Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 01:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2006 22:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Лукойл загуби унизително от Цървена звезда с 91:71 като гост и записа една от най-тежките загуби в цялата история на клуба.Никакъв шанс за класиране на четвъртфинал след като трябва да ги победим с повече от 20 точки разлика.Отново отпаднахме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2006 22:25 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Лукойл загуби унизително от Цървена звезда с 91:71 като гост и записа една от най-тежките загуби в цялата история на клуба.Никакъв шанс за класиране на четвъртфинал след като трябва да ги победим с повече от 20 точки разлика.Отново отпаднахме.


Стига ве поне да бяха паднали с 5-6 точки :( :O :brose:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006 18:20 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
dobdob написа:
Лукойл загуби унизително от Цървена звезда с 91:71 като гост и записа една от най-тежките загуби в цялата история на клуба.Никакъв шанс за класиране на четвъртфинал след като трябва да ги победим с повече от 20 точки разлика.Отново отпаднахме.


Стига ве поне да бяха паднали с 5-6 точки :( :O :brose:
Еми какво да се направи.За съжаление паднаха с голяма разлика в точките.

_________________
"Phoenix Suns"
www.samurai7bg.hit.bg
и най - добрият DBZ форум
www.dragonball-bg.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2006 22:08 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Студентите победиха Цървена Звезда със 85-82.С 29 точки се отчете Тодор Стойков :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2006 23:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Да ама отпаднахме.Обаче аз се чудя аре ве няма ли някой NBA отбор да го вземе Стойков.Може и най-мизерните да са Шарлът Атланта Ню Йорк няма значение после ще се издигне.29 точки за 40 минути при 48 за НБА може би прави някъде 36 и 37.Според мен в NBA Стойков спокойно може да прави 22т. средно на мач минимум.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Фев 2006 23:19 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Да ама отпаднахме.Обаче аз се чудя аре ве няма ли някой NBA отбор да го вземе Стойков.Може и най-мизерните да са Шарлът Атланта Ню Йорк няма значение после ще се издигне.29 точки за 40 минути при 48 за НБА може би прави някъде 36 и 37.Според мен в NBA Стойков спокойно може да прави 22т. средно на мач минимум.


Ми той всяко лято ходи на нещо като проби,ако не се лъжа за последно беше във Юта.Джазмените не лошо отборче.Ама той игране толкова добре,че е за някой от по-големите.Е остава да се надяваме това лято най-вече някой да го оцени и да го вземат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2006 15:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Тва не го знаех.Ми аре да го вземат.Няма значение в кой отбор важното е да е от NBA.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2006 21:16 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Тва не го знаех.Ми аре да го вземат.Няма значение в кой отбор важното е да е от NBA.


Е да където и да е ама да не остане във Академик,защото ще си пропилее кариерата.А пак и в България вземе да стане по интересно :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2006 22:13 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А бе за к'ъв баскетбол си говорим кът го няма Jordan!!!!!!??


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2006 22:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ама има Kobe Bryant,Allen Iverson и LeBron James.Я иди в xxx зоната rack1/sports/nba и гледай Kobe Bryant.И изобщо всичко квото е там.Има и на jordan забивки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2006 22:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
А и още нещо.Тоя на аватара ми е Kobe Bryant.Тва не е подправено.Може да ти изглежда супер голям отскока ама тва е щото прави помпа докато забива.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Фев 2006 23:12 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
А и още нещо.Тоя на аватара ми е Kobe Bryant.Тва не е подправено.Може да ти изглежда супер голям отскока ама тва е щото прави помпа докато забива.


А и аз се чудя кой е тоз.Е щом е Кобе значи е истинско :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2006 16:24 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Тодор Стойков подписа договор с испанския Памеса (Валенсия)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2006 17:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Изтока спечели мача на звездите от NBA с 122:120 над запада..За MVP(най-полезен играч) беше ибран LeBron James и така той стана най-младия играч в историята избиран за MVP на мача на звездите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2006 21:10 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Изтока спечели мача на звездите от NBA с 122:120 над запада..За MVP(най-полезен играч) беше ибран LeBron James и така той стана най-младия играч в историята избиран за MVP на мача на звездите.


Мисля,че е излишно да се споменава,че мача беше супер :)
Обаче Шака твърдо беше решил да счупи някой кош :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Фев 2006 10:53 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Поражение с 83:91 претърпя отборът на Балкан Ботевград от Спартак Плевен.
В началото домакините диктуваха темпото на играта, но гостите бързо успяха да се мобилизират и така в края на първата част имаха минималната преднина от една точка. Учудващ обаче бе фактът, че съдийте отсъдиха първото лично нарушение за отборът на Плевен едва в 19 минута на срещата.
До почивката гостите водеха само с две точки, но през второто полувреме успяха да натрупат преднина и мачът завърши в тяхна полза.
За ботевградчани най-полезни бяха Павел Нойков, който въпреки напускането на срещата заради пет лични нарушения завърши с най-голям точков актив-22 точки, и Цветомир Бенчев -15 точки. За гостите най-резултатни бяха Бранко Тотев и Илия Станков, завършили с по 25 точки.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2006 14:00 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Израелката Анат Дрейгор счупи световния рекорд на Гинес за най-много отбелязани точки. В невероятен мач тя вкара 136 в трета баскетболна лига в Израел. Предишният рекорд в Израел бе 108.

Апоел Мейт Ехунда победи с 158:41 гостуващия отбор на Елицур Гиват Шмуел.

"Невероятно е. Бях изненадана, че точната цифра е 136 след края на мача. Съотборничките ми направиха страхотен подарък за 46-я ми рожден ден," каза рекордьорката. "Мисля, че Шира Гивон счупи рекорда за най-много асистенции - 50. Никога не съм го мислила, това е било план на треньора и момичетата да ме изненадат. Дори не съм спала преди мача, заради болната ми дъщеря. Искам да благодаря на съотборчките ми, който се трудиха за да стане възможно." :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2006 14:03 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Приключи гласуването за стартовите петици на HDI Мач на звездите 2006. Общо 2892 човека гласуваха. Най-оспорвана бе битката при крилата на Леденика - Българи, като до последния момент всеки от тях имаше шанс да започне титуляр. Но най-малка бе разликата при крилата на Акватек-Чужденци, като Душан Миличич изправари Ристе Стефанов само с 6 гласа.
След приключване на гласуването стартовата петица на Леденика – Българи изглежда по следния начин:

Асен Великов 55%

Димитър Хорозов 26%

Илия Станков 24%

Георги Давидов 32%

Стефан Георгиев 32%

Най-много гласове от българите получи Георги Давидов – 2016.



За Акватек – Чужденци ще започнат:

Ламонт Джоунс 55%

Дуейн Мортън 40%

Душан Миличич 26%

Саша Топчов 40%

Нинослав Тмушич 27%

Най-много гласове от чужденците получи Дуейн Мортън - 2332


:bubble:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2006 18:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
rubberdubdub написа:
Израелката Анат Дрейгор счупи световния рекорд на Гинес за най-много отбелязани точки. В невероятен мач тя вкара 136 в трета баскетболна лига в Израел. Предишният рекорд в Израел бе 108.

Апоел Мейт Ехунда победи с 158:41 гостуващия отбор на Елицур Гиват Шмуел.

"Невероятно е. Бях изненадана, че точната цифра е 136 след края на мача. Съотборничките ми направиха страхотен подарък за 46-я ми рожден ден," каза рекордьорката. "Мисля, че Шира Гивон счупи рекорда за най-много асистенции - 50. Никога не съм го мислила, това е било план на треньора и момичетата да ме изненадат. Дори не съм спала преди мача, заради болната ми дъщеря. Искам да благодаря на съотборчките ми, който се трудиха за да стане възможно." :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


Да да да да да да да 158:41 и тука ако няма уреждане на мача :)
136 точки в един мач то това и Кобето не успя да направи :O :scared:
Тази госпожа какво прави в Израел да отива у НБА :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Апр 2006 19:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Не видя ли кво пише.3-та лига.Ясна е работата.Все едно да се съберем приятели 5 на 5.Да вземем един професионален съдия да играем продължителност колкото е един баскетболен мач и онея да ми се оставят да прая точки.Пфф смешно е.Тея от Гинес са много зле да го признаят тоя рекорд.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 13:49 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ami to i georgi mladenow e prawil 150 ama macha e bil boikotiran(razkazwal mi go e ochewidec) i ne mu e priznato...qsna e rabotata che e uredeno, wajnoto e che gi e naprawila... :bubble:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Апр 2006 14:21 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Не видя ли кво пише.3-та лига.Ясна е работата.Все едно да се съберем приятели 5 на 5.Да вземем един професионален съдия да играем продължителност колкото е един баскетболен мач и онея да ми се оставят да прая точки.Пфф смешно е.Тея от Гинес са много зле да го признаят тоя рекорд.


Те така казаха и за Кобето,че целия отбор играел тогава за него и той така си направил точките. :)
Обаче това 158:41 много ми прилича на един мач преди 2 години във 2-ра дивизия на Индия едни били 58-1 после ги дисквалифицирали. :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Апр 2006 13:38 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
BULGARIANS - FOREIGNERS

HDI ALL STAR 2006 GAME 86 : 88 DKS Hall, Varna

Partials by quarter : (25-19) (25-20) (16-20) (20-29) 2000 spectators

BULGARIANS Velikov 3, Horozov 11, Stankov 5, Davidov 10, Georgiev 10(Radionov 6, K.Ivanov 15, D.Ivanov 6, Dechev 5, Naydenov 7, Totev 0, Mladenov 6)

FOREIGNERS Jones 30, Elliott 18, Milicic 3, Topchov 2, Tmusic 8(Pejic 3, Anastasov 0, Saric 3, Moore 16,Stojanovic 5)

Referees Shay Shtriks, Marin Mehandjiev, Dimitar Gologanov

MVP of the game Lamont Jones (Foreigners)


Samo moga da kaja, che macha beshe izkliuchitelno glupaw i s wsqka izminala godina stawa po-neorganiziran i typ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2006 12:36 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изиграха се и реваншите от четвъртфиналите на държавния шампионат по баскетбол. В два от тях имаше сериозни скандали и доста грозни сцени, които българския зрител започва да свиква с тях.

В зала Универсиада в София, Спартак МВР посрещна Черно море. В първата среща "моряците" спечелиха с над 40 точки разлика и реванша изглеждаше обезмислен и протоколен. Големия скандал на тази среща бе сбиването на играчи от двата отбора. Още от самото начало и до края двата отбора не се жалеха с лактите и умишлените сблъсъци. Към края на първото полувреме, след борба на пода се озоваха Пламен Алексиев и Станислав Цанов от "полицаите", последваха удари, мигновенно всички играчи скочиха на терена, а някои от пейката на домакините също се включиха в мелето. Мача бе прекъснат за известно време, а Алексиев и Цанов бяха дисквалифицирани, както и няколко човека от пейката на Спартак бяха изгонени в трибуните.

Въпреки това, Черно море победи закономерно с 96:82 и по-добрата си игра и чака на полуфинала един от отборите на Ямбол и Рилски Спортист. Резултата в тази серия е 1:1, след като в реванша Рилецо победи като домакин с 108:101.

Най-резултатни за Черно море бяха Деян Иванов с 19 точки и две красиви забивки през третата част. Богдан Боев също се представи на ниво с 20, а Калоян Иванов и Асен Великов останаха съответно с 14 и 12 точки за гостите от Варна. За Спартак МВР Симеон Ценов наниза 21, а ветерана намиращ се в страхотна форма Ивайло Равуцов добави още 18.

В другата доста интересна среща, в зала Христо Ботев отново във София в реванш се изправиха ЦСКА и Лукойл Академик. След първия мач "студентите" се виждаха крайни победители.

На полувремето "червените" удържаха резултата и губеха само с 6. През второто полувреме подкрепяни от страхотна агитка успяха да измъкнат мача и го спечелиха с 83:74. Силни изяви в края имаха капитана Тони Дечев, Кристофър Муур, Христо Николов и Крум Дойчинов. През последната част Бойко Младенов си контузи лявото коляно и напусна.

По-малко от 5 минути преди края на мача, при 3 точки аванс за ЦСКА, след съдийско отсъждане против "червените", агитката на "армейците" буквално откачи и искаше да се саморазправя със сидиите. И точно в този момент идва и въпроса: Къде е полицията в този мач ? В залата имаше охрана, която буквално бе смачкана от публиката, феновете на ЦСКА нахлуха на терена и започнаха да бият "охранителите". Мача бе прекъснат за около 5 минути, докато нещата се поуспокоят. Играчи на домакините дори отидоха до феновете за да охладят страстите.
Все пак полиция в залата се появи минута преди крайната сирена, а ЦСКА заслужено изравни резултата в серията на 1:1 и победителя от серията ще стане ясен след като двата отбора играят в трети решителен мач в Правец.
Най-резултатни бяха Кристофър Муур с 18, Тони Дечев с 15 и Крум Дойчинов с 12 за домакините. За Лукойл Академик Ламонт Джоунс се отчете с 25, а Симеон Найденов остана с 18.

Отбора на Левски пък победи драматично като гост Спарак Плевен с 87:86. По този начин "сините" ще играят трети мач с плевенчани в София за определяне на единия полуфиналист. Най-резултатни бяха Юлиян Радионов с 20 точки, 17 добави Станислав Славейков, а Дуейн Мортън остана с 16. За Спартак Плевен Илия Станков наниза 26, а центъра Бранко Тотев 20.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2006 12:37 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MEN PLAYOFFS 2006
QUARTERFINALS

SATURDAY, APRIL 29
GAME 3
Sports complex, Pravets
17.30 Lukoil Academic - CSKA
Series tied 1 - 1.

Diana Arena, Yambol
17.30 Yambol - Rilski Sportist
Series tied 1 - 1.

Triaditsa Hall, Sofia
17.30 Levski - Spartak Pleven
Series tied 1 - 1.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Апр 2006 12:37 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Lukoil Academic unbeaten run is over. Last time they lost in Bulgaria was little more than a year ago when they were defeated by CSKA in the Final of Cup of Bulgaria in Stara Zagora.
Since then there was no team to beat Lukoil Academic in local championship or Cup of Bulgaria.
Going without loss in the last three seasons in the playoffs Lukoil Academic finally lost one.
Chances for perfect season in Bulgaria evaporated.
However CSKA wasn’t on the list of teams that can break that run. Pushed to the wall their players showed character and absolutely deservedly won. Instead of taking a summer break they will go to Pravets and play another game.
CSKA tied the series against Lukoil Academic at 1-1 after surprising victory in front of their supporters. The Reds completely shut down the players of Lukoil Academic allowing only 27 opposite points in second half.
Losing at the break 42 – 47, CSKA started the second half on high note and quickly tied the score. The status of the game never changed until the early stage of last quarter when CSKA took the lead for good. After Lukoil Academic was in the hole they tried to come back by shooting way too much behind the 3-point line. This time they didn’t shoot the ball well and their percentage from the field was very low.
American center Christopher Moore led five other players in double figures with 18 points. He added 7 rebounds and 2 steals. Veteran Tony Dechev added 15 points, 3 rebounds and 3 assists.
Youngster Krym Doychinov had great game and ended with 12 points with some very important baskets in the second half.
Lamont Jones was the best scorer on the floor with 25 points. Simeon Naydenov added 18 points for defending champions.
Georgi Davidov was a point short of getting double double – 10 rebounds and 9 points.
Lukoil Academic center Boyko Mladenov left the game in the beginning of the last quarter with left knee injury.
CSKA finished the game with 16 assists while Lukoil Academic had only 6.
Third and decisive game is Saturday night in Sports complex in Pravets with 17.30 tip-off time.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2006 15:22 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Проведе се заседание на Дисциплинарната комисия към БФБ по повод безредиците по време на реваншите от четвъртфиналните мачове от първенството между отборите на Спартак Евроинс МВР - Черно море Интерком Груп и ЦСКА - Лукойл Академик. Ето и решенията които взе комисията:

За срещата Спартак Евроинс МВР - Черно море Интерком груп

1. За допусната саморазправа с употреба на физическа сила на основание член 13 и член 18 от ДП наказва състезателите Пламен Алексиев (Черно море Интерком груп) и Станислав Цанов (Спартак Евроинс МВР) с глоба в размер 840 всеки

2. За допускане по време на срещата на пейката за резервите на лице извън състава на представителния отбор, на основание член 8.1.13 от Наредбата наказва Даниел Димитров, старши-треньор на Спартак Евроинс МВР с глоба в размер 200 лева

3. Сезира НСКБ, че съдиите на срещата не са изпълнили член 39.2.1 от състезатения правнилник

За срещата ЦСКА – Лукойл Академик

1. За допуснат опит, но предодвратено навлизане на част от организираната агитка на ЦСКА на тереана, на основание член 40 от ДП наказва ПБК ЦСКА с глоба в размер на 3500 лева

2. Препоръчва категорично на ръководството на ПБК ЦСКА да използва за охрана на срещите и Националната полиция

3. Изразява благодарност на състезателите и ръководството на представителния отбор на ЦСКА за своевременните и успешни действия за предодвратяване на навлизането на огранизирана агитка на терена


Източник: БФ Баскетбол


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2006 15:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Отборите на Макаби Тел Авив и ЦСКА Москва ще играят на финал в най-силния европейски клубен турнир Евролигата.

В повторение на миналогодишния финал, Макаби Тел Авив победи испанския Тау Керамика с 80:75 в единия полуфинал.
Израелците ще играят на финал за трета поредна година и ако го спечелят ще се присъединят към отборите на Югопластика Сплит и ASK Рига, като единствените печелили трофея в три поредни години.

Макаби имаха преднина от 51:32 на почивката, а в началото на последната четвъртина водеха вече с 77:48, което предреши и двубоя.
Силно за Тел Авив играха Масео Бастон (на снимката) с 20 точки, 7 борби и рекордните в Евролигата 6 "чадъра". Антъни Паркър вкара всичките си 19 точки в първото полувреме, а Никола Вуйчич се отчете с 16 точки, 8 борби и 7 асистенции. За Тау аржентинецът Луйс Скола вкара 17, Травис Хансън завърши с 15, а Серкан Ердоган и Корнел Дейвид нанизоха по 12.

ЦСКА имаше далеч по тежка задача докато се добере до финала. Те победиха във втория полуфинал отбора на Барселона и по този начин двата испански отбора бяха отстранени.

ЦСКА изоставаха в резултата в началото на третата част с 45:34, но от пейката много добре се включи Тео Папалукас с 19 точки. Те направиха серия от 13-0, с което поведоха. Барселона успя да изравни резултата за 63:63, но ЦСКА отново направи добра серия от 9-1 и успя да изкове победата. 19 точки за победителите наниза и Джей Ар Холдън, с 17 остана Матиаз Смодис, а Трейджън Лангдън с 13. За Барселона Шамонд Уилямс се разписа с 24 точки, Буутси Торнтън вкара 15, а испанската звезда Хуан Карлос Наваро 10.
Треньорът на ЦСКА Еторе Месина ще води отбор за трети път на финал в Евролигата с трети различен отбор. Предишните два отбора бяха Виртус Болоня и Бенетон Тревизо. Последния финал в които са играли руснаците е бил през далечната 1973 г.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Апр 2006 15:40 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Гардът на Мемфис Майк Милър получи приза за Най-полезен шести играч в Лигата – награда, давана на най-добре представящата се резерва през сезона. Стартирайки от пейката, Милър има средно по 13.7 точки на мач и 5.4 борби.
„Милър трябваше да мине едно ниво по-ниско, но нямаше проблем да играе като резерва и се пригоди идеално към отбора,” коментира президентът на Мемфис Джери Уест.
„Неговото отношение към работата няма равно,” добави Уест. ”Никога не съм виждал по-здраво работещ играч от него.”
Наградата е първа за играч на Мемфис в историята на клуба.
„Това просто показва, че сма направили добра година като отбор,” заяви скромно Милър. ”През повечето време, ако погледнете списъка, всички резерви са част от побеждаващи тимове.”
Треньорът Майк Фратело разказа как е провел разговор с Милър относно решението да го остави на пейката, заради промени в състава: „Той каза: `Това, което е най-добро за отбора, е най-добро и за мен`. Няма много състезатели, които биха се жертвали заради отбор си по този начин.”


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Апр 2006 16:40 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Лукойл Академик - ЦСКА 99:76
Академик се класира на полуфинал след 2:1 в серията

Ямбол - Рилски Спортист 92:89
Ямбол се класира на полуфинал след 2:1 в серията

Левски - Спартак Плевен 96:78
Левски се класира на полуфинал след 2:1 в серията

Програма за полуфиналните срещи
вторник, 2 май
18:00 Черно море Интерком Груп - Ямбол (з. ДКС)
18:00 Лукойл Академик - Левски (з. Правец)

сряда, 3 май
18:00 Черно море Интерком Груп - Ямбол (з. ДКС)
18:00 Лукойл Академик - Левски (з. Правец)

събота, 6 май
17:30 Ямбол - Черно море Интерком Груп (з. Диана)
17:30 Левски - Лукойл Академик (з. Универсиада)

*(заб.) - играе се до 3 победи от 5 мача


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов