Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Сеп 2024 19:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 20:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бербатов и Роби Кийн избрани за играчи на април във Висшата лига :clap: :clap: :clap:

Нападателите на Тотнъм станаха първото дуо, което си поделя отличието през сезона
Нападателите на Тотнъм Димитър Бербатов и Роби Кийн бяха избрани за най-добри футболисти във Висшата лига за месец април. Наградата за мениджър на месеца пък бе присъдена на треньора на Стилиян Петров в Астън Вила - Мартин О'Нийл.

Капитанът на българския национален отбор и съотборникът му бяха обявени за "най-успешни играчи в Премиършип през месеца" и получиха еднакви статуетки. Двамата станаха първите футболисти, които поделят отличието през сезона, като досега всички месечни награди бяха печелени само от един играч.

Ето и пълния списък с победителите през този сезон:

август 2006 - Райън Гигс (Манчестър Юн)
септември 2006 - Анди Джонсън (Евертън)
октомври 2006 - Пол Скоулс (Манчестър Юн)
ноември 2006 - Кристиано Роналдо (Манчестър Юн)
декември 2006 - Кристиано Роналдо (Манчестър Юн)
януари 2007 - Сеск Фабрегас (Арсенал)
февруари 2007 - Райън Гигс (Майнчестър Юн)
март 2007 - Петър Чех (Челси)
април 2007 - ДИМИТЪР БЕРБАТОВ и Роби Кийн (Тотнъм)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 21:19 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 23 Мар 2007 23:14
Мнения: 46
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Манчестър Юнайтед спечели за 16-и път титлата в Англия!

Манчестър Юнайтед спечели шампионската титла на Англия. „Червените дяволи” останаха недостижими на върха два мача преди края, след като основният им конкурент Челси завърши 1:1 с Арсенал. Титлата е 16-а за тима на Сър Алекс Фъргюсън, който вчера победи Манчестър Сити с 1:0 в градското дерби. Трофеят е първи за Манчестър след 2003 година и общо 9 за шотландсия мениджър. Два кръга преди края Юнайтед има 88 точки в своя актив, докато Челси е с 81.

_________________
www.kosityyy.dir.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Май 2007 22:30 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ReMeMbeR`Me написа:
Манчестър Юнайтед спечели за 16-и път титлата в Англия!

Манчестър Юнайтед спечели шампионската титла на Англия. „Червените дяволи” останаха недостижими на върха два мача преди края, след като основният им конкурент Челси завърши 1:1 с Арсенал. Титлата е 16-а за тима на Сър Алекс Фъргюсън, който вчера победи Манчестър Сити с 1:0 в градското дерби. Трофеят е първи за Манчестър след 2003 година и общо 9 за шотландсия мениджър. Два кръга преди края Юнайтед има 88 точки в своя актив, докато Челси е с 81.

ако го пейстнеш още 1 път ще ти е за първи път... радвай! догодина ще видите.. а и сега за ФА :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 00:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
charlton gubi ot tottenham 0:1 za 60 min igra i koi drug osven berbatov (v 7Min) e golmjstora :clap:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 09:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Бербатов и Дефоу пратиха Чарлтън в Чемпиъншип :clap:
Лондон. Българският нападател Димитър Бербатов вкара едно от попаденията за Тотнъм и асистира за другото при победата на “шпорите” с 2:0 над Чарлтън в мач от 37-кръг на Премиършип. Момчетата на Мартин Йол притиснаха градския си съперник още в началните минути и логично в 9-та минута Бербатов откри резултата. Капитанът на българския национален отбор получи дълъг пас от Ледли Кинг и от точката на дузпата простреля Скот Карсън за 1:0. Другото попадение за Тотнъм отбеляза Джърмейн Дефоу в последната минута на срещата. Тъмнокожият голаджия се възползва от отлично извеждащо подаване на Бербатов, напредна по левия фланг и със силен удар в горния ляв ъгъл на вратата на гостите оформи крайното 2:0. Победата изпрати Спърс в зона УЕФА, докато Чарлтън вече е сигурен участник в Чемпиъншип за новия сезон, тъй като кръг преди края е на 5 т. от спасението.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 11:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:525

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 14:45 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Michelin написа:
:525

:bang:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 14:48 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много ми е интересно в Англия ако намалят броя на отборите, как скапани отбори като лузърс, дето не им дреме за шампионата ще се класират за ШЛ!
преди в ШЛ играеха само шампионите в първенствата, а не такива дето са продавали/купували мачове или 20 мача са си клатили ташаците, щото са сигурни че отбор като Болтън никога няма да ги изпревари и ще си останат на заветното 4-о място!

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 15:27 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Chelsea написа:
Много ми е интересно в Англия ако намалят броя на отборите, как скапани отбори като лузърс, дето не им дреме за шампионата ще се класират за ШЛ!
преди в ШЛ играеха само шампионите в първенствата, а не такива дето са продавали/купували мачове или 20 мача са си клатили ташаците, щото са сигурни че отбор като Болтън никога няма да ги изпревари и ще си останат на заветното 4-о място!


ай стига си се оплаквал бе дрисльо. Писна ми да ти чета глупостите. Ние имам къса резервна скамейка и доскоро нямахме бюджет за да се мерим с първите три отбора затова в нападение нямаме Дрогба , Руни или Анри ,а Крауч/Белами/Каут. Сега с американците си наляхме пари и от догодина дай боже най-сетне титла ,че Манчо почват да ни догонват и са само 2 титли след нас. Не знам колко мачове си гледал ,но просто ти трябва и късмет. Вие и Манчестър колко мача спечелихте в последните минути ? Една проста равносметка показва ,че в дирекните двубои всичко е почти 50 на 50. Пул биха Челси и Арсенал , Арсенал би два пъти Манчестър и веднъж Пул , Челси биха веднъж Пул и направиха равен с Арсенал и т.н и т.н. Разликата е ,че освен късмет и се издънихме няколко пъти срещу по-слаби отбори ,а и в началото на сезона бяхме в кошмарна серия. Напишеш ли още веднъж нещо против Пул като се върна лятото ще ви намеря всичките 6-ма фенове на Челси в Добрич и ще ти дръпна едни шамарчета като няма какво да ти открадна от рода на шалче или тениска .

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 15:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Chelsea написа:
Много ми е интересно в Англия ако намалят броя на отборите, как скапани отбори като лузърс, дето не им дреме за шампионата ще се класират за ШЛ!
преди в ШЛ играеха само шампионите в първенствата, а не такива дето са продавали/купували мачове или 20 мача са си клатили ташаците, щото са сигурни че отбор като Болтън никога няма да ги изпревари и ще си останат на заветното 4-о място!


ай стига си се оплаквал бе дрисльо. Писна ми да ти чета глупостите. Ние имам къса резервна скамейка и доскоро нямахме бюджет за да се мерим с първите три отбора затова в нападение нямаме Дрогба , Руни или Анри ,а Крауч/Белами/Каут. Сега с американците си наляхме пари и от догодина дай боже най-сетне титла ,че Манчо почват да ни догонват и са само 2 титли след нас. Не знам колко мачове си гледал ,но просто ти трябва и късмет. Вие и Манчестър колко мача спечелихте в последните минути ? Една проста равносметка показва ,че в дирекните двубои всичко е почти 50 на 50. Пул биха Челси и Арсенал , Арсенал би два пъти Манчестър и веднъж Пул , Челси биха веднъж Пул и направиха равен с Арсенал и т.н и т.н. Разликата е ,че освен късмет и се издънихме няколко пъти срещу по-слаби отбори ,а и в началото на сезона бяхме в кошмарна серия. Напишеш ли още веднъж нещо против Пул като се върна лятото ще ви намеря всичките 6-ма фенове на Челси в Добрич и ще ти дръпна едни шамарчета като няма какво да ти открадна от рода на шалче или тениска .

mi nedej gi 4ete kat ti e pisnalo :boi:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 17:24 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Chelsea написа:
Много ми е интересно в Англия ако намалят броя на отборите, как скапани отбори като лузърс, дето не им дреме за шампионата ще се класират за ШЛ!
преди в ШЛ играеха само шампионите в първенствата, а не такива дето са продавали/купували мачове или 20 мача са си клатили ташаците, щото са сигурни че отбор като Болтън никога няма да ги изпревари и ще си останат на заветното 4-о място!


ай стига си се оплаквал бе дрисльо. Писна ми да ти чета глупостите. Ние имам къса резервна скамейка и доскоро нямахме бюджет за да се мерим с първите три отбора затова в нападение нямаме Дрогба , Руни или Анри ,а Крауч/Белами/Каут. Сега с американците си наляхме пари и от догодина дай боже най-сетне титла ,че Манчо почват да ни догонват и са само 2 титли след нас. Не знам колко мачове си гледал ,но просто ти трябва и късмет. Вие и Манчестър колко мача спечелихте в последните минути ? Една проста равносметка показва ,че в дирекните двубои всичко е почти 50 на 50. Пул биха Челси и Арсенал , Арсенал би два пъти Манчестър и веднъж Пул , Челси биха веднъж Пул и направиха равен с Арсенал и т.н и т.н. Разликата е ,че освен късмет и се издънихме няколко пъти срещу по-слаби отбори ,а и в началото на сезона бяхме в кошмарна серия. Напишеш ли още веднъж нещо против Пул като се върна лятото ще ви намеря всичките 6-ма фенове на Челси в Добрич и ще ти дръпна едни шамарчета като няма какво да ти открадна от рода на шалче или тениска .

Тук си много прав Токсик. Наистина мачовете м/у тези отбори са 50:50. Следващия сезон ще е интересно, защото ще има 4 отбора които ще се борят за титлата. Хайде стига с споровете. Това е все едно да спорим за Левски и ЦСКА. Всеки изпитва симпатии към някой отбор. Хайде късмет на Ливърпул в Шампионската лига и на Челси за ФА Къп. Поне всеки отбор да има по една титла.

П.П. Искам да попитам .. Първия мач за титла, който играха Челси - Комунити шийлд ли се казва и от кого паднаха?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 19:01 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 08 Сеп 2006 09:46
Мнения: 184
Местоположение: Theatre of dreams...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
първия да и играха с манчестър ама нз кой би май ман.ютд.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 19:12 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GLADIATORA^ написа:
първия да и играха с манчестър ама нз кой би май ман.ютд.
Мерси ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 19:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Lampard написа:
t0xIc написа:
Chelsea написа:
Много ми е интересно в Англия ако намалят броя на отборите, как скапани отбори като лузърс, дето не им дреме за шампионата ще се класират за ШЛ!
преди в ШЛ играеха само шампионите в първенствата, а не такива дето са продавали/купували мачове или 20 мача са си клатили ташаците, щото са сигурни че отбор като Болтън никога няма да ги изпревари и ще си останат на заветното 4-о място!


ай стига си се оплаквал бе дрисльо. Писна ми да ти чета глупостите. Ние имам къса резервна скамейка и доскоро нямахме бюджет за да се мерим с първите три отбора затова в нападение нямаме Дрогба , Руни или Анри ,а Крауч/Белами/Каут. Сега с американците си наляхме пари и от догодина дай боже най-сетне титла ,че Манчо почват да ни догонват и са само 2 титли след нас. Не знам колко мачове си гледал ,но просто ти трябва и късмет. Вие и Манчестър колко мача спечелихте в последните минути ? Една проста равносметка показва ,че в дирекните двубои всичко е почти 50 на 50. Пул биха Челси и Арсенал , Арсенал би два пъти Манчестър и веднъж Пул , Челси биха веднъж Пул и направиха равен с Арсенал и т.н и т.н. Разликата е ,че освен късмет и се издънихме няколко пъти срещу по-слаби отбори ,а и в началото на сезона бяхме в кошмарна серия. Напишеш ли още веднъж нещо против Пул като се върна лятото ще ви намеря всичките 6-ма фенове на Челси в Добрич и ще ти дръпна едни шамарчета като няма какво да ти открадна от рода на шалче или тениска .

Тук си много прав Токсик. Наистина мачовете м/у тези отбори са 50:50. Следващия сезон ще е интересно, защото ще има 4 отбора които ще се борят за титлата. Хайде стига с споровете. Това е все едно да спорим за Левски и ЦСКА. Всеки изпитва симпатии към някой отбор. Хайде късмет на Ливърпул в Шампионската лига и на Челси за ФА Къп. Поне всеки отбор да има по една титла.

П.П. Искам да попитам .. Първия мач за титла, който играха Челси - Комунити шийлд ли се казва и от кого паднаха?[/quote]

Да казва се Community Shield.Не можеш да познаеш от кой паднаха.Точно от Ливърпул с 2:1.Това е английската суперкупа и се играе както при нас шампиона на страната с носителя на купата.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 19:50 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
da togava biha sheva vkara purviqt si gol na debjuta izryvnitelen sled katyo riise otkri i posle crouch vkara za 2:1 pomnq q taq gadna zaguba ama avgust 6e vzemem noviq comunity shield

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 20:15 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Lampard написа:
t0xIc написа:
Chelsea написа:
Много ми е интересно в Англия ако намалят броя на отборите, как скапани отбори като лузърс, дето не им дреме за шампионата ще се класират за ШЛ!
преди в ШЛ играеха само шампионите в първенствата, а не такива дето са продавали/купували мачове или 20 мача са си клатили ташаците, щото са сигурни че отбор като Болтън никога няма да ги изпревари и ще си останат на заветното 4-о място!


ай стига си се оплаквал бе дрисльо. Писна ми да ти чета глупостите. Ние имам къса резервна скамейка и доскоро нямахме бюджет за да се мерим с първите три отбора затова в нападение нямаме Дрогба , Руни или Анри ,а Крауч/Белами/Каут. Сега с американците си наляхме пари и от догодина дай боже най-сетне титла ,че Манчо почват да ни догонват и са само 2 титли след нас. Не знам колко мачове си гледал ,но просто ти трябва и късмет. Вие и Манчестър колко мача спечелихте в последните минути ? Една проста равносметка показва ,че в дирекните двубои всичко е почти 50 на 50. Пул биха Челси и Арсенал , Арсенал би два пъти Манчестър и веднъж Пул , Челси биха веднъж Пул и направиха равен с Арсенал и т.н и т.н. Разликата е ,че освен късмет и се издънихме няколко пъти срещу по-слаби отбори ,а и в началото на сезона бяхме в кошмарна серия. Напишеш ли още веднъж нещо против Пул като се върна лятото ще ви намеря всичките 6-ма фенове на Челси в Добрич и ще ти дръпна едни шамарчета като няма какво да ти открадна от рода на шалче или тениска .

Тук си много прав Токсик. Наистина мачовете м/у тези отбори са 50:50. Следващия сезон ще е интересно, защото ще има 4 отбора които ще се борят за титлата. Хайде стига с споровете. Това е все едно да спорим за Левски и ЦСКА. Всеки изпитва симпатии към някой отбор. Хайде късмет на Ливърпул в Шампионската лига и на Челси за ФА Къп. Поне всеки отбор да има по една титла.

П.П. Искам да попитам .. Първия мач за титла, който играха Челси - Комунити шийлд ли се казва и от кого паднаха?[/quote]

Да казва се Community Shield.Не можеш да познаеш от кой паднаха.Точно от Ливърпул с 2:1.Това е английската суперкупа и се играе както при нас шампиона на страната с носителя на купата.

MRsi


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2007 20:57 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Явно бая стар фен си на Челси.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 20:36 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ehe roma vodi na inter s 4:1 samo za polovin 4as vuv finala za kupata na italiq 6e ima i revan6 ama sq ima o6te 1 4as ako mojete gledajte go super qk ma4 az si go gledam na kompa online :clap: :bestwishes: :two beer:
qvno sa nau4ili kak se bie sys 7:1 i se mu4at da go postignat

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 20:46 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А къде точно го гледаш?

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 20:51 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cyberfan написа:
А къде точно го гледаш?

от тоя сайт със sopcast
http://www.football-live.hit.bg/week.htm
не е най-перфектното качество ама става за гледане такова дерби щом дават

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 21:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 16 Фев 2006 19:56
Мнения: 115
Местоположение: CHESTER
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На трафик или на скорост си?

_________________
HE ME E CTPAX OT BAC


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 21:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
na 48kb/s sum i hi4 ne mi se4e kato gledam ma4ove sys sopcast ama e s lo6o ka4estvo

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 21:16 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
romaaa 5-2 inter 55 min

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Май 2007 21:56 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
v krajna smetka 6:2 za roma i revan6a e na 17.05.2007

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 08:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Бербатов спечели възхищението, време е да печели и трофеи


Виждаме ли в лицето на Димитър Бербатов завръщането на Марко ван Бастен? Не, съмнявам се. Никой дори не се е доближил до него в последните 20 години. Но докато гледах Бербатов през изминаващия вече сезон, съм убеден, че той може да бъде сравняван с холндската легенда. А дори само това сравнение е огромно признание, защото Ван Бастен беше перфектният номер 9 - добър и във въздуха, и с топка в крака, създаваше положения за съотборниците си, неуловим за съперниците, рядка комбинация на инстинкт и умение. През 80-те и 90-те години това беше Ван Бастен, а сега е Димитър Бербатов. Той носи на раменете си Тотнъм точно както Дидие Дрогба го прави с Челси или Тиери Анри с Арсенал.

Бербатов предвижда перфектно нещата, както го правеше Денис Бергкамп - с малките хубави извеждащи подавания, пасове и асистенции. Да си създадеш време за отиграването на положението е вид изкуство, в което Бергкамп беше майстор, а Теди Шерингам направи кариера на базата му. Пред противниковата врата Бербатов е един Иън Ръш, Гари Линекер, Жан-Пиер Папен, изпозлвайки най-бързата възможност да стреля, след едно или две докосвания, без да търси прекалено сложни решения. В първите му мачове във Висшата лига аз се чудех дали Бербатов може да се справи с начина на игра в Англия, но той ме опроверга. Играе от доста време с хронична контузия в слабините, но въпреки това не се престори, че не може да играе, нито пък падаше при всяко единборство.

Той е с толкова всестранни качества, толкова адаптивен и толкова добър в толкова много аспекти на играта, че човек просто знае, че той би паснал на всяка една система - бърз и достатъчно силен във въздуха, елегантен, неуловим и достатъчно техничен. Той не просто може да вкарва голове, но е и човек, който помага на съотборниците си да играят на върха на възможностите си. Направи такава двойка в атака с Роби Кийн, че в момента Кийн играе най-добрия футбол в кариерата си. Марк Хюз, мениджърът на Блекбърн, може и да вярва, че Бени Макарти е по-добър, но той греши. За Макарти сезонът също беше изключителен. Двамата ритат топката с еднаква ефективност, но Бербатов е по-бърз, по-спокоен във владеенето на топката, притежава повече класа и играе по умно, дори и да не е толкова агресивен. А и със своите 26 години Бербатов е и по-млад.

Не е ли Бербатов е прекалено добър за Тотнъм? Изобщо не ми е приятно да задавам този въпрос. Попитах същото нещо и когато Уейн Рууни беше в Евертън и сега имам същия отговор. Преминаването му в по-голям клуб ще бъде лошо за Висшата лига, но добре за него като играч. Това би било тъжно доказателство за това колко неконкурентоспособна е станала Висшата лига, но ако Бербатов е амбициозен, трябва да напусне Тотнъм. Един тим от първата четворка може да спечели Шампионската лига, докато мечтата на Тотнъм е просто да се класира за нея. А и съвсем прост факт - по-добрите съотборници правят и отделния играч по-добър. Бербатов жъне успехи, където и да отиде - в Германия, в Англия и в националния отбор на България. Няма причина, поради която да не може да се справи и на по-висока сцена от "Уайт Харт Лейн". Можете ли да си представите тогава каква ще е ефективността му, ако получава пасове от Кристиано Роналдо, Райън Гигс, Майкъл Карик и Пол Скоулс? Тогава тази статистика от един гол на три мача, ще се превърне поне в гол на всеки два двубоя.

Аз не съм съгласен с твърдението, че той играе силно само в големите мачове. Но дори да е вярно, няма проблем, защото големите мачове са това, което имат топ-отборите, независимо дали в Шампионската лига, или срещу отбор от дъното на класирането, когато всички очакват лесна победа.

Може би Бербатов няма да достигне нивото на Ван Бастен, но Ако Дидие Дрогба струва 25 милиона паунда, толкова струва и Бербатов. Може би дори 30 милиона, ако наддаването е ожесточено. Чувства се комфортно при добър футбол на високо ниво - значи е перфектен за Манчестър Юнайтед. Подобрена версия на Питър Крауч - идеален за Ливърпул. Допълнение към Дрогба в Челси, може да добави дълбочина в техния директен стил на игра. Или пък човекът, който може да бележи във всички онези безкрайни голови положения, които създава Арсенал. Той има много повече уравновесеност от Фернандо Торес или Давид Вия.

Тотнъм няма да иска да го пусне, така че отношенията на Бербатов с клуба и с феновете може доста да се влошат, ако реши да си тръгне. Той трябва да се запита дали Тотнъм може да направи отбор, който да отговаря на неговите качества и колко скоро може да го направи. Защото той спечели много възхищение през този сезон, време е да започне да печели и трофеи.

ТОНИ КАСКАРИНО, "The Times"

Превод: ЦВЕТЕЛИНА КЕМАЛОВА


Тотнъм - Блекбърн 1:1 :boi:

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 13:28 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Митака изработи гола. Литна двама защитници , мина през тях и зад тях ,би и при добавката Дефо вкара.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:09 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Хаха между другото Барса падат 4:0 от Хетафе :))) Някой ми се обясняваше как били най-добрият отбор в света след едни кофти загуби:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Хаха между другото Барса падат 4:0 от Хетафе :))) Някой ми се обясняваше как били най-добрият отбор в света след едни кофти загуби:)
и в първенството да паднат :loving:

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 15:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Хаха между другото Барса падат 4:0 от Хетафе :))) Някой ми се обясняваше как били най-добрият отбор в света след едни кофти загуби:)

:575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575 :575


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Май 2007 19:20 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
“Хюриет”, Турция: Бомбeният Мартин Петров идва в Галатасарай

:O_o: Истанбул. Галатасарай си е осигурил подписа на българския национал Мартин Петров. Ръководството на клуба се е споразумяло за тригодишен договор с футболиста на Атлетико (Мадрид), който притежава супер качества и лидерски умения, пише днес турският вестник “Хюриет”. След легендарния румънски футболист Георге Хаджи, Галатасарай по различни причини не успяваше да намери подобен на него футболист, притежаващ характеристиките на нападел с №10. Това обаче се случи, след като в Атлетико (Мадрид) беше намерена българската звезда. Преговорите са водени лично от спортния директор Аднан Сезгин и мениджъра Байрам Тутумлу, като първоначално е била обмисляна сумата от 20 милиона евро. По-късно сумата е намалена на 10 милиона евро.
Мартин Петров играе много добре с левия крак и е известен с далечните си силни удари. В Испания обаче не се чувства добре и за това се е отнесъл благосклонно към предложението на Галатасарай. Вместо досегашното възнаграждение от 2 милиона евро, на българската футболна звезда е осигурено възнаграждение от 3 милиона евро. Галатасарай е в добри отношения с испанските клубове и ще плати за трансфера на Атлетико 4 милиона евро.



Цитат:
Daily Mirror: Тотнъм предлага нов договор на Димитър Бербатов


Лондон. Английският Тотнъм ще предложи нов договор на нападателя Димитър Бербатов, за да го задържи в редиците си, съобщава Daily Mirror. Бербатов се превърна в най-привлекателната собственост в Премиършип, като се счита, че Манчестър Юнайтед, Ливърпул и Челси са много впечатлени от първия му сезон за “шпорите”. Българският стрелец е с ниска за стандартите на Премиършип седмична заплата (22, 000 паунда), което постави големите отбори нащрек и от Тотнъм искат да са сигурни, че бъдещето на Бербатов няма да се превърне в още една трансферна сага. През миналото лято клуба продаде Майкъл Карик на Манчестър Юнайтед за 18,6 милиона паунда, но сега са решени да не позволят това да се повтори. Това означава, че най-вероятно заплатата на Бербатов ще бъде удвоена.


Цитат:
ЛЕГЕНДА НА ТОТНЪМ: БЕРБАТОВ Е ИЗВЪНЗЕМЕН

Легендата на Тотнъм Стив Перимен нареди българския нападател Димитър Бербатов сред най-големите футболисти, играли някога за клуба, въпреки че националът е прекарал в тима на „шпорите” по-малко от година.

Бившият капитан на Тотнъм Перимен сега е спортен директор на Екзитър Сити, но продължава да следи отблизо случващото се със стария му клуб. Той сподели въодушевлението си от изявите на Бербатов и неговите безспорни качества, демонстрирани този сезон.

Според Перимен, Бербо вече се нарежда до големите имена в историята на Тонъм като Алън Гилзийн, Мартин Чивърс, Стив Арчибалд, Клайв Алън, Гари Линекер, Юрген Клинсман и много други.

Пред „Дейли Мейл” Перимен коментира и един евентуален трансфер на Бербатов от Тотнъм: „Когато миналата година продадохме Майкъл Карик, въпреки че на никой не му беше приятно, все пак парите бяха добре дошли. Но случаят с Бербатов не е такъв, няма да се приеме добре. Всички знаем, че най-трудното в нашата професия е да вкараш топката в мрежата, а той доказа, че може да го прави още в първия си сезон в Премиършип, а не във втория или третия.”

Перимен не спря с похвалите: „Той просто и извънземен – само погледнете какъв гол вкара онзи ден на Чарлтън и паса му към Джърмейн Дефоу. А доколкото знам, той непрекъснато прави такива чудеса на тренировки. Много хора, които следят непрекъснато Тотнъм са ми казвали, че това е най-добрият нападател, играл някога за отбора. Ще е ужасно, ако го загубим, Тотнъм не може да си позволи това,” завърши Стив Перимен.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов