Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 16 Сеп 2024 12:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 20:06 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
bravo na berbo ama jalko za marto 4e nqma da igrae v hubavo purvenstvo ako stane toq transfer

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 20:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Споко Марто няма да ходи в Турция. Там е зона за друга класа играчи :loving:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 20:11 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Споко Марто няма да ходи в Турция. Там е зона за друга класа играчи :loving:

rqzani mangali :649

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 20:13 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Св. Димитър Тотнъмски Чудотворец
Той е общото между Манчестър Юнайтед, Челси и Ливърпул, тяхната трансферна цел. Играта му е толкова феноменална, че понякога сякаш законите на гравитацията не важат за неговите изпълнения. Клубът му е сред най-елитните английски тимове, но не е достатъчно силен за да го задържи. Той е Бербатов, идва от България и няма граници, когато е във форма, няма защита способна да го спре, няма коментар, който да не го хвали...

Всичко, което се случва с Бербо изглежда твърде хубаво за да е истина. Всички знаем, че той е с класа над мнозина прехвалени "звезди". Дойде времето, когато Митко бе поканен да играе на най-авторитетната футболна сцена в света - Висшата лига. И ето, че той продължава да расте, да бележи и подава. Публиката го обожава. Според мен в този случай типично нашенския принцип "многото хубаво не е на хубаво" трябва да бъде заровен нейде дълбоко из недрата на земята ни.

Сега на душата на футболните запалянковци тежи въпросът: Още една година в Тотнъм или защо не Юнайтед, Челси...? И тук може доста да се поспори. За един е по-добре той да остане още един сезон при "шпорите", за да свикне съвсем с първенството. Другите пък отговарят: "Над 20 гола в първия сезон... че какво има да му свиква, те трябва към него да се аклиматизират!" Видяхме, че Тотнъм определено е класен отбор, но издиша в мачовете с грандовете - тогава, когато трябва да е най-силен. Точно в такъв отбор се подвизаваше Митко преди да пристигне в Англия, дали още един такъв сезон няма да му е излишен?!

Ето какво говори статистиката за него: В последните си 144 мача (включително този сезон), Бербатов е отбелязал 77 гола, което прави по 0,53 гола на мач. За сравнение Стоичков в най-добрите си години с Барселона в 124 мача е вкарал 67 попадения, което е 0,54 гола за мач. Разликата между двамата, при положение, че Бербо има още доста време и възможност за повече голове, е точно 0.01, изводите всеки сам ще си направи. Тук е важно да се отбележи още, че и двамата се състезават в най-добрите първенства на планетата, когато са взети данните. Що се отнася до характери и манталитет, там сравнение не може да бъде направено.

Всички боготворим Стоичков като футболист, Митко ако не по слава, то поне по резултатност е доста близо до Ицо. Тогава питам, защо не Бербатов да надмине Стоичков? Това, което му липсва в момента, очевидно е само името на клуба. Убеден съм, ако той играеше за Манчестър, Челси или Ливърпул, отзивите щяха да са двойно по-силни и наградите много повече.

Затова точно сега никой няма право да казва лоша дума за капитана и голмайстор на националния отбор по футбол. Не защото Митко винаги е безгрешен, тогава щяхме да го обявим за светец. Защото той върви по една пътечка, която носи слава не само нему, но и на цялата ни страна. Да го оплюем би значело да подритнем собствената си държава. Както в Испания, когато кажеш, че си българин всички усмихнато и доволно възкликват "Стойков, Стойков!" така и в Англия, ще ни познават с "Бербатов, Бербатов!".

Наближава лятната пауза, време за трансфери, време за размени. Едно е ясно, Митко ще остане в Англия, но дали Мартин Йол ще се радва на неговите изяви или новата му сцена ще е "театърът на мечтите", тепърва предстои да разберем със сигурност. Важно е да го подкрепяме и да му се радваме, когато играе националният отбор да пълним "Васил Левски" в знак на признателност за това, което той прави.


Преди време Камата самоуверено заяви в интервю пред официалният сайт на ФИФА http://footballspain.gol.bg/article.php?id=16789

можете да видите видео направено от многобройните фенове на Бербо.
http://www.youtube.com/watch?v=6qb1MLS1HLY


Вече да не знаеш на кое да вярваш...
Цитат:

ПЕТРОВ НЯМА ДА ХОДИ В ГАЛАТАСАРАЙ


Мениджърът на Мартин Петров Лъчезар Танев отрече появилите се информации в турския вестник „Хюриет”, за трансфер на крилото на Атлетико Мадрид в турския гранд Галатасарай.


В днешния брой на изданието се появи информация, че „сараите” дават десет милиона евро за бързоногия нападател. Четири от тях са били предвидени за Атлетико, а другите шест за заплатата на българския национал за период от три години. „Хюриет” стигна още по-далеч, твърдейки, че за Петров се пази фланелката с номер 10, която носеше любимецът на феновете на стадион Али Сами Йен Георге Хаджи.

В неофициален разговор мениджърът Лъчо Танев заяви, че оферта за Мартин от Галатасарай няма. Към крилото има три предложения от английски клубове. Мартин Петров обаче се чувства щастлив в Мадрид и в момента не мисли за трансфер, а за оставащите мачове до края на сезона в Примера дивисион и за евроквалификациите на България срещу Беларус в началото на юни.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 21:32 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
t0xIc написа:
Хаха между другото Барса падат 4:0 от Хетафе :))) Някой ми се обясняваше как били най-добрият отбор в света след едни кофти загуби:)

:575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575
Най ми се иска Севиля да направи требъл и да натрие носовете на "големите" Барса и Реал!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 22:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
t0xIc написа:
Споко Марто няма да ходи в Турция. Там е зона за друга класа играчи :loving:

rqzani mangali :649
Прав си от Лефски само такива излизат :loving:

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 04:40 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Стига анти-левски глупости. Че имат повече циганета си е така . Друго имах предвид.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 08:57 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Стига анти-левски глупости. Че имат повече циганета си е така . Друго имах предвид.

Хахаахах аде да не си говорим за вашите румънски цигани.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 10:17 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
казаха ми, че след двата ни мача с Беларус най-вероятен треньор на националите ще е Ериксон?? Поканил го е лично Боби Михайлов, вярно ли е?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 10:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
b]"Таймс": Обет към сънародници кара Бербатов да вкарва повече[/b]

Изображение (това е един от новите екипи на Тотнъм)


Лондон. Освен да е острие в атаката на Тотнъм, Димитър Бербатов води още една кампания – да помогне за освобождаването на петте български медицински сестри, осъдени на смърт в Либия, пише един от най-авторитетните английски вестници “Таймс”. Нападателят носи лента на ръката си с надпис “Не сте сами”, което отбелязва обета за солидарност с медиците, осъдени на смърт през декември по обвинение, че са инжектирали стотици деца в Бенгази с вируса на СПИН в края на 90-те години. Те са задържани в затвора през последните 8 години. Присъдата бе посрещната с вълна от протести. САЩ и Европейският съюз подкрепиха невинността на медиците. Демонстрации в тяхна подкрепа бяха проведени в България, родината на Бербатов. Бианка Джагър и Джордж Майкъл са между известните личности, които подпомагат кампанията за освобождаване на сестрите и палестинския доктор, които са били измъчвани, за да направят самопризнания. Тяхната участ е особено трогателна за Бербатов, защото майка му е старша медицинска сестра в Градската болница в Благоевград. Maргарита Бербатова стана популярна с акциите си за освобождаване на колежките й, както синът й е красивата звезда на българския футбол.
“Тя е помагала на хората цял живот и искам да я подкрепя да продължава да го прави. Може би и аз ще помогна нещата да се променят”, заявява Бербатов. Макар и на възраст, в която футболистите са свикнали да бъдат център на вниманието, Бербатов е въвлечен в дейност, характерна за ерата за края на комунизма, съпътствани от неопределеност в политиката и икономиката в родината му. Опитът обаче оформя характера му и сега той е посланик на добра воля на УНИЦЕФ за България. Той произхожда от спортна фамилия. Майка му е хандбалистка, а баща му Иван е бивш футболист, играл в Пирин (Благоевград) и ЦСКА. Брат му Асен също е играл футбол в България. Бащата на Бербатов не е спрял да съветва сина си. Научил го е на хитри и бързи атаки и как да открадва топката от защитниците и да бележи. Сега продължава да го съветва по телефона.
“Дискутираме как да избягвам да повтарям грешките в отиграванията. Например, когато изпусна гол или контрола върху топката, шутирам или подам неточно. Опитвам се да отигравам винаги топката по най-добрия начин, за да не го разочаровам. Той ми дава добри уроци. Когато бях по-млад, си мислех, защо той ми говори така. Когато е критичен, той никога не ми казва: Сбърка с това или онова. Той ме окуражава – Гледай да го направиш по-добре следващия път. Но въпреки, че отчита жертвоготовността на родителите си, Бербатов се притеснява винаги, когато те са на трибуната в мачовете на националния отбор. “Изпитвам нещо странно тогава”, признава Бербатов. Талантът му е открит от Димитър Пенев, който води България до полуфинал на Световното първенство през 1994 г. Бербатов е 17-годишен, когато Пенев го взима в ЦСКА. Тогава нападателят дели обща спалня с още петима футболисти. Той обаче притежава брилянтна техника и убийствен инстинкт към гола. Бележи голове в почти всеки мач в продължение на 5 сезона в Байер (Леверкузен). В 56 мача за България има 33 гола. “Роден съм за футбола. Господ ми е дал талант и аз се мъча да го показвам постоянно. Може би, ако не тичах толкова бързо, щях да стана защитник”, отбелязва Бербатов. След един невпечатляващ дебют в Тотнъм, той има само 4 гола в първите 12 мача. Но сега вече е отбелязал 22 попадения и е водещият голмайстор на “шпорите”, с което напълно оправдава платените за него 10,9 млн. лири на клуба от Леверкузен миналото лято.
"Не можех да си представя начина, по който се развиха нещата. В началото ми беше доста трудно. Имам собствен стил и не искам да бъда сравняван с други футболисти. в техния първи сезон в Англия Когато се бориш и не свеждаш глава, можеш да постигнеш много”, допълва Бербатов.
Той беше свързан с трансфер в Манчестър Юнайтед и Челси, но двата клуба могат само да съжаляват, че не проявиха настойчивост. Сър Алекс Фъргюсън призна, че е предупредил Бербатов, че ще го купи, но след като продаде холандеца Рууд ван Нистелрой. Toтнъм подуши това и направи предложение на Бербатов, а той реши, че няма да сбърка, ако го приеме. Българинът почувства, че по-добре ще се адаптира към английския футбол на “Уайт Харт Лейн”, отколкото на “Олд Трафорд”, където ще бъде гледан под микроскоп.
Тотнъм обявиха, че няма да пуснат българина това лято, защото искат догодина да се преборят за по-високо класиране. Клубът води разговори за подобряване на личните условия по договора му, който изтича след 3 години. Възможно е да бъде постигнато джентълменско споразумение и “шпорите” да освободят Бербатов догодина, ако не се класират за Шампионската лига.


Златните цифри на Бербатов (според “Таймс”)


Лондон. Златните цифри на Бербатов (според “Таймс”)
2: Това са източноевропейските нападатели, закупени от Тотнъм за повече от 10 млн. лири. Закупеният за 10,9 млн. паунда Бербатов е вкарал обаче повече голове от рекордьора Серхий Ребров (£11 млн.)
7: Само след 7 минути Бербатов се разписа при дебюта си на "Уайт Харт Лейн” през август 2006 г. срещу Шефийлд Юнайтед.
22: Гола във всички състезания, от тях 11 са във Висшата лига.
3: Пъти е носител на наградата за “Най-добър футболист в България”
1: Гол за Байер Леверкузен помогна за елиминирането на Ливърпул в Шампионската лига през сезона 2001/02.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 19:47 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Щутгарт на крачка от титлата

Съб, 2007-05-12 18:36

Изображение

Щутгарт обърна Бохум с 3:2 като гост и след издънките на основните си конкуренти докосва титлата в Бундеслигата.

Още в четвъртата минута Бохум поведе, след като Гекас продължи центриране на Мисимович към Шрьодер и той от 6 метра безпроблемно разстреля Хилдебранд.

Домакините продължиха да доминират и Гекас не улучи вратата от малкото наказателно поле, преди Хитцлшпергер изненадващо да изравни в 24-ата минута. Националът излезе от втора линия и засече зверски под гредата центриране на Каку отдясно.

След половин час игра в опита си да изчисти топката Осорио я изрита в гърдите на футболиста на съперника Дабровски и тя кацна на напречната греда на вратата на Щутгарт. Късметът на гостите обаче свърши десет минути по-късно, когато при контраатака на Бохум Малтриц от 25 метра направи 2:1.

Щутгарт успя да изравни в 61-ата минута, когато Марио Гомес хитро изникна на далечната греда и отбеляза след центриране на Пардо. В 72-ата Какау бе намерен от Кедира на точката на дузпата, овладя технично и вкара за 3:2.

Борусия Дортмунд съсипа с 2:0 вечния си враг Шалке 04" на "Сигнал Идуна Парк" и на практика го лиши от първа титла от половин век насам.

Още в 20-ата секунда Фрай от три метра стреля в аут след пас на Еби Смоларек и демонстрира решимостта на домакините да победят лидера.

Точно Фрай със своя гол номер 16 за сезона откри резултата с 44-ата минута, след като изпревари Бордон при центриране на Метцелдер. Отново националният защитник изработи и втория гол пет минути преди края. Негов удар бе блокиран, но Смоларек реагира пръв при добавката и оформи крайното 2:0.

Вердер направи мегаиздънка с 1:2 на "Везер" от посредствения Айнтрахт. Гостите от Франкфурт поведоха още в 14-ата минута, когато Аманатидис се възползва от грешка на Пасанен и смълча 42 хил. души на стадиона.

Аарон Хунт изравни десетина минути преди почивката, но в 69-ата Налдо си набута автогол и подари успеха на Айнтрахт.

Борусия (Д) - Шалке 2:0
1:0 Фрай (43)
2:0 Смоларек (84)
Хетра - Байер (Л) 2:3
0:1 Калсен-Бракер (13)
1:1 Пантелич (32)
1:2 Воронин (34)
2:2 Хименес (51)
2:3 Шнайдер (65)
Нюрнберг - Хамбургер 0:2
0:1 Ван дер Ваарт (39)
0:2 Яролим (41)
Майнц - Борусия (М) 3:0
1:0 Зидан (32-д)
2:0 Руман (45)
3:0 Фюлнер (72)
Арминия - Хановер 3:1
1:0 Вихнярек (22)
1:1 Розентал (30)
2:1 Боме (32)
3:1 Вата (65)
Бохум - Щутгарт 2:3
1:0 Шрьодер (4)
1:1 Хицлшпергер (23)
2:1 Малтриц (42)
2:2 Гомес (61)
2:3 Какау (72)
Аахен - Волсфбург 2:0
1:0 Леман (65)
2:0 Немет (68)
2:1 Лемпрехт (81)
2:2 Климович (86)
Енерги - Байерн (М) 0:3
0:1 Макай (32-д)
0:2 Буйтен (33)
0:3 Санта Крус (62)
Вердер (Б) - Айнтрахт (Ф) 1:2
0:1 Аманатидис (14)
1:1 Хунт (34)
1:2 Налдо (68-авт.)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Май 2007 19:51 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Сиена променя името си заради спонсор

Изображение

Клубът от италианската Серия А Сиена ще опита да промени името си, за да включи в него названието на спонсора си.

Тосканският клуб подписа 3-годишен договор с Banca Monte dei Paschi. Според контракта обаче Сиена не само ще постави името на банката на екипите си, но и ръководството трябва да обсъди включването на корпоративното име в названието на клуба.

Сиена ще контактува с Италианската футболна федерация и с Лега Калчо, за да поиска позволение да се казва Монтепаски Сиена от следващия сезон. Това име носят баскетболните и волейболни клубове в града.

Сиена ще стане първият футболен клуб в Италия, който предприема подобна стъпка, ако получи разрешението.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 20:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тотнъм - Манчестър Сити 2:1 :clap:
Бербатов с 23-ти гол :clap: :clap:

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 20:45 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ахм , по-радостното е , че ще завършат 5ти и ще играят пак в УЕФА :) :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 20:59 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Бербо класира Тотнъм в УЕФА, Уигън прати Шефилд Юнайтед в ада

Изображение

Българският централен нападател Димитър Бербатов приключи първия си сезон в Премиършип, записвайки в сметката си 23 гола във всички турнири.

Капитанът на "трикольорите" се разписа за победата с 2:1 на своя Тотнъм при домакинството на Манчестър Сити и завърши на пето място в крайното подреждане с 60 точки, което дава право на тима да участва в турнира за Купата на УЕФА.

Митко удвои резултата на "Уайт Харт Лейн" в 32-ата минута.

Той отправи удар по посока на вратата на гостите, който бе блокиран от Недум Оноуа, но топката отновно попадна в неговите крака и при втория шут бе безпогрешен.

Преди това неговият съотборник Роби Кийн изведе Тотнъм напред в 10-ата минута след отличен удар от въздуха след подаване на Джърмейн Джинъс. Манчестър Сити успя да върне един гол в 40-ата минута, който бе дело на Мпенза, но за повече нямаше сили.

Истинска драма се получи на дъното в подреждането. Отборът, който имаше най-малки шансове за оцеляване - Уигън, успя да се спаси, след като победи с 2:1 при гостуването си на Шефилд Юнайтед, пращайки по този начин домакините в Чемпиъншип.
Шарнер откри за Уигън в 13-ата минута, а Стийд изравни с глава в 38-ата. В даденото от съдията продължение на първата част Ънсуърт вкара златния гол за своите от дузпа, която бе отсъдена за игра с ръка на Фил Жагиелка.

Гостите буквално изстрадаха своя голям триумф, след като Лий Маккълъч бе изгонен за втори жълт картон, но в крайна сметка те успяха и ликуваха след последния съдийски сигнал.

Другият застрашен от изпадане тим - Уест Хем, победи насред "Олд Трафорд" новия шампион на Англия Манчестър Юнайтед с 1:0 и ще продължи да се състезава в елита и през новата кампания.

Единственото попадение за "чуковете" бе дело на аржентинеца Карлос Тевес малко преди почивката. Той се пребори за една топка в наказателното поле на домакините и с удар в близкия ъгъл под плонжа на Саар реализира.

Първенецът през последните два шампионата Челси направи 1:1 с Евертън на "Стамфорд Бридж". Джеймс Воган откри след 50 минути игра за "карамелите", но седем по-късно Дидие Дрогба възстанови равенството. "Сините" от Лондон завършват на второ място в крайното класиране с 83 точки, докато тимът от Ливърпул е 6-и с 58 и евровиза.

Последният участник в турнира за Купата на УЕФА се казва Болтън, който на своя стадион направи 2:2 с Астън Вила. Това обаче бе напълно достатъчно след головия трилър на "Иууд Парк", където Блекбърн и Рединг завършиха 3:3 и останаха извън борда на Стария континент.

Изображение

Всички резултати от последния XXXVIII кръг:

Болтън - Астън Вила 2:2
Уотфорд - Нюкасъл 1:1
Шефилд Юнайтед - Уигън 1:2
Мидълзбро - Фулъм 3:1
Челси - Евертън 1:1
Ливърпул - Чарлтън 2:2
Портсмут - Арсенал 0:0
Манчестър Юнайтед - Уест Хем 0:1
Блекбърн - Рединг 3:3
Тотнъм - Манчестър Сити 2:1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 21:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
Ахм , по-радостното е , че ще завършат 5ти и ще играят пак в УЕФА :) :)

Мхм..Ако не бяха Бербатов и Кийн сега Тотнъм щеше да е не на 5-то, ами на 15-то място :)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Май 2007 21:04 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 23 Мар 2007 23:14
Мнения: 46
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Razor написа:
Ахм , по-радостното е , че ще завършат 5ти и ще играят пак в УЕФА :) :)

Мхм..Ако не бяха Бербатов и Кийн сега Тотнъм щеше да е не на 5-то, ами на 15-то място :)

em mn qsno to otbor bez napadateli moje li? ;)

_________________
www.kosityyy.dir.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 00:44 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2006 18:56
Мнения: 933
Години: 36

Местоположение: In the sands of Persia
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ДЖЕНОА - ТРИЕСТИНА 3:2
Триестина на 2 точки от зоната на изпадащите в Серия С. :597


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 13:16 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
аве как свършиха добруджа ??? :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 13:17 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2006 18:56
Мнения: 933
Години: 36

Местоположение: In the sands of Persia
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ComickalyTroll написа:
аве как свършиха добруджа ??? :O_o:

4:0 падаме :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 15:51 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Президентът на Локомотив (Пловдив) убит в мерцедеса си

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Александър Тасев бе застрелян в столичния квартал "Бояна", съобщиха от МВР. Мерцедесът, в който е намерен босът на "смърфовете" не е негова собственост, а е регистриран на лизингова фирма, уточниха от полицията.

Сигналът за намереното тяло бил подаден в 11:06 ч., а в момента мястото на инцидента се оглежда от оперативни работници.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 15:55 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ehe pak ubiha prezidenta na lokoto nali predi6niq pak tui si zamina

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 15:56 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Дискотека Бум-Бум

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 15:58 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Момичета с топки
Какво е общото между футбола и еротиката? Топките, разбира се! По този случай мъжкото еротично списание "Рlayboy" публикува фотосесия на най-различни представителки на нежния пол, които позираха с в оскъдно бельо и с... футболни топки!

http://freeftp.bergon.net/rack1/users/Devil2/Pictures/snimki/

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 17:28 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
Момичета с топки
Какво е общото между футбола и еротиката? Топките, разбира се! По този случай мъжкото еротично списание "Рlayboy" публикува фотосесия на най-различни представителки на нежния пол, които позираха с в оскъдно бельо и с... футболни топки!

http://freeftp.bergon.net/rack1/users/Devil2/Pictures/snimki/


Номера 8,10 и 11 направо къртят.Купувам ги!

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 17:33 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
ehe pak ubiha prezidenta na lokoto nali predi6niq pak tui si zamina

мхм Георги Илиев голям пич беше ..... :O_o:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 17:38 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
и преди Георги Илиев ... пак го убиха :D Хаха , вече никой няма да иска да ги вземе :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2007 18:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Престъпленията намаляват,спокойно...

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 00:18 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Нападателят Мартин Камбуров е новото сигурно попълнение на Берое, научи Sport1.bg. Бившият голмайстор на "А" група и пловдивския Локомотив е подписал договор със старозагорския клуб и от новия сезон ще защитава цветовете на заралии, които вчера направиха 0:0 като домакини с Левски и препънаха "сините" по пътя за титлата.

Старши-треньорът на тима - Едуард Ераносян, който преди време обяви, че селекцията трябва да е ясна до 28 май, е отлично запознат с качествата на голмайстора от Свиленград, с който заедно станаха шампиони на България през 2004 година. Тогава Еду бе начело на Локомотив Пловдив, а Камбуров бе основният голмайстор на отбора.

В последните 18 месеца Мартин се подвизава в арабския Ал Ахли, но според запознати няма нищо против да се върне в България.

Нищо чудно в последно време и бившият вече нападател на ЦСКА - Жозе Фуртадо да поеме по пътя към Стара Загора. Португалският голмайстор бе изгонен от "червените" заради сбиването си с капитана на тима Валентин Илиев.

В началото на май с българската преса се появи информацията, че спортно-техническото ръководство на Берое има апетит и към нападателя на френския втородивизионен Гренобъл - Христо Янев, който е искан и от Валансиен, Метц и Каен.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Май 2007 10:58 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 14 Юни 2004 14:44
Мнения: 861
Местоположение: hypercube
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
South^Front-d4 написа:
Президентът на Локомотив (Пловдив) убит в мерцедеса си

Собственикът на Локомотив (Пловдив) Александър Тасев бе застрелян в столичния квартал "Бояна", съобщиха от МВР.

Пак самоубийство. На битова основа :hmm:

Euronews. Bulgaria: 'за две години беше убит третия поред президент на един и същ футболен клуб...' :haha: Булгаристан rulLzZ :gun: :426


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов