Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 00:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 12:47 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
'Румъния излезе начело в групата със 17 точки, 2 повече от България и 3 пред Холандия, като "лалетата" са с мач по-малко.'

п.п. 'Финландия - Белгия : В уникален случай от историята на световния футбол мачът бе прекратен за 6 минути в средата на първото полувреме, след като на терена кацна бухал и отказа да се махне.'
:638

_________________
Wing Tsun concepts


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 19:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
StreetStep написа:
'Румъния излезе начело в групата със 17 точки, 2 повече от България и 3 пред Холандия, като "лалетата" са с мач по-малко.'

п.п. 'Финландия - Белгия : В уникален случай от историята на световния футбол мачът бе прекратен за 6 минути в средата на първото полувреме, след като на терена кацна бухал и отказа да се махне.'
:638


ахахахахаххахахаа

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 20:10 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
StreetStep написа:
'Румъния излезе начело в групата със 17 точки, 2 повече от България и 3 пред Холандия, като "лалетата" са с мач по-малко.'

п.п. 'Финландия - Белгия : В уникален случай от историята на световния футбол мачът бе прекратен за 6 минути в средата на първото полувреме, след като на терена кацна бухал и отказа да се махне.'
:638

Няква снимка кам тази новина?Или направо кажи от каде взе новината за Белгия и Финландия :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юни 2007 20:38 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Карлош във Фенербахче , да ... турците мазни :bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юни 2007 15:36 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=12558

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007 10:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=12621

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юни 2007 19:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ГЕНКОВ ВЕЧЕ Е ФУТБОЛИСТ НА ДИНАМО МОСКВА






Цветан Генков е футболист на Динамо Москва, научи gong.bg. Голмайсторът на А група за изминалия сезон подписа договор за четири и половина години.

Футболистът премина успешни медицински изследвания в Москва по-рано през деня, потвърдиха от пресцентъра на руския клуб.


Контрактът на Цветан Генков ще влезе в сила от 1 юли, но ще може да се включи в местното първенство едва в първия мач на тима след 3 август.

От Динамо Москва заявиха, че от дълго време са следили нападателя, който дори е бил наблюдаван няколко пъти на живо от скаути на клуба, по време на мачовете на Локомотив София в първенството у нас.

И от двата клуба не пожелаха да съобщят сумата по трансфера на футболиста. Изпълнителният директор на столичните „железничари” Иво Тонев заяви лаконично: „Сумата е доста сериозна, но нямам намерение да я конкретизирам.”

Още в края на миналия месец излезе информация, че двата клуба са се договорили, но контрактът бе подписан едва днес, след преминаването медицинските прегледи на Генков и уточняването на последните детайли.

„Той ще започне тренировки с отбора на 1 юли и веднага щом се отвори трансферния прозорец, ще бъде заявен и ще може да играе за Динамо”, съобщиха от пресцентъра на московския отбор, но направиха уточнението, че той ще може да влезе в официален мач и по-рано, тъй като ръководството на Руската футболна федерация е изпратило писмо до УЕФА за отварянето на трансферния прозорец още по-рано.

Руският гранд едва се спаси от изпадане през миналия сезон в местното първенство, като завърши на място непосредствено над чертата на изпадащите тимове. В момента, след 11 изиграни кръга, московчани заемат 8-о място във временното класиране с 15 точки, колкото има и 7-я – Химки.

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2007 11:11 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
абе не мога ги рзбера зако всички се прецакват отивайки в русия турция или гърция :boi:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2007 11:45 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2006 10:47
Мнения: 472
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ne se precakvat prosto tam davat pove4e pari ot kolkoto v Bulgaria


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 14:47 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Хаселбанк мисли сериозно за Левски
Пон, 2007-06-11
Суперзвездата Джими Флойд Хаселбанк призна пред БТА, че сериозно обмисля варианта да играе в Левски през следващия сезон.

В интервю за държавната агенция, осъществено със съдействието на Саймън Бърд от вестник "Дейли Мирър", нападателят признава за офертата от страна на българския шампион.

"Да играя в Шампионската лига под ръководството на моя добър приятел Станимир Стоилов за мен ще бъде голяма привилегия. Освен предложението от Левски, имам оферти и от пет английски клуба от Висшата лига и от Чемпиъншип. По принцип аз и семейството ми се чувстваме много добре в Англия, но защо да не приема предизвикателството, наречено Левски. Със Станимир Стоилов наистина ни свързва голямо приятелство от времето, когато тръгвах към големия футбол и съм му благодарен, че ме потърси с такова интересно предложение." - каза роденият в Суринам футболист за държавната агенция.

;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 14:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Lampard написа:
Цитат:
Хаселбанк мисли сериозно за Левски
Пон, 2007-06-11
Суперзвездата Джими Флойд Хаселбанк призна пред БТА, че сериозно обмисля варианта да играе в Левски през следващия сезон.

В интервю за държавната агенция, осъществено със съдействието на Саймън Бърд от вестник "Дейли Мирър", нападателят признава за офертата от страна на българския шампион.

"Да играя в Шампионската лига под ръководството на моя добър приятел Станимир Стоилов за мен ще бъде голяма привилегия. Освен предложението от Левски, имам оферти и от пет английски клуба от Висшата лига и от Чемпиъншип. По принцип аз и семейството ми се чувстваме много добре в Англия, но защо да не приема предизвикателството, наречено Левски. Със Станимир Стоилов наистина ни свързва голямо приятелство от времето, когато тръгвах към големия футбол и съм му благодарен, че ме потърси с такова интересно предложение." - каза роденият в Суринам футболист за държавната агенция.

;)


Ми много ясно няма се натиска за ЦС*Ка.Те да си взимат звездата на Панама.Тоя може да е на 35 ама пак ще свърши работа.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 15:44 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ще свърши. Като хамал. :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 16:01 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Ще свърши. Като хамал. :)
какво по хубаво от това да приключиш с футбола на Герена :)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 17:09 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
abe zavijdajte :P

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2007 17:14 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ехееее :)) Ти Хамилтън Рикард знаеш ли кой е и в кой български клуб е играл и КАК ,че пишеш глупости бе :) И да дойде голяма работа. Ще порита един сезон , ще е контузен половината мачове и толкова. Да не говорим за заплатата му. Дедо Боре ще настръхне :) Как може друга пенсия като него с по-висока заплата. Дано си го вземете де. План 2017 ще работи:)
Ще завиждам ако дойде Анелка примерно. Или Роберто Карлуш и Макелеле.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2007 19:54 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изображение


VHS RIP

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2007 17:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Левски нямат пари ама ще вземат Хаселбанк ахахахаха . Незнам дали се усещате ама за да му платите заплатата на него отбора ви ще фалира . Че и Хаселбанк ще го скъсат от подигравки ако си помисли да дойде тук ахаха . Бахти смешните спекулаций :) Както Батков се изхвърля , че нямали проблеми да вземат футболисти за по 5 милиона само да намерили някой "качествен" ахахаха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 15:39 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Докато нивото на БГ футбола е такова играчи като хаселбанк няма да дойдат в България, поне според мене. Иначе пак добре, че Бг футбола отива по-нагоре и по-нагоре пооправя се. Вчера Станимир Стоилов каза, че Хаселбанк ако дойде в Левски, то ще е от интерес(за него).
Също по Ринг Тв, в предаването "Център" казаха, че Бербатов е подписал с Ман. Ю. вярно ли е??? От Ринг Тв са взели инфото от спорт1, а те от "The news of the world"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 16:18 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
а те от Гонзо ,който е отказал на Манчо и е предложил Бербатов.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 17:01 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много често споменаваш името на Гонзо,явно много разочарования ти е причинил,за да го мразиш толкова :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 21:17 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Или се кефя как навсякъде освен в Лефски се е провалил. Което навява за размисли относно първенството ни и съдийството:) Франция , Турция , Хърватска...:)

ДА НЕ ЗАБРАВЯМ ,ЧЕ ГОНЗО БЕ 2 ПЪТИ НАГРАДЕН ЗА ФУТБОЛИСТ НОМЕР 1 !! :) Диян Божилов на 40 години - който е гледал Добруджа знае кой е - е бил винаги по-добре от тоя псевдофутболист.:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 21:37 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:575 :575 е то щото не може да играе, за тва ви ги намърдваше един след друг :) и за това му отделяте такова голямо внимание :) щото предполагам боли :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2007 23:33 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Говежда му работа. Той и Янев 6-7 поредни мача ви вкарваше гол ,но нито ми е кумир ,нито вас ви плаши. Ама вярвай на тия подуенски митове. Жалко само за самото момче Гонзо - накарахте го да се мисли за голям футболист в корумпираното ни първенство и с помоща на съдиите. И като излезе навън и няма позволена игра с лакти - фактите говорят. Или не си съгласен а? :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 11:44 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Говежда му работа. Той и Янев 6-7 поредни мача ви вкарваше гол ,но нито ми е кумир ,нито вас ви плаши. Ама вярвай на тия подуенски митове. Жалко само за самото момче Гонзо - накарахте го да се мисли за голям футболист в корумпираното ни първенство и с помоща на съдиите. И като излезе навън и няма позволена игра с лакти - фактите говорят. Или не си съгласен а? :)

az sam saglasna :)

_________________
I've been travelin on this road too long
Just trying to find my way back home
The old me is dead and gone, dead and gone...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 19:25 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
много ясно,че не съм съгласен това са пълни глупости,така като говориш наизуст заблуждаваш много хора като момичето, което е писало след теб.Понеже да не говоря на изуст като теб и предимно глупости,си направих труда да вляза в сайта на твоя любим отбор и да видя мачовете на въпросния Христо Янев срещу шампиона Левски и какво да видя от предоставената информация в сайта ви. Христо Янев има 3 гола срещу Левски,вярно е поредни са,като се има впредвид,че два са от дузпа и само в един от мачовете взимате победа,а ти ми говориш за 6-7 поредни мачове,при положение че има точно 6 мача срещу Левски според представената информация? Може би ще обясниш,но чесно да ти кажа самнявам се.Абсурд той да ми е кумир аз името му не съм чувал от както излезе да играе в чужбина и да търка скамейката на клубния си отбор.Що се отнася до последното ти твърдение,мда забравих,че в футбола важаха правилата "нежна игра",за което може да ме извиняваш.Или не си съгласен,а? :) :) :) :) :) :) :) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 20:16 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аха да бе. Абе момче я се научи да броиш колко гола има всъщност. Караш ме сега да се ровя да ти откривам грешките. Айде почваме :


2003- 2004

Кръг 26
"А" ПФГ, кръг 26, 24.04.2004, ЦСКА - левски(1:2) - гол на Янев

2004 - 2005


Kръг 9
"А" ПФГ, кръг 9, 17.10.2004, ЦСКА - Левски(София)(2:2) Янев за 2:0

Кръг 24
"А" ПФГ, кръг 24, 23.04.2005, Левски(София) - ЦСКА (0:1) Янев

Финал, 25.05.2005, Левски(София) - ЦСКА(2:1) Янев

2005- 2006
Суперкупа на България
ЦСКА - Левски
31.07.2005 ЦСКА - Левски (1:1) (1:3 след дузпи) Янев

Я виж колко гола има в колко мача?. Прав си за едно друго обаче. Смятах един гол на Гъргоров за 1:1 в друг мач за гол на Янев. И тогава ставаха 6. Голяма работа забравил съм за един. И говоря за "поредни" защото явно си личи какъв си лаик и не знаеш ,че доста време се възстановяваше Янев от контузия ,а и Стойчо Младенов не разчишташе на него в сезон 2002/2003 - пропуснал е поне 2 мача срещу Левски. Айде трай като не можеш да броиш и не знаеш. Да не говорим вашия путьо Гонзо колко години е играл за Лефски и колко пъти се е връщал отново в селския ти отбор за да ми правиш паралели. Така ,че Янев откакто е в ЦСКА - 2003-та до лятото на 2006-та с един пропуснат сезон има 5 гола. 2 от които ни донесоха титла и други 2 с които за малко да спечелим купа и суперкупа. Така ,че пуберче айде първо да си гледал мачовете и после да ми търсиш в сайтовете точно колко голове има.

PS - 3 гола не са равни на 5.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 20:43 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аз ти казах какво намерех в сайта на любимия ви отбор тва открих.Дам ясно,повечето му голове са от дузпи,ама да не ти прави впечатление.Христо Янев аз не знам как ти дава сърце да го сравняваш с Гонзо?Гонзо има ще те излъжа или 72 гола за Левски само до 2002,допринася за трите поредни шампионски титли през 2000,2001,2002 както и за тая сезон 2005/2006.Мисля че той в момента е най-резултатния футболист на Левски срещу цецка,избран за футболист на България две поредни години 2000-2001,голмайстор на българското първенство за сезон 2000/2001.За националния отбор има 33 мача и 4 гола.Трансферите му възлизат на над 4 милиона евро.Нормално е да го наричаш с такива сравнения ганю путьо,след толкова мъка която ви причини напълно нормално.Ся кажи успехите на Христо Янев,че си тръгнал да го сравняваш с Гонзо,боли ма *** че бил контузен и са възстановявал не знам си колко време.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 22:07 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Цитат:
t0xIc написа:
Говежда му работа. Той и Янев 6-7 поредни мача ви вкарваше гол ,но нито ми е кумир ,нито вас ви плаши.



Цитат:
2003- 2004

Кръг 26
"А" ПФГ, кръг 26, 24.04.2004, ЦСКА - левски(1:2) - гол на Янев

2004 - 2005


Kръг 9
"А" ПФГ, кръг 9, 17.10.2004, ЦСКА - Левски(София)(2:2) Янев за 2:0

Кръг 24
"А" ПФГ, кръг 24, 23.04.2005, Левски(София) - ЦСКА (0:1) Янев

Финал, 25.05.2005, Левски(София) - ЦСКА(2:1) Янев

2005- 2006
Суперкупа на България
ЦСКА - Левски
31.07.2005 ЦСКА - Левски (1:1) (1:3 след дузпи) Янев


Това са 5 поредни мача. Ти олигофренче мое за какво спориш въобще? Както казах обърках се за 1 гол с такъв на Гъргоров/или Велизар Димитров. Голяма работа.Вместо 6 са 5. Всеки бърка - особено тези които гледат мачове и псевдо-смешници като теб търсещи в статистиката защото не знаят и дори не са гледали тези мачове. Къде тръгна да ми говориш за забравения от България и Европа Гонзо пак и да правиш някакви безумни сравнения. Кое от написаното от мен не разбра ,че пак пишеш глупости бе кифладжия малоумен.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 22:29 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ми как да ви стане идол Христо Янев като в тези 5 мача имате 1 победа само.Виж головете на Гонзо почти всичките са в победни за Левски мачове.

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2007 23:06 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:575 :575 бахти агресивния тип,нормално за селски бек като тебе, :) много ме кефи те гледам кат се нервиш :) :) очевидно тъпо ти стана за нещо :) Не всички притежаваме такава памет като теб да помним сичко,и за това погледаждаме в статистики,за да не стават такива фалове дето ти прайш :) Ако толкова те интерсува дали съм гледам тея мачове,да сичките съм ги гледалм,спокс :) Аз не знам и дали знаят Янев в Европа,ама съм сигурен,че цяла България знае Гонзо,особено феновете на твойто,човек да се чуди как да го нарече българско ли чуждестранно ли отборче.
П.С Отиди на кастинг на "Комиците",белким им вдигнеш рейтинга с твоите "невероятни изказвания" лешник :) :575


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов