Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 12:07

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 22:33 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Ми...помогни му да се оправи
:loving:

Хахаха... :) dobdob контузията е една и съща, просто не се е възстановил напълно предния път и сега отново има болки.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 03:46 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
За тези, които не са успели да гледат супер дербито на Европа в събота съм го качил, за да няма недоволни :two beer: :two beer:

BARCELONA - REAL MADRID (10.03.2007)

ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ НА ВСИЧКИ !!!!


:two beer: :two beer:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 10:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Димитър Бербатов може да пропусне реванша с Брага

Контузия в прасеца може да извади нападателя от игра за поне една седмица
Българският нападател на Тотнъм Димитър Бербатов може да пропусне 1/8-финалния мач реванш на отбора си с португалския Брага заради контузията в прасеца, която получи при равенството 3:3 с Челси на “Стамфорд Бридж”, информират медиите на Албиона.

Наставникът на "шпорите" Мартин Йол заяви, че Бербатов е усетил болка в прасеца още на почивката на 1/4-финалната среща за ФА Къп.

"Нямахме късмет, защото Димитър Бербатов каза още на почивката, че има проблеми с прасеца. Поисках от него да изиграе още 10-15 минути, но не можех да рискувам повече", заяви Мартин Йол пред Скай Спортс. Мениджърът добави, че ще трябва да бъдат направени допълнителни изследвания, преди да стане ясно дали Бербатов ще може да играе срещу Брага на “Уайт Харт Лейн” в сряда. Първата среща в Португалия завърши 3:2 за Тотнъм.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 14:40 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
batista написа:
За тези, които не са успели да гледат супер дербито на Европа в събота съм го качил, за да няма недоволни :two beer: :two beer:

BARCELONA - REAL MADRID (10.03.2007)

ПРИЯТНО ГЛЕДАНЕ НА ВСИЧКИ !!!!


:two beer: :two beer:

евала


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 16:38 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
donbalon.bg
ВДИГАТ ЗАПЛАТАТА НА БЕРБАТОВ

Тотнъм се готви да предложи нов договор на българския голмайстор, разкри английският таблоид "Сънди Мирър". Страхотните изяви на Бербо с екипа на "шпорите" през последните месеци накараха шефовете в клуба да се чудят как да го задържат за още пет години. Решението е увеличение на заплатата, която ще възлиза на над 50000 евро на седмица. 26-годишният капитан на българския национален отбор е засипван с похвали от медиите на Острова, като всички се редят на опашка за интервюта и материали с негово участие. Бербатов се адаптира изключително бързо към английския футбол и в Тотнъм са готови да възнаградят усилията му. Димитър Бербатов все още има четири години от настоящия си договор, но ''шпорите'' са наясно, че формата, която демонстрира ще го направи обект на желание на много от грандовете, както на Албиона, така и в Испания и Италия. Със сигурност се знае за интерес от страна на Манчестър Юнайтед и Ливърпул.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 16:40 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
5 години няма ,но още 1-2 години е добре да остане. Публиката го обича , титуляр е , бележи редовно ,а и Тотнъм догодина ако са по-стабилни отзад нищо чудно да са в четворката.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 17:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Аз ако печелих 50 000 евро на седмица ми стига да играя 3 месеца и после живот майка...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 18:31 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е то всеки ако можеше да е добър като Митака..

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 20:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Повече взима.. ;)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 20:59 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
жалко ще е бербатов ако не може да играе срещу брага щото ще гледам мача по тв7 надявам се да играе :)

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 21:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
"Таймс": Класата на Бербатов проличава и в негово отсъствие

Понякога важността на отделния футболист за отбора проличава най-ярко в неговото отсъствие. Когато Бербатов напусна терена в 65-ата минута срещу Челси вчера (б.р. 11 март 2007), Тотнъм беше във вихъра си и водеше с 3:1 на "Стамфорд Бридж". След смяната на българина Тотнъм вече нямаше шансове в нападение, а от другата страна Дидие Дрогба заплашваше да стане играч на мача. Бербатов и Дрогба несъмнено спорят за приза най-добър нападател в Премиършип този сезон, но определено българинът показа повече достойнства в директния сблъсък вчера.


На Димитър може би му липсва физическата мощ на котдивоареца, както и на предишни център-нападатели на Тотнъм като Боби Смит и Мартин Чивърс. Неговият стил в същото време е по-елегантен и от този на Алан Гилзеан. Особено когато става въпрос за владеене на топката. Въпреки че гардирането на кълбото в предни позиции не е силата на Бербо, той винаги участва в организирането на акциите. Когато топката достигне до него, винаги намира височина и сила да се пребори за нея. Погледът към играта и чувството да подава, да се движи правилно по терена, да усеща ритъма на играта, да избира точната позиция го откроиха през първото полувреме на вчерашния двубой. Успяваше да надхитри своя пазач Ласана Диара с много техника.


В 5-ата минута показа нюха си към откриване на свободни пространства, отскубвайки се от Рикардо Карвальо и Микаел Есиен. При паса на Аарън Ленън Бербо знаеше къде да застане, за да не остави шанс на Микаел Есиен при спринта към топката и да реализира. Петер Чех логично се опита да покрие близкия ъгъл, но Бербатов порази средата на вратата със страховит шут.


Ефективността на българина не се изчерпва с борба в предни позиции. Той открадна топката от Ариен Робен от дясната страна на отбраната на "шпорите" и от него започна атаката за третия гол на Тотнъм. Очакваният щурм на Челси накара Бербатов да се върне в защита и да брани самоотвержено собствената си врата.

Неговият пас към Аарън Ленън доведе до гол 6 минути след почивката, но за жалост травма в слабините попречи на Бербо да продължи срещата. "Не можех да го рискувам", оправда се Мартин Йол след смяната. Дрогба дълго време не можеше да влезе в мача, но след смяната на Мидо на мястото на българина котдивоарецът почна по-често да играе с топката. Тъмнокожата перла на Челси бе в основата на гола на Лампард за 2:3. Негова бе и заслугата за попадението на Калу за 3:3.

Дрогба помогна много на своя тим за изравняването. Но дали щеше да стане така, ако Бербатов беше на терена до края.


Цитат:
Дейвид Бекъм впечатлен от Бербатов

Английската футболна звезда Дейвид Бекъм остана впечатлен от изявите на Димитър Бербатов. Халфът на Реал (Мадрид) изгледа от трибуните двубой между Тотнъм и Челси за Купата на Англия. Срещата завърши 3:3, а българинът откри резултата в петата минута. Бекъм е в Англия, за да присъства във вторник на демонстративен мач, в който няма да участва поради контузия. След лондонското дерби Бекъм коментира срещата пред английските медии. "Стана много хубав мач. Мисля, че резултатът е справедлив", сподели бившият капитан на английския национален отбор, като похвали начина на игра на Тотнъм и специално представянето на Димитър Бербатов.


Цитат:
Сменили Бербо заради травма
Смяната на Бербатов в 66-ата минута при равенството 3:3 на Тотнъм при гостуването на Челси в 1/4-финалите на турнира за Купата на Англия е била продиктувана от проблем в слабините. Това стана ясно след последния съдийски сигнал. Новината съобщи мениджърът на „шпорите” Мартин Йол на въпрос защо е сменил един от най-добрите си играчи в решителен момент от срещата. „Нямахме късмет, след като Митко получи разтежение преди края на първата част. На полувремето решихме да излезе на терена и ако почувства болки, да бъде сменен. Реших да не рискувам да получи по-сериозна контузия и затова го замених с Мидо”, сподели Йол


Едни казват контузия в прасеца, други в слабините..върви ги разбери.. :boo:

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 21:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Димитър Бербатов готов за игра срещу Брага :dancing:

Контузията на национала се оказа по-лека от очакваното
Димитър Бербатов ще бъде готов да играе в сряда за Купата на УЕФА за Тотнъм срещу гостуващия Брага. Националът получи контузия в прасеца в двубоя за Купата на Англия срещу Челси (3:3) в неделя и беше заменен принудително. След последните медицински изследвания се разбра, че травмата е по-лека от очакваното и Бербо ще е готов за игра.
След срещата на "Стамфорд Бридж", в която българинът откри резултата, мениджърът на „шпорите" Мартин Йол бе на мнение, че по-скоро Митко няма да играе срещу португалския отбор. Миналата седмица Тотнъм победи Брага с 3:2, което до голяма степен прави английският отбор сигурен за четвъртфиналите в турнира за Купата на УЕФА.


Цитат:
Балак: Бербатов играе по-добре от мен в Премиършип
Бившият съотборник на българина го похвали за изявите му в Тотнъм
"Димитър Бербатов играе по-добре от мен в Тотнъм, отколкото аз в Челси на този етап", призна звездата на Челси и капитан на германския национален отбор по футбол Михаел Балак пред английският всекидневник "Индипендънт".

В материала се припомня, че двамата са били съотборници в силния тим на Байер (Леверкузен), стигнал преди няколко сезона до финал в Шампионската лига.

"Бербатов се приспособи по-добре от мен към футбола в английската Висша лига. Той е добър човек и отличен футболист, радвам се за него и феновете на Тотнъм", допълни Балак.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 21:20 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Цитат:
Димитър Бербатов готов за игра срещу Брага :dancing:

Контузията на национала се оказа по-лека от очакваното
Димитър Бербатов ще бъде готов да играе в сряда за Купата на УЕФА за Тотнъм срещу гостуващия Брага. Националът получи контузия в прасеца в двубоя за Купата на Англия срещу Челси (3:3) в неделя и беше заменен принудително. След последните медицински изследвания се разбра, че травмата е по-лека от очакваното и Бербо ще е готов за игра.
След срещата на "Стамфорд Бридж", в която българинът откри резултата, мениджърът на „шпорите" Мартин Йол бе на мнение, че по-скоро Митко няма да играе срещу португалския отбор. Миналата седмица Тотнъм победи Брага с 3:2, което до голяма степен прави английският отбор сигурен за четвъртфиналите в турнира за Купата на УЕФА.


Цитат:
Балак: Бербатов играе по-добре от мен в Премиършип
Бившият съотборник на българина го похвали за изявите му в Тотнъм
"Димитър Бербатов играе по-добре от мен в Тотнъм, отколкото аз в Челси на този етап", призна звездата на Челси и капитан на германския национален отбор по футбол Михаел Балак пред английският всекидневник "Индипендънт".

В материала се припомня, че двамата са били съотборници в силния тим на Байер (Леверкузен), стигнал преди няколко сезона до финал в Шампионската лига.

"Бербатов се приспособи по-добре от мен към футбола в английската Висша лига. Той е добър човек и отличен футболист, радвам се за него и феновете на Тотнъм", допълни Балак.

е браво :two beer:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Мар 2007 23:34 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Балак: Бербатов играе по-добре от мен в Премиършип
Скоро и Анри и Дрогба ако признаят... :) Браво!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 00:00 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
в свръх суперформа е :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 00:04 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ComickalyTroll написа:
в свръх суперформа е :)

dano q poddyrja do kraq na sezona i lqtoto da go vzemamt v po-golqm otbor

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 00:06 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
ComickalyTroll написа:
в свръх суперформа е :)

dano q poddyrja do kraq na sezona i lqtoto da go vzemamt v po-golqm otbor

добре ще е сякаш да остане поне още 1 година ни и мисля че тотнъм няма да го дадат лесно :) ако го иска някой


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 09:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
ComickalyTroll написа:
в свръх суперформа е :)

dano q poddyrja do kraq na sezona i lqtoto da go vzemamt v po-golqm otbor

И Бербатов, и Емо Данчев казаха че ще стои в Тотнъм още поне 1-2 сезона за да се доразвие ;)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 15:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Бербатов е един от най-атрактивните нападатели в света.Ако продължава в това темпо нищо чудно до 2-3 години да прави компания на Стоичков при носителите на златни топки.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 15:36 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Бербатов е добър , ама няма да стане 2-рия Стоичков , защото Стоичков не е бил п*тка на терена ами беше лошото момче.Втори Стоичков може да бъде само Мартин Петров.Мартин се раздава , докато Бербатов все чака нещо и от време на време като го скастрят и почва да бяга.Иначе наистина е реализатор , но непостоянен.


Maystora написа:
Painful{}Girl``` написа:
Maystora написа:
Painful{}Girl``` написа:
Maystora написа:
Бербатов манекенчето ли ? Същия педераст кат Дейвид Бекъм ! Ясно ми е за какво става на въпрос ! Георги Иванов - Гонзо просто е върха много много по-добър от Бербатов макар и малко хора да го оценяват.

Мн хубави вицове разказваш.Поздравления! :dance:


Много ме дразните момичетата...ти в момента си една пикла дет хабер си няма от футбол харесала Бербатов както повечето жени и вече си Мисли че е най-добрия ! Оф мали мали....ся ако те питам Левски или Цска ще кажиш ЦСкА...а ако те питам за химна или година през която е основан отбора---Незнаеш !

Пикла викай на някоя друга :boi: Какво като го харесвам като мъж?Това да не значи че не разбирам от футбол?Ставаш смешен...


Окей окей всички чорбарчета защитиха Бербатов манекена ! Мартин Петров е къде по от Бербатов Манекена !
Няма значение...не ми са спори сега и за спорт камоли за футбол...
Painful{}Girl``` виж ся аз може да ставам смешен ,но казвам истината...ти го харесваш като мъж не като играч!
Към всички : Защо винаги гледате кой вкарва ...а не кой играе?
Щом толкова го хвалите пуснете го сам срещу някой отбор да го видим какъв гол ще направи...отбора му прави цялата работа той просто я завършва.!Ако не съм прави почвайте да спорите


Maystora написа:
Бербатов манекенчето ли ? Същия педераст кат Дейвид Бекъм ! Ясно ми е за какво става на въпрос ! Георги Иванов - Гонзо просто е върха много много по-добър от Бербатов макар и малко хора да го оценяват.




Ахахаха де се скрихте бе мишоци :) Сега ме мързи и на Добича да търся мненията преди началото на FA-a как Бербатов е дърво и мързел. Ах колко жалко е да си..знете кво. Не го приемайте като заяждане ,но обичам винаги да ви натяквам кви "капацитети" сте :)

Айде лижете сега гъза на Бербо и пишете колко е велик.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 16:14 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
само го хвалим щото си го заслужава чак да го лижем :boi:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 16:47 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Говоря за тия дето преди го псуваха ,че е манекен ,а сега тръбят колко е велик.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 17:29 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
da we nqkoi le6peri maneken mu vikat maneken e bekam ne berbo

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 18:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ама да си говорят квото си искат..Бербатов го интересуваше чуждото мнение когато беше в ЦСКА и то не за друго, а защото беше млад.Дреме му сега на Митака кво говорят някои..Той да си играе все така добре а пък какво говорят другите е без значение :)

Цитат:
Бербо:Не съм контузен, искам да играя всеки ден
„Здрав съм и ако Мартин Йол реши да ме пусне срещу Брага няма никакъв проблем”, това заяви за „Гол линия” звездата на Тотнъм Димитър Бербатов.

Асът на националния отбор сподели, че е готов да играе всеки ден въпреки умората, която го е налегнала заради голямото количество мачове в Англия.

Бербо призна, че клубният му тим е наивен на моменти и пропуска отлични възможности, както се случи вчера в двубоя срещу Челси.

Нападателят отрече, че заплатата му ще бъде увеличена. Футболистът с номер девет каза: „Не мисля за подобни неща, а и такива работи никога не стават по време на сезона”.

Бербатов заяви още, че се надява най-силният сезон в кариерата му да бъде последният. Таранът за пореден път сподели, че не се вълнува от трансфер в друг клуб: „Ако играя добре всичко ще си дойде на мястото.”

Бившият футболист на ЦСКА коментира и темата на деня, свързана с треньорската рокада при „червените”. Бербо каза загадъчно: „Когато много хора искат да управляват нещо, до нищо добро не се стига”.


Цитат:
Бербатов ще надмине Юрген Клинсман и Давид Жинола

Йол сгрешил, като сменил Митко в мача с Челси
"Димитър Бербатов ще надмине Крал Юрген и Давид Жинола", пише в "Sportingo" журналистът Адам Маниам, в чиято родина Израел отборът на Тотнъм има сериозно лоби.

Според статията в новата история на Тотнъм само двама футболисти - Юрген Клинсман и Давид Жинола, са можели да извисят Тотнъм до хегемон в Англия и Европа.

"Момчето чудо от България е на път да надмине и двамата, защото за броени месеци, откакто е в Тотнъм, издигна класата на тима до съвсем друго ниво. Дано шефовете успеят да го задържат на Уайт Харт Лейн", пише още в материала.

Много фенове на Тотнъм, както и представители на клубното ръководство, сочат обвинително с пръст към мениджъра на тима Мартин Йол заради смяната на Бербатов след час игра в неделя, струвала победата над Челси.

"За привържениците на Тотнъм българинът вече е талисман на успеха и имат основание да страдат, че той не игра до края на мача. Йол обаче говори за принудителна смяна на Бербатов заради контузия, което е уважителна причина", допълва статията.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 19:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
toxic написа:
Ахахаха де се скрихте бе мишоци Сега ме мързи и на Добича да търся мненията преди началото на FA-a как Бербатов е дърво и мързел. Ах колко жалко е да си..знете кво. Не го приемайте като заяждане ,но обичам винаги да ви натяквам кви "капацитети" сте


Мисля,че мнението ми,че Бербатов е дърво произлизаше от играта му в националния.И тогава наистина си беше дърво.Аз винаги коментриам реалистично нещата.Този сезон има невероятно израстване и Тотнъм вече не може без него.Не мога да кажа на бялото черно и на черното бяло.Сега му признавам,че е добър,ама преди за националния играеше като дърво.Никога не съм бил против Бербатов или да го мразя щото е бил в ЦСКА.Туй само вие жалките злобни фенчета на ЦСКА го можете.

Иначе както вие казвате Бербатов е поредния футболист излязъл от ЦСКА и сигурно за това нещо се опитваш токсик да го възхваляваш.Интересно тоя същия Бербатов дето е юноша на Пирин и дето феновете на ЦСКА редовно го псуваха и разплакваха.Както и да е важното е,че е излязъл от ЦСКА нали хахаха.

И поради огромната ти злоба Токсик изкара Гунди едва ли не вън от 10-ката на най-добрите бг футболисти в някои твои мнения

Интересно ми е ако зададът въпрос на Бербатов на кой български отбор симпатизира ще каже със сигурност Левски.А не оня пълен с мангали и противен сегашен отбор на ЦСКА..Едва ли Бербатов ви обича и ще ви помни с добро.Единственото което направихте за него е че го вкарахте в големия футбол и той успя да се оттърве от вас.

Айде честитка ви на новия тренъор.Дано успее да накара тея маймуни да играят,че като гледам и Литекса ви настига и като нищо може да се озовете на 4-то място накрая на сезона.(хаха току що ви пожелах успех хахаах) аре нищо то и без това ви трябва.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 19:47 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
http://www.eurosport.com/
айде дайте си гласа за бербатов :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 20:06 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ComickalyTroll написа:
http://www.eurosport.com/
айде дайте си гласа за бербатов :)

vednaga ;) :bestwishes: ehe 55% za berbatov sa glasuvali ot 2000 i ne6to

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 20:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ее нереален ми се струва този резултат.Май наще хакери пак имат нещо общо ама незнам може наистина да е толкова популярен в Англия Бербо.Незнам как е там.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 21:23 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ами то в националния и Ето да сложиш ще е същия хуй ,но кво да ти обяснявам. И аз точно това казвах и тогава ,че като имаме плачевни полузащитници и халфове пак е чудо ,че отвреме навреме нападателите вкарват.

И айде стига с тоя Гунди . Факт е ,че Бербатов е играл в ЦСКА и толкова. Че в Германия се дооформи си е факт. Че ако беше останал в Пирин никой нямаше да го знае също. Стига само сте се занимавали с Левски/ЦСКА. Аз отдавна съм изтъквал кой клуб какви играчи е допринесъл за славата на Б-я. Обвинявай Милко Балев , казармата и политиката на Буш ,но това е положението.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Мар 2007 23:46 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Tака е!Един нападател не може да вкарва голове ако от зад няма кой да действа.Ся Бербатов че не играел добре за национала по някое време не може да се съди за това дали е добър или не.От заде кът играят неигралия от 100 години Гошко Пеев и неигралия за Чарлтън пак долу горе от толкоз време Кишишев,който даже и не му е мястото да играе халф, тъй ши са нещата.Иначе Бербатов мн добре му пасна на играта английския футбол,щото защитата си пада малко по джентълменска,не е като например Италия дет напрао ти влизат с балтията и са праят на ударени.И нека да си стои още някоя година в Тотнъм,пък после ако върви добре вече да го земе някой по голям отбор,само че не ми са иска да е Челси.По добре би му отивал Ливърпул или някой испански гранд


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов