда детайли, които за другите хора остават скрити. Всички в отбора ме подкрепят, не съм чул упрек, завист. Момчетата са супер пичове,” сподели Бербо впечатленията си от хода на Тотнъм под ръководството на Рамос.

„Не съм запознат с идеята Тери Венейбълс да стане национален треньор. Държа на български специалист, смея да твърдя, че има добри и трябва да им се даде шанс,” каза капитанът на „трикольорите” относно предстоящият избор на национален селекционер. Той пожела успех на младите български играчи, които опитват късмета си на Острова. „Аз се наслаждавам на играта, защото в крайна сметка за това съм станал футболист. Продължаваме да си вършим работата. Надявам се да няма контузии, пожелавам го на всички спортисти,” завърши Димитър Бербатов.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 20:33 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 14 Юли 2005 00:34
Мнения: 309
Местоположение: Ела бе,пиле, ела !
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е нали мениджъра му ги каза тия работи за тренсфер...

_________________
"Какво е това - бележка: 'Алф, не яж това!'. Та аз не ям хартия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 20:50 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Всички искат да го вземат ама накрая ще си остане в Тотнъм и само дето се е вдигнало толкова шум


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Яну 2008 23:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Естествено,че ще остане в Тотнъм..ако ще има някакъв трансфер,то той ще е през лятото..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 03:08 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
po4vame na ispanski da ocenqvame ve4e sre6tu reading tai kato sme na 6 :D i sq kato naprai o6te 2-3 tam neide 9-10 :D

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 14:59 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2006 10:47
Мнения: 472
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Манчестър Сити предлага на Бербатов 120 000 паунда на седмица

Английският Манчестър Сити е готов да надцака Челси в борбата за подписа на капитана на българския национален отбор Димитър Бербатов, твърди британският таблоид "Сън". В Сити са убедени, че могат да се преборят с тима на Роман Абрамович, що се отнася до финансовите параметри на сделката, въпреки че от Тотнъм искат за голмайстора си 35 милиона паунда. Само преди няколко дни в медиите на Острова излязоха информации, че от Челси са готови да предложат на българина 90 000 паунда на седмица.

Според изданието обаче Мартин Петров, който защитава цветовете на Манчестър Сити се е срещнал с Бербатов и го е уверил, че "гражданите" имат парите, които българинът може да поиска. Ако премине в тима на Свен-Горан Ериксон, Бербатов ще получи седмична заплата в размер на 120 000 паунда. "Собственикът Таксин Шинаватра
sportal.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 17:26 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
който иска да слуша на живо жребия за 1/16 финалите за фа къп ето линк след 10мин почва

http://news.bbc.co.uk/player/sol/newsid_4920000/newsid_4920000/4920092.stm?bw=nb&mp=wm&news=1&bbcws=1

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Яну 2008 17:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Full draw for the fourth round (1/16 finals) of the FA Cup



Arsenal v Stoke City/Newcastle
Coventry v Walsall/Millwall
Oldham v Huddersfield Town
Wigan v Chelsea
Luton/Liverpool v Swansea/Havant & Waterlooville
Southend v Barnsley
Southampton v Norwich/Bury
Man Utd v Tottenham/Reading
Portsmouth v Plymouth
Derby/Sheff Wed v Preston
Watford v Wolves
Peterborough v Charlton/West Brom
Sheff Utd v West Ham/Man City
Mansfield v Middlesbrough
Tranmere/Hereford v Cardiff

Ties to be played on 26 & 27 January

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Яну 2008 22:57 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2006 10:47
Мнения: 472
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Пламен Марков е новият селекционер на България
Пламен Марков ще наследи Димитър Пенев на поста селекционер на българския национален тим по футбол, научи БТА от член на изпълкома на БФС. Бившият наставник на "лъвовете" и президентът на Българския футболен съюз (БФС) Борислав Михайлов вече са се договорили. Остава само Изпълнителният комитет на БФС да одобри кандидатурата на Марков, което на практика е само една формалност, и да оповести официално неговото назначаване.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2008 01:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Нюкасъл се раздели със Сам Алардайс
Изображение
Елитният английски тим Нюкасъл вече е без своя наставник Сам Алардайс, съобщава “Sky Sports”. Ръководството на “свраките” и Големия Сам са взели решението за раздялата си по взаимно съгласие. 53-годишният специалист бе под постоянен натиск през целия сезон, като след 21 изиграни мача в Премиър Лийг “джордитата” се намират в средата на таблицата.
“Aз и собственикът Майк Ашли искаме да изразим благодарността си към Сам, за работата, която той свърши в Нюкасъл. Желаем всичко най-хубаво на Сам за напред”, коментира председателят на клуба Крис Морт.
“Разочарован съм, че си тръгвам от Нюкасъл, но няма как. Пожелавам на клуба да постигне много успехи до края на сезона”, лаконичен бе Големия Сам.
Все още няма яснота около въпроса кой ще заеме поста на Алардайс, като се очаква в предстоящия шампионатен мач с Манчестър Юнайтед ролята на мениджър да бъде поета от помощника Найджъл Пиърсън.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Яну 2008 22:09 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ринг ТВ се възражда: От другата седмица Ринг ТВ ще започне да излъчва Купата на Лигата във Франция.Преките предавания започват във вторник с мача Льо Ман-Лион.На другия ден ще се излъчи и мача на Марсилия.Телевизията води преговори и е близо до излъчване на Купата на Франция,Купата на Холандия,Купата на Шотландия и др.


Мачовете от Русия тръгват по Ринг
Спортната телевизия ще дава пряко и "Аустрелиън Оупън"


Сладка порция от изненади са подготвили в Ринг тв за зрителите през 2008 г. Най-доволни ще останат привържениците на футбола. Още във вторник спортната медия ще излъчи на живо мача от турнира за Купата на лигата във Франция между Льо Ман и Лион. Ден по-късно Ринг ще предава още един четвъртфинал - Оксер - Олимпик (М). Двете срещи ще коментира баскетболният спец и фен на френския футбол Тодор Димитров.
Телевизията вече се е договорила и за правата на руското първенство, където през новия сезон ще играят петима българи - Мартин Кушев, Захари Сираков и Георги Пеев (Амкар), Цветан Генков (Динамо М) и Здравко Лазаров (Шинник). Първият кръг е на 16 март, а коментатор ще бъде отговорникът за националните отбори Йордан Георгиев.
На 30 януари Ринг ще излъчи пряко и 1/2-финала за Купата на лигата в Шотландия Рейнджърс - Хартс. Медията е взела и срещите от Купата на Холандия. Продължават преговорите за турското първенство, което се подновява в събота. Там са националният вратар Димитър Иванков (Кайзери) и Иван Цветков, който рита за лидера Шиваспор.
Спортната телевизия има права и за най-големите тенис турнири тази година. Маратонът започва с първия турнир от Големия шлем "Аустрелиън Оупън", който започва на 14 януари.
До началото на март трябва да приключи реорганизацията в телевизията. Както е известно, от миналото лято Ринг има нов собственик.

Мърдок слага ръка на Premiere

Австралийският медиен магнат Рупърт Мърдок купи 14,58% от акциите на германския платен тв канал Premiere AG. Компанията му "Нюз Корпорейшън" плати $422,4 млн., което е по $25,76 на акция. В понеделник ценните книжа на Premiere скочиха с 24% до $23,25 за акция. Мърдок купи дела, който Pictet & Cie държеше от името на Unitymedia, която взе 16,7% от Premiere миналата година по силата на сделката за тв правата в германската Бундеслига. Твърди се, че скоро австралиецът ще се опита изцяло да изкупи тв канала.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Яну 2008 10:46 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Ееее супер, браво на Ринг ТВ! Най-вече съм доволен, че ще наблюдавам Спартак Москва и за купата на Шотландия, там по-принцип стават много добри мачлета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2008 20:50 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2007 22:08
Мнения: 299
Местоположение: Italia,Milano
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бразилецът Кака получи поредното признание за изявите си през изминалата 2007 година. Полузащитникът на Милан бе избран за Плеймейкър номер 1 в света за 2007 година в класацията на Международната федерация за футболна история и статистика. 25-годишният бразилец спечели с огромна преднина пред своя съотборник в Милан Андреа Пирло, който остана втори. Кака бе поставен на първо място 49 пъти в анкетите на специалисти от 87 страни в целия свят. Трети в класацията е 20-годишният аржентинец от Барселона Лионел Меси.

Ето и пълната класация "Плеймейкър номер 1 на 2007 година":
1. Кака (Милан) Бразилия 241 точки
2. Aндреа Пирло (Милан) Италия 90
3. Лионел Меси (Барселона) Аржентина 79
4. Хуан Рикелме (Бока Хуниор) Аржентина 59
5.Роналдиньо (Барселона) Бразилия 59
6. Стивън Джерард (Ливърпул) Англия 52
7. Франсеск Фабрегас (Арсенал) Испания 44
8. Кристиано Роналдо (Манчестър Юнайтед) Португалия 43
9. Диего (Вердер Бремен) Бразилия 21
10.Робиньо (Реал Мадрид) Бразилия 19

_________________
No mercy for the weak,no pity for the dying,no tears for the dead.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Яну 2008 22:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
КЕВИН КИЙГЪН СЕ ЗАВЪРНА НАЧЕЛО НА НЮКАСЪЛ
Изображение
Новият старши треньор на Нюкасъл е Кевин Кийгън, информира официалният сайт на клуба. Той поема „свраките за втори път, след като води тима от Премиършип в периода от 1992 - 1997 година.
Кевин Кийгън застава начело на Нюкасъл, след като постът бе освободен през миналата седмица от Сам Алърдайс.
Официалният сайт на тима ознаменува събитието с красноречивото: "Кевин Кийгън се завръща в Нюкасъл Юнайтед като мениджър".
Кевин Кийгън е на 56 години и е водил отборите на Манчестър Сити и Фулъм. През последните две години той бе извън футбола, след като напусна поста си при „гражданите” през 2005 година, но според английските издания сега той се завръща отново в тима, който е най-близо до неговото сърце.
Другото име, което се спрягаше като евентуален заместник на Сам Алърдайс бе това на Хари Реднап, който обаче отказа да се присъедини към „свраките”.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Яну 2008 18:30 
Offline
Търсач

Регистриран на: 06 Яну 2008 18:48
Мнения: 56
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
vsi4ki koito im se igrae football da vleznat w bergon football temata i tam da sa ogovorim!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 00:11 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Tотнъм !!! :friends: Изключителен мач... 6 гола , супер атракция просто за мен това е мач!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 08:42 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2005 23:39
Мнения: 179
Години: 35

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Lampard написа:
Tотнъм !!! :friends: Изключителен мач... 6 гола , супер атракция просто за мен това е мач!!!

_________________
Изображение

Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 08:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
О, да.Снощи мачът беше страхотен!Дано на финала да сме с Евертън :P и да победим :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 10:05 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е за нас феновете на Арсенал не е много страхотен ама няма как да го отречем зрелище си беше. Браво на Митко Бербатов и компания :)

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 11:18 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
6e gi biem na finala da ne se praqt totnam mnoo ;)

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 12:18 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Днес ще е шоуто, защото 1-ят мач свърши 2:1 за Челси... но невярвам Евертън да се надъхат толкова колкото Тотнъм и да бият с 3-4 гола разлика :) Ще видим... Аз ще подкрепям Челси пък каквото стане!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 13:08 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Евертън-Челси е хикс 100% ;) дали ще е 1:1 или 2:2 ще видим. На финала ако Тотнъм играят както срещу Арсенал, на Челси ще им е доста, доста трудно и нещата ще се решат след продължения или дузпи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 14:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
Евертън-Челси е хикс 100% ;) дали ще е 1:1 или 2:2 ще видим. На финала ако Тотнъм играят както срещу Арсенал, на Челси ще им е доста, доста трудно и нещата ще се решат след продължения или дузпи.
Как играха Тотнъм срещу Арсенал...на контри..голям футбол..имаха 8 удара и 5 гола :) Голям късмет имаха,че още с първия си удър вкараха гол..докато Арсенал нямаха никакви възможности за гол през първото полувреме..проблема им беше,че не отправяха удари към вратата..второто полувреме Бендтнер нацели гредата..после като пусна Адебайор и при първия по сериозен удар вкара гол..Тотнъм е посредствен отбор..и като продадат Бербо нищо чудно да отпаднат от Висшата Лига,а Painful{}Girl``` трябва да си избира нов любим отбор след продажбата на Митко..само Бербо да не отиде при "сър" Алекс..там ще му залезне звездата много бързо..Както и да е..Тотнъм няма да спечелят купата..нито ако играят срещу Евъртън,нито срещу Челси..макар и това да е единственото им утешенеие за този сезон..

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 14:54 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
South^Front-d4 написа:
Евертън-Челси е хикс 100% ;) дали ще е 1:1 или 2:2 ще видим. На финала ако Тотнъм играят както срещу Арсенал, на Челси ще им е доста, доста трудно и нещата ще се решат след продължения или дузпи.
Как играха Тотнъм срещу Арсенал...на контри..голям футбол..имаха 8 удара и 5 гола :) Голям късмет имаха,че още с първия си удър вкараха гол..докато Арсенал нямаха никакви възможности за гол през първото полувреме..проблема им беше,че не отправяха удари към вратата..второто полувреме Бендтнер нацели гредата..после като пусна Адебайор и при първия по сериозен удар вкара гол..Тотнъм е посредствен отбор..и като продадат Бербо нищо чудно да отпаднат от Висшата Лига,а Painful{}Girl``` трябва да си избира нов любим отбор след продажбата на Митко..само Бербо да не отиде при "сър" Алекс..там ще му залезне звездата много бързо..Както и да е..Тотнъм няма да спечелят купата..нито ако играят срещу Евъртън,нито срещу Челси..макар и това да е единственото им утешенеие за този сезон..
Добро няма да видат явно Тотнъм според поста ти :) :) Обаче почти съм съгласен.Тотнъм са посредствен да не кажа слаб отбор и без Бербатов и Роби Кийн нищо ама нищо не става от тях.Ако продадат Бербатов не вярвам да отпаднат но няма и да напраят по добро класиране от средата на таблицата....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 15:55 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако на финал отидат ''Челси'',според мен ''Тотнъм'' ще победят :two beer:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 16:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
South^Front-d4 написа:
Евертън-Челси е хикс 100% ;) дали ще е 1:1 или 2:2 ще видим. На финала ако Тотнъм играят както срещу Арсенал, на Челси ще им е доста, доста трудно и нещата ще се решат след продължения или дузпи.
Как играха Тотнъм срещу Арсенал...на контри..голям футбол..имаха 8 удара и 5 гола :) Голям късмет имаха,че още с първия си удър вкараха гол..докато Арсенал нямаха никакви възможности за гол през първото полувреме..проблема им беше,че не отправяха удари към вратата..второто полувреме Бендтнер нацели гредата..после като пусна Адебайор и при първия по сериозен удар вкара гол..Тотнъм е посредствен отбор..и като продадат Бербо нищо чудно да отпаднат от Висшата Лига,а Painful{}Girl``` трябва да си избира нов любим отбор след продажбата на Митко..само Бербо да не отиде при "сър" Алекс..там ще му залезне звездата много бързо..Както и да е..Тотнъм няма да спечелят купата..нито ако играят срещу Евъртън,нито срещу Челси..макар и това да е единственото им утешенеие за този сезон..

Имам само един любим отбор - ЦСКА :) Друг не ми трябва :)
Бербатов е доста класен играч и където и да отиде ще се впише в колектива.И като преминаваше в Тотнъм се говореше така:"Ама той сега ще е резерва", бла-бла...Ама кво стана?Точно обратното ;) Дори и в Юнайтед да отиде няма да стои на пейката, макар, че там има много добри футболисти.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Яну 2008 16:51 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2006 12:18
Мнения: 485
Местоположение: Dubai
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
South^Front-d4 написа:
Евертън-Челси е хикс 100% ;) дали ще е 1:1 или 2:2 ще видим. На финала ако Тотнъм играят както срещу Арсенал, на Челси ще им е доста, доста трудно и нещата ще се решат след продължения или дузпи.
Как играха Тотнъм срещу Арсенал...на контри..голям футбол..имаха 8 удара и 5 гола :) Голям късмет имаха,че още с първия си удър вкараха гол..докато Арсенал нямаха никакви възможности за гол през първото полувреме..проблема им беше,че не отправяха удари към вратата..второто полувреме Бендтнер нацели гредата..после като пусна Адебайор и при първия по сериозен удар вкара гол..Тотнъм е посредствен отбор..и като продадат Бербо нищо чудно да отпаднат от Висшата Лига,а Painful{}Girl``` трябва да си избира нов любим отбор след продажбата на Митко..само Бербо да не отиде при "сър" Алекс..там ще му залезне звездата много бързо..Както и да е..Тотнъм няма да спечелят купата..нито ако играят срещу Евъртън,нито срещу Челси..макар и това да е единственото им утешенеие за този сезон..


tochno ako utide v man untd she napravi neshto golqmo .... tochniq otbor za nego s byrz i tehnichen futbol + tova igrata mu s glava shte e golqm bonus za united
pyk tova che totnym nqma da napravqt nishto na finala ne si vqrvai
vse pak topkata e krygla nishto ne se znae :)

_________________
Don't Get Mad! Get Evil!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов