Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 13:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 10:15 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Canizares написа:
Ади ся Яска..изпуснахте си шанса да биете..на Анфилд 100% победа за Ливърпул :)


Не бързай!!! Какво направихме на Бернабеу? Никой друг английски отбор не може да ги унижи така!!! Какво направихме на Сан Сиро? Също ги унижихме. Ами кой следва да унижим ..... а да .... на Аналфиилд. Лузърпул не играе футбол!!! Те се затварят 10 човека в тяхното поле, както прави и всеки отбор, който играе срещу Арсенал, и има един хаплю който чака до защитата да му подадат от тяхното поле. Ами това показва некреативност на играта. Единствения отбор, който е играл достойно срещу Арсенал е Барселона на финала на ШЛ. А и да не забравяме и друго за мача. Съдията по закон е пед*л. По божи закон Арсенал трябва да бъде ощетен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 10:25 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Хахах :bang:
When you walk,through a storm
hold your head, up high
and don't be afraid, of the dark
At the end,of the storm,is a golden sky
and the sweet silver song,of lark.
Walk on, through the wind
walk on, through the rain,
Tho' your dreams, be tossed and blown
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Liverpool! Liverpool! Liverpool!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 10:37 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Дек 2007 12:18
Мнения: 410
Местоположение: СССР
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
oтиде ДУБАЛА на венгерчо .. от дубал накрая нищо хаха нито в англия нито в ШЛ колко жалко за жалак отбор :)

Яд та е 4е ва Онижиха така здраво на сан сииро

_________________
Ако ще падаш,падай прав,но не и на колене!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 10:52 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
Хахах :bang:
When you walk,through a storm
hold your head, up high
and don't be afraid, of the dark
At the end,of the storm,is a golden sky
and the sweet silver song,of lark.
Walk on, through the wind
walk on, through the rain,
Tho' your dreams, be tossed and blown
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Liverpool! Liverpool! Liverpool!


Неграмотен ли си или да? Ходи си в темичката за Пул и не петни темата на отбора, който играе красив футбол, за разлика от лузърите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 11:12 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Мар 2006 16:25
Мнения: 106
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вярно е Арсенал играе много красив и атрактивен футбол, но в такива турнири е важно резултата, а тоя Бенитез вече е доказал, че поне в 2 мача знае как да излиза краен победител. Може и с 1 гол за 2 мача ама пак продължават. Все пак успех на Арсенал на реванша, защото не ми се гледа пак Ливърпул-Челси


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 11:13 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 21 Дек 2007 14:54
Мнения: 186
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
koi4o написа:
South^Front-d4 написа:
Хахах :bang:
When you walk,through a storm
hold your head, up high
and don't be afraid, of the dark
At the end,of the storm,is a golden sky
and the sweet silver song,of lark.
Walk on, through the wind
walk on, through the rain,
Tho' your dreams, be tossed and blown
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Liverpool! Liverpool! Liverpool!


Неграмотен ли си или да? Ходи си в темичката за Пул и не петни темата на отбора, който играе красив футбол, за разлика от лузърите.
:good post:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 11:19 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
i za vas ima6e golqm mal6ans oneq 1 ataka edin gol a vie super mnogo polojeiq ama v kraina smetka mislq 4elsi i arsenal 6e napraqt dobri londonski derbita na 1/2 finala ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 11:29 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
koi4o написа:
South^Front-d4 написа:
Хахах :bang:
When you walk,through a storm
hold your head, up high
and don't be afraid, of the dark
At the end,of the storm,is a golden sky
and the sweet silver song,of lark.
Walk on, through the wind
walk on, through the rain,
Tho' your dreams, be tossed and blown
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE
WALK ON,WALK ON,WITH HOPE IN YOUR HEART
AND YOU'LL NEVER WALK ALONE
YOU'LL NEVER WALK ALONE

Liverpool! Liverpool! Liverpool!


Неграмотен ли си или да? Ходи си в темичката за Пул и не петни темата на отбора, който играе красив футбол, за разлика от лузърите.

Внимавай с пренебрежителния тон, щото нито си ми на възраста, нито си ми на акъла!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 11:53 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Вярно е, но ти влизаш и почваш да пишеш глупости за пул, ами влез си в темичката за Пул и там си го напиши. Какво пишеш глупости тук?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 12:01 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 21 Фев 2008 21:29
Мнения: 37
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nakraq Arsenal ... 6te ostane bez trofei... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 12:59 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Beckham93 написа:
Nakraq Arsenal ... 6te ostane bez trofei... :)
:bye:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 17:33 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
koi4o написа:
liverpool89 написа:
vandal4o написа:
Chelsea написа:
pak ste slabi :P
:good: :good post:


Sajelqvam i az taka mislq :P :P
Pyk i ste do tyka v CL Sorry :bestwishes: :clap:


Ходете си в темичката за Looserfool.

puk ti otivai sa blusni nqkyde ...
Shte pisha v koqto tema si iskam qsno :good mornig:

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2008 19:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Едва ли ще ти е много приятно ако и аз почна да "хейтърствам" в темичката ви.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2008 11:50 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
koi4o написа:
liverpool89 написа:
vandal4o написа:
Chelsea написа:
pak ste slabi :P
:good: :good post:


Sajelqvam i az taka mislq :P :P
Pyk i ste do tyka v CL Sorry :bestwishes: :clap:


Ходете си в темичката за Looserfool.


Koi go kazva deto pishe vyv vsqka tema i plue otborite ti hodi se hvurli ot nqkoi blok ...

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2008 11:51 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
the_undertaker написа:
liverpool89 написа:
vandal4o написа:
Chelsea написа:
pak ste slabi :P
:good: :good post:


Sajelqvam i az taka mislq :P :P
Pyk i ste do tyka v CL Sorry :bestwishes: :clap:

awe vzemi sa blasni nqkade moi


Emi moje ti da se blusnesh nqkyde sled macha na Anfield ...

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2008 12:50 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ето и коментарите на Борислав Борисов(коментатора на Диема) за мачовете на Арсенал срещу Болтън (ВЛ) и Ливърпул (ШЛ)

Болтън(като фен):
Първо искам да кажа, че това мнение го няма в "OnTheWeb", но имах нужда да го напиша. Като фен и човек, който много обича този отбор и клуб.
В живота си съм гледал много мачове на Арсенал и безкрайно рядко съм се чувствал така, както вчера около 19 часа. Мисля, че не можах да водя студиото дори добре. Защото в този тим на Арсенал има нещо, което е наистина прекрасно за фенове като нас. Да, аз винаги ще смятам, че сегашният отбор има нужда от още две или три "готови" лица, които да влязат направо в отбора (подобно на Бакари Саня), за да стигне до титлата. И може би този сезон няма да стигнем до триумф. Но този отбор не може да не е симпатичен на всички. Защото ни даде няколко мача, които си заслужават.
Припомнете си последния месец и половина. Пет поредни мача в Лигата без победа, които обаче бяха съчетани с мачовете срещу Милан, които наистина показаха класата на този състав. Аз много често сравнявам този сезон с онзи през 2000-2001. Тогава нещата бяха аналогични. Отборът правеше страхотни мачове, но някак точките не идваха. В крайна сметка останахме втори. Имаше обаче един мач, за който винаги си спомням. Той е сред любимите ми в цялата история на Арсенал. Тогава работех в БНТ. Беше неделя следобяд и гледах мача на Арсенал с Астън Вила на "Хайбъри". Датата е 9 декември 2001 година. Вила поведе с 2:0 на нашия стадион и не се виждаше и капчица от стила и играта на Арсенал. Честно казано бях отчаян. И тогава през втората част видях знаменит обрат до 3:2 с победен гол в 90-а минута. Беше невероятно. Обикалях апартамента като един щастлив човек и не можех да си намеря място от щастие. не заради победата или титлата (да, ние я спечелихме в края на сезона, но по онова време не изглеждаше вероятно това да стане), а заради факта, че видях един отбор, който щеше да прави големи неща. Има такива мачове, когато в главата ти блесва факта, че този отбор ще е силен и успешен.
На почивката на мача вчера пак бях отчаян като фен. Напълно. Нямаше и помен от играта на този отбор. Нито подаванията, нито завършващия удар, изобщо нищо. И червен картон дори. А и терен, на който по традиция не можем да играем. Сякаш като излезем срещу Болтън просто отборът не е на себе си. И изведнъж се оказва, че за 15 минути видяхме истинско прераждане. Какво е казал Венгер сигурно е тайна, но е хубаво поне той да помни думите си. Защото такава мотивация не съм виждал от дълго време. Може би само на почивката на мача с Ливърпул през 2004 имаше подобен ефект, но тогава Анри свърши работата с блясък и класа. Слабото място на Венгер са мотивационните му способности. Но този път той обърна мача явно на почивката. Но исках друго да кажа.
Миналият сезон пишех във форума с друг ник. Може и да има хора, които го знаят, но бих ги помолил да не го споделят публично. Та с него, написах, че един ден Болтън ще пострада от нас жестоко. Един ден те ще изпаднат и точно ние ще ги пратим в Чемпиъншип. Мисля, че вчера стана и това. Малко възмездие на 5 години мъки, които са ни причинявали и подаръци към други отбори.
Когато видиш едно такова прераждане, то обикновено има дългосрочен ефект. Този обрат ще обърне сезона. Да, сигурно за титлата може и да е късно, но поне няма да гледаме мачове като в последните седмици. А и когато един голям отбор се създава в него винаги има емблематични мачове и моменти. Вчерашният бе един такъв за Арсенал. Ствуа ми се, че вчера видях края на един процес на съзряване. Сега очаквам две, три попълнения за широчина на състава през лятото и догодина титла. Да, този сезон имаме оправдание, но другият няма да има. След този обрат мога да кажа, че Арсенал е готов за титлата.
Получи се малко хаотично мнение, различно от всеки друг път, но това е мнение на фен. И сигурно ще има хора, които ще го използват в "OnTheWeb", но това не ме притеснява. В крайна сметка и аз съм като всички хора, които се радват на успехите на любимия си тим.


Ливърпул:

2008-04-03
от Борислав Борисов

Този път реших да не премислям и да напиша текста веднага след края на мача. Може би защото не възприемам този двубой като нещо особено. За мен мачът в събота е далеч по-важен. Но ето резултатът от вечерта. Арсенал – Ливърпул 1:1. Ясно е, че преди всичко останало ще говорим за „дузпата”.
Гледах двубоя по „Скай Спортс” и бих цитирал мненията на Греъм Сунес и Гордън Страхън. Но по-важното бе изказването на Каут, който на въпрос за ситуацията заяви, че е имало контакт между него и Хлеб, но в никакъв случай не е имало умисъл за дърпане на фланелка или нарушение. Гордън Страхън след това каза, че не би искал да е на мястото на арбитъра, защото той е взел едно изключително важно или голямо решение, което ще се отрази на четвъртфиналния сблъсък. Сунес допълни, че за него това е абсолютна дузпа.

Това са три различни гледни точки. Нека обсъдим всяка една от тях.
1. Мнението на Сунес – има дузпа.
Колкото и повторения да гледам и на мен ми се вижда като дузпа. Хлеб влиза с топката в краката в наказателното поле, Каут е зад гърба му, има контакт между ръцете на двамата. Хлеб пада. Да, има всички основни признаци, че е трябвало да се отсъди дузпа. Може би 9 от 10 съдии щяха да го направят. Но щяха и да покажат картон на Каут, който може би щеше да е с червен цвят, защото „нарушението” е извършено точно преди удара. За мен това беше дузпа. Но аз ползвам повторенията.

2. Мнението на Каут – няма дузпа.
Основният аргумент на Каут е липсата на умисъл. И съм склонен да му вярвам. Каут не искаше да дръпне Хлеб, но точно така се получи. Понякога във футбола дори техническата несръчност трябва да се наказва.

3. Мнението на Гордън Страхън – съдията взе много важно решение.
По принцип страшно много харесвам Страхън. Преди години заради него едва не станах привърженик на Юнайтед. Но после Фъргюсън го изгони и остави в мен доста противоречиви чувства. Същото стана между другото и с Норман Уайдсайд. Но не това е темата. За мен анализите на Страхън след мач са изключително точни. И вижте какво казва: „Съдията взе изключително важно решение”. Абсолютно съм съгласен с него.

СЪДИЯТА ИМА ПРАВО ДА ВЗЕМЕ СВОЕТО РЕШЕНИЕ, ЗАЩОТО БЕ НА ИДЕАЛНАТА ПОЗИЦИЯ И ВИДЯ ЦЯЛАТА СИТУАЦИЯ ОТЛИЧНО.

Защо не даде дузпа той сам знае. Но това е част от играта. И ние трябва да го приемем, независимо дали ни харесва или не. Арбитърът е субект от тази игра. Той е натоварен да взима решенията. И го прави. В този случай обаче той бе на точното място и взе своето решение. То бе корнер. Толкова. За мен е достатъчно, че Петер Винк си свърши работата точно. Ако беше далеч от положението или не можеше да го види, тогава щях да търся тенденция или пък негова грешка. Сега той не сбърка, а отсъди това което видя. Така че аз го приемам и смятам, че всички хора, свързани с Арсенал трябва да направят същото. Защото е далеч по-важно за

„АРТИЛЕРИСТИТЕ” ДА СЕ СЪСРЕДОТОЧАТ ВЪРХУ ИГРАТА СИ ПРЕЗ ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

Опитвам се да си спомня кога за последен път съм гледал Ливърпул в европейска нощ да изглежда така както през второто полувреме. И все не успявам. Може би в първата част на онзи финал в Истанбул през 2005. Това беше ценното за Арсенал. Защото са малко отборите (ако изобщо ги има) надиграли по такъв категоричен начин Ливърпул след почивката. Честно казано не можех да повярвам, че това е онзи тактически грамотен и спокоен отбор. Но за това помогна и смяната на Венгер на почивката. Уолкот за пореден път е човекът, който става от пейката и повлиява на развоя на мача. Момчето се придвижва с бесни темпове към титулярното си място и формата, която всички очакваха от него. Това се иска от него този сезон.
За втори път в рамките на няколко дни, Арсенал прави страхотно второ полувреме. Сега всички ще кажат, че домакините са изпуснали победата. Сигурно е така, но аз пак ще се върна към защитата. Замислете се къде е разликата между Манчестър Ю от една страна и Арсенал. Аз бих отговорил в защитата. Защото отбраната на „червените дяволи” (в състава Фърдинанд – Видич) няма да пусне изравнителен гол по този елементарен начин 2 минути след като техния отбор е повел в резултата.

Ливърпул знаеше какво търси на „Емиратс Стейдиъм” – гол.

И го постигна. И за да не бъдем изненадани, направи го Стивън Джерард. Този играч е много особен. Той има навика да пристъпва напред и да поема отговорност в най-важните мигове на мачовете. Прави го сякаш инстинктивно. Вижте пак положението при изравнителния гол! Кошмарна грешка на Фламини, която никога Макелеел нямаше да направи. Когато топката е в краката ти и целият ти отбор вече се е обърнал към противниковата половина, ти трябва да направиш точно подаване, от което да започне атака. Вместо да направи точно това Фламини сбърка. Появи се частица надежда за Джерард. И както в Истанбул преди 3 години полузащитникът не чака да му повтарят. Пое топката, влетя с нея в наказателното поле, оставяйки зад гърба си дясната зона на Арсенал (Ебуе и Туре) и давайки успоредно на гол линията подаване. Това бе единственият миг в мача, в който Ливърпул показа класата си. Но бе достатъчен. Стивън Джерард си остава големият играч на „червените”. Свалям му шапка, защото талантът трябва да се уважава. А аз безумно харесвам футболисти, които могат да поемат отговорност в толкова важни мигове.
Арсенал изпусна мача не второто полувреме, а когато позволи да им бъде изравнено 2 минути след техния гол. Това е момент, който е много важен.

Трети гол от линията на вратарското поле

Връщам се обаче малко по-назад. Резултатът е 0:0. Корнер за Арсенал. Това е статично положение, което означава, че целият състав на Ливърпул може да се подреди спокойно. Робин Ван Перси изпълнява. И изведнъж на линията на вратарското поле и вътре в него пред Рейна има трима играчи на Арсенал, който са абсолютно непокрити. Къде беше защитата? Където беше и при двете попадения срещу Ман.Ю на „Олд Трафорд”, е отговорът. Знам, че Бенитес има проблем с десния фланг на отбраната си, но Карагър е нужен в центъра. А и испанецът трябва да направи нещо за тези центрирания. В противен случай се губи от класата на отбора. А и от стабилността на отбора.

Двубоят в събота

Преди обаче да стигнем до „Анфилд” във вторник има още един двубой на „Емиратс” в събота. Признавам си, че още от този миг съм готов да заложа пари на единицата. Бенитес ще пусне резервите си. За него голямата битка ще е във вторник. И ще е прав от своята позиция. Венгер пък трябва да „нахрани” със самочувствие своя състав. Това е важен двубой от психологическа гледна точка. Моето мнение е, че Ливърпул не бива да го предава лесно. Защото самочувствието е това, което сега движи „артилеристите” напред. И ако хората на Венгер спечелят с 2 или 3 на нула, то те ще са фаворити на „Анфилд” във вторник.

Една европейска нощ на „Анфилд”

Като казах фаворити за Арсенал се сетих, че често съм казвал и следното нещо - не бих искал да съм от противниковия на Ливърпул отбор в европейска нощ на „Анфилд”. Наистина не искам. Убеден съм, че след 6 дни и играчите на Арсенал ще разберат какво имам предвид. Разказвали са ми невероятни неща за тези мачове в Европа. Те са си запазена марка на Ливърпул. И много често стадиона е помагал на този отбор. Само с духа, с традициите, с историята си.

Сега обаче ще е интересно, защото на „Анфилд” ще отиде един състав, който няма от какво да се притеснява. А и вече изживя най-тежката си криза. Там ще пристигне един отбор, който вече е побеждавал на други три големи стадиона – „Бернабеу” (през 2005-2006) „Олд Трафорд” (през 2006-2007), и „Сан Сиро” (през 2007-2008).
От едната страна ще е историята, опита и духа на Ливърпул, а от другата дръзновението, младостта и класата на Арсенал. Боже, каква нощ ни очаква на „Анфилд”. Ето заради такава нощ бих казал, че английският футбол е най-великият в света. И го доказа на „Емиратс”. Ще го докаже и на „Анфилд”!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 01:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Арсенал ще накажат Пул на Анфилд така както наказаха Милан на Сан Сиро , КАТЕГОРИЧНО

Пари съм заложил даже.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 01:41 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
cMoTaH` написа:
Арсенал ще накажат Пул на Анфилд така както наказаха Милан на Сан Сиро , КАТЕГОРИЧНО

Пари съм заложил даже.
:) :)

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 12:32 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cMoTaH` написа:
Арсенал ще накажат Пул на Анфилд така както наказаха Милан на Сан Сиро , КАТЕГОРИЧНО

Пари съм заложил даже.


Qzyk za parite ti Zashtoto nemojesh da sravnqvash San Siro s Anfield ...
Pyk i to ot nick-a ti si lichi kyv si ...

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 13:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
liverpool89 написа:
cMoTaH` написа:
Арсенал ще накажат Пул на Анфилд така както наказаха Милан на Сан Сиро , КАТЕГОРИЧНО

Пари съм заложил даже.


Qzyk za parite ti Zashtoto nemojesh da sravnqvash San Siro s Anfield ...
Pyk i to ot nick-a ti si lichi kyv si ...
Смешник :)

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 14:17 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ае днеска Арсенал да бият,че съм заложил за тях в winner.bg :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 15:54 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
liverpool89 написа:
cMoTaH` написа:
Арсенал ще накажат Пул на Анфилд така както наказаха Милан на Сан Сиро , КАТЕГОРИЧНО

Пари съм заложил даже.


Qzyk za parite ti Zashtoto nemojesh da sravnqvash San Siro s Anfield ...
Pyk i to ot nick-a ti si lichi kyv si ...
Смешник :)


Ne sym mn po smeshen ot vas ... :bye: :boo:

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 15:55 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Neka da nabludavame 1 hubav mach na Emiletc...

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 16:19 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тук не си познал. Този мач и 2-та отбора ще го оставят. По-интересен ще е следващият отбор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 16:30 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Em neznam za sq do 30min na men mi haresva ;] pool baq napadat :P

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 17:48 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
koi4o написа:
Тук не си познал. Този мач и 2-та отбора ще го оставят. По-интересен ще е следващият отбор.

Ko stana e ohliuvche :boo: :bang:

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 17:52 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
liverpool89 написа:
koi4o написа:
Тук не си познал. Този мач и 2-та отбора ще го оставят. По-интересен ще е следващият отбор.

Ko stana e ohliuvche :boo: :bang:


Ко стана ве *****!!! Не можете да удържите 1 гол преднина. Ко ми са прайш на голям?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 18:15 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Мар 2008 20:12
Мнения: 42
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nqma da komentiram ******!!! Mislq che si smeshen :boo: :clap:

_________________
You`ll Never Walk Alone


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 18:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
liverpool89 написа:
Nqma da komentiram ******!!! Mislq che si smeshen :boo: :clap:
Мноу кухо парче..Вторник ше ревете ама..

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2008 18:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
koi4o написа:
liverpool89 написа:
koi4o написа:
Тук не си познал. Този мач и 2-та отбора ще го оставят. По-интересен ще е следващият отбор.

Ko stana e ohliuvche :boo: :bang:


Ко стана ве *****!!! Не можете да удържите 1 гол преднина. Ко ми са прайш на голям?


Пич Ливърпул ви изхвърли от титлата ти ми приказваш колко зле бил отбора,че не можал да удържи гола.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов